Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (2223): Na predaj » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

Odporúčame

5-izbový nadštandardný rodinný dom v Selciach

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka veľmi pekný, kvalitne postavený a udržiavaný rodinný dom v obci Selce pri Banskej Bystrici. Prehliadku domu môžete urobiť aj na YouTube (skopírujte link do prehliadača): https://youtu.be/5eLE_QR7u0Y Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie na ktorom je obytné podkrovie. Z dispozičného hľadiska sa v dome nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, 3 spálne, hosťovská izba, kúpeľňa, WC, práčovňa, miestnosť s prípravou pre saunu, technická miestnosť (kotolňa) s fitness. Súčasťou domu je dvojgaráž s priestorom využiteľným ako sídlo firmy. Výmera pozemku patriaceho k domu je 1.155 m2 Rodinný dom je postavený z tehál hrúbky 40 cm so zateplením s EPS, strešná krytina je škridlová značky Tondach, okná sú drevené Eurookná. Pred domom je vytvorené parkovanie pre 5 aút. Príjemný relax je možný na krytej terase za domom, ale aj vo vonkajšom bazéne o veľkosti 35 m3. Dom je napojený na verejný rozvod vody, DSL internet a na vlastnú ČOV, v prípade záujmu je ho však možné napojiť aj na verejnú kanalizáciu. Fotografie ponúkaného domu sú len malou ochutnávkou pozývajúcou na obhliadku tohoto výnimočného rodinného domu. V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a v prípade ak kúpite tento byt cez našu realitnú kanceláriu a využijete služby nami určeného finančného poradcu zaplatíme za Vás Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru takže nielenže ušetríte ale obchod Vám urobíme "na kľúč". Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú si môžete pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

Pridať k zaujímavým

52 Ha pozemok s domčekom [ID:256077506512]

Pred 6 dňami

Drňa
240.000 EUR

52 Ha pozemok s domčekom

Ponúkame na predaj samotu s 52ha pozemkom, z toho 50% pôdy a  50% lesa.  Nachádza sa neďaleko obce Drňa v okrese Rimavská Sobota. Na pozemku sa nachádza malý domček. Domček má kuchyňu, spoločenskú miestnosť a dve izby. Zastavaná plocha je 75m2.

Pridať k zaujímavým

Lesná pôda, mimo zastavaneho uzemia obce, 499750 m² [ID:345381]

Pred 2 týždňami

Jastrabá/okres Žiar nad Hronom
800.000 EUR

lesna poda, mimo zastavaneho uzemia obce, Jastraba, Ziar nad Hronom - Ostra Hora - Lozisko andezitu Jastraba, polovny revir, zmiesany les. Pozemok vhodny pre tazbu aj rekreacne ucely.

Pridať k zaujímavým
Predaj lesných pozemkov v okrese Poltár

Ponúkame na predaj scelené lesné pozemky v okrese Poltár. Vedené sú v katastri nehnuteľnosti ak parcely registra C. Výmera 33,4 ha. Na predmetných pozemkoch sa nachádza ihličnatý les s priemerným vekom drevín 40 rokov. V prípade vážneho záujmu možná dohoda na cene. Viac informácii v realitnej kancelárii.

Pridať k zaujímavým
EKOREAL-NÁDHERNÁ RODINNÁ USADLOSŤ s poľnohospodárskymi pozemkami v obl

bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Predaj administratívno-priemyselný areál Jelšava, okr.Revúca-ZNÍŽENÁ CENA

Ponúkame na predaj administratívno-priemyselný a skladový areál v priestoroch na okraji obce Jelšava v okrese Revúca. V areáli s celkovou rozlohou 14 hektárov je viacero budov, ktoré sa dajú využiť na menšie či väčšie výrobne prevádzky, sklady, garáže ..... Je to areál bývalých kasární kde zostalo množstvo spevnených betónových a asfaltových plôch s možnosťou využitia na stavby nových výrobných či skladových budov. Niektoré plochy sú spevnené panelmi vhodné napr. na parkovacie miesta. V areáli sa nachádzajú tieto budovy: Administratívna budova sa nachádza na začiatku areálu je vhodná najmä na kancelárske priestory Výrobná hala - momentálne 2 podlažná budova s možnosťou demontáže stropu prízemia a tak je možné z budovy urobiť jednopodlažnú budovu s vysokým stropom. Budova má nakladaciu rampu v dĺžke 30 m, 13 nakladacích vchodov .... Budova bývalého kina- táto budova môže slúžiť hlavne ako skladový priestor s kanceláriami 2 x budova garáže - ide o budovy s 12 garážami a dvojgarážami s kancelárskymi priestormi vybavenými plastovými oknami, WC a sprchou. Budovy sú ideálne na uskladnenie materiálu resp. vozového parku. Budova obchodu - prízemná budova vhodná na administratívne alebo výrobné priestory. Kuchynsko-jedálenský blok. Umývací mostík, baterkáreň, PHM, menšia administratívna budova, budovy skladu, K areálu je nanovo privedená voda - 2008. Areál má kompletnú kanalizáciu- je plne funkčná a všetky budovy priestranstva sú zabezpečené elektrikou 220/380 V. Zároveň celý areál je osvetlený pouličnými a halogénovými lampami. Areál ma vlastnú prípojku s možnosťou odberu VN (22 KV). Väčšina budov je napojená na teplovodný rozvod z vlastnej kotolne na tuhé palivá. Životnosť budov podľa Znaleckého posudku je v rozpätí 80-120 rokov.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: VÝZVA PRE INVESTOROV, Stavebný pozemok 10,4 Ha s "územkom" a stavebnými povoleniami na IS.

TOP Living ponúka 2 eventuality pre investora: 1.PREDAJ: 10,4 Ha stavebného pozemku pre výstavbu 1100 bytov (alebo 102 rodinných domov), 2. INVESTORSKÁ SPOLUÚČASŤ pri výstavbe IS, PRIPRAVENOSŤ K VÝSTAVBE: - Vydané územné rozhodnutie výstavbu bytových domov (ako aj pre výstavbu RD- predávajúci zabezpečí túto zmenu územného rozhodnutia smerom nadol podľa požiadavky), - Vydané stavebné povolenie pre dažďovú a splaškovú kanalizáciu, - Vydané stavebné povolenie pre verejný vodovod, - Vydané stavebné povolenie pre 1. etapu cesty, - Vydané vyjadrenie pre stavebné povolenie SSE na 36 mesiacov. Kompletné dokumenty, projekty a povolenia Vám rád poskytne konateľ TOP Living s.r.o. Mgr.Peter Ružbacký 0908 505 201.

Pridať k zaujímavým
Pozemok Lučenec na predaj, zmiešané využitie

obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Slnečný pozemok pod pevnosťou Bzovík

Ponúkame na predaj pozemky o rozlohe 73794 m2 v extraviláne obce Bzovík . Pozemky sú situované v miernom svahu v lokalite pod pevnosťou Bzovík smerom na Uňatín. Sú to dve celistvé lúky o výmere 33366 m2 a 34194 m2, celý deň slnečné, s výborným výhľadom. Prístup je z asfaltovej cesty, elektrina a voda v dosahu. V blízkosti sú fotovoltaické panely a jedna trvalo obývaná usadlosť. Pozemky sú vhodné na pestovanie, výstavbu, prípadne ako investičná príležitosť

Pridať k zaujímavým
TOP PONUKA !!! Na PREDAJ lesný pozemok /buk - 70 ročný porast/ o rozlohe 6 a pol hektára pri Veľkom Krtíši. CENA: 99 999,00 EUR

TUreality, Vám ponúka na predaj, v super cene listnatý lesný pozemok , konkrétne bukový les o rozlohe 4 ha a 27 árov, trávnatý porast o rozlohe 65 árov a ornú pôdu o rozlohe 1 ha a 34 árov. Spolu ide o 6 ha a 46 árov pôdy. Pozemky sa nachádzajú priamo vedľa seba a sú vzdialené 15 km od mesta Veľký Krtíš. Bukový les má vek 65 až 80 rokov, podľa odhadu znalca výťažnosť je 2300 m3 guľatiny. Pozemky majú jedného majiteľa a sú v osobnom vlastníctve, samozrejme úplne vysporiadané. Pri serióznom jednaní je možná dohoda. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno-predajných zmlúv. Kontakt: Mgr. Mártonová 0911 223 255, martonova@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
VÝRAZNÁ ZĽAVA !!Veľký slnečný pozemok pod lesom vhodný na komerčné účely pri Točnici

Na predaj veľký pozemok s dobrou pozíciou v blízkosti obce Točnica. Jeho celková výmera je  58 201 m2 a svojou polohou je vhodný na výstavbu alebo na komerčné využitie. Pozemok je prevažne rovinatý  s výhľadom na okolité hory s dobrou dostupnosťou na hlavnú cestu smer Lučenec.

Pridať k zaujímavým
5 ha trávnatých pozemkov + les, 2 km od B. Štiavnice - exkluzívne

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048 / 416 39 48 ponúka na predaj trvalé trávnaté porasty s kusom lesa v katastri obce Banky, ktorá je vzdialená od Banskej Štiavnice 2 km a od Vyhní 6 km. Jedná sa o pozemok umiestnený mimo zastavaného územia obce. Je miestami rovinatý a miestami mierne svahovitý. Dá sa využiť na rôzne účely. Napríklad na obnovu lesa, na pasenie dobytka či chov včiel a podobne. Pozemok patrí do II. skupiny ochranného pásma prírody. V minulosti tam poľnohospodári mali vybudovanú samotečúcu vodu zo studne, no dnes by sa to všetko muselo vybudovať odznova. Neďaleko pozemku, cca 500 m, je aj bývalý Majer, kde je elektrická energia. Môže sa však využiť aj ako orná pôda, lebo v minulosti bol pozemok na tieto účely oraný a pestovali sa tu plodiny. Pozemok nie je pri hlavnej ceste, ale 2 km vzdialený od obce Banky. Je to nádherné miest, kus krásnej prírody, kde pookrejú všetky naše zmysly. V prípade záujmu je tu možnosť dokúpiť ďalšie pozemky, ktoré sú vedené ako parcely C. Nenechajte si ujsť tento nádherný výhľad na okolie a objednajte si obhliadku ešte dnes.

Pridať k zaujímavým
Na predaj chalupa s veľkým pozemkom, v obci Hrušov.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Hrušov. POZEMOK: - Rozloha je 47 220 m2. - Príjazd z hlavnej cesty. - Všetky IS na pozemku. - Na pozemku sa nachádzajú 2 objekty- RD v pôvodnom stave a stodola. - Veľkým benefitom je vlastná studňa, veľa ovocných stromov- slivky, orechy, jablká, hrušky - Cez pozemok preteká potok (Prašný potok) - Súčasťou predaja je aj lesný pozemok - Nádherné miesto na relax, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, .... Neďaleko je rybník . - V obci sa koná festival Hontianska paráda, ktorý sa stal jedným z najvyhľadávanejších festivalov v rámci Slovenska a pre obec, ale i celý región Hont je dôležitým nástrojom rozvoja v oblasti cestovného ruchu. - V obci sa nachádza i základná škola s materskou školou. - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Odporúčam obhliadku. Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStavebný pozemok - zmiešané využitie, Vajanského, 43404 m² [ID:32409]

Dnes na obed 11:57

Lučenec/okres Lučenec
13 EUR/ m²

iny stavebny, Vajanskeho, Lucenec, Lucenec - pozemok pre roznorodu cinnost v Lucenci - 4,3ha

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStavebný pozemok - zmiešané využitie, Lucenec, 42828 m² [ID:337049]

Dnes na obed 11:56

Lučenec/okres Lučenec
1 EUR

iny stavebny, Lucenec, Lucenec, Lucenec - Lukrativny pozemok v meste Lucenec s rozlohou 4,3ha

Pridať k zaujímavým
3 Izbový byt v zapletenom panelovom dome na 5/8 s výťahom a bezbariérovým prístupom na ETAPE v žiari nad Hronom, 80m2. CENA: 70 000,00 EUR

Tu reality predáva 3 Izbový byt s plastovými oknami v zapletenom panelovom dome na 5/8 s výťahom a bezbariérovým prístupom na Etape v Žiari nad Hronom. Dispozícia bytu:Cez priestrannejšiu chodbu s keramickou dlažbou sa dostaneme po ľavej strane do kúpelne ktorá je z vonkajšej strany obložená sadrovcovom (nieje poznať že jadro je umakartové) z vnútornej strany je to klasické umakartové nepreborené jadro z vaňou a záchodom. Po ľavej strane je vstup aj do kuchyne. Kuchynská linka je renovovaná v roku 2009. Keramický obklad za linkou.Plynový sporák. Po pravej strane sa nachádza špajza ktorá by mohla slúžiť ako malá detská izba.V miestnostiach sú na podlahách parkety na stenách stierky okná plastové. K bytu pri nalieha malá pivnička.Miestnosť na odkladanie bicyklovou je tiež dispozícii. Byt je situovaný na východ a západ. Náklady na bývanie 163€(s poplatkami za energie). K bytu pri naliehajú pivnica a parkovacie miesto na ulici. Energetický certifikát nebol predložený. HÚ Vám vybavíme ZADARMO. Bližšie Info paulik@tureality.sk Tel.čislo: 0907631214

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Revistske Podzamcie, 32107 m² [ID:354071]

Pred týždňom

Žarnovica/okres Žarnovica
5 EUR/ m²

rekreacia, Revistske Podzamcie, Zarnovica, Zarnovica - Velky pozemok pod lesom

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Revistske Podzamcie, 30492 m² [ID:354072]

Včera poobede 13:10

Žarnovica/okres Žarnovica
5 EUR/ m²

rekreacia, Revistske Podzamcie, Zarnovica, Zarnovica - Velky slnecny pozemok

Pridať k zaujímavým
ZNÍŽENÁ CENA!!! Predaj, rekreačný pozemok v blízkosti Zvolena

Ponúkame veľký pozemok s legálnymi stavbami v blízkosti mesta Zvolen. Rozloha pozemku je 3 Ha. Na katastrálnej mape je evidovaných 7 stavieb. Pozemok je svahovitý, prístupová cesta je asfaltová. Na pozemku sa nachádza elektrika a obecný vodovod. 400 m od pozemku sa nachádza rekreačné zariadenie s celoročnou prevádzkou. Bližšie informácie na čísle: 0948 523 459

Pridať k zaujímavým
Na predaj priemyselný areál v Banskej Bystrici

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0907 723 116), ponúka na predaj priemyselný areál v Banskej Bystrici. V areáli o celkovej rozlohe 30000 m2, sa nachádzajú 3 haly, administratívna budova a malé ubytovacie zariadenie. V priebehu roku 2018 bude areál priamo napojený na severný obchvat mesta R1, nakoľko sa nachádza v jeho tesnej blízkosti. Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej jedinečná poloha v tesnej blízkosti R1, pravidelný tvar pozemku a praktické dispozičné riešenie súčasných stavieb.

Pridať k zaujímavým
Pozemky pre stavbu rodinných domov v obci Podzámčok pri Zvolene

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj investičné pozemky v obci Podzámčok. Pozemky sú v novom územnom pláne určené na IBV. Celková výmera je cca 30 000m². Slnečné, južne orientované pozemky sa nachádzajú na začiatku obce. Elektrická, vodovodná a plynová prípojka sa nachádzajú na severnej hranici pozemku. tak isto aj prístupová cesta. Pozemky sa predávajú v celku. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rozľahlý pozemok vo Veľkom Krtíši

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka investičnú príležitosť. V exkluzívnom zastúpení predáva pozemok s rozlohou necelých 30 000 m2. Všetky IS sú v dosahu. Vhodné na výstavbu rodinných domov. Pozemok sa nachádza v kľudnej lokalite, v slepej uličke. Cena za m2 je 6eur, no nebránime sa dohode pri serióznom jednaní. Maklér odporúča obhliadku. Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, Podrecany, 28531 m² [ID:353629]

Pred 2 týždňami

Podrečany/okres Lučenec
3,50 EUR/ m²

iny stavebny, Podrecany, Podrecany, Lucenec - Vytvorte si vlastny raj!!!Stavebny pozemok s pripravenym 1ha rybnikom a vlastnym lesom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj pozemky v Krupine

Ponúkame na predaj pozemky - Orná pôda a Trvalé trávnaté porasty v katast. území Krupina. Možnosť na pozemkoch postaviť aj rodinný dom. / domy . Ideálne pre drobného hospodára, alebo pre nikoho kto chce mať pozemok ako investíciu.

Pridať k zaujímavým
Na predaj investičný pozemok Lučenec

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 24424 m2 v Lučenci nachádzajúci sa pri ceste. Inžinierske siete v dosahu. Rozmery:165 m x 150 m. Cena 2 eurá za m2. Nad predávanou nehnuteľnosťou sa rozparcelovali pozemky. Investícia do budúcna! V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0908133421 alebo mailom na beneova@diamondreality.sk.

Pridať k zaujímavým
Na predaj- stavebný pozemok- Kriváň

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok v Kriváni pri hlavnej ceste vhodný na výstavbu občianskej vybavenosti alebo výrobných priestorov v obci. PARCELY: Druh pozemku- orná pôda. Rozloha- 24119 m2. Rozmer parcely: cca 130x 180 bm. OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrina (380 V) na pozemku -terén rovinatý -prístupová komunikácia- obecná asfaltová cesta, alebo hlavná cesta Kriváň- Detva.V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis (kúpnopredajné zmluvy, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, overenie dokumentov, prehlásenie sietí).

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok LEVKUŠKA - veľká zľava !

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048 / 416 39 48) ponúka na predaj zaujímavý pozemok, vedený v katastri nehnuteľnosti ako trvalé trávnaté porasty, o výmere 23 467m², ktorý je v tesnej blízkosti vodnej hladiny rybníka, celoročne využívaného rybármi. Tento pozemok je na parcele C, mimo zastavaného územia obce a je ideálny na výstavbu rekreačnej chaty, pretože je od obce vzdialený iba 1,5 km a je tu božský kľud a ticho. Pozemok je pri brehu rovinatý a potom už mierne svahovitý. Dá sa však využiť aj na iné účely, napríklad na včelárstvo, ale pozemok je dostatočne veľký aj na vybudovanie chatového komplexu, lebo sa tu každoročne konajú Medzinárodné preteky v love rýb. Môže sa využiť aj ako orná pôda, lebo v minulosti bol pozemok na tieto účely oraný a pestovali sa tu plodiny. Je to nádherné miesto, krásna lokalita na vybudovanie niečoho zmysluplného, čo nám všetkým v tejto hektickej a vypätej dobe chýba. Okolie vody je upravené, všade sú lavičky, smetné koše a ľudia sem radi chodia na prechádzky pozorovať prírodu a rybárov. Obec tak ako v minulosti aj teraz má poľnohospodársky charakter a našťastie už patrí do prírodného bohatstva Slovenska, lebo v minulosti tomu tak nebolo. Nenechajte si ujsť tento nádherný výhľad na okolie a objednajte si obhliadku ešte dnes. A ak by niekto potreboval viac pôdy, je tu možnosť dokúpiť aj okolité pozemky.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok v Brezne časť Rohozná

XEMAR (tel. č. 0908 622 233 alebo filip.zaoral@xemar.sk) ponúka na predaj pozemok v Brezne v časti Rohozná o celkovej výmere 23.204m². Jedná sa o dva mierne svahovité pozemky tvoriace jeden celok, parcely registra „C” (Trvalé trávne porasty). Prístup k pozemku je po nespevnenej ceste, z inžinierskych sietí je elektrika v dosahu a voda je formou studne na pozemku. Pozemok je vhodný na výstavbu napr. koliby, príp. zástavbu rekreačných domov alebo iných objektov určených pre relax a oddych. V okolí pozemku sú lesy, pozemok je zasadený do krásneho prírodného prostredia blízko Národného parku Muránska planina, so vzdialenosťou cca 5km od centra mesta Brezno. V okrese Brezno sa nachádzajú vyhľadávané lyžiarske strediská Chopok-juh alebo Polomka Ski centrum, tieto sú od pozemku vzdialené do 30km.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, Kremnička, 22961 m², pozemok je ohradený [ID:GR-456-409774]

Pred 3 týždňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
55 EUR/ m²

LEXXUS-PREDAJ pozemok v Banskej Bystrici, časť Kremnička, 22.961 m2

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
EKOREAL–Detvianska Huta-pozemok vhodný na výstavbu RD-usadlostí-chát..

bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Predaj- Lesný pozemok 2,25ha - Zvolenská slatina

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ) ponúka na predaj lesné pozemky 2,2511 ha vo Zvolenskej slatine. POZEMKY: -lesné pozemky 22 511 m2 -vek smrekových porastov 30 rokov V cene ponuky je zahrnutý právny servis(kúpnopredajné zmluvy, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, overenie dokumentov, prehlásenie sietí). Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
Pozemok s výhľadom na Krupinu – 2ha

Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok s nádherným výhľadom na Krupinu a okolie. Ovocný sad aj s priľahlými pozemkami tvorí jeden veľký celok o výmere približne 2 ha. Nachádza sa blízko Krupiny, prístup je po spevnenej ceste, posledný úsek je nespevnená cesta. V tesnej blízkosti pozemku sú domy pripojené na elektrinu aj vodovod. Nie je vydaný predbežný súhlas k výstavbe.

Pridať k zaujímavým
Pozemok s výhľadom na Krupinu – 2ha

Ponúkame na predaj veľmi pekný slnečný pozemok s nádherným výhľadom na Krupinu a okolie. Ovocný sad aj s priľahlými pozemkami tvorí jeden veľký celok o výmere približne 2 ha. Nachádza sa blízko Krupiny, prístup je po spevnenej ceste, posledný úsek je nespevnená cesta. V tesnej blízkosti pozemku sú domy pripojené na elektrinu aj vodovod. Nie je vydaný predbežný súhlas k výstavbe.

Pridať k zaujímavým

Pozemok na samote Vyhne 2ha [ID:281859197963]

Pred 2 mesiacmi

Vyhne
35.000 EUR

Pozemok na samote Vyhne 2ha

Pozemok o výmere 2ha na samote vo Vyhniach. Pozemok je zasadený vo svahu, z 2/3 zalesnený náletovou drevinou, vedené ako trvalý trávny porast. Prístup od asfaltovej cesty cca 200m do kopca po nespevnenej ceste. Elektrina pri asfaltovej ceste, voda formou studne.

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebné pozemky v Malachove, Banská Bystrica

XEMAR (daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka na predaj prevažne svahovitý pozemok s pekným výhľadom o výmere 19 628m2 v obci Malachov. Pozemok nemá dotiahnuté inžinierske siete (vzdialenosť cca 600m od bodov napojenia) a momentálne ho tvoria trvalé trávne porasty, lesné plochy a ostatné plochy. Je možné rozdeliť ho na menšie parcely, ale vhodný je predovšetkým pre väčšieho investora, ktorý by kúpou získal možnosť vybudovať rodinné domy, rekreačné stredisko, agrofarmu a pod. Výhodou je veľmi rýchla dostupnosť do Banskej Bystrice, krásna čistá okolitá príroda a bezprostredná blízkosť lyžiarskeho vleku. Cena: 972 000,-€ V prípade záujmu vám s výstavbou pomôže naša stavebná firma Stavmax. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -kompletné vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri Pomôžeme vám s predajom, kúpou a prenájmom aj inej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751.

Pridať k zaujímavým

Lesná pôda, Vojsin, 18745 m² [ID:329310]

Pred týždňom

Nová Baňa/okres Žarnovica
58.900 EUR

lesna poda, Vojsin, Nova Bana, Zarnovica - rozsiahly pozemok uprostred prirody

Pridať k zaujímavým
Na predaj investičný pozemok pri obci Staré Hory - EXKLUZÍVNE

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0907 723 116), ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok pri obci Staré Hory, pri hlavnej komunikácii, za kolibou U Sv. Kryštofa – smer Donovaly. Rovinatý pozemok o celkovej rozlohe 17740 m2, je prístupný z hlavnej asfaltovej komunikácie. Pozemok disponuje nasledovnými inžinierskymi sieťami: voda a elektrina na pozemku, čiže pozemkom prechádza súkromný vodovod a obecný vodovod s priemerom 700 mm, elektrina sa nachádza vo vzdušnom elektrickom vedení. Pozemok bude na základe rozšírenia územného plánu obce, predurčený na výstavbu napr. rodinných domov. Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej výhodná poloha, veľkorysá rozloha a jednoduchý prístup z asfaltovej komunikácie.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Nova Bana, 17238 m² [ID:356496]

Pred týždňom

Nová Baňa/okres Žarnovica
58.000 EUR/ m²

pre rodinne domy, Nova Bana, Nova Bana, Zarnovica - Vyborna investicia do buducnosti.......

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok v obci Hrušov.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok vhodný na výstavbu chalupy/ chalúp. POZEMOK: - Rozloha je 17 041 m2. - ideálny pre oddych, poskytuje max.kľud. - zaliaty slnkom, siete v dosahu (cca 80m). - cena dohodou. V obci sa koná festival Hontianska paráda, ktorý sa stal jedným z najvyhľadávanejších festivalov v rámci Slovenska a pre obec, ale i celý región Hont je dôležitým nástrojom rozvoja v oblasti cestovného ruchu. - V obci sa nachádza i základná škola s materskou školou. - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Na predaj veľkoplošný stavebný pozemok v BB-Radvaň

XEMAR (tel. č. 0915 399 498 alebo xemar2@xemar.sk) ponúka na predaj oplotený veľkometrážny stavebný pozemok v Banskej Bystrici v časti Radvaň o celkovej výmere 15647m². Jedná sa o rovinatý pozemok v zastavanom území obce zložený z piatich častí (Zastavané plochy a nádvoria a Ostatné plochy) s prístupom po spevnenej ceste. Inžinierske siete - plyn, kanalizácia, elektrika a voda sú pri pozemku. Jedná sa o lokalitu s bezproblémovým prístupom, pričom z hľadiska miestnej cestnej infraštruktúry a z pohľadu polohy je jednoduchý a rýchly prístup do centra mesta Banská Bystrica alebo na rýchlostnú cestu R1. V mestskej časti Radvaň je kompletná občianska vybavenosť. Pozemok vhodný na Bytovú výstavbu alebo na výstavbu Polyfunkčných objektov s parkoviskami a zeleňou. Pozemok sa nachádza v oplotenom areáli. Cena je bez DPH, na kúpnu cenu sa vzťahuje zákon a samozdanení.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok s možnosťou výstavby bytových domov v centre Detvy

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o veľkosti 15 375 m2 nachádzajúci sa v interviláne mesta Detvy. Pozemok má ideálne umiestnenie a je prístupný z dvoch strán po asfaltovej prístupovej komunikácii. S inžinierskych sietí sa na pozemku nachádza prípojka plynu a v tesnej blízkosti prípojky el. energie, kanalizácie a mestského vodovodu. Pozemok je vhodný na výstavbu niekoľkých bytových domov. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Náš viazaný finančný agent Vám vie sprostredkovať výhodný úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu je aj dlhodobá starostlivosť o úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny v prípade nečakaných životných situácií.

Pridať k zaujímavým
Pasienky a poľnohospodárska pôda na polosamote pri Hornom Tisovníku

Ponúkame na predaj rozsiahlejšie pozemky o rozlohe 14789 m2 . Pozemky nie sú v kope, nachádzajú sa na polosamote v okrajovej časti Horného Tisovníka. Sú mierne svahovité a vedie k nim nespevnená poľná cesta. V dosahu pozemkov je stĺp elektrickej energie. V blízkom susedstve je menší gazdovský dvor s domom a hospodárskou budovou v súčasnosti využívané na chalupárčenie . Majiteľ predáva i ďalšie podiely na pozemkoch v katastri Horného Tisovníka. Okolie je pokojné miesto obklopené peknou prírodou, lesmi a lúkami ideálne na stavbu chalupy alebo hospodárstva.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Tajov, vhodný na výstavbu polyfunkčného, rekreačného zariadenia...

TOP Living: Ponúkame na predaj stavebný pozemok, vhodný na výstavbu polyfunkčného, rekreačného zariadenia, rekreačných domov... Ponúkaný pozemok je slnečný, situovaný v tichej, pokojnej oblasti plnej zelene s nádherným výhľadom. Prístup k pozemku: spevnená komunikácia Výmera pozemku: 14 435m2 Typ pozemku: mierny svah Inžinierske siete: v dosahu Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne. V obci sa nachádza zrekonštruované futbalové ihrisko, detské ihrisko, camping, lyžiarske vleky... V lete je táto lokalita stvorená pre turistiku, hubárčenie... V zozname kultúrnych pamiatok je Kostol sv. Jána Krstiteľa, rodný dom Jozefa Gregora Tajovského a rodný dom Jozefa Murgaša. Bližšie informácie Vám poskytne: Katarína Podhradská 0948 129300 Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Pridať k zaujímavým
Veľký 1,4 ha pozemok vcelku s výhľadom na Nízke Tatry

Pozemok je situovaný medzi Vrchdolinkou a Podkoreňovou. Nachádza sa v pokojnej časti a je odtiaľ nádherný výhľad na panorámu Nízkych Tatier a mesto. Pozemok je slnečný, mierne svahovitý na severnú a západnú stranu. Má približne obdĺžnikový tvar o rozmeroch 140x100 metrov. Spevnená príjazdová cesta, ktorá spája Podkoreňovú a Vrchdolinku vedie približne 180 metrov od hranice pozemku. Elektrická prípojka je v susednom dome vzdialenom približne 150 metrov. Pozemok je vhodný na výstavbu objektov na rekreačné účely. V územnom pláne sú tieto pozemky vyčlenené ako územie pre rekreáciu a agroturistiku. Patria sem objekty penziónov, usadlostí a campingov v rozptýlenom osídlení, ktorých stvárnenie musí korešpondovať s okolitou krajinou.

Pridať k zaujímavým
Pozemok s krásnym výhľadom na okolie - Žarnovica

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, alebo chatiek o výmere 14379 m2 v záhradkárskej oblasti Žárnovica. Pozemok je vzdialený od centra mesta cca 1,5 km, prístupová cesta je kombinácia asfaltu a spevnenej pôdy. Pri pozemku sa nachádza elektrické vedenie, za pozemkom je studňa, vhodná na zavedenie pitnej vody, prípadne je možnosť vykopania vlastnej studne. Pozemok je mierne svahovitý, nachádza sa v tichej časti mesta, je slnečný. V blízkosti sú vybudované domy a záhradné chatky. Za pozemkom sa nachádza les. Cena pozemku : 45 000€ Záujemcovia ma môžu kontaktovať na tel.č. 0915 959 592 V okolí sa nachádzajú: Vodný park Vyhne, lyžiarske stredisko Salamander, Ski Blanc Ostrý Grúň - Kollárová, Zveropark, Šášovský hrad Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania, celoslovenskú internetovú inzerciu, základný právny servis. Už viac ako 7 rokov nám dôverujú tisícky klientov. Kontakt na realitného makléra, alebo manažéra pobočky nájdete na: dobrereality.sk/kontakt Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera

Pridať k zaujímavým

Pozemok na polosamote 1.4ha [ID:266882012777]

Pred 5 mesiacmi

Žarnovica
45.000 EUR

Pozemok na polosamote 1.4ha

Pozemok o výmere 1,4ha na okraji Žarnovice. Nachádza sa pri lese, na slnečnej strane, posledných cca 500m spevnená cesta, elektrina cca 100m od hranici pozemku, mestský vodovod približne 500m. Pozemok vhodný na rozparcelovanie, prípadne užívať v celosti zasadený v krásnom prírodnom prostredí no zároveň na skok do mesta. V blízkom okolí je tajch Nová Baňa, kúpele Sklené Teplice, Vodný Raj vo Vyhniach. Možnosti lyžovania, Ostrý Grúň, Ski-Salamandra v Hodruši Hámroch. Okolité hory sú vhodné na turistiku, hubárčenie.

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok na samote blízko Horných Plachtiniec

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v katastri obce Horné Plachtince. Pozemok je prevažne rovinatý kategorizovaný ako zastavané plochy a nádvoria o výmere takmer 14 000 m2, slúžiaci v minulosti ako tábor. IS - elektrina a voda na okraji pozemku. Susedí s parcelami o celkovej výmere 1,67 ha, ktoré je možné v prípade záujmu dokúpiť. K pozemku vedie spevnená cesta.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 13879 m², rovina, tichá lokalita [ID:752]

Pred 2 týždňami

Rimavská Sobota/okres Rimavská Sobota
208.190 EUR

TOP Realitka – Pozemok 9040m2, pozemok 4839m2, Zastavané plochy a nádvoria, rozostavaná stavba, tichá lokalita, Lukovištia – RIMAVSKÁ SOBOTA

Pridať k zaujímavým
EKOREAL-KRÁLIKY STAVEBNÝ POZEMOK V BLÍZKOSTI SKI AREÁLU KRÁLIKY

bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Predaj - stavebný pozemok - 13521 m2 - Detva - Stavanisko

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj stavebný pozemok v Detve- Stavanisku vhodný na výstavbu 14-tich rodinných domov, 14 x 965,85 m2 = 13.521 m2 len v celku. Pozemky na výstavbu zahrnuté v Územnom pláne mesta Detva. PARCELY: Druh pozemku- orná pôda. Rozmer: 32,0 x 400,0 m OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrina (380 V) na pozemku -terén rovinatý -prístupová komunikácia- obecná cesta asfaltová hraničiaca s pozemkom -voda- verejný vodovod na pozemku -plyn na pozemku V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis(kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov,prehlásenie sietí). Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
Priestranný slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v Detve časť Kostolná

Ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v pokojnej časti Detvy - časť Kostolná. Jedná sa o rovinatý pozemok s južnou orientáciou o výmere 13521 m2. Inžinierske siete - elektrina, plyn, obecná voda v dosahu pár metrov. Vedie k nemu asfaltová cesta. Pozemok je svojou polohou ideálny na radovú výstavbu rodinných domov, vybudovanie rekreačného sídla prípadne na komerčné účely. V blízkom okolí je CHKO Poľana ideálna na nekonečné prechádzky, cyklistiku a podobne.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok na Stožku okres Detva

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj pozemok o rozlohe 9422 m2. Na rovinatom a slnečnom pozemku je možnosť výstavby a pripojenia vody tiež el energie v blízkosti pozemku. K pozemku vedie spevnená komunikácia a vo vzdialenosti cca 200 m od pozemku tečie potok. V prípade záujmu možnosť prikúpiť pozemok o rozlohe 3122 m2 v tejto lokalite. AJ SAMOSTATNE. Maklér odporúča. Pekný a zaujímavý pozemok. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Náš viazaný finančný agent Vám vie sprostredkovať výhodný úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu je aj dlhodobá starostlivosť o úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny v prípade nečakaných životných situácií.

Pridať k zaujímavým
Pozemok na bytovú výstavbu, Dudince - CORALI Real

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v centre kúpelného mestečka Dudince. Pozemok je podľa územného plánu určený na bytovú výstavbu. Výmera pozemku je 12 478 m2. Bezproblémový prístup asfaltovou komunikáciou. IS pri pozemku. Šírka pozemku 54 m. Cena: 229 000.- € Uvedená cena je vrátane provízie RK, právneho servisu, katastrálnych a notárskych poplatkov. KONTAKT: Kosiba Miloš, 0915 69 77 99 kosiba@coralireal.sk Nehnuteľnosť predáva realitná spoločnosť CORALI Real, office: Tuhovská 1, 831 07 Bratislava, tel.č.: 0903 240 775, 0915 69 77 99

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Hrabicov, 12153 m² [ID:357385]

Včera poobede 14:28

Hrabičov/okres Žarnovica
6.000 EUR

zahrada, Hrabicov, Hrabicov, Zarnovica - Velky slnecny pozemok pod lesom s krasnym vyhladom.REZERVOVANE

Pridať k zaujímavým
Na predaj krásne pozemky v lone prírody v Detvianskej Hute.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj pozemky s unikátnym výhľadom v Detvianskej Hute. POZEMOK: - nachádza sa v Detvianskej Hute , okres Detva - rozloha pozemkov cca 12 000 m2 - nádherné výhľady a božské ticho - pozemok je mierne svahovitý - majiteľ pozemkov má od obce súhlasné stanovisko na výstavbu rod. domov alebo chalúp a tiež súhlas, že IS môžu byť vedené obecnou cestou Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE!!! na predaj krásny stavebný pozemok, 713 m2, Krupina. CENA: 11 400,00 EUR

TUreality ponúkajú na predaj krásny pozemok o výmere 713m2 vhodný na výstavbu RD alebo chalupy. Pozemok je kompletne oplotený, je rovinatý. Nachádza sa blízko centra, v tichej ulici. Priamo k pozemku vedie asfaltová prístupová cesta, pravidelne udržiavaná aj v zimných mesiacoch. Uvádzané rozmery sú len orientačné. Energetický certifikát nieje k dispozícii. Info: adam@tureality.sk, 0902464229 - Tomáš Adam.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok s krásnym výhľadom- Hriňová Javorinka

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere v 11985 m2 v chránenej krajinnej oblasti Poľana. Pozemok je evidovaný na LV , ako Trvale trávne porasty, skladá sa z dvoch, parciel typu "C". Časť pozemku pokrýva pasienok, časť 700 ks vysadených sadeníc smreka a na zvyšnom pozemku sa nachádzajú staršie buky. Z pozemku je krásny výhľad na okolitú prírodu. Prístupová cesta je asfaltová, až na posledných cca 600 m, ktorú tvorí nespevnená komunikácia. V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis....

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - komerčné využitie, 11959 m² [ID:N00008]

Pred 6 rokmi

Brezno/okres Brezno
3 EUR/ m²

Predaj: Pozemky UPN mesta Brezno schválené na rekreáciu a agroturistiku

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Revistske Podzamcie, 11922 m² [ID:354067]

Včera poobede 13:06

Žarnovica/okres Žarnovica
5 EUR/ m²

rekreacia, Revistske Podzamcie, Zarnovica, Zarnovica - Velky pozemok na kopci

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Ilija, 11729 m² [ID:358002]

Pred týždňom

Ilija/okres Banská Štiavnica
19.600 EUR

rekreacia, Ilija, Ilija, Banska Stiavnica - Pozemok na samote...

Pridať k zaujímavým
Pozemok pri ceste vhodný pre výstavbu KOLIBY.

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Ponúka na predaj pozemok v obci Predajná, okr. Brezno. Nachádza na hlavnom ťahu Banská Bystrica - Brezno pri ceste. Jedná sa o rovinatý, slnečný pozemok rozdelený hlavnou cestou, o výmere 11.395 m2 pozri foto. V dosahu je elektrika, voda, plyn. Cena dohodou. V prípade záujmu kontaktujte 0903 966 776. Zdarma Vám pomôžeme s vybavením hypotekárneho úveru prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.

Pridať k zaujímavým
Hektárový pozemok na samote v Detve

Pozemok sa nachádza v katastrálnom území Detvy pri asfaltovej ceste. Je v miernom kopci, končí na hrebeni kopca, z jednej strany ohraničený mladým lesom. Ponúka nádherné výhľady na okolitú prírodu. Vhodný na výstavbu ranča, chaty, gazdovstva. Aktuálne zapísaný ako trvale trávnaté porasty a orná pôda.

Pridať k zaujímavým
Na predaj dom v Krupine s 10a pozemkom

XEMAR (ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56), ponúka na predaj slnečný a mierne svahovitý pozemok v centre Krupiny o výmere 10 605 m2 Pozemok je stavebný a nachádzajú sa pri ňom všetky potrebné inžinierské siete (vodovod, elektrika, kanalizácia, plyn). Pozemok je vhodný na výstavbu rodinných domov. Prístup je veľmi jednoduchý, keďže rovno popred pozemok vedie vyasfaltovaná cesta. Zaručujeme kľudnú a tichú lokalitu. Neváhajte! Zavolajte mi! Dohodneme obhliadku! Stojí to za to! Žiadne popisy ani fotky nedokážu vystihnúť výnimočnosť domčeka a ani prostredia, v ktorom je zasadený. Môj kontakt: Ivan Kotrč ivan.kotrc@xemar.sk 0918/40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok v obci Hrušov.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v obci Hrušov. POZEMOK: - Rozloha je 10 452 m2. - V obci sa koná festival Hontianska paráda, ktorý sa stal jedným z najvyhľadávanejších festivalov v rámci Slovenska a pre obec, ale i celý región Hont je dôležitým nástrojom rozvoja v oblasti cestovného ruchu. - V obci sa nachádza i základná škola s materskou školou. - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
VÝRAZNÁ ZĽAVA !!!Hektárový pozemok v časti Opatová

Na predaj hektárový pozemok na komerčné využitie v Lučenci časť Opatová, pri ceste I. triedy č.50/E58/ R1 zo Zvolena do Lučenca.Jedná sa o rovinatý pozemok podlhovastého tvaru o celkovej výmere 10 450 m2.

Pridať k zaujímavým
Na predaj zabehnuté rekreačné stredisko + 27ha pozemkov. Znížená cena.

Na predaj zabehnuté rekreačné stredisko Krokava sa predáva aj s pozemkami 3Ha okolo hlavnej chaty, 14,2 ha pozemky pod vlekom + 10ha lesné pozemky (v urbáre). Hlavná budova chatového dreveného typu disponuje 19 štvorposteľovými izbami so štandardným vybavením a jedným apartmánom. V budove je jedáleň aj bufet. Samozrejmosťou je učebňa, študijné priestory a prednášková miestnosť. Na oddych je k dispozícii herňa so stolným tenisom, stolným futbalom a biliardom. Návštevníkom je na oddych k dispozícii aj vírivá vaňa (Jakuza). Ubytovanie je možné aj v 9 štvorposteľových chatkách Javorina so samostatnými sociálnymi zariadeniami. V jednej z chatiek sa nachádza aj sauna pre tri osoby. Ďalej je tu 15 kempingových 4 posteľových chatiek, ku ktorým patrí samostatne stojace sociálne zariadenie kempingového typu. Rekreačné stredisko je na predaj s plným vybavením a vlekom. Leto - V areáli rekreačného strediska je volejbalové, nohejbalové, futbalové a detské ihrisko s možnosťou vypožičania športových potrieb. V altánku so strechou je možnosť posedieť si pri otvorenom ohni. Záujemcovia si môžu vyskúšať jazdu na štvorkolke. Zima - V zime je k dispozícií 1000 metrov dlhá lyžiarska zjazdovka s vlekom Tatra Poma, ktorá je súčasťou strediska a je vzdialená len 50 metrov. V noci je zjazdovka upravovaná ratrakom. Krokava je miesto s nedotknutou prírodou, nádherným prostredím, vôňou hôr Stolických vrchov časť Revúcka vrchovina, medzi obcami Hnúšťa a Ratková v nadmorskej výške 750 m Vás naplní neuveriteľnou silou a vryje sa prehlboko do Vášho vnútra. Príroda v okolí rekreačného zariadenia Vás naplní pohodou a umožní Vám dokonalý relax a oddych v ktoromkoľvek ročnom období. Obec s 32 obyvateľmi, v ktorej akoby zastal čas, ukáže návštevníkom prvky ľudovej kultúry. Prvá zmienka o obci je z roku 1427. Obec patrí do Mikroregiónu Ratková a okolie. Malebné chalúpky v obci, položené na mieste kde končí cesta, sú v kontraste storočných domčekov, ktoré pod ťarchou času padajú a stávajú sa históriou, do ktorej však umožňujú nahliadnuť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj zabehnuté rekreačné stredisko + 27ha pozemkov. Znížená cena.

Na predaj zabehnuté rekreačné stredisko Krokava sa predáva aj s pozemkami 3Ha okolo hlavnej chaty, 14,2 ha pozemky pod vlekom + 10ha lesné pozemky (v urbáre). Hlavná budova chatového dreveného typu disponuje 19 štvorposteľovými izbami so štandardným vybavením a jedným apartmánom. V budove je jedáleň aj bufet. Samozrejmosťou je učebňa, študijné priestory a prednášková miestnosť. Na oddych je k dispozícii herňa so stolným tenisom, stolným futbalom a biliardom. Návštevníkom je na oddych k dispozícii aj vírivá vaňa (Jakuza). Ubytovanie je možné aj v 9 štvorposteľových chatkách Javorina so samostatnými sociálnymi zariadeniami. V jednej z chatiek sa nachádza aj sauna pre tri osoby. Ďalej je tu 15 kempingových 4 posteľových chatiek, ku ktorým patrí samostatne stojace sociálne zariadenie kempingového typu. Rekreačné stredisko je na predaj s plným vybavením a vlekom. Leto - V areáli rekreačného strediska je volejbalové, nohejbalové, futbalové a detské ihrisko s možnosťou vypožičania športových potrieb. V altánku so strechou je možnosť posedieť si pri otvorenom ohni. Záujemcovia si môžu vyskúšať jazdu na štvorkolke. Zima - V zime je k dispozícií 1000 metrov dlhá lyžiarska zjazdovka s vlekom Tatra Poma, ktorá je súčasťou strediska a je vzdialená len 50 metrov. V noci je zjazdovka upravovaná ratrakom. Krokava je miesto s nedotknutou prírodou, nádherným prostredím, vôňou hôr Stolických vrchov časť Revúcka vrchovina, medzi obcami Hnúšťa a Ratková v nadmorskej výške 750 m Vás naplní neuveriteľnou silou a vryje sa prehlboko do Vášho vnútra. Príroda v okolí rekreačného zariadenia Vás naplní pohodou a umožní Vám dokonalý relax a oddych v ktoromkoľvek ročnom období. Obec s 32 obyvateľmi, v ktorej akoby zastal čas, ukáže návštevníkom prvky ľudovej kultúry. Prvá zmienka o obci je z roku 1427. Obec patrí do Mikroregiónu Ratková a okolie. Malebné chalúpky v obci, položené na mieste kde končí cesta, sú v kontraste storočných domčekov, ktoré pod ťarchou času padajú a stávajú sa históriou, do ktorej však umožňujú nahliadnuť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj zabehnuté rekreačné stredisko + 27ha pozemkov. Znížená cena.

Na predaj zabehnuté rekreačné stredisko Krokava sa predáva aj s pozemkami 3Ha okolo hlavnej chaty, 14,2 ha pozemky pod vlekom + 10ha lesné pozemky (v urbáre). Hlavná budova chatového dreveného typu disponuje 19 štvorposteľovými izbami so štandardným vybavením a jedným apartmánom. V budove je jedáleň aj bufet. Samozrejmosťou je učebňa, študijné priestory a prednášková miestnosť. Na oddych je k dispozícii herňa so stolným tenisom, stolným futbalom a biliardom. Návštevníkom je na oddych k dispozícii aj vírivá vaňa (Jakuza). Ubytovanie je možné aj v 9 štvorposteľových chatkách Javorina so samostatnými sociálnymi zariadeniami. V jednej z chatiek sa nachádza aj sauna pre tri osoby. Ďalej je tu 15 kempingových 4 posteľových chatiek, ku ktorým patrí samostatne stojace sociálne zariadenie kempingového typu. Rekreačné stredisko je na predaj s plným vybavením a vlekom. Leto - V areáli rekreačného strediska je volejbalové, nohejbalové, futbalové a detské ihrisko s možnosťou vypožičania športových potrieb. V altánku so strechou je možnosť posedieť si pri otvorenom ohni. Záujemcovia si môžu vyskúšať jazdu na štvorkolke. Zima - V zime je k dispozícií 1000 metrov dlhá lyžiarska zjazdovka s vlekom Tatra Poma, ktorá je súčasťou strediska a je vzdialená len 50 metrov. V noci je zjazdovka upravovaná ratrakom. Krokava je miesto s nedotknutou prírodou, nádherným prostredím, vôňou hôr Stolických vrchov časť Revúcka vrchovina, medzi obcami Hnúšťa a Ratková v nadmorskej výške 750 m Vás naplní neuveriteľnou silou a vryje sa prehlboko do Vášho vnútra. Príroda v okolí rekreačného zariadenia Vás naplní pohodou a umožní Vám dokonalý relax a oddych v ktoromkoľvek ročnom období. Obec s 32 obyvateľmi, v ktorej akoby zastal čas, ukáže návštevníkom prvky ľudovej kultúry. Prvá zmienka o obci je z roku 1427. Obec patrí do Mikroregiónu Ratková a okolie. Malebné chalúpky v obci, položené na mieste kde končí cesta, sú v kontraste storočných domčekov, ktoré pod ťarchou času padajú a stávajú sa históriou, do ktorej však umožňujú nahliadnuť.

Pridať k zaujímavým

Poľnohospodárska pôda, xx, 9875 m² [ID:341526]

Pred týždňom

Nová Baňa/okres Žarnovica
41.500 EUR

orna poda, Nova Bana, Zarnovica - Pozemok uprostred prirody pri potoku

Pridať k zaujímavým
Predaj stavebného pozemku Zvolen

Ponúkame na predaj pozemok s inž. sieťami v priemyselnej zóne Zvolena. Pozemok je vedený v katastry ako zastavané plochy a nádvoria.Pozemok je rovinatý a je predpripravený na výstavbu skladov, výrobných prevádzok.... Na pozemku sa nachádzajú aj dva objekty / sú v cene / - administratívny o veľkosti 206m2 a nový sklad z oceľového materiálu o veľkosti 260m2. viac info v RK

Pridať k zaujímavým
POZEMOK UPROSTRED PRÍRODY S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM

XEMAR (igor.micko@xemar.sk alebo 0918 715 407) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 9.777m2 v obci Malachov pri Banskej Bystrici. Pozemok sa nachádza prírodou obklopenej lokalite a však len pár minút jazdy autom od centra Banskej Bystrice. Blízkosť prírody zabezpečí pokoj pre oddych a rôzne aktivity spojené s pohybom v nádhernej prírode. K pozemku vedie asfaltová komunikácia. Pozemok svojou polohou poskytuje široké možnosti využitia. Nachádza v dosahu inžinierskych sietí a je vhodný na výstavbu viacerých rodinných domov alebo rekreačných objektov. VÝHODY PONUKY: - poloha v uprostred prírody zároveň v blízkosti mesta Banská Bystrica - inžinierskych siete v dosahu - vhodný na výstavbu aj viacerých objektov So stavebnými prácami vám pomôže naša stavebná firma STAVMAX. Klientom ďalej ponúkame: -bezplatné zabezpečenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny servis

Pridať k zaujímavým
Dva zaujímavé domy na predaj, PODZÁMČOK

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931, 048 / 416 39 48) ponúka na predaj : dva rodinné domy, ktoré môžu slúžiť ako dvojgeneračné bývanie alebo jeden z nich môže byť využitý na podnikateľské účely ako penzión či reštaurácia. Obe stavby sú vedené na liste vlastníctva ako rodinné domy. Oba domy prešli v r. 2006 kompletnou rekonštrukciou. Urobili sa nové krovy a nová krytina, nové rozvody vody, elektriny a kúrenia, nové obklady, dlažby, plávajúce podlahy či plastové aj drevené okná a aj nové interiérové dvere. Domy majú spolu 9 izieb, kuchyňu, pracovňu, 5 kúpeľni a 2 samostatné toalety, samostatnú kotolňu na pevné palivo a 3 pivnice. Domy sú neustále udržiavané a vykurované. Celková rozloha pozemkov k domom je 1 ha s možnosťou prikúpenia ďalších 2 ha. Súčasný znalecký posudok na domy je 340 000 € Využite príležitosť kúpy dvoch rodinných domov na vynikajúcom mieste a objednajte si obhliadku ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Predaj pozemkov na budúcu výstavbu rod. domou na Kováčovej

Investičná príležitosť. Predaj pozemkov plánovaných na výstavbu rod. domou v lokalite Kováčová. V blízkosti všetky inž. siete.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Nova Bana, 9621 m² [ID:358003]

Pred týždňom

Nová Baňa/okres Žarnovica
39.900 EUR

rekreacia, Nova Bana, Nova Bana, Zarnovica - Pozemok obklopeny peknou prirodou..

Pridať k zaujímavým

Pozemok na samote 9600m2 [ID:281050695789]

Pred 5 mesiacmi

Horné Hámre
22.000 EUR

Pozemok na samote 9600m2

Pozemok na samote v katastri obce Horné Hámre. Má výmeru 9600m2 je to lúka obkolesená stromami, lesom. Prístup iba terénnym autom do kopca po poľnej ceste, lesom a lúkami cca 1,5km. Povolenie na výstavbu nehnuteľnosti, elektrina cca 300m, voda formou studne. Ideálne pre ľudí hľadajúcich prírodu, úplné súkromie a kľud. Blízke okolie ponúka letnú aj zimnú rekreáciu, neďaleko je ranč, tajch na Novej Bani 10km, lyžiarske stredisko na Ostrom Grúni 10km. Do 25 minút jazdy autom je lyžiarske stredisko Ski park Salamandra v Hodruši Hámroch, Vodný Raj vo Vyhniach, kúpele Sklené Teplice. Okolitá príroda vhodná na turistiku, neďaleké Štiavnické vrchy s množstvami jazier.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok vhodný na výstavbu rod. domov- Stožok- EXKLUZÍVNE

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ), exkluzívne ponúka na predaj pozemok pod rodinné domy v Detve, časť Krné. Druh pozemku:Trvale trávne porasty, Orná pôda: 9534 m2 OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo, -elektrina (380 V), na pozemku, -voda- nutné vŕtať studňu, -kanalizácia- nie, -plynovod- nie, -terén rovinatý, -prístupová komunikácia- asfaltová cesta V cene ponuky je zahrnutý právny servis.

Pridať k zaujímavým
Na predaj veľký areál v Banskej Bystrici

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ), ponúka na predaj veľký areál v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na ul. Zvolenská cesta na pozemku o výmere 9358 m². Areál pozostáva: 3 x výrobná hala (cca 5000 m²), 2 x skladové priestory (cca 3000 m²) , administratívne priestory, kuchynka, sociálne zariadenie, výťah, schodisko, nakladacia rampa. Celý areál je oplotený. K pozemku prináležia aj spevnené plochy. Areál je možné využiť na prevádzkové al. výrobné priestory a iné podnikateľské účely...Rýchly prístup do mesta BB a ZV...

Pridať k zaujímavým
Predaj posledných pozemkov v priemyselnej zóne Šalková

Ponúkame na predaj posledné voľné pozemky v priemyselnej zóne Šalková pri Banskej Bystrici. Na pozemkoch sú všetky inžinierske siete. Pozemok je priamo napojený na asfaltovú obecnú komunikáciu. Viac informácií v realitnej kancelárii.

Pridať k zaujímavým
Predaj stavebného pozemku v priem. zóne pri Zvolene

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne v blízkosti diaľnice v obci Budča pri Zvolene. Celý pozemok je v liste vlastníctva vedený ako zastavané plochy a nádvoria. Na pozemku sa nachádza - elektrika, plyn, kanalizácia, vlastná úžitková voda zo studne, obecný vodovod, asfaltová cesta. Viac info v real. kancelárii.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok v okrajovej časti obce Detvianska Huta

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj pozemok v okrajovej časti obce Detvianska Huta pri osade Komárno. PARCELY: Druh pozemku- Trvale trávne porasty. Celková rozloha- 9123 m2 Cena 1m2/ 2.19,- eur Počet parciel: 5ks. Možnosť prikúpiť dve parcely o celkovej výmere 1625 m2, druh pozemku- Trvale trávne porasty cena 1m2/ 3.50,- eur, OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo, -elektrina (380 V) v dosahu, -voda- potrebné vŕtať studňu, -mierne svahovitý, -slnečný pozemok, -prístupová komunikácia- obecná asfaltová cesta, posledných 100m tvorí nespavnená komunikácia. V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis (kúpnopredajné zmluvy, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, overenie dokumentov, prehlásenie sietí)

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - zmiešané využitie, 9040 m², pozemok je ohradený, rovina [ID:760]

Pred 2 týždňami

Lukovištia/okres Rimavská Sobota
135.559 EUR

TOP Realitka – POZEMOK 9040m2, Zastavané plochy a nádvoria, rozostavaná stavba, tichá lokalita, nádherná príroda, les, turistika, Lukovištia – RIMAVSKÁ SOBOTA

tichá lokalita, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok pri lese- Detvianska Huta

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, alebo rekreačnej chaty. Jedná sa o mierne svahovitý pozemok, o celkovej rozlohe 8823 m2, v okrajovej časti obce Detvianska Huta. IS: asfaltová prístupová komunikácia, el. prípojka vo vzdialenosti cca 200m, voda- potrebné vŕtať studňu. Obec poskytuje dobrú občiansku vybavenosť. V cene ponuky je zahrnutý kompletný právny servis..

Pridať k zaujímavým
Pozemok 8597m2 s krásnym vyhľadom na polosamote v obci Drábsko

Ponúkame na predaj pozemok na polosamote s krásnym výhľadom na okolie v katastri obce Drábsko. Rozloha pozemku je 8597m2. V blízkosti pozemku je voda a elektrika. Po dohode je možnosť väčšej alebo menšej výmery pozemku. Pozemok je vhodný na výstavbu chalupy podľa vlastných predstáv. V okolí je krásna príroda. Možnosti - jazdenie na koňoch, hory plné lesných plodov, pokoj a v zime bežky.

Pridať k zaujímavým

Zástavba rodinných domov, 8326 m², pozemok je ohradený, tichá lokalita [ID:MT-39-436250]

Pred týždňom

Lehôtka pod Brehmi/okres Žiar nad Hronom
174.846 EUR

EKOREAL–Lehôtka pod Brehmi POZEMOK–vhodný aj na výstavbu RD-len 21€/

bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok v centre Detvy

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o veľkosti 8196 m2 nachádzajúci sa v intraviláne mesta Detvy. Pozemok má ideálne umiestnenie a je prístupný po asfaltovej prístupovej komunikácii. V tesnej blízkosti sa nachádzajú všetky IS. Pozemok je vhodný na výstavbu bytových domov, alebo polyfunkčného objektu. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Náš viazaný finančný agent Vám vie sprostredkovať výhodný úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu je aj dlhodobá starostlivosť o úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny v prípade nečakaných životných situácií.

Pridať k zaujímavým
Predaj- rekreačný pozemok- 2,50 €/m2- Hriňová- Skicentrum Košútka

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj 2 x rekreačný pozemok (2 x 8177 m2) v Hriňovej- Skicentre Košútka. Rekreačné stredisko poskytuje možnosti vyžitia sa v lyžovaní, turistike, lanovej dráhe, motokrose, cyklokrose ... Pozemky sú neďaleko (200 m) skautského tábora Horná Bzová. Možnosť odkúpiť aj jednotlivo. http://www.kosutka.sk/leto/sk/home.html https://www.youtube.com/watch?v=_9x-arlJ_lg http://www.countrycross.sk/trat/272-hrinova--kosutka PARCELY: Druh pozemku- TTP -parcela- 8177m2- 20.442,- € -parcela- 8178 m2- 20.442,- € Spolu: 16355 m2- 40.887,- € OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrina (380 V), pri pozemku -voda- potrebná studňa -terén mierne svahovitý -prístupová komunikácia- poľná cesta, cez aj zimu lyžiarsky vlek V cene ponuky je zahrnutý právny servis(kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov,prehlásenie sietí). Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok v Detve časť Piešť

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, chaty, alebo drevenice. Jedná sa o mierne svahovitý pozemok, s pekným výhľadom o celkovej rozlohe 8085 m2. Pozemok sa nachádza cca 4 km od mesta Detva , vedie k nemu asfaltová komunikácia. El. prípojka v dosahu, voda- vodovod vedúci cez pozemok, odpadové vody je možné riešiť formou septiku alebo vlastnej čističky odpadových vôd. V cene ponuky je zahrnutý právny servis ...

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Revistske Podzamcie, 8031 m² [ID:354068]

Včera na obed 12:54

Žarnovica/okres Žarnovica
5 EUR/ m²

rekreacia, Revistske Podzamcie, Zarnovica, Zarnovica - Velky pozemok na kopci

Pridať k zaujímavým
Predaj pozemku v obci Ostrá Lúka

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Ostrá Lúka. Pozemok je v centre obce,určený v územnom pláne na IBV. Inžinierske siete voda, elektrika a plyn sú pred pozemkom.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok, Ponická Huta, Banská Bystrica

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka na predaj slnečný pozemok v Ponickej Huti, okr. Banská Bystrica o výmere 7 922m2. Nachádza sa v tichej doline uprostred krásnej prírody. Je zahrnutý do územného plánu ako pozemok určený na rekreáciu a oddych s plánovanou výstavbou rekreačných chát. Elektrina je v dosahu, vodu je možné riešiť vlastnou studňou s kvalitnou horskou vodou. Výhodou je možnosť postavenia viacerých chát. Cena: 87 000,- V prípade záujmu Vám pomôžeme nájsť klientov na predaj alebo prenájom aj vašej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny a právny servis

Pridať k zaujímavým

Priemyselná zóna, 7738 m², pozemok je ohradený, rovina [ID:205361]

Pred mesiacom

Lučenec/okres Lučenec
232.000 EUR

Pozemok na priemyselné účely Lučenec na predaj, na konci mesta

obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebný pozemok nad Detvou

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj stavebné pozemky v oblasti Detva o rozlohe 1169 m2, 3329 m2, 2978 m2. Parcely je možné zakúpiť v celku, alebo samostatne. IS: Prístupová asfaltová cesta, prípojka el. energie na pozemku, kanalizácia a plynová prípojka v dosahu 250 m, pekný výhľad. Pozemky sú zakreslené v územnom pláne mesta Detva. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým

Poľnohospodárska pôda, Donovaly, 7324.00 m² [ID:]

Pred 3 týždňami

Donovaly/okres Banská Bystrica
314.932 EUR

Predaj pozemku na Donovaloch pre komerčné využitie

Poľnohospodárska pôda, Donovaly, 7324.00 m²

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Inovec, 7324 m² [ID:347725]

Pred týždňom

Veľká Lehota/okres Žarnovica
38.320 EUR

rekreacia, Inovec, Velka Lehota, Zarnovica - Velky slnecny pozemok v chatovej oblasti

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Kostivrch, 7116 m² [ID:341775]

Pred týždňom

Horné Hámre/okres Žarnovica
21.500 EUR

pre rodinne domy, Kostivrch, Horne Hamre, Zarnovica - Slnecny pozemok

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj Pozemok v obci Hodruša Hámre časť Banská Hodruša o výmere 6971m2. CENA: 67 000,00 EUR

Tureality ponúka na predaj pozemok v obci Hodruša Hámre časť Banská Hodruša o výmere 6971m2. Ponúkame na predaj veľmi pekný súkromný A TICHÝ pozemok aj s lesíkom a vlastnou studňou (studňa je v hornej časti pozemku) na výstavbu 2.och rodinných domov, v okrese Žarnovica, obec Hodruša Hámre, katastrálne územie Banská Hodruša.10 km od Banskej Štiavnice. - pozemok sa nachádza v intraviláne, neďaleko penziónu Banský Dom...čiže nie ďaleko od civilizácie,avšak v tichej a kludnej lokalite s dostatkom súkromia. - pozemok má rozlohu 6971 m2, z čoho šírka je miestami od 30 do 60 m a dĺžka pozemku je cca 180 m ( orientačne) - inžinierske siete: elektrina a voda na pozemku,(plyn nie je a ani kanalizácia na pozemku) - vstup na pozemok je možný z dvoch strán ( asfaltová cesta a potom pokračuje spevnená cesta), asfaltová cesta pokračuje už len do lokality Kameň. - Banská Hodruša, ktorá je súčasťou Hodruše Hámre nájdete základnú školu, aj súkromnú strednú umeleckú školu, potraviny, reštaurácie a penzioníky... -Najbližšie TURISTICKÉ zaujímavosti: -Vodný raj Vyhne =4,8 km -Nový hrad Banská Štiavnica=5,4 km -Starý hrad Banská Štiavnica=5,4 km -Chrám sv. Kataríny=6 km -Kaštieľ sv. Antona=10,1 km -Hodrušské Jazero=3,6 km -Salamandra Resort Lyžiarsky vlek=3,8 km V cene máte kompletný právny servis vrátane poplatku za vklad do katastra a vypracovanie kúpno predajných zmlúv. Financovaním rekonštrukcie a kúpi nehnuteľnosti cez bankové inštitúcie pomôžeme. Info paulik@tureality.sk Tel.čislo: 0907631214

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Banska Hodrusa, 6971 m² [ID:354179]

Pred týždňom

Hodruša - Hámre/okres Žarnovica

rekreacia, Banska Hodrusa, Hodrusa-Hamre, Zarnovica - Velky kopcovity pozemok na polosamote pod lesom

Pridať k zaujímavým
Lesný pozemok v rekreačnej časti, Piesok - Valaská

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048 / 416 39 48 ponúka na predaj : lesný pozemok o výmere 6 932 m² v katastri obce Valaská, časť Piesok. Pozemok je veľmi lukratívna záležitosť, lebo sa nachádza v rekreačnej časti, na hlavnej trase k lyžiarskemu a lanovkovému stredisku Chopok Juh, ktorý je celoročne bohato navštevovaný turistami z celej Európy. Na okraji lesnej časti je postavených množstvo malých aj veľkých rekreačných chát, ktoré sú obývané aj celoročne. Z lesa je nádherný výhľad na okolie a končiare Nízkych Tatier. Je to ideálne miesto na stavbu chaty, v minulosti tu stál dokonca aj lyžiarsky vlek, ktorý však ustúpil veľkým strediskám. Z pozemku je blízko k hlavnej asfaltovej ceste. Nenechajte si ujsť skvelú príležitosť vlastniť kus krásneho lesa a objednajte si obhliadku ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Dražba časti výrobného areálu v Lučenci.

Predmetom dražby je administratívna budova, 2 x sklad, 2 x výrobná hala a tlaková stanica spolu s príslušenstvom a pozemkami o celkovej výmere 31.689 m2. Administratívna budova - Jedná sa o samostatne stojacu budovu s priečnym nosným systémom s 3 nadzemnými podlažiami a spojovacím jednopodlažným krčkom spojenej pôvodne s výrobnou halou M4. Konštrukčný systém je montovaný železobetónový skelet, dvojtrakt, trojpodlažná časť stavby má v pozdĺžnom smere 8 modulov po 6000 mm, v priečnom smere dva moduly po 6000 mm, konštrukčná výška podlaží je 4,2 m, v časti výmenníkovej stanice je konštrukčná výška 4,9 m. konštrukčná výška 2. a 3. nadzemného podlažia je 3,6 m. Nosná konštrukcia je rámová, rámy vytvárajú priečny nosný systém. Nosné rámy sú vytvorené zo stĺpov a prievlakov, stĺpy sú pri spájaní prerušované prievlakmi. Stropné konštrukcie sú zo železobetónových dutinových panelov. V smere kolmom na nosné rámy je použitá jedna stužujúca stena. Schodiskové konštrukcie sú vytvorené zo schodiskových ramien a podestových panelov. Obvodový plášť je zo siporexových panelov hr. 100 mm. Podlahy sú v prevažujúcom vyhotovení PVC, v sociálnych zariadeniach sú keramické. V sociálnych zariadeniach sú keramické obklady, sanita. Vonkajšie omietky sú z nástrekových hmôt, vykurovanie je ústredné. Elektroinštalácia je svetelná aj motorická. Okná sú plastové, v objekte je rozvod vody, kanalizácie, zemného plynu. Sklad U12 - Jedná sa o samostatne stojaci stavebný objekt - oceľovú oblúkovú halu s jedným nadzemným podlažím. Zvislé nosné konštrukcie tvoria oblúkové kovové rámy uložené na základovom rošte. Stavba nie je zateplená ani vykurovaná. Konštrukčný systém je montovaný kovový skelet. Stavba nie je dispozične členená. Stavba sa užíva od roku 1986. Kovová konštrukcia je montovaná, nosníky sú polkruhového tvaru, celkom 11 modulov po 3600 mm. Opláštenie do výšky 2500 mm je vlnitý pozinkovaný plech, zvyšok je zo sklolaminátu, stavba nie je zateplená. Základy sú betónové pásy šírky 400 mm, s ukotveným oceľovým roštom, ku ktorému sú upevnené kovové polkruhové nosné rámy. Vráta - 3 ks dvojkrídlové vráta konštrukcie oceľový rám, celoplechová výplň. Podlaha je betónová. Elektroinštalácia je svetelná, stavba má bleskozvod. Výrobná hala V2 - Jedná sa o samostatne stojací objekt s jedným nadzemným podlažím so žeriavovou dráhou a strešnou krytinou na sedlovej streche. Stavba nie je dispozične členená. V roku 2003 bolo vykonané dodatočné zateplenie na výrobnej hale . Stavba bola postavená v roku 1986. Jedná sa o samostatne stojacu montovanú oceľovú halu. Nosné oceľové stĺpy sú osadené na železobetónových pätkách. Osová vzdialenosť pätiek je 4,5 m, pôdorysná plocha je 46 m * 19,12 m. Pozdĺžne steny sú montované z AZC polystyrénových panelov z vnútornej strany o hrúbke 6,2 cm. Vonkajšia stena haly je z profilového plechu uchytená na stĺpoch. V pozdĺžnych stenách sú umiestnené oceľové okná zdvojené a v južnej pozdĺžnej tene sú oceľové vráta nazateplené. Severná pozdĺžna stena je bez dverí. Koncové štítové steny sú vymurované z plynosilikátových tvárnic. Omietnutá je vonkajšia aj vnútorná strana. Okná sú oceľové s dvojitým zasklením a nezateplené oceľové vráta. Hala je prekrytá oceľovými väzníkmi. Podhľad tvorí oceľový plech, na ktorom je uložená tepelná izolácia Nobasil 10 cm. Strešná krytina je z profilových plechov. Stavba sa užíva od roku 1986. Výrobná hala M4 - Jedná sa o samostatne stojaci stavebný objekt - väzníkový variant trojloďovej haly jedným nadzemným podlažím, bez žeriavových dráh s plochou strechou . Nosnú konštrukciu tvoria železobetónové stĺpy. Strešné väzníky ú predpäté. Na strešných väzníkoch sú uložené strešné doky. Strešná krytina je Bitagit. Konštrukčný systém je montovaný železobetónový skelet, trojloďový, rozpätie 1800 mm, technologicky samostatná dvojloďová časť stavby má celkom 8 modulov po 6000 mm, technologicky samostatná jednoloďová časť stavby má celkom 10 modulov po 6000 mm, z toho 2 moduly sú za dilatáciou. V dvojloďovej čti je mechanická dielňa, v jednoloďovej časti bola lakovňa, kotolňa, sklady, elektrorozvodňa. Stavba sa užíva od roku 1986. Sklad U 11 - Jedná sa o samostatne stojaci stavebný objekt - oceľovú halu s jedným nadzemným podlažím. Zvislé nosné konštrukcie tvoria oceľové stĺpy na základových pätkách. Zastrešenie je oceľovými sedlovými priehradovými strešnými väzníkmi. Stavba nie je zateplená ani vykurovaná. Konštrukčný systém je montovaný skelet, jednoloďový. Stavba nie je dispozične členená. Užíva sa od roku 1986. Stavba pri obhliadke nebola sprístupnená, v znaleckom posudku vychádzaznalec z predchádzajúceho ZP - 31/200, vypracoval Ing. Peter Homola. Tlaková stanica - bola odstránená Bližšie informácie na tel.č. 02/59490121

Pridať k zaujímavým
Predaj- pozemok- 6740 m2- Stará Huta, okr. Detva

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj pozemok v okr. Detva, obec Stará Huta- s elektrickým stľpom v dosahu pozemku (100m) vhodnom na výstavbu rodinného domu alebo chalupy. Napojenie pozemku z poľnej obecnej komunikácie. PARCELY: Druh pozemku- orná pôda OSTATNÉ: -osobné vlastníctvo -elektrické vedenie v dosahu 100m -potrebné vŕtať vlastnú studňu -terén svahovitý -prístupová komunikácia – poľná obecná cesta V cene ponuky je zahrnutý bezplatný právny servis(kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov,prehlásenie sietí). Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 6643 m² [ID:N00010]

Pred 6 rokmi

Brezno/okres Brezno
10 EUR/ m²

Predaj: pozemok v dobrej lokalite Brezna

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka