Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (1146): Na predaj » Domy » Banskobystrický kraj

Odporúčame

5-izbový nadštandardný rodinný dom v Selciach

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka veľmi pekný, kvalitne postavený a udržiavaný rodinný dom v obci Selce pri Banskej Bystrici. Prehliadku domu môžete urobiť aj na YouTube (skopírujte link do prehliadača): https://youtu.be/5eLE_QR7u0Y Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie na ktorom je obytné podkrovie. Z dispozičného hľadiska sa v dome nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, 3 spálne, hosťovská izba, kúpeľňa, WC, práčovňa, miestnosť s prípravou pre saunu, technická miestnosť (kotolňa) s fitness. Súčasťou domu je dvojgaráž s priestorom využiteľným ako sídlo firmy. Výmera pozemku patriaceho k domu je 1.155 m2 Rodinný dom je postavený z tehál hrúbky 40 cm so zateplením s EPS, strešná krytina je škridlová značky Tondach, okná sú drevené Eurookná. Pred domom je vytvorené parkovanie pre 5 aút. Príjemný relax je možný na krytej terase za domom, ale aj vo vonkajšom bazéne o veľkosti 35 m3. Dom je napojený na verejný rozvod vody, DSL internet a na vlastnú ČOV, v prípade záujmu je ho však možné napojiť aj na verejnú kanalizáciu. Fotografie ponúkaného domu sú len malou ochutnávkou pozývajúcou na obhliadku tohoto výnimočného rodinného domu. V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a v prípade ak kúpite tento byt cez našu realitnú kanceláriu a využijete služby nami určeného finančného poradcu zaplatíme za Vás Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru takže nielenže ušetríte ale obchod Vám urobíme "na kľúč". Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú si môžete pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, 15 m², pôvodný stav, v kopci [ID:1284]

Pred týždňom

Lučenec/okres Lučenec
1.999 EUR

Predám záhradku s drevenou chatkou v Lučenci,časť Havaška

tichá lokalita, Čiastočne zariadený, krb/kachle, drevostavba konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná

Pridať k zaujímavým
Na predaj prenosná chatka - UNIMObunka 7,3m x 3,1m v Hliníku nad Hronom., CENA: 3 800 €

TUreality ponúka na predaj prenosnú chatku - UNIMObunku, umiestnenú v Hliníku nad Hronom, vhodná ako rekreačná chalupa na záhradu, ale aj na podnikanie-obchod,kanceláriu. Momentálne je nevyužívaná. El.desiatková skrinka a 30m kábel pre napojenie na sieť je k dispozícii. V prípade záujmu je zabezpečený aj prevoz na Váš pozemok. . Info paulik@tureality.sk Tel.čislo: 0907631214

Pridať k zaujímavým
Záhrada s chatkou na Podborovej

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Podborová - Borový Potok. Celková rozloha pozemku je 486 m2, z toho výmera chatky je 15 m2. Chatka je v pôvodnom stave, má murované základy a je kompletne podpivničená. Horná časť je drevostavba s lepenkovou strechou. Elektrická ani vodovodná prípojka zavedená nie je. K pozemku je centrálne ťahaná iba úžitková voda. Pozemok je mierne svahovitý s kaskádami. Na záhrade sú vysadené jablone, ríbezle a vinič. Prístupová cesta: spevnená. Na murovanom základe môže vyrásť nová chatka podľa predstáv budúceho majiteľa Ak túžite po oddychu v úžasnom tichu, na čerstvom vzduchu a zároveň v blízkosti mesta, táto ponuka je práve pre Vás. Okolím tejto nehnuteľnosti budete nadšený . . .

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradky s chatkou / ZL.Potok / Zvolen

Ponúkame na predaj peknú vysporiadanú záhradku s menšou chatkou a skleníkom na Zlatom Potoku. Na pozemku je možnosť postaviť si vlastnú studňu. Voda bola nájdená, ale nebol spravený výkop. Momentálne je tam len niekoľko nádrží na zber dažďovej vody z odkvapov. Na záhradke je viacero ovocných stromov, kríkov, vinič. Rovinatá slnečná.

Pridať k zaujímavým
Po dohode so záujemcom pripravujeme dražbu rodinného domu v obci Turčok za zníženú cenu!

Všeobecná hodnota v zmysle znaleckého posudku: 5.900,- EUR Najnižšie podanie: 4.430,- EUR Minimálne prihodenie: 200,- EUR Výška dražobnej zábezpeky: 1.300,- EUR Predmet opakovanej dražby: Nehnuteľnosti nachádzajúce sa v okrese: Revúca, obec: Turčok, katastrálne územie: Turčok, zapísané v evidencii Okresného úradu Revúca, katastrálny odbor, na liste vlastníctva č. 430, a to konkrétne: - rodinný dom so súpisným číslom 116 s príslušenstvom, postavený na pozemku parc. registra „C“ č. 27/2 o výmere 98 m², druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, - hospodárska budova bez súpisného čísla s príslušenstvom, postavená na pozemku parc. registra „C“ č. 27/3 o výmere 44 m², druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, - pozemok parc. registra „C“ č. 27/1 o výmere 234 m², druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, - pozemok parc. registra „C“ č. 27/2 o výmere 98 m², druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, - pozemok parc. registra „C“ č. 27/3 o výmere 44 m², druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria. Opis stavu predmetu opakovanej dražby: Rodinný dom so súpisným č. 116 sa nachádza na svahovitom pozemku v okrajovej časti obce Turčok. Pôvodný rodinný dom bol postavený v roku 1920. V roku 1954 bol opravovaný, prístavba verandy a odkladacieho priestoru bola urobená v roku 1983, sociálne zariadenie - kúpeľňa a WC boli nanovo zrekonštruované v r. 2003. Vodovod bol zavedený v roku 1977. Dispozičné riešenie: Dom dispozične pozostáva z 1 izby, kuchyne, odkladacieho priestoru, verandy, kúpeľne s WC, špajze a chodby. Zastavaná plocha I. NP je o výmere 94,65 m2. Hospodárska budova bez súpisného čísla na parcele reg. “C” č. 27/3 v k .ú. Turčok Zastavaná plocha je o výmere 22,80 m2. Domová dielňa na parcele reg. “C” č. 27/3 v k .ú. Turčok Zastavaná plocha je o výmere 19,40 m2. Celková zastavaná plocha je o výmere 136,85 m2.

Pridať k zaujímavým
Na predaj vínny domček Čebovce

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj Vínny domček v obci Čebovce. Pozostáva zo vstupnej miestnosti, zo schodiska, z izby na prvom podlaží a pivnice. Elektrika-áno, voda-spoločná studňa. En.certifikát -nie! -Bližšie info na tel. 0907 483 256 alebo pri obhliadke.

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 100 m², rovina, terasa [ID:1011]

Pred mesiacom

Hrušovo/okres Rimavská Sobota
5.000 EUR

Starý hlinený dom vhodný na chalupu

pivnica

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka vo Veľkom Krtíši.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj slnečnú záhradu s príjemnými susedmi vo Veľkom Krtíši. CHATA: - má 25 m2. - strecha je plechová. - k dispozícii aj náraďovňa. - zariadenie a aj náradie v cene. - možnosť pripojenia na elektrinu. ZÁHRADA: - vedie na ňu spevnená cesta. - má výmeru 523 m2. - nachádza sa na nej mnoho ovocných stromov a kríkov (jablone, višne, hrušky, čerešne, slivky, hrozno...) - ideálne miesto na relax. - Pozemok a aj chata sa uzamyká. Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým

Dom, Hodrusa Hamre, 45 m² [ID:158004]

Pred týždňom

Hodruša - Hámre/okres Žarnovica
6.950 EUR

rodinny dom, Hodrusa Hamre, Hodrusa-Hamre, Zarnovica - Maly domcek za nizku cenu

Pridať k zaujímavým
Predám murovanú chalupu v obci Cinobaňa

mierny sklon, tichá lokalita, pivnica, Čiastočne zariadený, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná

Pridať k zaujímavým
Starý dom na rekonštrukciu pri potoku Seľany

Starý dom postavený pred viac ako 100 rokmi z nepálenej tehly v miernom svahu v obci Seľany. Predná časť domu sa zrútila kvôli poškodenej streche, zadnú časť tvorí jedna izba. komora a stodola. Strop tvoria pôvodné drevené hrady. Elektrina je odpojená, studňa je mimo pozemku, prípojka na obecnú vodu je v dosahu. Na dvore je murovaná letná kuchynka,v záhrade je množstvo ovocných stromov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce, na druhej strane cesty preteká potok. Táto tichá lokalita je vhodná na chalupárčenie, bývanie, alebo farmárčenie. Okresné mesto je vzdialené 17 km.

Pridať k zaujímavým
Starý dom na rekonštrukciu pri potoku Seľany

Starý dom postavený pred viac ako 100 rokmi z nepálenej tehly v miernom svahu v obci Seľany. Predná časť domu sa zrútila kvôli poškodenej streche, zadnú časť tvorí jedna izba. komora a stodola. Strop tvoria pôvodné drevené hrady. Elektrina je odpojená, studňa je mimo pozemku, prípojka na obecnú vodu je v dosahu. Na dvore je murovaná letná kuchynka,v záhrade je množstvo ovocných stromov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce, na druhej strane cesty preteká potok. Táto tichá lokalita je vhodná na chalupárčenie, bývanie, alebo farmárčenie. Okresné mesto je vzdialené 17 km.

Pridať k zaujímavým
Vínna pivnica s možnosťou nadstavby chatky

Jedná sa o vínnu pivnicu vo vinohradníckej chatovej osade pri Hontianskych Nemciach. Tvorí ju do skaly tesaná podzemná časť (pivnica) a nadzemná časť (výrobňa) murovaná z tvárnic. Do objektu je zavedený elektrický prúd, zdrojom vody je blízka spoločná studňa. Okolité pozemky sú urbárske. Celok tvorí vhodný základ pre dobudovanie novej chaty. Nachádza sa v skupine podobných pivníc, resp. chatiek, ukrytých medzi stromami v okraji lesného porastu no zároveň pár desiatok metrov od obrábaných viníc. K chatovej osade vedie asfaltová cesta udržiavaná aj v zime, z ktorej ide k pivnici nespevnená odbočka. Nehnuteľnosť sa nachádza v známej hontianskej vinohradníckej oblasti s bohatými vinohradníckymi tradíciami (napr. tradičné slávnosti v Sebechleboch alebo v Rykynčiciach) a zároveň sa nachádza na úpätí turisticky atraktívnych Štiavnických vrchov s lesmi bohatými na huby aj zver. Približne v 5 km vzdialenosti sa nachádza vodná nádrž vhodná na kúpanie aj rybolov a necelých 20 km sú vzdialené kúpele v Dudinciach.

Pridať k zaujímavým
Pozemok s budovou vhodný na výstavbu Závadka nad Hronom

Bývalá ubytovňa na krásnom slnečnom pozemku sa nachádza v tichej časti obce. Budova si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Pozemok sa dá využiť aj na stavbu rodinného domu alebo rekreačné bývanie. Inžinierske siete sa nachádzajú na hranici pozemku.V blízkom okolí sú lyžiarske vleky, krytá plaváreň, sauna, tenisový kurt aj moderná kolkáreň. Taktiež tu obyvatelia využívajú volejbalové ihrisko a telocvičňu. Možnosť turistiky na Stožku, Slovenský raj a Muránsku planinu.

Pridať k zaujímavým
Malý utulný domček

rovina, tichá lokalita, pivnica, garáž, zariadený, zmiešaná konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná, obchody, Škola, detské ihrisko, pošta

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStarší sedliacky dom [ID:7_277665081773]

Pred 4 dňami

Vrbovka
8.000 EUR

Starší sedliacky dom

Starší sedliacky dom v tichom prostredí v malej dedinke na južnom Slovensku, postavený v roku 1910. V dome sa nachádzajú 3 izby plus 2 hospodárske miestnosti. K nehnuteľnosti patrí pozemok so záhradou, na ktorej je postavený fóliovník. Zavlažovanie je riešené vlastnou studňou s úžitkovu vodou. V blízkom okolí preteká rieka Ipeľ, ktorá poskytuje možnosť rybárčenia a relaxu. Dom vyžaduje celkovú rekonštrukciu a je vhodný na farmárčenie alebo rekreáciu.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStarší sedliacky dom [ID:3_277665081773]

Pred 4 dňami

Vrbovka
8.000 EUR

Starší sedliacky dom

Starší sedliacky dom v tichom prostredí v malej dedinke na južnom Slovensku, postavený v roku 1910. V dome sa nachádzajú 3 izby plus 2 hospodárske miestnosti. K nehnuteľnosti patrí pozemok so záhradou, na ktorej je postavený fóliovník. Zavlažovanie je riešené vlastnou studňou s úžitkovu vodou. V blízkom okolí preteká rieka Ipeľ, ktorá poskytuje možnosť rybárčenia a relaxu. Dom vyžaduje celkovú rekonštrukciu a je vhodný na farmárčenie alebo rekreáciu.

Pridať k zaujímavým
Chalupa blízko rybníkov Petrovce

Ponúkame na predaj chalupu blízko rybníkov Petrovec. Chalupa sa nachádza na spoločnom dvore ako posledný dom v rade. Má dve izby a kuchyňu. Je pekne udržiavaná. Pred domom je záhradka. Chalupa je vhodná na rekreačné účely pre niekoho kto rybárči .

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátMenší dom v okrajovej časti Kalinky [ID:7_285161129436]

Pred 2 dňami

Vígľašská Huta - Kalinka
8.500 EUR

Menší dom v okrajovej časti Kalinky

Ponúkame exkluzívne na predaj menší dom v okrajovej a tichej ulici pri potôčiku. Dom je súčasťou dvojdomu, v pôvodnom stave, leží na parcele o výmere 46 m2 a prislúcha k nemu dvor a záhrada v podielovom spoluvlastníctve o celkovej výmere 1972 m2. ( podiel činí 820 m2). Dom je postavený prevažne z kameňa, bola v ňom zavedená elektrina t.č. odpojená, je bez riešenia odpadov, vodu možno priviesť zo spoločnej studne na obecnom pozemku. Dom má 2 vstupy. Jedným sa vchádza do kuchyne a z nej do 1 izby. Druhým vchodom sa vchádza do ďalšej miestnosti so špajzou. Na dvore je kamenná hospodárska budova a za ním záhrada s ovocnými stromami pokračujúca do svahu. Okolie domu je pokojné, tiché predurčujúce na jeho rekonštrukciu na chalupu. Okolie obce je tvorené peknou prírodou ideálnou na turistiku, hubárčenie a podobne.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátMenší dom v okrajovej časti Kalinky [ID:3_285161129436]

Pred 2 dňami

Vígľašská Huta - Kalinka
8.500 EUR

Menší dom v okrajovej časti Kalinky

Ponúkame exkluzívne na predaj menší dom v okrajovej a tichej ulici pri potôčiku. Dom je súčasťou dvojdomu, v pôvodnom stave, leží na parcele o výmere 46 m2 a prislúcha k nemu dvor a záhrada v podielovom spoluvlastníctve o celkovej výmere 1972 m2. ( podiel činí 820 m2). Dom je postavený prevažne z kameňa, bola v ňom zavedená elektrina t.č. odpojená, je bez riešenia odpadov, vodu možno priviesť zo spoločnej studne na obecnom pozemku. Dom má 2 vstupy. Jedným sa vchádza do kuchyne a z nej do 1 izby. Druhým vchodom sa vchádza do ďalšej miestnosti so špajzou. Na dvore je kamenná hospodárska budova a za ním záhrada s ovocnými stromami pokračujúca do svahu. Okolie domu je pokojné, tiché predurčujúce na jeho rekonštrukciu na chalupu. Okolie obce je tvorené peknou prírodou ideálnou na turistiku, hubárčenie a podobne.

Pridať k zaujímavým
Predaj rodinného domu na bývanie alebo na chalupu v obci Budiná

tichá lokalita, pivnica, krb/kachle, zmiešaná konštrukcia objektu, drevené okná

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chata s pozemkom 434m2, Stará Hora. CENA: 8 900,00 EUR

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v chatovej oblasti Stará Hora, Krupina. Chatka je murovaná, dvojposchodová. Spodné podlažie má k dispozícii dve miestnosti, na poschodí je jedna miestnosť s balkónom. Chatka je v pôvodnom stave, na pozemku je príprava na studňu, elektrina nie je dovedená do chatky, ale prípojku je možné realizovať, nakoľko neďaleko je elektrický stĺp. Pozemok ponúka možnosť výsadby ovocných stromov ako aj viniča. Krásne a tiché prostredie Vám zaručuje možnosť oddychu a rekreácie. Energeticky certifikát nie je k dispozícii. V cene máte kompletný právny servis vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno predajných zmlúv. INFO: Gabriela Svitková, 0919 326 951, svitkova@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Predám chatu v Lučenci pri vodnej priehrade Ladovo

tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, pivnica, Čiastočne zariadený, krb/kachle, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, linoleum, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Rekreačný domček, 55 m2, Hronský Beňadik, Žarnovica. CENA: 9 000 EUR

TUreality ponúka na predaj rekreačný domček, 55 m2, Hronský Beňadik, Žarnovica. V domčeku sa nachádza obývačka s krbom, 2 miestnosti. Na poschodí je možnosť si dorobiť ďalšiu izbu. Domček je podpivničený. Do domčeku je zavedená elektrika, voda, kúrenie je krbom. Domček je postavený s kvádrov, okná sú drevené, na podlahe je PVC. Okolie domčeku je upravené a vedie k nemu spevnená cesta. Je ideálny na oddych a relax. Rozmery na fotke sú len orientačné. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info na adrese skutova@tureality.sk, alebo na tel. čísle 0944052013.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, pila, 120 m² [ID:154186]

Pred 2 týždňami

Píla/okres Lučenec
9.000 EUR

chata/chalupa, pila, Pila, Lucenec - REZERVOVANE.Chalupa v carokrasnej panenskej prirode nad obcou Pila

Pridať k zaujímavým
Na predaj rod. dom s letnou kuchyňou- Stará Huta

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj menší rodinný kamenný dom s letnou kuchyňou vhodný na chalupu v tichom prostredí v obci Stará Huta. RODINNÝ DOM: -vstupná veranda, -kuchyňa, -jedna obytná miestnosť, -z jednej strany domu drevená prístavba, SUTERÉN: -murovaná pivnica, LETNÁ KUCHYŇA: -jedna obytná miestnosť, -komora, -vstupná veranda, -sklad, POZEMOK pod rod. domom a okolí cca 1000 m2 -spoločné vlastníctvo(urbár, pasienkové spoločenstvo), OSTATNÉ INFORMÁCIE: -murivo-kameň, tehla, -strecha- sedlová( krytina škrídľa, eternit), -okná a dvere, drevené- pôvodné, -podlahy- betón a drevo, -podkrovie-úložný priestor (povala), -pitná voda - vodovod, -kanalizácia- bez kanalizácie, -kúrenie- lokálne na pevné palivo, -elektrina- 220/380 V, -asfaltová prístupová komunikácia, -energetický certifikát- NIE, VÝHODY: -pekná okolitá príroda, -tichá lokalita, -možnosť hubárčenia a zberu lesných plodov, V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis, bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov– spolupráca so všetkými bankami.

Pridať k zaujímavým
Starší dom s gangom vhodný na chalupu v Málinci

Ponúkame na predaj menší rodinný dom s gangom v dedinke Málinec. Dom je postavený z nepálenej tehly a leží na pozemku so spoločným dvorom o celkovej výmere 331 m2.  Je v ňom zavedená elektrina, voda z obecného vodovodu, obecná kanalizácia a plyn. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky v kombinácii s lokálnymi pieckami v 2 izbách. Dom je v pôvodnom stave je nutná kompletná rekonštrukcia. Skladá sa zo vstupnej chodby 3 miestnosti a jednej menšej izby. Málinec je obklopený peknou prírodou ideálnou na turistiku, cyklistiku, hubárčenie a podobne.

Pridať k zaujímavým
Starší dom s gangom vhodný na chalupu v Málinci

Ponúkame na predaj menší rodinný dom s gangom v dedinke Málinec. Dom je postavený z nepálenej tehly a leží na pozemku so spoločným dvorom o celkovej výmere 331 m2.  Je v ňom zavedená elektrina, voda z obecného vodovodu, obecná kanalizácia a plyn. Vykurovanie zabezpečujú plynové gamatky v kombinácii s lokálnymi pieckami v 2 izbách. Dom je v pôvodnom stave je nutná kompletná rekonštrukcia. Skladá sa zo vstupnej chodby 3 miestnosti a jednej menšej izby. Málinec je obklopený peknou prírodou ideálnou na turistiku, cyklistiku, hubárčenie a podobne.

Pridať k zaujímavým
Chalupa v malej horskej dedine Turčok, okres Revúca. Znížená cena.

Ponúkame na predaj chalupu v malej horskej dedine Turčok, okres Revúca. Chalupa má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné WC a komoru. Vzadu je kôlnička, dreváreň, garáž a záhrada. Dom je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie. V okolí je pekná príroda.

Pridať k zaujímavým
Chalupa v malej horskej dedine Turčok, okres Revúca. Znížená cena.

Ponúkame na predaj chalupu v malej horskej dedine Turčok, okres Revúca. Chalupa má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné WC a komoru. Vzadu je kôlnička, dreváreň, garáž a záhrada. Dom je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie. V okolí je pekná príroda.

Pridať k zaujímavým
Opakovaná dražba rodinného domu v obci Bušince pri Veľkom Krtíši!

Dátum konania opakovanej dražby: 11.06.2019 17:45 Miesto opakovanej dražby: salónik na prízemí v hoteli CLAVIS, Jókaiho 22, 984 01 Lučenec Cena podľa znaleckého posudku: 13500,- EUR Najnižšie podanie: 10200,- EUR Minimálne prihodenie: 200,- EUR Výška dražobnej zábezpeky: 3000,- EUR Prvá obhliadka: 24.05.2019 13:15; pred rodinným domom so súpisným číslom 159 na ulici Lučenecká 159 v obci Bušince, okres Veľký Krtíš. Druhá obhliadka: 07.06.2019 13:15; pred rodinným domom so súpisným číslom 159 na ulici Lučenecká 159 v obci Bušince, okres Veľký Krtíš. Predmet opakovanej dražby: Nehnuteľnosti nachádzajúce sa v okrese: Veľký Krtíš, obec: Bušince, katastrálne územie: Bušince, zapísané v evidencii Okresného úradu Veľký Krtíš, katastrálny odbor, na liste vlastníctva č. 73, a to konkrétne: rodinný dom so súpisným číslom 159 s príslušenstvom, postavený na pozemku parc. reg. „C“ č. 303 o výmere 143 m2, druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, pozemok parc. reg. „C“ č. 303 o výmere 143 m2, druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, pozemok parc. reg. „C“ č. 304 o výmere 452 m2, druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, pozemok parc. reg. „C“ č. 305 o výmere 493 m2, druh pozemku: záhrady (ďalej len ako „predmet dražby“). Opis predmetu opakovanej dražby: Rodinný dom súpisné číslo 159, Lučenecká ulica č. 159, katastrálne územie Bušince Predmet dražby je súčasťou zástavby rodinných domov. Rodinný dom je samostatne stojaca stavba, v súčasnosti využívaná na rodinné bývanie, prístupná po spevnenej komunikácii. Predmet dražby je čiastočne podpivničený a má jedno nadzemné podlažie. Je odpojený od odberu elektrickej energie a plynu. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1930. Orientácia obytných miestností je na východ a západ. Obec má základnú infraštruktúru – vodovod, plynofikáciu, elektrické siete, skládku odpadu. Obec je pripojená na železničnú sieť jedinou traťou regionálneho významu. Nachádza sa tam všeobecná lekárka, gynekologický lekár, detská lekárka, stomatológ a aj lekáreň. Dispozičné riešenie: 1. PP: dve pivnice.Zastavaná plocha 1.PP je 69,19 m2. 1. NP: zádverie, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, komora a tri izby.Zastavaná plocha 1. NP je 137,49 m2. Technicko - konštrukčné riešenie:Rodinný dom je založený na základových pásoch bez vodorovnej izolácie. Zvislé nosné konštrukcie v I. PP sú z monolitického betónu hr. 450 mm, v I. NP sú murované z hlinených tehál hr. 450 mm – sú na nich viditeľné praskliny. Vnútorné priečky sú murované z hlinených tehál hr. 250 mm, zatiaľ čo stropné konštrukcie sú drevené trámové s podbitím na rákos. Strecha je sedlová s krytinou z AZC šablón na latách, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu - žľaby a zvody. Vonkajšie úpravy tvorí škrabaný brizolit a vnútorné úpravy povrchov tvoria vápenné omietky stropov, vnútorné povrchy stien tvoria maľby, ktoré sú opotrebované. V kúpeľni a okolo kuchynskej linky sú keramické obklady stien. Okná domu sú drevené dvojité, dvere sú drevené, osadené v obložkových zárubniach. Podlahy v obytných miestnostiach sú palubové, ostatné podlahy sú keramické dlažby, v komore je cementový poter. V kúpeľni v I. NP sa nachádza WC a vaňa. Batérie v rodinnom dome sú čiastočne pákové, čiastočne klasické. V rodinnom dome je kúrenie zabezpečené kotlom na tuhé palivo Viadrus. Kuchynská linka je na báze dreva so smaltovaným drezom. Sporák v kuchyni je na tuhé palivo. V rodinnom dome sa nachádzajú dve gamatky a dve piecky na tuhé palivo. Predmet dražby sa celkovo nachádza v stave vyžadujúcom si rekonštrukcie.

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka- Hriňová- EXKLUZÍVNE!!!

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívne ponúka na predaj záhradnú chatku v Hriňovej. Drevená chatka s betónovým podkladom sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve o celkovej rozlohe 509 m2 z toho zastavaná plocha 16 m2. Väčšiu časť svahovitého pozemku pokrýva trávnatý porast a rôzne druhy ovocných stromov ( jabloň, slivka, čerešňa, vinič..) Chatka je podpivničená, kde v suteréne sa nachádza jedna miestnosť s murovaným sporákom, WC a sklad. Na prízemí sa nachádza miestnosť s balkónom a do drevom obloženého podkrovia vedú drevené schody. Materiál tehla, kameň drevo, strecha sedlová- drevený šindeľ, okná a dvere drevené, betónové a drevené podlahy, vykurovanie- lokálne na pevné palivo, vonkajšia izolácia, bezkofliktný susedia... Na pozemku sa nachádza kamenná pivnica v zemi, ktorej predná stena si vyžaduje rekonštrukciu. Do chaty je privedená el. energia 220/380V, na hranicu pozemku úžitková voda. Pitná voda je využívaná s neďalekej studničky. Výhody: pekný výhľad na mesto a okolie Hriňovej, možnosť prístupu autom, súkromie a pod.. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis...

Pridať k zaujímavým
Na PREDAJ vidiecky dom v Tomášovciach, vhodný aj na chalupárčenie. cena: 10 990 €

TUreality, Vám ponúka rodinný dom v Tomášovciach vhodný aj na chalupárčenie. Dom pozostáva zo štyroch izieb a gangu. Dom je v pôvodnom stave. Nový majiteľ si môže dom prerobiť podľa vlastných predstáv. K domu prislúcha veľká záhrada s možnosťou pestovania ovocných stromčekov, chovania hydiny, pestovania plodín. K domu prislúcha letná kuchynka a maštaľ. Celý dom je oplotený, so spoločným dvorom. Dom je situovaný v centre dediny Tomášovce, kde sa nachádza MŠ, ZŠ, obchody, pošta, PRP, družstvo, MHD, ŽSR. Do centra Lučenca je to cca 8 km. Mesačné náklady cca 50 eur. Dom disponuje vlastnou studňou. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene máte kompletný právny servis vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno predajných zmlúv. Hypotekárny úver, Vám vybavíme ZADARMO. Kontakt: Mgr. Marcela Mártonová, 0911 223 255, martonova@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Starší dom na okraji obce Veľké Zlievce- zmenená cena

Starší rodinný dom postavený z tehál a kameňa v tridsiatych rokoch na okraji obce veľké Zlievce - Čomor. Pozostáva z kuchyne,dvoch izieb a komory.Podkrovie je možné prispôsobiť na bývanie.Voda v dome nie je zavedená, kúrenie je lokálne na tuhé palivo.Na dvore je suché WC. Zadná časť domu patrí inému majiteľovi.Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Oproti domu stojí menší dom bez súpisného čísla, ktorý pozostáva z dvoch izieb, bez tečúcej vody, kúrenie lokálne na tuhé palivo. Na dvore sú chlievy a dreváreň. Nehnuteľnosť po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie alebo rekreáciu. Oproti domu nie je žiadna zástavba, lokalita poskytuje ničím nerušený pokoj.

Pridať k zaujímavým
Starší dom na okraji obce Veľké Zlievce- zmenená cena

Starší rodinný dom postavený z tehál a kameňa v tridsiatych rokoch na okraji obce veľké Zlievce - Čomor. Pozostáva z kuchyne,dvoch izieb a komory.Podkrovie je možné prispôsobiť na bývanie.Voda v dome nie je zavedená, kúrenie je lokálne na tuhé palivo.Na dvore je suché WC. Zadná časť domu patrí inému majiteľovi.Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Oproti domu stojí menší dom bez súpisného čísla, ktorý pozostáva z dvoch izieb, bez tečúcej vody, kúrenie lokálne na tuhé palivo. Na dvore sú chlievy a dreváreň. Nehnuteľnosť po rekonštrukcii môže slúžiť na bývanie alebo rekreáciu. Oproti domu nie je žiadna zástavba, lokalita poskytuje ničím nerušený pokoj.

Pridať k zaujímavým
Predám rodinný dom s veľkým pozemkom

rovina, tichá lokalita, pivnica, drevené okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom Uhorské

tichá lokalita, pivnica, garáž, zmiešaná konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, obchody

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom - samostatný, 100 m², pôvodný stav, pozemok je ohradený [ID:205630]

Pred 2 týždňami

Studená/okres Rimavská Sobota
11.500 EUR

Rodinný dom v obci Studená na predaj

mierny sklon, tichá lokalita, pivnica, počet kúpeľní: 1, garáž, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom Prša

Rodinný dom č.s.82 na p.č.KN 54 POPIS STAVBY Prízemný, murovaný rodinný dom v zlom technickom stave. Základy betónové bez izolácie, obvodové steny murované z tehál s vonkajšou hladkou omietkou, vnútorné priečky z tehál, strop rovný. Strecha domu je sedlová, krov drevený, krytina škridlová, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu. Podlahy palubové, dlažby keramické. Okná drevené, vstupné dvere drevené, vnútorné interiérové dvere drevené osadené do drevených zárubní. Rozvod vody v dome teplej aj studenej vody, bez zdroja TUV, vykurovanie je lokálne črepnou pecou. Elektroinštalácia svetlená aj motorická, dom je napojený na skupinový vodovod a je zriadená aj prípojka po dom z obecného vodovodu. Vek stavby určujem na základe potvrdenia o veku stavby 1938 a prístavby 1962, modernizácia v r.1980. Rodinný dom sa nachádza v zastavanom území obce Prša. Rodinný dom je samostatne stojaci murovaného typu, má 1 nadzemné podlažie, sedlovú strechu s pálenou jednodrážkovou krytinou. Rodinný dom je prístupný po miestnej spevnenej komunikácii s napojením na obecný vodovod, kanalizácia do vlastnej žumpy. Nehnuteľnosť nie je napojená na rozvod zemného plynu. Dopravné spojenie je medzimestskou autobusovou dopravou SAD. V okolí domu je občianska vybavenosť obce - obecný úrad, dom kultúry, potraviny, pošta, škola, škôlka, zdravotnícke zariadenie.

Pridať k zaujímavým
Predám domček v obci Polichno,okres Lučenec

mierny sklon, tichá lokalita, bezbarierový prístup, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, garáž, zariadený, krb/kachle, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka, Banská Bystrica, Šalgotarianska

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 714 332), ponúkame na predaj chatku zo záhradkou s krásnym výhľadom v Banskej Bystrici ktorá je postavená v záhradkárskej osade - Šalgotarianska. Chatka pozostáva z pivnice, z obytnej vstupnej miestnosti a podkrovia. Súčasťou záhradky sú ovocné stromy ( jabloň, Hruška...) v svahovitom teréne. Na chatku je priamy vstup z prístupovej cesty. Elektrika je na pozemku, možnosť pripojenia do chatky.Pitná voda v dosahu. V chatke je možnosť dorobiť piecku. Odporúčam obhliadku.

Pridať k zaujímavým
Predaj- chalupa- 5 árov- Lipovany okr. Lučenec

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj menší rodinný dom s pivnicou v strede obce Lipovany, vhodný na trvalé bývanie alebo rekreáciu na pozemku o rozlohe 505 m2. Dedinka sa nachádza 3,6 km od termálne kúpaliska- Aquapark Novolandia v obci Rapovce okr. Lučenec. Chalupa: -2x izba -kuchyňa -komora -hospodárska časť -pivnica pod ½ obytnej časti -záhrada -na dvore studňa Okná a dvere sú pôvodné drevené, podlaha drevená , kúrenie lokálne- keramická pec, sporák na PB plyn ale aj pevné palivo, voda zo studne, strecha škridlová, múry tehlové. WC a kúpelňa nie sú. Prístup je po asfaltovej ceste. Rekonštrukcia domu nutná. POZEMKY: Zastavaná plochy a nádvoria........381 m2 Záhrady.........................................124 m2 Pozemky spolu: 505 m2 V cene ponuky je zahrnutý právny servis . Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať najvýhodnejší úver na kúpu danej nehnuteľnosti!

Pridať k zaujímavým

Na predaj Vínny domček, DOHODA možná [ID:RE0004652-18-001221]

Pred 5 mesiacmi

Opatovská Nová Ves
12.000 EUR

Na predaj Vínny domček, DOHODA možná

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256) ponúka na predaj vínny domček v Opatovskej Novej Vsi 3km od Maďarských hraníc. Zastavaná plocha 40m2, pozemok celkom 83m2 (vysporiadané vlastníctvo !). V domčeku je zavedená trojfazóva elektrika, kúrenie na pevné palivo cez vybudovaný komín už od prízemia. Energetický certifikát - nie. Domček pozostáva: Prízemie: miestnosť na úpravu vína alebo ako kuchyňa + veľká pivnica 1.podlažie: vstupná chodba, izba s balkónom, komora/sklad + murované WC. Podkrovie: vhodné ako skladový priestor. Domček bol veľmi dobre navrhnutý a bol postavený poctivo - z kvalitných materiálov a prešiel kompletnou vonkajšou rekonštrukciou a vnútornými úpravami. V cene sú aj plastové okná a kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým

Predaj,chalupa v Hontianskych Tesároch [ID:RE0004981-18-000107]

Pred pol rokom

Hontianske Tesáre
12.000 EUR

Predaj,chalupa v Hontianskych Tesároch

Na predaj chalupa v obci Hontianske Tesáre. Nachádza sa v tichšej časti obce. Dom pozostáva zo vstupnej miestnosti využívanej ako kuchyňa a dvoch izieb. Súčasťou domu je aj hospodárska časť - letná kuchyňa s väčšou komorou a sklad. Hospodársku časť je možné spojiť s obytnou časťou a prerobiť ju na kúpeľňu, toaletu a presunúť tam aj kuchyňu . V dome je obecná voda a elektrika. Záhrada s ovocnými stromami, poskytuje súkromie a jej veľkosť dáva dosť priestoru na oddych. Celková úžitková plocha 150,00 m2, kolaudované 1900-1945, výmera pozemku celkom 393m2, Pre viac info volajte 0905 701 974

Pridať k zaujímavým
Na predaj veľký rodinný dom v obci Večelkov, okres Rimavská Sobota

Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom v obci Večelkov, na juhu okresu Rimavská Sobota. Malebná dedina s cca 250 obyvateľmi sa nachádza v údolí vrchoviny Medveš, neďaleko štátnych hraníc s Maďarskom. Hraničný prechod Tachty-Cered je do 10 km. Na Maďarskej strane do vzdialenosti 50 km sa nachádza viac známych termálnych kúpalísk. Okresné mestá Rimavská Sobota a Lučenec sú vo vzdialenosti cca 40 km. V katastri obce Večelkov je populárny rybník a neďaleko - cca 5 km - leží známa veľká priehrada Petrovce-Gemerský Jablonec, ideálna na vodné športy a rybolov. Dom je vhodný aj na stále bývanie, ale sa dá využiť aj ako rekreačná chalupa. Jednoposchodová budova má aj malú povalu a pivnicu. Pivnica slúži ako kotolňa na ústredné kúrenie s tuhým palivom. Úžitková plocha domu je cca 220m2, zastavaná plocha je 100m2, na pozemku s rozlohou cca 800m2. Dom má päť veľkých izieb, kuchyňu, kúpeľňu s klasickou vaňou a WC, špajzu, komoru a veľký balkón pozdĺž celej budovy. Dom bol postavený cca pred 50 rokmi, postupne bol čiastočne zrekonštruovaný a udržiavaný. Posledné 2-3 roky je už neobývaný. Dom je bez ťarchy, nachádza sa vo spoločnom dvore s jedným menším rodinným domom so slušnými susedmi. Dvor je majetkoprávne vysporiadaný. Za domom je vlastná, oplotená záhrada. Cena domu je 12 990 € Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny a hypotekárny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Kontakt na realitného makléra, alebo manažéra pobočky nájdete na: dobrereality.sk/kontakt Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pridať k zaujímavým
NOVA CENA! Gazdovský dom vhodný na chalupu v Polichne

Ponukame exkluzivne gazdovský dom s priľahlými budovami, leží v mierne svahovitom teréne o celkovej rozlohe 2023 m2, na okraji obce Polichno. Dom je postavený z tehál, je v ňom len zavedená elektrina, vykurovanie je lokálne murovanou pecou na pevné palivo. Skladá sa zo vstupnej verandy, z centrálnej priechodnej miestnosti s murovanou pecou a dvoch bočných izieb. Budova je čiastočne podpivničená pod jednou z izieb. Priľahlá budova slúžila ako letná kuchynka, je postavená z tehál, má zavedenú elektrinu, vodu z obecného vodovodu , odpady sú riešené kombináciou septiku a trativodu. Kúrenie v nej je riešené murovanou pecou a krbovými kachľami na pevné palivo. Skladá sa z 2 miestnosti, z ktorých jedna má samostatný vchod, kúpeľne s WC, komory a garáže.  Nad letnou kuchynkou sa nachádza prístrešok s drevárňou a veľká hospodárska budova. K budovám je možný prístup cez spoločný dvor. Za hospodárskou budovou je záhrada o výmere cca 14,54 árov. Obec Polichno je obklopená peknou prírodou , poskytujúca možnosti turistiky, cyklistiky a podobne.

Pridať k zaujímavým

Chalupa neďaleko Teplého Vrchu [ID:229016076745]

Pred 3 mesiacmi

Španie Pole
13.000 EUR

Chalupa neďaleko Teplého Vrchu

V tichej dedinke na kopci s výhľadom na Nizke Tatry blízko Teplého Vrchu sa nachádza v centre dediny dom. Je to bývalý obchod, ktorý bol prerobený z obytného domu na obchod. Dom má dve veľké izby a dve menšie. Z veľkej izby sa prechádza do väčšej chodby, naľavo je menšia izba, ďalej sa z chodby ide do ďalšej väčšej izby a na konci je ešte jedna menšia. Pri dome je dosť veľká záhrada, na ktorej je hospodárska budova. Z danej budovy je možné urobiť ďalšie ubytovanie, keďže dom sa nachádza cca 6km od rekreačnej oblasti Teplý Vrch a cca 20km od lyžiarskeho strediska Krokava. Dedinka je v krásnom prostredí, kde žije len okolo 60 miestnych obyvateľov a niekoľko chatárov. V blízkosti sa nachádza aj Drienčanský kras, známy svojimi jaskyňami. Dom by bolo možné využívať aj na poskytovanie prenájmu.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátVínna chatka s pivnicou Malá Čalomija [ID:283923044699]

Pred 4 dňami

Malá Čalomija
13.000 EUR

Vínna chatka s pivnicou Malá Čalomija

Murovaná vínna pivnica s chatkou postavená vo svahu v roku 1986. Nehnuteĺnosť je v pôvodnom stave, podzemná časť pozostáva z prípravne a klenbovej 6 metrovej pivnice. Schody popri pivnici vedú ku vchodu do chatky,ktorá pozostáva z dvoch obytných miestností a balkóna. V podkroví je spálňa pre 4 osoby. V chatke je zavedená elektrina, ako zdroj vody slúži studňa. K chatke patrí udržiavaná vinica o veľkosti 1146 m2. Keďže nehnuteľnosť je situovaná na začiatku chatovej oblasti, je k nej dobrý prístup po asfaltovej ceste. V prípade záujmu je možné prikúpiť neudržiavanú vinicu v susedstve o veľkosti 1001 m2. Obec Malá Čalomija leží v blízkosti rieky Ipeľ a poskytuje možnosti na ničím nerušený oddych a relax.

Pridať k zaujímavým
Dom vhodný na chalupu na kraji dediny

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na kraji dediny Klenovec. Pozemok má rozlohu 1857m2 s toho zastavané plochy 602m2.Na pozemku  leží jedna budova a jedna zbúraná budova. Pozemok je vhodný na stavbu domu prípadne chaty , chalupy.

Pridať k zaujímavým
Na predaj, len u nás, záhradná chatka s pozemkom 616m2. CENA: 13 000,00 EUR

TUreality ponúka exkluzívne na predaj pozemok so záhradnou chatkou na okraji chatárskej oblasti Vajsov, Krupina. Prístupová cesta je asfaltová a ku pozemku vedie spevnená cesta. Pozemok je mierne svahovitý s dvomi kaskádami, využívanými na pestovanie. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, altánok s krbom, vonkajšie ohnisko a murovaná pivnica. Chatka je dvojpodlažná, spodné podlažie je využívané ako kuchyňa a vrch je využívaný ako priestor na odpočinok. Elektrina nie je dovedená do chatky, ale prípojka je vedľa pozemku. Odporúčam vidieť, krásne prostredie Vám zaručuje pokojné chvíle v prírode. Info: svitkova@tureality.sk 0919326951 Gabriela Svitková

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka na Zlatom Potoku

XEMAR ( ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56 ), Vám ponúka na predaj celodenne slnkom zaliatu záhradnú chatku, v záhradkárskej oblasti Bakova Jama. CHATKA: - prízemie rozdelené na dve časti- na dennú miestnosť a náraďovňu - kuchynka sa nachádza na 1.poschodí, spolu s obývačkou. - nie je napojená na elektrinu (možnosť napojenia, elekt.rozvody sú natiahnuté). - nová strecha. POZEMOK: - ešte nie je vysporiadaný. - celková rozloha je 413 m2. - nachádza sa na ňom vlastná studňa. - možný prístup autom. - ovocné stromy na pozemku. Odporúčam vidieť. Môj kontakt: Ivan Kotrč ivan.kotrc@xemar.sk 0918/40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na predaj záhradnú chatku s krásnym výhľadom nad ulicou THK -BB.

Ponúkame na predaj záhradnú chatku s kaskádovitým pozemkom v záhradnej osade nad ulicou THK. Chatka je podpivničená a zateplená Nobasilom. Dispozičné riešenie: Zobytnená vstupná miestnosť z ktorej vedú schody do podkrovia a pivnice. Podkrovie, ktoré poslúži napr. na príležitostné prespanie. Murovaná pivnica Pozemok vo výmere 400 m2 je svahovitý, kaskádovitý. Nie je ohraničený plotom. Voda je privedená na pozemok. Nie je vhodná na pitie. Pitnú vody používajú záhradkári z blízkeho zdroja. Elektrina: potiahnutá na pozemok. Do chatky zatiaľ nezavedená. Z chatky je krásny výhľad. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Informácie poskytne: Katarína Podhradská 0948129300 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Pridať k zaujímavým
Domček po rekonštrukcii v okrajovej časti mesta Tisovec

Ponúkame na predaj menší domček v okrajovej časti mesta Tisovec. Domček má 1izbu, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, pivnicu a presklenný gánok. Vonku je posedenie a záhradný gril. V domčeku je nová elektrika, kúrenie, voda a podlahy. Je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie. V okolí je pekná príroda Národný park Muránska planina.

Pridať k zaujímavým
Domček po rekonštrukcii v okrajovej časti mesta Tisovec

Ponúkame na predaj menší domček v okrajovej časti mesta Tisovec. Domček má 1izbu, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, pivnicu a presklenný gánok. Vonku je posedenie a záhradný gril. V domčeku je nová elektrika, kúrenie, voda a podlahy. Je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie. V okolí je pekná príroda Národný park Muránska planina.

Pridať k zaujímavým

Vínna chatka s pivnicou [ID:285645]

Pred 3 týždňami

Širákov
14.000 EUR

Vínna chatka s pivnicou

Murovaná vínna pivnica s chatkou postavená vo svahu v roku 1985. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, podzemná časť pozostáva z prípravovne a klenbovej 6 metrovej pivnice. Schody popri prípravovni vedú ku vchodu do chatky, ktorá pozostáva z predsiene, jednej obytnej miestnosti o veľkosti 36 m2 a balkóna. Podkrovie je možné zrekonštruovať na spálňu pre 4 osoby. V chatovej vinohradníckej oblasti obce Širákov, kde sa vínna chata nachádza, absentuje v súčasnosti elektrifikácia, ale v blízkej budúcnosti sa plánuje jej realizácia. Vo vínnej chatke bola realizovaná predpríprava na zavedenie elektriny. Ako zdroj pitnej vody slúži studnička vzdialená od chatky 100m. K chatke patrí udržiavaná vinica o veľkosti 900 m2 s odrodami veltlín zelený a frankovka modrá. Pred chatkou sú vysadené ovocné stromy a orná pôda vhodná na pestovanie plodín. K chatovej vinohradníckej oblasti, kde sa vínna chatka nachádza, je prístup z obce Širákov po poľnej ceste s dĺžkou 2km. V prípade zlého počasia je prístup z obce Seľany po 1,5 km dlhej kamenistej ceste. Chatka sa nachádza v malebnom údolí, neďaleko dubovo-bukových lesov, ktoré ponúkajú možnosť turistiky, hubárčenia, relaxovania a oddychu. Pozemky pod chatkou a vinohradom nie sú vysporiadané, ale v prípade záujmu je možnosť ich odkúpenia, prípadne dlhodobého nájmu.

Pridať k zaujímavým

Dom Španie Pole [ID:220327]

Pred rokom

Španie Pole
14.000 EUR

Dom Španie Pole

Dom sa nachádza v malej obci Španie Pole neďaleko rekreačnej oblasti Teplý Vrch . Dom má predsieň, 1 izbu a kuchyňu. Vedľa domu je záhrada. Dom je vhodný na rekreačné účely alebo na bývanie na vidieku. V okolí je pekná čistá príroda plná zveri a na svoje si prídu i hubári .

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradka s chatkou v obci Riečka Banská Bystrica

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 714 332), ponúkame exkluzívne na predaj pekne upravenú a udržiavanú záhradku s chatkou v príjemnom prostredí v obci Riečka. Chatka sa nachádza na slnečnom pozemku o výmere 305 m² z toho je 32 m² obytná plocha. Stavba chatky je kombinovanej konštrukcie, pivničná časť je betónová a obytná časť je tehla. Chatka má vlastný komín – možnosť dorobiť krb alebo piecku. Na záhradke sa nachádza viacero ovocných stromov ( jabloň, hruška...), kríkov (maliny, černice, hrozno...) a políčka na sadenie zeleniny - rajčín či strukovín a pod. Na pozemku sa nachádza elektrika a čistá voda z prameňa bez úpravy. Parkovanie je možné priamo pri chatke. Záhradka je vhodná pre ľudí, ktorý sa radi venujú pestovaniu zeleniny a starostlivosti o ovocné stromy.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v pôvodnom stave za dobrú cenu – Sucháň

Rodinný dom s letnou kuchyňou a vysporiadaným pozemkom je situovaný v obci Sucháň, okres Veľký Krtíš. Rodinný dom je rozdelený na 2 samostatné časti, každá s vlastným súpisným číslom. Oproti stojí letná kuchyňa, v ktorej bola urobená aj kúpeľňa. Je nutná rekonštrukcia. Voda je z obecného vodovodu, elektrina zapojená v jednej časti domu. Rodinný dom môže byť využívaný aj ako chalupa. V obci je malý obchod a krčma.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v pôvodnom stave za dobrú cenu – Sucháň

Rodinný dom s letnou kuchyňou a vysporiadaným pozemkom je situovaný v obci Sucháň, okres Veľký Krtíš. Rodinný dom je rozdelený na 2 samostatné časti, každá s vlastným súpisným číslom. Oproti stojí letná kuchyňa, v ktorej bola urobená aj kúpeľňa. Je nutná rekonštrukcia. Voda je z obecného vodovodu, elektrina zapojená v jednej časti domu. Rodinný dom môže byť využívaný aj ako chalupa. V obci je malý obchod a krčma.

Pridať k zaujímavým
RD v Hrušove vhodný na gazdovanie, bývanie a chalupu.

rovina, pivnica, garáž, Čiastočne zariadený, zmiešaná konštrukcia objektu, prevažná orientácia: jv, drevené okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, obchody, detské ihrisko, pošta

Pridať k zaujímavým
Menší dom vhodný na chalupu na polosamote blízko Korytárok

Exkluzívne ponúkame na predaj dom v pôvodnom stave vhodný na chalupárčenie v peknom prostredí neďaleko Korytárok. Dom leží na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 1809 m2. Je v pôvodnom stave, vyžaduje kompletnú rekonštrukciu . Je postavený z nepálenej tehly, podpivničený zo vstupmi do pivnice po oboch stranách domu. Je v ňom zavedená len elektrina. Vykurovanie v ňom v minulosti bolo na pevné palivo v lokálnych pieckach. Skladá sa zo vstupnej chodby a 3 miestností. Pri dome sa nachádza pozemok o výmere 1364 m2. Okolie je tvorené peknou prírodou ideálne na turistiku cyklistiku, hubárčenie. V blízkosti je lyžiarske stredisko Košútka.

Pridať k zaujímavým
Menší dom vhodný na chalupu na polosamote blízko Korytárok

Exkluzívne ponúkame na predaj dom v pôvodnom stave vhodný na chalupárčenie v peknom prostredí neďaleko Korytárok. Dom leží na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 1809 m2. Je v pôvodnom stave, vyžaduje kompletnú rekonštrukciu . Je postavený z nepálenej tehly, podpivničený zo vstupmi do pivnice po oboch stranách domu. Je v ňom zavedená len elektrina. Vykurovanie v ňom v minulosti bolo na pevné palivo v lokálnych pieckach. Skladá sa zo vstupnej chodby a 3 miestností. Pri dome sa nachádza pozemok o výmere 1364 m2. Okolie je tvorené peknou prírodou ideálne na turistiku cyklistiku, hubárčenie. V blízkosti je lyžiarske stredisko Košútka.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rodinný dom Čebovce, dohoda možná !

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom so zastavanou plochou 174m2 na pozemku 672m2. Rodinný dom je rozostavaný, má osadené drevené okná, v kúpeľni a v kuchyni má urobené rozvody vody a odpadu a v celom dome je urobená elektroinštalácia. 3izby majú omietnuté steny. Dispozícia: Suterén: garáž pre 2 autá, 3 miestnosti + pivnica prízemie: 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa + lodžia podkrovie: 4izby Strešná kritina je škridlová na sedlovej konštrukcii, dom je napojený na miestny vodovod, kanalizáciu a plyn. Energetický certifikát - NIE. Pozitíva: -dokončenie podľa vlastných predstáv -výborná lokalita na kľudnej ulici, -obec sa nachádza sa v blízkosti maďarských hraníc, je v dobrej finančnej kondícii, má kompletnú občiansku vybavenosť vrátane školy, škôlky, reštaurácii atď.. a ponúka pestré aktivity pre svojich občanov. -Bližšie info na tel. 0907 483 256 alebo pri obhliadke.

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 100 m², mierny sklon, tichá lokalita [ID:972]

Pred mesiacom

Lukovištia/okres Rimavská Sobota
15.000 EUR

Dom v Ostranoch okr.RS vhodný na chalupu

terasa, pivnica

Pridať k zaujímavým
Starší dom na prestavbu alebo zbúranie

Ponúkame na predaj starší dom na kraji dediny Hrnčiarska Ves - Maštinec. Dom leží na 1613 m2 pozemku. Má 2 izby, kuchyňu, špajzu. Na dvore je letná kuchynka a garáž. Dom je vhodný na kompletné prerobenie alebo zbúranie. V dome sú prípojky na elektriku a plyn. Na dvore je studňa. V okolí je pekná príroda a do okresného mesta Poltár to je cca 5km.

Pridať k zaujímavým
Starší dom na prestavbu alebo zbúranie

Ponúkame na predaj starší dom na kraji dediny Hrnčiarska Ves - Maštinec. Dom leží na 1613 m2 pozemku. Má 2 izby, kuchyňu, špajzu. Na dvore je letná kuchynka a garáž. Dom je vhodný na kompletné prerobenie alebo zbúranie. V dome sú prípojky na elektriku a plyn. Na dvore je studňa. V okolí je pekná príroda a do okresného mesta Poltár to je cca 5km.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDomček vhodný na chalupu v Podkriváni [ID:45969]

Dnes doobeda 09:33

Detva
15.000 EUR

Domček vhodný na chalupu v Podkriváni

B10 Vám ponúka na predaj domček v krásnej prírode obce Podkriváň vhodný na chatárčenie. Je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničený, postavený z kameňa a tehly...nutné rekonštruovať. Nehnuteľnosť na pozemku o rozlohe 380m2 sa skladá z dvoch izieb a kuchyne. Domček má zavedenú elektrinu, vodu z obecného vodovodu, odpady sú riešené trativodom a kúrenie na tuhá paliva. Na pozemku sa nachádza murovaná garáž s obytnou miestnosťou,kúpeľnou a WC. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45969 Cena: 15000 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Chalúpka v malej horskej dedinke [ID:281017424679]

Pred 2 týždňami

Turčok
15.000 EUR

Chalúpka v malej horskej dedinke

Chalupa sa nachádza v obci Turčok, okres Revúca. Chalupa má gánok, dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, komoru a pivnicu. Chalupa je odizolovaná. Vzadu za domom je dreváreň. Okolo domu je veľká záhrada. V okolí  je pekná príroda, niekoľko sprístupnených jaskýň, do 30km je wellness centrum Predná hora.

Pridať k zaujímavým
Záhradná chatka v záhradkárskej osade v Lučenci-Opatová

mierny sklon, terasa, pivnica, prevažná orientácia: j, zmiešaná

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 64 m², Čiastočná rekonštrukcia, mierny sklon [ID:358]

Pred mesiacom

Španie Pole/okres Rimavská Sobota
15.500 EUR

Chalupa na Španom Poli s 4árovou záhrodou

tichá lokalita, pivnica, garáž, tehlová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: j, drevené okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom Radzovce [ID:RE0004314-16-000379]

Pred 3 rokmi

Radzovce
15.600 EUR

Rodinný dom Radzovce

Rodinný dom súp.č.503 na parc.č.9 Hodnotený rodinný dom je jednobytový samostatne stojaci nepodpivničený prízemný objekt bez obytného podkrovia a je napojený na verejné rozvody vody a elektriny, pred domom je rozvod zemného plynu , odkanalizovanie je urobené do žumpy . 1. nadzemné podlažie domu dispozične pozostáva : tri izby, kuchyňa, špajza kúpeľa, WC, chodba a kotolňa Je postavený na základových pásoch z prostého betónu s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti. Nosné murivo je z tehál hrúbky 38 cm, priečky sú murované, vnútorné omietky sú vápenné štukové, stropy trámové s rovným podhľadom , klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu, krov je väznicový stanový, krytina z cementových drážkoviek , fasádne omietky sú brizolitové, dvere hladké plné aj presklené , okná sú drevené dvojité. Podlahy v obytných miestnostiach sú z palubovky, podlahy v ostatných miestnostiach sú prevažne z PVC. Kúrenie je ústredné z liatinovými radiátormi, ako zdroj vykurovania slúži kotol na tuhé palivo. Elektroinštalácia je svetelná i motorická, elektrický rozvádzač je s ističmi, rozvod teplej a studenej vody je z pozink. potrubia , kanalizácia je z plastového potrubia. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva dĺžky 2,40 m so smaltovaným drezom, elektrický sporák, vodovodná batéria je jednoduchá. V kúpeľni sa nachádza oceľová smaltovaná vaňa, keramické umývadlo a elektrický zásobníkový ohrievač vody, vodovodné batérie sú obyčajné. Garáž na parc.č.9 Garáž je jednopodlažný objekt založený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou voči zemnej vlhkosti, nosné steny sú hrúbky 30cm z pálených tehál , strop tvorí podbitie krovu , strecha je plochá, krytina je z pozinkovaného plechu, vnútorné omietky sú vápenné hladké, vonkajšie omietky sú brizolitové, vráta sú oceľové plné, podlaha je z betónovej mazaniny. V garáži je svetelná elektroinštalácia a montážna jama je do 2 m2 pôdorysnej plochy Chlievy na parc.č.9 Chlievy sa nachádzajú za garážou. Objekt je jednopodlažný s pultovou strechou s krytinou z azbestocementových vlnoviek. Objekt je založený na betónových základových pásoch, nosné steny sú hrúbky 15 cm z pálených tehál, strop je železobetónový, vnútorné omietky sú vápenné hladké, vonkajšie omietky sú brizolitové, vráta sú drevené zvlakové, podlaha je betónová hrubá. Letná kuchyňa na parc. č.9 Letná kuchyňa jednou stenou pripojená ku RD č. 503 v mieste kotolne a v smere ku záhrade. Dispozične pozostáva z troch miestností - letnej kuchynky , skladu a dielne. Objekt je jednopodlažný s pultovou strechou , krytinou z azbestocementových šablón. Objekt je založený na betónových základových pásoch , nosné steny sú hrúbky 30cm z pálených tehál, vnútorné omietky sú vápenné hladké, vonkajšie omietky sú zo striekaného brizolitu, okná sú drevené dvojité, dvere sú rámové s výplňou, podlaha je z keramickej dlažby, elektroinštalácia je svetelná i motorická. V kuchynke sa nachádza elektrický sporák a šporák na tuhé palivo.

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradnej chatky Železná Breznica - cca 15 km od Zvolena

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v chatovej oblasti v obci Železná Breznica cca 15 km od Zvolena smer Turová - Tŕnie. Chatka je v pôvodnom stave, s nádherným výhľadom, murovaná, udržiavaná, s prístupovou cestou priamo pred chatku. Prízemie chatky je kuchyňa, dreváreň, sprchovací kút. V chatke je voda /obecný vodovod/, elektrika, kúrenie na pevné palivo. Poschodie je predpripravené na spálňu. Pozemok je v riešení vysporiadania.

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradnej chatky neďaleko priehrady Zvolen

Ponúkame na predaj záhradnú chatku neďaleko Zvolenskej priehrady zo strany Teplárne Zvolen. Záhradná chatka je v osobnom vlastníctve s pozemkom cca 800 m2. Chatka má na prízemí kuchyňu so skladom na zeleninu, WC, na poschodí spálňu s teraskou a v podkroví jednu izbu. Pozemok je z časti využívaný na pestovanie zeleniny, /súčasťou je aj skleník/ a z časti je záhrada s ovocnými stromami. Príjazdová cesta v období sucha je úplne pred chatku.

Pridať k zaujímavým
Chatka v lone prírody v Nemeckej + BONUSY PRE KLIENTOV RE/MAX

Pridať k zaujímavým
Domček s veľkým pozemkom na kraji dediny. Znížená cena!!!

Na predaj ponúkame  domček s veľkým rovným pozemkom na kraji dediny Hrušovo neďaleko rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Dom je vhodný pre niekoho, kto si chce prerobiť dom podľa svojich predstáv. Dom má 2izby, kuchyňu, kúpeľňu a verandu . Na dvore je letná kuchynka, ktorá prešla rekonštrukciou - jedna menšia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Vzadu je pivnica, vedľa humno a garáž. Dom je vhodný na bývanie alebo rekreačné účely. Hrušovo je menšia dedinka, cca 10km od rekreačnej oblasti Teplý Vrch. V okolí je pekná príroda a niekoľko jaskýň.

Pridať k zaujímavým
Domček s veľkým pozemkom na kraji dediny. Znížená cena!!!

Na predaj ponúkame  domček s veľkým rovným pozemkom na kraji dediny Hrušovo neďaleko rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Dom je vhodný pre niekoho, kto si chce prerobiť dom podľa svojich predstáv. Dom má 2izby, kuchyňu, kúpeľňu a verandu . Na dvore je letná kuchynka, ktorá prešla rekonštrukciou - jedna menšia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Vzadu je pivnica, vedľa humno a garáž. Dom je vhodný na bývanie alebo rekreačné účely. Hrušovo je menšia dedinka, cca 10km od rekreačnej oblasti Teplý Vrch. V okolí je pekná príroda a niekoľko jaskýň.

Pridať k zaujímavým
Na predaj výhodne rodinný dom v obci Jesenské, neďaleko Rimavskej Soboty

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Jesenské, 12 km od Rimavskej Soboty. Prízemný dom leží na pozemku 350 m2, zastavaná plocha je cca 100 m2. Pod domom je aj pivnica o rozlohe cca 10 m2. V dome je jedna hala nadpriemernej veľkosti s krbom, ďalšia izba, predizba, kúpeľňa s vaňou a s WC, veľká kuchyňa a špajza. Voda je napojená z vlastnej studne, ale je možnosť sa pripojiť aj na verejný vodovod. Kanalizácia je v dome zavedená a funkčná. Okná sú plastové, podlaha plávajúca a dlažba. Kúrenie je na tuhé palivo. Cena domu je 16 400 €. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu a základný právny servis. Už viac ako 8 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Pridať k zaujímavým

Dom, 1800 m², pôvodný stav, pozemok je ohradený [ID:MT 17-379893]

Pred týždňom

Vinica/okres Veľký Krtíš
16.500 EUR

EKOREAL-Vinica-PREDAJ-dom s krásnym pozemkom 1800m2-SUPER PONUKA!!!

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Starší vidiecky dom s veľkou záhradou 1160 m2, víkendová chatka, České Brezovo. CENA: 16 500,00 EUR

TU reality ponúka na predaj starší vidiecky domček a s garážou na trvalé bývanie aj na chalupu alebo víkendový domček. V dome sú 3 izby, kuchyňa, kúpelňa a špajza s východom na povalu a pivnica. Je pripojený na plyn a elektriku a má tiež studňu a septik. Podlahy v dome sú drevené a stavebný materiál bol použitý tehla a váľok. Prístup na pozemok k domu je priamo z obecnej komunikácie. V neďalekej blízkosti je občianska vybavenosť, možnosť autobusového a železničného dopravného spojenia. Energtický certifikát nie je k dispozícii. V cene nehnuteľnosti bezplatne poskytujeme právny servis a poplatok k zavkladovaniu do katastra nehnuteľností. Kontakt na predajcu: Mgr.Mártonová 0911223255, mail:martonova@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Exkluzívne: Ponúkame na predaj domček v dobrej obci Rimavské Zalužany

Ponúkame na predaj menší domček v dobrej obci Rimavské Zalužany. Dom má jednu izbu, kuchyňu a špajzu. V druhej časti je kuchyňa a špajza, z ktorej by bolo možné spraviť kúpeľňu. Dom je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie pre niekoho, kto si chce zrekonštruovať dom podľa svojich predstáv, prípadne zbúrať a postaviť nový. Za domom je veľká záhrada. Dom môže mať aj samostatný prístup. V obci je dobrá občianska vybavenosť škôlka, obchod, vlaková autobusová zastávka a samozrejme krčma :)

Pridať k zaujímavým
Dvestoročná drevenica neďaleko Banskej Bystrice na predaj

Táto pôvodná romantická dvestoročná drevenica je v pôvodnom stave a potrebuje kompletnú citlivú rekonštrukciu. Nie je to kultúrna pamiatka. Do domu je privedená elektrina, vodu a kanalizáciu treba doriešiť. Vodovod je na hranici pozemku, kanalizáciu obec nemá. Chalupa má dve izby, ktoré boli v minulosti využívané na bývanie a veľké komory v minulosti to boli skladovacie priestory na potraviny, ktoré by sa v súčasnosti mohli zrekonštruovať na obytné miestnosti. Sú tu aj veľké hospodárske priestory, ich sanáciou sa zväčší dvor, prípadne vznikne priestor na zastrešený altánok. Na streche sú pod plechom pôvodné veľmi zachovalé šindle. Obec Poniky je obklopená krásnou prírodou a pri každej ceste na túto chalupu sa otvárajú prekrásne scenérie Podpoľania aj Nízkych Tatier, to ju predurčuje ako základňu pre turistiku, hubárčenie a sú tu aj pekné cyklotrasy. Výhodou je poloha neďaleko Banskej Bystrice (15km) aj Zvolena (20km), čo zaručuje športové vyžitie v zimných aj letných mesiacoch (blízkosť mnohých lyžiarskych stredísk a mestských aquaparkov, alebo vodnej priehrady Môťová). Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rekreačná chata na polo-samote- Sliač Znížená cena!!!

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj rekreačnú chatu na polo- samote neĎaleko obce Kováčová a mesta Sliač. Drevená chatka s kamenným podkladom sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve o celkovej rozlohe 300 m2. Väčšiu časť pozemku pokrýva lesný porast. Chata je z časti podpivničená. Vchod do pivnice vedie z prízemia. Na prízemí sa nachádza denná miestnosť s krbom a do podkrovia s loggiou vedú drevené schody. Stavba je v pôvodnom stave- drevené okná a dvere, drevené steny, kúrenie lokálne krb na pevné palivo, sedlová strecha drevený šindeľ.. Do chaty je privedená el. energia 220V, voda- potrebné vŕtať studňu, v blízkosti pozemku preteká potok, prístup po spevnenej z časti nespevnenej komunikácii (výhodou 4x4). Výhody: možnosť hubárčenia v okolitých lesoch, klud, súkromie a pod.. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis...

Pridať k zaujímavým
Predám lacný rodinný dom v obci Muľa,okres Veľký Krtíš

mierny sklon, tichá lokalita, pivnica, počet kúpeľní: 1, garáž, zariadený, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, káblová televízia, obchody

Pridať k zaujímavým
HAJLOK - chata s vínnou pivnicou, DUDINCE - veľká zľava !

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48 ) ponúka na predaj samostatne stojacu viničnú chatu - tzv. hajlok, v zastavanom území kúpeľného mesta Dudince. Dvojpodlažná chata sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii. Pozemok má rozlohu 187 m2 a chata je postavená na základoch 4 x 5 m. Chata so sedlovou strechou je v úplne pôvodnom stave neďaleko mesta, vedie k nej asfaltová príjazdová cesta a preto sa tam dá po prebudovaní bývať alebo chodiť denne aj celoročne. V spodnej časti chaty je veľká 9 metrová vínna pivnica s výrobňou a lisovňou, vytesaná priamo do travertínovej skaly, ktoré sú chráneným dudinským útvarom a vznikli vyzrážaním vody okolo minerálnych prameňov. Na prízemí murovanej chaty je kuchynka s komorou, izbou a balkónom. Chata je napojená na mestský vodovod a preto má vonku zvlášť miestnosť so splachovacou toaletou a suchá toaleta sa nachádza v rohu pozemku tiež. Na poschodie či podkrovie sa vychádza z vonkajšej strany chaty schodišťom. Tu je umiestnená spálňa s loggiou. Kúrenie v chate je lokálne - drevom cez piecku, ale vzhľadom na to, že v chate sú elektrické rozvody, dá sa prerobiť na lacný el. prúd D5. Celý pozemok je oplotený. Sú tam ovocné stromy – 3 x orech, čerešňa, broskyňa aj jahody, zeleninová záhradka, ale hlavne cca 40 koreňov modrého, ružového i zeleného hrozna. . Z chaty je možné vyraziť na túry do okolia alebo využiť termálnu a minerálnu vodu na blízkom kúpalisku Dudinka či priamo v kúpeľoch využiť najrozličnejšie liečebné procedúry alebo vyraziť za kultúrnymi vinohradnickými tradíciami v blízkych Sebechleboch. Túto nehnuteľnosť odporúčam ľuďom, ktorí vyhľadávajú samotu a pokoj.

Pridať k zaujímavým
Starý dom so záhradou blízko Dudiniec - Terany

Ponúkame na predaj starý rodinný dom aj so samostatnou záhradou blízkou Dudiniec, v obci Terany. Dom vyžaduje kompletnú rekonštrukciu alebo je možnosť využiť miesto na stavbu nového domu. Miesto je vhodné aj na vybudovanie menšej prevádzky na podnikateľské účely. Pozemok vo výlučnom vlastníctve má veľkosť 488 metrov, zvyšok pozemku  893m je v podielovom spoluvlastníctve. V záhrade je kamenná pivnica. Voda, plyn, kanalizácia v dosahu.

Pridať k zaujímavým
MAXFINREAL: Starší rodinný dom na Veľkej Lehote

MAXFINREL: Ponúkame  na predaj starší rodinný dom Veľkej Lehote. Nehnuteľnosť  pozostáva z dvoch samostatných častí. - v jednej časti sa nachádza –kuchyňa ,pivnicu ,dreváreň - druhej vstupná chodba kuchyňa a dve izby. Medzi domami je trávnatý dvor,za domom záhrada a následne pole.  Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave. Nachádza vo veľmi peknej lokalite s krásnou prírodou vhodnou na zber hub ,lesných plodov a turistiky. V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Bližšie informácie na t.č.:0907334537. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pridať k zaujímavým

Chalupa pri Teplom Vrchu [ID:7_285139836964]

Pred 2 mesiacmi

Budikovany
17.000 EUR

Chalupa pri Teplom Vrchu

Ponúkame na predaj chalupu na spoločnom dvore v obci Budikovany blízko rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Domček má jednu izbu, kuchyňu, špajzu a kúpeľňu. Susedia sú tiež chalupári a vzorne sa starajú o svoju časť. Domček je vhodný na bývanie alebo rekreačné účely, keďže v blízkosti je rekreačný areál Teplý Vrch a pekná príroda.

Pridať k zaujímavým

Chalupa pri Teplom Vrchu [ID:3_285139836964]

Pred 2 mesiacmi

Budikovany
17.000 EUR

Chalupa pri Teplom Vrchu

Ponúkame na predaj chalupu na spoločnom dvore v obci Budikovany blízko rekreačnej oblasti Teplý Vrch. Domček má jednu izbu, kuchyňu, špajzu a kúpeľňu. Susedia sú tiež chalupári a vzorne sa starajú o svoju časť. Domček je vhodný na bývanie alebo rekreačné účely, keďže v blízkosti je rekreačný areál Teplý Vrch a pekná príroda.

Pridať k zaujímavým
Na predaj chata vo Vinici v okrese Veľký Krtíš

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj celomurovanú chatu, ktorá je vhodná aj na trvalé bývanie v obci Vinica. CHATA: - udržiavaná, celomurovaná s prístupom po asfaltovej ceste. - zavedená elektrina a aj vodovodná prípojka. - na streche škridla a tiež komín, takže je možné dobudovať v budúcnosti krb. - vstup do vrchnej časti je zo zadnej strany domu. Kde sa vchádza do veľkej miestnosti, a tu sa nachádza sedenie. - ďalej tu máme spaciu miestnosť, z ktorej sa vychádza na balkón. Z balkónu je úžasný výhľad na okolitú scenériu. - dole je umiestnená kuchyňa a miestnosť s umývadlom, ktorá slúžila ako priestor pre spracovanie hrozna, plus špajza. - súčasťou chaty je aj krásna klenbová pivnica, kde je celoročná teplota 9-11°C. POZEMOK a OKOLIE: - pozemok je svahovitý. - poloha a okolie je veľmi tiché, kľudné s krásnym výhľadom. - rozloha pozemku je 376 m2. - v okolí sa nachádza veľa viníc, možnosť produkcie vlastného vína. - v oblasti je aj založené aj občianske združenie, ktoré podporuje rozvoj tohto regiónu. ZHRNUTIE: - možnosť využitia na podnikateľské účely. - veľkým bonusom je lokalita a poloha. - neobsahuje energetický certifikát. - výborná investícia. Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Domček na polosamote v okrese Rimavská Sobota

Ponúkame na predaj dom na polosamote v obci Belín. Dom má kuchyňu ,2 izby, kúpeľňu, špajzu, verandu a jednu menšiu izbu. Na pozemku je pivnica a dreváreň. Dom je vhodný na rekreačné účely, alebo pre niekoho kto by chcel hospodáriť. V okolí je pekná príroda.

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 411 m², pôvodný stav, pozemok je ohradený [ID:MT-43-448261]

Pred týždňom

Slovenská Ľupča/okres Banská Bystrica
17.000 EUR

EKOREAL-SLOVENSKÁ ĽUPČA- ZRUBOVÁ NEDOKONČENÁ CHATA S POZEMKOM 411 m2

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, garáž, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Domček na polosamote v okrese Rimavská Sobota

Ponúkame na predaj dom na polosamote v obci Belín. Dom má kuchyňu ,2 izby, kúpeľňu, špajzu, verandu a jednu menšiu izbu. Na pozemku je pivnica a dreváreň. Dom je vhodný na rekreačné účely, alebo pre niekoho kto by chcel hospodáriť. V okolí je pekná príroda.

Pridať k zaujímavým

Hospodárska budova s pozemkom Štiavnické vrchy [ID:285355141910]

Pred 3 týždňami

Banská Štiavnica
17.000 EUR

Hospodárska budova s pozemkom Štiavnické vrchy

Hospodárska budova na predaj s pozemkom 1200m2. Je v malej dedinke 20km od Banskej Štiavnice. Hospodárska budova má zastavanú plochu 52m2. Bezproblémová možnosť napojiť sa na elektrinu, studňa je na pozemku. Pekný pozemok s výhľadom a západnou orientáciou. Na pozemku je vinič a ovocné stromy. Prístup po asfaltovej ceste mimo hlavnej cesty. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú miesto na oddych a relax v krásnom a pokojnom prostredí. V okolitých Štiavnických vrchoch možnosti lyžovania, kúpania, turistiky...

Pridať k zaujímavým
Chalupa v Štiavnických vrchcoch

Dom v pôvodnom stave v Štiavnických vrchoch v obci Beluj. Dom má v obytnej časti 2 veľké izby a 1 menšiu priechodnú izbu. Na spodnom podlaží je z vonka prístupná kuchyňa, kúpeľňa s WC, z prednej časti domu je pivnica. Na dom nadväzuje maštaľ, komora. Je tu zavedená elektrina 220/380V, lokálne vykurovanie, studňu na pozemku, žumpu s prepadom, pozemok 350m2. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Strecha vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Nad domom je záhrada, o výmere cca 1200m2 s hospodárskou budovou, ktorá sa dá v prípade záujmu prikúpiť. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú miesto na oddych a relax v krásnom a pokojnom prostredí. Výborný prístup, mimo hlavných ciest...V okolitých Štiavnických vrchoch možnosti lyžovania, kúpania, turistiky...

Pridať k zaujímavým
Chalupa v Štiavnických vrchcoch

Dom v pôvodnom stave v Štiavnických vrchoch v obci Beluj. Dom má v obytnej časti 2 veľké izby a 1 menšiu priechodnú izbu. Na spodnom podlaží je z vonka prístupná kuchyňa, kúpeľňa s WC, z prednej časti domu je pivnica. Na dom nadväzuje maštaľ, komora. Je tu zavedená elektrina 220/380V, lokálne vykurovanie, studňu na pozemku, žumpu s prepadom, pozemok 350m2. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Strecha vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Nad domom je záhrada, o výmere cca 1200m2 s hospodárskou budovou, ktorá sa dá v prípade záujmu prikúpiť. Ideálna pre tých, ktorí hľadajú miesto na oddych a relax v krásnom a pokojnom prostredí. Výborný prístup, mimo hlavných ciest...V okolitých Štiavnických vrchoch možnosti lyžovania, kúpania, turistiky...

Pridať k zaujímavým
Po dohode so záujemcom pripravíme druhú opakovanú dražbu rodinného domu v obci Málinec (okres Poltár)!!!

Cena podľa znaleckého posudku: 23100,- EUR Najnižšie podanie: 17400,- EUR Minimálne prihodenie: 200,- EUR Výška dražobnej zábezpeky: 5000,- EUR Predmet opakovanej dražby: Nehnuteľnosti nachádzajúce sa v okrese: Poltár, obec: Málinec, katastrálne územie: Málinec, zapísané v evidencii Okresného úradu Poltár, katastrálny odbor, na liste vlastníctva č. 43, a to konkrétne:  rodinný dom so súpisným číslom 420 s príslušenstvom, postavený na pozemku parcely registra „C“ č. 249 o výmere 400 m2, druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria,  pozemok parcely registra „C“ č. 248 o výmere 521 m2, druh pozemku: záhrady,  pozemok parcely registra „C“ č. 249 o výmere 400 m2, druh pozemku: zastavané plochy a nádvoria, (ďalej len ako „predmet dražby“). Opis predmetu opakovanej dražby: Rodinný dom súpisné číslo 420 sa nachádza na rovinatom pozemku v intraviláne obce Málinec, v zastavanej časti samostatne stojacích rodinných domov pri miestnej komunikácií na kraji obce. Podľa zistení znalca bol začiatok užívania domu v roku 1972. Dom je napojený na verejný rozvod ELI, verejný vodovod, verejnú kanalizáciu a verejný rozvod zemného plynu. Dom je riešený ako dvojpodlažný bez podpivničenia a bez obytného podkrovia. Dom je neobývaný resp. je pravdepodobne obývaný len príležitostne. Po posúdení stavebno - technického stavu domu so zrealizovanou rekonštrukciou (výmena strešnej krytiny, okien, podláh, rekonštrukcia kúpeľne a pod.), kvality jeho vyhotovenia, spôsobu užívania a úrovne údržby je životnosť domu stanovená odborným odhadom na 110 rokov. Dispozičné riešenie: Dom je riešený ako dvojpodlažný bez obytného podkrovia a bez podpivničenia, pričom v 1.NP je umiestnená kotolňa a skladové priestory bez obytných miestností. Hlavný vstup do 2. NP domu je z čelnej strany dvora cez predložené schody. Vstup do 1.NP domu je z bočnej južnej strany dvora - z úrovne terénu. Vnútorné prepojenie 1. a 2. NP domu schodiskom nie je zrealizované. Vchod do jednotlivých podlaží je len z vonkajšej strany dvora. V 1. NP sa nachádza: zádverie s chodbou, v ktorej je umiestnený kotol UVK na tuhé palivo, od chodby vpravo a vľavo sa nachádzajú miestnosti skladov. Zastavaná plocha 1. NP je 108,12 m2. V 2. NP so vstupom cez predložené betónové schody z čelnej strany dvora sa nachádza: zádverie, chodba, sklad, 2 x izba, šatník, kuchyňa a kúpeľňa s ohrievačom TÚV. Zastavaná plocha 2. NP je 108,12 m2. Technické a konštrukčné riešenie: Základy domu sú betónové bez izolácie proti vode. Obvodové murivo 1.NP je z pórobetónových tvárnic hr 40- 50 cm, murivo 2.NP je murované z tehál hr. do 40 cm z vonkajšej strany s povrchovou úpravou škrabaný brizolit - bez zateplenia v pôvodnom stave. Priečky v celom dome sú vybudované z tehál. Strop nad 1.NP a 2.NP je železobetónový s rovným podhľadom s povrchovou úpravou - štuková omietka. Vnútorné povrchové úpravy /omietky/ sú vápenné štukové. Vykurovanie je riešené ako ústredné s plechovými panelovými radiátormi a stacionárnym kotlom na tuhé palivo, ktorý je umiestnený v chodbe na 1.NP. Ohrev teplej úžitkovej vody je riešený zásobníkovým el. ohrievačom TÚV, ktorý je umiestnený v kúpeľni v 2.NP domu. Rozvod vody je riešený z verejnej siete oceľovým pozinkovaným potrubím. ELI v dome je riešenározvodmi 220 a 380 V. Strecha je valbová pokrytá krytinou Bramac na latovaní. Klampiarske konštrukcie sú pozinkované bez povrchovej úpravy (žľaby, zvody a záveterné lišty). Okná v 1.NP sú pôvodné, v 2.NP boli okná vymenené okolo roku 2008 za plastové s izolačným dvojsklom. Interiérové dvere v celom dome sú hladké, na báze dreva plné a zasklené. Vchodové dvere do 2.NP sú vymenené hliníkové s celoobvodovým kovaním, vchodové dvere do 1.NP sú pôvodné drevené palubkové. Podlahy obytných miestnosti v 2.NP sú plávajúce laminátové, vymenené boli v roku 2008. Podlahy príslušenstva v dome sú z PVC a z keramickej dlažby. Podlaha v kúpeľni je z keramickej dlažby. V 2.NP sa nachádza kuchyňa - rekonštruovaná v roku 2008, zariadená štandardnou kuchynskou linkou na báze dreva s kuchynským sporákom s plynovou varnou doskou a el. rúrou s digestorom, s nerezovým drezom s pákovou stenovou batériou. Podlaha v kuchyni je plávajúca laminátová. Povrchová úprava steny za kuchynskou linkou je čiastočne obložená obkladom na báze dreva. Plynofikácia a rozvod plynu do kuchyne bol zrealizovaný v roku 1994. V 2.NP sa nachádza kúpeľňa s nedokončenou rekonštrukciou, vybavená je rohovou vaňou, umývadlom, automatickou práčkou a WC misou kombi. Povrchové úpravy stien kúpeľne sú z keramických obkladov do výšky stropu a podlaha je z keramickej dlažby. Príslušenstvo predmetu dražby tvorí najmä: Drobná stavba: Prístrešok nad vstupným schodiskom Prístrešok nad schodiskom je pred vstupom do 2. NP domu z východnej strany. Na základe zistenia znalca bola drobná stavba vybudovaná v roku 2010. Stavba je jednopodlažný objekt nosnej konštrukcie z povrchovo upravených drevených hranolov, osadených do betónovej konštrukcie schodiska. Strecha prístrešku je pultová, pokrytá krytinou betónovou Bramac na latovaní. Klampiarske konštrukcie sú žľaby a zvody na drobnej stavbe nezrealizované. Životnosť drobnej stavby, ktorá tvorí príslušenstvo k domu je vzhľadom na použité materiály uvažovaná na 60 rokov. Zastavaná plocha je 6,90 m2. Predmet dražby sa celkovo nachádza v dobrom stave, nie je však pravidelne užívaný.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rodinný dom ideálny na chalupu nad obcou Korytárky, k.ú. Podkriváň

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj rodinný dom vhodný na chalupu nad obcou Korytárky, katastrálne územie Podkriváň. Kamenný dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o rozlohe 864 m2 v osobnom vlastníctve. K domu prislúcha aj pozemok o rozlohe 235 m2 v podielovom spolu- vlastníctve. Pri dome susedia dve nehnuteľnosti, z ktorých jedna obývaná. Nehnuteľnosť disponuje obytnou plochou približne 80 m2. Pozostáva: murovaný gang, kuchyňa, jedna obytná miestnosť, komora a maštaľ. Pod sedlovou strechou pokrytou škridľou sa nachádza dubový krov, kde dubové drevo bolo použité aj pri stavbe stropov v obyných miestnostiach. Dom je napojený na vlastnú studňu pred domom, prípojka el. energie momentálne odpojená. Na pozemku vedľa rod. domu sa nachádza aj kamenná klembová pivnica. Energetický certifikát nie je. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Náš viazaný finančný agent Vám vie sprostredkovať výhodný úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu je aj dlhodobá starostlivosť o úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny v prípade nečakaných životných situácií.

Pridať k zaujímavým
2 izbový rodinný dom v obci Fiľakovské Kováče

rovina, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, krb/kachle, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom vhodný aj na chalupu v obci Sucháň - nová cena

Exkluzívne - na predaj rodinný dom v obci Sucháň, okres Veľký Krtíš vhodný aj na chalupu. Chalupa je umiestnená na pokojnom mieste v obci, je v nej zavedená voda z obecného vodovodu. Samotný dom má 3 izby + komoru so samostatným vchodom. Súčasťou domu sú aj bývalé chlievy. Na pozemku sú aj menšie hospodárske budovy. Za domom je pekná veľká záhrada, v súčasnosti neupravená. Rodinný dom si vyžaduje rekonštrukciu.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom vhodný aj na chalupu v obci Sucháň - nová cena

Exkluzívne - na predaj rodinný dom v obci Sucháň, okres Veľký Krtíš vhodný aj na chalupu. Chalupa je umiestnená na pokojnom mieste v obci, je v nej zavedená voda z obecného vodovodu. Samotný dom má 3 izby + komoru so samostatným vchodom. Súčasťou domu sú aj bývalé chlievy. Na pozemku sú aj menšie hospodárske budovy. Za domom je pekná veľká záhrada, v súčasnosti neupravená. Rodinný dom si vyžaduje rekonštrukciu.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka