Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (2913): Na predaj » Všetky kategórie » Banskobystrický kraj

Nový inzerátDom, Kraliky, 210 m² [ID:149205]

Dnes doobeda 10:27

Králiky/okres Banská Bystrica
144.000 EUR

rodinny dom, Kraliky, Kraliky, Banska Bystrica - Rodinny dom s vlastnou saunou a krasnym vyhladom v prirodnom prostredi obce Kraliky. 8km od Banskej Bystrice.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátGaráž na dobrom mieste, Fončorda, BB [ID:RE0004652-17-000311]

Dnes doobeda 09:13

Banská Bystrica
11.500 EUR

Garáž na dobrom mieste, Fončorda, BB

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj murovanú garáž, ktorá je súčasťou radovej zástavby garáži na Fončorde. Nachádza na v zastavanom území obce na dobre prístupnom mieste, čo je veľkou výhodou. Výmera garáže je štandardná - 20 m². Garáž má 3 zámky, má nový zateplený strop, má aj rozvody elektriny, ktorú však treba dopojiť od suseda, strecha je klasická plechová a ošetrená náterom. Garáž síce nemá montážnu jamu, ale v kúte má jamu na zeleninu či zemiaky o výmere cca 1,3 m x 1 m a hlboká je cca 1,40 m. Garáž má stálu teplotu vďaka vetraciemu okienku cez ktoré v lete prúdi čerstvý teplý vzduch, v zime je zavreté a neprepúšťajú chlad a preto zemiaky či zelenina tu nikdy nezamrzli a zostanú svieže do neskorej jari. Do garáže sa vchádza klasickými mechanickými plechovými dverami. Prístup k nehnuteľnosti je z dvoch strán asfaltovou cestou. V garáži zostáva ponk a v prípade záujmu aj plechové skrine. Dobrou správou je, že na garáže dohliada kamera, proti nežiadúcim návštevníkom a taktiež všímavý sused, ktorý denne z okna svojho bytu monitoruje garáže. Takže dvojitá ochrana je zabezpečená. Táto nehnuteľnosť je vhodná nielen na garážovanie vlastného automobilu, ale aj ako investičná príležitosť, na prenájom. Garáž je kúpou ihneď voľná. Oslovte ma na obhliadku garáže ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Poľovnícka usadlosť na polosamote pri obci Ábelová- ZNÍŽENÁ CENA!

Kompletne zariadená zrekonštruovaná usadlosť na lazoch pri obci Ábelová. Tvorí ju dom , v ktorom sa nachádza kuchyňa s murovanou pecou, obývacia miestnosť s kozubom, spálňa s historickými kachľami a kúpeľňa s WC. Dom je čiastočne podpivničený. Pri rekonštrukcii strechy sa počítalo s prípadným obývaním podkrovia. Vedľa domu je aj priestranná hospodárska budova, členená na stodolu a samostatnú miestnosť  účelovo zariadenú pre poľovné účely, s vlastným WC. Pri vstupe do dvora sa nachádza samostatná hospodárska budova členená na dreváreň a miestnosť využívaná ako skladový priestor. V areály sa nachádza aj útulný altánok  s vonkajším kozubom. Súčasťou predaja je záhrada o rozlohe cca 17 árov a ďalšie priľahlé pozemky s rozlohou cez 2,4 ha. Okolie poskytuje možnosti športu, turistiky a poľovníctva.

Pridať k zaujímavým
Romantická chalupa v peknom prostredí Vrchu Dobroč

Romantická chalupa v krásnom prostredí na polosamote dobročských lazov na pozemku o rozlohe 524 m2. Jedná sa o bývalý gazdovský dom, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Skladá sa z haly s kozubom, kuchyne, kúpelne, WC a 3 izieb. Chalupa má aj neobývané podkrovie. Pri dome je dreváreň. V chalupe je zavedená elektrina, voda zo studne, odpad je riešený žumpu. Vykurovanie je zabezpečené lokálne tuhým palivom kozubom a pieckami v jednotlivých izbách. Chalupa je cca 3 roky neobývaná čomu zodpovedá aj stav jej bezprostredného okolia. Príroda v okolí poskytuje ideálne možnosti na turistiku, poľovníctvo a hubárčenie.

Pridať k zaujímavým
Rozostavaný dvojdom vhodný pre veľkú rodinu alebo podnikanie.

Holostavba rodinného dvojdomu v dedinke Veľká Ves okres Poltár. Dom je  podkrovný, má elektrinu, plyn a verejný vodovod je v  dosahu. Je úplne  podpivničený možnosť využiť tieto priestory ako kotolňa, práčovňa a pivnica. Možnosť dostavať ako dvojdom s osobitnými vchodmi. Každá polovica domu má 4 izby a miestnosti určené na kúpeľňu a šatník. V podkroví je možné dobudovať ďalšie miestnosti.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom pre rodinu v Moštenici [ID:ch237699]

Dnes ráno 07:40

Moštenica
82.000 EUR

Dom pre rodinu v Moštenici

Dom sa nachádza v malebnej podhorskej obci Moštenica, neďaleko Banskej Bystrice. Prízemie domu tvorí hala, kuchyňa, obývačka, spálňa, WC, kúpeľňa a komora. Z haly sa dostaneme na poschodie, kde sú tri samostatné izby. Dom prešiel rekonštrukciou, má vymenené okná, strechu, rozvody elektriny a vody. K domu patrí samostatná kotolňa a pivnica. Uzavretý dvor ponúka príjemné súkromie, slnečná terasa možnosť posedenia, grilovačiek.. Atmosféru dotvára potok tečúci hneď na pozemku, zo záhrady sa dostanete priamo do lesa.  Krásne prostredie, vhodné na turistiku, hubárčenie, relax a zároveň blízkosť mesta robí z tejto nehnuteľnosti dom vhodný na trvalé bývanie i chalupu.

Pridať k zaujímavým
Útulná udržiavaná chalupa na tichom mieste Čierny Balog

Chalupa sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, ktorému sa vraví aj “Brána Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria”. Je situovaná v okrajovej časti obce na peknom rovinatom a slnečnom pozemku. Stavba je typický gazdovský dom obdĺžnikového tvaru a je vo veľmi dobrom stave. Pred časom boli na stavbe osadené nové okná. Nachádza sa tu zastrešený gang, vstupná chodba, veľká kuchyňa s pecou na pevné palivo, dve priestranné izby s kachľami, kúpeľňa s WC, letná kuchynka a špajza. V zadnej časti domu je pivnica, skladové priestory, humno a dielňa. Na oplotenom rovinatom pozemku je posedenie, záhradka s okrasnými drevinami aj záhrada na pestovanie zeleniny. Dom je vhodný na trvalé bývanie aj ako chalupa. V blízkom okolí sa nachádza lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním Urbanov vrch (www.skiciernybalog.sk), Čiernohronská železnička (www.chz.sk), lesnícky skanzen vo Vydrove (www.vydrovskadolina.sk), Dobročský prales a veľké množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode.

Pridať k zaujímavým
Útulná chalúpka na okraji obce Čierny Balog

Chalúpka sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, ktorému sa vraví aj “Brána Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria”. Je situovaná v okrajovej časti obce na peknom slnečnom pozemku. Stavba je postavená v roku 2004. Nachádza sa tu zastrešený gang, kuchynský kút, izba s krbovými kachľami, špajza a kúpeľňa s WC. V podkroví sú dve izby a v zadnej časti stavby je sklad. Na oplotenom rovinatom pozemku je altánok s posedením a grilom. V blízkom okolí sa nachádza lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním Urbanov vrch (www.skiciernybalog.sk), Čiernohronská železnička (www.chz.sk), lesnícky skanzen vo Vydrove (www.vydrovskadolina.sk), Dobročský prales a veľké množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode.

Pridať k zaujímavým
Novostavba v lyžiarskom stredisku na okraji obce Čierny Balog

Novostavba sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, ktorému sa vraví aj “Brána Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria”. Je situovaná pár metrov od lyžiarskeho strediska v okrajovej časti obce, na peknom slnečnom pozemku s výhľadom na Nízke Tatry. Stavba je v štádiu hrubej stavby, termín dokončenie je december 2016. Na prízemí je naplánovaná vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, terasa, kúpeľňa, WC a technická miestnosť. Na poschodí budú tri samostatné izby a kúpeľňa s WC. Je napojená na kanalizáciu, vodovod aj elektrinu, s priamym prístupom s obecnej osvetlenej ulice. Cena je za dokončenú stavbu v štandarde. V tomto štádiu stavby je možný výber materiálov podľa vlastných predstáv. Dom je vhodný na chalupu, prípadne na podnikanie. V blízkom okolí sa nachádza spomínané lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním a osvetlením, Urbanov vrch (www.skiciernybalog.sk), reštaurácia, Čiernohronská železnička (www.chz.sk), lesnícky skanzen vo Vydrove (www.vydrovskadolina.sk), Dobročský prales a veľké množstvo turistických a cykloturistických trás, teda výborné miesto pre oddych v prírode.

Pridať k zaujímavým
Starší rodinný dom – znížená cena

Starší rodinný dom v tichej ulici obce postavený v roku 1950. Vchod do domu je z dvora cez presklenú verandu. Prízemie pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, kúpeľne, komory a 3 izieb. V miestnostiach sú pôvodné dlažby a drevené podlahy. Na poschodí je otvorená chodba, 1 izba a balkón. Podkrovie je možné prispôsobiť na bývanie.  Pred domom je kvetinová záhradka, na dvore murovaná garáž a letná kuchyňa. Dvor lemujú ovocné stromy a vinič. K nehnuteľnosti patrí malá záhrada. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Je vhodná na bývanie, aj rekreáciu. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka