Realitný software a portály LIVINGVIVAREAL,s.r.o. (42): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

VIVAREAL* KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA!! 2 izb. byt, zateplený byt. dom, bezbarierový, Gen. Goliana, Trnava

Ponúkame na predaj kompletne prerobený 2 izbový byt v OV v Trnave na ulici Gen. Goliána. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s bezbarierovým novým zväčšeným výťahom. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, kúpelne spojenej s WC a kuchyne. V byte je kompletná rekonštrukcia: nová elektroinštalácia, plastové okná, nové plávajúce podlahy v izbách a v chodbe, v kuchyni je dlažba, nové interiérové dvere. Cena : 79 000,-€vrátane služieb a provízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* TEHLOVÝ 3 izb. byt, výmera 64m2, garáž, sídlisko Ľ. Podjavorinskej

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt v OV v Trnave na ulici Ľ. Podjavorinskej. Byt sa nachádza na 3/3 p v obytnom dome bez výťahu. Plocha bytu je cca 64m2 + pivnica + garáž. V byte sú vymenené plastové okná inak je v pôvodnom stave, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpelne s vaňou, troch izieb a kuchyne. Spolu s bytom sa predáva aj garáž pod bytovým domom. Kúpa je možná aj na H.Ú. s ktorého vybavením Vám rád pomôže náš exkluzívny certifikovaný finančný poradca. CENA: 101 500,-€ vrátane služieb a provízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* REZERVOVANÉ !! 4 izb. RD, pozemok 355m2, terasa, Kamenná cesta- ul. A. Štrekára

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového RD v Trnave v lokalite Kamenná cesta ul,. Adama Štrekára. Jedná sa o prízemný rodinný dom so sedlovou strechou na pozemku s výmerou cca 355m2 a úžitkovou plochou cca 100m2. Dispozične dom pozostáva z troch samostatných a nepriechodných obytných izieb,veľkej priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálňou.Kúpeľňa je s vaňou aj sprchovacím kútom, samostatné WC a chodba. Z obývačky sa dá vychádzať priamo na terasu. V dome je UK s kondenzačným kotlom, v kúpelni je podlahové kúrenie. Podlaha v izbách je kvalitná plávajúca, v chodbe dlažba. V kuchyni je kuchynská linka, ktorá obsahuje zabudované kuchynské spotrebiče . V dome je rýchly SWAN optický internet. Dom je postavený z materiálu Ytong, + zateplenie, strecha je Bramac. V interieri boli použité kvalitné materiály, obklady, sanita, dlažby, podlahy, malovky. V chodbe a spálni sa nachádza roldor.V každej izbe je prípojka na TV a internet, dom je zabezpečený signalizáciou. Je napojený na všetky IS + vlastná studňa, na pozemku je závlahový systém. Priamo pred domom sú na vlastnom pozemku dve parkovacie státia + sa dá parkovať aj na ulici pred domom (spolu min. 4 parkovacie státia) brána na DO. V zadnej časti pozemku sa nachádza záhradný domček, trávnik a výsadba okrasnými drevinami. Celý pozemok je oplotený murovaným nepriehľadným plotom, ktorý zaručuje súkromie. Cena 199 000,-€ vrátane služieb a proízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* VÝBORNÁ LOKALITA!! PREROBENÝ 3 izb. byt, výmera 72m2, loggia, Vl. Clementisa

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt v najvyhľadávanejšej lokaite v Trnave, sídlisko Družba, ul. Vladmíra Clementisa. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s novým digitálnym výťahom. Plocha bytu je cca 68m2, loggia, pivnica + v užívaní ďalšia pivnica cca 8m2. Byt je po rekonštrukcii, zväčšená kuchyňa s jedálňou, nová kuchynská linka, prerobená kúpelňa a WC, nové bezpečnostné vchodové dvere, menené interierové dvere aj so zárubňami, plávajúca podlaha v izbách, na chodbe a v kuchyni je dlažba, roldor v chodbe, v celom byte sú plastové okná, nové radiatory, loggia je presklená- fínsky zasklievaci systém(vyvedené osvetlenie aj na loggiu), prerobená elektroinštalácia 3 fázy. V blízkosti sa nachádza CITY ARÉNA, zimný štadión, poliklinika Družba, autobusová zastavka, kúpalisko, športový areál. Dobré možnosti parkovania, dostatok parkovacích miest pred bytovým domom. Cena: 121 000,-€ vrátane služieb a provízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* VÝBORNÁ LOKALITA!!! 3 izb. byt, výmera cca 67m2, loggia, sídl. Družba, ul. T. Tekela

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v OV v Trnave na najvyhľadávanejšom sídlisku Družba, ul. T. Tekela. Byt sa nachádza na v zateplenom obytnom dome s výťahom. Je po rekonštrukcii, prerobená kuchynská linka, plastové okná, nové elektrické rozvody v časti kúpelňa a kuchyňa, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v chodbe a kuchyni, nové interierové dvere aj so zárubňami, komplet prerobená kúpelňa s vaňou, samostatné WC, byt je celý vystierkovaný. Na radiátoroch sú merače tepla a termostatické ventily. Plocha bytu je cca63 m2 + veľká loggia s novou dlažbou + murovaná pivnica cca 10m2. Pred obytným domom je dostatok parkovacích miest. Autobus. zastavka, Kaufland, Lidl, škola, školka v dosahu do 5 min. CENA: 112 000,-€ vrátane služieb a provízie RK Kúpa je možná aj na H.Ú. s ktorého vybavením Vám rád pomôže náš exkluzívny certifikovaný finančný poradca. SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* VÝBORNÁ LOKALITA!! 2 izb. byt, pôvodne 3 izb., výmera 69m2, balkón, Spartakovská ul. Trnava

Ponúkame na predaj pôvodne 3 izbový byt prerobený na krásny veľký 2 izb. byt v OV v Trnave na ulici Spartakovská. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 11/12p. s dvomi v súčastnosti menenými novými výťahmi. Do vchodu a bytu je bezbarierový prístup. Byt je po kmpletnej rekonštrukcii, nová kuchynská linka, plastové okná, elektroinštalácia, murovaná kúpelňa so sprchovacím kútom, WC, bidet, interierové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane čiernej a bielej techniky. Cena: 110 000,-€ vrátane služieb a provízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* IBA U NAS!! VEĽKÝ TEHLOVÝ 2 izb. byt, výmera 58 m2, aj so zariadením, kompl.rek., ŠTUDENTSKÁ ul.

Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt v OV vo vyhladávanej lokalite, Študentská ulica, Trnave. Byt sa nachadza v tehlovom obytnom dome a je po kompletnej dokladnej rekonstrukcii (vymenena celkova elektroinstalacia v celom byte, vsetky rozvody: voda, odpady, plyn, UK). Dispozicne pozostava z velkej vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, velkej kupelne s WC a velkeho murovaného šatníka s velkym uloznym priestorom. V chodbe a kuchyni je na podlahe dlazba, v izbach kvalitne plavajuce podlahy. V byte su instalovane nove radiatory, kvalitne plastove okna a bezpecnostne dvere. V kuchyni je na mieru robena kuchynska linka, vratane spotrebicov. K bytu patri aj pivnica. Cena bytu je vratane zariadenia a vybavenia Kúpa je možná aj na H.Ú. s ktorého vybavením Vám rád pomôže náš exkluzívny certifikovaný finančný poradca. Cena: 92 800,-€ SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv vlastný právnik s odborným právnym vzdelaním. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* DOBRÁ PONUKA!! 3 izb. byt, výmera cca 64m2, veľká loggia, Na Hlinách, Trnava

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v OV v Trnave na ulici Na Hlinách. Byt sa nachádza v dobrej časti sídliska s bezproblémovým parkovaním, v zateplenom bytovom dome. Plocha bytu je cca 64m2, pivnica a loggia. Byt je po rekonštrukcii, plastové okná, prerobená kúpelňa a WC, menená kuchynská linka, dlažba v chodbe, plávajúca podlaha v izbách , menené interierové dvere a zárubne. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby, kúpelne, WC, samostatnej kuchyne, detskej izby, obývacej izby a spálne s výstupom na veľkú loggiu. K bytu patrí pivnica, k dispozícii je kočikáreň. Cena: 107 000,-€ SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* VEĽKÝ 2 izb. byt, výmera až 62m2, novozateplený byt. dom, A. Kubinu, Trnava

Ponúkame na predaj veľký 2 izb. byt v OV v Trnave na ulici A. Kubinu. Byt sa nachádza v novozateplenom bytovom dome, v blízkej dobe bude nový digitálny výťah, bezbarierový vstup do vchodu a bytu, nová rekonštrukcia spoločných priestorov. Plocha bytu je až 62 m2, dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných veľkých izieb, samostatného WC, kuchyne, murovanej kúpelne a murovaného šatníka - komory priamo v byte. Byt je po rekonštrukcii, nové vchodové dvere, plastové okná - vnútorné žalúzie, murovaná prerobená kúpelňa a WC, zánovná kuchynská linka, v izbách kvalitné drevené parkety vybrúsené a nalakované, v časti kuchyňa, kúpelňa je nová elektroinštalácia, v kuchyni a chodbe je dlažba, nové interierov dvere. K bytu prislúcha pivnica a v užívaní je aj priestor na medziposchodí. Veľmi nízke náklady: 130,-€ FO + Služby Cena: 86 000,-€ vrátane služieb a proízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým
VIVAREAL* NOVOSTAVBA 4 izb. RD, pozemok cca 300m2, Kamenná cesta Trnava

Ponúkame do predaj novostavbu RD 4 izbového v Trnave na Kamennej ceste - Za Traťou. Jedná sa o prízemný rodinný dom na pozemku s výmerou cca 300m2 a úžitkovou plochou cca 110m2. Dispozične dom pozostáva z troch samostatných a nepriechodných obytných izieb, veľkej priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálňou, v dome sa nachádza samostatná kúpeľňa s vaňou, dvoj umývadlom, samostatné WC a chodba. Z obývačky, ako aj z jednej zadnej izby sa dá vychádzať priamo na terasu cez veľké posuvné Francúzske okná. Všetky okná v dome sú plastové s trojsklom. V celom dome sa nachádza podlahové kúrenie s kondenzačným kotlom, plávajúca podlaha, kúpeľňa a WC sú kompletne vybavené s vlastným oknom, ako aj kompletne zariadená moderná kuchynská linka, ktorá obsahuje kuchynské spotrebiče zn. GORENJE ORA ITO (čierne sklo) - chladnička s mrazničkou, el. varný panel, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, na mieru robený roldor v ozbe, v obývacej izbe bio krb. Priamo pred domom sú na vlastnom pozemku dve parkovacie státia + sa dá parkovať aj na ceste pred domom (spolu min. 4 parkovacie státia). V zadnej časti domu sa nachádza terasa, trávnik a výsadba. Celý pozemok je oplotený. V dome je rýchly SWAN optický internet, ako aj TV sat. balík programov na dva TV. Napojený na všetky IS voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Cena 195 000,-€ vrátane služieb a proízie RK SNAŽÍTE SA PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ A NEDARÍ SA VÁM? Hľadáte a neviete nájsť tú, ktorá bude vyhovovať práve Vám? Kontaktujte nás, profesionálov, a my Vám s radosťou pomôžeme. Poradenstvo, obhliadky, vybavenie hypotekárneho úveru a inzercia je v našej kancelárii zdarma. Cena ktorú uvádzame v našich inzerátoch je vždy pre klienta konečná, vrátane služieb a provízie našej realitnej kancelárie. V našej realitnej kancelárii zabezpečuje vypracovanie zmlúv zazmluvnená advokátska kancelária. Pri kúpe a predaji Vám zabezpečíme kompletný servis od obhliadok až po spracovanie zmlúv, návrhov na vklad vlastníckeho práva do Katastra nehnuteľností, vybavenie hypotekárneho úveru a prevod nehnuteľnosti.

Pridať k zaujímavým