Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (9866): Na predaj » Domy » Všetky lokality

Odporúčame

TOP ponukaRodinný dom - samostatný, 115 m², novostavba, rovina [ID:14664]

Ivanka pri Dunaji/okres Senec
175.000,-EUR

*** NOVOSTAVBA *** 4 izb. rodinný dom typu bungalov, ÚP 115m2 – IVANKA PRI DUNAJI

tichá lokalita, terasa, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná

Pridať k zaujímavým

TOP ponukaRodinný dom - samostatný, Royova, 138 m², pozemok je ohradený [ID:546]

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
249.000,-EUR

Rodinný dom v BA III, Kramáre, Royová ul.

tichá lokalita, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, 180 m², tehlová konštrukcia objektu [ID:lutDM45622]

Dnes ráno 06:20

Velušovce/okres Topoľčany
79.400 EUR

EUROPA – Predaj pekného 4 izb. RD vo Velušovciach.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, 67 m², tehlová konštrukcia objektu [ID:lutDM45623]

Dnes ráno 06:20

Preseľany/okres Topoľčany
38.500 EUR

EUROPA – 2izb. dom, 67 m2, tehla, Preseľany – tichý s veľkým dvorom a výborným občianskym vybaven

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, 110 m², tehlová konštrukcia objektu [ID:lutDM45632]

Dnes ráno 06:20

Výčapy - Opatovce/okres Nitra
122.000 EUR

EUROPA – 4 izb.luxusná novostavba Domu, Preseľany, 110 m2 podlahovej plochy, vo výstavbe

Pridať k zaujímavým
EUROPA – Predaj staršieho RD vhodný aj ako víkendová chalupa na rozsiahlom pozemku.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, 144 m², tehlová konštrukcia objektu [ID:lutDM45616]

Dnes ráno 05:20

Preseľany/okres Topoľčany
122.000 EUR

EUROPA – 4 izb.luxusná novostavba Domu, Preseľany, 110 m2 podlahovej plochy, vo výstavbe

Pridať k zaujímavým
Atypický 4-izbový bungalov s dreveným exteriérovým obkladom v štandarde v obci Hamuliakovo

Ponúkame Vám na predaj atypicky riešený 4-izbový rodinný dom, kt. je súčasťou dvojdomu s akustickými priečkami so štandardom vo výbornej lokalite v obci Hamuliakovo. Rodinný dom je osadený na pozemku 420m2 a jeho úžitková plocha je 112m2. Dispozícia domu: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s WC, špajza, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu domu, 3x samostatná spáľňa, úložný podkrovný priestor 20m2, 2 parkovacie miesta. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 30cm a zateplenie 15cm, elektrické podlahové kúrenie, termostat v každej miestnosti samostatne, zásobník na vodu 150l, sedlová strecha- škridla medditeran, studňa, všetky siet-kanalizácia, voda, elektrika,predpríprava na krb, predpríprava na terasu-betónový podklad, fasáda domu v bielej farbe s kamenným obkladom, drevené okrasné brvná. Rodinný dom má výbornú dispozíciu a krásny pozemok a je momentálne vo výstavbe s plánovaným dokončením 01/2018. Pôdorys a ďalšie podklady Vám poskytneme pri osobnej obhliadke. Lokalita poskytuje všetky potrebné služby vrátane Slov.Pošty, škôlky a základ.školy, obchod a pravid.linky MHD Regio do Bratislavy. Dineva Real Estate Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk V rámci ponuky Vám naši ralitní makléri poskytnú kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Pridať k zaujímavým
Nádherný 4-izbový bungalov s výborným dispozičným riešením v Alžbetinom Dvore-RegioJet 750m

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izbový bungalov vo výbornej lokalite Alžbetinho Dvora a v blízkosti vlakovej stanice RegioJet-750m. Novovybudovaná lokalita obklopená južnými lesmi, z kt. máte naskok k Jazerám Košariská. Dispozícia domu: vstupná chodba-zádverie, 3x samostatná spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu do záhrady, kúpeľňa s WC, samostatné WC a šatník. Technické riešenie: holodom-tehlová konštrukcia, zateplenie polystyrén (30cm a 10cm), podlahové kúrenie-elektrické,termostaty v každej izbe, plastové okná-trojsklo-šesťkomorové, zásuvky-vypínače v celom dome, bezpečnostné dvere-exteriérové, predpríprava na krb, predpríprava na kuchynskú linku, stierky-omietky v celom dome, fasáda domu, sedlová strecha-škridla medditeran, oplotenie domu z dvoch strán, siete- kanalizácia, elektrika, voda, možnosť studne. Rodinný dom bude dokončený s vonkajšími dlažbami v termíne 7/2017. Rovnako je možné dokončiť rodinný dom do štandardu. Dineva Real Estate 0484437798 dineva@dineva-realestate.sk Naši realitní makléri Vám zabezpečia spoľahlivé právne a hypotekárne poradenstvo.

Pridať k zaujímavým
Atypický 5-izbový dvojpodlažný rod.dom s francúzskymi oknami v lukratívnej lokalite-Podun.Biskupice

Ponúkame Vám na predaj krásny priestranný 5-izbový rodinný dom, ktorý tvoria 2-podlažia, terasa a záhradný priestor na pozemku 434m2. Krásny moderný dom má úžitkovú plochu 140m2. Výborná lokalita s rýchlom dostupnosťou do centra mesta so všetkými službami poruke. Dispozičné riešenie domu: 1 podlažie tvorí vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenskou časťou s výstupom na terasu do záhrady, 1 spálňa, kúpeľňa a technická miestnosť-špajza, 2 podlažie tvorí chodba, ktorá vedie do 3 samostatných spální, kúpeľne, WC a šatník. Technické riešenie domu: holodom- tehlová konštrukcia 25cm plus EPS 15cm, strecha-betónová a zateplená, škridla bramac, plastové okná trojsklo-6komorové-nemecký profil, podlahové kúrenie, predpríprava na krb, plynový kotol-buderus, všetky siete -kanalizácia, voda, elektrika, internet, predpríprava na alarm, predpríprava na kuchynskú linku, oplotenie a úprava pozemku. Rodinný dom sa ponúka v stave holodom s plánovanou kolaudáciou 6-8/2017. Po dohode je možnosť dokončenia do štandardu a predpokladaná investícia cca 15 tisíc eur. V rámci dohôd Vám zabezpečíme dokončenie do štandardu. Podrobné informácie aj s pôdorysmi rodinného domu Vám poskytneme pri osobnej obhliadke. Rodinný dom je z projektu výstavby 9-tich rodinných domov. Momentálne sú voľné ešte 2 rodinné domy. Krásna lokalita v blízkosti mesta a v novej zástavbe rodinných domov bude spĺňať všetky predpoklady pre kľudné a pohodlné bývanie. Mgr. Jarmila Badžgoňová 0911 315 978 jarmila@dineva-realestate.sk Naši realitní makléri Vám poskytnú spoľahlivé právne a hypotekárne poradenstvo. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Krásny 4-izbový mezonetový byt s predzáhradkou a parkovaním v samostatnom rezorte-Podunajské Biskupice

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v modernom prevedení, ktorá je súčasťou radovej zástavby s dvomi podlažiami s oddelenými priečkami a vlastnou záhradou. Rodinný dom má úžitkovú plochu 124m2 a je osadený na pozemku 252m2. Záhrada rodinného domu má 97m2. Dispozičné riešenie domu: 1.poschodie vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu do záhrady domu, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a úložný priestor pod schodmi, 2.podlažie tvoria 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC a šatník. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia Heluz 25cm a plus 15cm EPS zateplenie, strešná krytina Bramac- zateplenie strechy miner.vlnou a protipožiarnym materiálom, plastové okná trojsklo-profil Salamander trieda A, predpríprava na alarm, bezpečnostné dvere nemecký profil Salamander trieda A, plynový kotol Buderus, podlahové kúrenie, zateplenie podláh, všetky siete-plyn, elektrika,voda a kanalizácia. Rodinný dom je dokončený v stave Holodom a skolaudovaný. Dom je možné dokončiť do štandardu. Predpokladaná investícia na štandard cca 7-10tisíc eur. V prípade Vášho záujmu Vám pri osobnej prehliadke poskytneme ďalšie informácie k rodinnému domu aj s pôdorysmi. Mgr. Jarmila Badžgoňová 0911 315 978 jarmila@dineva-realestate.sk Naši realitní makléri Vám zabezpečia spoľahlivé právne a hypotekárne poradenstvo.

Pridať k zaujímavým
Moderný 4-izbový bungalov s terasou,oplotením a bránami v blízkosti RegioJet-Kvetoslavov

Ponúkame Vám na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Rovinka. Dom je súčasťou projektu dvojdomu, ale dispozične oddelený dvojpriečkou a plotom, čo poskytuje úplne súkromie. Rodinný dom je osadený na pozemku od400m2 s úžitkovou plochou 110m2. Má priestrannú terasu v rozlohe 15m2 a podkrovný úložný priestor. Dispozičné riešenie domu: zádverie, 3xsamostatná spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu domu do záhrady, kúpeľňa s WC, samostatné WC,podkrovný úložný priestor. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 30cm a zateplenie EPS 15cm, použité kvalitné materiály-strešný systém a krytina Meditteran čierna-na zateplenie miner. vlnou a použitý protipožiarny materiál, zateplenie podláh a podlahové kúrenie v celom dome, predpríprava na krb, ďalej komín, plastové okná trojsklo-7komorové, všetky siete, zásuvky a vypínače, predpríprava na alarm, oplotenie a chodníky okolo celého domu, posuvná brána a brána s elektr.pohonom, podkrovný úložný priestor. Rodinný dom je oplotený,má zrovnaný pozemok a miesto na parkovanie. V ponuke je viacero rodinných domov od 172t do 175t podľa dispozície a pozemku. Dokončenie domu bude v stave holodom s možnosťou dokončenia do štandardu podľa Vášho výberu materiálu a farieb-predpokladaná investícia dokončenia 7tisíc eur. Plánované dokončenie rodinného domu je 6/2017. Výborná lokalita v tesnej blízkosti Bratislavy ponúka skvelé služby ako je obchodné centrum, škola a škôlky, reštaurácie, bar a ďalšie. V obci sa nachádza biofarma, farma koní a cyklotrasa. Je napojená na pravidelné linky Regio autobusovej dopravy a rovnako RegioJet vlakové spojenia.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka