Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (6179): Na predaj » Pozemok » Všetky lokality

Odporúčame

TOP ponukaNový inzerátStavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 2453 m², rovina [ID:84]

Ivanka pri Dunaji/okres Senec
74,-EUR/ m²

NOVÉ! Štyri stavebné pozemky vedľa seba pre rodinné domy Ivanka pri Dunaji – časť Dombale – aj samostatne

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok Nitra Nitrianskej Hrnčiarovce na predaj

tichá lokalita, obchody, mestská doprava, Škôlka, Škola, detské ihrisko

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, Gelnická, 1799 m² [ID:1347]

Dnes v noci 03:45

Košice - Pereš/Košice II
79 EUR/ m²

AA REALITY Košice - STAVEBNÝ POZEMOK KOŠICE - PEREŠ

Pridať k zaujímavým
Predaj STP, Levandulova – Vrakuňa, výmera 1 253 m2. Obdĺžnikový tvar, šírka 21,3 m2,

Predaj STP, Levandulova – Vrakuňa, výmera 1 253 m2. Obdĺžnikový tvar, šírka 21,3 m2, oplotený, brána +bránka, rovina, pre dva až tri rodinné domy /alternatívne nízko podlažná bytová zástavba/. Prípojky inžinierskych sietí: 3x vodomer a 3x elektromer na pozemku. Prístup z dvoch strán.  Spracovaná štúdia na radové rodinné domy s podzemným parkovaním. Cena: 250 000 Eur 

Pridať k zaujímavým
Na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v Slanci

Na predaj rovinatý pozemok orientovaný na juhovýchod, vhodný na stavbu rodinného domu v obci Slanec (20km od Košíc). Výmera pozemku je 1200m2, šírka 17 x 76m, inžinierske siete na hranici pozemku ( el., voda, plyn). Pozemok sa nachádza v tichej lokalite, blízko centra s výhľadom na hrad. Uvedená cena je včítane provízie pre RK. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám Vaše dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0948 221 665

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, Na kope, 916 m² [ID:4630]

Včera večer 20:07

Košice - Myslava/Košice II
200.000 EUR

AA REALITY Košice - STAVEBNÝ POZEMOK, MYSLAVA, NA KOPE, KOŠICE ZÁPAD

Pridať k zaujímavým
PREDAJ: SP Senec, časť Mlynský klin, 995 m2

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok v katastrálnom území Senec, v novovybudovanej časti Mlynský klin. Pozemok je jedným z posledných nezastavaných pozemkov, je slnečný, rovinatý, obdĺžnikového tvaru. Táto obytná zóna priamo susedí s obcou Tureň, vzdialená od mesta Senec je 2 km, kam sa ľahko dostanete okrem vlastnej dopravy aj bezplatnou autobusovou dopravou. VÝMERA: pozemok má výmeru 995 m2, šírka 25 m, dĺžka 39 m. INŽINIERSKE SIETE: na pozemku sa nachádzajú všetky prípojky na siete. V celej obytnej zóne je vybudovaná prístupová komunikácia s chodníkmi a verejným osvetlením.  Základná občianska vybavenosť je k dispozícii v susednej obci Tureň, pokým bude vybudovaná aj v tejto kokalite, s ktorou sa v projekte počíta. Zabezpečte si stavebný pozemok už teraz, aby ste mohli na jar začať so stavbou domu.  Doporučujem obhliadku. V prípade potreby Vám bezplatne zabezpečíme hypotekárny úver za zvýhodnených podmienok.  KONTAKT: Ing.Iveta Ďurtová SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA Májkova 3, 811 07 Bratislava Slovenská republika mobil:  +421 903 444 895 e-mail: durtova@sra.sk web:    sra.sk Zriaďovateľom a vlastníkom tejto realitnej kancelárie je Realitná únia Slovenskej republiky. Táto ponuka využíva špeciálnu marketingovú podporu Realitnej únie SR, MLS X.

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia [ID:971]

Včera podvečer 18:50

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
1.064.000 EUR

Exkluzívny pozemok, panoramatický výhľad na mesto: Koliba - Vachmajstrov vrch - Strážna ulica

Pridať k zaujímavým

Stavebný pozemok - bývanie a rekreácia, 573 m², pozemok je ohradený, rovina [ID:1017]

Včera podvečer 18:49

Ivanka pri Dunaji/okres Senec
57.000 EUR

Pozemok pri lese v Ivanke pri Dunaji

tichá lokalita, mestská doprava, Škôlka

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Strečno 15m x 49m na predaj pozemok pre bývanie - TOP ponuka

Reality Holding + vám ponúka Slnečný pozemok v obci Strečno. K pozemku vedie asfaltová obecná komunikácia, v ktorej sú všetky IS (do 10m od pozemku). Pozemok je rovinatý, so šírkou 15m. Výmera pozemku 745m2. Nachádza sa v zastavanej časti obce, kde sú stojace rodinné domy. Obec je známa svojim hradom. V obci je dobrá občianska vybavenosť, po dokončení diaľnice bude cesta medzi Žilinou a Strečnom bezproblémová. Momentálne sa dá d obce dostať aj z Varína. Cena 95,00 EUR/m2 dohoda možná. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: . Ev. číslo: 117629 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: Slnečná lokalita, s krásnym výhľadom na hrad Strečno.

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Na predaj Bidovce Bidovce orná pôda

Reality Holding + vám ponúka Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1035m2, skôr obdĺžnik ako štvorec do mierneho kopca s výhľadom do údolia, v okrese Košice-vidiek na hranici obce Bidovce-Svinica. Pozemok je orientovaný na západ v miernom svahu, neoplotený s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Pozemok je možné rozdeliť na dva pozemky. Výstavba je schválená v územnom pláne, IS sú tiež zabezpečné a v najbližšej dobe (cca 3 mesiace) sa môže začať výstavba. Cena 50 000,00 EUR/celkom. Energetická trieda: . Ev. číslo: 67357 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: Pozemok je umiestnený v neďalekej dedine pri Košiciach (18 km).

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok [ID:nahPO39179]

Včera podvečer 17:20

Zvolen/okres Zvolen
494.726 EUR

EUROPA-SLIAČ- POZEMOK NA DOBRÝ INVESTIČNÝ ZÁMER, O ROZLOHE 14.153 m2, PREDÁVA SA V CELKU, LUKRATÍVNE

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka