Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (188): Na predaj » Nebytový priestor » Banskobystrický kraj

Odstúpenie prevádzky predajne priemyselného tovaru v Hriňovej

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka odstúpenie dobre situovanej zabehnutej predajne s priemyselným tovarom v Hriňovej. Jedná sa o priestor o výmere 100 m2 nachádzajúci sa na prízemí polyfunkčnej budovy s bezproblémovým parkovaním. Pozostáva z predaje, kuchynky, a sociálneho zariadenia na poschodí. Nájomné za priestory: 350,- eur + energie 150,- eur, Hodnota tovaru v predajni, ktorú je potrebné odkúpiť: bližšie info na tel. čísle 0915 142 544

Pridať k zaujímavým
PREDAJ GARÁŽE V GARÁŽOVOM DOME - SÁSOVÁ

XEMAR (igor.micko@xemar.sk alebo 0918 715 407), ponúka na predaj garáže v garážovom dome v lokalite Sásová v meste Banská Bystrica. Garáže je prípadne možné využiť aj ako nevykurované skladové priestory. Garáže sú o výmere 24 m2, 20m2, a 17m2. Energetický certifikát: nie je Maklér odporúča kúpu. Klientom ďalej ponúkame -bezplatné zabezpečenie najvýhodnejšieho úveru -kompletný administratívny servis

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kancelárske priestory “OPEN SPACE” v RD

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 86m2 na ul. Rudlovskej v BB. Z miesta je pár min. pešo priamo do centra. Priestory sú na prízemí a tvoria súčasť obývaného rodinného domu. Parkovanie priamo vo dvore. Energetický certifikát áno. cena nájmu 650 Eur + en/mes.

Pridať k zaujímavým
Na prenájom kancel./obchodné priestory 167m² v centre BB

XEMAR ( tel. č. 0915 399 498 alebo xemar2@xemar.sk ) ponúka na prenájom v centre mesta Banská Bystrica kancelárske priestory resp. priestory pre obchod a služby o výmere 167m². Ponúkané priestory sa nachádzajú na 1. poschodí zateplenej administratívnej budovy, sú orientované na juho-západ a pozostávajú z viacerých miestností rôznych výmer a miestností so sociálnymi zariadeniami. Vykurovanie zabezpečujú elektrické konvektory, na chodbách sa nachádzajú klimatizačné zariadenia. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Parkovanie v oplotenom areáli pri objekte je za poplatok 24,-eur/mesiac/miesto. Cena prenájmu a parkovania je uvedená s DPH, pre neplatičov DPH je možnosť odpočtu DPH z ceny prenájmu a poplatku za parkovacie miesto.

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž, Brezno - Halny

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908622233), ponúka na predaj garáž v meste Brezno - Halny. Jedná sa o murovanú garáž o výmere 18 m², ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží. Garáž je v pôvodnom stave a súčasťou garáže je jama.

Pridať k zaujímavým
Predaj vonkajšie parkovacie miesto v novostavbe Rákoš vo Zvolene

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto priamo pred obytným domom Rákoš 22 v novostavbe vo Zvolene neďaleko centra o rozlohe 17m2.

Pridať k zaujímavým
Na predaj parkovacie miesta na Hornej ul. v Banskej Bystrici

XEMAR (denisa.jakimova@xemar.sk,tel.0917227331) ponúka na predaj parkovacie miesta na Hornej ul. v Ban. Bystrici za budovou Slov. pošty. Cena za jedno parkovacie miesto je 6000 € s DPH. Pre právnické osoby možnosť odpočtu DPH. Pre bližšie informácie kontaktujte vyššie uvedené údaje.

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok na chatu, Látky- Prašivá

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok v chatovej oblasti Látky - Prašivá. Pozemok sa nachádza v krásnom prostredí, ktoré je vyhľadávané v zime i v lete, s hlavným zameraním na lyžovanie, cykloturistiku, turistiku, hubárčenie a rodinnú rekreáciu. Pozemok je mierne svahovitý o výmere 100 m2 ( 10X 10m). Viac info na tel. čísle 0915142544.

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž v meste Kremnica, okres Žiar nad Hronom

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908622233), ponúka na predaj garáž v meste Kremnica, okres Žiar nad Hronom. Jedná sa o murovanú garáž o výmere 23 m², ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží. Garáž je v pôvodnom stave.

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž pri Smrečine, Banská Bystrica

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907448751) ponúka na predaj garáž o výmere 18m2 pri Smrečine. Súčasťou je montážna jama, elektrina v dosahu 3 garáží. Prístupová cesta je asfaltová, pred garážou spevnená, celoročne udržiavaná. Voľná ihneď. Odporúčam vidieť. Cena: 6 900,-€ Našim klientom ponúkame: -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -kompletné vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri Pomôžeme vám s predajom aj inej nehnuteľnosti. V prípade záujmu volajte 0907 448751.

Pridať k zaujímavým
Na predaj parkovacie miesto - centrum

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj parkovacie miesto v centre - Horná ulica.IhneĎ k dispozícií. Maklér odporúča!!! Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. Pomôžem Vám s predajom aj Vašej nehnuteľnosti ... stačí zavolať 0918065693

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný rekreačný pozemok, Kokava-Línia

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj pozemok v rekreačnej časti Kokava- Línia, vhodný na výstavbu chaty, alebo drevenice. Pozemok je vedený na LV, ako PARCELA registra " C " , druh pozemku Zastavané polochy a nádvoria. OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo, -celová výmera100m2, -rozmery 10x10 bm, -elektrina v blízkosti pozemku, -terén- rovinatý, -voda- potrebné vŕtať studňu -dobrá dstupnosť, na blízku lyžiarske vleky, -prístupová komunikácia- spevnená prístupová komunikácia. V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis.

Pridať k zaujímavým
Na predaj murovaná garáž- Vígľaš

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj murovanú garáž v obci Vígľaš. Garáž je s el. prípojkou, betónovou podlahou a montážnou jamou. Garáž sa nachádza na pozemku o výmere 26 m2.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Garáž v garážovom dome na prízemí, Starohorská ulica, výborné umiestnenie!

TOP Living ponúka na predaj garáž v garážovom dome na Starohorskej ulici v Sásovej. Garáž je výborne umiestnená - na prízemí garážového domu, čo umožňuje jednoduchý vjazd a výjazd s vozidlom. Rozloha garáže je 20 m2. Výhodou je strážna služba. Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás. Kontakt: Mgr. Peter Ružbacký 0908 505 201

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž v obci Dolná Ždaňa / Žiar nad Hronom

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj garáž v obci Dolná Ždaňa / Žiar nad Hronom - úžitková plocha asi 17m2 - nová keramická podlaha, nová stierka, nová elektroinštalácia, led-kové osvetlenie - nová sekčná brána s dialkovým ovládaním - nehnuteľnosť je bez tiarch a voľná ihneď - v cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis

Pridať k zaujímavým
POZEMOK - MALÁ LEHOTA !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!

Predaj pozemku nachádzajúceho sa v kat. úz. Malá Lehota, časť Kopanice. Pozemok obdĺžnikového tvaru o výmere 3934 m2. IS: elektrina a voda - v dosahu. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
Na predaj murovaná garáž - Fončorda

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj veľkú, radovú murovanú garáž v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 18 m² v meste BB - Tulská ulica. Garáž má výklopnú bránu, je zabezpečená 2-stup. zabezpečovacím zariadením, ktoré je napojené na sirénu, je omietnutá zvnútra aj zvonku, má vetracie okienko s mrežou, elektroinštaláciu, na stenách sú namontované konzoly na police a kolesá. Vstup je vybetónovaná a pokrytý asfaltom. Strešná krytina je plech. Garáž je suchá, využitie možné aj ako sklad materiálu, dielňa resp. na prenájom, atď. Energetický certifikát nie je vyhotovený. Maklér odporúča!!! Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. Pomôžem Vám s predajom aj Vašej nehnuteľnosti ... stačí zavolať 0918065693

Pridať k zaujímavým
TOP Living ponúka na predaj garáž na Uhlisku – Banská Bystrica.

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na Uhlisku v Banskej Bystrici. Garáž je murovaná, úžitková plocha 20 m2. Prislúchajúci pozemok ku garáži má výmeru 20 m2, garáž je udržiavaná , má funkčnú elektrickú prípojku. Cena: 9.500,- eur Neváhajte, odporúčame obhliadku !!!! Anna Rosenbergerová Líšková 0905 577 305

Pridať k zaujímavým
Na predaj dva stavebné pozemky s pekným výhľadom- Detva Stožok

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj dva stavebné pozemky vhodný na výstavbu chaty, alebo drevenice, o výmerách 1204 a 1208 m2. Pozemky sú obdĺžnikovitého tvaru o rozmeroch cca 26x42 bm. Jedná sa o mierne svahovité pozemky, s krásnym výhľadom a spevnenou prístupovou komunikáciou až na posledných 100 m, ktoré tvorí poľná cesta. Pozemky sa nachádzajú nad obcou Stožok a je možnosť zakúpiť pozemky aj samostatne. El. prípojka v dosahu 100m, voda- studňa na pozemku. V cene ponuky je zahrnutý právny servis a overenie dokumentov..

Pridať k zaujímavým

MAXFIN REAL - na predaj pozemok v okrese Detva. [ID:RE0003384-18-000155]

Pred pol rokom

Vígľašská Huta - Kalinka
12.000 EUR

MAXFIN REAL - na predaj pozemok v okrese Detva.

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný ako rekreeačný pozemok na výstavbu chaty v obci Vígľašská Huta-Kalinka. Plocha pozemku je 2500m2. Tento sa nachádza v peknom prostredí  Podpoľania v blízkosti známeho rehabilitačného strediska Zaježová. Cena 12 000 € V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.: 0948 289 407 V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým
SP Vyhne v blízkosti Kamenného mora - zľava !

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj pomerne veľký stavebný pozemok v intraviláne obce Vyhne o výmere 1 137 m². Pozemok sa skladá z dvoch parciel, takže sa dá predať každá parcela zvlášť. Jedna má 400 m² - druhá 737 m² , vedených v katastri nehnuteľnosti ako parcela C. Je to pozemok priamo v srdci prírody, kde je pohoda a ticho, pretože v okolí je iba záhradkárska osada. Pozemok je vhodný na čokoľvek – na chatu – rodinný dom – či ako investícia, pretože túto lokalitu majú v obľube hlavne ľudia z mesta Nitra, ktorí sem chodia za relaxom a hlavne kvôli aquaparku Vodný raj. Aquapark je otvorený celoročne a má termálnu vodu s jedinečným, železito – vápenato – horečným zložením, ktoré liečivo pôsobí na celé množstvo ochorení. Ľudia z mesta to sem majú po diaľnici ¾ hodinku, a preto sú Vyhne ich obľúbenou lokalitou, kde si kupujú nehnuteľnosti alebo rovno stavajú nové. Pozemok je na jednej strane rovinatý, na druhej mierne svahovitý. Prístupová cesta je čiastočne asfaltová, ktorá prejde do spevnenej. Odborník z vodárni bol na pozemku a podľa jeho vyjadrení sa dá vykopať studňa na vlastnú pitnú vodu až na troch miestach. Elektrická prípojka je v dosahu pár metrov zo záhradkárskej osady. Vyhne sú podhorská, rekreačná obec s vynikajúcim pivom, ktoré sa tu varí v Pivovare Steiger. Poloha pozemku + prostredie + vynikajúca cena = návrat k normálnemu a spokojnému životu za normálnu cenu. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a objednajte si obhliadku ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Dom vhodný na chalupu na kraji dediny

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na kraji dediny Klenovec. Pozemok má rozlohu 1857m2 s toho zastavané plochy 602m2.Na pozemku  leží jedna budova a jedna zbúraná budova. Pozemok je vhodný na stavbu domu prípadne chaty , chalupy.

Pridať k zaujímavým

Nebytový priestor, Družby, 135 m² [ID:455394]

Pred 2 týždňami

Poltár/okres Poltár
15.000 EUR

obchodne priestory, Druzby, Poltar, Poltar - POZOR!!Znizili sme cenu!!Chcete si zriadit predajnu-NEVAHAJTE!

Pridať k zaujímavým
Na predaj - krásny pozemok pod lesom na výstavbu chaty v okrese Žiar n/Hronom.

Predaj stavebného pozemku v pohorí Vtáčnik v katastri obce Janova Lehota s výmerou 704m2 (1hod. z Nitry po diaľnici). Pozemok má šírku 18m, je v chatovej oblasti, kde voda a elektrika sú v dosahu. Na atraktivite mu pridáva fakt, že do max.1/2 hod. je Banská Štiavnica, Vodný Raj Vyhne, Lyžiarske stredisko Skalka, Krahule a kúpele Sklené Teplice.

Pridať k zaujímavým
Predám pozemok vo Vyhniach o výmere 1731 m2 v intraviláne obce na južnej strane. CENA: 9,00 EUR/m2

Tureality ponúka na predaj pozemok o výmere 1731 m2 v obci Vyhne. Pozemok sa nachádza v intraviláne na južnej strane svahu asi 100 m od hlavnej cesty. Pozemok je svahovitý. Na pozemku sa nachádza studnička ako zdroj vody. V dosahu je aj elektrický stĺp, nachádza sa na začiatku príjazdovej cesty pri hlavnej ceste. K pozemku vedie spevnená príjazdová cesta. Hypotekárny úver Vám vybavíme ZADARMO. Info paulik@tureality.sk Tel.čislo: 0907631214

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNebytový priestor, zapad, 25 m² [ID:449693]

Pred 2 dňami

Rimavská Sobota/okres Rimavská Sobota
16.000 EUR

obchodne priestory, zapad, Rimavska Sobota, Rimavska Sobota - obchodny priestor v polyfunkcnej zone Rimavskej Soboty

Pridať k zaujímavým

Nebytový priestor, Kolonada, 37 m² [ID:435703]

Pred 2 týždňami

Lučenec/okres Lučenec
17.000 EUR

obchodne priestory, Kolonada, Lucenec, Lucenec - PREDAJ - PRENAJOM. Obchodny priestor s vykladom

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok v blízkosti Richňavského Jazera v Štiavnickych Baniach.

XEMAR ( ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56 ), Vám ponúka na predaj celodenne slnkom zaliaty pozemok v okrese Banská Štiavnica v oblasti Rychňava hneď pri jazere. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce Štiavnice Bane. POZEMOK: - rozloha pozemku 1 001 m2. - prístupová cesta vedie až k pozemku. - okolitá zástavba nie je hustá. - vynikajúca lokalita pre rodiny s deťmi. - jazero s možnosťou kúpania cca 50m od pozemku. - okolie je veľmi kľudné a rodinného charakteru. - veľmi dobrá dopravná dostupnosť autom. POZNÁMKY: - v okolí je veľa zelene a možností na šport či rekreáciu. - na vodu treba kopať studňu, elektriku je potrebné dotiahnuť. - lokalita pozemku sa zaraďuje do veľmi žiadanej rekreačnej oblasti. - v okolí je veľa jazier a tajchov. - Banská Štiavnica ako turisticko-rekreačné mesto s bohatou históriou sa nachádza len pár minút jazdy autom. Nachádzajú sa tam rôzne reštaurácie, bary a rôzne iné možnosti kultúrneho či spoločenského vyžitia. Ak hľadáte slnečný pozemok pri vode s vynikajúcou polohou, tak ste ho práve našli. Neváhajte! Zavolajte mi! Dohodneme obhliadku! Stojí to za to! Žiadne popisy ani fotky nedokážu vystihnúť výnimočnosť prostredia. Môj kontakt: Ivan Kotrč 0918/40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Predaj- pozemok nad obcou Detvianska Huta- Bratkovica

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Detvianska Huta- časť Bratkovica o rozlohe 2736 m2 vhodný na výstavbu chaty alebo chalupy. PARCELY: Druh pozemku- TTP Rozmer parcely: cca 48x 57bm, tvar nepravidelný kosoštvorec, OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrina (380 V)- v dosahu cca 250 m -voda- potrebné vŕtať studňu -terén- mierne svahovitý -prístupová cesta- poľná cesta V cene ponuky je zahrnutý právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
Rekreačný pozemok 400 m² - vodná nádrž Teplý vrch

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj slnečný rekreačný pozemok, cca 100 – 150 m vzdialený od obce Budikovany. Pozemok je veľmi lukratívna záležitosť, lebo sa nachádza blízko obce, o výmere 400 m² a je v tesnej blízkosti vodnej hladiny Vodnej nádrže Teplý vrch, ktorej voda je regulovaná a celoročne využívaná rybármi na ploche 100 ha. Táto oblasť patrí medzi najvyhľadávanejšie rekreačné lokality a slúži hlavne na kúpanie, jachting, rybolov a vodné športy. Pozemok je ideálny na výstavbu rekreačnej chaty s celoročným využitím, zároveň je najbližšie k hlavnému zdroju elektriny a majitelia chát sa plánujú spojiť, aby spoločnými silami doviedli prúd k svojim chatám. Cesta k pozemku je udržiavaná a je to nádherné miesto, krásna lokalita na vybudovanie niečoho zmysluplného, čo nám všetkým v tejto hektickej a vypätej dobe chýba. Pozemok sa dá využiť aj na iný účel, ako napríklad na včelárstvo. A komu by nestačila samotná vodná nádrž, je tu kúpalisko ORMET s plážami, bungalovmi a letnými terasami s najteplejšou vodou na Slovensku , v obci je hotel Drienok a zaujímavosťou je aj chov koní. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku na výstavbu chaty v lukratívnej oblasti a objednajte si obhliadku ešte dnes !!!!

Pridať k zaujímavým
Rekreačný pozemok 400 m² - vodná nádrž Teplý vrch

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj slnečný rekreačný pozemok, cca 100 – 150 m vzdialený od obce Budikovany. Pozemok je veľmi lukratívna záležitosť, lebo sa nachádza blízko obce, o výmere 400 m² a je v tesnej blízkosti vodnej hladiny Vodnej nádrže Teplý vrch, ktorej voda je regulovaná a celoročne využívaná rybármi na ploche 100 ha. Táto oblasť patrí medzi najvyhľadávanejšie rekreačné lokality a slúži hlavne na kúpanie, jachting, rybolov a vodné športy. Pozemok je ideálny na výstavbu rekreačnej chaty s celoročným využitím, zároveň je najbližšie k hlavnému zdroju elektriny a majitelia chát sa plánujú spojiť, aby spoločnými silami doviedli prúd k svojim chatám. Cesta k pozemku je udržiavaná a je to nádherné miesto, krásna lokalita na vybudovanie niečoho zmysluplného, čo nám všetkým v tejto hektickej a vypätej dobe chýba. Pozemok sa dá využiť aj na iný účel, ako napríklad na včelárstvo. A komu by nestačila samotná vodná nádrž, je tu kúpalisko ORMET s plážami, bungalovmi a letnými terasami s najteplejšou vodou na Slovensku , v obci je hotel Drienok a zaujímavosťou je aj chov koní. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku na výstavbu chaty v lukratívnej oblasti a objednajte si obhliadku ešte dnes !!!!

Pridať k zaujímavým
Predaj- rekreačný pozemok- 2,50 €/m2- Hriňová- Skicentrum Košútka

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj 2 x rekreačný pozemok (2 x 8177 m2) v Hriňovej- Skicentre Košútka. Rekreačné stredisko poskytuje možnosti vyžitia sa v lyžovaní, turistike, lanovej dráhe, motokrose, cyklokrose ... Pozemky sú neďaleko (200 m) skautského tábora Horná Bzová. Možnosť odkúpiť aj jednotlivo. http://www.kosutka.sk/leto/sk/home.html https://www.youtube.com/watch?v=_9x-arlJ_lg http://www.countrycross.sk/trat/272-hrinova--kosutka PARCELY: Druh pozemku- TTP -parcela- 8177m2- 20.442,- € -parcela- 8178 m2- 20.442,- € Spolu: 16355 m2- 40.887,- € OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrina (380 V), pri pozemku -voda- potrebná studňa -terén mierne svahovitý -prístupová komunikácia- poľná cesta, cez aj zimu lyžiarsky vlek V cene ponuky je zahrnutý právny servis(kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov,prehlásenie sietí). Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
Poschodová garáž, Podháj BB - exkluzívne u nás

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj murovanú poschodovú garáž, ktorá je súčasťou radovej zástavby garáži na ulici Podháj. Nachádza sa v zastavanom území mesta na dobre prístupnom mieste. Výmera garáže je nadštandardná a to 2 x 19 m², pretože ku garáži patrí aj pivničný priestor s rovnakou výmerou ako je garáž. Preto okrem auta sa do tohto priestoru zmestí čokoľvek, čo potrebujete uskladniť. Ďalší odkladací priestor ( napr.na pneumatiky, či lyže …. ) vznikol pod pultovou strechou garáže. Garáž má rozvody elektriny nielen na 230 ale aj na 400 V, vchádza sa do nej klasickými plechovými vysúvacími polystyrénom zateplenými dverami a do pivničnej časti zdola vedú drevené dvere s mrežou. Prístup k nehnuteľnosti je z dvoch strán asfaltovou cestou. Táto nehnuteľnosť je vhodná nielen na garážovanie vlastného automobilu, ale aj ako investičná príležitosť, na prenájom. Garáž je kúpou ihneď voľná. Oslovte ma na obhliadku tejto zriedkavej garáže ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok 593 m2, Králiky, Banská Bystrica

XEMAR (daniela.ziarna@xemar.sk, alebo 0907 448 751) ponúka na predaj veľmi pekný pozemok v lyžiarskej oblasti na Králikoch o výmere 593m2. Je štvorcového tvaru, slnečný, rovinatý s prístupom po asfaltovej ceste. IS sú v dosahu. Králiky sa vyznačujú tichým, krásnym prostredím s možnosťou rekreačného využitia a dobrej dostupnosti do BB. Je vhodný na výstavbu rekreačného objektu. Cena: 21 500,-€ V prípade záujmu predáme alebo prenajmeme aj vašu nehnuteľnosť. Volajte 0907 448 751. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny servis

Pridať k zaujímavým
Predaj- pozemok- 3320 m2- Detvianska Huta- Bratkovica

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj pozemok v chalupárskej dedinke Detvianska Huta- Bratkovica s elektrickou v dosahu pozemku (40m) vhodnom na výstavbu rodinného domu alebo chalupy. Napojenie pozemku z poľnej obecnej komunikácie. PARCELY: Druh pozemku- TTP. Rozmer pozemku, plocha: 45,0 x 71,0 m =3320 m2 OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrické vedenie v dosahu 30m -potrebné vŕtať vlastnú studňu -terén svahovitý -prístupová komunikácia – štrková cesta V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis(kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov,prehlásenie sietí).

Pridať k zaujímavým

Kaviareň v Starej Bašte [ID:284885538157]

Pred pol rokom

Stará Bašta
24.000 EUR

Kaviareň v Starej Bašte

Kaviareň sa nachádza v centre obce. Objekt bol pôvodne rodinný dom, ktorý bol prebudovaný na kaviarenské účely a zodpovedá hygienickým predpisom stanovené okresným hygienikom. V objekte sa nachádza jedna veľká miestnosť s barovým pultom, dva WC a dve menšie pomocné miestnosti. Zrekonštruovaná predná časť objektu a zrekonštruovaný interiér je na dobrej, kvalitatívnej úrovni, zadná časť domov je v pôvodnom stave, bez rekonštrukcie. Dom je možné využiť ako kaviareň, prípadne po menších stavebných úpravách ako rodinný dom.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok pri lese- Detvianska Huta

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, alebo rekreačnej chaty. Jedná sa o mierne svahovitý pozemok, o celkovej rozlohe 8823 m2, v okrajovej časti obce Detvianska Huta. IS: asfaltová prístupová komunikácia, el. prípojka vo vzdialenosti cca 200m, voda- potrebné vŕtať studňu. Obec poskytuje dobrú občiansku vybavenosť. V cene ponuky je zahrnutý kompletný právny servis..

Pridať k zaujímavým
Lesný pozemok v rekreačnej časti, Piesok - Valaská

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048 / 416 39 48 ponúka na predaj : lesný pozemok o výmere 6 932 m² v katastri obce Valaská, časť Piesok. Pozemok je veľmi lukratívna záležitosť, lebo sa nachádza v rekreačnej časti, na hlavnej trase k lyžiarskemu a lanovkovému stredisku Chopok Juh, ktorý je celoročne bohato navštevovaný turistami z celej Európy. Na okraji lesnej časti je postavených množstvo malých aj veľkých rekreačných chát, ktoré sú obývané aj celoročne. Z lesa je nádherný výhľad na okolie a končiare Nízkych Tatier. Je to ideálne miesto na stavbu chaty, v minulosti tu stál dokonca aj lyžiarsky vlek, ktorý však ustúpil veľkým strediskám. Z pozemku je blízko k hlavnej asfaltovej ceste. Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť vlastniť kus krásneho lesa a objednajte si obhliadku ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty v obci Králiky - BB

TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok so stavebným povolením na výstavbu rekreačnej chaty v obci Králiky - BB Výmera pozemku je 596 m2. Elektrika: na pozemku. Voda: na pozemku. Kanalizácia je navrhnutá pomocou ČOV Typ pozemku: mierny svah. Cena: 49 eur/m2 Obec Králiky sa nachádza na východnej strane Kremnických vrchov vo výške 800 m n. m. v prekrásnom prostredí hustých lesov, horských lúk, krištáľovo čistých bystrín a vzduchu presýteného vôňou živice a vtáčieho spevu. Z tohto dôvodu je ideálnym miestom na pobyt tých, ktorí čakajú pokojné prostredie s možnosťou odpútať sa od starostí dnešného uponáhľaného sveta. Bližšie informácie Vám poskytne: Mgr. Peter Ružbacký 0908505201

Pridať k zaujímavým
Predaj pozemku s dvomi rekreačnými chatkami v Bienskej doline pri Zvolene

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v príjemnom, tichom prostredí Bienskej doliny pri Zvolene - cca 3 km. Na pozemku sú dve rekreačné chatky, ktoré potrebujú nutnú rekonštrukciu. V blízkosti sú inžinierske siete - voda, elektrika - po dohode je možné pripojiť sa. Prístupová cesta je asfaltová, celoročne udržiavaná. Možnosť stavby celoročne obývateľnej chaty s dobrým prístupom do mesta. V blízkosti je už viacero chát trvalo obývaných. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, šetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii SD Trade, s. r. o. J. Kozáčeka 2182/11 Zvolen. Tel: 0905 3111 69, www.sdtrade.sk, antalova@sdtrade.sk Charakteristiky

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátKancelárske priestory, Wolkerova, novostavba, tichá lokalita [ID:753]

Pred 2 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
29.999 EUR

TOP Realitka – TOP Cena - Kancelária alebo aj ako 2 izbový byt,31m2, perfektná dispozícia, suterén, samostatný vchod, TOP Lokalita - Wolkerová ul.- BB

počet wc: 1, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým

Predaj stavebného pozemku [ID:RE0000121-14-000036]

Pred 3 rokmi

Kováčová
33.000 EUR

Predaj stavebného pozemku

Century21 Reality Market ponúka pozemok v Kováčovej (okr. Zvolen) pre výstavbu chaty/rekreačného domu. Pozemok sa nachádza v rekreačnej lokalite „C“ obce KOVÁČOVÁ ( len 250 m nad zónou novej výstavby rodinných domov). Pozemok je zväčša spevnený, s možnosťou okamžite zahájiť „opravné práce“ na už odstránenej stavbe bývalej podnikovej chaty Na pozemku je stále je evidovaná stavba chaty aj keď fyzicky bola jej nadzemná časť odstránená. Pozemok má napojenie na inžinierske siete (IS) : el. , voda, kanalizácia do vlastnej pôvodnej žumpy. Lokalita : rekreačná zalesnená lokalita s množstvom rekreačných objektov (väčších chát) s asfaltovou komunikáciou až k bývalej stavbe. Pozemok na ktorom je umiestnený základ chaty má 164 m2 a celý ponúkaný pozemok má výmeru 668 m2.Viac info na tel. 0918 201 125 alebo na renata.dobrovicova@century21.sk Ponúkame klientom konzultáciu s hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania. Cena : 30.000 €

Pridať k zaujímavým
Na predaj krásny pozemok v Laskomeri, BB

XEMAR (denisa.jakimova@xemar.sk, alebo 0917 227 331) ponúka na predaj krásny slnečný pozemok v záhradkárskej oblasti Laskomer. Rozloha pozemku je 1 303 m2, väčšinou je rovinatý, ku koncu mierny svah, celý oplotený. IS (elektrika, voda) v dosahu, možnosť čističky. Je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty aj s trvalým bývaním. Povolená zast. plocha je 50 m2 + poschodie so sedlovou strechou, na pozemku môže byť aj viac takýchto objektov. Príjazdová cesta po spevnenej ploche.

Pridať k zaujímavým
Rovinatý pozemok v obci Lieskovec

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj pozemok s rozlohou 2000 m² v obci Lieskovec, iba 5 min. autom do Zvolena. Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce je rovinatý a z troch strán oplotený. Štvrtú hranicu tvorí potok. Pozemok je slnečný a nachádza sa v pokojnej časti obce. V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická a vodovodná prípojka. Pozemok je vhodný na rekreačné- záhradkárske využitie. Výstavba RD nie je možná. V obci je štandardná občianska vybavenosť. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny a katastrálny servis.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátViacgeneračný rodinný dom [ID:17_285714]

Pred 4 dňami

Kosihovce
35.000 EUR

Viacgeneračný rodinný dom

Dvojpodlažný dom v obci Kosihovce v okrese Veľký Krtíš vhodný pre viacčlennú rodinu alebo s možnosťou využívania na podnikanie. Bol postavený na pozemku s rozlohou 477 m2 v roku 1975 a je v pôvodnom, ale ihneď obývateľnom zachovalom stave. Dom má 3 vchody, všetky sú z prízemia. Na prízemí sa nachádzajú 2 priestranné izby (5x5m2, 4x5 m2) kuchyňa (12 m2), priestranná chodba, kotolňa (5x3 m2) a špajza. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby (5x5 m2, 4x3 m2, 4x5 m2, 5x3 m2)), pričom jedna z nich je preddisponovaná na druhú kuchyňu v dome. Na poschodí sa nachádza tiež aj kúpelňa s WC. V prípade potreby je na povale možnosť vytvorenia podkrovných izieb. Strecha je škrídľová bez nutnosti výmeny trámov alebo škridiel. Centrálne kúrenie je zabezpečené zemným plynom, prebehla v ňom aj čiastočná výmena vykurovacích telies, ale dom je preddisponovaný aj na vykurovanie tuhým palivom formou ústredného kúrenia alebo krbom. Kanalizácia je riešená vlastnou žumpou. Tehlová budova je napojená na vlastnú studňu s vodárničkou, pričom pred budovou je pripravená prípojka na verejný vodovod. Pri rodinnom dome sa nachádzajú drevené technické budovy ako garáž, dielňa, dreváreň, taktiež hospodárske priestory na chov domácich zvierat. K rodinnému domu patrí aj záhrada s výmerou 346 m2 s obrábanou úrodnou pôdou a ovocnými stromami. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke obce v peknom prostredí. Blízke lesy, turistické chodníky, rybník sú ako stvorené pre oddych a relax viacčlennej rodiny.

Pridať k zaujímavým
DRAŽBA !!! Na PREDAJ bývalá pradiareň /výrobná budova/ na Továrenskej ulici v Lučenci , časť Opatová. CENA: 36 400,00 EUR

TUreality, Vám ponúka na predaj budovu v dražbe. Predmetná stavba je na liste vlastníctva zapísaná ako pradiareň , k. ú. Opatová, v zmysle platnej metodiky ide o výrobnú budovu, ktorá má jedno nadzemné podlažia, nie je podpivničená. Objekt bol pôvodne cca v roku 1953 postavený v rámci textilného závodu Poľana Opatová ako pradiareň, v súčasnom obdobím sa na pôvodné účely nevyužíva, je zdevastovaný, bez vykonávanej údržby, využíva sa čiastočne na strojárenskú výrobu. Konštrukčne ide o murovanú stavbu, základy sú betónové pásové s vodorovnou izoláciou, obvodové a deliace konštrukcie prevažne z tehlových murív, stropy vo väčšinovom vyhotovení z drevených trámov s podbitím, strecha je plochá, krytina z asfaltových natavených pásov, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Strecha je na viacerých miestach zatekajúca, drevené stropné konštrukcie prehnité, v časti poškodené. Podlahy sú betónové s cementovým poterom, vonkajšie omietky brizolitové, vnútorné omietky vápenné hladké, okná sú drevené zdvojené, vnútorné dvere drevené plné hladké alebo oceľové otváravé, vráta oceľové otváravé. Objekt je napojený na elektroinštaláciu, prípojka vody je nefunkčná, kanalizácia je zaústená do areálových kanalizačných zberačov, objekt nie je vykurovaný. Budova vzhľadom na svoj stavebnotechnický stav vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu. Životnosť stanovená znalcom je 80 rokov, vek stavby od roku 1953. Energetický certifikát, nebol doložený. V cene máte kompletný právny servis, vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno-predajných zmlúv. Hypotekárny úver Vám vybavíme ZDARMA. Kontakt: Mgr. Mártonová 0911 223 255, martonova@tureality.sk.

Pridať k zaujímavým
EKOREAL-HRONEC-PREDAJ DOMU-na súkromné,alebo komerčné účely-STRATEGICK

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Viacúčelový rodinný dom vhodný aj na chalupu

Viacúčelový rodinný dom vo Veľkej Čalomiji v okrese Veľký Krtíš vhodný na chalupu alebo s možnosťou využívania na podnikanie. Nehnuteľnosť sa skladá z dvoch častí: 1. Staršia časť domu postavená z váľkov a tehál na betónových základoch do 40 cm výšky budovy a s múrmi širokými 70 cm, prebehla v roku 1998 kompletnou rekonštrukciou - elektroinštalácia, voda, kúrenie, omietky, zateplenie, fasáda, okná, strecha, sociálne zariadenie. Dlhodobo slúžila majiteľovi na podnikanie. Táto časť budovy sa po menších úpravách môže zmeniť na - obývačku s kuchyňou, spálňu, špajzu a sociálne zariadenie. 2. Nová prístavba budovy je postavená z tehál v roku 2018 s podlahovým kúrením a plastovými oknami. Bola plánovaná na podnikateľskú činnosť- nachádza sa v nej veľká hala, kuchynka, chodba a predpríprava na pánske a dámske sociálne zariadenie. Pod budovou sa nachádza klenbová pivnica s veľkosťou 9 m2. Kúrenie v budove je zabezpečené radiátormi aj podlahovým kúrením. V budove je ústredné kúrenie s pecou na tuhé palivo, alternatívnym kúrením je elektrické kúrenie. V staršej časti budovy sa nachádza aj krb na pevné palivo. Budova má vlastnú studňu napojenú na vodárničku, ale je napojená aj na verejný vodovod. Odpady sú riešené žumpou. Pri budove sa nachádzajú novopostavené technické budovy, záhrada na pestovanie plodín a udržiavaná okrasná záhrada. Dvor budovy je riešení zámkovou dlažbou s krytou terasou. Celková výmera pozemku je 1169 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre obce na výmere 1169 m2, pričom v priamom susedstve sa nenachádza žiadna budova. Obec Veľká Čalomija patrí so 600 obyvateľmi medzi väčšie obce na okolí s kompletnou občianskou vybavenosťou, možnosťou rekreačného splavovania Ipľa a rybolovu.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE ZNÍŽENÁ CENA !!! Na PREDAJ alebo na PRENÁJOM prevádzka píly (gáter) so zariadením. CENA: 42 990,00 EUR

Tureality, Vám ponúka na predaj objekt píly (gáter). Objekt sa momentálne nevyužíva. Píla sa predáva aj so zariadením (gáter, rozmietač, brúsiareň, vysokozdvižný vozík). K píle patria šatne, kancelária, výrobná hala, hala na spracovanie dreva a rampa na nakládku dreva. Prístupová cesta je z betónových panelov. Celková plocha je 1428 m2. Ak vás táto ponuka, zaujala radi Vám dohodneme obhliadku. Kontakt: Mgr. Marcela Mártonová, 0911 223 255, martonova@tureality.sk.

Pridať k zaujímavým
Lukratívny pozemok na stavbu chaty, Piesok - Valaská

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v extraviláne, cca 1 km od obce Bystrá. Pozemok je veľmi lukratívna záležitosť, lebo sa nachádza na hlavnej trase k lyžiarskemu a lanovkovému stredisku Chopok Juh, ktorý je celoročne bohato navštevovaný turistami z celej Európy. Pozemok má výmeru 1 571 m² a vedie k nemu asfaltová cesta. Za pozemkom tečie malý potôčik a všade naokolo je očarujúca príroda. Pozemok je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty alebo aj rodinného domu, ale vhodný je aj ako investícia do budúcnosti, lebo rovinatých pozemkov, ktoré majú za chrbtom potok a les je čoraz menej. Poloha pozemku + prostredie + vynikajúca cena = návrat k normálnemu a spokojnému životu za normálnu cenu. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú ponuku a objednajte si obhliadku ešte dnes !!!!

Pridať k zaujímavým
Polyfunkčná budova Muránska Huta – znížená cena !

Polyfunkčná stavba Muránska Huta. Stavba je situovaná v Národnom parku Muránska Planina v obci Muránska Huta. V blízkosti sa nachádza vodopád 50 m, wellnes Predná Hora cca 2 km, chov koní cca 300 m, 5 lyžiarskych stredísk (Telgárt, Pohorelá, Polomka, Muráň a Tisovec) a 293 km turistických chodníkov, hrad Muráň 3 km, chov voľne žijúcich koní. Pozemok má rozlohu 950 m2, z toho zastavaná plocha 309 m2. Stavba je oddrenážovaná, odkanalizovaná (plastová žumpa), okná sú vymenené za plastové, má vodovodnú šachtu, elektrickú prípojku, natretú plechovú strechu a z jednej časti je stavba oplotená. Na hranici vyviera potok, pitná voda. Stavba má možnosť rozdelenia pre 4 samostatné apartmánové byty s vlastným vchodom. Nehnuteľnosť má samostatný vchod klenbovej pivnice 6x9m a samostatný vchod na povalu, znalecký posudok z roku 2011 udáva cenu VŠH 226 000 eur.

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory, 250 m² [ID:57]

Pred 2 týždňami

Hronský Beňadik/okres Žarnovica
49.900 EUR

BUDOVA - OBJEKT - KOMERČNÉ VYUŽITIE - NA OBCHOD, SKLAD, VÝROBU - HRONSKÝ BEŇADIK

Pridať k zaujímavým
5 ha trávnatých pozemkov + les, 2 km od B. Štiavnice - exkluzívne

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048 / 416 39 48 ponúka na predaj trvalé trávnaté porasty s kusom lesa v katastri obce Banky, ktorá je vzdialená od Banskej Štiavnice 2 km a od Vyhní 6 km. Jedná sa o pozemok umiestnený mimo zastavaného územia obce. Je miestami rovinatý a miestami mierne svahovitý. Dá sa využiť na rôzne účely. Napríklad na obnovu lesa, na pasenie dobytka či chov včiel a podobne. Pozemok patrí do II. skupiny ochranného pásma prírody. V minulosti tam poľnohospodári mali vybudovanú samotečúcu vodu zo studne, no dnes by sa to všetko muselo vybudovať odznova. Neďaleko pozemku, cca 500 m, je aj bývalý Majer, kde je elektrická energia. Môže sa však využiť aj ako orná pôda, lebo v minulosti bol pozemok na tieto účely oraný a pestovali sa tu plodiny. Pozemok nie je pri hlavnej ceste, ale 2 km vzdialený od obce Banky. Je to nádherné miest, kus krásnej prírody, kde pookrejú všetky naše zmysly. V prípade záujmu je tu možnosť dokúpiť ďalšie pozemky, ktoré sú vedené ako parcely C. Nenechajte si ujsť tento nádherný výhľad na okolie a objednajte si obhliadku ešte dnes.

Pridať k zaujímavým

Nebytový priestor, centrum, 354 m² [ID:435714]

Pred 2 týždňami

Lučenec/okres Lučenec
52.000 EUR

obchodne priestory, centrum, Lucenec, Lucenec - Skladove a obchodne priestory v centre mesta

Pridať k zaujímavým
Na predaj zaujímavú, zrekonštruovanú budovu v strede obce Lúčky pri Kremnici

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj zaujímavú, zrekonštruovanú budovu v strede obce Lúčky vzdialenej 3km od Kremnici. - úžitková plocha 80m2 na pozemku o rozlohe 283m2 - rekonštrukcia v roku 2015 a odvtedy využívaná ako pohostinstvo - odvodnenie a zaizolovanie obvodových múrov, vymenené všetky rozvody, podlahy, okná, dvere, vyvložkovaný komín - vykurovanie krbom - možnosť dostavby podkrovia - pripravené prívody elektriny a vody - s malými úpravami je možné nehnuteľnosť využívať ako chalupu - budova je z časti podpivničená - nehnuteľnosť je bez tiarch a voľná ihneď - v cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátReštauračné a stravovacie priestory, Aquatermal Dolna Strehova, 240 m² [ID:452752]

Pred 3 dňami

Dolná Strehová/okres Veľký Krtíš
55.000 EUR

restauracia, Aquatermal Dolna Strehova, Dolna Strehova, Velky Krtis - Obchodno relaxacne zariadenie v celorocne otvorenom AQUAPARKU DOLNA STREHOVA

Pridať k zaujímavým
Na predaj dom v Zolnej vhodný aj na podnikanie., CENA: 55 000 €

Exkluzívne len TUreality ponúkajú na predaj multifunkčný objekt, vhodný na bývanie, ale hlavne na poskytovanie služieb obchodných, ubytovacích i reštauračných. Dom sa nachádza v Obci Zolná pri hlavnej ceste často využívanou na cykloturistiku na trase Detva, Očová, Zvolen, - Hrochoť, Poniky, Mičiná, Banská Bystrica. Podpivničený dom sa v súčasnosti využíva ako obchod, ale potenciál jeho využitia, je vzhľadom na blízkosť krásneho ranogotického kostolíka s opevnením, ktorý patrí medzi ešte neodkryté skvosty Slovenska, podstatne vyšší. K domu prislúcha dvor so záhradou. Budova ležiaca na rovinatom pozemku (493m2)je po čiastočnej rekonštrukcií – nová strecha, plastové okná, zateplenie. Energetický certifikát nie je k dispozícií. Info: adam@tureality.sk, 0902464229 - Tomáš Adam.

Pridať k zaujímavým

Nebytový priestor, Dolne Hamre, 12 m² [ID:450666]

Pred týždňom

Hodruša - Hámre/okres Žarnovica
55.000 EUR

obchodne priestory, Dolne Hamre, Hodrusa-Hamre, Zarnovica - Zabehnuty obchod s domacimi potrebami v strede obce

Pridať k zaujímavým
Dom na predaj v Zolnej pri Zvolene

Dom v obci Zolná pri Zvolene má momentálne tri samostatné vchody. Jeden je do predajne potravín: dve veľké miestnosti a sociálne zariadenie. Druhý vchod je do krčmy (nie je v prevádzke): Dve väčšie miestnosti, dve menšie a tri samostatné wc. V tejto časti je možnosť bez väčších finančných nákladov vybudovať trojizbový byt. Tretí samostatný vchod je do zatiaľ nezrekonštruovanej časti. Zámer s touto nehnuteľnosťou je prebudovať ju na rodinný dom s penziónom. Za domom je pozemok, ktorý poskytuje súkromie na párty, grilovačky aj ihrisko pre deti. K dispozícii sú aj štúdie na možnú celkovú rekonštrukciu. Obec Zolná má výhodnú polohu v blízkosti Zvolena, katastrálne je súčasťou mesta Zvolen. Poskytuje veľa možností na voľnočasové aktivity: turistika, cykloturistika, blízkosť vodnej priehrady.

Pridať k zaujímavým
Starý mlyn vhodný na vodnú elektráreň

Ponúkame na predaj bývalý mlyn. Mlyn sa nachádza na okraji obce Hucín. K mlynu patrí aj obytná budova, ktorá mala tri izby, kuchyňu a kúpeľňu. Obidve budovy sú v pôvodnom stave momentálne neobývateľné.. Patrí k nim aj 1,1ha pozemok s vodným náhonom na mlyn. Mlyn je vhodný ako investícia na vodný mlyn s kapacitou 300000KW ročne.

Pridať k zaujímavým
Predaj samostatnej kancelárie s vlastným vstupom a parkovaním na Pieninskej ul., Sásová

Ponúkame predaj kancelárskeho priestoru v samostatnej časti nového bytového komplexu Ďatelinky s vlastným vstupom a 2 parkovacími státiami v uzavretom areáli. Kancelársky priestor sa nachádza na 1. poschodí ako jediný priestor v danej časti budovy s výmerou 41 m². Samotná kancelária s menšou kuchynskou linkou je veľká 38 m² a toaleta 3 m². K priestoru sa viaže kúpa 2 vonkajších parkovacích státí v uzavretom areáli s bránou na diaľkové ovládanie. Kancelársky priestor sa nachádza v tichom prostredí, je dostatočne svetlý a poskytuje súkromie. Ponúka sa v cene 54 054,-€ a parkovacie státia v cene 9 000,-€ (cena za obe). Priestor je kúpou voľný.

Pridať k zaujímavým
Na predaj montovaná ubytovňa v Detve- EXKLUZÍVNE !!!

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívne ponúka na predaj budovu na rovinatom pozemku v Detve. Stavba so sedlovou strechou pokrytou plechovými pásmi, má obdĺžnikovitý tvar so zastavanou plochou 200 m2. Budova je vedená na LV, ako montovaná ubytovňa. Je postavená z drevených panelov, zaizolovných vonkajšou izoláciou ( 8cm polystyrén). Budova pozostáva: priestranná chodba, wc so sprchovým kútom, päť väčších miestností a jedna menšia, možnosť rekonštrukcie na jedenásť menších samostatných miestností. Tech. informacie: drevené okná + kovové mreže, bezpečnostné dvere z nerozbytným sklom, medené el. rozvody, kúrenie el. konvektory, ohrev vody el. prietokovým ohrievačom, laminátové polahy, plne funkčný bezpečnostný systém.. IS: el. a vodovodnú prípojku, mestská kanalizácia, tel. prípojka, internet, plyn v dosahu 50 m, asfaltová prístupová komunikácia. Budova ponúka po rekonštrukcii široké možnosti využitia, napr. sídlo firmy, administratívu, ubytovacie zariadenie, sklad..... Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis.

Pridať k zaujímavým
NOVÁ VÝHODNEJŠIA PONUKA !! Útulná chata v krásnom prostredí v blízkosti lyžiarskeho strediska Košútka

Ponúkame exkluzívne na predaj útulnú chatu v krásnom prostredí v blízkosti Košútky. Chata je 3 podlažná postavená z tehál obložená kameňom a exteriér i interiér dreveným obkladom z červeného smreka. Má zavedenú elektrinu, vodu z vlastnej studne. Odpady sú odvedené podzemným trativodom kúrenie je kombinované kozubom v prvých 2 podlažiach a elektrickým konvektorom na poslednom  podlaží. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa s WC , kotolňa a spoločenská miestnosť s kozubom. Na vyššie podlažia vedú točité schody. Na prvom poschodí je opäť spoločenská miestnosť, kuchyňa s výstupom na priestrannú terasu a v podkroví sú 3 izby, z ktorých 2 majú výstup na každá na samostatnú loggiu. Za posledné 2 roky prešla rekonštrukciou v podobe nových vnútorných stierok, výmeny dlažieb, renovácii schodov, náteru strechy a drevených obkladov a výmeny bojleru na ohrev vody. Chata je svojou polohou uprostred krásnej prírody ideálna ako miesto pre vášnivých lyžiarov, milovníkov prírody a svojou vybavenosťou vhodná na komerčné účely. Zavolajte na cene sa určite dohodneme

Pridať k zaujímavým
Veľká chata v rekreačnom stredisku Kokava Línia

Chata sa nachádza v rekreačnom stredisku Kokava Línia. V suteréne je garáž a dreváreň. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa, špajza, krb, kúpeľňa a toaleta. Na poschodí sú tri izby, toaleta a balkón. Chata má vlastnú studňu. Je to ideálne miesto pre niekoho, kto má rád prírodu, turistiku a lyžovanie. Táto lokalita je vyhľadávaná aj v lete – tiché prostredie, čistý vzduch, vynikajúce možnosti na hubárčenie a turistiku. Informácie o stredisku sú aj na www.royalhotel.sk alebo www.polana.eu .

Pridať k zaujímavým
Na predaj krásne pozemky v lone prírody v Detvianskej Hute.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj pozemky s unikátnym výhľadom v Detvianskej Hute. POZEMOK: - nachádza sa v Detvianskej Hute , okres Detva - rozloha pozemkov cca 12 000 m2 - nádherné výhľady a božské ticho - pozemok je mierne svahovitý - majiteľ pozemkov má od obce súhlasné stanovisko na výstavbu rod. domov alebo chalúp a tiež súhlas, že IS môžu byť vedené obecnou cestou Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Na predaj kancelárske a skladové priestory v Banskej Bystrici

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350 ), ponúka na predaj kancelárske a skladové priestory v Banskej Bystrici. Priestory sa nachádzajú na ul. Internátna o výmere 270 m2 a pozostávajú: vstupná chodba, 2 x kancelárska miestnosť, kuchyňa, 2 x WC + kúpeľňa s WC, skladové priestory a plynová kotolňa. Veľmi dobrá lokalita a občianska vybavenosť ...

Pridať k zaujímavým
Komerčné priestory v centre obce Hrabičov!

Naša RK Dobré Reality ponúka na predaj podnikateľskú budovu na pozemku o výmere 1554m2, v ktorej bol prevádzkovaný hostinec. Budova sa nachádza v centre obce. Poloha objektu ponúka ďalšie možnosti podnikania, ako napríklad..škôlka, obchod, cukrárenská výroba, prípadne ambulancie. *K budove prislúcha priestranná terasa a taktiež pred objektom priestor na parkovanie. Dispozičné riešenie budovy: vstupná chodba, 6 miestnosti, 3x toalety (dámske, pánske a pre personál). V hlavnej časti budovy sa nachádza pult a krb. Celý objekt je podpivničený. Vykurovanie je ústredné na pevné palivo. Ohrev teplej vody zabezpečuje elektrický bojler. . Budova má dva samostatné vchody + výstup na veľkú terasu. IS: voda, elektrika, kanalizácia. Strecha prešla rekonštrukciou pred 7 –mi rokmi. Cena ponuky 70 900 € Túto úžasnú ponuku si nenechajte újsť a kontaktujte nás na tel.č. 0915 95 95 92 Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na predaj fantastické komerčné priestory na Zelenej ul. - Fončorda, BB, EXKLUZÍVNY PREDAJ!

TOP Living ponúka na predaj veľmi výhodnú investičnú ponuku kancelárskych, resp. obchodných priestorov v novostavbe na Zelenej ulici za výbornú cenu. Ponúkame priestor o výmere 129 m2 (70 m2 podlahová plocha + 51 m2 terasa + 8 m2 pivnica) za cenu 80.000,.Eur. Pôdorys na vyžiadanie. V prípade záujmu kontaktujte: Mgr. Peter Ružbacký 0908 505 201. Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť. Premýšľate nad predajom / prenájmom Vašej nehnuteľnosti? VOLAJTE 0908 505 201/ Mgr. Peter Ružbacký, realitný maklér.

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory, novostavba, tichá lokalita, balkón [ID:205633]

Pred 2 týždňami

Lučenec/okres Lučenec
83.000 EUR

Trojpodlažný obchodný priestor Lučenec na predaj

počet wc: 3, zmiešaná konštrukcia objektu, prevažná orientácia: j, drevené okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Priestranný rodinný dom na chalupu alebo podnikanie blízko Ružinej

Ponúkame na predaj priestranný dom v okrajovej tichej časti Divína. Leží na rovinatom pozemku o celkovej výmere 534 m2. Pôvodný dom je postavený z tehál a prístavba z 90 rokov je postavená z panelov a je zateplená. V dome sú zavedené všetky inžinierske siete, vykurovanie je kombinované - plynovými gamatkami, v prístavbe podlahové, gamatkami a pevným palivom. Dom je dvojpodlažný. Prízemie pozostáva so vstupnej terasy s vonkajším kozubom, dom z chodby kúpelne s WC, komory, kuchyne a 2 priechodných miestností s dlažbou, v poslednej z nich je menší kozub s prieduchmi do predchádzajúcej izby a podkrovia . Na poschodie sa vchádza točitým schodiskom z terasy. Je tvorené opäť vstupnou terasou, kúpeľňou s WC, a 2 priechodnými izbami z parketami. Za domom je záhrada s dreveným sedením, záhradný domček. Dm je ideálny na chalupu prípadne podnikanie s ubytovacími službami. V blízkosti je vodná nádrž Ružiná, vyhľadávaná hlavne v letnej sezóne, renovovaný hrad a kaštieľ v Divíne. Okolitá príroda ideálna na turistiku, cyklistiku a podobne.

Pridať k zaujímavým
Lieskovec - budovy pre kancelárie a sklad hneď pri Zvolene

Na predaj dva samostatné byty v rodinnom dome aj s hospodárskou budovou, vhodné na vybudovanie firemných priestorov. V bývalej veľkej stodole sú dole dve garáže, na poschodí sa dá vybudovať či už bývanie, kancelárie alebo priestor prispôsobiť na skladové priestory. Byty je možné prerobiť na kancelárie. Na dvore je dostatok miesta na parkovanie niekoľkých áut, prístup je možné zabezpečiť aj z vonkajšej strany hospodárskej budovy, kam sa dostanú aj nákladné autá.

Pridať k zaujímavým
PREDAJ: Prevádzkovú budovu s komplet. zariadením

Pridať k zaujímavým
Na predaj budova v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350 ), ponúka na predaj budovu v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda. Nehnuteľnosť sa nachádza na ul. Švermova na pozemku o výmere 586 m². Budova slúžila ako plynová kotolňa. V súčasnosti je bez využitia. Budova je prízemná a je v pôvodnom stave so samostatným vstupom. Pôdorysný rozmer je približne 9,5 x 53 m.

Pridať k zaujímavým
Na predaj, prevádzková budova - sklad , Kováčová

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný objekt v obci Kováčová , na LV evidovaný ako kotolňa. V súčasnosti vykurovacia technológia bola demontovaná a jedná sa o voľný objekt s rôznymi možnosťami využitia ( výroba, sklad, prestavba na byty ...) Na pozemku sú všetky inžinierske siete - elektrina, plyn, voda, kanalizácia. Výmera prízemia je 390m2 a prvého poschodia 160 m2 . Objekt sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 1119 m2 , neďaleko celoročne využívaného Aquaparku a v tesnej blízkosti areálu kúpeľov Kováčová. Cena objektu je 85 000 € bez DPH. Pre viac info volajte 0907 701 119.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok, Ponická Huta, Banská Bystrica

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka na predaj slnečný pozemok v Ponickej Huti, okr. Banská Bystrica o výmere 7 922m2. Nachádza sa v tichej doline uprostred krásnej prírody. Je zahrnutý do územného plánu ako pozemok určený na rekreáciu a oddych s plánovanou výstavbou rekreačných chát. Elektrina je v dosahu, vodu je možné riešiť vlastnou studňou s kvalitnou horskou vodou. Výhodou je možnosť postavenia viacerých chát. Cena: 87 000,- V prípade záujmu Vám pomôžeme nájsť klientov na predaj alebo prenájom aj vašej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny a právny servis

Pridať k zaujímavým

Apartmán na Donovaloch na predaj [ID:17_285676]

Pred týždňom

Donovaly
87.000 EUR

Apartmán na Donovaloch na predaj

Dvojizbový apartmán na Donovaloch sa nachádza v apartmánovom dome neďaleko detského mestečka Donovalkovo. Apartmánový dom leží bokom ruchu centra lyžiarskeho strediska v blízkosti lesa a prírody. Chodbou vojdete do obývačky (spoločenskej miestnosti) v ktorej sa nachádza kuchynský kút. Odtiaľto je aj východ na terasu. V menšej spálni je miesto na manželskú posteľ s pristelkom a šatníkovú skriňu. Kúpeľňa je spojená s wc. Donovaly sú známe lyžiarske stredisko, ale je tu bohatá možnosť aktivít aj v lete: rozprávková dedinka Habakuky, detské mestečko Donovalkovo, bobová dráha, lezecká dráha v korunách stromov. Všetko je v dosahu príjemnej prechádzky neďaleko apartmánováho domu. Samozrejme je tu tiež množstvo zaujímavých turistických trás – jednoducho v tejto lokalite sa nenudíte ani v lete ani v zime.

Pridať k zaujímavým
PREVÁDZKOVO - ADMINISTRATÍVNA BUDOVA, STARÝ MLYN - SÝPKA, BAKULÍNYHO, TORNAĽA

tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Predaj, trojpodlažný penzión v obci Muráň, okr. Revúca

Ponúkame na predaj penzión - turistickú ubytovňu aj s priľahlým pozemkom v obci Muráň na okraji NP Muránska planina. Objekt je trojpodlažný s možnosťou ubytovania v troch 2 - posteľových apartmánoch, jednom 3 - posteľovom a jednom 5 - posteľovom apartmáne a štyroch 2 - posteľových izbách turistickej kategórie so spoločnými sprchami a WC. Na 1.podlaží pri vstupe sa nachádza bar s terasovým sedením, recepcia, kancelária, dva apartmány, sklad, práčovňa a sauna. Na 2.podlaží spoločenská miestnosť, kuchyňa, apartmán a sprchy so sociálnym zariadením. Tretie podlažie pozostáva z dvoch apartmánov s vaňou a štyroch turistických izieb so spoločnými sprchami a sociálnym zariadením. K objektu patrí pomerne veľký pozemok, na ktorom je terasové sedenie a prístrešok s ohniskom s možnosťou opekania a grilovania. Penzión je napojený na elektrickú sieť a miestny vodovod, je možnosť napojenia na rozvod zemného plynu. Odpad je zvedený do septiku. V r. 2012 bola v obci vybudovaná kanalizácia a je možnosť sa napojiť na verejnú kanalizáciu. Penzión je situovaný na okraji obce s výhľadom na Muránsky hrad mimo hlavnej cesty s prístupovou asfaltovou komunikáciou. Penzión má vlastné parkovacie miesta pre 4-5 osobných vozidiel. Okolie poskytuje množstvo príležitostí na športovanie, turistiku pešiu aj cykloturistiku, v zime upravené bežecké trate a do 20 km možnosť zjazdového lyžovania. Vysoké Tatry do 60 km. Neďaleké wellnesscentrum na Prednej hore poskytne aj relax a oddych.

Pridať k zaujímavým
Investičná príležitosť - bývala plynová kotolňa v Banskej Bystrici

Tím Victory investments Vám ponúka na predaj skvelú investičnú príležitosť vo forme bývalej plynovej kotolňe, ktorá je umiestnená na ulici Pieninská Banská Bystrica. Nehnuteľnosť je možné využívať na služby - obchod, reštaurácia, piváreň a iné, ktoré by boli pre najväčšie sídlisko Banskej Bystrice (Sásovej) výborné. IS sú priamo v objekte okrem vody, tú je však možné opäť pripojiť. Celková zastavaná plocha objektu je podľa listu vlastníctva 424 m2. Cena objektu je 91 000 EUR Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám tip, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Pridať k zaujímavým
Predaj lukratívnych nebytových priestorov, Porges Palota, Horná 65A, Banská Bystrica

Ponúkame na predaj nebytové priestory vhodné ako kancelárie alebo prevádzkarne služieb v historickom objekte PORGES Palota na Hornej 65A v Banskej Bystrici. Objekt sa nachádza vedľa najfrekventovanejších ciest v centrálnej mestskej zóne,vedľa PRIORU a Polikliniky, obchodov a len niekoľko desiatok metrov od Mestského úradu, Všeob. zdrav. poisťovni, Okresného či Krajského súdu, Katastrálneho úradu. Voľné priestory sa nachádzajú na 2. poschodí. Pozostávajú z 3 miestností a sociálneho zariadenia, celkovo vo výmere 60,37 m2 (NPr. č. 13) Budova Porges Paloty má 6 podlaží s 32 samostatnými bunkami o výmerách 47 a 200 m2. Každá bunka má samostatné meranie spotreby el. energie, a vody. Dodávka tepla je riešená z centrálnej plynovej kotolne umiestnenej na podkroví objektu. Objekt má 2 výťahy s presklenými výťahovými šachtami a má presklené nádvorie Nebytové priestory určené na prenájom sú v tejto štandardnej výbave : - vstupné bezpečnostné dvere, vnútorné drevené dvere s obložkami SAPELLI - všetky dlažby sú z lešteného gresu hrúbka 10 mm (béžový) - soc. zariadenia budú vybavené sanitou : WC GEBERIT, umývadielko, obklady a dlažby leštený gres - do každej bunky je privedená štrukturovaná kabeláž (pre pripojenie telefónu a internetu ) objekt má pripojenie aj na optický kábel alebo metaliku Telecom. .K dispozícii je 29 parkovacích miest o vzdialenosti 50m. Cena prenájmu 1 parkovacieho miesta: 40€/mesiac. Rozloha: 60,37 m2 CENA : 1.560 €/m2 + DPH Cena spolu: 94.177 € + DPH

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok, Staré Hory, Banská Bystrica

XEMAR (daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka na predaj slnečný rekreačný stavebný pozemok v obci Staré Hory o výmere 2 459m2. Je orientovaný na juh, vhodný na výstavbu penziónu, koliby, prípadne rekreačných chát. Prístup na pozemok je bezproblémový z hlavnej cesty. Elektrina a voda sú priamo na pozemku. Stavebné povolenie je vydané, k dispozícii je kompletná projektová dokumentácia. Výhodou je rýchla dostupnosť z Banskej Bystrice, blízkosť lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly a perspektívna investícia. Cena: 96 000,-€ V prípade záujmu vám s výstavbou pomôže naša stavebná firma Stavmax. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -kompletné vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri Pomôžeme vám s predajom, kúpou a prenájmom aj inej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751.

Pridať k zaujímavým
Veľká chata - penzión pod Čertovicou Nízke Tatry

Chata sa nachádza v tichej podhorskej dedinke pod Čertovicou, Jarabá. Je situovaná na okraji dedinky na slnečnom mieste vzdialenom od hlavnej cesty. Prístupová cesta je asfaltová, v zime udržiavaná. Stavba má dva samostatné vchody. Na prízemí je vstupná chodba, veľká spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa, WC a dve izby. Cez vnútorné, alebo vonkajšie schodisko sa vstupuje na poschodie, kde je chodba, WC, sprchy, sklad a tri veľké izby. Celkové rozloženie izieb je tri dvojposteľové, jedna dvoj a jedna trojposteľová. Vykurovanie je riešené elektrickými radiátormi alebo krbom s teplovzdušným rozvodom do celého domu. Na peknom pozemku je altánok s ohniskom. Pred domom je garáž pre jedno a parkovacie miesta pre ďalšie 4 autá. Dedinka Jarabá je vzdialená 6km od lyžiarskeho strediska Čertovica a 8km od lyžiarskeho strediska Mýto pod Ďumbierom (skicentrummyto.eu) kde je aj hotel Mýto s útulným wellness (hotel-myto.sk). V okolí 20km sú ďalšie obľúbené lyžiarske strediská Tále (tale.sk), či Chopok - Juh (jasna.sk). V okolí Jarabej je prekrásna príroda s možnosťami hubárčenia, turistiky a cykloturistiky.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Tajov, vhodný na výstavbu polyfunkčného, rekreačného zariadenia...

TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok, vhodný na výstavbu polyfunkčného, rekreačného zariadenia, rekreačných domov... Ponúkaný pozemok je slnečný, situovaný v tichej, pokojnej oblasti plnej zelene s nádherným výhľadom. Prístup k pozemku: spevnená komunikácia Výmera pozemku: 14 435m2 Typ pozemku: mierny svah Inžinierske siete: v dosahu Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne. V obci sa nachádza zrekonštruované futbalové ihrisko, detské ihrisko, camping, lyžiarske vleky... V lete je táto lokalita stvorená pre turistiku, hubárčenie... V zozname kultúrnych pamiatok je Kostol sv. Jána Krstiteľa, rodný dom Jozefa Gregora Tajovského a rodný dom Jozefa Murgaša. Bližšie informácie Vám poskytne: Katarína Podhradská 0948 129300 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj obch. priestory v lukratívnej časti Belveder, BB

XEMAR (denisa.jakimova@xemar.sk, alebo 0917 227 331) ponúka na predaj obch. priestory v lukratívnej časti Belveder v novostavbe Orion. Priestory sa nachádzajú na 1 PP, majú veľké francúzske presklené okná a výbornú dostupnosť. Široká možnosť využitia a výborný potenciál. Odporúčame vidieť! Priestor č. 1: 77,43 m2 - 102.827€ Priestor č. 3: 76,96 m2 - 102.203€

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory, Tajovského, 76.96 m², poschodie:1 [ID:8022]

Pred pol rokom

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
102.203 EUR

Obchodné priestory na Belvederi v novostavbe Orion

bezbarierový prístup, výťah

Pridať k zaujímavým
Predaj reštaurácie KOLIBA Mičinská cesta Banská Bystrica.

Century21 Reality Market ponúka na predaj reštauračné zariadenie. Jedná sa o zrubovú drevostavbu „KOLIBU“ , dvojpodlažnú pričom II. podlažie je galériou prízemia. Stravovacie zariadenie sa nachádza na ulici Mičinská cesta a je zariadené v štýle slovenskej koliby, s približne päťdesiatimi miestami pre hostí. Na prízemí je zádverie vstupu, priestor s ohniskom, sociálne priestory pre návštevníkov, zádverie hospodárskeho vstupu, prípravovňa polotovarov, sklad potravín, sklad nápojov, sociálne zariadenie pre personál. V druhom nadzemnom podlaží – podkroví je po oboch stranách situovaná galéria, uprostred je otvorený priestor nad ohniskom. Vonku je k dispozícií krytá terasa a parkovacie miesta pre návštevníkov. Koliba je v prostredí plnom zelene, blízkosti rybníka a hrádze Hrona. Výhodou je, že majiteľ predáva fungujúce zariadenie s možnosťou okamžitej prevádzky. Ponúkame klientom konzultáciu s hypotekárnym špecialistom, ktorý Vám navrhne najvhodnejší spôsob financovania.

Pridať k zaujímavým

Garáže, 104 m² [ID:7592]

Pred pol rokom

Sliač/okres Zvolen
105.000 EUR

Hala na garáž a dielňu v obci Sliač

Pridať k zaujímavým
Pohostinstvo vo Zvolene

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj podnikateľský objekt vo Zvolene. Zabehnuté pohostinstvo pri hlavnej ceste výpadovka Lučenec , Košice vzniklo kompletnou rekonštrukciou rodinného domu a úpravou exteriéru. Objekt pozostáva z Hlavnej budovy, dvoch prístreškov (altánkov) pre cca 50 zákazníkov a parkoviska. Objekt je oplotený, pripojený na elektrickú sieť, verejný vodovod a kanalizáciu. Plynová prípojka je vybudovaná (v prípade potreby jednoduché pripojenie). Kúrenie v objekte je elektrickým konvertormi a v hlavnej miestnosti pecou na pevné palivo. Hlavná budova pozostáva z hlavnej miestnosti s kapacitou cca 40 ľudí, baru-výčapu, skladového priestoru, samostatných toaliet. Dvor má zväčša spevnený povrch kombinácia asfaltu, betónu a zámkovej dlažby. Vo dvore sa nachádza parkovisko pre cca 6 osobných áut. V prípade záujmu je možné zabezpečiť plynulú zmenu bez prerušenia prevádzky. Kompletné zariadenia a technické vybavenie je v cene. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj reštauráciu s veľkým pozemkom

plastové okná, dlažba, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
PREDAJ - Skladovacia hala/prístrešok (REZERVOVANÉ)

C21 Reality Market ponúka na predaj skladovaciu halu o výmere 585 m2 s pozemkom 1761 m2. Ide o skladovú halu, konštrukčne ako oceľový montovaný skelet z oceľových stĺpov a oceľových priehradových väzníkov. Základy sú betónové pätkové a pásové. Sklad má v časti murované zvislé konštrukcie, v časti opláštený plechmi. Stredná časť je otvorená a priechodná. Strecha je sedlová, krytina plechová, podlahy sú betónové okná drevené zdvojené. Budova je napojená na elektrinu, plyn, verejný vodovod a na kanalizáciu, ktorá ústí do vlastnej celoareálovej čističky odpadových vôd (ČOV). Nehnuteľnosti sa predávajú aj so zariadením. Okrem uvedenej skladovej haly máme v ponuke aj nasledovné prístrešky resp. skladovacie haly: 1. Otvorený prístrešok so žeriavom (5t) o výmere zastavanej plochy 292 m2 s pozemkom 2557 m2 v - cena 130.000 EUR 2. Skladovacia hala s nakladacou rampou o výmere zastavenej plochy 551 m2 s pozemkom 2396 m2 - cena 150.000 EUR

Pridať k zaujímavým
Predaj: budova pre nákupné stredisko

Pridať k zaujímavým
Na predaj kancelárske/obchodné priestory v Banskej Bystrici, mestská časť – Fončorda

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350), ponúka na predaj kancelárske/obchodné priestory v Banskej Bystrici, mestská časť – Fončorda. Ponúkané priestory na prenájom sa nachádzajú na prízemí bytového domu na ul. Internátna. Jedná sa o osem priestorov ( dva priestory o výmere cca 30 m² a štyri priestory o výmere cca 15 m²). Každý priestor ma samostatný vstup. Na chodbe sa nachádzajú sociálne zariadenia. Priestory sú vhodné na obchodné, kancelárske alebo na iné podnikateľské účely...

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok na Donovaloch - EXKLUZÍVNE

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0907 723 116), ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok na Donovaloch, pri hlavnej komunikácii. Mierne svahovitý pozemok o celkovej rozlohe 1693 m2, je prístupný z hlavnej aj z vedľajšej asfaltovej komunikácie. Pozemok disponuje nasledovnými inžinierskymi sieťami: voda na pozemku, elektrina a kanalizácia sú v tesnej blízkosti. Pozemok je na základe územného plánu obce, predurčený na výstavbu rekreačnej chaty. Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej zaujímavá poloha, veľkorysá rozloha a jednoduchý prístup z asfaltových komunikácií.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom vhodný na bývanie alebo chalupu s možnosťou podnikania pri rekreačnej oblasti Teplý Vrch

Ponúkame na predaj rodinný dom na okraji obce Budikovany v rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Dom je dobre situovaný priamo v obci s úžitkovou plochou 1185m,² nachádzajúci sa na pozemku s výmerou 4486m². Dom je podpivničený v suteréne je práčovňa, kotolňa a skladové priestory. Na prízemí je spálňa, obývačka, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a terasa. Na poschodí sú tri izby, šatník a terasa s výhľadom na priehradu. Z bočnej strany domu je dielňa a prístrešok na auto. Na dvore je starý domček z roku 1837 s pôvodnou pecou na chlieb. V dome sa nachádzajú dve priestranné kúpeľne a dve samostatné toalety ako aj horná a dolná terasa s výhľadom na priehradu. Prípojky ako studňa, vodovod, elektrina, odpadová žumpa, čistička a kombinované kúrenie /elektrika, pevné palivo/. Plastové okná. Dom je vhodný na bývanie alebo rekreačné účely s možnosťou podnikať na autokemping. Prípadne rozparcelovať pozemky a predať ich ako stavebné. Výhody nehnuteľnosti sú predovšetkým slnečný pozemok s pekným výhľadom na priehradu, tiché prostredie a priestor, ktorý je prípadne možné využiť aj na podnikateľskú činnosť.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj kúriu a dve susediace budovy vo Fiľakove. Znížená cena !!!

Ponúkame na predaj Cebrianovu kúriu a dve susediace budovy. Kúria sa nachádza v meste Fiľakovo cca 500m od centra. Postaviť ju dal v roku 1847 František Cebrian. Je to jednoposchodová budova postavená v klasicistickom štýle. Úžitková plocha kúrie je 506m2 prízemie a 416m2 podpivničená časť. Možnosť dostavať podkrovie. Jednopodlažná budova nachádzajúca sa v ľavej časti areálu má úžitková plochu 355m2 na prízemí aj na poschodí. Bola čiastočne zrekonštruovaná. Prízemná budova nachádzajúca sa v pravej časti areálu kúrie má úžitkovú plochu 341 m2 a je tiež čiastočne rekonštruovaná. Kúria je vhodná na komerčné účely alebo aj ako honosné sídlo. V blízkosti je Fiľakovský hrad.

Pridať k zaujímavým
EKOREAL–LUČENEC, POZORNE SI PREČÍTAJTE!!!!

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, Čiastočne zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Predaj: Priemyselný objekt s administratívnou budovou, halou a skladom

Pridať k zaujímavým

Priestory pre šport a relaxáciu, 1150 m², lokálne vykurovanie [ID:1089]

Pred 2 mesiacmi

Lučenec/okres Lučenec
140.000 EUR

Predaj podnikateľského priestoru v centre mesta Lučenec

Pridať k zaujímavým
Reštaurácia Počúvadlianske jazero - Banská Štiavnica

Ponúkame na predaj reštauráciu s dlhoročnou tradíciou pri najznámejšom banskoštiavnickom jazere - Počúvadle. Reštaurácia sa nachádza na brehu jazera blízko kempu. Reštaurácia má vnútornú časť s barom, vonkajšiu terasu a kompletné zázemie vrátane prípravy jedál a taktiež ubytovania pre zamestnancov v samostatnom domčeku v areáli reštaurácie. Pozemky pod reštauráciou a zázemím sú v nájme na povinnú dobu určitú, ktorá končí v r. 2015 a nájomca ich má prednostné právo odkúpiť. Bližšie informácie v r.k.

Pridať k zaujímavým
Novostavba v podtatranskej dedinke Bystrá Nízke Tatry

Novostavba sa nachádza v srdci Nízkych Tatier, v centre podhorskej dedinky Bystrá. Je situovaná na slnečnom pozemku s výhľadom na les a potok. Z prednej strany je príjazdová komunikácia, ktorú vzhľadom k dobrému umiestneniu domu nad cestou, takmer nevnímate. Na prízemí je vstupná chodba, sklad, kúpeľňa, WC, obývacia izba s krbom a kuchyňa. Na poschodí sú tri samostatné izby a WC. Na pozemku za domom je terasa s posedením a parkovacie miesta pre autá. Približne kilometer vzdialený je obľúbený wellness hotel (hotelbystra.sk). Štyri kilometre od domu je lyžiarske stredisko Tále a 18 jamkové golfové ihrisko (tale.sk). Približne 12km je vzdialené lyžiarske stredisko Chopok Juh so 45 km zjazdoviek na južnej a severnej strane (jasna.sk), na ktoré pravidelne premáva skibus z blízkej autobusovej zastávky. V lete je obľúbeným cieľom turistov Bystrianska jaskyňa, či Jaskyňa mŕtvych netopierov, taktiež je v okolí množstvo trás pre turistov a cykloturistov.

Pridať k zaujímavým