Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (22): Na predaj » Polyfunkčný objekt » Banskobystrický kraj

Polyfunkčný objekt, 700 m², pôvodný stav, výťah [ID:729]

Pred 2 dňami

Lučenec/okres Lučenec
99.900 EUR

Predaj podnikateľského komplexu, výrazne znížená cena.

zmiešaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt [ID:453]

Pred 3 dňami

Ladomerská Vieska/okres Žiar nad Hronom
447.000 EUR

DRAŽBA Areál v obci Ladomerská Vieska

Pridať k zaujímavým
Na predaj zaujímavý objekt v centre B. Bystrice

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj tehlový objekt v centre B. Bystrice. Nachádza sa v blízkosti súdov a 5 min. pešo od námestia SNP. Jeho rozloha je 65 m2, je dvojpodlažný a celý podpivničený. Má novú prípojku vody aj elektriny a je napojený na kanalizáciu, inak je v pôvodnom stave. Je naň spravený projekt s platným stavebným povolením, možnosť financovania úverom na bývanie. Súčasťou kúpnej ceny je aj nový krov a materiál na zateplenie objektu zložený priamo v objekte. Na prízemí sa nachádzajú 3 neprechodné garáže + sklad, na 1. poschodí 2 miestnosti s východom na balkón, miestnosť na soc. zariadenie a podkrovie, možnosť prerobenie podľa predstáv nového majiteľa. Prístup je riešený cez spoločný dvor s vecným bremenom právom prechodu. Parkovanie možné pri objekte po dohode s majiteľom. Energetický certifikát - nie. Veľmi zaujímavá ponuka.

Pridať k zaujímavým
VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA % Polyfunkčná budova s parkoviskom

bezpečnostný systém, zmiešaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Polyfunkčný dom v Banskej Bystrici na predaj, skvelá lokalita!

zmiešaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 900 m², novostavba [ID:7973]

Pred 3 mesiacmi

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
350.000 EUR

prevádzkový objekt-NOVOSTAVBA v Banskej Bystrici, Majerská cesta

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 2150 m² [ID:3123]

Pred 4 mesiacmi

Donovaly/okres Banská Bystrica
899.990 EUR

BELLA Real Estate ponúka na predaj nový penzión len 16km od lyžiarskeho strediska Donovaly

Pridať k zaujímavým
Polyfunkčný objekt Fiľakovo na predaj, v širšom centre mesta

tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Budova v atraktívnej lokalite v centre mesta BB s projektom a stavebným povolením!

Budova sa nachádza v atraktívnej lokalite - Rudlovská cesta, neďaleko námestia SNP, v blízkosti reštaurácie, školy, nákupné centrá a plná občianska vybavenosť. Budova je postavená v roku 1940 z tehál, je podpivničená, prízemie tvoria garáže a vstup, prvé poschodie dve miestnosti (z jednej výstup na terasu) a toaleta. Schodiskom sa dostaneme do podkrovia, ktoré je v projekte navrhnuté ako 2,5 izbový byt s rozlohou 47,54 m2. INŽINIERSKE SIETE: Kanalizácia: verejná Vodovod: verejný Elektrina: 220/380 Budova je v pôvodnom stave. Zastavaná plocha: 65 m2 Projekt so staveným povolením - v cene. Materiál na zateplenie zložený v budove je v cene. Pôdorysy jednotlivých podlaží k dispozícii v realitnej kancelárii, podrobnejšie technické info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke. Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. Cena: 77.000,-Eur Viac info Vám rada poskytne Ing. Erika Ružbacká kontakt: 0907 163 637

Pridať k zaujímavým
Investičná príležitosť – Meštiansky dom v pešej zóne

Hľadáte možnosti zhodnotenia svojich financií? Jednou z možností je investovanie do zaujímavých nehnuteľností. Ponúkame Vám na predaj historickú budovu v centre mesta Banská Bystrica. Ide o pôvodný čiastočne zrekonštruovaný meštiansky dom, ktorý ponúka bohatý potenciál využitia buď ako obchod alebo reštauračné zariadenie alebo aj ako penzión, či hotel. V cene je zahrnutý aj schválený projekt rekonštrukcie s vytvorením obytného podkrovia. Úžitková plocha domu je 374m2, z toho prízemie tvorí 165m2. Na prízemí sa nachádza obchodný priestor 82m2 s priamym vstupom z ulice a s výkladom. Ďalej sú tu 2 sklady s dvojgarážou - spolu 83m2 - prístupné z dvora. Oba priestory na prízemí je možné prepojiť, nakoľko sú oddelené iba deliacimi priečkami. Poschodie pozostáva zo 6 miestností, 2 kúpeľní, kuchynky a ďalšieho zázemia, všetko spolu 209m2 úžitkovej plochy. Navrhované obytné podkrovie podľa stavebného projektu majú tvoriť 4 byty, z toho dva 1i, jeden 4i a jeden 2i mezonet. Hlavný vstup do budovy je priamo z ulice na pešej zóne, kde je aj výklad. Autom je objekt prístupný zozadu z dvora. Prislúchajúci pozemok má rozlohu 264m2. V rámci rekonštrukcie boli v budove menené elektrické rozvody a zavedené plynové kúrenie. Pôvodné klenby v kombinácii s novou talianskou dlažbou a dubovými podlahami vytvárajú príjemnú atmosféru, čím predurčujú tento objekt na výhodné zhodnotenie Vašej investície. Viac informácií na tel. č. 0918 201 124.

Pridať k zaujímavým