Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (978): Na predaj » Domy » Bratislavský kraj

Odporúčame

Starší rodinný dom na rekonštrukciu v BA III, Nové Mesto, Kramáre,

mierny sklon, tichá lokalita, pivnica, garáž, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

TOP ponukaRodinný dom - samostatný, Holubyho, 304 m², pozemok je ohradený [ID:603]

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
1.080.000,-EUR

Štýlová historická vila v blízkosti Palisád

rovina, tichá lokalita

Pridať k zaujímavým
Rovinatá slnečná záhrada s dreveným domčekom v obci Stupava na predaj

Rovinatý slnečný pozemok v obci Stupava na predaj. Výmera pozemku je necelých 450 m2. Záhrada je veľmi udržiavaná s trávnikom, okrasnými drevinami a niekoľkými ovocnými stromami. Na pozemku stoja 2 menšie drevostavby: jedna slúži ako obývateľná miestnosť, druhá slúži ako sklad na náradie. WC je samostatné. Voda na pozemku je úžitková, možnosť navŕtania studne. Na pozemku je dotiahnutá elektrika 22/380 V. Do záhradkárskej osady vedú 2 prístupové cesty, a to zo Stupavy a z obce Mariánka. Vzdialenosť od centra Stupavy je 2 km, od Bratislavy je necelých 20 km. Nehnuteľnosť je ideálna na rekreačné i trvalé bývanie v tichom prostredí uprostred prírody, vhodná pre rodiny s deťmi, mladých i starších ľudí.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, 16 m², pôvodný stav [ID:29946]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
42.000 EUR

Podpivničená záhradná chatka v Podunajských Biskupuciach

Pridať k zaujímavým
Záhradná drevená chata v záhradkárskej osade pri Stupave na predaj

Záhradný domček v obci Stupava na predaj. Leží na pozemku o rozlohe 878 m2. Svahovitý pozemok je vysporiadaný s možnosťou zastavanosti 80m2. K nehnuteľnosti prináleží podiel na prístupovej ceste. Pozemok je slnečný s možnosťou napojenia na elektriku. Do záhradkárskej osady vedú 2 prístupové cesty, a to zo Stupavy a z obce Mariánka. Vzdialenosť od centra Stupavy je 2km. Možnosť parkovania pre 2 autá. Chata je ideálna na rekreačné bývanie v tichom prostredí uprostred prírode, vhodná pre rodiny s deťmi i starších ľudí.

Pridať k zaujímavým
Záhradná chata na rovinatom slnečnom pozemku v obci Stupava na predaj

Zachovalá chata s pekne udržiavanou záhradou v obci Stupava na predaj. Výmera pozemku je 600 m2. Slnečná záhrada je udržiavaná s trávnikom, ovocnými stromami a okrasnými drevinami. Pozemok je rovinatý, zabezpečuje dostatočné súkromie. Chata pozostáva z jednopriestoru vrátane menšieho kuchynského kútika, WC je samostatné. Voda na pozemku je úžitková, možnosť navŕtania studne. Na pozemku je dotiahnutá elektrika 22/380 V. Do záhradkárskej osady vedú 2 prístupové cesty, a to zo Stupavy a z obce Mariánka. Vzdialenosť od centra Stupavy je 2 km, od Bratislavy je necelých 20 km. Nehnuteľnosť je ideálna na rekreačné i trvalé bývanie v tichom prostredí uprostred prírody, vhodná pre rodiny s deťmi, mladých i starších ľudí.

Pridať k zaujímavým

Pekná záhrada Malacky [ID:RE0000812-19-000036]

Pred 3 týždňami

Malacky
25.000 EUR

Pekná záhrada Malacky

Ponúkame Vám na predaj peknú oplotenú záhradu s posuvnou bránou na vjazd autom + malá bránka o rozlohe 400m2 v záhradkárskej osade v Malackách. Záhrada je veľmi pekne upravená vysadená kvetmi, ovocnými stromčekmi a krikmi...Na záhrade sa nachádza murovaná s časti podpivničená chatka o rozlohe 25m2. Denná miestnosť s kuchyňou. Na záhrade sa nachádzajú dve studne jedna kopaná a jedna vŕtaná, elektrina...Chatka zostáva komplet zariadená .Záhrada upravená na oddych , relax či grilovanie s rodinou a priateľmi. Pri vážnom záujme dohoda možná. Odporúčam obhliadku. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0944 364 857

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok na predaj s chatkou, v čarovnej lužnej prírode Svätého Jura

Príjemný stavebný pozemok s chatkou, nachádzajúci sa v rovinatej prírodnej časti katastra Sv. Jur, má viac ako 9 árov. Chata nachádzajúca sa na pozemku má súpisné číslo a má úžitkovú plochu 26 m2. Je napojená na verejný rozvod elektriny, voda je z vlastnej kopanej studne a kanalizácia je odvedená do žumpy – 4 m3. V murovanej chatke je izba, kuchynka a sociálne zariadenie s WC, umývadlom a sprchou. Ohrev vody je elektrickým prietokovým ohrievačom vody. Na záhrade sú 3 jablone a 2 marhule. Vo vzdialenosti 150 m je krásne jazero s čistou vodou. K pozemku vedie obecná spevnená cesta. Neďaleko pozemku bude vybudovaná diaľnica s protihlukovou bariérou.

Pridať k zaujímavým

Predaj Chaty v Hamuliakove [ID:RE0000608-19-000078]

Pred mesiacom

Hamuliakovo
57.000 EUR

Predaj Chaty v Hamuliakove

Predám chatu s ovocnou záhradou (marhule, hrušky, slivky) v záhradkárskej osade Hamuliakovo, pri rieke Dunaj. Pozemok 376 m2, chata 27 m2, podpivničená, s podkrovím, s pripojením na elektrinu 220W, s vlastnou studňou a žumpou. Chata a pozemok je dlhší čas neužívaná. Cena: 57 000 € Maklér František Kollár Email : akreality@akreality.sk Kontakt : 0919 988 777

Pridať k zaujímavým
Zrekonštruovaná záhradná chata v Sološnici na predaj

Dvojpodlažná murovaná chata v obci Sološnica na predaj. Interiér chaty prešiel v r. 2016 kompletnou rekonštrukciou. V r. 2014 prebehla výmena strešnej krytiny. Na prízemí s východom na záhradu sa nachádza kuchyňa a samostatné WC, 1. poschodie pozostáva z obývacej miestnosti, sprchovacieho kúta a výstupom na poschodie. Podkrovie slúži ako spálňa. Pozemok pod chatou a záhrada okolo chaty je v dlhodobom nájme. Jedná sa o udržiavanú záhradu s terasou, vysadeným travnikom, ovocnými stromami a kríkmi. Je orientovaná juhozápadne. Chata je zabezpečená elektrikou a úžitkovou vodou. Odpad je riešený formou žumpy bez prepadu. Nehnuteľnosť je vhodná pre všetky vekové skupiny, milovníkov záhrady a prírody. Obec Sološnica leží na úpätí Malých Karpát a Záhorskej Nížiny. Nachádza sa v krásnom prostredí v bezprostrednej blízkosti prírodnej rezervácie Roštún. Obec disponuje materskou a základnou školou, obchodmi s potravinami a lekárňou. Pôsobí tu všeobecný lekár, pediater a zubný lekár. Vzdialenosť do Bratislavy je 53 km a do Malaciek 17 km.

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradnej chaty s možnosťou odkúpenia celého pozemku.

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt Bratislava-Vajnory, pri Suskej rezervácii. Plocha: pozemku 900m2. Cena 43 000 € Predám záhradnú chatu v OV v tesnej blízkosti Vajnor (hneď pri katastrálnej hranici s Sv.Jurom). Chata je murovaná (40 cm tehla), jednoizbová, plus kuchynka a WC so sprchovacím kútom, s plochou cca 30m2 a znesie aj prípadnú nadstavbu. Stoji na záhrade s rozlohou cca 900m2, na ktorej je aj malý „les“- cca 20 zdatných stromov (duby apod.). V tesnej blízkosti je len 8 záhrad a 6 chatiek. Inak nič, len príroda. Záhrada je v krásnom tichom prostredí, v tesnej blízkosti Šúrskej rezervácie a prírodného rybníka s možnosťou kúpania a čistou vodou (výskyt rakov + rybársky revír) a ďalšieho väčšieho rybníka a takisto v tesnej blízkosti cyklochodníka JURAVA. Ten onedlho bude prepojený s cyklotrasou v Ivanke pri Dunaji. Blízko záhrady povedie obchvat D4, čo však nie je na škodu, nakoľko sa cca 250m príjazdová poľná cesta zmení na asfaltovú (mám plán z NDS) ktorá sa napojí na existujúcu cyklotrasu. Obchvat bude mať proti hlukovú stenu z dôvodu tesnej blízkosti Šúrskej rezervácie a ochrany prírody. Vizuálnu aj zvukovú bariéru tvorí aj hustý porast zo strany diaľnice. Okrem toho, cca 2 km odtiaľ (hneď za Vajnormi) pribudne aj diaľničný výjazd, takže záhrada bude prístupná po diaľnici. Na pozemku je elektrina 220V, 380V, vlastná studňa a malá žumpa. Okrem toho na nej rastie cca 20 zdatných stromov (borovice sosny a duby) a par ovocných stromov. Cena za prenájom záhrady sa 20 rokov nezmenila-100€/rok -platí sa priamo mestu, (nejde o organizovanú záhradkársku osadu). Vlastník chaty bude mať možnosť si odkúpiť pozemok za cenu 25€/ m2. Po zmene cesty na asfaltovú, prípadnej rekonštrukcii a nadstavbe bude chata vhodná aj na trvalejšie bývanie. Cena za chatu a odstúpenie užívateľských práv (a možnosti odkúpenia celého pozemku) je 43 000€. Kúpa je ideálna pre tých, ktorí bývajú mimo Bratislavy a potrebujú lacné bývanie na vlastnom pozemku (vo Vajnoroch nenájdete pozemok pod cenou 150€/m2). Pre porovnanie: pozemok 208m2 pri Vajnorských jazerách, za 67 000 €, chatka pri Vajnorských jazerách s 3a záhradkou, bez soc. zariadenia, minulý rok stala 70 000€. pozemok 2, 5a s rozostavanou murovanou chatkou, za 52000€... V prípade odkúpenia tejto záhrady do OV to vyjde na cca 60 000-ale s pozemkom 3x väčším a v krajšom prostredí v tesnej blízkosti lesa, kde nie je chata na chate. Okrem toho, pri Vajnorských jazerách takisto tesne vedie aj hlavná výpadovka a aj diaľnica -bez hlukovej steny, a v tesnej blízkosti aj železnica. A prostredie čo sa týka kľudu a prírody sa nedá porovnať... A garsónka v Petržalke stojí 70 000€... Po nadstavbe z chatky vznikne cca 55m2 domček v krásnom prostredí. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0903717539 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
Záhradná chata 31 m2, Vrakuňa - pri Lesíku, pozemok 262 m2

Ponúkame Vám na predaj zariadenú záhradnú chatu v záhradkarskej osade Lesík v Bratislava-Vrakuňa. Murová chata o veľkosti 31 m2 sa nachádza na slnečnom, rovinatom a pozemku o výmere 262 m2, k pozemku prislúcha komunikácia a ostatné ploche o veľkosti  56 m2. Nakoľko sa jedná o rožný pozemok, je k nemu dobrý prístup, parkovať sa dá priamo pred pozemkom. Chata je v pôvodnom stave, je podpivničená, má rovnú strechu, pôvodné drevené okná a dvere, na podlahách je dlažba.  Na pozemku je vonkajší  gril, sedenie, ovocné stromy. Do chaty je zavedená elektrika a používa sa mestská voda. Cena chaty spolu s pozemkom je 75 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2000,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

Pridať k zaujímavým

Chata pri jazere Plavecký Štvrtok [ID:RE0004592-18-001027]

Pred 5 mesiacmi

Plavecký Švrtok
47.000 EUR

Chata pri jazere Plavecký Štvrtok

Ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri jazere. Jedná sa o typ chaty - Javorina s dostavanou terasou na prízemí a 1. poschodí. Chata Pozostáva z prízemia, kde je kuchynský kút, obytná časť s krbom s krbovou vložkou, špajzička, kúpelňa so sprchovým kútom spolu s WC. Podkrovie tvorí jeden spálňový priestor so 4 posteľami. K chate bola dostavaná dvojitá terasa, ktorá je ideálna na trávenie voľného času a odpočinok. Chata má elektrinu a vodu so studne, ktorá sa používa aj na varenie. Odpad je riešený 3 m3 veľkou žumpou. V pivnici sa nachádza bojler na teplú vodu, a čerpadlo na vodu zo studne, ktorá je vedľa chaty.  K chate prislúcha malá chatka na náradie. Chata je vzdialená 150 m od jazera, ktoré je vhodné na kúpanie. Cena 47 000 € V prípade záujmu kontaktujte na: bernath@omnireal.sk, alebo 0918 479 756. PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) 

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNY PREDAJ: Chatka so záhradou 339m2 v Bratislave - Vrakuni

PONUKA: Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku s pozemkom v lokalite medzi rodinnými domami v Bratislave – Vrakuni.   ROZLOHA: Pozemok má rozlohu 339 m2, úžitková plocha chatky je 34 m2   DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Na zvýšenom prízemí sa nachádza izba, ktorá slúži na prespanie prípadne relax a v priestore zníženého prízemia sa nachádza kuchynka.   VYBAVENIE: Strecha: asfaltová krytina Okná: plastové Vykurovanie: elektrické radiátory Voda: napojené na verejný vodovod, elektrický bojler na ohrev vody Elektrina: 220V Kanalizácia: suché wc   ORIENTÁCIA: J a J-Z   VÝHODY: Chata sa nachádza v obývanej časti Vrakune medzi rodinnými domami. Poloha je najväčším bonusom tejto nehnuteľnosti, vďaka ktorej majitelia využívajú výhody porovnateľné s rodinným domom v meste. Krásna záhrada poskytuje úžasný relax v prírode. Nachádzajú sa v nej ovocné stromy a kríky ako marhuľa, jabloň, egreše, ríbezle, hrozno a okrasné kvety. Terasu môžete využiť na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Milé posedenie nájdete aj v záhradke pri ohnisku, kde si môžete pripraviť niečo chutné pod zub. V letných mesiacoch sa môžete osviežiť pod sprchou, ktorá je k dispozícii v záhrade.    CENA: 99.000,- EUR   V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatná ponuka financovania.     KONTAKT: Zuzana Mikuliková SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA Májkova 3, 811 07 Bratislava Slovenská republika Mobil: +421 903 755 759 e-mail: z.mikulikova@sra.sk web: sra.sk   Zriaďovateľom a vlastníkom tejto realitnej kancelárie je Realitná únia Slovenskej republiky. Táto ponuka využíva špeciálnu marketingovú podporu Realitnej únie SR, MLS X.  

Pridať k zaujímavým
KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN S TERASOU A PRIAMYM VSTUPOM DO VODY

terasa, zariadený, vstavané skrine, zmiešaná konštrukcia objektu, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým
KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN S TERASOU A PRIAMYM VSTUPOM DO VODY

terasa, zariadený, zmiešaná konštrukcia objektu, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým
KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN S TERASOU A PRIAMYM VSTUPOM DO VODY

terasa, vstavané skrine, zmiešaná konštrukcia objektu, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým
Záhradná chatka v obci Sološnica

Ponúkame na predaj zariadenú chatku s podpivničením v záhradkarskej oblasti v obciľ Sološnica. Plocha: úžitková 40m2, zastavaná 19m2, pivnice 19m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha s podkrovím.Strešná krytina: škridla. Svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, Treba vidieť. Cena 35 000 €. Kontakt: 0903 228 070

Pridať k zaujímavým
Záhradná chata v romantickom prostredí v obci Lozorno

Záhradná chata v obci Lozorno na predaj. Nachádza sa v uzavretom objekte udržiavanej záhradkárskej osady. Je situovaná JZ na pozemku o rozlohe cca 500m2. Pozostáva z pôvodnej murovanej chaty, ku ktorej je pristavený obytný kontajner. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpelňa so sprchovacím kútom s WC a 3 menšie miestnosti. Na poschodí sa nachádza jedna podkrovná miestnosť so vstupom z exteriéru. Kúrenie je kombinované: infrakúrenie a na tuhé palivo pomocou piecky . Chata je podpivničená. Voda je zabezpečená prostredníctvom studne, odpad pomocou 5m2 žumpy. Záhrada je veľmi pekne udržiavaná s ovocnými stromami, ihličňanmi a inými okrasnými drevinami. Chata vrátane pozemku je vo vlastníctve majiteľa. Občianska vybavenosť obce Lozorno je výborná: MŠ, základná, škola, základná umelecká škola, všeobecný lekár, pediater, interná ambulancia, lekáreň. V obci je niekoľko obchodov, reštaurácii, hotel, pôsobí v nej množstvo miestnych spolkov ako poľovné združenie, spevácky, folklórny, hasičský zbor, rybársky zväz, zväz tel. postihnutých i materské centrum.  Zaujímavosťou obce je unikátne Múzeum historických vozidiel umiestnené v priestoroch bývalých kasární. Obec sa nachádza 24 km od Bratislavy a 16km od Malaciek.

Pridať k zaujímavým
Celoročne obývateľná chata na 3 árovom pozemku v Bratislave neďaleko Malého Dunaja

Príjemná chata sa nachádza v zastavanej časti Bratislavy v uzavretej chatovej osade. Je murovaná z pórobetónu a bola postavená v roku 2008.Pozostáva z jednej prízemnej miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľňou s vaňou a samostatným WC. V podkroví je otvorený spací priestor a chatka je celopodpivničená. V súteréne je domáca vodárnička na vlastnú studňu a elektrický zásobníkový ohrievač vody. Kúrenie zabezpečuje výkonná piecka na tuhé palivo. Vonkajší priestor na grilovanie a posedenie je zaujímavo prekrytý strechou a v tomto priestore sa nachádza aj uzavretý sklad a krytý prístrešok na drevo. Záhrada je zaujímavo riešená a udržiavaná. Sú tu tiež vývody studňovej vody na polievanie a ovocné stromy - 2 rodiace figy , jabloň, čerešňa a pri pozemku je dobrý orech. Chata vie poskytnúť celoročné pohodlné bývanie pre 2 osoby. V okolí je dobrá mestská vybavenosť a výborné autobusové aj vlakové spojenie.

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, Ulica svornosti, 40 m², pôvodný stav [ID:35121]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
69.950 EUR

CHATUA – ul. Svornosti - P. Biskupice

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita

Pridať k zaujímavým

DEVÍN - na predaj pozemok s chatou [ID:RE0004910-19-000058]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Devín
155.000 EUR

DEVÍN - na predaj pozemok s chatou

Ponúkame na predaj pozemok v Devíne o rozlohe 556 m2. Pozemok je svahovitý a v súčasnosti využívaný ako záhrada so záhradnou chatou s prideleným súpisným číslom. V poschodovej chate sa na prízemí nachádza technický a úložný priestor, na poschodí vstupná chodba, kuchynka, obývacia izba s výstupom na loggiu, samostatná izba, menšia kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Pozemok je na dolnej časti široký cca 11 m, v hornej 23 a dĺžka cca 50 m, IS - voda, elektrina. Pozemok v tichej a krásnej lokalite pod Devínskou Kobylou s výhľadom na hrad, ponúka súkromie a zároveň dobrú dostupnosť autom a blízkosť zástavky MHD. Cena: 155 000,- € Uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu , notárskych a katastrálnych poplatkov pri vklade kúpnych zmlúv. K dispozícii je Vám hypotekárny poradca, kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. KONTAKT: H.Kristeková, 0915 722 918 kristekova@coralireal.sk Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť CORALI Real, office: Tuhovská 1, 831 07 Bratislava (Zlaté Piesky - budova Coca-Coly). Tel.č.: 0915 722 918, 0903 240 775

Pridať k zaujímavým
Romantická murovaná chata pri vode v obci Jakubov

Romantická murovaná chata v obci Jakubov na predaj. Daná nehnuteľnosť sa nachádza v uzatvorenom areáli v rekreačnej oblasti obce, v blízkosti rybníka. Chata pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne s WC a sprchovacím kútom. Z kuchyne sa vychádza na 1. poschodie, kde sa nachádza 1 miestnosť – spálňa. Zo zadnej časti domu sa vchádza do pivnice, kde je sklad a jedna obytná miestnosť. Chata sa ponúna s kompletným zariadením vrátane TV, satelitu Skylink a novými spotrebičmi.  V roku 2015 prešla rozsiahlou rekonštukciou vrátane novej strechy. Chata má udržiavanú 300 m2 veľkú záhradu, ktorá poskytuje vďaka živému plotu súkromie. Dominantou je drevený altánok s krbom. V blízkosti obce sa nachádzajú bohaté listnaté lesy ideálne na oddych, rybolov hubárčenie či poľovníctvo V obci sa nachádza MŠ, ZŠ, futbalový klub, obchody, športovisko i detské ihrisko. V dosahu 8 km je prechod do Rakúska cez rieku Morava kompou. Vzdialenosť do Bratislavy je 40 km a do mesta Malacky 10 km.

Pridať k zaujímavým
Starší rodinný dom v Senci, Železničná ulica

Ponúkame na predaj dom na Železničnej ulici v Senci. Dom je obdĺžnikového tvaru, je jednopodlažný, nepodpivničený so sedlovou strechou. Dom pozostáva z malej predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, komory, jednej väčšej prechodnej izby a jednej malej izby. Súčasťou domu je aj dielňa so samostatným vchodom, za dielňou sa nachádza drevená kôlňa. Jedná sa o starší dom, ktorý prešiel v 90-tych rokoch čiastočnou rekonštrukciou. Do domu je zavedený plyn, elektrika, kanalizácia. Kúrenie v kuchyni a veľkej izbe je zabezpečované plynovými gamatkami, na ohrev vody slúži 80-litrový bojler umiestnený v kúpeľni. V kúpeľni sú aj prípojky na pripojenie automatickej práčky. Na vykurovanie kuchyne a veľkej izby je možné použiť aj kachle na tuhé palivo. Dom je z pálenej tehly, strecha pozostáva z hranolovej konštrukcie, je nezateplená, strešná krytina - škridľa. Na pozemku je kopaná studňa, hĺbka cca 9 m. Je tu vysadený vinič, z ovocných drevín: marhuľa a slivka. Celková výmera pozemku: 445 m2. Dom je súčasťou dvojdomu. Na pozemku je zriadené právo prechodu a prejazdu pre vlastníka susediaceho domu, s ktorým má predávaná nehnuteľnosť spoločnú stenu. CENA: 45.000,- € Kontakt: Jaroslava Polčová - 0911 456 432

Pridať k zaujímavým
Chata, Modra, okres Pezinok, 48m2

Pridať k zaujímavým
*** NOVÁ CENA *** Predaj rekreačnej chaty v obci Marianka, okr. Malacky

Ponúkame Vám na predaj zariadenú rekreačnú chatu v obci Marianka. Plocha: úžitková 50m2, zastavaná 33m2, pozemku 773m2, pivnice 25m2. Podlaha: dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: montovaná. Rovná strecha. Svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, kanalizácia. Rekreačná chata v tichom prostredí obce Marianka. V chate sa nachádza spálňa s dvojposteľou, skrine, obývačka s kuchynským kútom a krbom, chladničkou, televízorom. Na poschodí je balkón. Chata je 3/4 podpivničená, prístupová cesta je kamenitá. V chate je zavedená elektrina. Vonku je pekný altánok. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, krb, altánok. Cena 62 000 € Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým
Predaj chaty v Modre, lokalita Holonbeky nad rančom

Predáme záhradnú chatku na pozemku o rozlohe 842 m² (40 x 25 m). Chatka sa nachádza v lokalite Modra Holonbeky nad rančom v krásnom prostredí Malých Karpát. Možnosť turistického vyžitia, v blízkosti sa nachádza hrad Červený Kameň. Na pozemku sa nachádzajú dva objekty. Jeden je z dreva a druhý z betónových tvárnic. Pozemok má vlastnú studňu, elektrika je zabezpečená elektrickou centrálou, kúrenie je zabezpečené tuhým palivom. Pozemok je terasovitý s možnosťou parkovania rovno pri chatke. Pozemok je v súkromnom vlastníctve. Na pozemku sa nachádza množstvo okrasných drevín, jedlý gaštan a pod. Kontakt: 0907 437 269

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka