Realitný software a portály LIVINGRosedream Slovakia s.r.o. (15): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Rezidencia Dineva-4-izbová rodinná vila s modernou architektúrou-Miloslavov

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v nádhernej lokalite obce Miloslavov, ktorý je jedinečným projektom ponúkajúci vynikajúce priestorové riešenie. Výborná lokalita osadenia pozemkov v tichej časti blízkosti novovybudovaných častí obce, kt. bude spĺňať všetky požiadavky aj pre náročného klienta. Rodinný dom je súčasťou výstavby developerského projektu rodinných domov s výmerou pozemkov 676m2, z ktorých sú 4 rodinné domy v ponuke v prvej etape. Úžitková plocha domu je 112m2 a terasa 16m2. Jednopodlažný prízemný rodinný dom bez podpivničenia je určený pre viacčlennú rodinu, kt. bude poskytovať súkromie pre každého z nich. Dispozičné riešenie: - vstup do domu je situovaný z prístupovej komunikácie, zádverie s priestorom pre šatníkovú skriňu, technická miestnosť, WC, chodba z kt. sa prechádza do jednotlivých priestorov domu, naľavo na konci izby sa prechádza do 2-och samostatných spální a napravo je umiestnená denná zóna, malá chodba oddeľuje samostatnú časť so spálňou, kúpeľňu a šatník, zo spálne je výstup cez terasu do záhrady. - dennú časť tvorí kuchyňa so špajzou (komorou) a obývacia izba s jedálňou, v kt. je umiestnený krb a výstup cez terasu do záhrady. Technické riešenie: Holodom -tehlová konštrukcia 30cm, zatepľovací systém-tepelná izolácia 12cm, sedlová strecha vo farebnej úprave Medditeran (tepelná izolácia, protipožiarny sadrokartón), plastové 6-komorové okná trojsklo, bezpečnostné dvere v exteriéri, podlahové elektrické kúrenie so zásobníkom na vodu 100l, osadené termostaty v každej izbe, vnútorné omietky a náter interiéru 2x na bielo, fasáda domu podľa ponuky, siete-voda, kanalizácia, elektrina, studňa na pozemku, predpríprava na krb, alarm a klimatizáciu, osadené zásuvky a vypínače v celom dome, betónová terasa s oboch strán s výstupom do záhrady, zrovnaný terén. Rodinný dom má juho-východnú a západnú orientáciu. V ponuke sú rodinné domy označené pozíciou č.1 až 4. Predpokladané dokončenie pozície č.1 a2 je v priebehu mesiaca november 2018. Rodinné domy sú v ponuke od 184900 do 189900Eur. V developerskom projekte Vám zároveň ponúkame dokončenie rodinného domu na kľúč vo Vami vybraných materiáloch a cenových reláciách. Váš nový domov si môžete vybrať už teraz a byť tak pri jeho výstavbe až do Vášho nasťahovania. Dineva Real Estate dineva@dineva-realestate.sk 0948437798 V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group a budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni p. Alžbeta Wagnerová (senior manager). Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Kvalitný 4-izbový rodinný dom posledný v uzavretom rezorte-Veľký Biel

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom v tichej lokalite Veľkého Biela s atypickými prvkami v interiéri. K domu patria tri parkovacie státia a záhrada. Rodinný dom sa rozprestiera na pozemku 350m2 s úžitkovou plochou 103m2 a terasou 17m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, 3xspáľňa, obývacia izba s kuchynským kútom, technická miestnosť, kúpeľňa a samostatné WC. Technické riešenie: tehlová konštrukcia Heluz a Porotherm 30cm a zateplenie Isover 15cm, pultová strecha so zateplením, podlahové kúrenie-kombinácia plyn a elektrika, podlahový polystyrén 10cm, 6-komorové plastové okná-trojsklo, bezpečnostné dvere, náter na bielo v interiéri a fasáda domu,všetky siete-plyn,elektrika, voda, žumpa, internet, ďalej oplotenie pozemku. Rodinný dom sa nachádza v uzavretom areály troch rodinných domov s vlastným prístupom. Je orientovaný na všetky svetové strany. Ponúka sa v stave holodomu s možnosťou dokončenia na kľúč a je skolaudovaný so súpisným číslom. Tichá lokalita Veľkého Biela v blízkosti kt. sa nachádza autob.zastávka, supermarket,základná škola a škôlka Rovnako je Veľký Biel napojený na pravidelné vlakové linky Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Kvalitný 4-izbový bungalov s možnosťou dokončenia na kľúč podľa vlastného výberu!

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichom prostredí obce Hviezdoslavov. Výborná lokalita , kt. je napojená na pravidelné vlakové linky RegioJet. Rodinný dom je osadený na pozemku 600m2 a má úžitkovú plochu 101m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba-zádverie, samostatné WC, kúpeľňa s WC, 3x samostatná spáľňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom cez terasu do záhrady, špajza. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 30cm, zateplenie EPS 15cm, sedlová strecha-škridla pálená podlahové kúrenie-elektrické ( v každej izbe termostat), energetická trieda A, plastové okná 6-komorové-trojsklo, predpríprava na krb , bezpečnostné dvere, stierky a omietky, 3x náter na bielo, predpríprava na terasu, všetky siete-voda, elektrika, plyn, kanalizácia, možnosť studne. Rodinný dom sa ponúka v stave Holodom s krbom a je možné ho dokončiť do štandardu v cenovej ponuke 10-tisíc. V ponuke sú pridané aj fotky z predošlej realizácie dokončenia. Predpokladané dokončenie do stavu Holodom 11/2018. Dineva Real Estate dineva@dineva-realestate.sk 0948437798 Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Moderná 6-izbová vila v štandarde na krásnnom pozemku 800m2-Malý Raj

Ponúkame Vám na predaj krásnu 6-izbovú vilu osadenú na pozemku 800m2 v Slovenskom Grobe-Malom Raji. Otvorený priestor interiéru poskytuje neobmedzené možnosti pohodlného bývania aj viacčlennej rodine. Rodinný dom má úžitkovú plochu 170m2. Má viaceré samostatné výstupy na terasu domu a pergoly, ktoré zabezpečia dostatočné tieň terasy v slnečných dňoch. Rodinný dom je možné prerobiť na 8-izbový, tak ako bol pôvodne navrhnutý. Dispozícia domu: 3 samostatné vstupy do domu, 2x zádverie, 2 samostatné kúpeľne, 2x samostatné WC, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom a krbom, 5x spálňa, 2x odkladací priestor pre rolldoor, 1x šatník, 2x výstup povalu s úložným priestorom. Technické riešenie domu: tehlová koknštrukcia so zateplením spolu 42cm, certifikovaná sedlová strecha, strešná krytina Bramac, podlahové kúrenie plynové, osadené termostaty, plynový kotol, fasáda v snehovo-bielej farbe, 2x náter interiéru na bielo, plávajúce drevené podlahy, interiérové dvere, obklady a dlažby v kúpeľni a WC, bezpečostné exteriérové dvere, drevené pergoly z prednej a zadnej strany domu, všetky siete-kanalizácia, voda, plyn, elektrika, optika, možnosť dorobiť studňu, prípojka na polievanie záhrady, exteriérové dlažby pre parkovacie miesta. Rodinný dom je skolaudovaný a má súpisné číslo. Krásny rodinný dom bude dokončený na kľúč s oploteným. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group a budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni p. Alžbeta Wagnerová (senior manager). Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Pekný 4-izbový rodinný dom v štandarde 5min.od vlak.stanice RegioJet!

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izbový rodinný dom so štandardom v novovybudovanej zástavbe v blizkosti vlakovej zastávky RegioJet. Výborná lokalita pre pokojné bývanie s rýchlym napojením do hlavného mesta. Rodinný dom je osadený na pozemku viac ako 610m2 s úžitkovou plochou 101m2. Rodinný dom sú typu bungalov bude pre budúcich majiteľov dokončený v štandarde ( podlahy a dlažby, sanita, interiérové dvere, chodníky okolo domu plus státie pre 3 parkovacie miesta z betónovej dlažby, oplotenie okolo celého domu plus murované oplotenie s výplňou a bránkou, spevnené plochy, terasa 14m2). Dispozícia domu: zádverie, samostatné WC, obývacia izba s kuchyňou, 3x samostatná spálňa, kúpeľňa, technická miestnosť,úložný podkrovný priestor. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 25cm so zateplením 15cm, plastové 6-komorové okná-trojsklo, bezpečnostné vchodové dvere, sedlová strecha so škridlou bramac, predpríprava na krb,stierky a omietky, 3xnáter na bielo,fasáda domu, elektrické podlahové kúrenie, voda a kanalizácia, možnosť vybudovania studne, oplotenie okolo celého domu s prístupovou bránkou a parkovanie pre 3 autá, elektrický kotol. Rodinné domy budú v uzavretom komplexe s elekt.ovládaním, do kt. budú mať prístup len budúci majitelia domov. Sú dokončené v rôznych farebných prevedeniach a materiáloch. Rodinné domy sú v cenových reláciách od 159000,-Eur podľa veľkosti pozemkov a ich dispozície. Sú skolaudované a majú súpisné číslo. Obec Hviezdoslavov je v súčastnosti výbornou dopytovanou lokalitou, aj kvôli rýchlemu napojeniu na Bratislavu klimatizovanými vlakmi RegioJet, nachádza sa tu škôlka a škola, potraviny, reštaurácia, park, ihriská a ďalšie. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Krásny 4-izbový rodinný dom vo výbornej lokalite mesta Senec

Ponúkame Vám na predaj šikovný 4-izbový rodinný dom v novej zástavbe rodinných domov mesta Senec. Rodinný dom je osadený na pozemku 465m2. Jeho úžitková plocha je 95m2 a terasa 10m2. Pozícia domu je juho-východná a západná. Dispozičné riešenie: zádverie, samostatné WC, 3x spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom, špajzou a výstupom cez terasu do záhrady, kúpeľňa s WC. Technické riešenie: holodom-tehlová konštrukcia so zateplením (30 plus 12cm), sedlová strecha- škridla zn. Meditteran, plastové okná trojsklo-6komorové, podlahové elektrické kúrenie, zásobník na vodu, predpríprava na kuchynskú linku, zásuvky a vypínače v celom dome, 2x náter na bielo-interiér, fasáda domu, exteriérové bezpečnostné dvere a ďalšie. Rodinný dom je momentálne vo výstavbe a bude dokončený do stavu Holodom s možnosťou dokončenia do štandardu na kľúč! Predpokladaný termín dokončenia 11/2018 a pre nového majiteľa bude skolaudovaný. Známa lokalita mesta Senec ponúka kompletné služby vrátane rekreačných služieb ako sú Senecké jazerá, Aquapark, Golfová rezidencia a ďalšie. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým

Posledný zo 6-ich rodinných radových domov v uzavretom rezorte s parkingom! [ID:1158]

Pred mesiacom

Bratislava - Podunajské Biskupice
189.900 EUR

Posledný zo 6-ich rodinných radových domov v uzavretom rezorte s parkingom!

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu v modernom prevedení, ktorá je súčasťou radovej zástavby s dvomi podlažiami s oddelenými priečkami a vlastnou záhradou. Rodinný dom má úžitkovú plochu 124m2 a je osadený na pozemku 248m2. Záhrada rodinného domu má 100m2. Dispozičné riešenie domu: 1.poschodie vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu do záhrady domu, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a úložný priestor pod schodmi, 2.podlažie tvoria 3 samostatné izby, kúpeľňa s WC a šatník. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia Heluz 25cm a plus 15cm EPS zateplenie, strešná krytina Bramac- zateplenie strechy miner.vlnou a protipožiarnym materiálom, plastové okná dvojsklo-profil Salamander trieda A, alarm, exteriérové dvere nemecký profil Salamander trieda A, plynový kotol Buderus, podlahové kúrenie, zateplenie podláh, všetky siete-plyn, elektrika,voda a kanalizácia. Rodinný dom je dokončený v stave Holodom, skolaudovaný a má súpisné číslo. V rezorte je možné dokúpiť si vlastnú garáž. Dom je možné dokončiť do štandardu na kľúč! V prípade Vášho záujmu Vám pri osobnej prehliadke poskytneme ďalšie informácie k rodinnému domu aj s pôdorysmi. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová jarmila@dineva-realestate.sk 0911315978 Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Moderný 4-izbový rodinný dvojdom pri vetrolame-Rovinka

Ponúkame Vám na predaj atypicky riešený 4-izbový rodinný dom, kt. je súčasťou dvojdomu s akustickými priečkami vo výbornej lokalite v obci Rovinka Rodinný dom je osadený na pozemku 400m2 a jeho úžitková plocha je 100m2. Dispozícia domu: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s WC, špajza, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu domu, 3x samostatná spálňa, úložný podkrovný priestor, 2 parkovacie miesta. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 30cm a zateplenie 15cm, elektrické podlahové kúrenie, termostat v každej miestnosti samostatne, zásobník na vodu, sedlová strecha- škridla medditeran, studňa, všetky siet-kanalizácia, voda, elektrika,predpríprava na krb, predpríprava na terasu-betónový podklad, fasáda domu v bielej farbe. Rodinný dom má výbornú dispozíciu a je dokončený s oploteným do stavu Holodom. Je skolaudovaný! Pôdorys a ďalšie podklady Vám poskytneme pri osobnej obhliadke. Výborná lokalita,ktorá poskytuje všetky potrebné služby Slov.Pošty, škôlky a základ.školy, anglická škôlka, supermarket, športové ihriská, biofarmu, reštaurácie a zdravotné stredisko. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s jednotkou na trhu v rámci hypotekárnych a poisťovacích služieb, kt.je Broker Service Group. Rovnako Vám zabezpečíme výborné právne poradenstvo a vybavíme za Vás všetky náležitosti od kúpy až do odovzdania Vašej novej nehnuteľnosti. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Posledný!Kvalitne prevedený 5-izbový rodinný dom s 2-terasami a francúzskymi oknami

Ponúkame Vám na predaj krásny priestranný 5-izbový rodinný dom, ktorý tvoria 2-podlažia, terasa a záhradný priestor na pozemku 434m2. Krásny moderný dom má úžitkovú plochu 140m2. Výborná novovybudovaná lokalita Podunajských Biskupíc s rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Teraz elektrické žalúzie v cene rodinného domu! RD je posledný v ponuke z 9-ich rodinný domov developerského projektu! Dispozičné riešenie domu: 1 podlažie tvorí vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenskou časťou s výstupom na terasu do záhrady, 1 spálňa, kúpeľňa a technická miestnosť-špajza, 2 podlažie tvorí chodba, ktorá vedie do 3 samostatných spální, kúpeľne, WC a šatník. Technické riešenie domu: holodom- tehlová konštrukcia 25cm plus EPS 15cm, strecha-betónová a zateplená, škridla bramac, plastové okná trojsklo-6komorové-nemecký profil, podlahové kúrenie, predpríprava na krb, plynový kotol-buderus, plastové dvere-trojsklo, všetky siete -kanalizácia, voda, elektrika, internet, alarm, predpríprava na kuchynskú linku, úprava pozemku. Rodinný dom sa ponúka v stave holodom a je skolaudovaný. Po dohode je možnosť dokončenia do štandardu a predpokladaná investícia cca 15-20 tisíc eur. V rámci dohôd Vám zabezpečíme dokončenie do štandardu. Podrobné informácie aj s pôdorysmi rodinného domu Vám poskytneme pri osobnej obhliadke. Rodinný dom skolaudovaný, má právoplatné kolaudačné rozhodnutie a súpisné číslo. Krásna lokalita v blízkosti mesta a v novej zástavbe rodinných domov bude spĺňať všetky predpoklady pre kľudné a pohodlné bývanie. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová 0911315978 jarmila@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o.

Pridať k zaujímavým
Výborný posledný zo 6-ich rodinných domov pri jazere-Hrubá Borša

Ponúkame Vám na predaj krásny rodinný dom osadený na pozemku, ktorého súčasťou je samostatný prístup k jazeru s možnosťou kúpania. Bývanie vo výbornej lokalite pri golfovom rezorte so službami v komplexe. Rodinný dom má úžitkovú plochu 110m2, je osadený na pozemku 250m2 a má samostatný vchod. Dispozičné riešenie:1.podlažie: vstupná chodba-zádverie, kúpeľňa, špajza, obývacia izba s výstupom na terasu do záhrady, spálňa, samostatné WC, 2.podlažie- 2 samostatné spálne, kúpeľňa s WC. Technické riešenie: holodom- tehlová konštrukcia 30cm so zateplením 15cm, sedlová strecha, plastové okná trojsklo-6komorové, bezpečnostné dvere-interiérové, podlahové kúrenie-elektrické ( možnosť radiátorov ), kanalizácia,voda, elektrina, studňa (slúži aj na zavlažovanie záhrady), terasa-dlažby a oddelenie od susedovej terasy drevenou stenou, fasáda domu, stierky a omietky, 3xnáter na bielo, vyhradené parkovanie pre 2 autá. Rodinný dom je skolaudovaný a v stave holodomu. Možnosť dokončenia na kľúč do štandardu po dohode. V ponuke sú uvedené fotografie dokončenia domu v štandarde pre ilustráciu. Dokončenie do štandardu je možné po dohode. Lokalita golfového rezortu, kt. ponúka viaceré možnosti pre športové aktivity a rekreáciu počas roka. Rýchla dostupnosť pomocou pravidelných liniek Regio MHD. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým