Realitný software a portály LIVINGTatra Residence, a.s. (7): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

KANCELÁRIA 99,35 m2 S TERASOU 27,35 m2 V CENTRE MESTA, BRATISLAVA - STARÉ MESTO, DUNAJSKÁ ULICA

Tatra Residence, a.s. – realitná kancelária Tatra banky, a.s. ponúka na predaj nové KANCELÁRSKE PRIESTORY v polyfunkčnom objekte Tatra Grand Residence, na Dunajskej ulici v Bratislave. Projekt Tatra Grand Residence vyrástol na legendárnej Dunajskej ulici oproti obchodnému domu Tesco. Predstavuje 7 poschodový polyfunkčný objekt s modernou a nadčasovou elegantnou architektúrou s vysokým štandardom vybavenia priestorov pre prácu a bývanie. Ponúka byty, obchodné a kancelárske priestory. Kancelárie sú umiestnené na 1. a 2. poschodí. V podzemí sa nachádza komfortný parking s kapacitou 59 parkovacích státí. Sú umiestnené v dvoch podzemných podlažiach s priamym prístupom do kancelárskych priestorov a bytov. Cena za parkovacie státie je 24.000,- € (bez DPH). Nebytový priestor TOP5_26 je samostatný kancelársky priestor, orientovaný do vnútrobloku, má výmeru 99,35 m2 a terasu o výmere 27,35 m2. V nebytovom priestore je kuchynka a WC. Priestor je dokončený v štandarde: hliníkové okná, exteriérové žalúzie, vstupné bezpečnostné dvere, svietidlá, elektroinštalácie, kúrenie/chladenie, videovrátnik, WC, kuchynka, obklady, dlažby a sanita v soc. zariadení a kuchynke, technický koberec v ostatnom priestore. CENA KANCELÁRIE JE UVEDENÁ BEZ DPH. V objekte sú na predaj aj ďalšie kancelárske priestory.

Pridať k zaujímavým
TOP PONUKA: ZNÍŽENIE CENY NA MINIMUM, KANCELÁRSKE PRIESTORY, DUNAJSKÁ UL.

Realitná kancelária Tatra banky, a.s. – TATRA RESIDENCE, a.s. ponúka na predaj KANCELÁRSKE PRIESTORY, ktoré sa nachádzajú v polyfukčnom objekte Tatra Grand Residence, v úplnom centre Starého Mesta, na Dunajskej ulici, BA I. Novostavba Tatra Grand Residence sa nachádza na Dunajskej ulici oproti obchodnému domu Tesco, projekt bol skolaudovaný v 12/2011 a predstavuje 7 poschodový polyfunkčný objekt, kombinujúci obchodné a kancelárske priestory spolu s bytmi a dvoma podlažiami podzemných garáží. Nebytový priestor TOP1_22 je kancelársky priestor orientovaný do vnútrobloku, má výmeru 128,95m2. Nachádza sa na 2NP. Priestor je dokončený v štandarde: hliníkové okná, exteriérové žalúzie, laminátová podlaha, kúrenie a chladenie, kompletné rozvody elektro, svietidlá, vstupné bezpečnostné 5-bodové dvere s bezpečnostným kovaním a zámkom, videovrátnik. Priestor disponuje vlastnou serverovňou, kuchynkou, toaletou. V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť ďalšie nebytové priestory v tomto objekte. Aj na HÚ. ZNÍŽENÁ CENA: 2 100,- EUR bez DPH/m2. Kúpou voľný. V prípade akýchkoľvek otázok, resp. záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať. Kontakt: Tatra Residence, Viera Halasová, mobil: 0903 282 001, viera_halasova@tatrabanka.sk, www.tatraresidence.sk.

Pridať k zaujímavým
TOP PONUKA: ZNÍŽENIE CENY NA MINIMUM, KANCELÁRSKE PRIESTORY, DUNAJSKÁ UL.

Realitná kancelária Tatra banky, a.s. – TATRA RESIDENCE, a.s. ponúka na predaj KANCELÁRSKE PRIESTORY, ktoré sa nachádzajú v polyfukčnom objekte Tatra Grand Residence, v úplnom centre Starého Mesta, na Dunajskej ulici, BA I. Novostavba Tatra Grand Residence sa nachádza na Dunajskej ulici oproti obchodnému domu Tesco, projekt bol skolaudovaný v 12/2011 a predstavuje 7 poschodový polyfunkčný objekt, kombinujúci obchodné a kancelárske priestory spolu s bytmi a dvoma podlažiami podzemných garáží. Nebytový priestor TOP6_33 je kancelársky priestor orientovaný do vnútrobloku, má výmeru 48,51m2. Priestor je dokončený v štandarde: hliníkové okná, exteriérové žalúzie, laminátová podlaha, kúrenie a chladenie, kompletné rozvody elektro, svietidlá, vstupné bezpečnostné 5-bodové dvere s bezpečnostným kovaním a zámkom, videovrátnik. Vedľa priestoru na spoločnej chodbe je kuchynka a sociálne zariadenie v uzavretom priestore iba s jedným vlastníkom. V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť ďalšie nebytové priestory v tomto objekte. Aj na HÚ. ZNÍŽENÁ CENA: 2 000,- EUR bez DPH/m2. Kúpou voľný. V prípade akýchkoľvek otázok, resp. záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať. Kontakt: Tatra Residence, Viera Halasová, mobil: 0903 282 001, viera_halasova@tatrabanka.sk, www.tatraresidence.sk.

Pridať k zaujímavým
Bývalá pobočka Tatra banky v lukratívnej lokalite

Tatra Residence - realitná kancelária Tatra banky ponúka na predaj svoju bývalú pobočku na námestí Martina Benku v Bratislave v Starom meste. Obchodný priestor je umiestnený na prízemí bytového domu s priamym vstupom z námestia. Celková výmera priestoru je 190 m2. Priestor je vhodný pre rôzne možnosti podnikania ako aj gastronomickú prevádzku. V blízkosti Medická záhrada a novovybudovaný administratívny a bytový dom Stein 2. Cena obchodného priestoru: 283.100 plus DPH.

Pridať k zaujímavým

KANCELÁRIE 112,1 m2 v centre Starého mesta [ID:RE0003330-18-000103]

Pred pol rokom

Bratislava - Staré Mesto
235.410 EUR

KANCELÁRIE 112,1 m2 v centre Starého mesta

Tatra Residence, a.s. – realitná kancelária Tatra banky, a.s. ponúka na predaj nové KANCELÁRSKE PRIESTORY v polyfunkčnom objekte Tatra Grand Residence, na Dunajskej ulici v Bratislave. Projekt Tatra Grand Residence vyrástol na legendárnej Dunajskej ulici oproti obchodnému domu Tesco. Predstavuje 7 poschodový polyfunkčný objekt s modernou a nadčasovou elegantnou architektúrou s vysokým štandardom vybavenia priestorov pre prácu a bývanie. Ponúka byty, obchodné a kancelárske priestory. Kancelárie sú umiestnené na 1. a 2. poschodí. V podzemí sa nachádza komfortný parking s kapacitou 59 parkovacích státí. Sú umiestnené v dvoch podzemných podlažiach s priamym prístupom do kancelárskych priestorov a bytov. Nebytový priestor TOP6_27 je samostatný kancelársky priestor, orientovaný do vnútrobloku, má výmeru 112,1 m2 a terasu o výmere 8,85 m2. V nebytovom priestore boli deliacimi priečkami vytvorené: 4 samostatné kancelárie, chodba, kuchynka, WC. Priestor je dokončený v štandarde: hliníkové okná, exteriérové žalúzie, vstupné bezpečnostné dvere, svietidlá, elektroinštalácie, kúrenie/chladenie, videovrátnik, WC, kuchynka, obklady, dlažby a sanita v soc. zariadení a kuchynke, technický koberec v ostatnom priestore. Cena: 326.270,- Eur plus DPH.

Pridať k zaujímavým
TOP CENA - Kancelársky priestor 79,18 m2 na nábreží v centre Bratislavy

Tatra Residence, a.s. – realitná kancelária Tatra banky, a.s. ponúka na predaj nové KANCELÁRSKE PRIESTORY v polyfunkčnom objekte Tatra Danube Residence na Vajanského nábreží 5 v Bratislave. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou. Kedysi bola budova využívaná ako centrála Tatra banky, dnes ponúka 11 bytov a 5 kancelárskych priestorov. Predmetom stavebných úprav bola komplexná rekonštrukcia tejto budovy a to hlavne zmena vnútorného dispozičného riešenia priestoru tak, aby zodpovedal súčasným trendom. Rekonštrukcia zabezpečila aj výmenu všetkých okien, výťahu, zateplenie fasády, kompletnú výmenu infraštruktúry domu, rozvody vody, kúrenia, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie. Nebytový priestor NP č. 2 je samostatný kancelársky priestor, orientovaný do vnútrobloku, má výmeru 79,18 m2. Nebytový priestor obsahuje: chodbu, kuchynský kút, 2x WC, jednu priechodnú kanceláriu, jednu kanceláriu na pódiu. Je dokončený v štandarde: dlažba v celom priestore, obklady a sanita v soc. zariadení, kuchynský kút, vstavané skrine na chodbe, kancelársky nábytok, osvetlenie a tapety na stenách. Pri rýchlom jednaní výrazne znížená cena. Kontakt: Mgr. Jana Volná, t.č. 0911 912 498.

Pridať k zaujímavým
TOP PONUKA ZNÍŽENIE CENY Kancelársky priestor 126,71 m2 na predaj

Tatra Residence, a.s. – realitná kancelária Tatra banky, a.s. ponúka na predaj nové KANCELÁRSKE PRIESTORY v polyfunkčnom objekte Tatra Danube Residence na Vajanského nábreží 5 v Bratislave. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou. Kedysi bola budova využívaná ako centrála Tatra banky, dnes ponúka 11 bytov a 5 kancelárskych priestorov. Predmetom stavebných úprav bola komplexná rekonštrukcia tejto budovy a to hlavne zmena vnútorného dispozičného riešenia priestoru tak, aby zodpovedal súčasným trendom. Rekonštrukcia zabezpečila aj výmenu všetkých okien, výťahu, zateplenie fasády, kompletnú výmenu infraštruktúry domu, rozvody vody, kúrenia, vzduchotechniky, chladenia, elektroinštalácie. Nebytový priestor NP č. 5 je samostatný kancelársky priestor, orientovaný do vnútrobloku, má výmeru 126,71 m2. Nebytový priestor obsahuje dve nepriechodné kancelárie, jednu priechodnú kanceláriu, kuchynský kút, 2x WC, serverovňu. Je dokončený v štandarde: predpríprava na kuchynskú linku, obklady, dlažbu a sanitu v soc. zariadení, technický koberec v celom priestore. Cena: 316.775,- Eur plus DPH.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania