Realitný software a portály LIVINGOB - REAL s.r.o. (38): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

REZERVOVANÉ - Galanta, WEST: Predaj 2izb bytu OV 58m2 1/6p novostavba, č.zariadený

Ponúkame na predaj č.zariadený 2izb byt 58m2 v osobnom vlastníctve na 1/6p v novostavbe tehlového bytového domu (kold. 2013). Lokalita WEST, Hodská ulica, Galanta. Byt má moderné dispozičné riešenie: Z chodby je na juhovýchodnú stranu obývačka voľne prepojená s kuchyňou a s jedálňou. Z obývačky je vstup do presvetlenej loogie. V strede bytu je priestranné bytové jadro - kúpeľňa. Spálňa je orientovaná na severozápadnú stranu. Na chodbe pred bytom je murovaný sklad 1,74m2. Byt má plastové okná s hliníkovými predokennými žalúziami, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové dvere a zárubne na báze dreva, podlahy keramická dlažba a laminátové plávajúce. Zariadenie: Kuchyňa: Kuchynská linka na mieru v tvare L so spotrebičmi - elektrická teplovzdušná rúra, el. sklokeramický varný panel, digestor. Kúpeľňa: Nový sprchovací kút, umývadlo, WC Geberit, rebrinový radiátor a priestor pre AP s prívodom a odpadom vody. Chodba: Vstavaná šatníková skriňa. V projekte byt. domu bol kladený dôraz na úsporu energií. Kvalitné zateplenie a využívanie geotermálnej vody na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody prispeje k výraznému zníženiu nákladov na bývanie. Moderný bytový dom je doplnený prvkami súčasnej obytnej architektúry bytových domov. Pred bytovým domom je postačujúci počet parkovacích miest. Budúci vlastník bytu má možnosť si odkúpiť parkové státie na prízemí bytového domu. Vstup na uzavreté parkovisko je cez elektronicky ovládanú bránu. Kúrenie: centrálne. Telefón, káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Vzdialenosti: 5min od byt. domu je nemocnica. Pár minút peši sa nachádza škôlka, základná škola, gymnázium, pošta, knižnica či nákupné centrum. Vzdialenosť do centra mesta je približne 10 minút. BA 55km, TT 27km, DS 31km, SA 13km, NR 40km. Uvoľnenie bytu po prevode vlastníctva bytu v termíne jún 2019.

Pridať k zaujímavým
Predaj rekonštr.budovy so zariadenou reštauráciou, barom 309m2 v centre Abrahámu

Ponúkame na predaj kompletne zariadenú, rekonštruovanú reštauráciu s barom a kuchňou na frekventovanom mieste obce Abrahám. Počet miest na sedenie 65 (reštaurácia), 20 (terasa) Rekonštrukcia a modernizácia stavby ako aj interiéru r. 2008 a 2014. Zastavaná plocha cca 309m2 + úžitková 173m2, terasa s prístreškom cca 40m2. Pozemok: 640m2 - neoplotený, udržiavaný. Šírka 13m, dĺžka 49m. Orientácia: Juhozápad - čelná strana do ulice; Juhovýchod - Vstup, reštaurácia, bar. Príslušenstvo: Reštaurácia, bar, terasa, kuchyňa, sklad, toalety (muži, ženy a pre personál), technická miestnosť, denná miestnosť (personál) chodba, pivnica. Zariadenie: V reštaurácii stoly a stoličky (50 miest + terasa). Kompletne zariadený bar s výčapom. Kompletne zariadená kuchyňa. Stavba: Murovaná stavba z pálených tehál, čiastočne podpivničená, so škridlovou sedlovou strechou s odkvapovými rínami. Nové okná, interiérové dvere, nové podlahy keramická dlažba a laminátové plávajúce. Nové kazetové stropy s bodovým osvetlením, odsávaním vzduchu a ozvučením miestnosti. Nové toalety. Nové rozvody a koncové zariadenia inžinierskych sietí: Kotol ÚK na zemný plyn, radiátory Korado. Elektrina 220/380V/63A; Voda obecná, ohrev el. bojlerom, odpad do žumpy. Bezpečnostné zariadenie ALARM. Internet, KábTV. Asfaltová prístupová cesta. Dohoda: Možnosť dlhodobého prenájmu, prípadne výmena za byt v BA. Abrahám (GA). PSČ 925 45. Počet obyvateľov 1080. Občianska vybavenosť: Obecný úrad, materská škola, základná škola, pošta, predajne potravín, rozličného tovaru, lekáreň, športové ihrisko, Rímskokatolícky kostol, kultúrny dom, múzeum. Asfaltová prístupová cesta. Rovina. Autobusové spojenie. Vlakové spojenie v Sládkovičove 4km. Diaľnica TT-BA 10km. TT 14km, BA 47km, GA 11km.

Pridať k zaujímavým
Predaj stavebného pozemku 536m2 v Sládkovičove

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu - Sládkovičovo, Fučíkova. Plocha: pozemku 536m2. šírka 29m, dĺžka 18m. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 31 500 €

Pridať k zaujímavým
REZEREVOVANE_Kráľová p.S.: Predaj 4izb RD (kold.2005) úžitk.126m2_2-garáž+dielňa 72m2_pozemok 630m2

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4izb rodinného domu s prístavbou dvoj garáže a dielne. Nachádza sa na vedľajšej ulici v časti Krmeš v obci Kráľová pri Senci. Dom s obytným podkrovím bez podpivničenia je menšej veľkostnej kategórie no napriek svojim rozmerom plne spĺňa požiadavky aj pre náročné bývanie. Svojimi vnútornými priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny. Dispozičným riešením je vhodne rozdelená denná a nočná časť rodinného domu. Prízemie je charakteristické obývacou izbou s krbom na celý zadný trakt prízemia. Kolaudácia RD 2005. Kolaudácia garáž 2006 Plocha: úžitková 126,4m2, zastavaná 150m2, pozemku 630m2. Šírka pozemku 12,3m; Dĺžka 56m. Orientácia: Z/SZ - vstup do RD; V/JV - Obývačka, terasa Dispozičné riešenie: 1.NP-prízemie 59,9m2: Zádverie, chodba, schodište, kúpeľňa (sprcha, umývadlo, WC, kotol ÚK), kuchyňa s jedálňou, obývačka s krbom a z nej vstup na terasu. 2.NP-podkrovie 66,4m2: Schodište, chodba, 2x detská izba, spálňa rodičov so šatníkom, kúpeľňa (vaňa, umývadlo, WC), WC, 2x balkón. Zariadenie: V kuchyni kuchynská linka so spotrebičmi (kombinovaný šporák, digestor, umývačka riadu). Stavba: Železobetónové základy, izolovaná podlaha, obvodové múry Protherm hr. 38cm. zateplená fasáda. Železobetónový strop - Miako. Priečky z tehál. Strop podkrovia drevený trámový, izolovaný, škridlová krytina Bramac, hromozvod, odkvapové ríny 199 000 € okná a vstupné dvere. Interiérové dvere a zárubne drevené. Podlahy plávajúce a keramická dlažba. Inžinierske siete: Elektrina 220/380V/32A. ÚK zemný plyn, Turbokotol s nádržou na ohrev vody, radiátory. V obývačke krb na tuhé palivo. Voda z vlastnej studne. Odpad do žumpy cca 40m3. Obecná voda pred pozemkom. Rozvody KábTV, internetu. Na poschodí klimatizácia. Celý pozemok je oplotený bariérovým plotom. Na pozemok je vstup cez kovovú bránku s el. vrátnikom a posuvnú bránu s elektromotorom. V zadnej časti pozemku je záhradný domček s elektrinou a bazén veľkosti 9x4x1,7m s technológiou. V obci je komplexná občianska vybavenosť. Kráľová pri Senci je atraktívna obec s 2.000 obyvateľmi. Nachádza sa v širšom okruhu Bratislavy (4km od Seneckých jazier) s dobrým dopravným spojením. Skladá sa z miestnych častí Kráľová a Krmeš, ktoré symbolicky spája historický barokový most. V súčasnosti prebieha rozsiahla modernizácia obce, ktorá plánuje investovať významné zdroje do využitia termálnych prameňov. BA 30km, SC 5km, TT 28km. Poskytujeme kompletný právny servis; sprostredkujeme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu nehnuteľnosti na základe Preberacieho protokolu.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÉ - Veľká Mača (GA): Predaj 4izb RD zast. 195m2-štvorec s prístavbou, pozemok 738m2

Ponúkame na predaj 4izb rodinný dom s prístavbou, murovaný z tehál, suchý, na vedľajšej ulici v obci Veľká Mača. Je vhodný aj ako dvojgeneračný, nakoľko v nedokončenej prístavbe je samostatný byt s príslušenstvom. Výstavba domu 1965, prístavba a garáž 1983/84 Zastavaná plocha domu a prístavy je 195m2 Garáž s dielňou 42m2 Pozemok 738m2 - šírka 15m dl´žka 48m. V prednej časti domu sú tri izby, kuchyňa, kúpeľňa, chodba, špajza a z nej vstup do pivnice cca 20m2. V prístavbe je chodba, kúpeľňa, WC, kuchyňa, izba, sklad a nákladný výťah na povalu. Dom s prístavbou sú murované z tehál, hr. 30-40cm. vnútorné omietky. Okná pôvodné drevené, na vstupnej chodbe plastové. Dvere pôvodné na ocl. zárubniach. Podlahy dlažba, parkety, PVC a betón. Strop drevený trámový s rovným podhľadom. Strecha škridlová s odkvapovými rínami v zachovalom stave. Za domom oplotený hospodársky dvor. Záhrada. Inžinierske siete: Elektrina 230/380V/25A Ústredné kúrenie na zemný plyn - plne funkčné (kotol ÚK, radiátory). Voda obecná a aj z vlastnej studne. Odpad do obecnej kanalizácie. Ohrev úžitkovej vody el. bojlerom. Predajom ihneď voľný. Veľká Mača 925 32 (GA) má 2 632 obyvateľov: Sú tu obchody, pošta, Obecný úrad, múzeum, ZŠ 1-4roč., Materská škola, telocvičňa, futbalové ihrisko s tribúnou, kúpalisko, všeobecný lekár pre dospelých, zubný lekár, lekárne, Nefrológia (obličky), Rímskokatolícky kostol, les. Organizácie: CSEMADOK, Poľovnícky zväz. Autobusové spojenie. BA 50km, SC 26km, TT 21km.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÉ - Predaj rekonštruovaného 2izb bytu 61m2 OV 4p. v centre Serede

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 2izb byt v osobnom vlastníctve, na štvrtom poschodí zatepleného bytového domu na ul. M. R. Štefánika, v centre Serede. Výmera bytu: 61m2 + balkón + murovaná komora na medziposchodí. Zariadenie: Kuchynská linka so spotrebičmi - el. šporák s varným panelom, digestor. V kúpeľni hydromasážna sprcha, umývadlo zapustené do skrinky, WC. Byt bol rekonštruovaný, modernizovaný a dispozične upravený v roku 2013: Plastové okná a balkónové dvere. Nové vstupné bezpečnostné a interiérové drevené dvere a zárubne. Podlahy keramická dlažba a v izbách laminátové plávajúce. V bytovke je privedený optický kábel. Výhody: Kompletne rekonštruovaný, čiastočne zariadený, zateplená bytovka s novým výťahom. Za bytovkou oplotené detské ihrisko. Mesačné náklady 175,-€ (Správca, elektrina, KábTV, internet) Sereď 926 01 (okr. GA) má 17526 obyvateľov: MÚ, Kultúrny dom, kino, pošta, mestská polícia, mestské múzeum, kaštieľ, kostol, športové kluby, materské školy, základné školy, základná umelecká, špeciálna a cirkevná škola, Gymnázium, Obchodná akadémia, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko, lekárne, široká sieť obchodov a služieb, hotel, welnes, fitness, sauna, Biliárd, Bouling, rieka Váh, vodné športy. BA 46km, TT 18km, GA 12km, NR 30km Autobusová a železničná stanica. Kúpa bytu je možná aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý Vám bezplatne sprostredkujeme.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÝ - Sládkovičovo (GA): Predaj krásneho 3izb RD úžit. 137m2_kompletná rekonštr._pozemok 329m2

Ponúkame Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojizbový rodinný dom v širšom centre Sládkovičova. Dom je vhodný pre 3-4 člennú rodinu. RD má bohaté príslušenstvo, spevnené plochy (zámková dlažba) a zatrávnené plochy s parkovou úpravou. Výmery: Zastavaná plocha: 179m2 Obytná plocha: 100,50m2 + závetrie (gánok) 11,70m2+ zastrešená terasa 25m2. Prístrešok pre dve os. autá 41,40m2 Pozemok: 329m2; šírka-14,60m dĺžka-22,70m Orientácia: Čelná strana domu SZ, ľavá strana domu JZ (do dvora) Príslušenstvo: 3x izba, závetrie/gánok, terasa, chodba, špajza, šatník, kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň. Zariadenie: Kuchyňa: Kuchynská linka na mieru, granitový drez s vodv. batériou, el. teplovzš. rúra, inteligentná mikrovlnka, sklokeramický varný panel, digestor). Kúpeľňa: Umývadlo zapustené do skrinky, nástenné zrkadlo, sprchovací kút s hydromasážnymi tryskami. Šatník: Šatníková skriňa na mieru. Ostatné zariadenie dohodou (viď foto). Stavba - Kompletná rekonštrukcia roku 2011/2012: Obvodové múry hr. 40cm - pál. tehla, pórobt. kváder, nové vnútorné omietky a vonkajšia fasáda. Izolácia obvodových múrov hr. 10cm (polystyrén). Nová bet. škridlová krytina, laťovka, parozábrana, pozinkované odkvap. ríny. Sklápací rebrík na povalu. Plastové okná s hliníkovými žalúziami. Bezpečnostné vstupné dvere. Interiérové dvere a zárubne drevené. Podlahy, keramická dlažba, plávajúce laminátové a v obývačke bukové parkety. Sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením. Inžinierske siete (kompletne nové rozvody a zariadenia): Elektrina 230/380V/25A Voda mestská, odpad do mestskej kanalizácie. Ohrev vody súbežne s ÚK. ÚK kotol na zemný plyn, radiátory Korado. Klimatizácia s možnosťou prikurovania. KábTV a rýchli internet T-com. Natiahnuté optické káble pre internet. Elektronícké diaľkové otváranie dvojkrídlovej brány. Nízka mesačná réžia do 150,-€ Sládkovičovo 925 21 (GA). 5641 obyvateľov. Výborná občianska vybavenosť: MÚ, pošta, polícia, úrad práce, kultúrny dom, škôlky, školy (základné, stredná, vysoká), zdravotné stredisko, lekárne, banky (SLSP, VÚB), 2xhotel Grand a Tevel, supermarket Jednota, TESCO, obchody, služby, wellness, fitness, sauna, bowling, biliárd, futbalový štadión, termálne kúpalisko Vincov les s celoročnou prevádzkou, jazero, lesy, potoky. Autobusová a železničná stanica. GA 6km, DS 30km, BA 43km, TT 27km, SC 19km, NR 43km. Rodinný dom je možné kúpiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.

Pridať k zaujímavým
Sládkovičovo (GA): Predaj stavebn.pozemku 1098m2_siete pred pozemkom

Ponúkame na predaj oplotený stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu na Hviezdoslavovej ulici v Sládkovičove. Výmera 1098m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta Siete: Mestská voda na pozemku. Elektrina, zemný plyn, kanalizácia pred pozemkom. Výhody: 500m od centra. Školy, škôlky, vlaková stanica, zastávka autobusu. Dobrá občianska vybavenosť. Cena 56 500 €

Pridať k zaujímavým
Pusté Úľany, Poros(GA): Predaj č.rekonštr. 2izb bytu 87m2_prízemie v tehlovej 4-bytovke

Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný dvojizbový byt na prízemí tehlovej štvorbytovky v obci Pusté Úľany - časť Poros. Plocha: úžitková 87m2, pivnice 9m2 Príslušenstvo: Chodba, špajza, WC, kúpeľňa, kuchyňa, pivnica. Byt má plastové okná a vstupné dvere. Podlahy keramická dlažba a drevená palubovka. V kúpeľni je vaňa, sprchovací kút, umývadlo a priestor pre AP. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: Kuchynská linka sporák. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne zemným plynom a v kuchyni plus krbové kachle. Pusté Úľany (GA) PSČ 925 28. Počet obyvateľov 1709. Obč. vybavenosť: ZŠ I. a II. stupeň, materská škôlka. Obv. zdr. Stredisko( obvd. Lekár, detská lekárka, zubná ambulancia), lekáreň, pošta, potraviny, cukráreň, pohostinstvá a reštaurácie, stavebniny, kaderníctvo, pohrebníctvo. Rímskokatolícky a evanjelický kostol. Multifunkčná športová plocha (basketbal, futbal, tenisové kurty, telocvičňa, posilňovňa). Cykloturistika. Rybolov na viacerých tokoch i rybníkoch. Dobrá dopravná dostupnosť (železnica, autobus, blízka diaľnica) telefón, internet, terestriálny TV signál). Obec, ktorá ponúka pohodlie prímestského bývania s pokojom a prírodou vidieka BA 35km, SC 15km, GA 15km, TT 20km.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÉ - Sládkovičovo, Cukr.: Predaj kompletne rekonštr. 3izb RD 110m2 pouzemok 390m2

Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný 3izb rodinný dom v radovej zástavbe na vedľajšej ulici (pri parku) v Sládkovičove. Dom je čiastočne zariadený, ihneď k dispozícii. Má všetky inžinierske siete všetky novo nainštalované. V prednej časti je predzáhradka, za oplotený domom dvor a záhrada (oplotenie čiastočne bariérové). Vstup do záhrady priamo z ulice. Plochy: Dom zastavaná 110m2 + pivnica 16m2 Pozemok 390m2. Šírka 12,4m2; dĺžka 31,8m. Orientácia: Vstup do domu Severozápad (obývačka a predná izba). Okno z kuchyne, spálne a kúpeľne juhovýchod. Miestnosti: Chodba z ktorej je samostatný vstup do všetkých miestností: Predná izba, obývačka, kuchyňa, kúpeľňa, vstup do pivnice, schodište, pivnica. Zariadenie: Kuchynská linka s kombinovaným šporákom. V kúpeľni je rohová vaňa, WC, skrinka pod umývadlom, nástenné zrkadlo, rebrinový radiátor. Ostatný nábytok dohodou (viď foto). Stavba: Dom má nové plastové okná, drevené interiérové dvere a zárubne, podlahy plávajúce a keramická dlažba, na stenách obnovené omietky. Strecha je sedlová s novou škridlovou krytinou Bramac a novými odkvapovými rínami. Vynovený komín (v obývačke krbové kachle). Obvodové múry zateplené s fasádnou úpravou bez fasádnej farby. Nové inžinierske siete a zariadenia: Elektrina 220/380V Zemný plyn - kondenzačný kotol ústredného kúrenia Protherm, bojler na ohrev vody súbežne s ÚK. V dome nové radiátory Korado, v obývačke krbové kachle na tuhé palivo. Internet, KábTV. Voda mestská, odpad do mestskej kanalizácie. Rodinný dom je ihneď k dispozícii po dohode aj s kompletným zariadením. Výhodou je oplotený pozemok, záhrada so vstupom z kuchyne a z ulice, dvor, predzáhradka. Do centra obce cca 550m - 7min.peši. Sládkovičovo 925 21 (GA). 5641 obyvateľov. Výborná občianska vybavenosť: MÚ, pošta, polícia, úrad práce, kultúrny dom, škôlky, školy (základné, stredná, vysoká), zdravotné stredisko, lekárne, banky (SLSP, VÚB), 2xhotel Grand a Tevel, supermarket Jednota, TESCO, obchody, služby, wellness, fitness, sauna, bowling, biliárd, futbalový štadión, termálne kúpalisko Vincov les s celoročnou prevádzkou, jazero, lesy, potoky. Autobusová a železničná stanica. GA 6km, DS 30km, BA 43km, TT 27km, SC 19km, NR 43km.

Pridať k zaujímavým