Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (1890): Na predaj » Nebytový priestor » Všetky lokality

Nový inzerátGaráž na dobrom mieste, Fončorda, BB [ID:RE0004652-17-000311]

Dnes doobeda 09:13

Banská Bystrica
11.500 EUR

Garáž na dobrom mieste, Fončorda, BB

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931, 048/416 39 48) ponúka na predaj murovanú garáž, ktorá je súčasťou radovej zástavby garáži na Fončorde. Nachádza na v zastavanom území obce na dobre prístupnom mieste, čo je veľkou výhodou. Výmera garáže je štandardná - 20 m². Garáž má 3 zámky, má nový zateplený strop, má aj rozvody elektriny, ktorú však treba dopojiť od suseda, strecha je klasická plechová a ošetrená náterom. Garáž síce nemá montážnu jamu, ale v kúte má jamu na zeleninu či zemiaky o výmere cca 1,3 m x 1 m a hlboká je cca 1,40 m. Garáž má stálu teplotu vďaka vetraciemu okienku cez ktoré v lete prúdi čerstvý teplý vzduch, v zime je zavreté a neprepúšťajú chlad a preto zemiaky či zelenina tu nikdy nezamrzli a zostanú svieže do neskorej jari. Do garáže sa vchádza klasickými mechanickými plechovými dverami. Prístup k nehnuteľnosti je z dvoch strán asfaltovou cestou. V garáži zostáva ponk a v prípade záujmu aj plechové skrine. Dobrou správou je, že na garáže dohliada kamera, proti nežiadúcim návštevníkom a taktiež všímavý sused, ktorý denne z okna svojho bytu monitoruje garáže. Takže dvojitá ochrana je zabezpečená. Táto nehnuteľnosť je vhodná nielen na garážovanie vlastného automobilu, ale aj ako investičná príležitosť, na prenájom. Garáž je kúpou ihneď voľná. Oslovte ma na obhliadku garáže ešte dnes !

Pridať k zaujímavým
Pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Janík.

Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu sa nachádza na okraji obce Janík v ulici, kde sú privedené inžinierske siete ako elektrina, obecný vodovod a plyn. Okolie obce poskytne každému príležitosť tráviť voľný čas aktívnym relaxom, či už na prechádzkach, na rybách, či cyklistike.

Pridať k zaujímavým
Pozemok so starou chalupou s krásnym výhľadom v Košeckom Podhradí

Pozemok je v krásnom hornatom prostredí Košeckého Podhradia. Výhľad je nádherný, priamo na horu a do údolia. Pozemok je svahovitý, možnosť vyrovnania vrchnej časti. Sú na ňom menšie stromy, jablonka a studňa. Prípojka na vodovod a elektrinu je do 5 m. Celková rozloha je 600m2, rozmery vrchnej časti cca 20m a dĺžka svahu smerom nadol 33m. Na pozemku stojí chalupa z roku 1890.Pozemok poskytuje možnosť novostavby, či kompletnej rekonštrukcie pôvodnej chalupy. Prostredie je ideálne na oddych a načerpanie nových síl v lone prírody, ďaleko od ruchu mesta, avšak s dobrou dostupnosťou. Príjazd novou asfaltovou cestou je až k pozemku. Okolie je skvelé na romantické prechádzky, ponúka široké možnosti celoročnej turistiky, len 15 minút pešo nad pozemkom sú zrúcaniny hradu. Kúsok od pozemku je krásna a funkčná zvonica. V dedine je pohostinstvo s možnosťou objednať pizzu, zástavka autobusov do Košece, Ilavy a okolia je 500m. Dostupnosť do Bratislavy len na 2 prestupy. Diaľnica je len 8 km, voda je do 10km, lyžovanie 7km Zliechov. Športoviská, detské ihriská a golf v okolí do 15km. Lekári a väčšie obchody len 7km v Ilave.

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok v lukratívnej obci Kolačín

Predáme stavebný pozemok v lukratívnej obci Kolačín, ktorá je situovaná medzi Dubnicou nad Váhom a Novou Dubnicou. Pozemok je dlhý 102 m a široký cez 21 m, spolu 2225 m2. V prepočte je to 26,50 za m2. Pozemok sa nachádza v tichej časti obce, obklopenej krásnou prírodou. Je priamo pod lesom a z vrchcej časti pozemku je nádherný výhľad na hory. Skvelé na relax a trávenie voľných chvíľ, ideálne na bývanie pre milovníkov prírody a pokoja. Obec Kolačín je vyhľadávanou oblasťou na bývanie. Tomu nasvedčuje veľké množstvo nádherných novostavieb. Na tomto pozemku stojí starý domček, ktorý môže slúžiť ako sklad na stavebný materiál, s následným zbúraním. Každý pozemok v ulici si musel dostavať prechodový most cez potôčik, tečúcim pred pozemkami. Vo foto sú zobrazené mosty susedov, takže nie je to veľká investícia. Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a romantické prechádzky. Sú tu aj detské ihriská. Vodné športy a rybolov môžte využívať na 3 km vzdialenom Váhu, najbližšie lyžovanie je do 30 km - Zliechov, Mojtín a Čičmany. Výjazd na diaľnicu - 3 km, do Bratislavy 140 km.

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok na predaj v pôvodnej zástavbe rodinných domov Vinosady pri Pezinku

Príjemný 10 árový stavebný pozemok na predaj sa nachádza v centre obce Vinosady, 3 km od okresného mesta Pezinok a 3 km od vinohradníckeho historického mesta Modra. Pozemok je v miernom svahu a pred pozemkom je elektrina, vodovod a verejný plynovod. Šírka pozemku je 18 m. Obec Vinosady je typická vinohradnícka malebná obec pod Karpatmi. Poskytuje vhodnú infraštruktúru, viaceré obchody, materskú školu, Základnú školu 1-4.ročník, zdravotné stredisko, ihriská, knižnica, Pálffyho kaštieľ. Okresné mesto Pezinok / 3 km / poskytuje kompletnú mestskú infraštruktúru, krytý bazén, golf, vlakovú dopravu.

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory, 350 m² [ID:klaKO38090]

Dnes ráno 06:03

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
79.910 EUR

EUROPA - BB - Uľanka na predaj polyfunkčná budova, veľkým potenciálom na rôzne využitie SUPER CENA!

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory, Beňadická, 154 m² [ID:silKP36285]

Dnes ráno 06:03

Bratislava - Petržalka/Bratislava V
140.000 EUR

EUROPA – nebytový priestor, 154 m2, Petržalka

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory, 300 m² [ID:klaKO38093]

Dnes ráno 06:03

Baláže/okres Banská Bystrica
38.900 EUR

EUROPA-BB-Baláže na predaj Budova na rôzne využitie, veľký potenciál, SUPER INVESTÍCIA, SUPER CENA!

Pridať k zaujímavým
EUROPA – RD, 144 m2, 7iz, dvojgeneračný, pôvodný stav

Pridať k zaujímavým
EUROPA – 7 izb. RD s veľkou parkovou záhradou, vhodná pre rodiny s deťmi – POTREBNÉ VIDIEŤ

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka