Realitný software a portály LIVINGSeMi REAL, s.r.o. (32): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

RD v širšom centre mesta na ul. T. Vansovej

Ponúkame na predaj rodinný dom/vilu nachádzajúci sa na lukratívnej adrese neďaleko centra mesta. Dom je 2-generačný, vhodný pre 2 rodiny, prípadne na kombináciu bývania a podnikania. Na zvýšenom prízemí a 1. poschodí sa nachádzajú dve identické 4-izbové bytové jednotky. Dispozične byt pozostáva z 3 izieb, kuchyne, jedálne, špajze, WC, kúpeľne a zimnej záhrady s výstupom na terasu. Úžitková plocha každého podlažia je 120 m2. V suteréne sa nachádzajú sklady potravín, dielňa, kotolňa. Na dome sú nové euro okná, nová strešná krytina a nové odkvapové žľaby. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom alebo lokálne v každej bytovej jednotke kachľovou pecou. Dom je umiestnený v záhrade o rozlohe 599 m2, zastavaná plocha domu je 422 m2. V záhrade sú vysadené ovocné a okrasné dreviny, pri dome stojí dvoj garáž. Pešia dostupnosť do centra mesta je 5 min.

Pridať k zaujímavým
Pekne zrekonštruovaný 2-izb. byt na Sekieri

Ponúkame na predaj vkusne prerobený 2izb byt v osobnom vlastníctve na sídlisku Sekier, v bytovom dome po rekonštrukcii (aj strecha), na 4. poschodí zo 4. Orientácia: Západ, neprechodné izby, kúpelňa spolu s WC. Rekonštrukcia zahŕňa murované jadro, výmenu sanity, výmenu kuchynskej linky, plastové okná, plávajúce podlahy v izbách, dlažba v kuchyni a chodbe, rozvody energií v jadre, nové stierky v celom byte Jedná sa o tichú lokalitu, široké možnosti trávenia voľného času (Môťovská priehrada, Sekierska dolina, kúpalisko Orlík..)

Pridať k zaujímavým
2-izb. byt v bytovom komplexe PANORÁMA

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom v bytovom komplexe PANORÁMA. Nachádza sa na 2. poschodí a má rozlohu 54 m2. Dispozične byt pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchynským kútom, priestrannej kúpeľne s WC a izby s balkónom. Pri kuchyni sa za zasúvacími dverami nachádza praktický odkladací priestor využívaný ako komora. V chodbe, kúpeľni a kuchyni je položená dlažba, v izbách koberec. K bytu prináleží aj pivnica v suteréne. Možnosť dokúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži. PANORÁMA je to uzatvorený bytový komplex s vlastným priestranným dvorom. Je zabezpečený kamerovým systémom a 24-hodinovou vstupnou recepciou. PANORÁMA je situovaná v pokojnom a tichom prostredí v blízkosti mestského parku Lanice s rýchlou dostupnosť do centra mesta /cca 10 minút/.

Pridať k zaujímavým
Predaj 2,5-izb. byt na sídlisku Zlatý Potok

Na sídlisku Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj slnečný 2,5 izbový byt s loggiou na 2 poschodí z 8. Byt je o rozlohe 66 m2 s výťahom a prislúcha k nemu murovaná pivnica 3 m2. Byt je v pôvodnom ale zachovalom stave, čo umožňuje novým majiteľom prerobiť si ho podľa vlastných predstáv. Okná sú plastové, okrem najmenšej izby. V izbách sú parkety, v kuchyni a na chodbe je linoleum. Izby sú neprechodné. Byt je k dispozícií ihneď, predáva sa aj so zariadením. Bytový dom je zateplený, zrekonštruované sú aj spoločné priestory a stúpačky. Výhodou je bezbariérový vstup, tiché prostredie v blízkosti zelene a nachádza sa tiež neďaleko zdravotného strediska, lekárne, potravín Jednota, CBA, základnej a materskej školy. Cena dohodou!

Pridať k zaujímavým
Reštaurácia v Obchodnom dome Výkrik v Poprade

SeMi REAL s.r.o. - ponúkame na odstúpenie prízemný gastronomický priestor v Poprade, ulica Dostojevského, Obchodné centrum Výkrik, sídlisko JUH. Ponúkaný gastro priestor je jeden z najväčších v tomto segmente v meste, má výmeru 450 m2 + terasa 50 m2. Disponuje kapacitou 125 miest na sedenie v reštaurácii a 70 miest na terase. Prevádzka je stabilná a zabehnutá so stálou klientelou. Podnik zabezpečuje denné menu plus vývoz, cez víkendy sú pravidelné akcie ako koncerty hudobných skupín (odovzdávame kontakty na kapely z celého Slovenska a Čiech), zábavy.... Organizujú sa aj sväté príjmania, narodeniny, firemné večierky a pod. Aj túto obchodnú spoluprácu podnik odovzdáva. Podnik je zastrešený Českým pivovarom, finančnou a obchodnou podporou, marketingom, ale aj materiálne, vrátane firemnej kultúry a to každých 5 rokov. Prevádzka je prerobená, disponuje novým na mieru vyrobeným zariadením pre interiér reštaurácie, kuchyne ale aj terasy. Jedinečná podnikateľská príležitosť rozbehnúť svoje vlastné podnikanie so zabehnutým know how. Cena za odstúpenie tejto zariadenej prevádzky 77.000,-EUR. Nájomné sa platí vo výške cca 1.500 EUR. V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Pridať k zaujímavým
3-izb. byt s loggiou na Podborovej

Na sídlisku Podborová vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou, o celkovej rozlohe 73 m2. Nachádza v bytovom dome bez výťahu, na 2. z 4. poschodí. Byt je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu. Jedna izba je priechodná. Z obývacej izby je výstup na loggiu. Orientácia bytu V - Z. K bytu prislúchajú 2 pivnice. Bytový dom je po rekonštrukcii, do 2 rokov je naplánovaná prístavba výťahu. Ide o lokalitu veľmi tichú, kľudnú, s množstvom zelene, občianskou vybavenosťou v blízkom okolí a bezproblémovým parkovaním. V blízkosti domu je možné prikúpiť garáž. Cena dohodou!

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Detve s ďalšou obytnou prístavbou

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom na pozemku o rozlohe 813 m2 . Dom je dvojpodlažný, postavený z tehál, zateplený. Kúrenie je plynové, v kuchyni podlahové + krb v obývacej izbe. Podlahy plávajúce + dlažba. Na prízemí sa nachádza obývacia izba, schodisko, WC a kuchyňa so špajzou a so vstupom do pivnice. Na poschodí domu sú 2 izby, kde jedna má loggiu a kúpelňa s WC. Vo dvore sa nachádza murovaná garáž s kuchyňou, kúpeľňou, WC a obytným podkrovím. V kuchyni je krb, slúžiaci na vykurovanie podkrovia. Za domom sa nachádza pozemok vedený na LV, ako orná pôda, na ktorom je postavený drevený altánok. Nehnuteľnosti sa nachádzajú v tichej lokalite mesta. Možnosť výmeny rodinného domu za 2-3 izb. byt vo Zvolene, plus doplatok

Pridať k zaujímavým
Stavebné pozemky Breziny - 8 km od Zvolena

SeMi REAL s.r.o. - ponúkame na predaj stavebné parcely - pozemky v obci Breziny, časť Horné Breziny, 8 km od mesta Zvolen s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou. Pozemky sa nachádzajú v strede obce, sú slnečné, pomerne rovinaté, zahrnuté v Územnom pláne obce určené na IBV. Výmery parciel sú od cca 800 m2 až do cca 1000 m2. Momentálne sa riešia elektrické prípojky, vodárne podali kladné stanovisko na pripojenie sa k obecnému vodovodu, ale väčšina stavieb v obci rieši zásobovanie pitnou vodou z vlastnej vŕtanej studne ( vrty cca 40 - 60 m ). Ku každej parcele prislúcha podiel na prístupovej ceste spolu s podielom na pozemku, v ktorom budú inžinierske siete. Kanalizácia v obci nie je, toto si budú budúci vlastníci riešiť žumpou. Cesta pomedzi pozemky má šírku 9 metrov, čo znamená nekomplikovaný prístup na parcelu. V jednotlivých cenách je zahrnutá prípojka na obecný vodovod, prípojka elektriny, podiel na prístupovej ceste, odmena pre sprostredkovateľa a kolok na vklad do katastra vrátane kompletného právneho a administratívneho servisu. Parcely registra "C" : č.1 vo výmere 745 m2 - cena 22.725,-Eur, č.2 vo výmere 732 m2 - cena 22.400,-Eur, č.3 vo výmere 728 m2 - cena 22.300,-Eur, č.4 vo výmere 904+110 m2 - cena 29.450,-Eur , č.5 vo výmere 785+128 m2 - cena 26.925,-Eur, č.6 vo výmere 819 m2 - cena 24.575,-Eur, č.7 vo výmere 822 m2 - cena 24.650,-Eur, č.8 vo výmere 824 m2 - cena 24.700,-Eur. V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a súčinnosť pri získaní úveru na kúpu tejto nehnuteľnosti cez nášho zmluvného hypotekárneho špecialistu, ktorý Vám zdarma vypracuje najvýhodnejšiu ponuku zo všetkých bánk. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk alebo priamo v kancelárii na adrese SNP 19, Zvolen (budova AREA, 3.poschodie), semireal.sk

Pridať k zaujímavým
2-izb. byt v bytovom komplexe PANORÁMA

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v bytovom komplexe PANORÁMA. Nachádza sa na 2. poschodí a má rozlohu 63,73 m2. Dispozične pozostáva z predsiene, obývacej izby s kuchynským kútom, balkóna o rozlohe 6,36 m2, spálne a kúpeľne s WC. Pri kuchyni sa nachádza aj praktická komora. Kuchynská linka má zabudované elektrické spotrebiče. Byt bol málo využívaný. V prípade záujmu je možné zariadenie bytu ponechať /kupované asi pred 1,5 rokom/. K bytu prináleží aj pivnica v suteréne s výmerou 5,23 m2. Možnosť dokúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži. PANORÁMA je to uzatvorený bytový komplex s vlastnou záhradou, osvetlením a lavičkami, detským ihriskom, podzemnými garážami. Je zabezpečený kamerovým systémom a 24-hodinovou vstupnou recepciou. PANORÁMA je situovaná v pokojnom a tichom prostredí v blízkosti mestského parku LANICE, čo umožňuje majiteľom bytov kľudné bývanie. Pešia dostupnosť do centra mesta je do 10 minút.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom vo Veľkej Lehote /pri Novej Bani/

SeMi REAL s.r.o. – ponúkame na predaj dva rodinné domy v obci Veľká Lehota pri Novej Bani, okres Žarnovica. Umiestnenie pozemku je v intraviláne obce s príjazdom z asfaltovej komunikácie. Hlavný rodinný dom je postavený kombinácia kvádry a tehly so sedlovou strechou, pozostáva z obytného podlažia, priestranného nevyužitého podkrovia (možnosť dobudovať podkrovné izby) a pivnice. Dispozične pozostáva z 3 izieb, vstupnej miestnosti –priestranná veranda, kuchyne, obývačky, spálne, chodby, izba so samostatným východom a kúpeľne s WC. V pivnici sa nachádza kotol na pevné palivo, priestor na uskladnenie uhlia a priestor na uskladnenie napr. zeleniny. Obytná plocha cca 115 m2, úžitková plocha cca 139 m2. Vedľajšia nepodpivničená budova so sedlovou strechou, postavená z kvádry a tehly pozostáva z kuchyne, z izby, špajze, miestnosti na odkladanie náradia, garáže a drevárne. Pri tejto budove je suché WC a chliev s kurínom. Pozemok na ktorom stoja budovy je prevažne rovinatý, horná časť je svahovitá, je samostatný a oplotený. Nehnuteľnosť je napojená na IS – elektrika 220/380V, obecný vodovod, vlastná studňa, kanalizácia, bez plynu. Ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler a vykurovanie je cez kotol na pevné palivo (treba vymeniť kotol). Pozemok na ktorom stoja domy je samostatný a oplotený, súčasťou je budova s miestnosťami letnej kuchyne, izby, špajze, miestnosti na odkladanie náradia, garáže a drevárne. Celková výmera pozemku činí 1287 m2. List vlastníctva je bez ťarchy. K pozemku je vypracovaný návrh permakultúrneho dizajnu. V obci Veľká Lehota je slušná občianska vybavenosť - materská škôlka, základná škola, pošta, autobusová zastávka, lekáreň, všeobecný lekár, obecný úrad, rímskokatolický úrad, kostol, zariadenie pre seniorov a dôchodcov, obchody a pohostinstvo. Dom je vhodný ako aj na trvalé bývanie, na rekreáciu alebo aj na podnikanie pre autoservis a pod. . V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Drozdovo 5 km, jazero Tajch Nová Baňa 13 km, kúpalisko Vyhne 35 km. Cena predaja činí sumu 59.000,- Eur. V prípade vážneho záujmu po obhliadke sa dá jednať o cene. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať Bc. Ľuboš Lorinc, tel. č. 0902 577 617, emailom: lorinc@semireal.sk , semireal@semireal.sk

Pridať k zaujímavým