Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (1027): Na predaj » Domy » Bratislavský kraj

Odporúčame

Starší rodinný dom na rekonštrukciu v BA III, Nové Mesto, Kramáre,

mierny sklon, tichá lokalita, pivnica, garáž, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

TOP ponukaRodinný dom - samostatný, Holubyho, 304 m², pozemok je ohradený [ID:603]

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
1.080.000,-EUR

Štýlová historická vila v blízkosti Palisád

rovina, tichá lokalita

Pridať k zaujímavým
Rovinatá slnečná záhrada s dreveným domčekom v obci Stupava na predaj

Rovinatý slnečný pozemok v obci Stupava na predaj. Výmera pozemku je necelých 450 m2. Záhrada je veľmi udržiavaná s trávnikom, okrasnými drevinami a niekoľkými ovocnými stromami. Na pozemku stoja 2 menšie drevostavby: jedna slúži ako obývateľná miestnosť, druhá slúži ako sklad na náradie. WC je samostatné. Voda na pozemku je úžitková, možnosť navŕtania studne. Na pozemku je dotiahnutá elektrika 22/380 V. Do záhradkárskej osady vedú 2 prístupové cesty, a to zo Stupavy a z obce Mariánka. Vzdialenosť od centra Stupavy je 2 km, od Bratislavy je necelých 20 km. Nehnuteľnosť je ideálna na rekreačné i trvalé bývanie v tichom prostredí uprostred prírody, vhodná pre rodiny s deťmi, mladých i starších ľudí.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, 16 m², pôvodný stav [ID:29946]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
42.000 EUR

Podpivničená záhradná chatka v Podunajských Biskupuciach

Pridať k zaujímavým
Záhradná drevená chata v záhradkárskej osade pri Stupave na predaj

Záhradný domček v obci Stupava na predaj. Leží na pozemku o rozlohe 878 m2. Svahovitý pozemok je vysporiadaný s možnosťou zastavanosti 80m2. K nehnuteľnosti prináleží podiel na prístupovej ceste. Pozemok je slnečný s možnosťou napojenia na elektriku. Do záhradkárskej osady vedú 2 prístupové cesty, a to zo Stupavy a z obce Mariánka. Vzdialenosť od centra Stupavy je 2km. Možnosť parkovania pre 2 autá. Chata je ideálna na rekreačné bývanie v tichom prostredí uprostred prírode, vhodná pre rodiny s deťmi i starších ľudí.

Pridať k zaujímavým
Záhradná chata na rovinatom slnečnom pozemku v obci Stupava na predaj

Zachovalá chata s pekne udržiavanou záhradou v obci Stupava na predaj. Výmera pozemku je 600 m2. Slnečná záhrada je udržiavaná s trávnikom, ovocnými stromami a okrasnými drevinami. Pozemok je rovinatý, zabezpečuje dostatočné súkromie. Chata pozostáva z jednopriestoru vrátane menšieho kuchynského kútika, WC je samostatné. Voda na pozemku je úžitková, možnosť navŕtania studne. Na pozemku je dotiahnutá elektrika 22/380 V. Do záhradkárskej osady vedú 2 prístupové cesty, a to zo Stupavy a z obce Mariánka. Vzdialenosť od centra Stupavy je 2 km, od Bratislavy je necelých 20 km. Nehnuteľnosť je ideálna na rekreačné i trvalé bývanie v tichom prostredí uprostred prírody, vhodná pre rodiny s deťmi, mladých i starších ľudí.

Pridať k zaujímavým

Pekná záhrada Malacky [ID:RE0000812-19-000036]

Pred 2 týždňami

Malacky
25.000 EUR

Pekná záhrada Malacky

Ponúkame Vám na predaj peknú oplotenú záhradu s posuvnou bránou na vjazd autom + malá bránka o rozlohe 400m2 v záhradkárskej osade v Malackách. Záhrada je veľmi pekne upravená vysadená kvetmi, ovocnými stromčekmi a krikmi...Na záhrade sa nachádza murovaná s časti podpivničená chatka o rozlohe 25m2. Denná miestnosť s kuchyňou. Na záhrade sa nachádzajú dve studne jedna kopaná a jedna vŕtaná, elektrina...Chatka zostáva komplet zariadená .Záhrada upravená na oddych , relax či grilovanie s rodinou a priateľmi. Pri vážnom záujme dohoda možná. Odporúčam obhliadku. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0944 364 857

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok na predaj s chatkou, v čarovnej lužnej prírode Svätého Jura

Príjemný stavebný pozemok s chatkou, nachádzajúci sa v rovinatej prírodnej časti katastra Sv. Jur, má viac ako 9 árov. Chata nachádzajúca sa na pozemku má súpisné číslo a má úžitkovú plochu 26 m2. Je napojená na verejný rozvod elektriny, voda je z vlastnej kopanej studne a kanalizácia je odvedená do žumpy – 4 m3. V murovanej chatke je izba, kuchynka a sociálne zariadenie s WC, umývadlom a sprchou. Ohrev vody je elektrickým prietokovým ohrievačom vody. Na záhrade sú 3 jablone a 2 marhule. Vo vzdialenosti 150 m je krásne jazero s čistou vodou. K pozemku vedie obecná spevnená cesta. Neďaleko pozemku bude vybudovaná diaľnica s protihlukovou bariérou.

Pridať k zaujímavým

Predaj Chaty v Hamuliakove [ID:RE0000608-19-000078]

Pred mesiacom

Hamuliakovo
57.000 EUR

Predaj Chaty v Hamuliakove

Predám chatu s ovocnou záhradou (marhule, hrušky, slivky) v záhradkárskej osade Hamuliakovo, pri rieke Dunaj. Pozemok 376 m2, chata 27 m2, podpivničená, s podkrovím, s pripojením na elektrinu 220W, s vlastnou studňou a žumpou. Chata a pozemok je dlhší čas neužívaná. Cena: 57 000 € Maklér František Kollár Email : akreality@akreality.sk Kontakt : 0919 988 777

Pridať k zaujímavým
Zrekonštruovaná záhradná chata v Sološnici na predaj

Dvojpodlažná murovaná chata v obci Sološnica na predaj. Interiér chaty prešiel v r. 2016 kompletnou rekonštrukciou. V r. 2014 prebehla výmena strešnej krytiny. Na prízemí s východom na záhradu sa nachádza kuchyňa a samostatné WC, 1. poschodie pozostáva z obývacej miestnosti, sprchovacieho kúta a výstupom na poschodie. Podkrovie slúži ako spálňa. Pozemok pod chatou a záhrada okolo chaty je v dlhodobom nájme. Jedná sa o udržiavanú záhradu s terasou, vysadeným travnikom, ovocnými stromami a kríkmi. Je orientovaná juhozápadne. Chata je zabezpečená elektrikou a úžitkovou vodou. Odpad je riešený formou žumpy bez prepadu. Nehnuteľnosť je vhodná pre všetky vekové skupiny, milovníkov záhrady a prírody. Obec Sološnica leží na úpätí Malých Karpát a Záhorskej Nížiny. Nachádza sa v krásnom prostredí v bezprostrednej blízkosti prírodnej rezervácie Roštún. Obec disponuje materskou a základnou školou, obchodmi s potravinami a lekárňou. Pôsobí tu všeobecný lekár, pediater a zubný lekár. Vzdialenosť do Bratislavy je 53 km a do Malaciek 17 km.

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradnej chaty s možnosťou odkúpenia celého pozemku.

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt Bratislava-Vajnory, pri Suskej rezervácii. Plocha: pozemku 900m2. Cena 43 000 € Predám záhradnú chatu v OV v tesnej blízkosti Vajnor (hneď pri katastrálnej hranici s Sv.Jurom). Chata je murovaná (40 cm tehla), jednoizbová, plus kuchynka a WC so sprchovacím kútom, s plochou cca 30m2 a znesie aj prípadnú nadstavbu. Stoji na záhrade s rozlohou cca 900m2, na ktorej je aj malý „les“- cca 20 zdatných stromov (duby apod.). V tesnej blízkosti je len 8 záhrad a 6 chatiek. Inak nič, len príroda. Záhrada je v krásnom tichom prostredí, v tesnej blízkosti Šúrskej rezervácie a prírodného rybníka s možnosťou kúpania a čistou vodou (výskyt rakov + rybársky revír) a ďalšieho väčšieho rybníka a takisto v tesnej blízkosti cyklochodníka JURAVA. Ten onedlho bude prepojený s cyklotrasou v Ivanke pri Dunaji. Blízko záhrady povedie obchvat D4, čo však nie je na škodu, nakoľko sa cca 250m príjazdová poľná cesta zmení na asfaltovú (mám plán z NDS) ktorá sa napojí na existujúcu cyklotrasu. Obchvat bude mať proti hlukovú stenu z dôvodu tesnej blízkosti Šúrskej rezervácie a ochrany prírody. Vizuálnu aj zvukovú bariéru tvorí aj hustý porast zo strany diaľnice. Okrem toho, cca 2 km odtiaľ (hneď za Vajnormi) pribudne aj diaľničný výjazd, takže záhrada bude prístupná po diaľnici. Na pozemku je elektrina 220V, 380V, vlastná studňa a malá žumpa. Okrem toho na nej rastie cca 20 zdatných stromov (borovice sosny a duby) a par ovocných stromov. Cena za prenájom záhrady sa 20 rokov nezmenila-100€/rok -platí sa priamo mestu, (nejde o organizovanú záhradkársku osadu). Vlastník chaty bude mať možnosť si odkúpiť pozemok za cenu 25€/ m2. Po zmene cesty na asfaltovú, prípadnej rekonštrukcii a nadstavbe bude chata vhodná aj na trvalejšie bývanie. Cena za chatu a odstúpenie užívateľských práv (a možnosti odkúpenia celého pozemku) je 43 000€. Kúpa je ideálna pre tých, ktorí bývajú mimo Bratislavy a potrebujú lacné bývanie na vlastnom pozemku (vo Vajnoroch nenájdete pozemok pod cenou 150€/m2). Pre porovnanie: pozemok 208m2 pri Vajnorských jazerách, za 67 000 €, chatka pri Vajnorských jazerách s 3a záhradkou, bez soc. zariadenia, minulý rok stala 70 000€. pozemok 2, 5a s rozostavanou murovanou chatkou, za 52000€... V prípade odkúpenia tejto záhrady do OV to vyjde na cca 60 000-ale s pozemkom 3x väčším a v krajšom prostredí v tesnej blízkosti lesa, kde nie je chata na chate. Okrem toho, pri Vajnorských jazerách takisto tesne vedie aj hlavná výpadovka a aj diaľnica -bez hlukovej steny, a v tesnej blízkosti aj železnica. A prostredie čo sa týka kľudu a prírody sa nedá porovnať... A garsónka v Petržalke stojí 70 000€... Po nadstavbe z chatky vznikne cca 55m2 domček v krásnom prostredí. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0903717539 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný hypotekárny úver a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
Záhradná chata 31 m2, Vrakuňa - pri Lesíku, pozemok 262 m2

Ponúkame Vám na predaj zariadenú záhradnú chatu v záhradkarskej osade Lesík v Bratislava-Vrakuňa. Murová chata o veľkosti 31 m2 sa nachádza na slnečnom, rovinatom a pozemku o výmere 262 m2, k pozemku prislúcha komunikácia a ostatné ploche o veľkosti  56 m2. Nakoľko sa jedná o rožný pozemok, je k nemu dobrý prístup, parkovať sa dá priamo pred pozemkom. Chata je v pôvodnom stave, je podpivničená, má rovnú strechu, pôvodné drevené okná a dvere, na podlahách je dlažba.  Na pozemku je vonkajší  gril, sedenie, ovocné stromy. Do chaty je zavedená elektrika a používa sa mestská voda. Cena chaty spolu s pozemkom je 75 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2000,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, Vrakuňa, 31 m², pôvodný stav [ID:35091]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Vrakuňa/Bratislava II
77.000 EUR

Chata pri Malom Dunaji - Vrakuňa

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita

Pridať k zaujímavým

Chata pri jazere Plavecký Štvrtok [ID:RE0004592-18-001027]

Pred 4 mesiacmi

Plavecký Švrtok
47.000 EUR

Chata pri jazere Plavecký Štvrtok

Ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti pri jazere. Jedná sa o typ chaty - Javorina s dostavanou terasou na prízemí a 1. poschodí. Chata Pozostáva z prízemia, kde je kuchynský kút, obytná časť s krbom s krbovou vložkou, špajzička, kúpelňa so sprchovým kútom spolu s WC. Podkrovie tvorí jeden spálňový priestor so 4 posteľami. K chate bola dostavaná dvojitá terasa, ktorá je ideálna na trávenie voľného času a odpočinok. Chata má elektrinu a vodu so studne, ktorá sa používa aj na varenie. Odpad je riešený 3 m3 veľkou žumpou. V pivnici sa nachádza bojler na teplú vodu, a čerpadlo na vodu zo studne, ktorá je vedľa chaty.  K chate prislúcha malá chatka na náradie. Chata je vzdialená 150 m od jazera, ktoré je vhodné na kúpanie. Cena 47 000 € V prípade záujmu kontaktujte na: bernath@omnireal.sk, alebo 0918 479 756. PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) 

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNY PREDAJ: Chatka so záhradou 339m2 v Bratislave - Vrakuni

PONUKA: Ponúkame Vám na predaj rekreačnú chatku s pozemkom v lokalite medzi rodinnými domami v Bratislave – Vrakuni.   ROZLOHA: Pozemok má rozlohu 339 m2, úžitková plocha chatky je 34 m2   DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Na zvýšenom prízemí sa nachádza izba, ktorá slúži na prespanie prípadne relax a v priestore zníženého prízemia sa nachádza kuchynka.   VYBAVENIE: Strecha: asfaltová krytina Okná: plastové Vykurovanie: elektrické radiátory Voda: napojené na verejný vodovod, elektrický bojler na ohrev vody Elektrina: 220V Kanalizácia: suché wc   ORIENTÁCIA: J a J-Z   VÝHODY: Chata sa nachádza v obývanej časti Vrakune medzi rodinnými domami. Poloha je najväčším bonusom tejto nehnuteľnosti, vďaka ktorej majitelia využívajú výhody porovnateľné s rodinným domom v meste. Krásna záhrada poskytuje úžasný relax v prírode. Nachádzajú sa v nej ovocné stromy a kríky ako marhuľa, jabloň, egreše, ríbezle, hrozno a okrasné kvety. Terasu môžete využiť na príjemné posedenie s rodinou a priateľmi. Milé posedenie nájdete aj v záhradke pri ohnisku, kde si môžete pripraviť niečo chutné pod zub. V letných mesiacoch sa môžete osviežiť pod sprchou, ktorá je k dispozícii v záhrade.    CENA: 99.000,- EUR   V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatná ponuka financovania.     KONTAKT: Zuzana Mikuliková SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA Májkova 3, 811 07 Bratislava Slovenská republika Mobil: +421 903 755 759 e-mail: z.mikulikova@sra.sk web: sra.sk   Zriaďovateľom a vlastníkom tejto realitnej kancelárie je Realitná únia Slovenskej republiky. Táto ponuka využíva špeciálnu marketingovú podporu Realitnej únie SR, MLS X.  

Pridať k zaujímavým
KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN S TERASOU A PRIAMYM VSTUPOM DO VODY

terasa, zariadený, zmiešaná konštrukcia objektu, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým
KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN S TERASOU A PRIAMYM VSTUPOM DO VODY

terasa, vstavané skrine, zmiešaná konštrukcia objektu, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým
KLIMATIZOVANÝ APARTMÁN S TERASOU A PRIAMYM VSTUPOM DO VODY

terasa, zariadený, vstavané skrine, zmiešaná konštrukcia objektu, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, Podkerepušky, 35.9 m², novostavba [ID:203392]

Pred pol rokom

Bratislava - Záhorská Bystrica/Bratislava IV
98.000 EUR

Rekreačná chata Záhorská Bystrica na predaj, chata v lesnom prostredí

pozemok je ohradený, v kopci, tichá lokalita, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, zariadený, krb/kachle, ytong konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, mestská doprava

Pridať k zaujímavým
Záhradná chatka v obci Sološnica

Ponúkame na predaj zariadenú chatku s podpivničením v záhradkarskej oblasti v obciľ Sološnica. Plocha: úžitková 40m2, zastavaná 19m2, pivnice 19m2. Podlaha: dlažba, dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Sedlová strecha s podkrovím.Strešná krytina: škridla. Svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, Treba vidieť. Cena 35 000 €. Kontakt: 0903 228 070

Pridať k zaujímavým
Záhradná chata v romantickom prostredí v obci Lozorno

Záhradná chata v obci Lozorno na predaj. Nachádza sa v uzavretom objekte udržiavanej záhradkárskej osady. Je situovaná JZ na pozemku o rozlohe cca 500m2. Pozostáva z pôvodnej murovanej chaty, ku ktorej je pristavený obytný kontajner. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpelňa so sprchovacím kútom s WC a 3 menšie miestnosti. Na poschodí sa nachádza jedna podkrovná miestnosť so vstupom z exteriéru. Kúrenie je kombinované: infrakúrenie a na tuhé palivo pomocou piecky . Chata je podpivničená. Voda je zabezpečená prostredníctvom studne, odpad pomocou 5m2 žumpy. Záhrada je veľmi pekne udržiavaná s ovocnými stromami, ihličňanmi a inými okrasnými drevinami. Chata vrátane pozemku je vo vlastníctve majiteľa. Občianska vybavenosť obce Lozorno je výborná: MŠ, základná, škola, základná umelecká škola, všeobecný lekár, pediater, interná ambulancia, lekáreň. V obci je niekoľko obchodov, reštaurácii, hotel, pôsobí v nej množstvo miestnych spolkov ako poľovné združenie, spevácky, folklórny, hasičský zbor, rybársky zväz, zväz tel. postihnutých i materské centrum.  Zaujímavosťou obce je unikátne Múzeum historických vozidiel umiestnené v priestoroch bývalých kasární. Obec sa nachádza 24 km od Bratislavy a 16km od Malaciek.

Pridať k zaujímavým
Celoročne obývateľná chata na 3 árovom pozemku v Bratislave neďaleko Malého Dunaja

Príjemná chata sa nachádza v zastavanej časti Bratislavy v uzavretej chatovej osade. Je murovaná z pórobetónu a bola postavená v roku 2008.Pozostáva z jednej prízemnej miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľňou s vaňou a samostatným WC. V podkroví je otvorený spací priestor a chatka je celopodpivničená. V súteréne je domáca vodárnička na vlastnú studňu a elektrický zásobníkový ohrievač vody. Kúrenie zabezpečuje výkonná piecka na tuhé palivo. Vonkajší priestor na grilovanie a posedenie je zaujímavo prekrytý strechou a v tomto priestore sa nachádza aj uzavretý sklad a krytý prístrešok na drevo. Záhrada je zaujímavo riešená a udržiavaná. Sú tu tiež vývody studňovej vody na polievanie a ovocné stromy - 2 rodiace figy , jabloň, čerešňa a pri pozemku je dobrý orech. Chata vie poskytnúť celoročné pohodlné bývanie pre 2 osoby. V okolí je dobrá mestská vybavenosť a výborné autobusové aj vlakové spojenie.

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, Ulica svornosti, 40 m², pôvodný stav [ID:35121]

Pred týždňom

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
69.950 EUR

CHATUA – ul. Svornosti - P. Biskupice

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita

Pridať k zaujímavým

DEVÍN - na predaj pozemok s chatou [ID:RE0004910-19-000058]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Devín
155.000 EUR

DEVÍN - na predaj pozemok s chatou

Ponúkame na predaj pozemok v Devíne o rozlohe 556 m2. Pozemok je svahovitý a v súčasnosti využívaný ako záhrada so záhradnou chatou s prideleným súpisným číslom. V poschodovej chate sa na prízemí nachádza technický a úložný priestor, na poschodí vstupná chodba, kuchynka, obývacia izba s výstupom na loggiu, samostatná izba, menšia kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Pozemok je na dolnej časti široký cca 11 m, v hornej 23 a dĺžka cca 50 m, IS - voda, elektrina. Pozemok v tichej a krásnej lokalite pod Devínskou Kobylou s výhľadom na hrad, ponúka súkromie a zároveň dobrú dostupnosť autom a blízkosť zástavky MHD. Cena: 155 000,- € Uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu , notárskych a katastrálnych poplatkov pri vklade kúpnych zmlúv. K dispozícii je Vám hypotekárny poradca, kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme. KONTAKT: H.Kristeková, 0915 722 918 kristekova@coralireal.sk Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť CORALI Real, office: Tuhovská 1, 831 07 Bratislava (Zlaté Piesky - budova Coca-Coly). Tel.č.: 0915 722 918, 0903 240 775

Pridať k zaujímavým
Romantická murovaná chata pri vode v obci Jakubov

Romantická murovaná chata v obci Jakubov na predaj. Daná nehnuteľnosť sa nachádza v uzatvorenom areáli v rekreačnej oblasti obce, v blízkosti rybníka. Chata pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne s WC a sprchovacím kútom. Z kuchyne sa vychádza na 1. poschodie, kde sa nachádza 1 miestnosť – spálňa. Zo zadnej časti domu sa vchádza do pivnice, kde je sklad a jedna obytná miestnosť. Chata sa ponúna s kompletným zariadením vrátane TV, satelitu Skylink a novými spotrebičmi.  V roku 2015 prešla rozsiahlou rekonštukciou vrátane novej strechy. Chata má udržiavanú 300 m2 veľkú záhradu, ktorá poskytuje vďaka živému plotu súkromie. Dominantou je drevený altánok s krbom. V blízkosti obce sa nachádzajú bohaté listnaté lesy ideálne na oddych, rybolov hubárčenie či poľovníctvo V obci sa nachádza MŠ, ZŠ, futbalový klub, obchody, športovisko i detské ihrisko. V dosahu 8 km je prechod do Rakúska cez rieku Morava kompou. Vzdialenosť do Bratislavy je 40 km a do mesta Malacky 10 km.

Pridať k zaujímavým
Starší rodinný dom v Senci, Železničná ulica

Ponúkame na predaj dom na Železničnej ulici v Senci. Dom je obdĺžnikového tvaru, je jednopodlažný, nepodpivničený so sedlovou strechou. Dom pozostáva z malej predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, komory, jednej väčšej prechodnej izby a jednej malej izby. Súčasťou domu je aj dielňa so samostatným vchodom, za dielňou sa nachádza drevená kôlňa. Jedná sa o starší dom, ktorý prešiel v 90-tych rokoch čiastočnou rekonštrukciou. Do domu je zavedený plyn, elektrika, kanalizácia. Kúrenie v kuchyni a veľkej izbe je zabezpečované plynovými gamatkami, na ohrev vody slúži 80-litrový bojler umiestnený v kúpeľni. V kúpeľni sú aj prípojky na pripojenie automatickej práčky. Na vykurovanie kuchyne a veľkej izby je možné použiť aj kachle na tuhé palivo. Dom je z pálenej tehly, strecha pozostáva z hranolovej konštrukcie, je nezateplená, strešná krytina - škridľa. Na pozemku je kopaná studňa, hĺbka cca 9 m. Je tu vysadený vinič, z ovocných drevín: marhuľa a slivka. Celková výmera pozemku: 445 m2. Dom je súčasťou dvojdomu. Na pozemku je zriadené právo prechodu a prejazdu pre vlastníka susediaceho domu, s ktorým má predávaná nehnuteľnosť spoločnú stenu. CENA: 45.000,- € Kontakt: Jaroslava Polčová - 0911 456 432

Pridať k zaujímavým
Chata, Modra, okres Pezinok, 48m2

Pridať k zaujímavým
*** NOVÁ CENA *** Predaj rekreačnej chaty v obci Marianka, okr. Malacky

Ponúkame Vám na predaj zariadenú rekreačnú chatu v obci Marianka. Plocha: úžitková 50m2, zastavaná 33m2, pozemku 773m2, pivnice 25m2. Podlaha: dlážkovina. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: montovaná. Rovná strecha. Svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, kanalizácia. Rekreačná chata v tichom prostredí obce Marianka. V chate sa nachádza spálňa s dvojposteľou, skrine, obývačka s kuchynským kútom a krbom, chladničkou, televízorom. Na poschodí je balkón. Chata je 3/4 podpivničená, prístupová cesta je kamenitá. V chate je zavedená elektrina. Vonku je pekný altánok. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, krb, altánok. Cena 62 000 € Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým
Predaj chaty v Modre, lokalita Holonbeky nad rančom

Predáme záhradnú chatku na pozemku o rozlohe 842 m² (40 x 25 m). Chatka sa nachádza v lokalite Modra Holonbeky nad rančom v krásnom prostredí Malých Karpát. Možnosť turistického vyžitia, v blízkosti sa nachádza hrad Červený Kameň. Na pozemku sa nachádzajú dva objekty. Jeden je z dreva a druhý z betónových tvárnic. Pozemok má vlastnú studňu, elektrika je zabezpečená elektrickou centrálou, kúrenie je zabezpečené tuhým palivom. Pozemok je terasovitý s možnosťou parkovania rovno pri chatke. Pozemok je v súkromnom vlastníctve. Na pozemku sa nachádza množstvo okrasných drevín, jedlý gaštan a pod. Kontakt: 0907 437 269

Pridať k zaujímavým
Predaj murovanej chaty v Pezinku

Ponúkame na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s murovanou chatou v Pezinku. Chata je dvojpodlažná, podkrovie vhodné na spanie, pivnica. Pri chate je studňa a pergola so sedením a záhradným krbom. V záhrade je vinič a ovocné stromy - jablone, čerešňa, marhuľa, mandľa. Celková výmera pozemku je 452 m2. Zastavaná plocha je 16 m2. Kontakt: 0907 437 269

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, .., 50 m² [ID:150682]

Pred mesiacom

Hamuliakovo/okres Senec
27.500 EUR

chata/chalupa, Hamuliakovo, Senec - 2.podlazna chata s krbom v peknom prostredi

Pridať k zaujímavým
Predaj RD Modra cena 64.000,- eur

RK Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový rodinný dom v peknom prostredí v Modre vhodný na bývanie alebo podnikanie. Predmetom predaja je pozemok len pod rodinným domom. Vstup do domu z ulice. RODINNÝ DOM - úžitková plocha 50 m2 - nepodpivničený - 1 podlažný DISPOZÍCIA - Vstup do domu je priamo z ulice. Dom pozostáva zo vstupnej chodby z ktorej sa vchádza do kuchyne prepojenej s obývačkou. Z obývačky sa prechádza do menšej chodbičky kde sa nachádza vstup do toalety a kúpeľne a vstup do oddychovej časti / spáľne. - 2. poschodie - priestranná hala, kuchyňa, obývacia izba, 2 x izba, kúpeľňa, samostatné WC, balkón, terasa, vstup na záhradu. POZEMOK - bez pozemku - orientácia SZ, JV - samostatný vstup z ulice VÝHODY DOMU - tehla - dobrá lokalita - ihneď k nasťahovaniu - vlastné plynové kúrenie STAVBA - rok 1930 CENA Cena nehnuteľnosti je 64.000 ,-Eur vrátane provízie a kompletného odborného servisu. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom. V prípade záujmu o obhliadky volajte na tel.: 0905/491 888, 0915/778 888

Pridať k zaujímavým
PREDAJ: chata, kompletná rekonštrukcia, pozemok 550m2, Stupava

Andrea Smolinská ponúka NA PREDAJ veľmi peknú celoročne obývateľnú, kompletne zariadenú chatu v záhradkárskej oblasti v Stupave, v tesnej blízkosti Bratislavy, okres Malacky. Celková zastavaná plocha chaty: 24m2, plocha pozemku 550 m2. Popis: Prízemie: kuchyňa, komora, obývačka s keramickými kachlami Podkrovie: priestranná podkrovná izba Chata je murovaná, zateplená s novou fasádou, má plastové okná, je pripojená na elektriku, voda je zo studne, má žumpu. Chata sa predáva kompletne zariadená s vnútorným aj vonkajším zariadením a nábytkom. V kuchyni je zaujímavá kuchynská linka, sporák je plynový. Obývacia izba je priestranná s keramickými kachlami s vynikajúcou výhrevnosťou. Na poschodie vedú bezpečné schody. Izba má vstup na balkón s krásnym výhľadom na záhradu a les. Okrem chaty sa na pozemku nachádza samostatný menší domček, podpivničený. V domčeku je letná kuchyňa a priestranný altán s grilom, veľkým sedením. Pozemok je terasovitý, priestranný, krásne upravený parkovou úpravou, v záhrade sú ovocné stromy, vinič. Pozemok je riadne oplotený so vstupnou posuvnou bránou. Je umiestnený v záhradkárskej oblasti, v tichom prostredí, ktorý ponúka maximálny relax. Od Bratislavy je chata vzdialená cca 10 km. Okolie ponúka možnosť športového vyžitia: turistika, cyklistika.... Prístup je po nespevnenej ceste od obce Marianka, alebo Stupava. Cena : dohodou. NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe: zmluvy AUTORIZOVANÉ ADVOKÁTOM ...chránime našich klientov. RÝCHLO A JEDNODUCHO VÁM VYBAVÍME HYPOTEKÁRNY ÚVER . Kontakt: Andrea Smolinská, 0905 623 968, smolinska@housereal.sk, http://housereal.sk/

Pridať k zaujímavým
Pod Karpatami ! Menší tehlový rodinný dom na CAJLE v Pezinku

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom v Pezinku v mestskej časti Cajla, ul. Banícka na pozemku o výmere 347 m2, úžitková plocha domu je 50 m2. Dispozícia RD: vstupná chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, komora, povala so 16 m2 úložným priestorom. Dreváreň. Na pozemku sa nachádza altánok s posedením. Rodinný dom bol pôvodne postavený v r. 1950 z pálenej tehly, postupne bol rekonštruovaný. Podlaha: dubové parkety, dlažba. Okná: plastové / 5 r./. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne ústredné plynové + KRB. Sedlová škridlová strecha. Rovinatý pozemok, v záhradke vinič. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Na pozemok je vstup cez bránu na dialkové ovládanie. Kontakt na obhliadku: Molnárová Helena 0908 089 629. Naša realitná kancelária Vám ako bonus ponúka vypracovanie kvalitného znaleckého posudku a bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, t.j. výber optimálneho modelu financovania pre váš zámer, ako aj kompletizáciu spracovania podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho spolupracujúceho finančného makléra spoločnosti.

Pridať k zaujímavým
Útulná chatka JAVORINA v Pezinku v Kučišdorfskej doline

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v Kučišdorfskej doline pri Pezinku. Chata sa nachádza blízko priehrady na začiatku lesa v príjemnom prostredí Malých Karpát. Bezproblémový prístup. Ide o chatu Javorina v prízemí sa nachádza kuchyňa s elektrickým sporákom a chladničkou. Vedľa kuchynky je malá izba. Na prízemí je taktiež obývacia miestnosť s krbom, ktorý vykuruje centrálne celú chatu, krb je murovaný a vyvložkovaný. Na poschodí je menšia spálňa s oknom a s výhľadom do obývacej časti. Z obývačky je prístup na priestrannú terasu. V suteréne sa nachádza garáž s WC a umývadlom a sprchovým kútom, plus malý priestor ako dielňa. Chata má septik, zavedaná voda, elektrina. Pri chate je malá kôlňa na drevo a ohnisko. Kontakt: Molnárová Helena 0908 089 629 Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.emka-real.sk. Cena je vrátane provízie RK. Naša realitná kancelária Vám ako bonus ponúka vypracovanie kvalitného znaleckého posudku a bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, t.j. výber optimálneho modelu financovania pre váš zámer, ako aj kompletizáciu spracovania podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho spolupracujúceho finančného makléra spoločnosti Hypo consulting, s.r.o., bližšie informácie na „http://www.hypoconsulting.sk“

Pridať k zaujímavým
Ekonomické bývanie priamo v meste Senec celoročne obyvateľný rekreačný dom 80m2 s veľkou terasou kopletne zariadený zo záhradou 500m2

Ponúkame Vám na predaj zariadený mobilný dom priamo v meste Senec, časť Senec Juh Ulica pri čiernej vode. Plocha: úžitková 80m2 z toho 30m2 drevená terasa, na pozemku 500m2. Podlaha: plávajúca.. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: , sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, umývačka riadu, kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: drevená nízkoenergetická . Kúrenie: elektrické. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, tiché prostredie. Dom je mobilný nepotrebuje stavebné povolenie nie je možnosť vybaviť trvalý pobyt, možnosť využiť na celoročné bývanie alebo ako rekreačný dom v populárnom letnom meste Senec. Oplotenie v cene. Dom na fotografiach je už predaný. Slúži na predstavu. Po podpise zmluvy do mesiaca bývate. Cena 100 000 € iba hotovosť nedá sa kúpiť na hypotekárny úver Kontakt 0919 988 777

Pridať k zaujímavým
Útulná chatka JAVORINA v Pezinku v Kučišdorfskej doline

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v Kučišdorfskej doline pri Pezinku. Chata sa nachádza blízko priehrady na začiatku lesa v príjemnom prostredí Malých Karpát. Bezproblémový prístup. Ide o chatu Javorina v prízemí sa nachádza kuchyňa s elektrickým sporákom a chladničkou. Vedľa kuchynky je malá izba. Na prízemí je taktiež obývacia miestnosť s krbom, ktorý vykuruje centrálne celú chatu, krb je murovaný a vyvložkovaný. Na poschodí je menšia spálňa s oknom a s výhľadom do obývacej časti. Z obývačky je prístup na priestrannú terasu. V suteréne sa nachádza garáž s WC a umývadlom a sprchovým kútom, plus malý priestor ako dielňa. Chata má septik, zavedaná voda, elektrina. Pri chate je malá kôlňa na drevo a ohnisko. Kontakt: Molnárová Helena 0908 089 629 Aktuálna ponuka nehnuteľností našej realitnej kancelárie je na www.emka-real.sk. Cena je vrátane provízie RK. Naša realitná kancelária Vám ako bonus ponúka vypracovanie kvalitného znaleckého posudku a bezplatnú službu hypotekárneho poradenstva, t.j. výber optimálneho modelu financovania pre váš zámer, ako aj kompletizáciu spracovania podkladov k žiadosti o úver prostredníctvom nášho spolupracujúceho finančného makléra spoločnosti Hypo consulting, s.r.o., bližšie informácie na „http://www.hypoconsulting.sk“

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Rudava, 50 m² [ID:156607]

Pred mesiacom

Malé Leváre/okres Malacky
42.500 EUR

chata/chalupa, Rudava, Male Levare, Malacky - Directreal ponuka na predaj chatu v rekreacnej oblasti obce Male Levare - RUDAVA

Pridať k zaujímavým
Chata v nádhernom prostredí

Ponúkame Vám na predaj rekreačnú kombinovanú murovanú chatu s drevom v nádhernom prostredí borovicových lesov v blízkosti lyžiarskeho strediska Pezinská Baba. Chata je vhodná na rekreačné využitie. Úžitková plocha je 50m2, zastavaná plocha 30 m2. Dispozičné riešenie chaty: chodba, obývačka s krbom, kuchynka, terasa, kúpeľňa a podkrovie v ktorom sa nachádza spacia časť.  Kúrenie krbom. Pozemok sa nachádza v dlhodobom nájme, nakoľko sa chata nachádza v prírodnej rezervácii ktorá je v správe štátnej ochrany prírody TANAP. Dostupnosť do Bratislavy: autom cca 25 min., možnosť využitia autobusovej dopravy. Veľmi pekné a tiché prostredie, hubárčenia, turistiky, cykloturistiky a ďalších aktivít. DOPORUČUJEM !!! Cena rekreačnej chaty je 42500,- Eur  cena je vrátane služieb a poplatkov súvisiacich s predajom nehnuteľnosti Kontakt: 0905 423 489

Pridať k zaujímavým
2IZB. DOMČEK V CHORVÁTSKOM GROBEB - REZERVOVANÉ

Ponúkame vám za úžasnú cenu 2 izbový domček v centre obci Chorvátsky Grob. Domček pozostáva z chodby, spálne, kuchyňa+obývačka sú spojené, wc+kúpelňa sú spojené. Stavba sa nachádza na menšom 115 m2 pozemku v OV. Obchod, škola, pošta, mhd do Ba je v blízkosti. IS: mestská voda, kanalizácia, elektrika. Ostatné informácie telefonicky. Juraj Czinege 0905 286 504

Pridať k zaujímavým
KRÁSNY 2 izbový APARTMÁNOVÝ BYT V SENCI na Slnečných jazerách S BAZÉNOM

Ponúkame Vám NA PREDAJ krásny, kompletne ZARIADENÝ 2 izbový APARTMÁNOVÝ BYT v obci SENEC na Slnečných jazerách S BAZÉNOM. Nachádza sa v areály Sln. jazier - Sever v apartmánovom dome na 1./2 poschodí, s výťahom a 2x balkón. V roku 2015 prešiel čiastočnou rekonštrukciou: nová podlaha v celom byte a nová kuchynská linka. K BYTU PATRÍ: -spoločná miestnosť bicykláreň / kočikáreň na prízemí -vyhradené parkovacie státie v uzatvorenom dvore el. rampou na DO /v cene/ - spoločný podiel na pozemku k vode: ohradená okrasná záhrada, trávnatá a štrková súkromná pláž k bytovému objektu s vonkajším bazénom (v letnej sezóne) a terasou a priamym vstupom k jazeru + veľké mólo + spoločná lodenica so žeriavom na člny. Byt sa predáva KOMPLETNE ZARIADENÝ vrátane LCD TV, chladničky s mrazničkou, 2x posteľ s nočnými stolíkmi, lampami, skriňa, závesy, rozkladacia rohová sedačka, konferenčný stolík, jedálenský stolík so stoličkami 4ks, kuchynská linka s vysokým leskom /s dvoj-platničkou, mikrovlnnou rúrou a varnou kanvicou. V byte je zavedený internet a televízne programy. !!! VHODNÝ NA INVESTÍCIU – PRENÁJOM - rekreačná oblast !!! !!! MOŽNOSŤ PRIHLÁSIŤ SA NA TRVALÝ POBYT !!! Apartmán má 2x balkón, spálňu, obývaciu izbu spojenú s jedálenskou časťou, kuchynský kút, kúpeľňu /so sprchovacím kútom, umývadlom a WC – Geberitt/. VÝMERA: byt 51 m2. LOKALITA: v blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť chôdzou do cca 15 min.: škola, škôlka, zástavka MHD, poliklinika, potraviny KAUFAND, CBA, LIDL, Aquathermal, banky, kaviarne, obchody a centrum mesta. Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších zhruba 23 krajín. Mesto ročne navštívi do milióna turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. CENA: 90.990,- € S PARKOVACÍM MIESTOM V UZAVRETOM DVORE.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Jakubov , 54 m² [ID:156928]

Pred 2 mesiacmi

Jakubov/okres Malacky
57.500 EUR

chata/chalupa, Jakubov , Jakubov, Malacky - Directreal ponuka na predaj chatu, RO Jakubov

Pridať k zaujímavým
Znížená cena ! CELOROČNE OBÝVATEĽNÝ DOM: 2 iz., ÚP 56 m2, Devínska Nová Ves – Murnice, Ba IV., 92 900.-€

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový dom so zastrešenou terasou (+ 14 m2), vyhradeným parkovaním a pozemkom v záhradkárskej osade - Devínska Nová Ves, časť Murnice. Je (4x5 m2) - poschodový, zateplený, kompletne podpivničený. Na LV – budova pre šport a rekreáciu. Možné celoročne obývať. Pozemok celkom – 298 m2, je v dlhodobom prenájme od ŽSR. PRÍZEMIE – kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa s vaňou a wc. POSCHODIE – izba. PIVNICA – 3 miestnosti (sklad, kotolňa na pevné palivo). Konštrukcia - kváder + zateplenie. Nemá energetický certifikát. Strecha – sedlová, škridla. Okná – plastové, žalúzie, sieťky proti hmyzu. Podlahy – plávajúce, dlažba. Kúrenie – kachle na tuhé palivo, radiátory, alebo elektrické. Na pozemku je - elektrina (220 V), vodovod v rámci záhradkárskej osady, studňa. Satelit – Digi. Orientácia – V (záhrada). Ročné náklady – 125.-€ (prenájom pozemku, fond opráv, osvetlenie, členské), + elektrina, satelit. Pozemok mierne svahovitý, oplotený, parkovanie na pozemku za bránou. Prístup po spevnenej ceste. Cena je už s províziou rk. Ideálne využitie nielen pre oddych, ale aj aktívne využitie – práce v záhrade, možná – cykloturistika, prechádzky. V dosahu napr. – Sandberg, Devínska kobyla, Schlos Hof. Možné celoročne obývať! Treba vidieť. Priamy kontakt - Števo ŤUREK, Mgr. - 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Zahradkarska oblast, 55 m² [ID:145776]

Pred mesiacom

Hamuliakovo/okres Senec
46.000 EUR

chata/chalupa, Zahradkarska oblast, Hamuliakovo, Senec - Zahradna chatka s drevenym domcekom

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 58 m², pôvodný stav [ID:21581]

Pred 2 týždňami

Pezinok/okres Pezinok
67.500 EUR

Chata na predaj, Kučišdorfská dolina, Pezinok

Pridať k zaujímavým
Predaj - Celoročne obývateľný rekreačný dom s pozemkom 600m2 - Stupava - Beleše.TOP PONUKA! EXKLUZÍVNE!

Ponúkame na predaj  celoročne obývateľný rekreačný dom v Stupave - rekreačná časť - Beleše. Chata sa nachádza na kopci s krásnym výhľadom na Rakúsko. Možné celoročné bývanie. Upravená , terasovita záhrada s okrasnými drevinami. Úžitková plocha  60m2 Podlahová 60m2 Zastavaná 36m2 1/NP - 24m2 Pozemok   600m2 Dvojpodlažná  chata s terasou 20m2 , postavená v roku 2000. Zateplená stavba, betónová škridla, výborný udržiavaný stav. DISPOZÍCIA: Prízemie  Samostatná kuchyňa s komorou Denná miestnosť s keramicným krbom Kúpeľňa so sprchovým kútom WC 1/NP - izba s loggiou Vykurovanie keramickou pecou, elektr. konvektory. Teplá voda - elektr. bojler Voda - Vlastná 36m studňa Odpad - žumpa - 5m3 2x pivnica Dreváreň Kamenitá prístupová cesta z Marianky aj zo Stupavy Lintavy. Viac info v RK. Cena: 93 000.-€ v cene je zahrnutý kompletný právny servis, profesionálne vybavenie HU. Kontakt: Adrianová telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým
Na predaj rodinný dom v obci Suchohrad

drevené okná

Pridať k zaujímavým
Predaj- dvojpodlažná murovaná chata, 60 m2 , pozemok 400 m2

Na predaj Dvojpodlažná murovaná chata nachádzajúca sa v krásnom prostredí v obci Sološnica. Interiér chaty prešiel v r. 2016 kompletnou rekonštrukciou. V r. 2014 prebehla výmena strešnej krytiny. Na prízemí s východom na záhradu sa nachádza kuchyňa a samostatné WC, 1. poschodie pozostáva z obývacej miestnosti, sprchovacieho kúta a výstupom na poschodie. Podkrovie slúži ako spálňa. Pozemok pod chatou a záhrada okolo chaty je v dlhodobom nájme. Jedná sa o udržiavanú záhradu s terasou, vysadeným travnikom, ovocnými stromami a kríkmi. Je orientovaná juhozápadne. Chata je zabezpečená elektrikou a úžitkovou vodou. Odpad je riešený formou žumpy bez prepadu. Nehnuteľnosť je vhodná pre všetky vekové skupiny, milovníkov záhrady a prírody. Obec Sološnica leží na úpätí Malých Karpát a Záhorskej Nížiny. Nachádza sa v krásnom prostredí v bezprostrednej blízkosti prírodnej rezervácie Roštún. Obec disponuje materskou a základnou školou, obchodmi s potravinami a lekárňou. Pôsobí tu všeobecný lekár, pediater a zubný lekár. Vzdialenosť do Bratislavy je 53 km a do Malaciek 17 km. Užitková plocha: 60 m2 Pozemok: 400 m2 Plocha parcely: 0 m2 Elektrina: 220/380 V Plyn: nie je zavedený Odpady: žumpa bez prepadu Voda: iba úžitková voda Kúrenie: lokálne-tuhé palivá Konštrukcia objektu: zmiešaná Prístupová cesta: nespevnená Druh stavby: chata Umiestnenie: chatová osada Rok výstavby: 1987 Rok poslednej rekonštrukcie: 2016 Cena:37.000 -€. Kontakt na makléra: Aneta Stuparovičová , 0902 686 406 , aneta.stuparovicova@rkeuropa.sk Cena zahŕňa: 1. províziu RK 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. 3. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností 4. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk , kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.

Pridať k zaujímavým
Predaj Rodinný Dom Kuchyňa - REZERVOVANÉ

Predáme menší RODINNÝ 3 izb. DOM PO KOMPLETNEJ INTERIEROVEJ REKONŠTRUKCII S SLNEČNYM POZEMKOM 500m² , 35min autom od Bratislavy a 15min. od Malaciek. AS Kuchyňa 3 min pešo od domu.  Rodinný dom je po kompletnej interierovej rekonštrukcii.  Exteriér domu vyžaduje zateplenie. Zastavaná plocha domu je 60m2.  pozostáva z 2 obytných izieb, zvlášť kuchyne, chodby, kúpeľne a wc.  V dome sa nachádza krb, zavedená elektrina, plyn, TV, internet.  Vypracovaný znalecký posudok. Cena: 81 500 €

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom Záhorská Bystrica [ID:139003]

Pred týždňom

Bratislava - Záhorská Bystrica
95.000 EUR

Rodinný dom Záhorská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v Bratislave-Záhorská Bystrica, Pútnická. ul. Plocha: úžitková 60m2, pozemku 248,5m2. 2-izbový rodinný dom s kuchyňou,špajzou a kúpeľňou sa nachádza v zastavanej časti Záhorskej Bystrice, je v pôvodnom stave, vstup spoločný dvor, možnosť rozdelenia, nutná rekonštrukcia. V dome sú všetky inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia. Cena 95 000 € kontakt Mgr. Karin Zápalová, RSc. 0918 971 554 zapalova@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým
Chata na exkluzívnom mieste priamo pri jazere rekreačná oblasť Rudava, Malé Leváre!!!

Ponúkame Vám na predaj chatu na exkluzívnom mieste priamo pri jazere rekreačná oblasť Rudava, Malé Leváre. Plocha: úžitková 60m2, zastavaná 63m2, pozemku 50m2, pivnice 20m2, terasa 30m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka, kuchynský kút. Stav objektu: kolaudácia 1992, v roku 2004 celková rekonštrukcia interiéru. Konštrukcia objektu: kvádrová. Kúrenie: lokálne krb + elektrické telesá. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie alarmom. Rovná strecha.Strešná krytina: eternit. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, studňa a žumpa. Chata sa predáva so všetkým zariadením. Dispozičné riešenie chaty: vstupná chodbička, kuchyňa, obývacia izba s krbom, východom na terasu a schodiskom do horného podlažia, kúpeľňa s WC; horné podlažie - chodbička, dve spálne; suterén - pivnica. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika, cykloturistika, altánok. Cena 110 000 € Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom - samostatný, 60 m², pôvodný stav [ID:17757]

Pred 2 týždňami

Sološnica/okres Malacky
82.000 EUR

2-izbový RD, Sološnica, Malacky

Pridať k zaujímavým
Chata s krásnym výhľadom nad čarovným vinohradníckym mestom Modra pri Bratislave

Murovaná dvojpodlažná chata bola skolaudovaná v roku 2017, je postavená na 4,5 árovom pozemku v chatovej oblasti v Malých Karpatoch s krásnym výhľadom na krajinu. Pozemok je zaujímavo upravený a rozčlenený kamenicami – kamennými múrikmi. Chatka má pivnicu, na zvýšenom prízemí je priestranná miestnosť, prístupná cez menšiu terasu, s pieckou na tuhé palivo. Na poschodí je priestor pre dve podkrovné spálne. Na pozemku je jabloň, čerešňa a hruška. Krásna karpatská príroda poskytuje bohaté turistické, cyklistické možnosti, príležitosť pre hubárčenie a rybolov V blízkosti je rekreačná oblasť Zochova chata s lyžiarskym strediskom, letným aj krytým kúpaliskom. V blízkosti je aj mini ZOO so zaujímavou sezónnou prevádzkou pre deti s koňmi a inými zvieratami. Na pozemku je možnosť vybudovať studňu, elektrina je zabezpečená dieselagregátom. Možnosť prikúpenia ešte susednej 4,5 árovej záhradky.

Pridať k zaujímavým
Chata s krásnym výhľadom nad čarovným vinohradníckym mestom Modra pri Bratislave

Murovaná dvojpodlažná chata bola skolaudovaná v roku 2017, je postavená na 4,5 árovom pozemku v chatovej oblasti v Malých Karpatoch s krásnym výhľadom na krajinu. Pozemok je zaujímavo upravený a rozčlenený kamenicami – kamennými múrikmi. Chatka má pivnicu, na zvýšenom prízemí je priestranná miestnosť, prístupná cez menšiu terasu, s pieckou na tuhé palivo. Na poschodí je priestor pre dve podkrovné spálne. Na pozemku je jabloň, čerešňa a hruška. Krásna karpatská príroda poskytuje bohaté turistické, cyklistické možnosti, príležitosť pre hubárčenie a rybolov V blízkosti je rekreačná oblasť Zochova chata s lyžiarskym strediskom, letným aj krytým kúpaliskom. V blízkosti je aj mini ZOO so zaujímavou sezónnou prevádzkou pre deti s koňmi a inými zvieratami. Na pozemku je možnosť vybudovať studňu, elektrina je zabezpečená dieselagregátom. Možnosť prikúpenia ešte susednej 4,5 árovej záhradky.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Ulica svornosti, 60 m², novostavba [ID:29962]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
89.000 EUR

Zahráda s chatou v Podunajských Biskupiciach na predaj

Pridať k zaujímavým
Predaj rekreačnej chaty v Pezinku, Kučišdorfská dolina

Predaj chaty v peknej lokalite chránenej krajinnej oblasti Malých Karpát. Chata je typu Tatranec, má murovaný suterén v ktorom sa nachádza pivnica. V obytnej časti je vstupná chodba, kuchyňka, kúpelňa, spoločenská miestnosť s východom na terasu. WC je suché. Na poschodí sa nachádzajú 2 izby. V chate je zavedená elektrika, mestská voda je pred chatou, možnosť napojiť sa. Kontakt: 0907 437 269

Pridať k zaujímavým

RD Blatné [ID:RE0000786-19-000906]

Pred 5 dňami

Blatné
63.000 EUR

RD Blatné

RK Reality Gold - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Blatné na Mlynskej ulici. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, stierky, podlahy, nové vchodové dvere. Dispozične je riešený : vstup do domu -predsieň, obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a WC + za domom je prístavba kde je možné vytvoriť ďalšiu izbu. Kúpeľňa je riešená sprchovacím kútom, WC je zvlášť. Vykurovanie je zabezpečené úplne novým kúrením (5 ročná záruka na kotol) + krb v obývacej izbe. Ohrev teplej vody je bojlerom. Dom má sedlovú škrídlo-betónovú strechu. Dom je jednopodlažný bez podpivničenia. Odpad je momentálne riešený žumpou majiteľ RD zabezpečuje napojenie na už existujúcu kanalizáciou. Dom je napojený na obecnú vodu. Celková výmera pozemku je 326 m2. Výhoda: nízke mesačné náklady na bývanie. Dom je vhodný na trvalé bývanie ale aj na chalupárčenie. CENA: Cena nehnuteľnosti 63.000,-Eur vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného odborného servisu. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom. Bližšie informácie radi poskytneme na t.č. 0905/491 888, 0903/909 888

Pridať k zaujímavým
Chata na obývanie v chatovej oblasti Bernolákova

Dvojizbová podpivničená chata v krásnej prírodnej časti Bernolákova má podiel na spoločnom pozemku 4 áre. Chata môže po rekonštrukcii vytvoriť celoročné bývanie. Na zvýšenom prízemí je krytá terasa s bazénom a v chate je obývacia miestnosť s krbom, kuchynským kútom a kúpeľnou s WC a sprchou. Na poschodí je spálňa s galériou s pohľadom do haly na prízemí. Pivnica sa nachádza pod chatou a pod časťou terasy vie po úpravách poskytnúť ďalšie obytné priestory. Chata je postavená z pórobetónu je napojená na elektrickú energiu 220/380 , voda je do chaty dovedená zo studne a kanalizácia je odvedená do žumpy. Súčasťou pozemku nad chatou je aj skleník, ktorý vyžaduje opravu alebo odstránenie. Na pozemku sú ovocné stromy 2 slivky, jabloň, 5 broskýň, 2 marhule, červená moruša a 7 koreňov viniča. Obec Bernolákovo je obec s výbornou kompletnou vidieckou infraštruktúrou, autobusovou aj vlakovou dopravou, vzdialená od Bratislavy 15 km.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rekreačna chata v záhradkárskej osade Hamuliakovo

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 60 m², pôvodný stav [ID:31363]

Pred 2 týždňami

Kuchyňa/okres Malacky
82.000 EUR

Chata v obci Kuchyňa, Malacky

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 64 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:21134]

Pred 2 týždňami

Limbach/okres Pezinok
45.000 EUR

Chata na predaj, Limbach

Pridať k zaujímavým
Výstavba domov -DOM NA KĽÚČ- 64 000 €

Ponúkame výstavbu domov ( DOM NA KĽÚČ - to znamená že všetko je už zarátané v cene domu ), poskytujeme kompletné služby: vyhľadanie pozemku a pomôcť z jeho kúpou, projekt, stavebné povolenie, geodézia, financovateľnosť pozemku aj dom, vybavovanie hypotekárneho úveru a právne služby a celé poradenstvo od základovej dosky po konečné interiérové práce. Jediná firma na Slovensku ktorá ponúka kompletné služby a preto  klienti to majú nie len stavbu domu ale aj celí proces vybavovania bez starostí a odovzdané všetko na Kľúč, taktiež aj realizovanie terás, chodníkov, oporných múrov plotov, garáži, altánkov, úprava pozemku, záhradnícke práce, stavaný nábytok, kompletné exteriérové a interiérové práce. DOM NA KĽÚČ (čo je v cene domu) • Založenie stavby ( vytýčenie stavby a osadenie ) • Základy ( výkopové práce, uloženie rozvodov, voda, kanalizácia, betonáž základových pásov, betonáž debniacich tvárnic, šalovanie, armovanie a betónovanie základovej dosky, hydroizolácia dvoj vrstvová, zateplenie základov • Výstavba obvodových stien a priečok a kotvenie do základov • Dodávka a montáž strechy – krov, kompletné debnenie stropu, hydroizolačná odrazová fólia, kompletné latovanie strešná krytina, bleskozvody, rynháky, okapový systém • Vchodové dvere a okná ( trojsklá ) , dodávka a montáž vonkajšej a vnútornej parapety • Exteriér - kompletný fasádny zateplovací systém, sieťka, lepidlo, fasádna omietka • Interiér - kompletné elektrické rozvody, vypínače a zásuvky, voda, plyn, kanalizácia, Kúrenie: radiátory alebo podlahové kúrenie, zateplenie podlahy, kotol Protherm, zásobník TÚV + dotácia na tepelné čerpadlo • Vnútorné omietky vápenno-cementové, maľovka • Montáž a zateplenie stropu 500 mm – kompletný sadrokartónový systém • Podlahy a dlažby, zárubne a dvere interiérové • Sociálne zariadenie V dnešnej dobe je omnoho výhodnejšia stavba domu aj s jeho réžiami a pozemkom ako kúpa bytu s jeho nákladmi na energie. Bungalov TESERA 6 je dom strednej kategórie vhodný do nízkej okolitej zástavby. Spĺňa požiadavky na komfortné bývanie 4-člennej rodiny. Je vhodný do rovinatého resp. mierne svahovitého terénu. Podkrovie môže slúžiť ako úložný priestor.  Rozmery: 6,8 m x 11,8 m Typ domu: Bungalov Zastavaná plocha: 80 m2 Úžitková plocha: 65 m2 Počet izieb: 4+kk Počet osôb: 4 až 5 osôb Zabudovaná garáž: nie   Cena: 64 000 € drevodom Cena: 76. 800 € murovaný dom POZEMOK Pozemky vieme vyhľadať podľa prianí a požiadaviek zákazníkov. Výstavby domov sa poskytujú aj na pozemkoch, ktoré už vlastní klient. Vybavíme za Vás všetky úrady a potvrdenia: • postavíme sa miesto Vás do radu na všetkých úradoch: daňový úrad, katastrálny úrad, stavebný úrad, a pod. • vybavíme za Vás nutné podklady tak, aby ste získali tie najideálnejšie podmienky pre Váš úver • zabezpečíme znalecký posudok, opäť tak, aby sme šetrili Váš čas, starosti a peniaze • náš poisťovací maklér Vám predstaví ponuku poistenia na trhu a spolu s Vami vyberieme IDEÁLNU ponuku nutného poistenia zakladanej nehnuteľnosti a jeho vinkuláciu v prospech banky • po celý čas Vás budeme informovať o priebehu vašej hypotéky V dnešnej dobe je omnoho výhodnejšia stavba domu aj s jeho réžiami a pozemkom ako kúpa bytu s jeho nákladmi na energie. Kompletné hypotekárne poradenstvo: Na základe Vašich informácií Vám pomôžeme vypracovať IDEÁLNY finančný rozpočet pre Vašu budúcu hypotéku, aby ste si predstavili, koľko ste schopní bez problémov splácať. Predstavíme Vám hypotéku do najmenšieho detailu, spoločne vyberieme spomedzi ponuky všetkých bánk Vašu IDEÁLNU hypotéku. Pre záujem a bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať Špergerová Mária certifikovaný realitný maklér/člen realitnej únie Tel: 0907 752 213

Pridať k zaujímavým

Chata v Dúbravke v časti Strmé sady na predaj [ID:285039426181]

Pred týždňom

Bratislava - Dúbravka
142.000 EUR

Chata v Dúbravke v časti Strmé sady na predaj

Nehnuteľnosť sa nachádza v Dúbravke, časti Strmé sady. Je vhodná na veľmi pokojné víkendové i trvalé bývanie uprostred prírody. Nachádza sa na polosamote, v bezprostrednej blízkosti lesných turistických trás. Na pozemku o rozlohe 600 m2 stojí menší jednoizbový domček – drevostavba, ďalej novostavba – hospodárska budova, ktorá môže slúžiť ako dielňa či garáž pre niekoľko áut. Nehnuteľnosť je zabezpečená elektrikou 220/380, pitnou vodou, odpad je riešený formou žumpy, kúrenie je kombinované: elektrické podlahové kúrenie a na tuhé palivo. Dúbravka je mestská časť Bratislavy ležiaca na východnom úpätí Devínskej Kobyly. Počet obyvateľov sa pohybuje okolo 40 000. Súčasťou mestskej časti sú miestne časti Krčace, Záluhy a Podvornice. I po niekoľko storočí si zachovávala vidiecky ráz, ktorý sa tu uchoval aj po pripojení obce k Bratislave v roku 1946. V starej časti je zachovalých množstvo pamiatok, medzi najvýznamnejšie patria Villa rustica, národná kultúrna pamiatka, zvyšky rímskej provinčnej architektúry, kde sa našli aj pozostatky Keltov a iných kmeňov žijúcich na tomto území. Súčasná občianska vybavenosť Dúbravky je kopmlexná vrámci základných a stredných škôl, lekárov, obchodných centier či kultúrnych stánkov a podujatí.

Pridať k zaujímavým
Murovaná chata Plavecký Štvrtok - okr. Malacky . 

tichá lokalita

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Rudava, 66 m² [ID:156927]

Pred 2 mesiacmi

Malé Leváre/okres Malacky
89.000 EUR

chata/chalupa, Rudava, Male Levare, Malacky - Directreal ponuka na predaj chatu pri vode, RO Rudava, obec Male Levare

Pridať k zaujímavým
PREDAJ –Chata, 2-izbová, 66 m2 , kváder, pozemok 500 m2

Predaj veľmi peknej chaty , ktorá sa nachádza v Malých Levároch v chatovej oblasti RUDAVA Chata má šikovnú dispozíciu. Tvorí ju jedno podlažie, kde sa nachádza útulná kuchyňa s jedálňou, obývačkou a spálňou. Lôžková časť je oddeliteľná posuvnými dverami. Kúrenie je zabezpečené tuhým palivom pomocou krbu umiestenom v obývacej miestnosti. Ďalej chatu tvorí jedna samostatná izba , ktorá je momentálne používaná ako detská izba. Kúpeľňu tvorí WC so sprchovým kútom. K nehnuteľnosti patrí aj terasa s výhľadom na jazero a vonkajší gril. Výhodou je priamy vstup do vody. Pozemok pod chatkou je vo vlastníctve majiteľa. Okolie Rudavy ponúka široké možnosti športových aktivít cykloturistiky, hubárčenia , rybolovu a kúpania. Chata sa nachádza v krásnom a tichom prostredí. Cena:89.000-€. Kontakt na makléra: Aneta Stuparovičová , 0902 686 406 , aneta.stuparovicova@rkeuropa.sk Cena zahŕňa: 1. províziu RK 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. 3. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností 4. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk , kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.

Pridať k zaujímavým
Výstavba rodinných domov Vysoká pri Morave, okr. Malacky

Karin&partners Vám ponúka na predaj moderné bývanie v krásnom prostredí vo Vysokej pri Morave. Bývajte  v jednom z nových domov, ktoré sú jednopodlažné so šikmou strechou, bez podpivničenia. Domy sú dispozične riešené ako trojizbové (obývacia miestnosť s kuchyňou a 2 izby) s chodbou, komorou a kúpeľňou s WC a vonkajšou terasou. Domy sa predávajú v štádiu dokončenia "holodom", to zn., že stavba bude dokončená so strešnou krytinou, oknami z plastového profilu, vonkajšími dverami. Obvodové múry budú so zateplením a fasádnou omietkou, vnútorné priečky s omietkami, elektroinštaláciou, vodoinštaláciou, el.podlahovým vykurovaním, s napojením na vlastnú žumpu.  Možnosť dokončenia na kľúč podľa individuálnych požiadaviek klienta. K výberu sú i ďalšie domy, ktorých výstavba sa realizuje na pozemkoch s výmerou: 263m2, 285m2, 288m2, 311m2, 338m2 a 371m2 s alikvótnou cenou. Obec leží v nadmorskej výške 145 metrov na juhozápade Záhorskej nížiny pri ľavom brehu rieky Morava a je vzdialená len 30 km od Bratislavy. Pri rieke sa nachádzajú zachované lužné lesy. Popri rieke Morava vedie známa cykloturistická trasa. Obec má nadviazanú úzku cezhraničnú spoluprácu s rakúskym mikroregiónom Marchegg. Do katastra obce patria aj významné prírodné rezervácie Horný a Dolný les (biotopy lužného lesa) a lesa rezervácia Rozporec. V blízkosti obce sa nachádzajú viaceré umelé vodné plochy, ktoré vznikli pri stále prebiehajúcej ťažbe štrku. Tieto vodné plochy sa v súčasnosti  aktívne využívajú na hodnotný, športový rybolov. Obec Vysoká pri Morave sa vďaka svojej výhodnej polohe stala významnou športovou cyklotrasou, ktorá siaha až do Bratislavy pod starobylý hrad Devín v sútoku rieky Morava a Dunaj. Cena : 95 000 € Kontakt k obhliadke a viac info : 0902566396, maklerskalica@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým
PREDAJ 3 IZB. CHATY V KUČIŠDORFSKEJ DOLINE

Ponúkame na predaj 3 izb.dvojpodlažnú chatu v Kučišdorfskej Doline,zrekonštruovanú v r.2014 Nové dlažby,obklady,kuchynská linka na mieru so spotrebičmi-el.sporák-rúra,chladnička,mikrovlnka. Kúpelňa so sprchovým kútom,umyvadlom a wc. Nové drevené int.dvere so zárubňami. Nový krb s komínovou vložkou. Pod terasou priestor na odkladanie náradia alebo úložný priestor na drevo do krbu. Dispozičné riešenie : Vstupná chodba,na pravo kúpelňa so sprchovým kútom,umyvadlom a wc Kuchyňa so spotrebičmi 1 x samostatná izba Obyvacia izba s krbom a výstupom na terasu Na 2 NP 1 veľká izba s výstupom na Logiu Využívaný pozemok okolo chaty je v prenájme od Urbárskeho lesného spoločenstva. Chata je kúpou volná. tel.0903 570 428

Pridať k zaujímavým
PREDAJ –Rodinný dom, 2-izbový , pôvodný stav , 70 m2 , tehla , veľkosť pozemku 380 m2,

Predaj 2 izbového rodinného domu /vhodný na rekonštrukciu/ v obci Suchohrad , neďaleko Malaciek , samostatne stojaci , úžitková plocha 70 m2 Dom sa nachádza v dobre situovanej časti Suchohradu , 2minúty pešo od centra obce . Má 2 izby , ktoré pôsobia útulne .Ďalej sa v dome sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa s WC, ktorá je priechodná s jednou z izieb . Dom je v pôvodnom stave , vymenená strešná krytina, podlaha je laminátová. Kúrenie je pomocou gamatiek. Voda je obecná a zabezpečená žumpa. Možnosť prístavby na pozemku , ktorý je oplotený s rozlohou 380 m2. Základ domu je tehla. Obec Suchohrad poskytuje jej obyvateľom dostupnosť za prácou, či spoločenským vyžitím do BA 30km, do Rakúska 4km. Cena:51.900 -€. Kontakt na makléra: Aneta Stuparovičová , 0902 686 406 , aneta.stuparovicova@rkeuropa.sk Cena zahŕňa: 1. províziu RK 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. 3. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností 4. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk , kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.

Pridať k zaujímavým
Rekreačná chata - pozemok 686 m² v lokalite Suchý Vrch – Limbach

Trojpodlažná chata v pôvodnom stave s potrebnou rekonštrukciou, so zastavanou plochou 49 m2, pozostáva zo spoločenskej miestnosti s krbom, kuchyne, kúpeľne, a dvoch spální v podkroví. V suteréne sa nachádza letná kuchyňa a garáž. Rekreačná chata má murovaný suterén, zvyšok chaty (1.NP a 2.NP) je z dreva. Krb s murovaným komínom. Pozemok má celkom 686 m2, je mierne svahovitý, s južnou orientáciou. Na pozemok je dovedená elektrina a úžitková voda zo zásobníka chatovej osady. Kolaudácia 1973. V susedstve sú chaty aj domy s celoročným bývaním. Prístup asfaltová cesta, miestami spevnená cesta. Tiché a zelené prostredie, 22 km od Bratislavy. Cena: 79 000 €

Pridať k zaujímavým
Krásna chata Slnečné udolie

Ponúkame Vám na predaj chatu v obci Limbach, Slnečné údolie. Zastavaná plocha 70 m2. Chata je dvojpodlažná.Na prízemí sa nachádza kuchyňa s komorou a jedna miestnosť a kúpelňa spolu s WC.Na poschodí obývačka s krbom a dve spálne, Podlaha: dlážkovina, pvc. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Kúrenie: ústredné kúrenie s pieckou na tuhé palivo, krb. Strecha sedlová pozinkovaný plech, izolácia.Konštrukcia chaty tehla obložená drevom.Mierne svahovitý pozemok.Na pozemku okrem elektriny nie sú dovedené žiadne iné IS. Odpad je riešený trativodom.Sprcha funguje na 50l zbernú nádobu na zrážkovú vodu aj WC.Chata je v strede krásneho prostredia ,ktoré napriek tomu že nie je oplotené zaručuje úplné súkromie. Kontakt na obhliadku :Kissová Alena 0908 846 547

Pridať k zaujímavým

Dom, Hruba Borsa, 70 m² [ID:153236]

Pred 3 mesiacmi

Hrubá Borša/okres Senec
94.900 EUR

rodinny dom, Hruba Borsa, Hruba Borsa, Senec - 4 izbovy domcek s terasou, oddychovou zahradou a vlastnou plazou v Green Resorte v Hrubej Borsi

Pridať k zaujímavým
PREDAJ –Chalupa, 2-izbová , pôvodný stav , 70 m2 , tehla , veľkosť pozemku 380 m2,

Predaj 2 izbovej chalupy /vhodná na rekonštrukciu/ v obci Suchohrad , neďaleko Malaciek , samostatne stojaca , úžitková plocha 70 m2 Chalupa sa nachádza v dobre situovanej časti Suchohradu , 2minúty pešo od centra obce . Má 2 izby , ktoré pôsobia útulne .Ďalej sa v chalupe nachádza kuchyňa, kúpeľňa s WC, ktorá je priechodná s jednou z izieb . Chalupa je v pôvodnom stave , vymenená strešná krytina, podlaha je laminátová. Kúrenie je pomocou gamatiek. Voda je obecná a zabezpečená žumpa. Možnosť prístavby na pozemku , ktorý je oplotený s rozlohou 380 m2. Základ Chalupy je tehla. Obec Suchohrad poskytuje jej obyvateľom dostupnosť za prácou, či spoločenským vyžitím do BA 30km, do Rakúska 4km. Cena:55.000 -€. Kontakt na makléra: Aneta Stuparovičová , 0902 686 406 , aneta.stuparovicova@rkeuropa.sk Cena zahŕňa: 1. províziu RK 2. kompletný právny servis pri predaji nehnuteľnosti, vrátane dohodnutia podmienok a vypracovania zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy a návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. 3. kolkové známky pri podaní návrhu na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností 4. pre-scoring minimálne u 3 hypotekárnych bánk , kompletné hypotekárne poradenstvo a výber hypotéky presne podľa Vašich možností.

Pridať k zaujímavým
Murovaná 4 izbová chata - dom pri Seneckých jazerách na predaj

Murovaná dvojpodlažná chata bola postavená v 70 – tych rokoch na takmer 4 árovom pozemku. Chata pozostáva z dvoch častí, každá so samostatným vchodom. Na prízemí sú 2 izby, WC s umývadlom a sprcha. Pred chatou je príjemné kryté posedenie. Byt na poschodí je prístupný samostatným schodiskom cez príjemnú a priestrannú lodžiu. Byt má vstupnú halu, odkiaľ je prístup do kuchynky a kúpeľne s vaňou a toaletou a tiež do priestrannej izby s krbom. Dom má pôvodné drevené funkčné okná s okenicami. Podlahy sú prevažne dlažba. Je tu dovedená elektrická energia, v súčasnosti je tu vodovod napojený na studňu a kanalizácia je odvedená do žumpy. Pred pozemkom je verejná voda a kanalizácia. Teplú vodu zabezpečuje elektrický zásobníkový ohrievač vody – objem 80 l. Z chaty je výhľad na Senecké jazero a prístup k vode je v tesnej blízkosti. Okresné mesto Senec je mesto s výbornou infraštruktúrou a dobrým vlakovým a autobusovým spojením. Bratislava je vzdialená 25 km.

Pridať k zaujímavým
Murovaná 4 izbová chata - dom pri Seneckých jazerách na predaj

Murovaná dvojpodlažná chata bola postavená v 70 – tych rokoch na takmer 4 árovom pozemku. Chata pozostáva z dvoch častí, každá so samostatným vchodom. Na prízemí sú 2 izby, WC s umývadlom a sprcha. Pred chatou je príjemné kryté posedenie. Byt na poschodí je prístupný samostatným schodiskom cez príjemnú a priestrannú lodžiu. Byt má vstupnú halu, odkiaľ je prístup do kuchynky a kúpeľne s vaňou a toaletou a tiež do priestrannej izby s krbom. Dom má pôvodné drevené funkčné okná s okenicami. Podlahy sú prevažne dlažba. Je tu dovedená elektrická energia, v súčasnosti je tu vodovod napojený na studňu a kanalizácia je odvedená do žumpy. Pred pozemkom je verejná voda a kanalizácia. Teplú vodu zabezpečuje elektrický zásobníkový ohrievač vody – objem 80 l. Z chaty je výhľad na Senecké jazero a prístup k vode je v tesnej blízkosti. Okresné mesto Senec je mesto s výbornou infraštruktúrou a dobrým vlakovým a autobusovým spojením. Bratislava je vzdialená 25 km.

Pridať k zaujímavým

PREDAJ domu Šenkvice 117800 [ID:475-2684]

Pred 2 týždňami

Šenkvice
117.800 EUR

PREDAJ domu Šenkvice 117800

Ponúkame na predaj rozostavaný útulný dom v obci Šenkvice. Dom sa bude predávať v stave holo dom bez zateplenia a fasády s upraveným pozemkom. Je v stave: uzavretá stavba, rozvody ELI, voda, podlahové kúrenie vrátane poterov, príprava na krb , omietky. Dom bude mať veľmi nízke náklady na energie, pre jeho vynikajúce usporiadanie. Veľmi vhodný pre mladé rodiny. Možnosť dokončenia na kľúč. Na pozemku je možnosť parkovanie pre tri vozidlá. Cena je vrátane provízie RK, ktorá zahrňa kompletný právny a hypotekárny servis, správne a notárske poplatky. Pre ďalšie info nás kontaktujte na 0903903178.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom-Suchohrad

rovina, bezbarierový prístup, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, nezariadený, zmiešaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
LEXXUS-PREDAJ, dvojpodlažná murovaná chata s možnosťou nadstavby

pozemok je ohradený, tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, garáž, Čiastočne zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
*** Nová cena *** Nové bývanie v 3 izbovom rodinnom dome v krásnom a tichom prostredí pod lesom Plavecký Štvrtok, časť Vampíl!!!

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v dvojdome Plavecký Štvrtok, časť Vampíl. Plocha: úžitková 72m2, zastavaná 91m2, pozemku 308m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe, kolaudácia 4/2019. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové - elektrické. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výstavba prebieha na pozemku nachádzajúcom sa v krásnom prostredí v novovybudovanej obytnej časti s osvetlením obkolesená borovicovým lesom. V blízkosti tejto lokality je wellness park. Najbližšia autobusová zastávka je vzdialená 500 metrov. Mesto Malacky je vzdialené 2 km a dostupnosť do hlavného mesta Bratislava je 20 min. autom. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena holodomu vrátane pozemku: 113 000 € Použitý materiál: - obvodové murivo 300 mm Ytong + 150 mm tepelná izolácia - priečky 125 mm Ytong - okná plastové 3sklo - exteriérové dvere plastové - strešná krytina - škridla zn. Bramac - odkvapový systém z pozinkovaného plechu - fasáda - rozvody vody – ukončené zátkami - rozvody kanalizácie – ukončené zátkami - elektroinštalácia – so zásuvkami a vypínačmi bez svietidiel, objímky a žiarovky - UK – elektrické podlahové kúrenie - vnútorné omietky MVC ukončené stavebnou maľbou - potery bez podlahových krytín - oplotenie - terén okolo domu vyrovnaný (bez spevnených plôch) - prípojka elektriny vrátane elektrického rozvádzača, verejného vodovodu, kanalizácie a internetu Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková, RSc. mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým
*** Nová cena *** Nízkoenergetická novostavba 3 izbového rodinného domu v krásnom a tichom prostredí pod lesom Plavecký Štvrtok, časť Vampíl!!!

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v dvojdome Plavecký Štvrtok, časť Vampíl. Plocha: úžitková 72m2, zastavaná 91m2, pozemku 313m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe, kolaudácia 4/2019. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové - elektrické. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výstavba prebieha na pozemku nachádzajúcom sa v krásnom prostredí v novovybudovanej obytnej časti s osvetlením obkolesená borovicovým lesom. V blízkosti tejto lokality je wellness park. Najbližšia autobusová zastávka je vzdialená 500 metrov. Mesto Malacky je vzdialené 2 km a dostupnosť do hlavného mesta Bratislava je 20 min. autom. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena holodomu vrátane pozemku: 113 000 € Použitý materiál: - obvodové murivo 300 mm Ytong + 150 mm tepelná izolácia - priečky 125 mm Ytong - okná plastové 3sklo - exteriérové dvere plastové - strešná krytina - škridla zn. Bramac - odkvapový systém z pozinkovaného plechu - fasáda - rozvody vody – ukončené zátkami - rozvody kanalizácie – ukončené zátkami - elektroinštalácia – so zásuvkami a vypínačmi bez svietidiel, objímky a žiarovky - UK – elektrické podlahové kúrenie - vnútorné omietky MVC ukončené stavebnou maľbou - potery bez podlahových krytín - oplotenie - terén okolo domu vyrovnaný (bez spevnených plôch) - prípojka elektriny vrátane elektrického rozvádzača, verejného vodovodu, kanalizácie a internetu Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková, RSc. mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým
3 izbový dom, Miloslavov - CORALI Real

Ponúkame na predaj 3 izbový dom ktorý je časťou dvojdomu. Nachádzajú sa v novej lokalite obce Miloslavov, časť Alžbetin Dvor. Úžitková plocha domu je 72,49 m2 + 10,58 m2 terasa. K domu patrí pozemok s výmerou 350 m2 s pletivovým oplotením, elektrickou bránou na diaľkové ovládanie a dve parkovacie miesta. Pri domoch budú pergoly. Konštrukcia: - nosné steny - 30 cm tehla s 12 cm zateplením (polystyrén) - okná - plastové 3 sklo, 6 komorové (zvonka antracit, zvnútra biele) - strešná krytina je BRAMAC - kúrenie - elektrické podlahové zn. DEVI, každá izba má samostatný dotykový termostat - ohrev TUV - 120L bojler - predpríprava na alarm, TV, klimatizáciu, internet - dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu a elektrinu Domy sa predávajú v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu a sú vo výstavbe. Dokončenie a skolaudovanie je plánované na 04/2019. Klienti majú možnosť výberu z niekoľkých farieb obkladu, dverí + zárubní, plávajúce podlahy, dlažby. Cena: 129 900 € v štandarde Uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, katastrálnych a notárskych poplatkov. K dispozícii Vám je osvedčený hypotekárny poradca. S jeho pomocou získate vo väčšine prípadov lepšie podmienky ako by ste si vybavili sami. V prípade využitia jeho služieb hradíme za Vás znalecký posudok. Kosiba Miloš 0915 69 77 99 kosiba@coralireal.sk Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť CORALI Real, office: Tuhovská 1, 831 07 Bratislava, tel.č.: 0903 240 775, 0915 69 77 99

Pridať k zaujímavým
3 izbový dom, Miloslavov - CORALI Real

Ponúkame na predaj 3 izbový dom ktorý je časťou dvojdomu. Nachádzajú sa v novej lokalite obce Miloslavov, časť Alžbetin Dvor. Úžitková plocha domu je 72,49 m2 + 10,58 m2 terasa. K domu patrí pozemok s výmerou 350 m2 s pletivovým oplotením, elektrickou bránou na diaľkové ovládanie a dve parkovacie miesta. Pri domoch budú pergoly. Konštrukcia: - nosné steny - 30 cm tehla s 12 cm zateplením (polystyrén) - okná - plastové 3 sklo, 6 komorové (zvonka antracit, zvnútra biele) - strešná krytina je BRAMAC - kúrenie - elektrické podlahové zn. DEVI, každá izba má samostatný dotykový termostat - ohrev TUV - 120L bojler - predpríprava na alarm, TV, klimatizáciu, internet - dom je napojený na verejný vodovod, kanalizáciu a elektrinu Domy sa predávajú v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu a sú vo výstavbe. Dokončenie a skolaudovanie je plánované na 04/2019. Klienti majú možnosť výberu z niekoľkých farieb obkladu, dverí + zárubní, plávajúce podlahy, dlažby. Cena: 129 900 € v štandarde Uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, katastrálnych a notárskych poplatkov. K dispozícii Vám je osvedčený hypotekárny poradca. S jeho pomocou získate vo väčšine prípadov lepšie podmienky ako by ste si vybavili sami. V prípade využitia jeho služieb hradíme za Vás znalecký posudok. Kosiba Miloš 0915 69 77 99 kosiba@coralireal.sk Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť CORALI Real, office: Tuhovská 1, 831 07 Bratislava, tel.č.: 0903 240 775, 0915 69 77 99

Pridať k zaujímavým

Dom, Alžbetin Dvor, 72.5 m², novostavba [ID:22011901-461628]

Pred 2 mesiacmi

Miloslavov/okres Senec
129.900 EUR

Novostavba 3 izbový bungalov Alžbetin Dvor

pozemok je ohradený, tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Dom, Alžbetin Dvor, 72.5 m², novostavba [ID:22011901-461630]

Pred 2 mesiacmi

Miloslavov/okres Senec
129.900 EUR

Novostavba 3 izbový bungalov Alžbetin Dvor

pozemok je ohradený, tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Dom, 72.5 m², novostavba, pozemok je ohradený [ID:22011901-469155]

Pred mesiacom

Miloslavov/okres Senec
129.900 EUR

Novostavba 3 izbový bungalov 73 m2 + pozemok 350 m2, Miloslavov

tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Horna Vrbina, 75 m² [ID:155194]

Pred 4 mesiacmi

Hamuliakovo/okres Senec
89.500 EUR

chata/chalupa, Horna Vrbina, Hamuliakovo, Senec - Hladate miesto na relax a klud, prave ste ho nasli,celorocne obyvatelna chata v Hamuliakove Znizena cena !

Pridať k zaujímavým
*** REZERVOVANÉ *** 2 izbový rodinný dom Závod!!!

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový rodinný dom Závod. Plocha: úžitková 75m2, zastavaná 110m2, pozemku 173m2. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné).Stav objektu: pôvodný stav, kolaudácia 1958. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia a studňa. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod. Výhody: slnečný, pekný výhľad, škola, škôlka, dieľňa, rybolov, turistika, cykloturistika. Cena: 39 000 € Kontakt na makléra: Zlatica Chrupková, RSc. - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca mobil: 0944 150 505 email: chrupkova@landstar.sk

Pridať k zaujímavým
Chata v rekreačnej oblasti Rudava – Malé Leváre

Chatka sa nachádza v rekreačnej oblasti s jazerom Rudava, v katastrálnom území Malé Leváre 10 km od okresného mesta Malacky. Objekt má dve nadzemné podlažia. Na prvom podlaží sa nachádza kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom, menšia vstupná hala a izba s kuchynskou linkou a krbovými kachľami, ktorá je využívaná ako spoločenská miestnosť. Celé druhé podlažie je tvorené jednou veľkou izbou. Na obidvoch podlažiach sa nachádzajú terasy. Objekt prešiel v rokoch 2011 - 2013 kompletnou rekonštrukciou. Chatka bola zateplená, zaviedli sa nové elektrické rozvody a uložila sa nová podlaha. Nedávno bola urobená aj nová strecha a nainštalovaný zásobník na teplú vodu. Súčasťou objektu nie je pozemok, je však možné využívať priľahlé územie. Chatka je vzdialená od vody do 20m. Neďaleko rekreačnej oblasti sa nachádza golfové ihrisko v Malackách (približne 10 km). V širšom okolí vo vzdialenosti 30 .km je zimné lyžiarske stredisko Pezinská Baba. Vzdialenosť do centra obce Malé Leváre je približne 2 km. Rekreačná oblasť Rudava má dobrú občiansku vybavenosť, v areáli sa nachádzajú bufety, reštauračné zariadenie a kemp. Pláž v okolí jazera je piesočnatá.

Pridať k zaujímavým
Areté real, Predaj 2-izbového rodinného domu v tichej lokalite v Modre

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej lokalite v Modre na Dolnej ulici. Rodinný dom so zastavanou plochou 81 m2 je aj zároveň plocha pozemku. Je jednopodlažný so sedlovou strechou, po čiastočnej rekonštrukcii a je napojený na všetky inžinierske siete - elektrina, voda, plyn, kanalizácia.  Rodinný dom dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, 2 miestností, chodby a kúpeľne s WC. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite. Mesto Modra disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou a veľmi dobrou dostupnosťou do okolitých miest a obcí. Cena 64 000 €  Kontakt: 0948/247 257 www.arete.sk

Pridať k zaujímavým
Romantický rodinný domček v obci Malé Leváre na predaj

Romantický rodinný dom v obci Malé Leváre na predaj. Dom leží na rovinatom pozemku o rozlohe 500m2. Dom je čiastočne podpivničený. Pozostáva z chodby, priestrannej kuchyne, kúpelne a 2 samostatných izieb. Izby sú slnečné, nepriechodné. K domu prislúcha hospodárska budova /pôvodný stav/. V roku 2009 prešiel dom nasledovnou rekonštrukciou: výmena kuchyne vrátane spotrebičov a ostatného vybavenia, plávajúce podlahy, plastové okná, vchodové bezpečn. dvere, plynový kotol. Dom je obývateľný. Obec Malé Leváre sa nachádza 2 km  od rekreačnej oblasti Rudava. Obec je vybavená materskou i základnou školou, obchodmi, lekármi a novovybudovaným moderným detským ihriskom v centre obce. Dostupnosť do mesta Malacky je 11 km a do Bratislavy 48 km. Obec ponúka pokojné trvalé alebo víkendové bývanie v blízkosti lužných lesov.

Pridať k zaujímavým
4 izbový bungalov Malinovo na predaj, Tri vody, útulný, s terasou a záhradkou

rovina, tichá lokalita, terasa, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, bezpečnostné dvere, drevostavba konštrukcia objektu, plastové okná, plávajúca podlaha, káblová televízia, kuchynská linka

Pridať k zaujímavým

Predaj 3 Izbový Dom [ID:RE0000608-18-000415]

Pred 4 mesiacmi

Vysoká pri Morave
113.000 EUR

Predaj 3 Izbový Dom

Ponukam na predaj 3 izbovy Rodiny dom tip Bungalov vo Vysokej pri Morave (OKRES MALACKY) je to Novostavba Zastavana plocha 82m2 Pozemok 324m2 Material tehla,zateplenie polystyren 10cm,stresna krytina mediteran , Na pozemku sa nachadzaju vsetky inzinierske siete.Dom sa predava ako holodom V cene domu je obklad kupelne, sprchovy kut, WC, umyvadlo, komplet kotol Porotherm. Sanita a kotol budu naistalovane po dohode s novym majitel. Obcianska vybavenost Vysokej pri Morave:Potraviny,Drogeria Skola,Skolka,Lekaren,Detske ihriska. Do Bratislavy sa dostanete Autobusom alebo Vlakom. Pracuje sa na kolaudaci nehnutelnosti. Vz od Stupavy 9km, Wolksvagen BA 16km Bratislava 23km.Dom je mozne zariadit na kluc podla vasich predstav  Cena: 113 000 € Maklér František Kollár Email : akreality@akreality.sk Kontakt : 0919 988 777

Pridať k zaujímavým
Moderný 3 izb. dom-novostavba , s vlastným parkovaním, ul . Pri včelárikoch , SENEC

Ponúkame na predaj moderný pekný, slnečný 3 izbový dom v novostavbe/ r.2016/, na ulici Pri Včelárikoch v Senci, v novovybudovanej lokalites úžitk.plochou 78,81 m2, priestranným priľahlým pozemkom o výmere 159 m2. Plocha pozemku celkom (zastavaná plocha a priľahlý pozemok):251 m2 K domu  prináleží aj vlastné parkovacie státie pre tri autá. Dom ponúka príjemné bývanie, je veľmi dobre  dispozične  riešený.Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnou toaletou,kúpelňou,dve samostatné izby, technickou miestnosťou a obývacou miestnosťou s východom na terasu o výmere 17 m2.V celom dome sú použité kvalitné materialy,  plávajúce podlahy v izbách, dlažba v vstupnej chodbe, toalete a v kúpelni, plastové okná so žalúziami. Predáva sa so vstavaným nábytkom (nová kuchynská linka na mieru ,v spálni roldor). Mesačné náklady na energie pre 3 osoby sú cca 100,-€. LOKALITA: Novovybudovaná a tichá lokalita neďaleko centra mesta, a s dobrou dostupnosťou do centra 10-15 min. chôdzou,  ktoré  ponúka výbornú občiansku vybavenosť  ako sú obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, sieť MHD, školy ,škôlky,poliklinika, banky, Slnečné jazerá, Aquathermal, letné kino – Amfiteáter + detský park otvorený počas celého roka a ostatná občianska vybavenosť.  Neďaleko domu sú nákupné centrá - Kaufland, Lidl. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Senci. Materiálový popis: ZVISLÉ KONŠTRUKCIE Obvodové a nosné murivo je z tvárnic HELUZ 30 (tehla), hrúbky 300 mm, zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 120 mm. Vonkajšie omietky zo silikátovej škrabanej omietky Baumit. VODOROVNÉ KONŠTRUKCIE Stropná konštrukcia je tvorená z prefabrikovaných stropných nosníkov so zateplením Nobasil 200 mm.  ZASTREŠENIE, KRYTINA Zastrešenie je pomocou plochej strechy so sklonom 2%. Strešná krytina je z povlakovej fólie Fatrafol 810.  IZOLÁCIE TEPELNÉ A INÉ Strop: NOBASIL M alt. ISOVER hr. 200 mm a NOBASIL M alt. ISOVER v spáde hr. 50 až 250 mm Tepelné mosty: STYRODUR hr. 100 až 150 mm Fasáda: tepelná izolácia hr. 120 mm Strešné izolácie: paropriepustná fólia Dekfol N Al 170 špeciál VYKUROVANIE, OHREV VODY Zdroj tepla – plynový kondenzačný kotol Vailant . Vykurovanie prevedené pomocou podlahového kúrenia. KONŠTRUKCIE STOLÁRSKE, VÝPLNE OTVORY Všetky okná, balkónové dvere a vstupné dvere sú plastové, okná zasklené izolačným trojsklom, so selektívnou vrstvou na vnútornej strane s výplňou inertným plynom ; k = 1,0 W/m2K, 6 komorový profil (antracit z vonka, biele zvnútra). Vstupné dvere (bezpečnostné) v plastovej zárubni s prahom (vo vrchnej časti so svetlíkom). V obývacej izbe francúzske okná slúžiace aj ako vstup na záhradu.   Kontakt: Vitálošová Milka vitalosova@akreality.sk 0907 199 200

Pridať k zaujímavým
Moderný 3 izb. dom-novostavba , s vlastným parkovaním, ul.Pri včelárikoch , SENEC

Ponúkame na predaj moderný pekný, slnečný 3 izbový dom v novostavbe/ r.2016/, na ulici Pri Včelárikoch v Senci, v novovybudovanej lokalite s úžitk.plochou 78,81 m2, s  priestranným priľahlým pozemkom o výmere 159 m2 Plocha pozemku celkom (zastavaná plocha a priľahlý pozemok):251 m2 K domu  prináleží aj vlastné parkovacie státie pre tri autá. Dom ponúka príjemné bývanie, je veľmi dobre  dispozične  riešený.Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnou toaletou,kúpelňou,,dve samostatné izby ,technickou miestnosťou a obývacou miestnosťou s východom na terasu o výmere 17 m2. V celom dome sú použité kvalitné materialy,  plávajúce podlahy v izbách, dlažba v vstupnej chodbe, toalete a v kúpelni, plastové okná so žalúziami. Predáva sa so vstavaným nábytkom (nová kuchynská linka na mieru ,v spálni roldor). Mesačné náklady na energie pre 3 osoby sú cca 100,-€. LOKALITA: Novovybudovaná a tichá lokalita neďaleko centra mesta, a s dobrou dostupnosťou do centra 10-15 min. chôdzou,  ktoré  ponúka výbornú občiansku vybavenosť  ako sú obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, sieť MHD, školy ,škôlky,poliklinika, banky, Slnečné jazerá, Aquathermal, letné kino – Amfiteáter + detský park otvorený počas celého roka a ostatná občianska vybavenosť.  Neďaleko domu sú nákupné centrá - Kaufland, Lidl. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava - Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť -Štúrovo - Bratislava. Vďaka týmto výhodám patrí medzi obľúbené lokality na život v Senci. Materiálový popis: ZVISLÉ KONŠTRUKCIE Obvodové a nosné murivo je z tvárnic HELUZ 30 (tehla), hrúbky 300 mm, zateplené kontaktným zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 120 mm. Vonkajšie omietky zo silikátovej škrabanej omietky Baumit. VODOROVNÉ KONŠTRUKCIE Stropná konštrukcia je tvorená z prefabrikovaných stropných nosníkov so zateplením Nobasil 200 mm.  ZASTREŠENIE, KRYTINA Zastrešenie je pomocou plochej strechy so sklonom 2%. Strešná krytina je z povlakovej fólie Fatrafol 810.  IZOLÁCIE TEPELNÉ A INÉ Strop: NOBASIL M alt. ISOVER hr. 200 mm a NOBASIL M alt. ISOVER v spáde hr. 50 až 250 mm Tepelné mosty: STYRODUR hr. 100 až 150 mm Fasáda: tepelná izolácia hr. 120 mm Strešné izolácie: paropriepustná fólia Dekfol N Al 170 špeciál VYKUROVANIE, OHREV VODY Zdroj tepla – plynový kondenzačný kotol Vailant . Vykurovanie prevedené pomocou podlahového kúrenia. KONŠTRUKCIE STOLÁRSKE, VÝPLNE OTVORY Všetky okná, balkónové dvere a vstupné dvere sú plastové, okná zasklené izolačným trojsklom, so selektívnou vrstvou na vnútornej strane s výplňou inertným plynom ; k = 1,0 W/m2K, 6 komorový profil (antracit z vonka, biele zvnútra). Vstupné dvere (bezpečnostné) v plastovej zárubni s prahom (vo vrchnej časti so svetlíkom). V obývacej izbe francúzske okná slúžiace aj ako vstup na záhradu.   Kontakt: Vitálošová Milka vitalosova@akreality.sk 0907 199 200

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom - samostatný, Rákosová, 79 m², kompletná rekonštrukcia [ID:35092]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Ružinov/Bratislava II
279.000 EUR

3-izb. RD Ružinov – Rákosová ul.

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
ZNÍŽENÁ CENA ! susediace - 2x RD – veľké pozemky: 2.RD - 1 079 m2, ÚP 80 m2, Strojnícka ul., Ružinov, BA 2, 229 900.-€

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj susediace dva rodinné domy v pôvodnom stave, vhodné na rekonštrukciu, každý na veľkom pozemku so samostatným vstupom – Strojnícka ul., Ružinov. Nutná rekonštrukcia. Domy sa predávajú aj samostatne ! 2.RD (menší) – 2 izbový s garážou. ÚP – 80 m2, ZP – 100 m2, pozemok – 1 079 m2. Uličná šírka – 15 m. Všetky IS. Orientácia – SZ. Cena len tohto domu je 229 900.-€. Cena je už s províziou rk. 2.RD (väčší) – 4 izbový s garážou. ÚP – 100 m2, ZP – 80 m2, pozemok – 1 223 m2. Uličná šírka – 16 m. Všetky IS. Orientácia – SZ. Cena len tohto domu je 239 900.-€. Cena je už s províziou rk. Obidva – konštrukcia - tehla, domy nemajú energetické certifikáty. Strecha - sedlová, škridla. Nachádzajú sa v zástavbe rodinných domov v okolí s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti je diaľničný obchvat. Výhodou je tiež výborný a rýchly prístup do mesta, diaľnicu a letisko. Domy sa predávajú aj samostatne ! Aj ako investičná príležitosť v lukratívnej lokalite Ružinov ! Treba vidieť. Priamy kontakt - Števo Ťurek, Mgr. 0905 98 99 36, turek@BLREALITY.COM . Celú ponuku nájdete na - www.BLREALITY.COM .

Pridať k zaujímavým
Vidiecky dom s rozsiahlou hospodárskou časťou v obci Malé Leváre

Starší vidiecky dom s rozsiahlou hospodárskou častou v obci Malé Leváre na predaj. Nachádza sa na rovinatom slnečnom pozemku, ktorý je orientovaný juhozápadne. Dom pozostáva z 3 samostatných izieb, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatného WC. Jedna izba je orientovaná východne - do ulice, ostatné vrátane kuchyne do dvora. Pochádza z 50.rokov a je takmer v pôvodnom stave. V roku 2011 prebehla výmena podláh a úprava kúpeľne a kuchyne. Súčasťou domu je rozsiahla hospodárska časť o rozlohe cca 180 m2 pozostávajúca z pracovnej haly, garáže a dielne. Súčasťou haly je montážna jama. V každej miestnosti vrámci domu je pripojený plyn a voda. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé alebo víkendové bývanie v blízkosti lužných lesov, zároveň ideálna na podnikanie. Obec Malé Leváre sa nachádza 2 km od rekreačnej oblasti Rudava. Obec je vybavená materskou i základnou školou, obchodmi, novovybudovaným moderným ihriskom v centre obce. Lekári sú v dosahu 2 km a to v susednej obci Veľké Leváre. Dostupnosť do mesta Malacky je 11 km a do Bratislavy 48 km. Daná nehnuteľnosť sa ponúka exkluzívne, teda výhradne  našou realitnou kanceláriou.

Pridať k zaujímavým
Starší rodinný dom v pokojnej časti Častej pod malebným hradom Červený Kameň

Rodinný dom postavený v radovej zástavbe v šesťdesiatych rokoch z tehál, sa nachádza na vyše 8 árovom pozemku. Dom je v pôvodnom stave, pozostáva z 3 izieb, chodby a komory. K domu bola do dvora urobená neskôr prístavba. Súčasťou domu je aj typické podbránie vhodné aj na parkovanie auta. Dom je napojený na verejnú elektrinu a verejnú vodu. Pred domom je verejná kanalizácia a plyn. Dom má drevené podlahy a drevené omietnuté stropy. Podkrovie je zachovalé a vhodné aj na vstavbu podkrovných izieb. V príjemnej a priestrannej záhrade je viacero ovocných stromov, orechy, slivky, višňa a je tu aj zaujímavá kopaná kamenná studňa. Obec Častá je starobylá obec s výbornou kompletnou infraštruktúrou s materskou a základnou školou, viacerými obchodmi a reštauráciami, so zdravotným strediskom a benzínovou pumpou. Nad obcou sa čnie krásny hrad Červený Kameň, kde sa konajú rôzne kultúrne a spoločenské akcie. Neďaleko / 10 km / sa nachádza rekreačná oblasť Zochova chata s lyžiarskym strediskom , letným aj krytým kúpaliskom. V susednej obci Dubová je športové letisko.

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom, Strojnícka + záhrada [ID:RE0004592-18-000406]

Pred rokom

Bratislava - Ružinov
235.000 EUR

Rodinný dom, Strojnícka + záhrada

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom Bratislava-Ružinov, Strojnícka. Plocha: úžitková 80m2, zastavaná 100m2, pozemku 1079m2.Stav objektu: pôvodný stav. Asfaltová prístupová cesta. Na dvojizbovom rodinnom dome s podkrovím je potrebná rekonštrukcia. Vo dvore sa nachádza garáž s hospodárskou miestnosťou K dispozícii: ihneď. Cena 235 000 € PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta) 

Pridať k zaujímavým
Starší rodinný dom v pokojnej časti Častej pod malebným hradom Červený Kameň

Rodinný dom postavený v radovej zástavbe v šesťdesiatych rokoch z tehál, sa nachádza na vyše 8 árovom pozemku. Dom je v pôvodnom stave, pozostáva z 3 izieb, chodby a komory. K domu bola do dvora urobená neskôr prístavba. Súčasťou domu je aj typické podbránie vhodné aj na parkovanie auta. Dom je napojený na verejnú elektrinu a verejnú vodu. Pred domom je verejná kanalizácia a plyn. Dom má drevené podlahy a drevené omietnuté stropy. Podkrovie je zachovalé a vhodné aj na vstavbu podkrovných izieb. V príjemnej a priestrannej záhrade je viacero ovocných stromov, orechy, slivky, višňa a je tu aj zaujímavá kopaná kamenná studňa. Obec Častá je starobylá obec s výbornou kompletnou infraštruktúrou s materskou a základnou školou, viacerými obchodmi a reštauráciami, so zdravotným strediskom a benzínovou pumpou. Nad obcou sa čnie krásny hrad Červený Kameň, kde sa konajú rôzne kultúrne a spoločenské akcie. Neďaleko / 10 km / sa nachádza rekreačná oblasť Zochova chata s lyžiarskym strediskom , letným aj krytým kúpaliskom. V susednej obci Dubová je športové letisko.

Pridať k zaujímavým
Ekonomické bývanie priamo v meste Senec celoročne obyvateľný rekreačný dom 80m2 s veľkou terasou kopletne zariadený zo záhradou 500m2

Ponúkame Vám na predaj zariadený mobilný dom priamo v meste Senec, časť Senec Juh Ulica pri čiernej vode. Plocha: úžitková 80m2 z toho 30m2 drevená terasa, na pozemku 500m2. Podlaha: plávajúca.. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: , sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, umývačka riadu, kuchynský kút.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: drevená nízkoenergetická . Kúrenie: elektrické. Ostatné vybavenie: vstavané skrine. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha.Strešná krytina: pozinkovaný plech. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, tiché prostredie. Dom je mobilný nepotrebuje stavebné povolenie nie je možnosť vybaviť trvalý pobyt, možnosť využiť na celoročné bývanie alebo ako rekreačný dom v populárnom letnom meste Senec. Oplotenie v cene. Dom na fotografiach je už predaný. Slúži na predstavu. Po podpise zmluvy do mesiaca bývate. Cena 100 000 € iba hotovosť nedá sa kúpiť na hypotekárny úver Kontakt 0919 988 777

Pridať k zaujímavým
Predaj pekného 3. izbového tehlového rodinného domu s terasou v obci Slovenský Grob

Ponúkame na predaj pekný 3. izbový rodinný dom s terasou v obci Slovenský Grob - lokalita Malý Raj. Dom je samostatne stojaci bungalov, dobre dispozične riešený a ponúka kvalitné bývanie v kľudnej lokalite. Rodinný dom je tehlový so sedlovou strechou, napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, plyn, vodovod, kanalizácia), zavedený je aj optický kábel na TV a internet. Kúrenie je ústredné - plynový kondenzačný kotol zn. Viessmann so samostatným zásobníkom na teplú vodu. Dispozičné riešenie a vybavenie domu: vstupná chodba so vstavanou rolldor skriňou, praktická komora, obývacia izba s krbom, kuchyňa s kvalitnou kuchynskou linkou zn. Sýkora a so zabudovanými spotrebičmi - chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, plynová varná doska, umývačka riadu a zabudovaná samostatná mraznička, detská izba so vstavanou skriňou, chodba s veľkou vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou a WC - v kúpeľni je prípojka na práčku. V dome sú kvalitné drevené eurookná a strešné okná zn. Velux, sieťky proti hmyzu. Vo vstupnej chodbe je dlažba, v izbách sú laminátové plávajúce podlahy, v kuchyni je keramická dlažba. Dom má zabudovanú klimatizáciu a predprípravu na elektrické kolektory a centrálny vysávač. V každej izbe je rozvod TV a internetu. Z obývacej izby je východ na terasu (cca 14 m2) s povrchom z kvalitného termodreva, za terasou je záhrada s udržiavaným trávnikom, okrasnými drevinami a ovocnými stromami a kríkmi - jablone, slivky, ríbezle, egreše. Na uskladnenie kosačky, bicyklov a pod. slúži záhradný domček. Celková výmera pozemku je 493 m2. Vo dvore sú 2 parkovacie miesta na betónovej platni s dlažbou. Na polievanie slúži automatický závlahový systém. Pred domom je predzáhradka s kvetmi, pozemok je oplotený. Dom má výbornú orientáciu, je slnečný s výhľadom na Karpaty. Platba možná aj cez hypotekárny úver. Kontakt: 0907 437 269

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka