Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (2208): Na predaj » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

Odporúčame

5-izbový nadštandardný rodinný dom v Selciach

Realitná kancelária MAXISS Vám ponúka veľmi pekný, kvalitne postavený a udržiavaný rodinný dom v obci Selce pri Banskej Bystrici. Prehliadku domu môžete urobiť aj na YouTube (skopírujte link do prehliadača): https://youtu.be/5eLE_QR7u0Y Rodinný dom má jedno nadzemné podlažie na ktorom je obytné podkrovie. Z dispozičného hľadiska sa v dome nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, 3 spálne, hosťovská izba, kúpeľňa, WC, práčovňa, miestnosť s prípravou pre saunu, technická miestnosť (kotolňa) s fitness. Súčasťou domu je dvojgaráž s priestorom využiteľným ako sídlo firmy. Výmera pozemku patriaceho k domu je 1.155 m2 Rodinný dom je postavený z tehál hrúbky 40 cm so zateplením s EPS, strešná krytina je škridlová značky Tondach, okná sú drevené Eurookná. Pred domom je vytvorené parkovanie pre 5 aút. Príjemný relax je možný na krytej terase za domom, ale aj vo vonkajšom bazéne o veľkosti 35 m3. Dom je napojený na verejný rozvod vody, DSL internet a na vlastnú ČOV, v prípade záujmu je ho však možné napojiť aj na verejnú kanalizáciu. Fotografie ponúkaného domu sú len malou ochutnávkou pozývajúcou na obhliadku tohoto výnimočného rodinného domu. V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a v prípade ak kúpite tento byt cez našu realitnú kanceláriu a využijete služby nami určeného finančného poradcu zaplatíme za Vás Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru takže nielenže ušetríte ale obchod Vám urobíme "na kľúč". Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú si môžete pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

Pridať k zaujímavým

Pozemok, Nova Bana, 17238 m² [ID:356496]

Pred týždňom

Nová Baňa/okres Žarnovica
58.000 EUR/ m²

pre rodinne domy, Nova Bana, Nova Bana, Zarnovica - Vyborna investicia do buducnosti.......

Pridať k zaujímavým
Na predaj veľký areál v Banskej Bystrici

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ), ponúka na predaj veľký areál v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na ul. Zvolenská cesta na pozemku o výmere 9358 m². Areál pozostáva: 3 x výrobná hala (cca 5000 m²), 2 x skladové priestory (cca 3000 m²) , administratívne priestory, kuchynka, sociálne zariadenie, výťah, schodisko, nakladacia rampa. Celý areál je oplotený. K pozemku prináležia aj spevnené plochy. Areál je možné využiť na prevádzkové al. výrobné priestory a iné podnikateľské účely...Rýchly prístup do mesta BB a ZV...

Pridať k zaujímavým

Penzión, 2046 m² [ID:202222]

Pred rokom

Lučenec/okres Lučenec
2.100.000 EUR

Hotel Lučenec na predaj

Pridať k zaujímavým

Chalupa, rekreačný domček, 895 m², novostavba, pozemok je ohradený [ID:GA-330-457185]

Pred 3 týždňami

Donovaly/okres Banská Bystrica
2.000.000 EUR

LEXXUS-PREDAJ Unikátny luxusný Challet v rekreačnom stredisku Donovaly

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, garáž, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, krb/kachle, telefónne pripojenie, zmiešaná konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Na predaj ubytovacie a stravovacie zariadenie neďaleko Lučenca

XEMAR (alexander.kokai@xemar.sk alebo 0948 522 322), Vám ponúka na predaj investičnú príležitosť v obci Mýtna. UBYTOVŇA: - so samostatným prístupom po asfaltovej ceste. - po rekonštrukcii. - 40 lôžok. - 4x kuchyňa, wc kombinovane (v izbách, ale aj na chodbách). - vlastný dvor, na ktorom je bazén a altánok. - úžitková plocha je 540 m2. REŠTAURÁCIA: - 58 miest na sedenie. - veľmi príjemné prostredie, po rekonštrukcii. - k dispozícii aj terasa. - úžitková plocha cca 199 m2. KRČMA: - 60 miest na sedenie. - s vlastným dvorom (sedenie aj vonku) - je nefajčiarska, možnosť konzumovať aj jedlo z reštaurácie. PENZIÓN/ KINO: - momentálne 20 lôžok, 10 lôžok je v príprave. - bývalé kino sa momentálne využíva ako sklad/ garáž. K dispozícii je aj 4i byt s rozlohou 130 m2 , s dvomi kúpeľňami. ZHRNUTIE: - veľkým bonusom je lokalita a poloha. - vhodné na podnikanie spojené s bývaním. - VÝBORNÁ INVESTÍCIA !!!! Môj kontakt: Alexander Kókai alexander.kokai@xemar.sk 0948 522 322 !!! POZOR !!! POSKYTUJEME ODMENU 200€ ZA KAŽDÝ TIP NA KÚPU ČI PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI KDEKOĽVEK NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY !!!

Pridať k zaujímavým
Na predaj priemyselný areál v Banskej Bystrici

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0907 723 116), ponúka na predaj priemyselný areál v Banskej Bystrici. V areáli o celkovej rozlohe 30000 m2, sa nachádzajú 3 haly, administratívna budova a malé ubytovacie zariadenie. V priebehu roku 2018 bude areál priamo napojený na severný obchvat mesta R1, nakoľko sa nachádza v jeho tesnej blízkosti. Medzi najväčšie výhody tejto nehnuteľnosti patrí jej jedinečná poloha v tesnej blízkosti R1, pravidelný tvar pozemku a praktické dispozičné riešenie súčasných stavieb.

Pridať k zaujímavým
TOP Living: VÝZVA PRE INVESTOROV, Stavebný pozemok 10,4 Ha s "územkom" a stavebnými povoleniami na IS.

TOP Living ponúka 2 eventuality pre investora: 1.PREDAJ: 10,4 Ha stavebného pozemku pre výstavbu 1100 bytov (alebo 102 rodinných domov), 2. INVESTORSKÁ SPOLUÚČASŤ pri výstavbe IS, PRIPRAVENOSŤ K VÝSTAVBE: - Vydané územné rozhodnutie výstavbu bytových domov (ako aj pre výstavbu RD- predávajúci zabezpečí túto zmenu územného rozhodnutia smerom nadol podľa požiadavky), - Vydané stavebné povolenie pre dažďovú a splaškovú kanalizáciu, - Vydané stavebné povolenie pre verejný vodovod, - Vydané stavebné povolenie pre 1. etapu cesty, - Vydané vyjadrenie pre stavebné povolenie SSE na 36 mesiacov. Kompletné dokumenty, projekty a povolenia Vám rád poskytne konateľ TOP Living s.r.o. Mgr.Peter Ružbacký 0908 505 201.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rekreačné centrum ROYAL, Látky- Prašivá ZNÍŽENÁ CENA!!!

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj rekreačné centrum-Hotel Royal, ktorý sa nachádza v srdci stredného Slovenska ( Látky - Prašivá 4 ) v najväčšom horskom centre v Podpolianskom regióne. Rekreačné centrum leží v nádhernom prostredí Veporských Vrchov, v nadmorskej výške 950m, na trase medzi Hriňovou a Kokavou nad Rimavicou. Rekreačné centrum sa skladá z: 1. Trojhviezdičkového Hotela ( Hotel Royal ), ktorý disponuje 37 dvojlôžkovými vkusne zariadenými izbami a dvomi luxusnými apartmánmi s celkovým počtom 78 lôžok. Reštaurácia s kapacitou 100 miest je vhodná aj na usporadúvanie rôznych. spoločenských podujatí + dva bufety. Pre rokovania, kongresy, či školenia sú k dispozícii dve konferenčné miestnosti pre 150 ľudí. V rámci aktívneho a relaxačného odpočinku sú k dispozícii sauna, masáže, bazén, hydromasážna vaňa a fitness. 2. Bungalový Park. Pätnást 6 až 8 lôžkových chatiek, ktoré sú vybavené kuchynkou, TV, sprchou a WC. 3. Pri hoteli je umelo zasnežovaný lyžiarsky svah (1km) a tri lyžiarske vleky ( 700 bm, a 350 bm a 100bm) s hodinovou kapacitou 1050 osôb. 4. Vlastná trafostanica. 5. Vlastný pozemok 7,6 hektárov z toho 2373 zastavaná plocha. 6. Vodná studňa. 7. Multifunkčné ihrisko. Možnosť predaja, alebo nájmu aj samostatné strediská, ako hotelová časť, chatky, reštaurácia a lyžiarske stredisko. Cena predaja alebo nájmu je DOHODOU ( v cene je vybavenie a všetky zariadenia) V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým

Bytový dom, Dolná, pozemok je ohradený, tichá lokalita [ID:GR-528-461221]

Pred 2 týždňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
1.400.000 EUR

LEXXUS-PREDAJ súbor 4 budov v úplnom centre Banskej Bystrice,Dolná ul.

bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, garáž, nezariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Predaj: budova pre obchod a služby s 80% obsadením

Pridať k zaujímavým
Predaj administratívno-priemyselný areál Jelšava, okr.Revúca-ZNÍŽENÁ CENA

Ponúkame na predaj administratívno-priemyselný a skladový areál v priestoroch na okraji obce Jelšava v okrese Revúca. V areáli s celkovou rozlohou 14 hektárov je viacero budov, ktoré sa dajú využiť na menšie či väčšie výrobne prevádzky, sklady, garáže ..... Je to areál bývalých kasární kde zostalo množstvo spevnených betónových a asfaltových plôch s možnosťou využitia na stavby nových výrobných či skladových budov. Niektoré plochy sú spevnené panelmi vhodné napr. na parkovacie miesta. V areáli sa nachádzajú tieto budovy: Administratívna budova sa nachádza na začiatku areálu je vhodná najmä na kancelárske priestory Výrobná hala - momentálne 2 podlažná budova s možnosťou demontáže stropu prízemia a tak je možné z budovy urobiť jednopodlažnú budovu s vysokým stropom. Budova má nakladaciu rampu v dĺžke 30 m, 13 nakladacích vchodov .... Budova bývalého kina- táto budova môže slúžiť hlavne ako skladový priestor s kanceláriami 2 x budova garáže - ide o budovy s 12 garážami a dvojgarážami s kancelárskymi priestormi vybavenými plastovými oknami, WC a sprchou. Budovy sú ideálne na uskladnenie materiálu resp. vozového parku. Budova obchodu - prízemná budova vhodná na administratívne alebo výrobné priestory. Kuchynsko-jedálenský blok. Umývací mostík, baterkáreň, PHM, menšia administratívna budova, budovy skladu, K areálu je nanovo privedená voda - 2008. Areál má kompletnú kanalizáciu- je plne funkčná a všetky budovy priestranstva sú zabezpečené elektrikou 220/380 V. Zároveň celý areál je osvetlený pouličnými a halogénovými lampami. Areál ma vlastnú prípojku s možnosťou odberu VN (22 KV). Väčšina budov je napojená na teplovodný rozvod z vlastnej kotolne na tuhé palivá. Životnosť budov podľa Znaleckého posudku je v rozpätí 80-120 rokov.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, Kremnička, 22961 m², pozemok je ohradený [ID:GR-456-409774]

Pred 3 týždňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
55 EUR/ m²

LEXXUS-PREDAJ pozemok v Banskej Bystrici, časť Kremnička, 22.961 m2

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie

Pridať k zaujímavým
Na predaj veľkoplošný stavebný pozemok v BB-Radvaň

XEMAR (tel. č. 0915 399 498 alebo xemar2@xemar.sk) ponúka na predaj oplotený veľkometrážny stavebný pozemok v Banskej Bystrici v časti Radvaň o celkovej výmere 15647m². Jedná sa o rovinatý pozemok v zastavanom území obce zložený z piatich častí (Zastavané plochy a nádvoria a Ostatné plochy) s prístupom po spevnenej ceste. Inžinierske siete - plyn, kanalizácia, elektrika a voda sú pri pozemku. Jedná sa o lokalitu s bezproblémovým prístupom, pričom z hľadiska miestnej cestnej infraštruktúry a z pohľadu polohy je jednoduchý a rýchly prístup do centra mesta Banská Bystrica alebo na rýchlostnú cestu R1. V mestskej časti Radvaň je kompletná občianska vybavenosť. Pozemok vhodný na Bytovú výstavbu alebo na výstavbu Polyfunkčných objektov s parkoviskami a zeleňou. Pozemok sa nachádza v oplotenom areáli. Cena je bez DPH, na kúpnu cenu sa vzťahuje zákon a samozdanení.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPriemyselná zóna, Prasiva [ID:438524]

Pred 2 dňami

Látky/okres Detva
1.200.000 EUR

ine priestory, Prasiva, Latky, Detva - Stvorhviezdickovy horsky hotel s lyziarskym strediskom a wellnes s rozlohou 7ha.

Pridať k zaujímavým

twrwertre [ID:25547]

Pred 2 mesiacmi

Trenč
1.000.000 EUR

twrwertre

odstavec 1 odstavec 2 odstavec 3

Pridať k zaujímavým
Na predaj stavebné pozemky v Malachove, Banská Bystrica

XEMAR (daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka na predaj prevažne svahovitý pozemok s pekným výhľadom o výmere 19 628m2 v obci Malachov. Pozemok nemá dotiahnuté inžinierske siete (vzdialenosť cca 600m od bodov napojenia) a momentálne ho tvoria trvalé trávne porasty, lesné plochy a ostatné plochy. Je možné rozdeliť ho na menšie parcely, ale vhodný je predovšetkým pre väčšieho investora, ktorý by kúpou získal možnosť vybudovať rodinné domy, rekreačné stredisko, agrofarmu a pod. Výhodou je veľmi rýchla dostupnosť do Banskej Bystrice, krásna čistá okolitá príroda a bezprostredná blízkosť lyžiarskeho vleku. Cena: 972 000,-€ V prípade záujmu vám s výstavbou pomôže naša stavebná firma Stavmax. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -kompletné vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri Pomôžeme vám s predajom, kúpou a prenájmom aj inej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751.

Pridať k zaujímavým
Na predaj zrekonštruovaná budova na podnikanie a bývanie v centre mesta Banská Bystrica. CENA: 950 000,00 EUR

TUreality ponúkajú na predaj 2-posch. budovu po rekonštrukcií na námestí v Banská Bystrica. V súčasnosti sú priestory prenajímané na obchody a kancelárie. Budova má vlastný dvor, ktorý je využívaní ako súkromné parkovanie. Fotky na vyžiadanie v RK. Energetický certifikát nie je k dispozícií. Info: adam@tureality.sk, 0902464229 - Tomáš Adam.

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok s možnosťou výstavby bytových domov v centre Detvy

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915/142544 ) ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o veľkosti 15 375 m2 nachádzajúci sa v interviláne mesta Detvy. Pozemok má ideálne umiestnenie a je prístupný z dvoch strán po asfaltovej prístupovej komunikácii. S inžinierskych sietí sa na pozemku nachádza prípojka plynu a v tesnej blízkosti prípojky el. energie, kanalizácie a mestského vodovodu. Pozemok je vhodný na výstavbu niekoľkých bytových domov. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis. Náš viazaný finančný agent Vám vie sprostredkovať výhodný úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu je aj dlhodobá starostlivosť o úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny v prípade nečakaných životných situácií.

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 2150 m² [ID:3123]

Pred pol rokom

Donovaly/okres Banská Bystrica
899.990 EUR

BELLA Real Estate ponúka na predaj nový penzión len 16km od lyžiarskeho strediska Donovaly

Pridať k zaujímavým

Lesná pôda, mimo zastavaneho uzemia obce, 499750 m² [ID:345381]

Pred 2 týždňami

Jastrabá/okres Žiar nad Hronom
800.000 EUR

lesna poda, mimo zastavaneho uzemia obce, Jastraba, Ziar nad Hronom - Ostra Hora - Lozisko andezitu Jastraba, polovny revir, zmiesany les. Pozemok vhodny pre tazbu aj rekreacne ucely.

Pridať k zaujímavým
Exkluzívne len naša spoločnosť ponúka NA PREDAJ dom na pešej zóne v Banskej Bystrici

Objekt sa nachádza na Dolnej ulici, len pár desiatok metrov od novootvoreného OC Point a OC Europa. Jedná sa o dvojpodlažnú stavbu (prízemie a poschodie) so zatiaľ nevyužitým podkrovým (možnosť vstavby kancelárskych alebo bytových priestorov). V súčasnosti je objekt okrem 3 miestností úplne prenajatý a pozostáva z nasledovných plôch : PRÍZEMIE : 302 m2 + chodba a schodsko (26 m2 ) Poschodie : 303 m2 + galeria a chodba (34 m2) Objekt je napojený na všetky inž. siete (elektrina, verejný vodovod, plyn, kanalizácia a telekom) Kúrenie : ÚK- plynové (dva plynové kotle) + podlahové kúrenie na časti prízemia a vo zvyšnej časti radiátory. Súčasťou predaja je aj pozemok o výmere 473 m2 na ktorom stavba stojí. Tento objekt naša spoločnosť spravuje od r.2007 a prenajíma ho nájomcom (reštaurácia, kaviareň, záložňa, realitná kancelária, foto atelier, špedičná firma). Dom sa nachádza v pamiatkovej zóne ale nie je kultúrnou pamiatkou. Ponuková cena : 780.000 € (DPH sa neúčtuje) Bližšie informácie u správcu objektu na nižšie uvedených tel. číslach alebo osobne, po predchádzajúcej dohode

Pridať k zaujímavým
Krásny Penzión s Vilou, veľkým pozemkom, altánkom a projektom na predaj - Králiky

Máte chuť zainvestovať a chceli by ste vlastniť krásny celoročné prevádzkovaný penzión vo vyhľadávanej turistickej a lyžiarskej lokalite? Ak áno, tak táto ponuka je určená priamo pre Vás. Lokalita: Krásne horské prostredie Kremnických vrchov s malebnými výhľadmi, turistickými chodníkmi, bežkárskou traťou a samozrejme známym lyžiarskym strediskom Králiky. Prostredie ako stvorené na oddych, rekreáciu, šport a spoločnú rodinnú aktivitu. K tejto očarujúcej lokalite pridávame kompletný areál, v ktorom sa nachádza penzión s parkoviskom, samostatná vilka, veľký altánok s elektrinou, objekt pre malú detskú zoo s voliérou pre psa a skladom. Penzión: - Skolaudovaný v roku 2011. - Pivnica/kotolňa: 31,38 m2 (kotol, ohrev vody, náradie) - Prízemie: 247 m2 (reštauračná časť pre 40 osôb, krb, kompletne vybavený bar, profesionálna kuchyňa, toalety, lyžiareň, sauna, pracovňa a kancelária), - Poschodie: 232,33 m2 (Štyri dvojlôžkové izby, tri trojlôžkové izby a jedna štvorizbová izba, sklad. Každá izba je plne zariadená s priestrannou kúpeľňou a toaletou). Výbava: Vykurovanie/ohrev vody: - Plne automatizovaný kotol na drevené pelety ATMOS D45 P-48 KW, - Ohrev 750 litrovej nádrže prevažne zabezpečujú solárne panely, pokiaľ slnko nestačí, automaticky sa zapne kotol na pelety alebo elektrický kotol, - Teplota v miestnostiach je riadená cez počítač umiestnený na recepcií. Kuchyňa: Konvektomat, vzduchotechnika, ostatná výbava v nereze, Reštaurácia: vzduchotechnika, kompletná reštauračná výbava, plne funkčný bar Vilka: Prízemie: 82,01 m2 (obývačka, kozub, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, toaleta, jedna dvojlôžková izba, kotolňa) + terasa, Poschodie: 71,06 m2 (dve trojlôžkové izby, každá má toaletu a kúpeľňu) Vykurovanie: Kotol na drevené pelety FERROLI 18 KW + solárne panely Altánok: -kapacita sedenie 20 osôb, - elektrina, - gril. Technológie použité v rekreačnom zariadení: - Čistička TOPÁS 4 s kapacitou pre 50 osôb - Lapač tukov GT10E Techneau - Lapač olejov LO/S/2S-3 Pozemky spolu so zastavanou plochou: 5472 m2. Na pozemku je aj studňa, ktorú budúci majiteľ môže využiť napríklad na bazén K nezastaveným pozemkom ponúkame aj projekt na výstavbu ďalších viliek. Sumarizácia: - Plne zabehnutý, kompletne zariadený Penzión v celkovej výmere 510,71 m2, - Kompletne zariadená Vilka s vlastným kúrením v celkovej výmere 153,07 m2 - Pozemok vo výmere 5472 m2 - studňa, - Altánok pre 20 osôb s elektrinou, - Vydláždené parkovisko s lapačom olejov. Cena tohto krásneho rekreačného komplexu je 750 000 € bez DPH, vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Pre bližšie informácie (prevádzkové náklady, priemerná tržba, znalecká cena objektu ...) a prípadné obhliadky nás neváhajte kontaktovať. Tím Victory Investments

Pridať k zaujímavým
Nadštandardná novostavba pod Donovaly

Novostavba rodinného domu sa nachádza v obci Staré Hory, neďaleko Banskej Bystrice. Dom má tri podlažia. Na prízemí je vstupná chodba, šatník, obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, špajza, spálňa, kúpelňa a kotolňa. Z kuchyne je výstup na dvor. Na prízemí je aj miestnosť pripravená na vnútorný bazén. Na 1. poschodí je malá galéria, 5 izieb a 3 kúpelne so sprchovacími kútmi a WC. V podkrovnom priestore sú 3 izby. K domu patrí prístrešok pre dve autá, pivnica, záhradný domček, v ktorom je ČOV, vonkajšia terasa. Vykurovanie je riešené kotlom na pelety. Dom má aj vlastný záložný zdroj. Zabezpečenie je riešené kamerovým systémom. Pozemok je sčasti rovinatý, časť za domom je svahovitá. Sú tu urobené záhradné úpravy, zavlažovací systém z vlastnej studne. Popri dome tečie horský potok. Dom je vhodný na trvalé bývanie pre náročnejšieho klienta, alebo ako penzión. Blízkosť okolitej prírody podhorskej obce, ako aj blízkosť lyžiarskych stredísk a zároveň úplný kľud a maximum súkromia, to všetko tu nájdete.

Pridať k zaujímavým
Nadštandardná novostavba pod Donovaly

Novostavba rodinného domu sa nachádza v obci Staré Hory, neďaleko Banskej Bystrice. Dom má tri podlažia. Na prízemí je vstupná chodba, šatník, obývacia miestnosť s krbom, kuchyňa, špajza, spálňa, kúpelňa a kotolňa. Z kuchyne je výstup na dvor. Na prízemí je aj miestnosť pripravená na vnútorný bazén. Na 1. poschodí je malá galéria, 5 izieb a 3 kúpelne so sprchovacími kútmi a WC. V podkrovnom priestore sú 3 izby. K domu patrí prístrešok pre dve autá, pivnica, záhradný domček, v ktorom je ČOV, vonkajšia terasa. Vykurovanie je riešené kotlom na pelety. Dom má aj vlastný záložný zdroj. Zabezpečenie je riešené kamerovým systémom. Pozemok je sčasti rovinatý, časť za domom je svahovitá. Sú tu urobené záhradné úpravy, zavlažovací systém z vlastnej studne. Popri dome tečie horský potok. Dom je vhodný na trvalé bývanie pre náročnejšieho klienta, alebo ako penzión. Blízkosť okolitej prírody podhorskej obce, ako aj blízkosť lyžiarskych stredísk a zároveň úplný kľud a maximum súkromia, to všetko tu nájdete.

Pridať k zaujímavým
Dom v centre mesta Banská Bystrica na predaj - investícia - bývanie - penzión

Dom v centre mesta Banská Bystrica je výborná investícia za veľmi zaujímavú cenu. Príjazd a parkovanie je možné vo dvore, k domu patrí malý pozemok využiteľný na tento účel. Z ulice sú dva obchodné priestory. V dome sú štyri trojizbové čiastočne zrekonštruované byty, každý má rozlohu 80m2. Na prízemí je ešte garzónka. Dom má novozrekonštruovanú zateplenú strechu s prípravou na veľkorysý mezonetový byt. Projekt a stavebné povolenie tu počíta s vybudovaním až dvoch bytov. Projekt a platné stavebné povolenie je zahrnuté v cene.

Pridať k zaujímavým
Dom v centre mesta Banská Bystrica na predaj - investícia - bývanie - penzión

Dom v centre mesta Banská Bystrica je výborná investícia za veľmi zaujímavú cenu. Príjazd a parkovanie je možné vo dvore, k domu patrí malý pozemok využiteľný na tento účel. Z ulice sú dva obchodné priestory. V dome sú štyri trojizbové čiastočne zrekonštruované byty, každý má rozlohu 80m2. Na prízemí je ešte garzónka. Dom má novozrekonštruovanú zateplenú strechu s prípravou na veľkorysý mezonetový byt. Projekt a stavebné povolenie tu počíta s vybudovaním až dvoch bytov. Projekt a platné stavebné povolenie je zahrnuté v cene.

Pridať k zaujímavým
Na predaj areál v Banskej Bystrici

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350 ), ponúka na predaj areál v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 8884 m2 . Areál pozostáva z dvoch 3 podlažných budov o výmere cca 3800 m2, ktoré boli využívané ako internát. Budovy pozostávajú: vstup, schodisko, chodby, bytové priestory, administratívne priestory, sociálne zariadenia, skladové priestory, spojovacia chodba, vrátnica, vestibul. Súčasťou objektu je veľký pozemok ( bývalé futbalové ihrisko ). Areál je možné využiť na prevádzkové priestory, bytové priestory, kancelárske priestory alebo aj na iné podnikateľské účely...

Pridať k zaujímavým
Pozemky pre stavbu rodinných domov v obci Podzámčok pri Zvolene

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj investičné pozemky v obci Podzámčok. Pozemky sú v novom územnom pláne určené na IBV. Celková výmera je cca 30 000m². Slnečné, južne orientované pozemky sa nachádzajú na začiatku obce. Elektrická, vodovodná a plynová prípojka sa nachádzajú na severnej hranici pozemku. tak isto aj prístupová cesta. Pozemky sa predávajú v celku. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je aj kompletný právny servis.

Pridať k zaujímavým
PREDAJ- Kultúrno spoločenské stredisko- Slatinské Lazy

XEMAR ( gabriel.kovacik@xemar.sk alebo 0907133780 ), ponúka na predaj Kultúrno-spoločenské stredisko s priľahlými budovami - administratívnou budovou a kotolňou je situované v okrajovej časti zastavaného územia obce Slatinské Lazy v okrese Detva. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v blízkosti hlavnej príjazdovej cesty, na hlavnom ťahu BA – ZV – KE. a) Kultúrno-spoločenské zariadenie - dvojpodlažná budova, ktorej prízemie tvorí jej technické zázemie (veľkokapacitná kuchyňa, jedáleň, sociálne priestory, vstupná hala, schodiskový priestor, strojovňa vzduchotechniky, príručné sklady). Druhé podlažie má charakter haly a bolo určené na kultúrno-spoločenskú činnosť a osvetu pre cca 500 návštevníkov (hlavná kultúrna sála, vyvýšené javisko, šatne, sociálne zariadenia). Budova sa začala využívať na prevádzkové účely v roku 1987. Zastavaná plocha celkom: 970,08 m2 Úžitková plochacelkom: 1 843,83 m2 b) Administratívna budova - samostatne stojaca trojpodlažná nehnuteľnosť (bez pivničných priestorov). Objekt je prístupný po spevnenej komunikácii cez vonkajšie schody. Z dispozičného hľadiska sa v budove nachádza vstupná chodba, pričom administratívne priestory, chodba a sociálne zariadenia sú na každom podlaží. Budova sa stala prevádzkyschopnou v roku 1984. Zastavaná plocha: 356,67 m2 Úžitková plocha: 1 070,01 m2 c) Kotolňa - jednopodlažná budova, ktorá sa začala využívať v roku 1984 je rozdelená na tri trakty so sociálnou časťou. Zastavaná plocha: 391,84 m2 Úžitková plocha: 391,84 m2 d) Celková plocha pozemkov: 12 759 m2 e) Celková zastavaná plocha: 1 718,59 m2 f) Celková užitková plocha: 3 305,68 m2 Možnosti využitia: kultúrno-spoločenské stredisko s ubytovaním, dom dôchodcov, kongresové centrum, penzión, školiace stredisko pre firmy, výrobné priestory, letné tábory... DOMOV DÔCHODCOV A VÝROBNÁ BUDOVA SLATINSKÉ LAZY Architektonické štúdia Štúdia rieši dve samostatné alternatívy využitia objektov: Variant 1. Domov dôchodcov a výrobná budova Variant 2. Domov dôchodcov a spoločenský dom s nájomnými kanceláriami Variant 1. Domov dôchodcov a výrobná budova Vzhľadom k veľkosti areálu a možnosti samostatného využitia objektov sa ako prvú alternatívu navrhuje oddelenie prednej uličnej časti pozemku so spoločenskou budovou a vytvorenie výrobného podniku charakteru ľahkej výroby ( textil, polygrafia, elektrotechnika, atď...) Na poschodie budovy sa navrhuje zádverie s vrátnicou, administratíva, výrobná hala s príručnými sociálnymi a skladovými priestormi. Na prízemie sa navrhuje skladové hospodárstvo vstupného materiálu a hotových výrobkov, jedáleň zamestnancov s výdajom stravy, šatne, sprchy, hygienické miestnosti , kotolňa a strojovňa vzduchotechniky. Parkovisko pre zamestnancov a návštevy je pred hlavným vstupom. Zásobovanie materiálom a doprava hotových výrobkov sa navrhuje zadným vstupom z manipulačnej plochy, ktorá je napojená novou cestou na hlavnú štátnu cestu. Pohyb materiálu v rámci budovy je na paletách pomocou nákladného výťahu. Domov dôchodcov kapacity 98 ubytovaných sa navrhuje ako samostatná prevádzka vytvorená spojením administratívnej budovy s budovou kotolne. Navrhujeme vytvorenie ubytovacieho objektu z administratívnej budovy a jej nadstavbu o jedno podlažie a taktiež 4-podlažnú prístavbu. Prevádzková budova jedálne s kuchyňou, práčovňou a zázemím personálu by vznikla z bývalej kotolne. V spojovacej jednopodlažnej časti by vznikol hlavný vstup do budovy a foyer. Vo výkresovej časti sa nachádzajú dva varianty umiestnenia novej prístavby ubytovacej budovy. Variant 2. Domov dôchodcov a spoločenský dom s nájomnými kanceláriami Druhou alternatívou je vytvorenie domova dôchodcov rovnakej kapacity 97 ubytovaných popri čiastočnom zachovaní spoločenskej funkcie hlavnej budovy a taktiež s vytvorením nájomných kancelárskych priestorov. Koncepcia vychádza z využitia spoločenskej budovy ako hlavnej prevádzkovej budovy domova dôchodcov s jedálňou, administratívou, kuchyňou, práčovňou, sociálnym zázemím zamestnancov. Popri tom by sa spoločenská sála mohla využívať aj pre rôzne slávnostné a spoločenské podujatia verejnosti. Na prízemí budovy sa vytvoril priestor pre nájomné kancelárie so samostatným vstupom a zázemím, vhodné pre účely menšej firmy alebo úradu. Hlavná budova je prepojená chodbou s ubytovacími budovami, ktoré sú vytvorené nadstavbou administratívnej budovy o jedno podlažie a nadstavbou kotolne o dve podlažia. Jednopodlažná spojovacia prístavba bude slúžiť pre spoločenské priestory domova dôchodcov. Navrhované architektonické riešenie Architektúra budov vychádza z pôvodnej architektúry a dopĺňa ju o nové moderné prvky a materiály. Farebné a materiálové riešenie používa bielu omietku, kameň a drevo, doplnené o akcentujúce výrazné žltozelené farby balkónov a vstupných prístreškov. Základné bilancie a kapacity Zastavaná plocha spolu – súčasnosť - 1604 m2 Celková podlažná plocha - 3265 m2 Návrh - Variant 1 – Domov dôchodcov a výrobná budova Zastavaná plocha – Domov dôchodcov 1192 m2 Zastavaná plocha – Výrobná budova 860 m2 Zastavaná plocha spolu 2052 m2 Podlažná plocha – Výrobná budova 1798 m2 Podlažná plocha – Domov dôchodcov 3220 m2 Podlažná plocha spolu 5018 m2 Kapacita – Domov dôchodcov počet lôžok na 1.NP 20 počet lôžok na 2.NP – 4.NP 26 počet lôžok spolu 98 Návrh - Variant 2 – Domov dôchodcov a spoločenský dom s nájomnými kanceláriami Zastavaná plocha spolu 1789 m2 Podlažná plocha spolu 4567 m2 Kapacita – Domov dôchodcov počet lôžok na 1.NP 25 počet lôžok na 2.NP – 3.NP 29 počet lôžok na 4.NP 14 počet lôžok spolu 97 V cene ponuky je zahrnutý právny servis (kúpnopredajné zmluvy,návrh na vklad do katastra nehnuteľností,overenie dokumentov,prehlásenie sietí). Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať úver na kúpu danej nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
TOP Living ponúka skvost na lukratívnom mieste v BB- Uhlisko.

TOP Living ponúka na predaj lukratívnu administratívnu budovu v tesnej blízkosti centra Banskej Bystrice, ulica Timravy (Uhlisko). Umiestnenie: 800m od centra Banskej Bystrice- námestie SNP. Uvedená trojpodlažná budova / pôdorysy viď v prílohe / bola kolaudovaná v roku 2003 a jej zastavaná plocha je 160 m2 + plocha priľahlej pivnice o výmere cca 25 m2 / kotolňa s 2 plynovými kotlami WIESSMANN+ úložný priestor/. Celková výmera pozemkov je 817 m2 (317 zastavaná plocha, 500 záhrada) m2. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Prízemie uvedenej budovy má podlahovú plochu o výmere cca 150 m2. Pozostáva zo 4 kancelárskych priestorov, kuchyne, kúpeľne s WC, 2 x vstup, vstupnej haly, komory, schodiska. 1.NP uvedenej budovy má podlahovú plochu o výmere cca 150 m2. Pozostáva zo 4 kancelárskych priestorov, kúpeľne s WC, haly, komory, schodiska, 3 balkónov. 2.NP uvedenej budovy má podlahovú plochu o výmere cca 150 m2. Pozostáva zo 3 kancelárskych priestorov, kúpeľne s WC, haly, 4 balkónov a letnej záhrady. Celková podlahová plocha priestorov hlavnej budovy je cca 450 m2. TECHNICKÉ ÚDAJE: Elektrina v dome: áno. Kúrenie a ohrev vody: 2 plynové kotle. Kanalizácia: verejná splašková aj dažďová. Veľkou výhodou je možnosť parkovania osobnými autami pred samotným vchodom do budovy, ako aj na pozemku o výmere 500 m2. V budove sú zavedené všetky inžinierske siete, vrátane kompletných počítačových a internetových rozvodov, možnosť maximálnej variability kancelárskych a skladových priestorov. Ponúkaná nehnuteľnosť je svojou dispozíciou vhodná ako sídlo firmy, resp. 3 firiem keďže každé podlažie ponúka 150 m2 s vlastným meraním elektriny a taktiež je možné budovu prerobiť na 3 luxusné byty na lukratívnom mieste. Kontakt: Mgr. Peter Ružbacký, mob. 0908 505 201. Cena: 570.000- € . Realitná spoločnosť TOP Living s.r.o. s 20-ročnými skúsenosťami na realitnom trhu poskytuje kompletné realitné služby na profesionálnej úrovni. Dôvera našich klientov je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ sa zveríte do rúk naším hypotekárnym špecialistom, garantujeme Vám najvýhodnejší hypotekárny úver v akejkoľvek banke. V opačnom prípade dostanete rezervačnú zálohu v plnej výške späť.

Pridať k zaujímavým
Predaj novopostavenej prevádzkovej budovy v priemyselnej časti v Banskej Bystrici

XEMAR ( vladimir.bilek@xemar.sk alebo 0911560170 ), ponúka na predaj novopostavenú prevádzkovú budovu v priemyselnej časti v Banskej Bystrici. Budova je postavená z tehál, pozostáva z dvoch podlaží o celkovej úžitkovej ploche 506 m2 . Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej haly, WC, šatne , kotolne a veľkej skladovej miestnosti. Skladová miestnosť je opatrená 3 vstupnými bránami. V kotolni je pec na pelety. Druhé podlažie pozostáva z haly s kuchynkou, 2x WC, miestnosti pre upratovačku, chodby a šiestich kancelárii. Tri kancelárie sú zariadené. V budove je podlahové kúrenie, klimatizácia v každej miestnosti. Súčasťou objektu je priľahlý pozemok o výmere 282m2. Budovu je možné využiť na prevádzkové priestory, výrobné , skladové priestory, kancelárske priestory alebo aj na iné podnikateľské účely...

Pridať k zaujímavým
iny stavebny, Vajanskeho, Lucenec, Lucenec - pozemok pre roznorodu cinnost v Lucenci - 4,3ha

Pridať k zaujímavým
Na predaj luxusná vila vo výstavbe, Pršianska terasa, Banská Bystrica

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka na predaj jedinečnú luxusnú vilu vo výstavbe na Pršianskej terase v Banskej Bystrici. Je osadená vo svahovitom južne orientovanom teréne s jedinečným výhľadom na Kremnické vrchy a okolie. Nástupná časť, ktorá je zároveň najvyššia, je od ulice. Dispozícia: RD má 3 podlažia Vrchné podlažie ( nástupná časť): prístrešok pre 2 autá, 2 menšie skladové miestnosti, vstupná chodba, šatník, kuchyňa s jedálňou umiestnená na galérii, komora, 3 priestranné miestnosti, kúpeľňa s WC, sklad a átrium Prízemie: s poschodím je prepojené schodiskom a výťahom, priestranná obývacia izba o výmere 60 m2 s krbom, spálňa, kúpeľňa, šatník, wellness so saunou, sprchový box, samostatné WC, chodba, práčovňa, technická miestnosť, terasa Suterén: vínna pivnica, sklad, bazén s protiprúdom IS: elektrina, kanalizácia, voda + vlastná studňa s napojením do technickej miestnosti Konštrukčné riešenia: Materiál: liaty betón, tehla Strecha - rovná: súčasne najdokonalejšia technika konštrukcie rovných striech - zváraná PVC krytina Kúrenie: podlahové vykurovanie a stropné chladenie, ako zdroj tepla a chladenia je nainštalované tepelné čerpadlo vzduch – voda s možnosťou doohrevu systému krbom. Krb je zároveň napojený na podlahové kúrenie. V dome ja nainštalovaná riadiaca inteligentná elektroinštalácia a solárny ohrev teplej úžitkovej vody. Automatické vetranie je zabezpečené riadenou vzduchotechnikou so spätnou rekuperáciou tepla. Časť domu je presvetlená stropnými svetlovodmi. Stav nehnuteľnosti: novostavba v stave rozostavanosti s potrebou dokončiť interiér a okolie domu. Vizualizácia: www.pha.sk projekt domu 90.60.30 Nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi pohodlné bývanie v dome s originálnym veľkorysým riešením, vysokou technickou úrovňou, modernou architektúrou a krásnym prostredím. Plocha pozemku: 931 m2 Zastavaná plocha: 406 m2 Úžitková plocha: 296 m2 Cena: 550 000,-€ Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny a právny servis V prípade záujmu Vám pomôžeme nájsť klientov na predaj alebo prenájom aj vašej nehnuteľnosti. Volajte 0907 448 751.

Pridať k zaujímavým
Na predaj reštaurácia s penziónom pri SKI areáli Králiky, BB

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907448751 ) ponúka na predaj reštauráciu s penziónom na Králikoch pri Banskej Bystrici s areálom o rozlohe cca 1 800 m2, vlastným parkovaním cca 30 áut aj s možnosťou parkovania v blízkom okolí, ubytovacou kapacitou do 30 osôb, reštauračnou kapacitou 35 miest, altánom s vonkajším krbom, 24 miest na sedenie na terase s neopakovateľným výhľadom na Kremnické vrchy a Nízke Tatry. Dispozícia: Prízemie: 242m2 -reštaurácia s krbom -bar -kuchyňa s kompletným technickým vybavením -kancelária -toalety (aj bezbariérové) -sklady -práčovňa -lyžiareň -vonkajšie sedenie reštaurácie Poschodie: 232,33m2 -4 dvojlôžkové izby -3 trojlôžkové izby -1 štvorlôžková izba -všetky izby majú samostatné kúpeľne a WC Penzión je čiastočne podpivničený. Pivnica: 31,38m2 - plne automatizovaná kotolňa na drevené pelety, v plnej zimnej prevádzke stačí doplniť pelety raz za 5-7 dní Ohrev vody: - 750 l nádrž ohrievaná pomocou solárnych panelov, v prípade potreby sa automaticky zapne vykurovací kotol, príp. na elektrickú energiu. Vykurovanie: - plnoautomatizovaný kotol na drevené pelety (kotol Atmos D45 P-48kW ) - teplota v miestnostiach riadená cez počítač na recepcii Technológie: -čistička TOPÁS 4 -lapač tukov GT10E Techneau -lapač olejov LO/S/2S-3 Všetky technológie spĺňajú súčasné platné normy. V areáli: - parkovisko - detské ihrisko - altán s kapacitou cca 20 osôb - vonkajší gril - voliéry pre detskú minizoo - voliéra pre psa - sklad na náradie - studňa s výdatným zdrojom pitnej vody Nehnuteľnosť svojou polohou a vybavením ponúka v okolí veľké množstvo aktivít v zimnom aj letnom období. Leto:- turistika, cykloturistika do okolia Kremnických vrchov a Nízkych Tatier, agroturistika + jazdecký areál, futbalové ihrisko, Skalka- lyžiarsky areál + welness, historické centrum Banskej Bystrice,... Zima: -známy lyžiarsky areál s vlekmi a sedačkovou lanovkou 5 minút chôdze od penziónu (alebo prístup vlastným autom), v celom okolí udržiavané trate na bežecké lyžovanie,... Penzión bol skolaudovaný v roku 2011. Projektová dokumentácia k nahliadnutiu v realitnej spoločnosti. Našim klientom ponúkame -bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru -vybavenie financovania vo vybratej banke -poistenie nehnuteľnosti a následnú administratívu pre banku -zavkladovanie záložných zmlúv na katastri -kompletný administratívny servis Pomôžeme vám s predajom aj inej nehnuteľnosti. V prípade záujmu volajte 0907 448751 daniela.ziarna@xemar.sk

Pridať k zaujímavým
Investičná príležitosť – Meštiansky dom v pešej zóne

Hľadáte možnosti zhodnotenia svojich financií? Jednou z možností je investovanie do zaujímavých nehnuteľností. Ponúkame Vám na predaj historickú budovu v centre mesta Banská Bystrica. Ide o pôvodný čiastočne zrekonštruovaný meštiansky dom, ktorý ponúka bohatý potenciál využitia buď ako obchod alebo reštauračné zariadenie alebo aj ako penzión, či hotel. V cene je zahrnutý aj schválený projekt rekonštrukcie s vytvorením obytného podkrovia. Úžitková plocha domu je 374m2, z toho prízemie tvorí 165m2. Na prízemí sa nachádza obchodný priestor 82m2 s priamym vstupom z ulice a s výkladom. Ďalej sú tu 2 sklady s dvojgarážou - spolu 83m2 - prístupné z dvora. Oba priestory na prízemí je možné prepojiť, nakoľko sú oddelené iba deliacimi priečkami. Poschodie pozostáva zo 6 miestností, 2 kúpeľní, kuchynky a ďalšieho zázemia, všetko spolu 209m2 úžitkovej plochy. Navrhované obytné podkrovie podľa stavebného projektu majú tvoriť 4 byty, z toho dva 1i, jeden 4i a jeden 2i mezonet. Hlavný vstup do budovy je priamo z ulice na pešej zóne, kde je aj výklad. Autom je objekt prístupný zozadu z dvora. Prislúchajúci pozemok má rozlohu 264m2. V rámci rekonštrukcie boli v budove menené elektrické rozvody a zavedené plynové kúrenie. Pôvodné klenby v kombinácii s novou talianskou dlažbou a dubovými podlahami vytvárajú príjemnú atmosféru, čím predurčujú tento objekt na výhodné zhodnotenie Vašej investície.

Pridať k zaujímavým

Dom, Banska Bystrica, 532 m² [ID:152937]

Pred 2 týždňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
525.000 EUR

rodinny dom, Banska Bystrica, Banska Bystrica, Banska Bystrica - 360° panorama! ZNIZENA CENA! Na predaj priestranna luxusna vila s vnutornym bazenom a saunou, na velkom pozemku 9 716 m2, s vlastnym tenisovym kurtom a rybnikom v okrese Komarno. EXKLUZIVNE

Pridať k zaujímavým
Viacúčelový objekt vo Zvolenskej Slatine

XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj objekt vhodný na podnikanie v obci Zvolenská Slatina. Samostatný, oplotený objekt so vstupnou bránou a vrátnicou na pozemku o celkovej rozlohe 1,3 ha. Asfaltová plocha s rozlohou cca 8500 m². Na pozemku sa nachádzajú Administratívne priestory 300m², skladové a dielenské priestory 800m², stanica PHM jedno nádržová 30 m³, betónová nakladacia rampa a montážna rampa pre nákladné vozidlá. Objekt má vlastný elektrický transformátor a je napojený na obecný vodovod. Kanalizácia je riešená septikom. Administratívna budova je kompletne zrekonštruovaná. Na každom poschodí (150m²) sa nachádzajú 4 kancelárie, veľká zasadačka , kuchynka a soc. zariadenie. Zdroj tepla je kotol na pelety. Prístupová cesta je asfaltová a vzdialenosť iba 600m od budúcej križovatky rýchlostnej cesty Zvolen - Lučenec. Objekt svojou dispozíciou dáva široké možnosti využitia. Možná cena dohodou. V cene je zahrnutý právny, finančný a katastrálny servis.

Pridať k zaujímavým
Relaxačná osada uprostred ticha pri Cinobani

Výnimočná ponuka - na predaj relaxačné stredisko Lovinka. Rozprestiera sa na rozlohe 1 ha, na rozhraní lesa a lúky, v nádhernom dubovom háji pri Cinobani. Je to krásne miesto pre život, prácu, ale i vzdelávanie a relax. Pozostáva z 8 drevostavieb. Väčšina z nich prešla za posledné roky značnou rekonštrukciou s použitím prírodných materiálov ako napríklad hlina, ovčia vlna, trstina, drevo. V jednotlivých chatách je zavedená elektrina, voda, odpady sú vyvedené do žumpy a kúrenie je prevažne zabezpečené lokálnymi kozubmi, pieckami, pri väčšine z nich s rozvodmi do radiatorov alebo infrapanelmi. Objekty je možné využívať na trvalé bývanie, rekreáciu či podnikanie v cestovnom ruchu. V súčasnosti je komplex okrem možnosti trvalého bývania využívaný na relaxačno meditačné aktivity. Jedná sa o ambiciózny projekt, vyjadrujúci snahu majiteľov skĺbiť ekologické bývanie, modernú prácu, pestrý sociálny život a to všetko v krásnom a liečivom prostredí.

Pridať k zaujímavým
Relaxačná osada uprostred ticha pri Cinobani

Výnimočná ponuka - na predaj relaxačné stredisko Lovinka. Rozprestiera sa na rozlohe 1 ha, na rozhraní lesa a lúky, v nádhernom dubovom háji pri Cinobani. Je to krásne miesto pre život, prácu, ale i vzdelávanie a relax. Pozostáva z 8 drevostavieb. Väčšina z nich prešla za posledné roky značnou rekonštrukciou s použitím prírodných materiálov ako napríklad hlina, ovčia vlna, trstina, drevo. V jednotlivých chatách je zavedená elektrina, voda, odpady sú vyvedené do žumpy a kúrenie je prevažne zabezpečené lokálnymi kozubmi, pieckami, pri väčšine z nich s rozvodmi do radiatorov alebo infrapanelmi. Objekty je možné využívať na trvalé bývanie, rekreáciu či podnikanie v cestovnom ruchu. V súčasnosti je komplex okrem možnosti trvalého bývania využívaný na relaxačno meditačné aktivity. Jedná sa o ambiciózny projekt, vyjadrujúci snahu majiteľov skĺbiť ekologické bývanie, modernú prácu, pestrý sociálny život a to všetko v krásnom a liečivom prostredí.

Pridať k zaujímavým
Exkluzívny dom na Donovaloch s úžasným výhľadom na predaj - Výrazná zľava

Pôvodný donovalský dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Izby tohto domu sú situované na juhovýchod a z každej je prekrásny výhľad na scenériu okolitých hôr. Dom sa nachádza v centre Donovál a pri tom vo veľmi príjemnej tichej ulici. Na prvom podlaží je kuchyňa spojená s veľkou priestrannou spoločenskou miestnosťou, kúpeľňa a garáž. V podkroví je veľká spálňa s terasou a šatníkom, priestranná kúpeľňa s výhľadom priamo z vane a detská izba. Všade v tomto dome máte pocit veľkého priestoru a svetla. N prízemí je vínna pivnica a letná kuchyňa. Pozemok je pekný slnečný, jeden z najkrajších na Donovaloch. Donovaly sú známe lyžiarske stredisko, ale je tu bohatá možnosť aktivít aj v lete: rozprávková dedinka Habakuky, bobová dráha, lezecká dráha v korunách stromov. Samozrejme je tu tiež množstvo zaujímavých turistických trás – jednoducho v tejto lokalite sa nenudíte ani v lete ani v zime.

Pridať k zaujímavým
Predaj, polyfunkčný objekt v centre mesta Banská Bystrica

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt v historickom centre mesta Banská Bystrica. Úžitková plocha objektu je 844 m2. Dispozične pozostáva zo suterénu (124 m2), prízemia - obchodné priestory (391 m2) a prvého poschodia - kancelárske priestory (320 m2). K objektu patrí ešte menší objekt s podkrovím a objekt bývalého pohostinstva s terasou. Na dvore je parkovacie miesto pre 6 MV. Pre viac info volajte 0907 701 119

Pridať k zaujímavým
Zaujímavá investičná ponuka - Rekreačný objekt penzión Bystrá - Tále.

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt penzión v obci Bystrá,  okres Brezno (Banskobystrický kraj) Zastavaná plocha: 307 m2,  celková výmera pozemku 765 m2.  Na pozemku, v blízkosti rodinného domu sa nachádza  netypická „pivnica“, ktorá je prírodným úkazom (jaskynný otvor) s celoročnou rovnakou teplotou. K obom nehnuteľnostiam prislúcha ďalší pozemok o výmere 1069 m2 situovaný za nehnuteľnosťami.  Nehnuteľnosti nie sú zaťažené ťarchou a neboli na ne použité prostriedky zo štrukturálnych fondov EÚ. Penzión: Nehnuteľnosť  bola skolaudovaná v roku 1994, do  kategorizácii hotelových zariadení je zaradená do kategórie penzión. Pozostáva zo štyroch podlaží. Kapacita penziónu je 40 – 45 osôb.  V celom objekte je podlahové kúrenie, v každej izbe je vlastné sociálne zariadenie a v každej izbe sú rozvody káblovej televízie a telefónu.  Pred penziónom je parkovisko pre cca 8 osobných automobilov a jeden autobus.  Zastavaná plocha: 184 m2 Prízemie (184 m2): Nachádza sa tu bar s krbom s kapacitou  40 osôb, toalety pre hostí, dva skladové priestory, toaleta pre zamestnancov, prípravná miestnosť pre nápoje, ďalej sa tu nachádza sauna so sprchami a toaletou, sklad posteľného prádla, miestnosť pre odkladanie lyží. Prvé nadzemné podlažie (184 m2):   Na tomto podlaží sa nachádza jedáleň s terasou a s kapacitou cca 45 osôb, kancelária, toalety pre hostí, menšia jedáleň s kapacitou cca 19 osôb, recepcia, toaleta pre zamestnancov, sklad upratovacích potrieb, kuchyňa, ktorá je rozčlenená ne niekoľko častí – príručný sklad, čajová a kávová časť, časť pre prípravu zeleniny. Druhé nadzemné podlažie (184 m2): Na tomto poschodí sa nachádzajú: tri trojlôžkové  izby, jedna  dvojlôžková  izba,  a dve takzvané rodinné izby ( dve izby, ktoré majú jeden spoločný vchod.  V každej izbe je vlastné sociálne zariadenie (toaleta, umývadlo, sprchovací kút). Všetky izby na tomto podlaží majú balkón. Tretie nadzemné podlažie (145 m2): Na tomto podlaží sa nachádzajú: štyri dvojlôžkové izby a jedna dvojlôžková izba a dve takzvané rodinné izby (dve izby, ktoré majú jeden spoločný vchod)  a sklad posteľného prádla. V každej izbe je vlastné sociálne zariadenie (toaleta, umývadlo, sprchovací kút). Tri izby na tomto podlaží sú s balkónom. Rodinný dom: Kolaudácia nehnuteľností  bola v roku 1985, dom pozostáva zo štyroch podlaží. V celom dome je ústredné kúrenie (elektrické a aj na pevné palivo). Zastavaná plocha: 123 m2 Prízemie (123 m2):  Nachádza sa tu garáž pre jedno auto ( možnosť rozšírenia na dvojgaráž), práčovňa s vaňou a umývadlom,  odkladacia miestnosť, kotolňa. Prvé nadzemné podlažie (121 m2): Na tomto podlaží sa nachádza vstupná chodba, jedáleň s kuchyňou, obývacia miestnosť s krbom a balkónom, šatník, kúpeľňa s toaletou, umývadlom a vaňou, spálňa. Druhé nadzemné podlažie (87 m2): Na tomto podlaží sa nachádza oddychová zóna,  dve veľké izby z toho jedna s balkónom, kúpeľňa s umývadlom, vaňou a toaletou. Podkrovie (46 m2):  Na tomto podlaží sú dve menšie izby a odkladacia miestnosť.   Lokalita: Penzión s rodinným domom sa nachádzajú v oblasti Nízkych Tatier, v krajnej blízkosti Nízkotatranského národného parku v obci Bystrá vzdialenej 15 km od mesta Brezna ktoré je v oblasti Slovenského Rudohoria  a  42 km vzdialenej Banskej Bystrice.  Obec Bystrá je obľúbenou destináciou pre letné, ale aj zimné dovolenky a je  turistickým centrom Nízkych Tatier. V obci Bystrá sa nachádza Bystrianska jaskyňa (vzdialená 500 m od penziónu) s dĺžkou 970 m s nádhernou kvapľovou výzdobou, súčasne v jaskyni prebieha aj liečba ochorení horných a dolných dýchacích ciest, pre milovníkov pešej turistiky je táto lokalita veľmi vyhľadávaná, pretože si tu prídu na svoje aj menej zdatní turisti. V obci si prídu na svoje aj vyznávači hrania kolkov v takmer historickej kolkárni, ďalej je tu ekofarma s výrobou tradičných slovenských syrov, samozrejmosťou je tu minimarket a v obci sa nachádza aj tradičná slovenská koliba.  Okolie obce Bystrá: Mýto pod Ďumbierom (vzdialené 2  km od obce Bystrá) : Mýto Ski centrum so zjazdovkou o dĺžke 2500 m  so štvorsedačkou, stredisko využíva umelé zasnežovanie. V tomto centre sa nachádza aj lyžiarska škola a taktiež požičovňa lyží a snowboardov. Ajax – jazdecká škola, ponúka školu jazdenia na poníkoch a koňoch  alebo pre skúsenejších hipodróm. Tále (vzdialené 3 km od obce Bystrá): Lokalita Tále sa vyznačuje prekrásnou prírodou , je to oblasť vhodná na ľahšiu turistiku a cykloturistiku. Tále Ski centrum – ponúka jednak zjazdové lyžovanie pre skúsených, ale aj menej skúsených lyžiarov na umelo zasnežovaných zjazdovkách alebo prípadne aj bežecké lyžovanie s dĺžkou tratí 6,5 km. Snowtubing pre vyznávačov zábavy na snehu, taktiež je tu škola lyžovania a možnosť požičania lyžiarskej výstroje.  Samozrejmosťou strediska sú stánky s občerstvením a slovenská reštaurácia. Golfové ihrisko Grey Bear – prvé (18 – jamkové ihrisko) slovenské majstrovské golfové ihrisko, ktoré ponúka kompletný servis pre hráčov, ale aj školu golfu. Wellness centrum Tále  Krpáčovo (vzdialené 5 km od obce Bystrá) – nachádza sa tu vodná nádrž Krpáčovo, ktorá je miestom oddychu po náročných túrach. Srdiečko (vzdialené 11  km od obce Bystrá) – je vstupnou bránou pre turistov i zdatných lyžiarov do Nízkych Tatier, je tu k dispozícii lanovka, ktorá dopraví turistov na Kosodrevinu, odkiaľ je možné podnikať rôzne túry napr. na vrch Ďumbier alebo Chopok. Osrblie (17 km vzdialené od obce Bystrá) – je tu veľký areál biatlonu, kde sa poriada aj Svetový pohár v Biatlone, rozsiahla trať pre bežecké lyžovanie Brezno  (14 km vzdialené od obce Bystrá) – v meste sa nachádza významné Horehronské múzeum, ktoré zachytáva život a kultúru ľudí žijúcich na Horehroní  z oblasti histórie,  v meste sa nachádza niekoľko historických pamiatok, mesto je ideálnym miestom pre oddych. Čierny Balog ( vzdialený 22 km od obce Bystrá) – v tejto obci je Čiernohronská železnica, ktorá je atrakciou pre všetkých turistov,  umožňuje výlet vláčikom po rôznych trasách ako za dávnych čias, tradičné drevené vagóny poháňané lokomotívou na pevné palivo, na objednávku je možné zabezpečiť vláčik so živou hudbou alebo iné atrakcie. Slovenská Ľupča (vzdialená 35 km od obce Bystrá) – nachádza sa tu historický kláštor  Kúpele Brusno  (vzdialené 26 km od obce Bystrá) – kúpele sa zameriavajú na liečbu obehového a tráviaceho ústrojenstva,  su veľmi vyhľadávané vzhľadom na úspešnosť liečby, ďalej poskytujú aj rozsiahly wellness program. Banská Bystrica (vzdialená 42 km od obce Bystrá) – miesto oddychu a kultúry, ideálne na celodenný výlet, množstvo historických pamiatok,  veľké nákupné centrum, historická pešia zóna. Kúpele Sliač (vzdialené 56 km od obce Bystrá Kontakt o obhliadke: Mgr. Karin Zápalová, RSc. 0918 971 554 zapalova@karinpartners.sk www.karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým
FOX - rekreačné stredisko * Partizánska dolina, Kremnica

Ponúkame na predaj rekreačné stredisko, ktoré sa nachádza v Partizánskej doline na hlavnom ťahu medzi Kremnicou a lyžiarskym strediskom Skalka. Na pozemku o výmere 22064 m2 sa nachádza sedem budov, ktoré môžu slúžiť na rekreačné účely, z toho Horská chata Toliar a koliba sú v prevádzke. V súčastnosti tieto objekty slúžia ako ubytovanie v horskom prostredí pre turistov, pre školské výlety, detské tábory a lyžiarske kurzy. Najbližšie lyžiarske stredisko - Ski Krahule je vo vzdialenosti 3 km. Od lyžiarskeho areálu Skalka pri Kremnici je chata vzdialená približne 9 km. Areál je vzdialený od centra historického baníckeho mesta Kremnica len 2 km. Pre lokalitu Kremnických hôr je areál celoročným lákadlom najmä pre turistov. • v cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vrátane vypracovania zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností • ak hypotekárny úver budete riešiť prostredníctvom našej kancelárie, bezplatne Vám vybavíme znalecký posudok • FOX reality, s.r.o. je členom NARKS (Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska). Kontakt: Maroš Ruman 0911 911 902

Pridať k zaujímavým
PREDAJ - Kancelárska budova pri priemyselnom areáli - REZERVOVANÉ

C21 Reality Market ponúka na predaj 3 podlažnú administratívnu budovu s úžitkovou plochou o výmere takmer 1500 m² s pozemkom o výmere 3096 m², ktorý tvoria aj spevnené plochy parkoviska pre viac ako 40 parkovacích miest. Budova je zateplená a po rekonštrukcii, je rozdelená na: administratívnu časť: Prízemie: vrátnica, jedáleň, jej zázemie a veľký sklad (355 m²) 1.posch.: 11 kancelárií, niektoré s kuchyn. kútom a spoločné WC na chodbe (338 m²), 2. posch.: 11 ubytovacích jednotiek niektoré aj so sprchovým kútom a kuchynským kútom; oddelené WC muži/ženy na chodbe (337 m²), na plynovú kotolňu: Kotol na ohrev teplej vody samostatne a 4 kotle na kúrenie – v prevádzke jeden – Porotherm; všetky majú vek tak 10 – 15r., ďalšie tri sú funkčné záložné, jeden stačí vykúriť celú budovu aj v zime. Nad kotolňou je prechodová časť medzi hlavnou budovou a prístavbou vedenia spol. Doprastav a na prístavbu (kancelárie vedenia): Na prízemí sú šatne a sklady a na poschodí kancelárie vedenia, ktoré sú väčších metráží ako v hlavnej budove (385 m²) Istič v budove je 125A, budova je napojená na elektrinu, plyn, verejný vodovod a na kanalizáciu, ktorá ústí do vlastnej celoareálovej čističky odpadových vôd (ČOV). Túto ponuku Vám sprostredkúvame na základe exkluzívnej zmluvy. Pre viac infomácií vrátane dokumentácie nás môžete kontaktovať v našej kancelárii.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE LNE U NÁS - Luxusná rodinná rezidencia Tále

Victory Investments Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadenú luxusnú rezidenciu so súkromným wellness v obci Bystrá lokalita Tále neďaleko od golfového ihriska a hotela Partizán. Rezidencia sa nachádza v lukratívnej lokalite medzi novostavbami v srdci Nízkych Tatier. Je postavená na pozemku o výmere 698m2, pričom zastavaná plocha pozemku je 198m2. Dispozičné riešenie rezidencie, ktorá má úžitkovú plochu krásnych 269,26m2 je riešené tak, aby sa dala v prípade záujmu prenajímať po jednotlivých apartmánoch. Po vstupe do domu sa nachádzame v priestrannej chodbe s úložným priestorom na topánky a veci. Z chodby prechádzame popri krásnom masívnom schodisku s kovaným zábradlím do prízemných častí. Prvou po pravej strane je priestranná denná časť, obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou. V tejto miestnosti nájdeme nadštandardnú kuchynskú linku z masívneho dreva robenú na mieru so žulovou pracovnou doskou a vstavanými spotrebičmi. Vedľa kuchynskej linky nájdeme špajzu a technickú miestnosť na odkladanie potravín. Pred stredovým ostrovom kuchynskej linky máme unikátny jedálenský stôl z masívneho dreva pre 10 ľudí. Tiež tu nájdeme priestrannú sedaciu súpravu a TV na trávenie voľného času a zábavu s priateľmi. V danej miestosti sa nachádza aj mastencová pec Tulikivi, kde bol použitý unikátny Fínsky mastenec pre jeho tepelné vlastnosti. Z obývacej izby sa vychádza na terasu prostredníctvom 2 veľkých portálových okien. Ďalšia miestnosť dostupná z chodby je spáleň so samostatnou kúpeľnou a WC, šatníkom s výstupom na terasu. Vedľa spálne je vstup do súkromného wellness, kde nájdeme priestrannú Fínsku saunu, relaxačnú časť a sprchu. Na prízemí nájdeme aj WC pre hostí. Na poschodí máme 4 apartmány a 2 kúpeľne, herňu s biliardovým stolom a technickú miestnosť pre odkladanie sezónnych potrieb od golfu po lyže. Samozrejme je tu možnosť využitia aj ako šatník. Pri vstupe do dverí prvých dvoch apartmánov prídeme do priestrannej vstupnej chodby, z ktorej máme vstup do každej z dvoch izieb samostatne a veľkej kúpeľne spolu s WC. Každá izba má uzamykateľné masívne dvere a výstup na balkón. Na druhej strane cez chodbu popri schodisku nájdeme zrkadlovo otočené ďalšie dve izby. Okrem izieb tu nájdeme aj herňu s biliardovým stolom, sedacou súpravou, barovým pultom a TV. Aj táto miestnosť disponuje balkónom. V prípade nepriaznivého počasia tak máte možnosť zábavy priamo v rezidencii bez nustisti niekam cestovať. Celá rezidencia je vykurovaná podlahovým kúrením s termostatmi v každej izbe. Zabezpečíte si tak príjemné teplo na vami požadovanú teplotu v každej izbe podľa potreby. Čo sa týka dostupnosti a vyžitia v okolí nájdeme hneď niekoľko zaujímavých lokalít. Hotel Partizán 1,7 km Ski Tále 1,3 km Golfový klub Tále 1,3 km Chopok Juh 7,5 km Lyžiarske stredisko Čertovica 18 km Banská Bystrica 43 km Výhody: luxusný dom rozdelený na 5 apartmánov, slnečný po celý deň, pekný výhľad na Chopok, tiché prostredie v lone prírody, vonkajší krb na terase, turistika a cykloturistika v okolí, Fínska sauna v dome pre relax. Cena 487 500 € bez DPH Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : Viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych? Poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Na predaj krásny rodinný dom v Sásovej

XEMAR (annamaria.kosinova@xemar.sk alebo 0902380663) ponúka na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici. Nehnuteľnosť sa nachádza v časti Sásová vo veľmi kľudnej ulici s celkovou výmerou 459 m2. Dom má k dispozícii garáž o výmere 17m2 a pivnicu s troma oddelenými miestnosťami. V celom dome sú euro okná a podlahové kúrenie. Prízemie: vstupná hala, kuchyňa spálňa, kúpeľňa, špajza, technická miestnosť 1NP: kuchyňa, spálňa, špajza, 2 balkóny, obývacia miestnosť, kúpeľňa 2NP: 2 spálne, kúpeľňa, obývacia miestnosť, lodžia Dom má energetický certifikát B a predáva sa s celým vybavením.

Pridať k zaujímavým
Na predaj trojpodlažný rodinný dom v centre mesta Banská Bystrica

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj trojpodlažný rodinný dom v centre mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza na rovinatom pozemku o výmere 733 m². Rod. dom pozostáva: v suteréne je chodba, práčovňa a kotolňa. Na 1.NP je dvojgaráž, chodba, špajza a jedna miestnosť. Na 2.NP je chodba, kuchyňa, jedáleň, veľká obývacia miestnosť s krbom a terasou, 2 samostatné izby, kúpeľňa s WC a samostatné WC. Na 3.NP sú 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC a balkón. Na záhrade sa nachádza altánok s posedením a detské ihrisko. Výborná lokalita a občianska vybavenosť..

Pridať k zaujímavým
Na predaj nadštandardný 3 podlažný rodinný dom cca 15 km od mesta Banská Bystrica

XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915870350 ), ponúka na predaj nadštandardný 3 podlažný rodinný dom cca 15 km od mesta Banská Bystrica. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s výmerou 2413 m². V suteréne rod. domu je kotolňa, práčovňa, skladové priestory a vo východnej časti sa nachádza bazén, fitnes, sauna, kúpeľňa a WC. Prízemie pozostáva: dvojgaráž, vstupná chodba, predsieň, hala, kuchyňa s komorou a balkónom, jedáleň, obývacia miestnosť s krbom a balkónom, spálňa so zimnou záhradou, kúpeľňa s WC a dve samostatné WC, schodisko. Podkrovie pozostáva zo štyroch izieb s tromi balkónmi, dve kúpeľne, obývacia miestnosť s kuchyňou. Nadštandardné vybavenie rod. domu je aj solárny vykurovací systém typu WICHR so 14 solárnymi kolektormi na streche domu a s dvomi zásobníkmi v kotolni. Na pozemku sa nachádza nekryté tenisové ihrisko s umelým trávnym povrchom, strážny domček a vlastná studňa. V blízkosti je krásna príroda so širokou možnosťou využitia...

Pridať k zaujímavým
Atraktívna reštaurácia, penzión na predaj, Donovaly, Staré Hory

terasa, bezproblémové parkovanie, garáž, zariadený, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
Predaj rodinnej vily s nádherným výhľadom v Banskej Bystrici

Ponúkame na predaj desaťročnú novostavbu rodinnej vilky v tichej časti Banskej Bystrice s nádherným výhľadom a rozsiahlym pozemkom. Rodinná vila je postavená z nadštandardných materiálov, v najvyššej kvalite. Trojpodlažná vila pozostáva zo suterénu, v ktorom je technická miestnosť, sklad náradia, dieľňa, letná kuchynka, WC, chodba, pivnica a schodisko o rozlohe 71,90 m2. Prízemie predstavuje dennú časť vily - vstupné presklenené zádverie, chodba, obývačka prepojená s kuchyňou a špajzou, jedna izba, kúpeľňa s WC, schodisko. Ozdobou celého domu je veľká presklená terasa - v zime uzavretá /slúži ako zimná záhrada, v lete možnosť otvorenia posuvnými dverami. Poskytuje nádherný výhľad na okolitú prírodu. Prvé poschodie slúži ako nočná časť vily, pozostáva zo štyroch izieb, šatníka, chodby, balkóna, kúpelňe a WC. Vstupný priestor do vily je upravený zámkovou dlažbou a parkovanie cca pre dve autá zabezpečuje drevený prístrešok. Vila sa predáva so všetkým zariadením a je vhodná k okamžitému bývaniu. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, šetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii SD Trade, s. r. o. J. Kozáčeka 2182/11 Zvolen. Tel: 0905 3111 69, www.sdtrade.sk, antalova@sdtrade.sk

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka