Realitný software a portály LIVINGRosedream Slovakia s.r.o. (16): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Kvalitný 4-izbový bungalov s možnosťou dokončenia na kľúč podľa vlastného výberu!

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichom prostredí obce Hviezdoslavov. Výborná lokalita , kt. je napojená na pravidelné vlakové linky RegioJet. Rodinný dom je osadený na pozemku 600m2 a má úžitkovú plochu 101m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba-zádverie, samostatné WC, kúpeľňa s WC, 3x samostatná spáľňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom cez terasu do záhrady, špajza. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 30cm, zateplenie EPS 15cm, sedlová strecha-škridla pálená podlahové kúrenie-elektrické ( v každej izbe termostat), energetická trieda A, plastové okná 6-komorové-trojsklo, predpríprava na krb , bezpečnostné dvere, stierky a omietky, 3x náter na bielo, predpríprava na terasu, všetky siete-voda, elektrika, plyn, kanalizácia, možnosť studne. Rodinný dom sa ponúka v stave Holodom s krbom a je možné ho dokončiť do štandardu v cenovej ponuke 10-tisíc. V ponuke sú pridané aj fotky z predošlej realizácie dokončenia. Predpokladané dokončenie do stavu Holodom 11/2018. Dineva Real Estate dineva@dineva-realestate.sk 0948437798 Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Výborný 2-izbový byt s balkónom na Kapušianskej ul. v Ružinove-BA II.

Ponúkame Vám na predaj pekný 2-izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite Ružinova na Kapušianskej ulici. Byt má rozlohu 52m2 s balkónom vo veľkosti 4m2 a prináleží mu murovaná pivnica s výmerou 4m2. Je orientovaný na južnú svetovú stranu. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, spálňa, obývacia izba, kuchyňa s balkónom, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Technické riešenie: tehlový bytový dom, kompletná rekonštrukcia bytu, bezpečnostné dvere, plastové okná, plávajúce podlahy a dlažby, vstavané skrine 2x, vstavaná kuchynská linka zn.Decodom so spotrebičmi a ďalšie. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Mesačné náklady na 3 osoby sú cca 130eur. Pár metrov od bytového domu sa nachádza supermarket,škola a škôlka, malý trh, reštaurácia, zastávka električiek a MHD. Výborné bývanie v dopytovanej lokalite so všetkými službami v blízkom okolí. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group a budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni p. Alžbeta Wagnerová (senior manager). Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Kvalitný 4-izbový rodinný dom posledný v uzavretom rezorte-Veľký Biel

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom v tichej lokalite Veľkého Biela s atypickými prvkami v interiéri. K domu patria tri parkovacie státia a záhrada. Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 350m2 s úžitkovou plochou 103m2 a terasou 17m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 3xspáľňa, obývacia izba s kuchynským kútom, technická miestnosť, kúpeľňa a samostatné WC. Technické riešenie: tehlová konštrukcia Heluz a Porotherm 30cm a zateplenie Isover 15cm, pultová strecha so zateplením, podlahové kúrenie-kombinácia plyn a elektrika, podlahový polystyrén 10cm, 6-komorové plastové okná-trojsklo, bezpečnostné dvere, náter na bielo v interiéri a fasáda domu,všetky siete-plyn,elektrika, voda, žumpa, internet, ďalej oplotenie pozemku. Rodinný dom sa nachádza v uzavretom areály troch rodinných domov s vlastným prístupom. Je orientovaný na všetky svetové strany. Ponúka sa v stave holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč a je skolaudovaný so súpisným číslom. Tichá lokalita Veľkého Biela v blízkosti kt. sa nachádza autob.zastávka, supermarket,základná škola a škôlka Rovnako je Veľký Biel napojený na pravidelné vlakové linky Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Jedinečné investičné rezidenčné bývanie v letovisku Slnečné Pobrežie-Bulharsko Juh

Ponúkame Vám na predaj výborný 1-izbový byt v slnečnom prostredí Balkánu v jednej z najžiadanejších lokalít pri Čiernom mori na Slnečnom Pobreží. Lokalita nazývaná ako "dcéra ostrova IBIZA" si vyslúžila toto pomenovanie pre množstvo zábavných klubov, nákupných možností, reštaurácií, detských ihrísk a kasín. Vyhľadávané dovolenkové letovisko, v ktorom sa začína sezóna od mája a pokračuje až do októbra ponúka plnohodnotnú dovolenku s neobmedzenými možnosťami zábavy, služieb, aqvaparkov, ťavých fárm, off-roadov, kasín, nočných klubov a detských atrakcií. Byt je súčasťou apartmánového komplexu v blízkosti centra mesta vzdialeného od mora približne 400m. Súčasťou komplexu je vlastný bazén s detským ihriskom. Poskytuje majiteľom full service v podobe upratovacích služieb po celý rok s recepciou. Je situovaný na prízemí a má loggiu. Dispozícia bytu: vstupná chodba, izba s kuchynským kútom, kúpeľna so sprchovým kútom a WC. Byt sa ponúka v štandarde s podlahami, dlažbami, sanitou, predprípravou na kuchyňu. Má podlahové kúrenie a klimatizáciu. Byt je možné zariadiť podľa predstáv za súčinnosti developera, ktorý ponúka aj jeho dokončenie so zariadením podľa ich predpripravených dizajnérskych návrhov. V ponuke máme viacero apartmánových bytov od začínajúcej ceny 19900,-Eur v závislosti od rozlohy, dispozície a poschodia. V prípade záujmu Vám poskytneme kompletný právny servis podľa bulharského právneho systému a zabezpečíme bezpečnú kúpu prostredníctvom notára priamo v Bulharsku. V rámci ponuky Vám rovnako zabezpečíme ubytovanie priamo na mieste a prevedieme Vás letoviskom a okolím. Investičná príležitosť s možnonsťou byt prenajímať počas Vašej neprítomnosti a vlastniť nehnuteľnosť, ktorá je situovaná v jednom z najviac dopytovaných letovísk v Bulharsku pri Čiernom Mori nazývaná aj ako Bulharsko-Juh. Bulharská výborná kuchyňa známa balkánskym syrom, jogurtom a ajranom láka turistov z celého sveta. Bulharské "blato" v prekl.( balgarska luga ) z Černeho Mora,ktoré sa používa na liečenie viacerých ochorení od pohybových až po kožné, dostalo ochrannú známku pre svoje vysoko-liečivé účinky. Aj z tohto dôvodu sa v tejto oblasti nachádza veľké množstvo rehabilitačných komplexov, kt. sú otvorené v priebehu celého roka. Objavte krajinu plnú dobrodružstiev, bulharského pop-folku, skvelej klímy a pre nás stále cenovo dostupnej krajine, kde Vaša investícia stále porastie. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate, s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Pekný 4-izbový rodinný dom v štandarde 5min.od vlak.stanice RegioJet!

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izbový rodinný dom so štandardom v novovybudovanej zástavbe v blizkosti vlakovej zastávky RegioJet. Výborná lokalita pre pokojné bývanie s rýchlym napojením do hlavného mesta. Rodinný dom je osadený na pozemku viac ako 610m2 s úžitkovou plochou 101m2. Rodinný dom sú typu bungalov bude pre budúcich majiteľov dokončený v štandarde ( podlahy a dlažby, sanita, interiérové dvere, chodníky okolo domu plus státie pre 3 parkovacie miesta z betónovej dlažby, oplotenie okolo celého domu plus murované oplotenie s výplňou a bránkou, spevnené plochy, terasa 14m2). Dispozícia domu: zádverie, samostatné WC, obývacia izba s kuchyňou, 3x samostatná spálňa, kúpeľňa, technická miestnosť,úložný podkrovný priestor. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 25cm so zateplením 15cm, plastové 6-komorové okná-trojsklo, bezpečnostné vchodové dvere, sedlová strecha so škridlou bramac, predpríprava na krb,stierky a omietky, 3xnáter na bielo,fasáda domu, elektrické podlahové kúrenie, voda a kanalizácia, možnosť vybudovania studne, oplotenie okolo celého domu s prístupovou bránkou a parkovanie pre 3 autá, elektrický kotol. Rodinné domy budú v uzavretom komplexe s elekt.ovládaním, do kt. budú mať prístup len budúci majitelia domov. Sú dokončené v rôznych farebných prevedeniach a materiáloch. Rodinné domy sú v cenových reláciách od 159000,-Eur podľa veľkosti pozemkov a ich dispozície. Sú skolaudované a majú súpisné číslo. Obec Hviezdoslavov je v súčastnosti výbornou dopytovanou lokalitou, aj kvôli rýchlemu napojeniu na Bratislavu klimatizovanými vlakmi RegioJet, nachádza sa tu škôlka a škola, potraviny, reštaurácia, park, ihriská a ďalšie. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Luxusná 6-izbová vila v štandarde na krásnnom pozemku 800m2-Malý Raj

Ponúkame Vám na predaj krásnu 6-izbovú vilu osadenú na pozemku 800m2 v Slovenskom Grobe-Malom Raji. Otvorený priestor interiéru poskytuje neobmedzené možnosti pohodlného bývania aj viacčlennej rodine. Rodinný dom má úžitkovú plochu 170m2. Má viaceré samostatné výstupy na terasu domu a pergoly, ktoré zabezpečia dostatočné tieň terasy v slnečných dňoch. Dispozícia domu: 3 samostatné vstupy do domu, 2x zádverie, 2 samostatné kúpeľne, 2x samostatné WC, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom a krbom, 5x spálňa, 2x odkladací priestor pre rolldoor, 1x šatník, 2x výstup povalu s úložným priestorom. Technické riešenie domu: tehlová koknštrukcia so zateplením spolu 42cm, certifikovaná sedlová strecha, strešná krytina Bramac, podlahové kúrenie plynové, osadené termostaty, plynový kotol, fasáda v snehovo-bielej farbe, 2x náter interiéru na bielo, plávajúce drevené podlahy, interiérové dvere, obklady a dlažby v kúpeľni a WC, bezpečostné exteriérové dvere, drevené pergoly z prednej a zadnej strany domu, všetky siete-kanalizácia, voda, plyn, elektrika, optika, možnosť dorobiť studňu, prípojka na polievanie záhrady, exteriérové dlažby pre parkovacie miesta. Rodinný dom je skolaudovaný a má súpisné číslo. Krásny rodinný dom bude dokončený na kľúč s oploteným. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group a budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni p. Alžbeta Wagnerová (senior manager). Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Pekný 4-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite mesta Senec

Ponúkame Vám na predaj šikovný 4-izbový rodinný dom v novej zástavbe rodinných domov mesta Senec. Rodinný dom je osadený na pozemku 465m2. Jeho úžitková plocha je 95m2 a terasa 10m2. Pozícia domu je juho-východná a západná. Dispozičné riešenie: zádverie, samostatné WC, 3x spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom, špajzou a výstupom cez terasu do záhrady, kúpeľňa s WC. Technické riešenie: holodom-tehlová konštrukcia so zateplením (30 plus 12cm), sedlová strecha- škridla zn. Meditteran, plastové okná trojsklo-6komorové, podlahové elektrické kúrenie, zásobník na vodu, predpríprava na kuchynskú linku, zásuvky a vypínače v celom dome, 2x náter na bielo-interiér, fasáda domu, exteriérové bezpečnostné dvere a ďalšie. Rodinný dom je momentálne vo výstavbe a bude dokončený do stavu Holodom s možnosťou dokončenia do štandardu na kľúč! Predpokladaný termín dokončenia 11/2018 a pre nového majiteľa bude skolaudovaný. Známa lokalita mesta Senec ponúka kompletné služby vrátane rekreačných služieb ako sú Senecké jazerá, Aquapark, Golfová rezidencia a ďalšie. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPosledný zo 6-ich rodinných radových domov v uzavretom rezorte s parkingom! [ID:1147]

Pred 2 dňami

Bratislava - Podunajské Biskupice
189.900 EUR

Posledný zo 6-ich rodinných radových domov v uzavretom rezorte s parkingom!

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v modernom prevedení, ktorá je súčasťou radovej zástavby s dvomi podlažiami s oddelenými priečkami a vlastnou záhradou. Rodinný dom má úžitkovú plochu 124m2 a je osadený na pozemku 248m2. Záhrada rodinného domu má 100m2. Dispozičné riešenie domu: 1.poschodie vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu do záhrady domu, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a úložný priestor pod schodmi, 2.podlažie tvoria 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC a šatník. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia Heluz 25cm a plus 15cm EPS zateplenie, strešná krytina Bramac- zateplenie strechy miner.vlnou a protipožiarnym materiálom, plastové okná dvojsklo-profil Salamander trieda A, alarm, exteriérové dvere nemecký profil Salamander trieda A, plynový kotol Buderus, podlahové kúrenie, zateplenie podláh, všetky siete-plyn, elektrika,voda a kanalizácia. Rodinný dom je dokončený v stave Holodom, skolaudovaný a má súpisné číslo. V rezorte je možné dokúpiť si vlastnú garáž. Dom je možné dokončiť do štandardu na kľúč! V prípade Vášho záujmu Vám pri osobnej prehliadke poskytneme ďalšie informácie k rodinnému domu aj s pôdorysmi. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová jarmila@dineva-realestate.sk 0911315978 Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Nádherný 4-izbový rodinný dom s pekným pozemkom v Rovinke

Ponúkame Vám na predaj atypicky riešený 4-izbový rodinný dom, kt. je súčasťou dvojdomu s akustickými priečkami vo výbornej lokalite v obci Rovinka Rodinný dom je osadený na pozemku 400m2 a jeho úžitková plocha je 100m2. Dispozícia domu: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s WC, špajza, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu domu, 3x samostatná spálňa, úložný podkrovný priestor, 2 parkovacie miesta. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 30cm a zateplenie 15cm, elektrické podlahové kúrenie, termostat v každej miestnosti samostatne, zásobník na vodu, sedlová strecha- škridla medditeran, studňa, všetky siet-kanalizácia, voda, elektrika,predpríprava na krb, predpríprava na terasu-betónový podklad, fasáda domu v bielej farbe. Rodinný dom má výbornú dispozíciu a je dokončený s oploteným do stavu Holodom. Je skolaudovaný! Pôdorys a ďalšie podklady Vám poskytneme pri osobnej obhliadke. Výborná lokalita,ktorá poskytuje všetky potrebné služby Slov.Pošty, škôlky a základ.školy, anglická škôlka, supermarket, športové ihriská, biofarmu, reštaurácie a zdravotné stredisko. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Posledný!Kvalitne prevedený 5-izbový rodinný dom s 2-terasami a francúzskymi oknami

Ponúkame Vám na predaj krásny priestranný 5-izbový rodinný dom, ktorý tvoria 2-podlažia, terasa a záhradný priestor na pozemku 434m2. Krásny moderný dom má úžitkovú plochu 140m2. Výborná novovybudovaná lokalita Podunajských Biskupíc s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Teraz elektrické žalúzie v cene rodinného domu! RD je posledný v ponuke z 9-ich rodinný domov developerského projektu! Dispozičné riešenie domu: 1 podlažie tvorí vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenskou časťou s výstupom na terasu do záhrady, 1 spálňa, kúpeľňa a technická miestnosť-špajza, 2 podlažie tvorí chodba, ktorá vedie do 3 samostatných spální, kúpeľne, WC a šatník. Technické riešenie domu: holodom- tehlová konštrukcia 25cm plus EPS 15cm, strecha-betónová a zateplená, škridla bramac, plastové okná trojsklo-6komorové-nemecký profil, podlahové kúrenie, predpríprava na krb, plynový kotol-buderus, plastové dvere-trojsklo, všetky siete -kanalizácia, voda, elektrika, internet, alarm, predpríprava na kuchynskú linku, úprava pozemku. Rodinný dom sa ponúka v stave holodom a je skolaudovaný. Po dohode je možnosť dokončenia do štandardu a predpokladaná investícia cca 15-20 tisíc eur. V rámci dohôd Vám zabezpečíme dokončenie do štandardu. Podrobné informácie aj s pôdorysmi rodinného domu Vám poskytneme pri osobnej obhliadke. Rodinný dom skolaudovaný, má právoplatné kolaudačné rozhodnutie a súpisné číslo. Krásna lokalita v blízkosti mesta a v novej zástavbe rodinných domov bude spĺňať všetky predpoklady pre kľudné a pohodlné bývanie. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým