Realitný software a portály LIVINGVictory Investments s.r.o. (96): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerát2 izbový byt Nitra- PREDAJ [ID:NZZK38]

Včera večer 21:29

Nitra
126.000 EUR

2 izbový byt Nitra- PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj 2 izbový byt na Spojovacej ulici. Ponúkame Vám na predaj,pekný,podkrovný 2 izbový byt v Nitre, na Spojovacej ulici v blízkosti centra Mlyny. Nachádza sa na poslednom 3 poschodí,úžitková plocha je 78m2. Byt je priestranný, otvorený priestor- obývacia izba spojená s kuchyňou, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatná spálňa. K bytu prislúcha pivnica. Výhody: tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu,nemocnica. Cena predaja 126000 € Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRD- PREDAJ [ID:NZZK17]

Včera večer 20:45

Nitra
167.000 EUR

RD- PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj RD v obci Veľký lapáš. Ponúkame Vám na predaj RD 7 Km od Nitry, v obci Veľký lapáš. RD je zrekonšruovaný, zariadení, nachádza sa v tichej lokalite. Prízemie domu pozostáva, s obyvaciej miestnosti, kuchyne, špajzy, zimnej záhrady a kotolne. Podlažie pozostáva, z dvoch detských izieb, spálne, kúpeľni a samostatné WC. Na pozemku sú všetky inžinierske siete, s vlastnou studňou. Exteriér pozostáva z pozemku vo výmere 1600m2. Na pozemku sa nachádza, jazierko, bazén, krb a taktiež domček so šmykalkou pre Vaše ratolesti. V obci je výborná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, škola, škôlka, taktiež napojenie na diaľnicu. Predajná cena je 167000 eur. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok -PREDAJ [ID:NZZK36]

Pred 5 dňami

Branovo
23.000 EUR

Pozemok -PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj pozemok v obci Branovo Ponúkame Vám na predaj krásny pozemok vhodný na výstavbu RD v obci Branovo. Pozemok je o výmere 1246 m2 a je pripravený k výstavbe. Nachádza sa v tichej uličke. Prípojky na IS /obecná voda, elektrina, plyn/ sú na hranici pozemku. Prístupová cesta asfaltová. Obec Branovo sa nachádza len 12 km od mesta Nové Zámky. Cena: 23000 eur Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Predaj! Kompletne a moderne zrekonštruovaný 1i byt na ulici Záhonok Zvolen, Znížená cena!

Tím Victory investments Vám ponuka pekný 1i byt nachádzajúci sa na ulici Záhonok Zvolen. Byt vo výmere 39,92 m2 je situovaný na 1. poschodí zatepleného panelového domu si výťahom. Prešiel kompletnou rekonštrukciou podľa vizualizácie. Pri rekonštrukcií použitý len kvalitný materiál. K bytu prislúcha aj látková pivnica. V okolí sa nachádza škôlka, základná škola, nákupné centrum, lekár a autobusová zastávka. Cena: 51 990 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame Vám na predaj potraviny Pliešovce

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt -potraviny v hlavnej časti Pliešovce. Tento objekt služi ako obchod. Objekt sa predava s najomníkom- firma Globus.Plocha: zastavaná 123m2, pozemku 430m2.Konštrukcia objektu: zateplená. Ostatné vybavenie: telefón, internet, klimatizácia Potraviny maju priestory 1kancelaria,1 sklad . Tento ochod je blízkosti sidliska,a nachádza sa v miestnej časti dediny.Odporučam obhladku.tieto potraviny.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS NA PREDAJ - veľký dom v Banskej Bystrici

Tím Victory investments Vám ponúka na predaj dom v Banskej Bystrici na Jaseňovej v časti Podlavice. Dom je kompletne vybavený a zariadený, má štyri bytové jednotky s dvomi vstupmi - spolu 12 izieb, 3 kuchyne, 4 wc a 4 kúpeľne. Plocha: úžitková 480,99m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička, mikrovlnka. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: zateplená. Kúrenie: lokálne. Dom sa nachádza blízko internátov UMB fakulty, obchodnej akadémie a gymnázia na Tajovského. Blízko je tiež Roosveltova nemocnica, obchod, zastávka MHD, dostupnosť do centra mesta autom 10 minút, pešo 25 minút. Obchod s potravinami do 10 minút chôdzou. Cena 265 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS NA PREDAJ - vkusne navrhnutý 2 izbový apartmán vo Vysokých Tatrách

Victory Investments Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový apartmán v horskom stredisku Tatranská Lomnica. Plocha: 43 m2 + dva balkóny. Podlaha: plávajúca, koberec a dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Kúrenie: lokálne. Apartmán je kompletne zariadený s vkusným a praktickým nábytkom a spotrebičmi (kuchyňa so všetkými spotrebičmi vrátane príborov, hrncov atď., LCD TV, krásny luster, obrazy na stenu, nočné stolíky s lampami, manželská posteľ, rozkladacie pohovky). Má úžasný výhľad na scenériu Tatier a Lomnický Štít. V areáli sa nachádza: sklad na športové potreby, reštaurácia, detský kútik, vonkajšie ihrisko, vodný zábavný park (v lete), wellness a masáže. K dispozícii je dostatok parkovacích miest. Apartmán môže byť plne spravovaný spoločnosťou, používaný majiteľom alebo prenajatý. Cena 108 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

NEVÁHAJTE! 1 IZBOVÝ BYT NA UHLISKU S GARÁŽOU [ID:BBMP11]

Pred týždňom

Banská Bystrica
68.000 EUR

NEVÁHAJTE! 1 IZBOVÝ BYT NA UHLISKU S GARÁŽOU

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj 1-izbový byt bez balkónu vo vyhľadávanej lokalite Uhlisko, v blízkosti centra mesta a Terminal SC. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom a zateplenom tehlovom dome na 2. poschodí s výťahom. Byt o rozlohe 33m2 sa dispozične skladá z chodby, samostatnej kuchyne, izby a kúpeľne s vaňou a WC. K bytu patrí pivnica cca 2,5m2 a na chodbe pred bytom aj murovaná špajza a prístup k spoločnému balkónu. V byte bola urobená nasledovná rekonštrukcia: plastové okná Rehau 70mm profil, renovované parkety, bezpečnostné dvere, novšia kuchynská linka a sanita. Aktuálne je byt bez nábytku. Orientácia bytu je južná, čím je byt slnečný a teplý, prevádzkové náklady sú cca 80€, spolu s elektrikou pri 1 osobe. V dome je rýchly, optický 100mb internet a IPTV od spoločnosti Metronet BB aj s rozvodom natiahnutým priamo do bytu. Parkovanie je vždy bezproblémové pred domom alebo v jeho uzavretom dvore. V prípade záujmu je možné k bytu prikúpiť aj garáž, ktorá je vzdialená 10min pešo. Priamo pri bytovom dome sa nachádzajú potraviny Terno, športová ZŠ, škôlka, jasle, zastávky autobusov a podobne. Napriek blízkosti mesta je lokalita tichá a príjemná. Byt je vhodný aj ako investícia na následný nájom. Cena: 68 000€. Pri rýchlom jednaní je možná zľava z ceny. Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÝ - VEĽKÝ 1 IZBOVÝ BYT V SLOVENSKEJ ĽUPČI

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj 1 izbový byt priamo v obci Slovenská Ľupča, vzdialenej 12 km od Banskej Bystrice. Byt sa nachádza v 10 ročnej novostavbe na prízemí zatepleného bytového domu. Dispozične sa byt skladá z veľkej kuchyne, ktorá môže byť využitá aj ako obývačka, veľkej izby, chodby a veľkej kúpeľne so sprchovým kútom a priečkou oddeleným WC s oknom. K bytu prináleží pivnica, ktorá je hneď vedľa bytu, jedno vonkajšie parkovacie státie a časť pozemku za bytovým domom, ktorý je využívaný ako oddychová zóna pre všetkých obyvateľov bytovky. Parkovať sa dá aj na neoznačených miestach pred bytovým domom. Celková výmera bytu je 52,21m2, pivnica je o výmere 3m2. Orientácia bytu je sever-juh, byt je svetlý a náklady na energie sú cca 100 €, nakoľko byt má samostatné kúrenie cez plynový kotol umiestnený v byte. Zariadenie v byte je vecou dohody. Bytový dom je situovaný v príjemnej a kľudnej časti Slovenskej Ľupče, v jeho okolí je kompletná občianska vybavenosť-ZŠ, MŠ, zdravotné stredisko, reštaurácie, pošta, v obci je bohaté spoločenské vyžitie, lokality vhodné na šport, dobré dopravné spojenie. Byt je vhodnýaj ako investícia na následný nájom. Celková predajná cena vrátane všetkých poplatkov je 59 500 €. Pokiaľ potrebujete služby finančného poradcu, môžete sa obrátiť priamo na nás, radi Vám pomôžeme. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Novostavba - PREDAJ [ID:NZZK35]

Pred týždňom

Melek
104.000 EUR

Novostavba - PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj RD v obci Melek Pripravujeme výstavbu 4 izbového rodinného domu v obci Melek, 25km od Nitry, iba 5km od mesta Vráble,18km od Podhájskej. Zastavaná plocha domu je 103m2,úžitková plocha domu je 85m2. Dom je v energetickej triede A1. Dom bude napojený na elektrinu, obecný vodovod, kanalizácia je riešená žumpou. Rovinatý pozemok sa nachádza v centrálnej časti obce s rozlohou 580m2 . V súčasnosti je vydané právoplatné stavebné povolenie, začiatok výstavby je plánovaný na jar 2019. V cene je zahrnuté teplovodné podlahové vykurovanie a elektrický kotol. Cena 104000 eur bez DPH vrátane pozemku 5,8 árov Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým