Realitný software a portály LIVINGOmnireal (149): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerát3 izb.byt, Vŕbová 4/7 - balkón [ID:RE0004592-19-000154]

Dnes ráno 07:01

Bratislava - Vrakuňa
120.000 EUR

3 izb.byt, Vŕbová 4/7 - balkón

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Vŕbovej ul. v  Bratislave - Vrakuňa. Byt o úžitkovej ploche 73m2 sa nachádza na 4. poschodí z 7 s výťahom. v panelovom bytovom dome. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia: plastové okná, plávajúca podlaha a vymurovaný balkón s plastovými oknami. Bytový dom je zateplený, bola vykonaná výmena stúpačiek. K bytu prislúcha pivnica a možnosť využívania kočikárne. Byt je vyprataný, v obývačke sú skrine, sedačka. Ihneď voľný. Cena bytu je 120 000 € Mesačné náklady: cca 190€/ 4 osoby. PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

Pridať k zaujímavým
Pozemok, Devínska Nová Ves, 811 m2, možnosť výstavby rekreačného domu, prístrešky pre kone a hosp.zvieratá

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rekreačného domu v  Bratislave-Devínska Nová Ves. Pozemok o výmere 811 m2 je vhodný na chov domácich zvierat. Nachádzajú sa tu prístrešky pre kone a hospodárske zvieratá. Pozemok je oplotený betónovým plotom, má širokú vstupnú bránu. Na susedných pozemkoch sú domy s trvalým bývaním. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia obce. Elektrika 5 m od pozemku, nie je problem sa napojiť. Voda priamo na pozemku z vodojemu. Cena pozemku 39 000 € PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

Pridať k zaujímavým
2. izb. byt, Opletalova ul., 3/4, novostavba, nadštandard, 2 parkovacie státia k dispozícií, komora, loggia

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na Opletalovej ulici v Bratislave - Devínska Nová Ves. Tento priestranný, nadštandardný byt o rozlohe 61,67 m2 sa nachádza na 3. poschodí z 4 s výťahom v tehlovej novostavbe Devínsky Dvor ( skolaudovaná v roku 2012). Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou rolldor, samostatnej spálne, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou, kúpeľne  s vaňou  s WC. Byt je vybavený luxusnou klimatizáciou a vzduchotechnikou. V kuchyni sú nadštandardné vstavané spotrebiče. Byt má bezpečnostné dvere a plastové okná s izolačným dvojsklom. Byt je teplý, tichý a orientovaný na východ.  K bytu prislúcha loggia o výmere 3,76 m2, komora na tom istom poschodí o výmere 1,25m2, pivnica na prízemí o výmere 1,79m2. K dispozícii sú 2 vonkajšie parkovacie státia, každé o výmere 15 m2. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zastávka MHD, reštaurácia, potraviny, cyklotrasa na Devín a okolie Moravy, Devínska Kobyla.  Byt je voľný od mája 2019. Cena  bytu je 147 500 € Cena za parkovacie státie 6700 € (k dispozícii 2 parkovacie státia) PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

Pridať k zaujímavým
Obchodný priestor, Záhradnícka ul., 60 m2, klimatizovaný, výklad, pivnica

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor na Záhradníckej ul. v Bratislava-Ružinov. Priestor o rozlohe 60 m2 sa využíval na kancelárske účely. Pozostáva z dvoch miestností, ktoré sú s výkladmi situované do ulice a 1 miestnosti do dvora. V 1 miestnosti je kuchynský kút. WC samostatné. Vchod je z ulice. Priestor je klimatizovaný a vybavený bezpečnostným zariadením. Prislúcha k nemu aj murovaná pivnica o výmere 4 m2.  Okná sú plastové.  Cena priestoru je 230 000 € V okolí je kompletná občianska vybavenosť. PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok, Mariánka, 700 m2, vhodný na výstavbu rodinného domu

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Marianke v lukratívnej časti Tálky - nová ulica. Pozemok  o výmere  700 m2 sa nachádza v blízkosti Mariánskeho lesa, na hranici s katastrom Záhorskej Bystrice. Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete. V okolí už stoja rodinné domy, pozemok je pripravený na stavbu rodinného domu. Cena pozemku 153 000 € PROVÍZIA PRE RK JE ZAHRNUTÁ V KÚPNEJ CENE. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom, Majerská ul., rozostavaný, pozemok 637 m2, dom 115 m2

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom na Majerskej ul. v Bratislave – Vrakuňa. Dom je v štádiu výstavby, zastavaná plocha domu je 115 m2, nachádza sa na pozemku o veľkosti 637 m2. Dom je v štádiu hrubej stavby, má  4 izby,je samostatne stojaci  (bungalov) s dokončenou zateplenou a zaizolovanou strechou, vymurovanými priečkami a komínom na krb. Má 4 izby, terasu o výmere 18m2, spevnené plochy pre vozidlá o veľkosti 55 m2. Na pozemku sa nachádza voda, elektrina, plyn, vlastná žumpa. Stavebný materiál tehla Heluz. Za terasou domu je priestor na vybudovanie bazéna, prípadne veľkého trávnika. Dokončenie podľa predstáv budúceho majiteľa. Možnosť trvalého bývania (trvalého bydliska). Pre prípad záujmu o úver, k stavbe je vypracovaný aj znalecký posudok. Pozemok sa nachádza mimo jedovatej vody. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: školy, škôlky, detské ihriská, zdravotné stredisko, obchody, pošta, prístup na MHD – autobusy, trolejbus. Cena domu s pozemkom je 215 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

Pridať k zaujímavým
3. izb. byt, Račianska ul., 10/11, balkón, s krásnym výhľadom

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Račianskej ul. v Bratislave - Nové Mesto, Račianska. Byt o úžitkovej rozlohe 53m2 sa nachádza na 10. poschodí z 11 s výťahom v panelovom bytovom dome. Byt pozostáva z dvoch samostatných  izieb, kuchyne s obývačkou, samostatné WC, kúpeľne, menšieho balkónu. K bytu prislúcha pivnica o výmer 2 m2. Z bytu je krásny výhľad na Slavín a mesto. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 4 rokmi. Menené okná, elektrika, voda, kúpeľňa, WC, stierky, maľovky, podlahy. Kuchynská linka na mieru, nové interiérové a bezpečnostné vchodové dvere. Parkovanie zozadu na ulici J. C. Hronského. Bytový dom  je kompletne zrekonštruovaný, zateplená, nová strecha, nový výťah, vymenená elektrika aj stúpačky, vchod a kamerový systém. Byt sa nachádza pri Račianskom mýte, kde je kompletná občianska vybavenosť, MHD do celeho mesta, rýchle napojenie, park pod domom, pri dome Tesco Expres, v pešej dostupnosti sú obchodné domy Central a Blumentál. Cena bytu je  190 000 € PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)  

Pridať k zaujímavým
3 izb. byt, Bystrická, prízemie /4, balkón, záhradka 35 m2, novostavba - holobyt

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 izbový byt  na Bystrickej ul. v Bratislave - Devínska Nová Ves. Byt o rozlohe 65,97 m2 sa nachádza na prízemnom podlaží s výťahom v 4 poschodovej novostavbe bytového domu. Súčasťou bytu je  slnečný balkón o výmere 11 m2  a predzáhradka o výmere 35 m2. Je otočený na západ. Dispozícia: kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, druhá izba má šatník, kúpeľňa - príprava na vaňu, oddelené WC. Byt sa predáva ako holostavba. Novostavba bola skolaudovaná v r. 2016-2018, má vlastnú kotolňu v bytovom dome. Nachádza sa v tichej ulici s rodinnými domami. Devínska Nová Ves poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, MHD, reštaurácie, potraviny, školy, škôlky. Cena bytu je 160 096 € Mesačné náklady: cca 100,- EUR PROVÍZIA PRE RK: 2,00% Z KÚPNEJ CENY PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS NOTÁRSKE POPLATKY KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)    

Pridať k zaujímavým

Garáž, Zadunajská cesta, 19 m2, elektrika [ID:RE0004592-19-000141]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
33.000 EUR

Garáž, Zadunajská cesta, 19 m2, elektrika

Ponúkame Vám na predaj garáž na Zadunajskej ceste v Bratislave – Petržalke. Garáž má rozlohu 19 m2, nachádza sa v podzemnej garáži,  je v nej funkčná elektrická prípojka - osvetlenie a zásuvka. Vchod do garážového domu je na diaľkové ovládanie, brána garáže je tiež na elektrické ovládanie. Dobra dostupnosť z Einsteinovej ul.v, v blízkosti Auparku, Einparku, Digital Parku. Cena garáže 33000 € Voľná od 1.5.2019 PROVÍZIA PRE RK: 750,- EUR PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS  MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podla sadzobníka advokáta)    

Pridať k zaujímavým
priestranný, slnečný 4i byt – Kolískova ulica, Dlhé Diely, Bratislava

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový čiastočne zrekonštruovaný byt na Kolískovej ulici v Bratislave - Dlhých Dieloch. Byt sa nachádza na šiestom poschodí 8-poschodového bytového domu. Plocha bytu je 82,35 m2 vrátane pivničnej kobky (1,92 m2) + loggia 3,83 m2. Byt má 4 samostatné neprechodné izby, kuchyňu, kúpeľňu, samostatné WC, veľkú vstupnú halu a chodbu. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. Z kuchyne je východ na loggiu. V kúpeľni sa nachádza vaňa. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 10 rokmi – plastové okná so žalúziami, bezpečnostné vchodové dvere Sherlock, plávajúca podlaha v celom byte, dlažba v kuchyni, vystierkovanie celého bytu. Spálňa, kuchyňa a obývačka sú orientované na juh s výhľadom do tichého vnútrobloku, ďalšie dve spálne sú orientované na sever na Kolískovu ulicu. Mesačné náklady: správcovské poplatky 140€/1 osoba+ 30€ elektrina +internet, TV. Plyn 11€ štvrťročne. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný. Pred 10 rokmi prebehlo zateplenie bytového domu, obnova fasády a rekonštrukcia strechy. Pred dvomi rokmi bolo rekonštruované schodisko, vchod a boli vymenené stúpačky a výťahy.  Lokalita má kompletnú občiansku vybavenosť, výborné spojenie MHD s centrom - v pešej dostupnosti zastávka električiek 4, 5, 6, 9 - 12 minút do centra (Šafárikovo námestie, Obchodná), bus č. 32. Neďaleko je škola, škôlky, detské ihriská, lekáreň, pošta, Tesco, Terno plus, Lidl, Billa, poliklinika Karlova Ves, služby. K dispozícii ihneď. Cena: 185 000,- € PROVÍZIA PRE RK: 2% Z KÚPNEJ CENY. PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO/sprostredkovanie úverov + poistenie/.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka