Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (2220): Na predaj » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

Odporúčame

5-izbový nadštandardný rodinný dom v Selciach

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka veľmi pekný, kvalitne postavený a udržiavaný rodinný dom v obci Selce pri Banskej Bystrici. Prehliadku domu môžete urobiť aj na YouTube (skopírujte link do prehliadača): https://youtu.be/5eLE_QR7u0Y Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie na ktorom je obytné podkrovie. Z dispozičného hľadiska sa v dome nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, 3 spálne, hosťovská izba, kúpeľňa, WC, práčovňa, miestnosť s prípravou pre saunu, technická miestnosť (kotolňa) s fitness. Súčasťou domu je dvojgaráž s priestorom využiteľným ako sídlo firmy. Výmera pozemku patriaceho k domu je 1.155 m2 Rodinný dom je postavený z tehál hrúbky 40 cm so zateplením s EPS, strešná krytina je škridlová značky Tondach, okná sú drevené Eurookná. Pred domom je vytvorené parkovanie pre 5 aút. Príjemný relax je možný na krytej terase za domom, ale aj vo vonkajšom bazéne o veľkosti 35 m3. Dom je napojený na verejný rozvod vody, DSL internet a na vlastnú ČOV, v prípade záujmu je ho však možné napojiť aj na verejnú kanalizáciu. Fotografie ponúkaného domu sú len malou ochutnávkou pozývajúcou na obhliadku tohoto výnimočného rodinného domu. V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a v prípade ak kúpite tento byt cez našu realitnú kanceláriu a využijete služby nami určeného finančného poradcu zaplatíme za Vás Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru takže nielenže ušetríte ale obchod Vám urobíme "na kľúč". Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú si môžete pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

Pridať k zaujímavým
Na predaj parkovacie miesto - centrum

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj parkovacie miesto v centre - Horná ulica.IhneĎ k dispozícií. Maklér odporúča!!! Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. Pomôžem Vám s predajom aj Vašej nehnuteľnosti ... stačí zavolať 0918065693

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, 11 m², pôvodný stav, samostatná kuchyňa [ID:204970]

Pred 4 mesiacmi

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
8.000 EUR

Parkovacie miesta Banská Bystrica na predaj, priamo v centre

panelová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Nebytový priestor, Dolne Hamre, 12 m² [ID:450666]

Pred týždňom

Hodruša - Hámre/okres Žarnovica
55.000 EUR

obchodne priestory, Dolne Hamre, Hodrusa-Hamre, Zarnovica - Zabehnuty obchod s domacimi potrebami v strede obce

Pridať k zaujímavým
Rovinatý slnečný pozemok s chatkou v BB

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj krásny slnečný rovinatý pozemok s chatkou v záhradkárskej osade v obci BB - Fončorda. Chatka s rozlohou 15m² sa nachádza na pozemku 809m². Na pozemku je rozostavaný altánok, ktorý si nový majiteľ môže dokončiť podľa svojich predstáv. Dobrý prístup autom priamo k chatke. Chatka je útulná s krbom. DOHODA NA CENE MOŽNÁ!!! Maklér odporúča!!! Pomôžem Vám s predajom alebo s prenájmom aj Vašej nehnuteľnosti ... stačí zavolať 0918065693

Pridať k zaujímavým
Záhrada s chatkou na Podborovej

Ponúkame na predaj peknú, slnečnú záhradku s chatkou v záhradkárskej osade Podborová - Borový Potok. Celková rozloha pozemku je 486 m2, z toho výmera chatky je 15 m2. Chatka je v pôvodnom stave, má murované základy a je kompletne podpivničená. Horná časť je drevostavba s lepenkovou strechou. Elektrická ani vodovodná prípojka zavedená nie je. K pozemku je centrálne ťahaná iba úžitková voda. Pozemok je mierne svahovitý s kaskádami. Na záhrade sú vysadené jablone, ríbezle a vinič. Prístupová cesta: spevnená. Na murovanom základe môže vyrásť nová chatka podľa predstáv budúceho majiteľa Ak túžite po oddychu v úžasnom tichu, na čerstvom vzduchu a zároveň v blízkosti mesta, táto ponuka je práve pre Vás. Okolím tejto nehnuteľnosti budete nadšený . . .

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradky s chatkou / ZL.Potok / Zvolen

Ponúkame na predaj peknú vysporiadanú záhradku s menšou chatkou a skleníkom na Zlatom Potoku. Na pozemku je možnosť postaviť si vlastnú studňu. Voda bola nájdená, ale nebol spravený výkop. Momentálne je tam len niekoľko nádrží na zber dažďovej vody z odkvapov. Na záhradke je viacero ovocných stromov, kríkov, vinič. Rovinatá slnečná.

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž v obci Dolná Ždaňa / Žiar nad Hronom

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj garáž v obci Dolná Ždaňa / Žiar nad Hronom - úžitková plocha asi 17m2 - nová keramická podlaha, nová stierka, nová elektroinštalácia, led-kové osvetlenie - nová sekčná brána s dialkovým ovládaním - nehnuteľnosť je bez tiarch a voľná ihneď - v cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis

Pridať k zaujímavým
Predaj vonkajšie parkovacie miesto v novostavbe Rákoš vo Zvolene

Ponúkame Vám na predaj vonkajšie parkovacie miesto priamo pred obytným domom Rákoš 22 v novostavbe vo Zvolene neďaleko centra o rozlohe 17m2.

Pridať k zaujímavým
Na predaj murovaná garáž - Fončorda

XEMAR (ivana.vavrikova@xemar.sk alebo 0918 065 693), ponúka na predaj veľkú, radovú murovanú garáž v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 18 m² v meste BB - Tulská ulica. Garáž má výklopnú bránu, je zabezpečená 2-stup. zabezpečovacím zariadením, ktoré je napojené na sirénu, je omietnutá zvnútra aj zvonku, má vetracie okienko s mrežou, elektroinštaláciu, na stenách sú namontované konzoly na police a kolesá. Vstup je vybetónovaná a pokrytý asfaltom. Strešná krytina je plech. Garáž je suchá, využitie možné aj ako sklad materiálu, dielňa resp. na prenájom, atď. Energetický certifikát nie je vyhotovený. Maklér odporúča!!! Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. Pomôžem Vám s predajom aj Vašej nehnuteľnosti ... stačí zavolať 0918065693

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž pri Smrečine, Banská Bystrica

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907448751) ponúka na predaj garáž o výmere 18m2 pri Smrečine. Súčasťou je montážna jama, elektrina v dosahu 3 garáží. Prístupová cesta je asfaltová, pred garážou spevnená, celoročne udržiavaná. Voľná ihneď. Odporúčam vidieť. Cena: 6 900,-€ Našim klientom ponúkame: -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -kompletné vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri Pomôžeme vám s predajom aj inej nehnuteľnosti. V prípade záujmu volajte 0907 448751.

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž, Brezno - Halny

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908622233), ponúka na predaj garáž v meste Brezno - Halny. Jedná sa o murovanú garáž o výmere 18 m², ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží. Garáž je v pôvodnom stave a súčasťou garáže je jama.

Pridať k zaujímavým
Na predaj parkovacie miesta na Hornej ul. v Banskej Bystrici

XEMAR (denisa.jakimova@xemar.sk,tel.0917227331) ponúka na predaj parkovacie miesta na Hornej ul. v Ban. Bystrici za budovou Slov. pošty. Cena za jedno parkovacie miesto je 6000 € s DPH. Pre právnické osoby možnosť odpočtu DPH. Pre bližšie informácie kontaktujte vyššie uvedené údaje.

Pridať k zaujímavým
Poschodová garáž, Podháj BB - exkluzívne u nás

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj murovanú poschodovú garáž, ktorá je súčasťou radovej zástavby garáži na ulici Podháj. Nachádza sa v zastavanom území mesta na dobre prístupnom mieste. Výmera garáže je nadštandardná a to 2 x 19 m², pretože ku garáži patrí aj pivničný priestor s rovnakou výmerou ako je garáž. Preto okrem auta sa do tohto priestoru zmestí čokoľvek, čo potrebujete uskladniť. Ďalší odkladací priestor ( napr.na pneumatiky, či lyže …. ) vznikol pod pultovou strechou garáže. Garáž má rozvody elektriny nielen na 230 ale aj na 400 V, vchádza sa do nej klasickými plechovými vysúvacími polystyrénom zateplenými dverami a do pivničnej časti zdola vedú drevené dvere s mrežou. Prístup k nehnuteľnosti je z dvoch strán asfaltovou cestou. Táto nehnuteľnosť je vhodná nielen na garážovanie vlastného automobilu, ale aj ako investičná príležitosť, na prenájom. Garáž je kúpou ihneď voľná. Oslovte ma na obhliadku tejto zriedkavej garáže ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Predaj Garsonka - Komplet zrekonštrovaná kúpelňa !

Tím Victory Investments Vám ponúka garsonku na 5 poschodí v skvelej lokalite. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierky. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka .Konštrukcia objektu: zmiešaná. Kúrenie: centrálne. Okná: plastové Výhody: obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu,zateplený bytový dom. Cena 44 500 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Garáž v garážovom dome na prízemí, Starohorská ulica, výborné umiestnenie!

TOP Living ponúka na predaj garáž v garážovom dome na Starohorskej ulici v Sásovej. Garáž je výborne umiestnená - na prízemí garážového domu, čo umožňuje jednoduchý vjazd a výjazd s vozidlom. Rozloha garáže je 20 m2. Výhodou je strážna služba. Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť. Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás. Kontakt: Mgr. Peter Ružbacký 0908 505 201

Pridať k zaujímavým
Na predaj Garzónka V CENE SO ZARIADENÍM, BB Fončorda

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj garzónku v Banskej Bystrici-ul. Internátna s výmerou 20m2. Byt je po rekonštrukcii, nachádza sa na šiestom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, z izby s kuchynským kútom. Bytový dom je zateplený. Energetický certifikát - áno. Kompletná občianska vybavenosť. Odporučujeme obhliadku. Výhody: -rekonštrukcia -nízke mesačné náklady -lokalita

Pridať k zaujímavým
TOP Living ponúka na predaj garáž na Uhlisku – Banská Bystrica.

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe na Uhlisku v Banskej Bystrici. Garáž je murovaná, úžitková plocha 20 m2. Prislúchajúci pozemok ku garáži má výmeru 20 m2, garáž je udržiavaná , má funkčnú elektrickú prípojku. Cena: 9.500,- eur Neváhajte, odporúčame obhliadku !!!! Anna Rosenbergerová Líšková 0905 577 305

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom - celoročne obývateľná chatka s pozemkom. CENA: 29 000,00 EUR

TU reality, ponúka na predaj celoročne obývateľnú chatku-rekreačný dom v blízkosti Lučenca, je umiestnená v záhradkárskej oblasti bez LV. Záhradná chatka je podpivničená, na prvom poschodí je kuchyňa s novou kuchynskou linkou spojená s obývacou miestnosťou s krbom a v podkroví sú umiestnené 2 menšie izby. Stropy sú obložené sádrokartónom, podlahy - dlažba keramická a drevený obklad. Nad vstupom do pivnice je umiestnený prístrešok vhodný na príjemné posedenie, grilovanie. V bezprostrednej blízkosti je parkovacie miesto. Ku chatke prináleží pozemok o výmere 424 m2. Chatku je možné obývať celoročne. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V predajnej cene je zahrnutý kompetný právny servis, a poplatok za vklad do katastra . Kontakt na makléra: Mgr. Mártonová martonova@tureality.sk

Pridať k zaujímavým
Na predaj prenosná chatka - UNIMObunka 7,3m x 3,1m v Hliníku nad Hronom., CENA: 3 800 €

TUreality ponúka na predaj prenosnú chatku - UNIMObunku, umiestnenú v Hliníku nad Hronom, vhodná ako rekreačná chalupa na záhradu, ale aj na podnikanie-obchod,kanceláriu. Momentálne je nevyužívaná. El.desiatková skrinka a 30m kábel pre napojenie na sieť je k dispozícii. V prípade záujmu je zabezpečený aj prevoz na Váš pozemok. . Info paulik@tureality.sk Tel.čislo: 0907631214

Pridať k zaujímavým
Na predaj garáž v meste Kremnica, okres Žiar nad Hronom

XEMAR (filip.zaoral@xemar.sk alebo 0908622233), ponúka na predaj garáž v meste Kremnica, okres Žiar nad Hronom. Jedná sa o murovanú garáž o výmere 23 m², ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží. Garáž je v pôvodnom stave.

Pridať k zaujímavým

Chata na polosamote s pozemkom 3700m2 [ID:284616487713]

Pred 2 mesiacmi

Nová Baňa
22.000 EUR

Chata na polosamote s pozemkom 3700m2

Chata na polosamote v okrajovej časti Novej Bane. Je na pozemku o výmere vyše 3700m2 z toho zastavaná plocha je o výmere vyše 300m2. Chata je stavba bez súpisného čísla-vhodné na asanáciu a teda najmä využitie miesta. Na pozemku je elektrická skriňa, stačí len prihlásiť. Voda formou studne-treba vykopať. Asfaltová prístupová cesta odhŕňaná aj cez zimu. Pozemok je rovinatý, slnečný. Blízke okolie ponúka letnú aj zimnú rekreáciu, iba pár kilometrov je lyžiarske stredisko Drozdovo neďaleko je ranč, tajch na Novej Bani, Vodný Raj vo Vyhniach. Okolitá príroda vhodná na turistiku, dobrá dopravná dostupnosť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj útulná chata v rekreačnej oblasti len 3km od Krupiny.

XEMAR ( ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56 ), Vám ponúka na predaj príjemnú, útulnú, celodenne slnkom zaliatu záhradnú chatku vo veľmi kľudnej oblasti Ficberg, neďaleko Krupiny. CHATA: - celomurovaná (24m2) - na prízemí chaty je pivnica, z ktorej sa vychádza na kamennú terasu, ktorá ponúka príjemný oddych v chládku. - na poschodí je spoločenská miestnosť s kuchynkou, vrch chaty slúži na spanie. - vonku k dispozícii suché WC. - treba si vykopať studňu. - kúrenie je na tuhé palivo (piecka). - chatka je napojená na elektriku. - zdravá stavba bez vlhkosti POZEMOK a OKOLIE: - výmera pozemku 912m2. - okolie chaty je veľmi príjemné. - najkrajšie sú však výhľady na okolitú prírodu. - pozemok kaskádovitý, pekne upravený. - lokalita vhodná na prechádzky do lesa alebo športové aktivity. - na pozemku sa nachádzajú rôzne ovocné stromy. - o záhradu bolo vždy príkladne postarané !!! - veľmi dobrá dopravná dostupnosť autom, parkovanie vo dvore. Ak hľadáte chatu vo výhodnej lokalite s veľkým pozemkom a s dobrou dopravnou dostupnosťou, tak ste ho práve našli. Neváhajte! Zavolajte mi! Dohodneme obhliadku! Stojí to za to! Žiadne popisy ani fotky nedokážu vystihnúť výnimočnosť domčeka a ani prostredia, v ktorom je zasadený. Môj kontakt: Ivan Kotrč ivan.kotrc@xemar.sk 0918/40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TYP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Predaj záhradnej chatky Železná Breznica - cca 15 km od Zvolena

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v chatovej oblasti v obci Železná Breznica cca 15 km od Zvolena smer Turová - Tŕnie. Chatka je v pôvodnom stave, s nádherným výhľadom, murovaná, udržiavaná, s prístupovou cestou priamo pred chatku. Prízemie chatky je kuchyňa, dreváreň, sprchovací kút. V chatke je voda /obecný vodovod/, elektrika, kúrenie na pevné palivo. Poschodie je predpripravené na spálňu. Pozemok je v riešení vysporiadania.

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka na Zlatom Potoku

XEMAR ( ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56 ), Vám ponúka na predaj celodenne slnkom zaliatu záhradnú chatku, v záhradkárskej oblasti Bakova Jama. CHATKA: - prízemie rozdelené na dve časti- na dennú miestnosť a náraďovňu - kuchynka sa nachádza na 1.poschodí, spolu s obývačkou. - nie je napojená na elektrinu (možnosť napojenia, elekt.rozvody sú natiahnuté). - nová strecha. POZEMOK: - ešte nie je vysporiadaný. - celková rozloha je 413 m2. - nachádza sa na ňom vlastná studňa. - možný prístup autom. - ovocné stromy na pozemku. Odporúčam vidieť. Môj kontakt: Ivan Kotrč ivan.kotrc@xemar.sk 0918/40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka vo Veľkom Krtíši.

XEMAR (julius.olsiak@xemar.sk alebo 0907 818 423), Vám ponúka na predaj slnečnú záhradu s príjemnými susedmi vo Veľkom Krtíši. CHATA: - má 25 m2. - strecha je plechová. - k dispozícii aj náraďovňa. - zariadenie a aj náradie v cene. - možnosť pripojenia na elektrinu. ZÁHRADA: - vedie na ňu spevnená cesta. - má výmeru 523 m2. - nachádza sa na nej mnoho ovocných stromov a kríkov (jablone, višne, hrušky, čerešne, slivky, hrozno...) - ideálne miesto na relax. - Pozemok a aj chata sa uzamyká. Môj kontakt: Július Olšiak julius.olsiak@xemar.sk 0907 818 423 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Starý dom na rekonštrukciu pri potoku Seľany

Starý dom postavený pred viac ako 100 rokmi z nepálenej tehly v miernom svahu v obci Seľany. Predná časť domu sa zrútila kvôli poškodenej streche, zadnú časť tvorí jedna izba. komora a stodola. Strop tvoria pôvodné drevené hrady. Elektrina je odpojená, studňa je mimo pozemku, prípojka na obecnú vodu je v dosahu. Na dvore je murovaná letná kuchynka,v záhrade je množstvo ovocných stromov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce, na druhej strane cesty preteká potok. Táto tichá lokalita je vhodná na chalupárčenie, bývanie, alebo farmárčenie. Okresné mesto je vzdialené 17 km.

Pridať k zaujímavým
Starý dom na rekonštrukciu pri potoku Seľany

Starý dom postavený pred viac ako 100 rokmi z nepálenej tehly v miernom svahu v obci Seľany. Predná časť domu sa zrútila kvôli poškodenej streche, zadnú časť tvorí jedna izba. komora a stodola. Strop tvoria pôvodné drevené hrady. Elektrina je odpojená, studňa je mimo pozemku, prípojka na obecnú vodu je v dosahu. Na dvore je murovaná letná kuchynka,v záhrade je množstvo ovocných stromov. Nehnuteľnosť je situovaná v tichej časti obce, na druhej strane cesty preteká potok. Táto tichá lokalita je vhodná na chalupárčenie, bývanie, alebo farmárčenie. Okresné mesto je vzdialené 17 km.

Pridať k zaujímavým
Na predaj murovaná garáž- Vígľaš

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj murovanú garáž v obci Vígľaš. Garáž je s el. prípojkou, betónovou podlahou a montážnou jamou. Garáž sa nachádza na pozemku o výmere 26 m2.

Pridať k zaujímavým
Na predaj garzónku s lodžiou, na Etape v Žiari nad Hronom

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na predaj garzónku s lodžiou, na Etape v Žiari nad Hronom. Má výmeru 25m2, nachádza sa na 9/10 poschodí. Byt prešiel úplnou rekonštrukciou. Bytový dom je po rekonštrukcii výťahov. Veľkou výhodou tohoto bytu sú nízke platby do spoločenstva 80€.V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNebytový priestor, zapad, 25 m² [ID:449693]

Pred 2 dňami

Rimavská Sobota/okres Rimavská Sobota
16.000 EUR

obchodne priestory, zapad, Rimavska Sobota, Rimavska Sobota - obchodny priestor v polyfunkcnej zone Rimavskej Soboty

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, 29 m², kompletná rekonštrukcia, poschodie:5/9 [ID:8097]

Pred mesiacom
rezervované

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
57.800 EUR

EXKLUZÍVNE !!! na predaj 1 izbový byt na Moskovskej ulici

bezbarierový prístup, výťah, pivnica, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, panelová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: j, plastové okná, plávajúca podlaha, Ústredné vykurovanie, káblová televízia, internetové pripojenie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1i byt na Sekieri.

XEMAR ( ivan.kotrc@xemar.sk alebo 0918 40 66 56 ), Vám ponúka na predaj 1i byt v kľudnej časti mesta – Môťová. BYT: - pozostáva z chodby, kuchyne, izby a kúpeľne s WC. - je v pôvodnom stave. - na podlahe linoleum. - 2/3 poschodie. - podlahová plocha 29,60 m2. - kúrenie plynovými gamatkami. - bytový dom je na jednej strane zateplený. POZEMOK a OKOLIE: - škola, škôlka obchody, kultúra, všetko je blízko. - veľmi dobrá dopravná dostupnosť autom či MHD. - parkovanie bez väčších problémov Ak hľadáte 1i byt s nízkymi nákladmi na bývanie a s pohodlným parkovaním, tak ste ho práve našli. Neváhajte! Zavolajte mi! Dohodneme obhliadku! Môj kontakt: Ivan Kotrč ivan.kotrc@xemar.sk 0918/40 66 56 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Predaj! 1i byt na ulici J. Alexyho Zvolen - Môťová

Tím Victory investments Vám ponúka na predaj 1i byt nachádzajúci sa na ulici J. Alexyho Zvolen - Môťová. Byt vo výmere 29,67 m2 je situovaný na 2/5 poschodí zatepleného tehlového domu. Ponúkaný je v úplne pôvodnom stave - pôvodné okná, podlahy, jadro, elektrina. V blízkosti: škola, MHD, obchody Cena bytu: 34500 EUR Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, 29.67 m², pôvodný stav, poschodie:1/3 [ID:205002]

Pred 4 mesiacmi

Zvolen/okres Zvolen
34.500 EUR

1 izbový byt Zvolen na predaj, v tichej lokalite

tichá lokalita, pivnica, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, Sekier, 30 m², pôvodný stav [ID:RK-10-475529]

Pred týždňom

Zvolen/okres Zvolen
31.890 EUR

EKOREAL - ZVOLEN - SEKIER - 1. byt v POKOJNEJ lokalite

pozemok je ohradený, poschodie:2/3, tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, garáž, nezariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

1 IZBOVÝ BYT V SLOVENSKEJ ĽUPČI-NEVÁHAJTE [ID:BBMP24]

Pred 2 týždňami

Slovenská Ľupča
50.000 EUR

1 IZBOVÝ BYT V SLOVENSKEJ ĽUPČI-NEVÁHAJTE

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt bez balkóna priamo v Slovenskej Ľupči, blízko Banskej Bystrice. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome na 1. poschodí zo 4, bez výťahu. Dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, izby s výklenkom, kúpeľne s vaňou spojenej s WC. Úžitková plocha bytu je 30m2, prislúcha k nemu pivnica v suteréne bytového domu. Orientácia bytu je južná. Byt má samostatný kotol na ohrev vody a kúrenie, preto je energeticky úsporný. Byt prešiel nasledovnou rekoštrukciou: plastové okná, stierky, podlahy kombinácia plávajúca-izba, dlažba-chodba, kuchyňa, kúpeľňa. Bližšie informácie poskytneme pri osobnom stretnutí a fotky pošleme na vyžiadanie. Bytový dom je situovaný v tichom prostredí, v jeho okolí je kompletná občianska vybavenosť-ZŠ, MŠ, obchody, zdravotné stredisko, reštaurácia. Parkovať sa dá na verejných miestach pred bytovým domom. Byt je v osobnom vlastníctve, po kúpe je ihneď k dispozícii. Byt je vhodný aj ako investícia pre následný nájom. Celková predajná cena dohodou. Cena bude vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Predám murovanú chalupu v obci Cinobaňa

mierny sklon, tichá lokalita, pivnica, Čiastočne zariadený, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, zmiešaná

Pridať k zaujímavým
Pekný 1-izbový byt na Rúbanisku II., kompletná rekonštrukcia, so zariadením

poschodie:5/5, tichá lokalita, výťah, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, zariadený, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, panelová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: jv, plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka, obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta

Pridať k zaujímavým
Na predaj vínny domček Čebovce

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj Vínny domček v obci Čebovce. Pozostáva zo vstupnej miestnosti, zo schodiska, z izby na prvom podlaží a pivnice. Elektrika-áno, voda-spoločná studňa. En.certifikát -nie! -Bližšie info na tel. 0907 483 256 alebo pri obhliadke.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, 30 m², Čiastočná rekonštrukcia, tichá lokalita [ID:205742]

Pred 3 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
56.000 EUR

1 izbový byt Banská Bystrica na predaj, Severná, výhodná investícia

výťah, bezproblémové parkovanie, zariadený, samostatná kuchyňa, vstavané skrine, panelová konštrukcia objektu, zmiešaná, internetové pripojenie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Chatka v lone prírody v Nemeckej + BONUSY PRE KLIENTOV RE/MAX

Pridať k zaujímavým
NA PREDAJ NOVÉ BYTY V SKVELEJ LOKALITE LEN 5 MINÚT OD CENTRA BANSKEJ BYSTRICI

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 555 490 ), Vám predstavuje nový projekt bytového domu, ktorý spája v sebe atraktívne a nadčasové bývanie v centre mesta Banská Bystrica. Rudlovská Residence sa nachádza na nároží ulíc Rudlovská cesta a Skuteckého ulica. Svojou polohou Vám zaručí pokojné bývanie v srdci mesta, ktoré je vhodné pre rodinný život a zároveň blízkosť centra, nákupných centier a parkov. Ako prvý bytový projekt v Banskej Bystrici prináša Rudlovská Residence 24 hodinovú recepciu v objekte. Recepčné služby okrem iného zahŕňajú kontrolovaný vstup, stráženie objektu, bezpečnosť, ohlasovanie návštev, riešenie technických záležitostí v dome a v bytoch, komunikáciu so správcom objektu, vyzdvihnutie/odovzdanie zásielok a odkazov, privolanie taxislužby a iné. Jednoducho získate ďalšiu pomocnú ruku do domácnosti… Ponúkame Vám nové byty na výber máte zo širokej ponuky: 1 izbové byty/apartmány ( od 29,31 m² do 41,22 m² ), ceny už od 68.500,- € s DPH. 2 izbové byty/apartmány ( od 47,04 m² do 60,9 m² ), ceny už od 104.100,- € s DPH. 3 izbové byty/apartmány ( od 79,98 m² do 82,68 m² ), ceny už od 141.600,- € s DPH. 4 izbové byty/apartmány ( od 93,26 m² do 161,4 m² ), ceny už od 184.100,- € s DPH. 4 - 5 izbové byty/apartmány o výmere ( 212,16 m² a 249,87 m² ), cena na vyžiadanie... V cene bytu je už pivnica aj parkovacie miesto. Parkovanie Vám vždy zabezpečí pohodlný príchod domov a vášmu vozidlu bezpečné státie v uzatvorenom parkovacom dome pod dohľadom kamerového systému. Perfektná občianska vybavenosť je samozrejmosťou tak isto ako aj zastávka MHD priamo na ulici. Zeleň, reštaurácie, kultúra aj relax, to všetko pár krokov od vášho bytu. Bývanie v centre mesta si vždy udrží svoju hodnotu. Projekt má byť dokončený koncom roka 2019. BYTY sa predávajú ako holobyty v prípade Vášho záujmu Vám môžeme zabezpečiť dokončenie, podľa vašich predstáv a požiadaviek. Využite možnosť kúpy apartmánu s odpočtom DPH. Viac informácií o Projekte Rudlovská Residence Vám radi poskytneme pri osobnom stretnutí...

Pridať k zaujímavým
NA PREDAJ JEDNOIZBOVÝ BYT V SLOVENSKEJ ĽUPČI

XEMAR (igor.micko@xemar.sk alebo 0918 715 407)ponúka na predaj 1-izbový byt na 1. vyvýšenom poschodí s rozlohou 30m2 v Slovenskej Ľupči. Byt pozostáva zo samostatnej kuchyne, samostatnej izby, kúpeľne, ktorá je spojená s WC a vstupnej chodby. Byt je bez balkónu. Bytu prináleží pivnica o výmere 2m2. V lokalite nie je problém s parkovaním. Byt sa nachádza v tichom prostredí. V blízkosti sú potraviny. V dosahu kompletná občianska vybavenosť a zastávka autobusu a železničná stanica. Energetický certifikát nie je. VÝHODY PONUKY: - tichá lokalita v blízkosti Banskej Bystrice - lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou - bezproblémové parkovanie So stavebnými prácami vám pomôže naša stavebná firma STAVMAX KLIENTOM ĎALEJ PONÚKAME: -bezplatné zabezpečenie najvýhodnejšieho hypotekárneho úveru -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny servis

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, Wolkerova, 31 m², kompletná rekonštrukcia [ID:794]

Pred 3 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
29.999 EUR

TOP Realitka – TOP Cena – 1 izbový byt alebo kancelária, perfektná dispozícia, suterén, TOP Lokalita - Wolkerová ul.- BB

tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, plávajúca podlaha, Ústredné vykurovanie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, 31 m², pôvodný stav, poschodie:1/3 [ID:1233]

Pred týždňom

Cinobaňa/okres Poltár
6.999 EUR

Ponúkam na predaj alebo prenájom 1izb.byt v obci Cinobaňa

tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, tehlová konštrukcia objektu, drevené okná, parkety, Ústredné vykurovanie, obchody, detské ihrisko

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izbový byt, Wolkerova, 31 m², novostavba [ID:769]

Pred 4 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
29.999 EUR

TOP Realitka – TOP Cena – 2 izbový byt, kancelária, perfektná dispozícia, suterén, samostatný vchod, TOP Lokalita - Wolkerová ul.- BB

tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Predaj 1 i bytu po rekonštrukcii vo Zvolene/Sekier časť

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 1 i byt vo Zvolene časť Môťová na ul.Bazovského po rekonštrukcii na 2/3 poschodí, byt o celkovej rozlohe 31,08 m2. Byt prešiel rekonštrukciou ako sú plastové okná, rekonštruovaná kúpeľňa s WC, plávajúca podlaha, Na poschodí tehlového zatepleného obytného domu sa nachádza spoločný balkón komora a v suteréne domu pivnica. Obytný dom ako ak jeho spoločné časti sú napojené na kamerový systém. Parkovanie pred obytným domom. Dobrá občianska vybavenosť. Orientácia bytu SV. V blízkosti Môťovská priehrada, areál Orlík, Ekoma v Sekierskej doline. Mesačný predpis na 2osoby/80€ Byt je voľný, nezaťažený.

Pridať k zaujímavým
Na predaj záhradná chatka- Hriňová- EXKLUZÍVNE!!!

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívne ponúka na predaj záhradnú chatku v Hriňovej. Drevená chatka s betónovým podkladom sa nachádza na pozemku v osobnom vlastníctve o celkovej rozlohe 509 m2 z toho zastavaná plocha 16 m2. Väčšiu časť svahovitého pozemku pokrýva trávnatý porast a rôzne druhy ovocných stromov ( jabloň, slivka, čerešňa, vinič..) Chatka je podpivničená, kde v suteréne sa nachádza jedna miestnosť s murovaným sporákom, WC a sklad. Na prízemí sa nachádza miestnosť s balkónom a do drevom obloženého podkrovia vedú drevené schody. Materiál tehla, kameň drevo, strecha sedlová- drevený šindeľ, okná a dvere drevené, betónové a drevené podlahy, vykurovanie- lokálne na pevné palivo, vonkajšia izolácia, bezkofliktný susedia... Na pozemku sa nachádza kamenná pivnica v zemi, ktorej predná stena si vyžaduje rekonštrukciu. Do chaty je privedená el. energia 220/380V, na hranicu pozemku úžitková voda. Pitná voda je využívaná s neďalekej studničky. Výhody: pekný výhľad na mesto a okolie Hriňovej, možnosť prístupu autom, súkromie a pod.. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis...

Pridať k zaujímavým
TOP Living: Ponúkame na predaj tehlový 1-izb. byt v obľúbenej mestskej časti Uhlisko – BB

Veľkou výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je lokalita v ktorej je bytový dom situovaný.. Do centra mesta cca 5 min. pešou chôdzou. Výhodou je bezproblémové parkovanie aj vo večerných hodinách. POPIS BYTU: V byte boli menené pôvodné okná za nové plastové. Inak je v pôvodnom, avšak obývateľnom stave. Ako pridaná hodnota sú nízke prevádzkové náklady. - Vstupná chodba - Kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou - Kúpeľňa spojená s toaletou - Izba Výmera: 32 m2 s príslušenstvom Poschodie: 2.poschodie Výťah sa v bytovom dome nachádza. Je využívaný pre vyššie podlažia - mezonety. Pokiaľ by ste mali záujem výťah používať, správca zabezpečí jeho sprístupnenie. Byt je bez balkóna. K bytu prináleží pivnica a komora, ktorá sa nachádza vedľa bytu. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Zateplenie, nová strecha, kompletne zrekonštruované spoločné priestory, nový výťah... V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kontakt: Katarína Podhradská 0948 129300 OKOLIE: Lokalita Uhlisko je charakteristické svojou plnou občianskou vybavenosťou, čo umožňuje pohodlné komfortné bývanie. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Terminal, sieť obchodov, Kaufland, Billa, upravené detské ihriská, funkčný športový areál... Komfortné cestovanie z Uhliska zabezpečuje rýchle napojenie na hlavnú komunikáciu smer Zvolen a Brezno. Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1 izb byt, ZV časť Lipovec, 32m2. CENA: 32 980,00 EUR

TUreality ponúka na predaj 1 izb. byt vo Zvolene časť Lipovec po čiastočnej rekonštrukcii o veľkosti 32 m2. Byt sa nachádza na 3 poschodí, v byte sú nové plast.okná, murované jadro, podlahy. Mesačné náklady pre 2 osoby-100 eur. Energetický certifikát nebol predložený. Viac na info darida@tureality.sk alebo t.č. 0915061782

Pridať k zaujímavým

NEVÁHAJTE! 1 IZBOVÝ BYT NA UHLISKU S GARÁŽOU [ID:BBMP11]

Pred 2 týždňami

Banská Bystrica
66.900 EUR

NEVÁHAJTE! 1 IZBOVÝ BYT NA UHLISKU S GARÁŽOU

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj 1-izbový byt bez balkónu vo vyhľadávanej lokalite Uhlisko, v blízkosti centra mesta a Terminal SC. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom a zateplenom tehlovom dome na 2. poschodí s výťahom. Byt o rozlohe 33m2 sa dispozične skladá z chodby, samostatnej kuchyne, izby a kúpeľne s vaňou a WC. K bytu patrí pivnica cca 2,5m2 a na chodbe pred bytom aj murovaná špajza a prístup k spoločnému balkónu. V byte bola urobená nasledovná rekonštrukcia: plastové okná Rehau 70mm profil, renovované parkety, bezpečnostné dvere, novšia kuchynská linka a sanita. Aktuálne je byt bez nábytku. Orientácia bytu je južná, čím je byt slnečný a teplý, prevádzkové náklady sú cca 100 € spolu s elektrikou pri 1 osobe. V dome je rýchly, optický 100mb internet a IPTV od spoločnosti Metronet BB aj s rozvodom natiahnutým priamo do bytu. Parkovanie je vždy bezproblémové pred domom alebo v jeho uzavretom dvore. V prípade záujmu je možné k bytu prikúpiť aj garáž, ktorá je vzdialená 10min pešo. Priamo pri bytovom dome sa nachádzajú potraviny Terno, športová ZŠ, škôlka, jasle, zastávky autobusov a podobne. Napriek blízkosti mesta je lokalita tichá a príjemná. Byt je vhodný aj ako investícia na následný nájom. Cena: 66 900€. Pri rýchlom jednaní je možná zľava z ceny. Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Chata na predaj Nová Baňa-RÝCHLE JEDNANIE-ZĽAVA

Rekreačná chata na predaj v krásnom prostredí Novej Bane. Pozostáva zo vstupnej obytnej miestnosti, chodby, kúpeľne s WC, podkrovie je jednopriestorové, vnútorná úžitková plocha je 33m2. Je na pozemku o výmere 780m2, celý je oplotený sú tu jablone, ríbezle, maliny. Má zavedený obecný vodovod, nová elektrina 230V, kúrenie pecou v obytnej miestnosti, drevené okná, plechová strecha, bezproblémový celoročný prístup. V roku 2015 chata prešla rekonštrukciou a je plne užívateľná. Blízke okolie ponúka letnú aj zimnú rekreáciu, neďaleko je ranč, pár kilometrov je lyžiarske stredisko Drozdovo, tajch na Novej Bani, Vodný Raj vo Vyhniach. Okolitá príroda vhodná na turistiku, dobrá dopravná dostupnosť z R1.

Pridať k zaujímavým
Krásne zrekonštruovaný 1 izbovy byt v Poltári

poschodie:1/4, tichá lokalita, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúca podlaha, obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
EKOREAL - ZREKONŠ. 1.iz BYT - SEKIER

pozemok je ohradený, poschodie:2/3, tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Na predaj 1 izbový byt pri Banskej Bystrici [ID:RE0004652-19-000472]

Pred 2 týždňami

Slovenská Ľupča
40.000 EUR

Na predaj 1 izbový byt pri Banskej Bystrici

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj 1 izbový byt pri Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Slovenská Ľupča, časť - Príboj. Byt je na 5. poschodí o výmere 33,26 m² a je po kompletnej rekonštrukcii ( plastové okná, murované jadro, sanita, dlažba, podlahy, stierky, vstavené spotrebiče, kuchynská linka...). Byt pozostáva- vstupná chodba, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa s WC. K bytu prináleží pivnica. Rýchly prístup do centra mesta BB, bezproblémové parkovanie...

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, Komenského, 34.12 m², výťah [ID:8016]

Pred pol rokom

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
40.261,60 EUR

TOP! Buďte medzi prvými - Byty v NOVOSTAVBE centrum BB

pivnica, samostatná kuchyňa

Pridať k zaujímavým
Viničná chata v krásnom prostredí

Chata na úpätí Štiavnických vrchov v rekreačno-viničnej lokalite obce Sebechleby. Stavba je murovaná, dvojpodlažná s pivnicou a podlhovastým pozemkom pred a za chatou o výmere 1200m2-nasadený vinič a ovocné stromy. Na prízemí chaty je veľká spoločenská miestnosť s kuchynským kútikom a varičom, priestor s WC a sprchovacím kútom.  Zo spoločenskej miestnosti sa schádza do ručne tesanej pivnice zo 16 storočia. Na poschodí je obývacia izba a spálňa s piatimi posteľami, a dverami na balkón. Vykurované sú kachľovou pecou. V chate je zavedená elektrina 220/380V, obecný vodovod, odpad je riešený do septiku. Chatu obkolesuje nádherná príroda hontianskeho kraja, lúky, polia, a lesy. Sebechlebská vodná nádrž je iba 1000m od chaty, vhodná na rybárčenie. V blízkom okolí do 25min jazdy autom sú kúpele Dudince, historická Banská Štiavnica.

Pridať k zaujímavým
Záhradná chatka v záhradkárskej osade v Lučenci-Opatová

mierny sklon, terasa, pivnica, prevažná orientácia: j, zmiešaná

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, Ružová, 35 m², poschodie:9/9 [ID:8031]

Pred mesiacom

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
58.000 EUR

Predaj pekný 1 izbový byt v Starej Sásovej

tichá lokalita, výťah, balkón, lodžia, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, plastové okná, zmiešaná

Pridať k zaujímavým
Predám zrekonštruovaný 1izb.byt v Poltári

tichá lokalita, pivnica, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu, plastové okná, linoleum, Ústredné vykurovanie, obchody, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

tichá lokalita, výťah, pivnica, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu, plastové okná, plávajúca podlaha

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, 35.5 m², Čiastočná rekonštrukcia, poschodie:2/3 [ID:205677]

Pred týždňom

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
67.900 EUR

1 izbový byt na predaj Banská Bystrica

tichá lokalita, výťah, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, nezariadený, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, obchody, mestská doprava, Škola, detské ihrisko, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
1 izbový byt Banská Bystrica na predaj

tichá lokalita, výťah, pivnica, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, nezariadený, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, Sládkovičova, 35.73 m², kompletná rekonštrukcia [ID:205728_2]

Včera podvečer 17:17

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
58.000 EUR

1 izbový byt Banská Bystrica na predaj, blízko centra, kompletná rekonštrukcia

poschodie:1/3, pivnica, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, zariadený, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka

Pridať k zaujímavým
Záhradka s chatkou nad Neresnicou ZO Hájik

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj záhradku so záhradnou chatkou v ZO Hájik. Záhradka s výmerou 294 m² a chatka s rozlohou 18 m² sa nachádzajú na rovinatej časti záhradkárskej osady a predstavujú veľmi pekný priestor na oddych. Záhradkárska osada je oplotená . Pozemok je vysporiadaný a je bez tiarch. Záhradka ako aj chatka sú udržiavané. Na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy a vinič. Chatka je podpivničená. Odporúčam obhliadku. V cene je zahrnutý kompletný právny, finančný a katastrálny servis.

Pridať k zaujímavým

Vínna chatka s pivnicou [ID:285645]

Pred 3 týždňami

Širákov
14.000 EUR

Vínna chatka s pivnicou

Murovaná vínna pivnica s chatkou postavená vo svahu v roku 1985. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, podzemná časť pozostáva z prípravovne a klenbovej 6 metrovej pivnice. Schody popri prípravovni vedú ku vchodu do chatky, ktorá pozostáva z predsiene, jednej obytnej miestnosti o veľkosti 36 m2 a balkóna. Podkrovie je možné zrekonštruovať na spálňu pre 4 osoby. V chatovej vinohradníckej oblasti obce Širákov, kde sa vínna chata nachádza, absentuje v súčasnosti elektrifikácia, ale v blízkej budúcnosti sa plánuje jej realizácia. Vo vínnej chatke bola realizovaná predpríprava na zavedenie elektriny. Ako zdroj pitnej vody slúži studnička vzdialená od chatky 100m. K chatke patrí udržiavaná vinica o veľkosti 900 m2 s odrodami veltlín zelený a frankovka modrá. Pred chatkou sú vysadené ovocné stromy a orná pôda vhodná na pestovanie plodín. K chatovej vinohradníckej oblasti, kde sa vínna chatka nachádza, je prístup z obce Širákov po poľnej ceste s dĺžkou 2km. V prípade zlého počasia je prístup z obce Seľany po 1,5 km dlhej kamenistej ceste. Chatka sa nachádza v malebnom údolí, neďaleko dubovo-bukových lesov, ktoré ponúkajú možnosť turistiky, hubárčenia, relaxovania a oddychu. Pozemky pod chatkou a vinohradom nie sú vysporiadané, ale v prípade záujmu je možnosť ich odkúpenia, prípadne dlhodobého nájmu.

Pridať k zaujímavým
Predaj, 1 izbový byt s balkónom v centre mesta

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt s veľkým balkónom 150 m od námestia na ulici M.R. Štefánika vo Zvolene. Rozloha bytu je 36 m2. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruvanom bytovom dome s vlastným dvorom. POPIS: izba veľká kuchyňa kúpeľňa spojená s WC chodba balkón pivnica Byt je kompletne v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu, jadro a kúpeľňa sú vybúrané a vypratané, spoločné rozvody v stupačke sú nové. Cena bytu je 60.000,-€ (DOHODA MOŽNÁ). Právny a katastrálny servis v cene, náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver, na kúpu nehnuteľnosti. Bližšie informácie 0948 523 459

Pridať k zaujímavým
Predaj! 1i byt na ulici M. Bazovského Zvolen

Tím Victory investments Vám ponúka 1i byt nachádzajúci sa na ulici M. Bazovského, Zvolen. Byt vo výmere 36,14 m2 sa nachádza na 3 poschodí 6 poschodového zatepleného panelového domu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou (plávajúce podlahy, plastové okná, prerobené jadro). Je zariadený, pripravený k okamžitému užívaniu. Parkovanie je riešené formou vlastného parkovania (k domu patrí aj veľký pozemok, na ktorom sú 3 parkoviská). Okolie ponúka: školu, škôlku, zastávka MHD, potraviny, reštauráciu, hypermarket. Cena bytu: 45 500 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1 izb. byt, Zvolen, 37m2. CENA: 49 200,00 EUR

TUreality ponúka na predaj 1 izb. byt, Zvolen, Zlatý potok o veľkosti 37m2. Byt sa nachádza na 1/4 poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, murované jadro, plastové okná, podlahy, nová kuchynská linka so zabudovanými elektrickými spotrebičmi. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kuchyňa so špajzou a priestranná izba. Nízke mesačné náklady 90eur/osoba. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Viac info darida@tureality.sk alebo t.č. 0915061782

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1 izb.byt, Zvolen, 37m2. CENA: 44 980,00 EUR

TUreality ponúka na predaj 1 izb. byt vo Zvolene, Zlatý Potok o veľkosti 34m2. Byt sa nachádza na 2 z 5 poschodí, prislúcha k nemu balkón a pivnica. Byt je po celkovej rekonštrukcii, murované jadro, plastové okná, nova kuchynská linka, podlahy. Mesačné náklady 100 eur/na osobu. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Možnosť vybavenia HÚ zadarmo. Viac info darida@tureality.sk alebo t.č. 0915061782

Pridať k zaujímavým
1,5 izbový byt Zvolen na predaj, Pribinova - virtuálna prehliadka

poschodie:1/5, tichá lokalita, bezbarierový prístup, výťah, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, Čiastočne zariadený, kuchyňa spojená s obytnou izbou, panelová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: j, plastové okná, plávajúca podlaha, Ústredné vykurovanie, káblová televízia, internetové pripojenie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

Nebytový priestor, Kolonada, 37 m² [ID:435703]

Pred 2 týždňami

Lučenec/okres Lučenec
17.000 EUR

obchodne priestory, Kolonada, Lucenec, Lucenec - PREDAJ - PRENAJOM. Obchodny priestor s vykladom

Pridať k zaujímavým
1 izbový byt Zvolen na predaj, Západ

tichá lokalita, bezproblémové parkovanie, Čiastočne zariadený, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, Ústredné vykurovanie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Predaj 1. izbového bytu s loggiou

poschodie:1/7, lodžia, montovaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
1-izb. byt na Zlatom Potoku

SeMi REAL – ponúkame na predaj 1 izbový byt vo Zvolene na Zlatom Potoku, ulica Prachatická, vo výmere 37,80 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2011, nachádza sa na 2.poschodí so štyroch. Bytový dom je bez výťahu. Dispozične byt sa skladá z malej chodby, WC+ kúpeľňa, samostatná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi (chladnička, umývačka, mikrovlná rúra, elektrická rúra a indukčná dvojplatnička), spálňa je spojená s obývačkou. Súčasťou bytu je aj špajza. Na poschodí je spoločný balkón pre 4 byty. Byt ostáva kompletne zariadený. Nízky mesačný nájom. Parkovanie pred panelákom. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Predajná cena 49.990,- vrátane kompletného právneho servisu, asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1- izbový byt - Podbrezová

XEMAR(jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 714 332), ponúkame na predaj zachovalý slnečný 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na 2 poschodí. Celková výmera je 38 m2. Byt prešiel menšou rekonštrukciou (vymenené plastové okná) inak v pôvodnom stave, čo umožňuje novým majiteľom si byt prerobili podľa vlastných predstáv. Dispozícia: chodba, kuchyňa, obytná miestnosť a kúpeľňa spojená s WC. Na podlaží sa nachádza spoločná lodžia. K bytu prislúcha aj pivnica kobka. Orientácia bytu - západ. Byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome s vlastnou plynovou kotolňou. Mesačné náklady na bývanie sú cca 80 eur. Ďalšie výhody - pripojenie na optický kábel - samostatná špajza - príjemná tichá lokalita - bezproblémové parkovanie

Pridať k zaujímavým
Na prenájom 1 izb. byt v samostatnom domčeku v Ban. Bystrici, časť Majer

XEMAR (denisa.jakimova@xemar.sk, tel. 0917 227 331) ponúka na prenájom zrekonštruovaný väčší 1 izb. nezariadený byt v samostatne stojacom domčeku v Banskej Bystrici, mestská časť Majer. Byt s rozlohou 38 m2 je po kompletnej rekonštrukcii, plastové okná, nová kuch. linka, kúpeľňa so sprchovacím kútom, dlažba, stierky, nové rozvody, bezpečn. vchodové dvere. Byt sa nachádza v zateplenom domčeku s vlastným vstupom. Bezproblémové parkovanie priamo pred domom. Cena mesačného nájmu je 350 € vrátane energií. Požadované sú dva nájmy vopred. Voľný ihneď.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt v centru Hriňovej [ID:45960]

Pred 2 dňami

Hriňová
31.200 EUR

1 izbový byt v centru Hriňovej

B10 Vám ponúka na predaj 1 izbový byt v pôvodnom stave o rozlohe 38 m2 v centre Hriňovej. Byt sa nachádza na 3 poschodí zatepleného zrekonštruovaného bytového domu. Vymenené sú plastové okna, pôvodný stav ponúka možnosť zrekonštruovať podla vlastných predstav. Do bytu je možné sa ihneď nasťahovať. Obce Hriňová poskytuje plnú občiansku vybavenosť.Táto lokalita ponúka ideálnu kombináciu skvelej dostupnosti, no zároveň poskytuje pokojné prostredie. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 45960 Cena: 31200 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, 38.1 m², Čiastočná rekonštrukcia, poschodie:3/8 [ID:8112]

Dnes poobede 14:19

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
67.000 EUR

NA PREDAJ VEĽKÝ 1 IZB. BYT BANSKÁ BYSTRICA FONČORDA

tichá lokalita, výťah, pivnica, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, panelová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: jv, plastové okná, plávajúca podlaha, lokálne vykurovanie, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, lekár, lekáreň, pošta

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, Tulská, 38.1 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:205755]

Pred 2 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
68.000 EUR

1 izbový byt Banská Bystrica na predaj, Fončorda, skvelá lokalita!

rok poslednej rekonštrukcie: 2017, poschodie:3/8, tichá lokalita, výťah, pivnica, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, Čiastočne zariadený, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, panelová konštrukcia objektu, prevažná orientácia: z, plastové okná, plávajúca podlaha, Ústredné vykurovanie, káblová televízia, internetové pripojenie, kuchynská linka, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým
Pekný 1-izb. byt na sídlisku Záhonok

SeMi REAL – ponúkame na predaj 1 izbový byt vo Zvolene na sídlisku Záhonok, vo výmere 39 m2. Predmetný byt sa nachádza v zateplenom panelovom dome s výťahom na 1.poschodí. Byt je po kompletnej rekonštrukcii s plastovými oknami. K bytu prislúcha latková pivnica. V okolí sa nachádza škôlka, základná škola, nákupné centrum a lekár. V blízkosti je autobusová zastávka s pravidelným spojením do všetkých mestských častí. Pre milovníkov prírody a rekreácie sa neďaleko nachádza športový areál Orlík s kúpaliskom, tenisovými kurtami, volejbalovým a nohejbalovým ihriskom. Pre turistiku úžasné prostredie Sekierskej doliny a Kráľovej. Byt je pripravený k predaju. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť. Predajná cena 51.990,-Eur/dohoda možná vrátane kompletného právneho servisu, asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. Najvýhodnejšiu formu financovania tejto nehnuteľnosti Vám bezplatne pripraví náš spolupracujúci finančný poradca, ktorý spolupracuje so všetkými dostupnými bankami, ale aj kompletnú administratívu na vklad do katastra. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, m.č. 0902 577 617 alebo emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, SLN, 39 m² [ID:257482]

Pred týždňom

Brezno/okres Brezno
32.000 EUR

1-izb., SLN, Brezno, Brezno - Slnecny byt oproti zimaku - Rezervovany

Pridať k zaujímavým
Predám 1izb.byt v Poltári

tichá lokalita, pivnica, bezproblémové parkovanie, počet kúpeľní: 1, počet wc: 1, Čiastočne zariadený, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu, plastové okná, plávajúca podlaha, Ústredné vykurovanie, obchody, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, Komenskeho, 39 m² [ID:256576]

Pred 2 týždňami

Lučenec/okres Lučenec
24.000 EUR

1-izb., Komenskeho, Lucenec, Lucenec - REZERVOVANE.V tomto dome sa byty nepredavaju ale dedia !!!Povodny byt s balkonom a murovanym jadrom.

Pridať k zaujímavým
NOVINKA Krásne bývanie v centre Banskej Bystrice

Zahajujeme predaj nových bytov a apartmánov priamo v centre mesta Banská Bystrica. Projekt Rudlovská Residence sa nachádza na budúcom pomyselnom predĺžení Námestia SNP, ktoré je logickým vyústením tendencie mesta o predĺženie oddychovo nákupnej zóny centra. Rudlovská Residence bude mať 24 hodinovú recepciu v objekte. Parkovanie v cene bytu Vám vždy zabezpečí pohodlný príchod domov a vášmu vozidlu bezpečné státie v uzatvorenom parkovacom dome pod dohľadom kamier. V ponuke sú jednoizbové, dvojizbové, trojizbové a štvorizbové byty a apartmány s parkovacím miestom v štvorpodlažnej budove. Perfektná občianska vybavenosť je samozrejmosťou tak isto ako aj zastávka MHD priamo na ulici. Zeleň, reštaurácie, kultúra aj relax, to všetko pár krokov od vášho bytu. Bývanie v centre mesta si vždy udrží svoju hodnotu. Ceny bytov a apartmánov sa pohybujú od 68 514€ až po 228 473€. Bližšie informácie na 0918 201 125 alebo renata.dobrovicova@century21.sk.

Pridať k zaujímavým

Záhradná chalupa, Obrucna, 39.5 m² [ID:155312]

Pred 2 týždňami

Radzovce/okres Lučenec
19.000 EUR

chata/chalupa, Obrucna, Radzovce, Lucenec - POZOR ZNIZILI SME O 2000EUR.Chata v Cerovej vrchovine,nedaleko Kamenneho vodopadu

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1 izb. byt v Detve za potokom- Exkluzívne!!!

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) exkluzívne ponúka na predaj 1-izbový byt v Detve o rozlohe 39,58 m2. Byt pozostáva z chodby samostatnej kúpeľne, samostatného wc, kuchyne a jednej miestnosti. V byte sú vymenené plastové okná, keramickým obkladom obložené umakartové jadro, dlažba v kúpeľni, v izbe zachovalé drevené parkety, v chodbe a kuchyni betónové podlahy s linoleum, sprchový kút. Byt je zachovalý s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha murovaná pivnica v suteréne panelového domu. Bytový dom je tiež po rekonštrukcii strechy, vonkajšej fasády a vnútorných spoločných priestorov. Energetický certifikát B. V blízkosti sa nachádza úplná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchod...

Pridať k zaujímavým

1 izbový byt, 39.78 m², novostavba, poschodie:3 [ID:204859_1]

Pred 5 mesiacmi

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
54.000 EUR

1 izbový byt Zvolen na predaj, v novostavbe

výťah, balkón, pivnica, samostatná kuchyňa, panelová konštrukcia objektu, obchody, mestská doprava, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň, pošta, banky

Pridať k zaujímavým

Veľký 1i byt na predaj - Vlkanová [ID:BBZS24]

Pred týždňom

Vlkanová
32.000 EUR

Veľký 1i byt na predaj - Vlkanová

Victory Investments Vám ponúka na predaj veľký 1 - izbový byt v obci Vlkanová, len 10 km od mesta Banská Bystrica. Byt prešiel v roku 2014 kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa na 5. poschodí obytného domu. Plocha: úžitková 39,91 m2. Podlaha: plávajúca,dlažba Steny: stierky Okná: plastové Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, wc Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, kuchynský kút so stolom a stoličkami Stav objektu: kompletná rekonštrukcia Kúrenie: lokálne, elektrické, podlahové Zabezpečenie: vysoko kvalitné bezpečnostné dvere Sherlock – protipožiarne a protihlukové K bytu prislúcha pivnica a komora. Cena 32 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva.V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky.Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí.Stačí zavolať. Odmena za TIP : Viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych? Poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Domček po rekonštrukcii v okrajovej časti mesta Tisovec

Ponúkame na predaj menší domček v okrajovej časti mesta Tisovec. Domček má 1izbu, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, pivnicu a presklenný gánok. Vonku je posedenie a záhradný gril. V domčeku je nová elektrika, kúrenie, voda a podlahy. Je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie. V okolí je pekná príroda Národný park Muránska planina.

Pridať k zaujímavým
Domček po rekonštrukcii v okrajovej časti mesta Tisovec

Ponúkame na predaj menší domček v okrajovej časti mesta Tisovec. Domček má 1izbu, kuchyňu, jedáleň, kúpeľňu, pivnicu a presklenný gánok. Vonku je posedenie a záhradný gril. V domčeku je nová elektrika, kúrenie, voda a podlahy. Je vhodný na rekreačné účely alebo bývanie. V okolí je pekná príroda Národný park Muránska planina.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE!!! Na predaj čiastočne zrekonštruovaný 1-izb. byt. 40m2 Zvolen. CENA: 44 990,00 EUR

TUreality ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 1-izb. byt, ktorý sa nachádza na 4. poschodí v zateplenej bytovke, Zvolen časť Lipovec. O veľkosti 40m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, podlahy, dvere, kúpelňa a wc, kuchyňa. K bytu prislúcha aj pivnica. Energetický certifikát nieje k dispozícií. Info: adam@tureality.sk, 0902464229 - Tomáš Adam.

Pridať k zaujímavým

Na predaj 1i byt BB - Švermova [ID:RE0004652-19-000464]

Pred 2 týždňami

Banská Bystrica
58.000 EUR

Na predaj 1i byt BB - Švermova

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na predaj 1-izb. byt v B. Bystrici v mestskej časti Fončorda s výmerou 40m2. Byt sa nachádza na prvom poschodí, má osadené nové plastové okná, inak je v pôvodnom stave čo je výhodou pri rekonštrukcii podľa vlastných predstáv. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, z kuchyne, z kúpeľne+samostatné WC . Prislúchajú k nemu 2 pivnice v suteréne zatepleného bytového domu. Energetický certifikát - áno. Lokalita je veľmi vyhľadávaná, pár min. ÚSVIT, bezproblémové parkovanie. Odporučujeme obhliadku.

Pridať k zaujímavým

Na predaj 1 izb. byt v Hriňovej [ID:RE0004652-19-000466]

Pred 2 týždňami

Hriňová
31.200 EUR

Na predaj 1 izb. byt v Hriňovej

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj 1-izbový byt o rozlohe 40 m2 v centre Hriňovej. Byt má plastové okná v chodbe keramickú dlažbu, ináč je v pôvodnom no zachovalom stave. Panelový dom so zrekonštruovaným vchodom, novou strechou a vonkajšou fasádou, sa nachádza v tichej a vo vyhľadávanej lokalite mesta. K bytu prislúcha pivnica v suteréne panelového domu.

Pridať k zaujímavým
Na predaj novo zrekonštr.1 izb. byt vo Vlkanovej za dobrú cenu.

XEMAR (denisa.jakimova@xemar.sk, tel. 0917 227 331) ponúka na predaj novo zrekonštruovaný 1 izb. byt s väčšou výmerou v Banskej Bystrici, časť Vlkanová. Byt s rozlohou 40 m2 pozostáva zo vstupnej chodby, samost. priestrannej kuchyne, veľkej izby a kúpeľne s toaletou. Byt prešiel novou, kompletnou rekonštrukciou, vrátane všetkých rozvodov, stierok, s novou kuch. linkou, plastovými oknami, podlahami, sanitou a obkladom v kúpeľni, novými interiérovými aj vchod. dverami. Byt je slnečný a teplý. K bytu prislúcha špajza aj balkón na poschodí. Bytový dom je zateplený s výťahom. Výhodou tohto bytu sú nízke mesačné náklady (vlastné kúrenie aj ohrev vody), dobrá a rýchla dostupnosť. Byt je okamžite voľný. Energetický certifikát - áno. Klientovi poskytujeme kompletný právny a katastrálny servis, bezplatné zabezpečenie úveru na financovanie kúpi nehnuteľnosti prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov, ktorý spolupracujú so všetkými bankami.

Pridať k zaujímavým
Dom na predaj na Sliači za cenu pozemku

Skvelá ponuka na Sliači: Dom v centre na predaj za cenu pozemku. Dom a dve novšie hospodárske budovy sa nachádzajú na veľkorysom pozemku takmer 900 m2. Do domu je privedená voda z vlastnej studne. Vodovod, kanalizácia a plyn sú na hranici pozemku. Dom bol dlhodobo využívaný na hospodárske účely, je nutná rozsiahla rekonštrukcia. V dome je kachlová pec. Aj v jednej hospodárskej budove je letná kuchyňa s kachľovou pecou, mohlo by slúžiť ako domček pre hostí. Druhú je možné využiť na garáž a dielňu. Obidve sú v dobrom stave. Poloha domu by bola vhodná aj pre firmu. Kúpeľné mestečko Sliač má výhodnú polohu v blízkosti Zvolena a Banskej Bystrice, do kúpeľov a aquaparku Kováčová je to len necelých 10 km a rovnaká vzdialenosť je k lyžiarskemu vleku v Sielnici. V prípade serióznej ponuky je možná dohoda o cene!

Pridať k zaujímavým
Dom na predaj na Sliači za cenu pozemku

Skvelá ponuka na Sliači: Dom v centre na predaj za cenu pozemku. Dom a dve novšie hospodárske budovy sa nachádzajú na veľkorysom pozemku takmer 900 m2. Do domu je privedená voda z vlastnej studne. Vodovod, kanalizácia a plyn sú na hranici pozemku. Dom bol dlhodobo využívaný na hospodárske účely, je nutná rozsiahla rekonštrukcia. V dome je kachlová pec. Aj v jednej hospodárskej budove je letná kuchyňa s kachľovou pecou, mohlo by slúžiť ako domček pre hostí. Druhú je možné využiť na garáž a dielňu. Obidve sú v dobrom stave. Poloha domu by bola vhodná aj pre firmu. Kúpeľné mestečko Sliač má výhodnú polohu v blízkosti Zvolena a Banskej Bystrice, do kúpeľov a aquaparku Kováčová je to len necelých 10 km a rovnaká vzdialenosť je k lyžiarskemu vleku v Sielnici. V prípade serióznej ponuky je možná dohoda o cene!

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom na predaj Banská Belá [ID:7_285727]

Dnes poobede 15:00

Banská Belá
23.300 EUR

Dom na predaj Banská Belá

Dom na predaj v obci Banská Belá. Má vstupnú kuchyňu a dve izby. Je tu zavedený a stále prihlásený plyn, obecný vodovod, elektrina. Odpad riešený iba trativodom, v dome nie je kúpeľňa ani WC. Kúrenie pomocou kachľovej pece alebo sporáka, prípadne cez plynové gamatky (treba vymeniť) Zastavaná plocha domu je 60m2 plus pozemok vyše 170m2. Stenou susedí z druhým domom no každý má vlastný pozemok aj prístup. Dom je v pôvodnom stave a vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Nachádza sa v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom na predaj Banská Belá [ID:3_285727]

Dnes poobede 15:00

Banská Belá
23.300 EUR

Dom na predaj Banská Belá

Dom na predaj v obci Banská Belá. Má vstupnú kuchyňu a dve izby. Je tu zavedený a stále prihlásený plyn, obecný vodovod, elektrina. Odpad riešený iba trativodom, v dome nie je kúpeľňa ani WC. Kúrenie pomocou kachľovej pece alebo sporáka, prípadne cez plynové gamatky (treba vymeniť) Zastavaná plocha domu je 60m2 plus pozemok vyše 170m2. Stenou susedí z druhým domom no každý má vlastný pozemok aj prístup. Dom je v pôvodnom stave a vyžaduje kompletnú rekonštrukciu. Nachádza sa v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty.

Pridať k zaujímavým
Vínna pivnica s možnosťou nadstavby chatky

Jedná sa o vínnu pivnicu vo vinohradníckej chatovej osade pri Hontianskych Nemciach. Tvorí ju do skaly tesaná podzemná časť (pivnica) a nadzemná časť (výrobňa) murovaná z tvárnic. Do objektu je zavedený elektrický prúd, zdrojom vody je blízka spoločná studňa. Okolité pozemky sú urbárske. Celok tvorí vhodný základ pre dobudovanie novej chaty. Nachádza sa v skupine podobných pivníc, resp. chatiek, ukrytých medzi stromami v okraji lesného porastu no zároveň pár desiatok metrov od obrábaných viníc. K chatovej osade vedie asfaltová cesta udržiavaná aj v zime, z ktorej ide k pivnici nespevnená odbočka. Nehnuteľnosť sa nachádza v známej hontianskej vinohradníckej oblasti s bohatými vinohradníckymi tradíciami (napr. tradičné slávnosti v Sebechleboch alebo v Rykynčiciach) a zároveň sa nachádza na úpätí turisticky atraktívnych Štiavnických vrchov s lesmi bohatými na huby aj zver. Približne v 5 km vzdialenosti sa nachádza vodná nádrž vhodná na kúpanie aj rybolov a necelých 20 km sú vzdialené kúpele v Dudinciach.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka