Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (221): Na predaj » Polyfunkčný objekt » Všetky lokality

Polyfunkčný objekt, 800 m², Čiastočná rekonštrukcia, výťah [ID:7731]

Pred 2 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
1 EUR

Prevádzkový objekt v Banskej Bystrici, časť Majer

tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 1000 m², pôvodný stav, výťah [ID:7709]

Pred 2 dňami

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
315.000 EUR

Budova v priemyselnej časti Banskej Bystrice (pri areáli ZVT) s veľkým pozemkom

Pridať k zaujímavým
Obchodné priestory na predaj/prenájom. Silvánová ul.

Ponúkame Vám na predaj obchodné priestory v bytovom dome na Silvánovej ulici v Pezinku. Obchodné priestory sú na prízemí objektu, na ďalších podlažiach sú na predaj posledné 2-, 3- a 4-izbové byty v rozsahu od druhého do piateho nadzemného podlažia v cene od 81 900 EUR do 134 900 EUR. Výstavba bytového domu bola ukončená a skolaudovaná v roku 2015. Cieľom tohto projektu je ponúknuť náročným klientom v meste Pezinok byty s príslušenstvom v najvyššej kvalite. Parkovacie miesta, samostatné garáže, prevádzky obchodov a služieb doplnia príjemné bývanie v tejto lokalite. K dispozícii sú priestory pre obchod alebo služby na prízemí o výmere 39,74m2 , 42,29m2 a 56,34m2. Vstupy do týchto priestorov sú z ulice a sú bezbariérové. Vhodne dopĺňajú infraštruktúru celej obytnej zóny. K nebytovým priestorom na prízemí sú k dispozícií vonkajšie parkovacie miesta alebo samostatná garáž. Obchodné priestory je možné aj prenajať. PREDAJ obchodných priestorov: Výmera : 39,71m2, cena: 64 083 EUR + DPH Výmera : 42,29m2, cena: 64 834 EUR + DPH Výmera : 56,34m2, cena: 73 250 EUR + DPH Objekt má výhodnú polohu – jedná sa o lokalitu v rámci centra mesta Pezinok, má výborné dopravné napojenie a ľahko dostupnú občiansku vybavenosť a to najmä v centre mesta. Zašlite nám Vaše požiadavky a my Vám doporučíme pre Vás vhodné priestory. Ponúkame obchodné priestory aj v OC Plus v Pezinku. Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte. Ponúkame aj posledné obchod. priestory v Panorame v centre Pezinka. Využite služby spoľahlivej realitnej kancelárie, ktorá je na trhu už viac ako 15 rokov! Ponúkame aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami: homestaging, interiérové poradenstvo, služby architekta, služby znalca, hypotekárneho poradcu a právnika. Využite komplexné služby v oblasti realít! Bližšie informácie nájdete aj na našej web stránke. kluc.sk, kluc@kluc.sk, RK Kľúč, tel.: 0907 507 507

Pridať k zaujímavým
Administratívna budova s bytovými jednotkami na Starých Gruntoch

BRS reality Vám ponúka na predaj luxusnú administratívnu budovu s kompletnou  vybavenosťou a možnosťou využívania  6 kancelárii a 2 byty, ktoré môžu tiež slúžiť ako ďalšie kancelárie. Úžitková plocha nehnuteľnosti je 1031 m2. Budova má dve podlažia. Na prízemí sa nachádza vstupná hala s recepciou a showroomom. Na 1.podlaží je priestranná hala s možnosťou využitia na pracovné stretnutia, dve presklené kancelárie, zasadacia  miestnosť s výstupom na terasu a tiež ďalšie 3 samostatné kancelárie a 3izbový byt so samostatným vchodom a zabezpečovacím systémom. Súčasťou nehnuteľnosti je aj oddelený samostatný priestor o rozlohe 80m2, kde sa nachádza byt s átriom,  2 kancelárie , kuchynka, kúpeľňa a wc. Tento priestor má samostatný elektromer. Novostavba je poňatá ako moderný objekt s plochou strechou s veľkým presklením (hliníkovo plastové, hliníkovo-drevené okná sú vybavené zatemňovaciou technikou), ktoré vyžaduje výstavná funkcia objektu. Architektonicky je zvýraznená výstavná časť objektu, ktorá je orientovaná do ulice Staré Grunty na juhozápad. Obytná časť je orientovaná do zadnej kľudnej časti na severozápad a juhovýchod. Okolo obytnej časti je plocha na okrasnú zeleň, trávnik je zavlažovaní automaticky. Výstavná časť objektu je prístupná cez malé nádvorie  z hlavnej ulice, ktoré je spevnené zámkovou dlažbou s možnosťou pohotovostného parkovania pre cca 8 áut. Nádvorie je uzatvárateľné kovovou bránou na elektrický pohon. Východná časť pozemku má murované oplotenie. Budova je zateplená vrátane garážovej brány. Garáž ma umiestnenie pre cca 4 automobily, zmestí sa tam aj dodávka. Celý objekt je vybavený elektrickým zabezpečovacím zariadením s kamerovým systémom s pripojením na pult centrálnej ochrany polície SR. Alarm je 5 zónový vďaka čomu je možné priestory samostatne oddeliť. Objekt  je poistený. Vnútorné priestory sú vybavené vzduchotechnikou, kúrenie  zabezpečuje centrálny kotol. IS: mestská voda, kanalizácia, plyn, elektrina, internet, káblová televízia. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (Cubicon), blízkosť MHD a centrum mesta, výborné napojenie na diaľnicu. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 783 159, alebo m.solarova@brsreality.sk. Váš maklér Ing. Monika Solárová.

Pridať k zaujímavým
Polyfunkčný objekt v peknej lokalite s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv NA PREDAJ

Ponúkame Vám na predaj alebo prenájom multifunkčný objekt pri Malom Dunaji na Hradskej ulici v Bratislave, v blízkosti letiska, 10min od centra mesta. Budova je 5 podlažná. Suterén, prízemie, 1. poschodie, 2. poschodie, podkrovie. Rozloha stavby cca 25 x 22,5 m. Suterén - vináreň cca 233m2 Prízemie - reštaurácia cca 267m2 + možná terasa vonku. Ostatná ubytovacia časť sa skladá z 22 izieb z toho 8 apartmánov (50m2) a 7 izieb (30m2). Celková plocha zastavaná je 295m2, úžitková plocha 1355m2. Stavba je dokončená ako holodom. Parkovisko je pre 20 áut. Priestory sú slnečné. Možnosť dokončenia podľa Vašich predstáv- výborné využitie stavby ako penzionu, reštaurácie, administr. priestory, domov pre seniorov atď... MOŽNOSTI PRENÁJMU PRÍPADNE PREDAJA - prenájom celého objektu za cenu 5 eur/m2 - prenájom len reštaurácie, vinárne - prenájom možný aj na iné účely (sídlo firmy, poliklinika a iné) - prípadne možne odkúpenie polovice -spoluúčasť pri spoločnom podnikateľskom projekte, alebo výmena za iné byty.... . Cena 1 490 000,- € (vrátane provízie pre RK) Provízia RK zahŕňa: poradenský a právny servis, vypracovanie zmlúv našim firemným právnikom - dohľad nad celým procesom financovania nehnuteľnosti kupujúcim, - úradný styk s katastrom a bankou a vypracovanie potrebných dokladov, - protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti… V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0907 783 159 alebo m.solarova@brsreality.sk. Váš maklér Ing. Monika Solárová. 

Pridať k zaujímavým
Polyfunkčná budova Šahy na predaj

tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Polyfunkčná budova, centrum mesta Komárno, historická budova

tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, 975 m², Čiastočná rekonštrukcia, bezpečnostný systém [ID:358]

Pred 3 dňami

Turčianske Teplice/okres Turčianske Teplice
379.000 EUR

Na predaj viacúčelová BUDOVA v TURČIANSKYCH TEPLICIACH, 975 m2+ 2889 m2 pozemok

tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
BOND REALITY - Polyfunkčná budova v blízkosti centra Piešťan, výborná dostupnosť a hotový projekt na bytový dom

zmiešaná konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Polyfunkčný objekt, Kopčianská, 19157 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:160]

Pred 5 dňami

Bratislava - Petržalka/Bratislava V
1 EUR

Predaj polyfunkčno - administratívného objektu na začiatku Petržalky pri Viena gate, stanici ŽSR Petržalka

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka