Realitný software a portály LIVINGVictory Investments s.r.o. (85): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Predaj! Kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Mládežníckej Banská Bystrica

Tím Victory investment Vám ponúka väčší 2i zvolenského typu byt na ulici Mládežnícka Banská Bystrica. Byt s celkovou výmerou 62,49 m2 je situovaný na prvom poschodí zatepleného a kompletne prerobeného panelového domu. Ako bytový dom tak aj byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, novej kuchyne so spotrebičmi, šatníka, kúpelne s rohovou vaňou a podlahovým kúrením a WC. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica, ktorá je umiestnená na medziposchodí. V cene bytu je aj zariadenie bytu vrátane spotrebičov. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť , v dosahu zastávky MHD, obchody, škola, škôlka, pošta, potraviny, nové veľké multifunkčné ihrisko (v zime slúži aj na korčuľovanie). Cena bytu: 82 000 EUR Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver.  Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu.  Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPREDAJ - rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom [ID:BBRF343]

Včera podvečer 18:06

Mýto pod Ďumbierom
199.000 EUR

PREDAJ - rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom

Victory Investments Vám ponúka na prenájom lukratívny rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom so samostatnou záhradou a wellnesom. Plocha: úžitková 164,65m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe. Kúrenie: lokálne, podlahové, krb, príprava teplej vody je zabezpečená elektrickým zásobníkom na ohrev vody (nie je v cene). Sedlová strecha.  Dispozičné riešenie domu : V suteréne sú technické a wellness priestory. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa a kúpelňa. V podkroví sú oddychové priestory (3 izby)+kúpelňa. Každá izba má vlastný balkón s výhľadom na Tatry, a okolitú prírodu. Stavba bude napojená na rozvody inžinierskych sietí (vodovod – uličný vodovod, kanali-zácia – žumpa, elektrika- zemné vedenie NN). Cena 199 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPREDAJ - lukratívny dom s výhľadom na Tatry [ID:BBRF345]

Včera podvečer 17:51

Mýto pod Ďumbierom
210.000 EUR

PREDAJ - lukratívny dom s výhľadom na Tatry

Victory Investments Vám ponúka na prenájom lukratívny rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom so samostatnou záhradou a wellnesom. Plocha: úžitková 164,65m2, pozemok - 639m2 Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe Kúrenie: lokálne, podlahové, krb, príprava teplej vody je zabezpečená elektrickým zásobníkom na ohrev vody (nie je v cene). Sedlová strecha.  Dispozičné riešenie domu : V suteréne sú technické a wellness priestory. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa a kúpelňa. V podkroví sú oddychové priestory (3 izby)+kúpelňa. Každá izba má vlastný balkón s výhľadom na Tatry, a okolitú prírodu. Stavba bude napojená na rozvody inžinierskych sietí (vodovod – uličný vodovod, kanalizácia nieje riešenie – žumpa, elektrika- zemné vedenie NN). Cena 210 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPREDAJ - lukratívne bývanie v Mýte pod Ďumbierom [ID:BBRF344]

Včera podvečer 17:50

Mýto pod Ďumbierom
199.000 EUR

PREDAJ - lukratívne bývanie v Mýte pod Ďumbierom

Victory Investments Vám ponúka na prenájom lukratívny rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom so samostatnou záhradou a wellnesom. Plocha: úžitková 164,65m2, pozemok - 489m2 Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe Kúrenie: lokálne, podlahové, krb, príprava teplej vody je zabezpečená elektrickým zásobníkom na ohrev vody (nie je v cene). Sedlová strecha.  Dispozičné riešenie domu : V suteréne sú technické a wellness priestory. Na prízemí je spoločenská miestnosť, kuchyňa a kúpelňa. V podkroví sú oddychové priestory (3 izby)+kúpelňa. Každá izba má vlastný balkón s výhľadom na Tatry, a okolitú prírodu. Stavba bude napojená na rozvody inžinierskych sietí (vodovod – uličný vodovod, kanalizácia nieje riešenie – žumpa, elektrika- zemné vedenie NN). Cena 199 000 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátInvestičný pozemok-PREDAJ,Odeská ul.Bratislava-Podunajske Biskupice [ID:BAAT26]

Včera na obed 11:51

Bratislava - Podunajské Biskupice
77 EUR/ m²

Investičný pozemok-PREDAJ,Odeská ul.Bratislava-Podunajske Biskupice

Victory Investments Vám ponúka na predaj investičný pozemok, ktorý sa nachádza na Odeskej ulici v mestskej časti Podunajské Biskupice. Pozemok sa nachádza na pravej strane smer Bratislava-Podunajske Biskupice-Most pri Bratslave. Na liste vlastníctva je evidovaný ako orná pôda. Rozmery pozemku sú 38x599 m,celkom 22.258 m2 . V tesnej blízkosti sa už začína pracovať na výstavbe dialničného obchvatu Bratislavy D4,v blízkosti je železničná stanica vzhľadom k tomu sa stáva tento pozemok zaujímavou investíciou, s perspektívnym stavebným zámerom, do blízkej budúcnosti. Pozemok sa nachádza hneď pri ceste. Cena je 77e/m2. Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať. V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych, a dáte nám tip, tak po zrealizovaní obchodu Vás finančne odmeníme.

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - Pozemok pre rodinný dom v Malachove

Tím Victory investments Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Malachov pri Banskej Bystrici. Výmera celého pozemku je 820m2.  Pozemok je vo svahu. Boli na ňom začaté výkopové práce časť pozemku je teda už zarovnaná. Inžinierske siete sú v dosahu pozemku. Výhody pozemku: - Tichá lokalita, vhodná na relax, - Krásny výhľad, Cena : 49 900 € Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver. Navštívime za Vás všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu. Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPOZEMOK PÁROVSKÉ HÁJE PREDAJ [ID:NRSD83]

Pred 3 dňami

Nitra
95 EUR/ m²

POZEMOK PÁROVSKÉ HÁJE PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Nitry - Párovské Háje. Pozemok sa nachádza v novej časti danej lokality a má rozlohu 7á. Popri pozemku bude viesť jednosmerná asfaltová cesta ktorej dobudovanie sa predpokladá cca do 1 mesiaca. Na pozemku sú vybudované všetky inžinierske siete. Cena 95€/m2. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Predaj! 2i byt vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrice - Sídlisko SNP

Tím Victory investments Vám ponúka na predaj 2i byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Banskej Bystrici a to Trieda SNP. Byt vo výmere 57,20 m2 + loggia sa je situovaný na 3/5 poschodí zatepleného panelového domu. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou: Plastové okná, zrekonštruovaná loggia, podlahy. Pozostáva z: - vstupná chodba, - kuchyňa, - priestranná obývacia izba s loggiou,  - spálňa, - murované samostatné WC, - kúpeľňa s vaňou. Izby sú nepriechodné. K bytu prislúchajú dve priestranné pivnice. Okolie ponúka plnú občiansku vybavenosť: Škola, škôlka, detské a športové ihriská, obchody, Kaufland, železničná a autobusová stanica s nákupným centrom (Vlak-Bus Terminál), zdravotnícke zariadenia, centrum len pár minút pešo. Cena bytu je 75 900 EUR. Cena je vrátane všetkých výdavkov spojených s nadobudnutím vlastníckeho práva. V prípade potreby zabezpečíme hypotekárny úver.  Za Vás navštívime všetky banky a predložíme Vám ich ponuky. Následne si vyberiete pre Vás najvýhodnejšiu.  Ušetríme Vám tak veľa času a starostí. Stačí zavolať.  Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátVeľký Meder - POZEMOK - PREDAJ [ID:NRSD78]

Pred 3 dňami

Veľký Meder
40 EUR/ m²

Veľký Meder - POZEMOK - PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Veľký Meder. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce a má rovinatý pozemok. Nachádza sa zhruba 10 minút pešej chôdze od termálneho kúpaliska, teda je vhodný na daľší investičný zámer. V okolí sú zástavby polyfunkčných objektov, rodinných domov a penziónov. Pozemok je možné napojiť na všetky IS a kanalizáciu, ktoré sú vedené v ceste popri pozemku. V minulosti bola na pozemku plánovaná výstavba Wellness centra.  Cena 40 eur za m2. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým
Skladové pristory KRŠKANY - PREDAJ

Tím Victory Investments Vám ponúka na predaj skladové priestory v mestskej časti Dolné Krškany. Budova je situovaná v zabehnutej komerčnej zóne mesta Nitra nachádza sa na ulici Na Priehon. Priestoy sú situované v blízkosti frekventovanej cesty A64 Nitra- Nové Zámky. Od centra mesta je objekt vzdialený cca 15 minút cesty a cca 10 minút cesty od napájania na rýchlostnú cestu R1 Bratislava-Nitra-Banská Bystrica. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD. Budova sa nachádza na pozemku o rozlohe 1961m2. Zastavaná plocha budovy je 655m2. Budova je v pôvodnom stave a potrebuje drobné stavebné úpravy. K objektu prislúcha podiel na Trafostanici. Objekt je veľmi vhodný ako investičná príležitosť. V prípade záujmu nás kontaktujte a my dohodneme osobnú obhliadku objektu. Odmena za TIP : V prípade, že viete o nehnuteľnosti na predaj alebo prenájom vo Vašom okolí, či okruhu Vašich známych a poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc pri predaji alebo prenájme svojho domu, bytu, pozemku, prípadne inej nehnuteľnosti ? Stačí nás odporučiť Vaším známym a priateľom. V prípade, že sa obchod zrealizuje, máte istú odmenu na základe vopred Vami podpísanej zmluvy o spolupráci s našou spoločnosťou, kde sa zaväzujeme vyplatiť Vám vopred dohodnutú odmenu za TIP.

Pridať k zaujímavým