Realitný software a portály LIVINGOB - REAL s.r.o. (41): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

REZERVOVANÉ - Galanta, Jazerná: Predaj novostavby 3izb RD 68,14m2 pozemok 284m2

Predáme skolaudovanú novostavbu - 3izb rodinný dom s oploteným pozemkom vo výmere 284m2 a parkovaním vedľa domu. Dom sa nachádza neďaleko centra mesta Galanta. Dom má 3 obytné miestnosti (2 izby + plus obývačka) s kuchyňou, veľkú kúpeľňu, chodbu a priestrannú vstupnú chodbu. Celková podlahová plocha domu je 68,14m2. V dome je osadená v každej obytnej miestnosti rekuperácia (4x), v obývačke je aj klimatizácia, kúrenie na vstupnej chodbe (1.01) a kúpeľni (1.05) je podlahové elektrické s inteligentnými termostatmi, v ostatných miestnostiach je kúrenie el. konvektormi. Okná plastové trojsklo s tepelným rámom a trojitým tesnením. Príprava TÚV – inteligentný el. zásobník Dražice 125l smart. V kúpeľni je osadená komplet : kombi WC, umývadlo so skrinkou, dlažba, obklad do výšky 2,1 resp. 2,2m, vane 180 x 80, kvalitné pákové batérie. V dome je všade plávajúca laminátová podlahy, elegantné interiérové dvere. Každá izba má prípravu na TV a internet ako aj prípravu na alarm – rozvody na čidlá v každej izbe s oknom. Na vonkajšej stene z obývačky je von vyvedená zásuvka 230V + TV + Internet. Vedľa vchodových dverí z vonkajšej strany je schovaná 3 fázová zásuvka 400V (ako príprava na nabíjačku auta). Z chodby sú inštalované sklápacie povalové schody a na povale je odkladací priestor cca. 5m2 s osvetlením. Dom má dve parkovacie miesta na vlastnom pozemku vedľa domu. Prístupový chodník, terasa, parkovacie státie zo zámkovej dlažby. Plocha pozemku je cca. 284m2 + spoločné zdieľané (navyše) parkovacie miesta pred domami (podiel na spoločnom pozemku)

Pridať k zaujímavým
Sládkovičovo (GA): Na predaj 3izb RD 111m2 (výstvb.1965) pozemok 2223m2

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom " veľký štvorec" postavený v r. 1965 na vedľajšej ulici v Sládkovičove. Dom s predzáhradkou je na priestrannom pozemku s krásnym prostredím s relaxačnými zónami a ovocným sadom. Plochy / rozmery: Rodinný dom: Zastavaná 111m2, úžitková cca 90m2. Pivnica 9m2. Za domom murovaná letná kuchyňa s komorou a udiarňou 30m2. Vedľa let. kuchyne plechový sklad s betónovou podlahou cca 12m2 a voliéra pre psa. Pozemok 2223m2; Šírka z ulice 18,85m (vzadu 14,4m), dĺžka 133m. Orientácia pozemku / domu: Juh-Juhovýchod - Čelná strana domu z ulice. Dom má veľmi dobré dispozičné riešenie a veľa príslušenstva (viď pôdorys). Závetrie, chodba, WC, komora so vstupom na povalu a do pivnice, kuchyňa, 3x izba. Stavba z r. 1965: Dom má zvýšené, izolované prízemie. Obvodové múry hr. 40cm. Okná pôvodné dvojité drevené. Dvere na oceľových zárubniach. Strecha ihlanová, drevená trámová so škridlovou krytinou a odkvapovými rínami. Podlahy: v izbách drevené bukové parkety, inde keramická dlažba, betón, PVC. Inžinierske siete: Elektrina 230/380V/25A. Kúrenie lokálne na zemný plyn. Voda obecná a na dvore vlastná studňa. Pred domom je možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu. Ohrev vody elektrickým bojlerom. Prípojka pevnej telf. linky - môže byť aj ako datová pre internet. Od prednej časti je pozemok oddelený plotom, za ktorým je relaxačná časť s krásnymi stromami, altánok, jazierko s rybkami a okrasným mostom. Za jazierkom je veľký ovocný sad: Hruška, slivka, marhuľa, broskyne, orech, čerešne, višne, jablone, nektarinky, figi, mirabelky, červená ribezla. Sládkovičovo 925 21 (GA). 5641 obyvateľov. Výborná občianska vybavenosť: MÚ, pošta, polícia, úrad práce, kultúrny dom, škôlky, školy (základné, stredná, vysoká), zdravotné stredisko, lekárne, banky (SLSP, VÚB), 2xhotel Grand a Tevel, supermarket Jednota, TESCO, obchody, služby, wellness, fitness, sauna, bowling, biliárd, futbalový štadión, termálne kúpalisko Vincov les s celoročnou prevádzkou, jazero, lesy, potoky. Autobusová a železničná stanica. GA 6km, DS 30km, BA 43km, TT 27km, SC 19km, NR 43km. Rodinný dom je možné kúpiť aj na Hypotekárny Úver, s ktorého vybavením Vám bezplatne napomôžeme.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANÉ - Trstice (GA): Predaj 3izb RD 97m2 s príslušenstvom_všetky siete_pozemok 921m2 - ihneď voľný.

Ponúkame na predaj 3izb rodinný dom v dobrej lokalite na vedľajšej ulici v obci Trstice. Dom je zachovalom technickom stave, aktuálne obývaný, predajom ihneď voľný. Príslušenstvo: Dielňa, sklad, špajza, šatník, kúpeľňa s vaňou a WC, kuchyňa, chodba. Plocha: úžitková 77m2, zastavaná 97m2, pozemku 921m2. Rozmery domu: 5,1m x 19m Rozmery pozemku: 14,8m x 64m. Orientácia: Čelná strana domu do ulice- JZ/Z Vstup do domu a okná do izieb: Juhovýchod Dom je stavaný zo zmiešaných materiálov, no hlavne z tehál a pórobetónových kvádrov. Podlahy: Plávajúca, keramická dlažba, PVC, betón. Okná pôvodné, dvojité drevené. Dvere a zárubne drevené. Strop drevený trámový. Strecha sedlová, škridlová. pozinkované odkvapové ríny. Inžinierske siete: Elektrina 220V/25A. Voda obecná a vlastná studňa. Odpad do vlastnej žumpy cca 10m3. Kúrenie lokálne, vo všetkých miestnostiach osadené gamatky na zemný plyn (aktuálne odpojené). Vzdialenosti: DS 18km, GA 23km, SA 22km, NZ 39km, BA 64km. Obec Trstice, okr. GA (Nádszeg) má 3827 obyvateľov a výbornú občiansku vybavenosť. Je tu Obecný úrad, pošta, polícia, rímskokatolícky kostol, ZŠ a materská škola s vyuč. jazykom maďarským, súkromná nemocnica, zdravotné stredisko, hospic, lekáreň, čerpacia stanica, autoservis, obchody, služby a reštaurácie, supermarket Tesco. Okrajmi obce preteká rieka Malý Dunaj a Čierna voda. Cca 4km termálne kúpalisko v obci Topoľníky.

Pridať k zaujímavým
Galanta, SNP: Predaj rekonštr. 2izb bytu 54m2 OV 1/12psch. zariadený

Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný 2izb byt na 1/12psch. bytového domu v centre Galanty, štvrť SNP. V bytovom dome sú dva výťahy (Nákladný, osobný). V byte môže ostať kompletné zariadenie (viď foto). Plocha: Celková 54m2 v tom murovaná pivnica 1,50m2 a balkón 4,08m2. Rekonštrukcia 2017-2018. Nové vstupné bezpečnostné dvere, nové interiérové dvere a zárubne. Plastové okná na obývačke a kuchyni, plastové dvere na balkón. Podlahy keramická dlažba a lamin. plávajúce. Murované byt. jadro. V kúpeľni plast. rohová vaňa, umývadlo so skrinkou. Prívod a odpad vody pre AP. Moderné osvetlenie miestností. Kuchynská linka na mieru so spotrebičmi (Chladnička, mraznička, el rúra, kombinv. mikrovlnka, plynový varný panel, digestor, umývačka riadu) Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Veľmi krásny, moderný byt v centre mesta. Do 3-5min peši detské ihrisko, park, kaštieľ, kúpalisko, tržnica, Lídl, škola, škôlka, úrady, zdravotné stredisko, obchody služby.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANE_Galanta, Revolučná: Predaj rekonštr. 1izb bytu OV 36m2 6/7posch

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený rekonštruovaný 1 izbový byt v Galante - Revolučná Štvrť. Plocha: úžitková 36m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 7 s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové s hliníkovými žalúziami. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút, WC, umývadlo. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, el. sporák so sklokeramickým varným panelom, digestor. Klimatizácia. Liatinové radiátory. V izbe šatníková skriňa na mieru. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami Sherlock. Výhody: slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom.

Pridať k zaujímavým
Gaalnta, Jazerná: Predaj skolaudovanej novostavby 4izb RD 91m2, pozemok 250m2

Ponúkame na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.8) 500m od centra mesta Galanta, na Jazernej ulici. Výstavba: 2017-2018 Kolaudácia august 2018. Dom má 4 obytné miestnosti (3 izby + plus obývačka) s kuchyňou, šatník a kúpeľňu s vchodom zo spálni, technickú miestnosť, druhú kúpeľňu, komoru, chodbu a vstupnú chodbu. Celková podlahová plocha veľkého domu je 91,33m2. Vo veľkom dome "8" je inteligentný vetrací systém Aereco (http://www.hg.sk/) v kombinácii s klimatizáciou s integrovaným tep. čerpadlom – výtlak v obývačke, kúrenie na vstupnej chodbe (1.10) a kúpeľniach (1.16 a 1.18) je podlahové elektrické s inteligentnými termostatmi, v ostatných miestnostiach je el. konvektormi. Okná plastové trojsklo s tepelným rámom a trojitým tesnením. Dom má dve kúpeľne a sú osadené komplet : kombi WC, umývadlá so skrinkami, dlažba, obklad do výšky 2,1 resp. 2,2m, vane 170 x 75 (miestnosť 1.18) , bezbariérový sprchový kút Roltechnik štvorcové 90 x 90 x 200, kvalitné pákové batérie. V technickej miestnosti je príprava TÚV – inteligentný el. zásobník Dražice 125l smart, príprava na práčku a sušičku, umývadlo so skrinkou. V dome sú laminátové plávajúce podlahy a keramická dlažba. Elegantné interiérové dvere a zárubne sú na báze dreva. Každá izba má prípravu na TV a internet ako aj prípravu na alarm – rozvody na čidlá v každej izbe s oknom. Na vonkajšej stene z obývačky (terasa) je von vyvedená zásuvka 230V + TV + Internet. Vedľa vchodových dverí z vonkajšej strany je schovaná 3 fázová zásuvka 400V (ako príprava na nabíjačku auta). Z chodby sú inštalované sklápacie povalové schody a na povale je odkladací priestor cca. 9m2 s osvetlením a zásuvkou. Dom má dve parkovacie miesta na vlastnom pozemku vedľa domu. Prístupový chodník, terasa, parkovacie státie zo zámkovej dlažby. Plocha pozemku je 250m2 + spoločné zdieľané (navyše) parkovacie miesta pred domami (podiel na spoločnom pozemku)

Pridať k zaujímavým
Galanta, Jazerná: Predaj skolaudovanej novostavby 4izb RD úžitk.91m2 pozemok 223m2

Predáme novostavbu 4-izb rodinného domu (č.15) 500m od centra mesta Galanta na Jazernej ulici. Výstavba domu: 2017-2018. Rodinný dom je skolaudovaný s prideleným súpisným číslom. Oplotený pozemok, upravený terén a spevnené plochy. Predajom je dom ihneď k dispozícii. Dom má 4 obytné miestnosti (3 izby + plus obývačka) s kuchyňou, šatník a kúpeľňu s vchodom zo spálni, technickú miestnosť, druhú kúpeľňu, komoru, chodbu a vstupnú chodbu. Celková podlahová plocha veľkého domu je 91,33m2. Vo veľkom dome "15" je inteligentný vetrací systém Aereco (http://www.hg.sk/) v kombinácii s klimatizáciou s integrovaným tep. čerpadlom – výtlak v obývačke, kúrenie na vstupnej chodbe (1.10) a kúpeľniach (1.16 a 1.18) je podlahové elektrické s inteligentnými termostatmi, v ostatných miestnostiach je el. konvektormi. Okná plastové trojsklo s tepelným rámom a trojitým tesnením. Dom má dve kúpeľne a sú osadené komplet : kombi WC, umývadlá so skrinkami, dlažba, obklad do výšky 2,1 resp. 2,2m, vane 170 x 75 (miestnosť 1.18) , bezbariérový sprchový kút Roltechnik štvorcové 90 x 90 x 200, kvalitné pákové batérie. V technickej miestnosti je príprava TÚV – inteligentný el. zásobník Dražice 125l smart, príprava na práčku a sušičku, umývadlo so skrinkou. Podlahy sú okrem kúpeľní všade laminátové plávajúce. Elegantné, drevené interiérové dvere a zárubne. Každá izba má prípravu na TV a internet. Na vonkajšej stene z obývačky (terasa) je von vyvedená zásuvka 230V + TV + Internet. Z chodby sú inštalované sklápacie povalové schody a na povale je odkladací priestor cca. 9m2 s osvetlením a zásuvkou. Vedľa vchodových dverí z vonkajšej strany je schovaná 3 fázová zásuvka 400V (ako príprava na nabíjačku auta). Dom má dve parkovacie miesta na vlastnom pozemku vedľa domu. Prístupový chodník, terasa, parkovacie státie zo zámkovej dlažby. Plocha pozemku je cca. 223m2 + spoločné zdieľané (navyše) parkovacie miesta pred domami (podiel na spoločnom pozemku).

Pridať k zaujímavým
Sládkovičovo (GA): Predáme rekonštr. zariadený Motorest 193m2_Frekvetovaná cesta BA-Sereď_pozemok 1598m2

Ponúkame vám na predaj MOTOREST v Sládkovičove, časť Dánoš - rekonštruovanú, moderne a komplexne zariadenú budovu, na výbornom mieste vedľa frekventovanej cesty Sereď - Bratislava, s prístupom priamo z kruhového objazdu. Zastavaná plocha 193m2 Pozemok 1598m2 - oplotený pozemok s parkovacími miestami. Príslušenstvo: Reštaurácia, toalety, kuchyňa, 2x sklad, kancelária, chodba. Na dvore prestrešené plochy s barom a letným posedením. V budove sú rekonštruované rozvody elektriny, vody a kanalizácie. Zariadenie: Reštaurácia: Nové moderné komplexné zariadenie - barový pult na mieru s množstvom úložného priestoru, La Cimbali kávovar , 2xTV, nové stropné osvetlenie, klimatizácia, jedálenské stoly a stoličky, vstupné elektronické odsúvacie dvere so senzorom. Nová keramická dlažba, stropné úpravy. Toalety vedľa reštaurácie: Moderné, kompletne nové. Kuchyňa: Kompletne nové veľmi kvalitné nerezové zariadenie - šporáky, plynové varné panely, pizzapec, chladničky, mrazničky, dresy, konvektomat, grilovacie zariadenie, fritovací stôl, mikrovlnka, umývačky riadu, odsávače pary, nerezové pracovné stoly, úložný priestor....viď foto (treba osobne vidieť ). Kancelária: Nové zariadenie - kancelárske stoly, otočné stoličky, kožená sedacia súprava, klimatizácia v prípade záujmu aj ostatné zariadenie viď foto. Siete: Elektrina 220/380V Voda mestská, odpad do žumpy, možnosť jednoduchého napojenia do obecnej kanalizácie. Ústredné kúrenie na zemný plyn, radiátory. 2x klimatizácia. Alarm, kamerový systém, internet, KábTV, ozvučenie reštaurácie. Okrem parkovania pred Motorestom je na oplotenom pozemku vedľa budovy tiež vyasfaltovaná plocha na ďalšie parkovanie pre hostí i personál. Pozemok má veľký potenciál pre rozšírenie reštaurácie, prípadne pre iné služby Predajom ihneď k dispozícii. Sládkovičovo 925 21 (GA). 5641 obyvateľov. Výborná občianska vybavenosť: MÚ, pošta, polícia, úrad práce, kultúrny dom, škôlky, školy (základné, stredná, vysoká), zdravotné stredisko, lekárne, banky (SLSP, VÚB), 2xhotel Grand a Tevel, supermarket Jednota, TESCO, obchody, služby, wellness, fitness, sauna, bowling, biliárd, futbalový štadión, termálne kúpalisko Vincov les s celoročnou prevádzkou, jazero, lesy, potoky. Autobusová a železničná stanica. GA 6km. BA 43km, TT 27km, SC 15km, NR 43km.

Pridať k zaujímavým
Šaľa, Narcisova: Predaj architektom rekonštr. 2izb bytu 65m2 zariadený

Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný dvojizbový byt na 7/7ps. zatepleného bytového domu na Narcisovej ulici v Šali-Veči. Byt bol r. 2016 na objednávku dômyselne rekonštruovaný, dispozične zmenený a do detailov zariadený skúsenými architektmi. Byt je slnečný a vzdušný, voľne priechodný bez prekážok, k čomu prispievajú otvorené priestory a odsúvacie interiérové dvere. Úžitková plocha 65m2. Dispozičné riešenie: Predsieň je voľne prepojená s jedálňou a kuchyňou. Z predsiene je prístup do šatníka, WC, kúpeľne a obývačky > z nej do spálne z ktorej je vstup na loggiu. Byt má plastové okná, bezpečnostné vstupné dvere, drevené odsúvacie interiérové dvere, murované bytové jadro s novou sanitou, podlahy v izbách plávajúce, inde keramická dlažba. Na stropoch sú vkusné sadrokartónové úpravy s bodovým osvetlením. Byt kompletne zariadený (viď foto): - v predsieni komody, botník, nást. zrkadlo, - v kuchyni kuchynská linka na mieru s granitovým drezom, so zabudovanými spotrebičmi (teplovzdš. el. rúra, chladnička s mrazničkou, plynový varný panel, digestor), jedálenský stôl so stoličkami, poličkové skrinky, na oknách látkové rolety, - v šatníku police, - v kúpeľni umývadlo so skrinkou, sprchovací kút, - v obývačke kožená sedacia súprava 2+2+1, stôl, nábytok, - v spálni zabudovaná šatníková skriňa. V kúpnej cene sú zahrnuté aj elektrické svietidlá a rôzne doplnky. Iné: Internet, KábTV. Autobusové a vlakové spojenie. BA 62km, SC 52km, GA 14km, NR 27km, TT 38km, DS 33km. Výborná občianska vybavenosť, obchodná sieť, šport, kultúra, možnosti relaxu, dobré možnosti zamestnania. Rieka Váh. Možnosť kúpy na hypotekárny úver. Pomôžeme Vám s výberom najvýhodnejšej banky pre Vás a s vybavením úveru, a to celkom BEZPLATNE.

Pridať k zaujímavým
REZERVOVANE_Veľké úľany (GA): Predaj novostavby 4izb RD úžit. 127m2 zastv. 174m2 pozemok 781m2

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3+1 izb. rodinného domu v Ekoosade, v novo vybudovanej lokalite obce Veľké Úľany. Kolaudácia november 2015. Plocha: úžitková 127m2, zastavaná 174m2, pozemku 781m2. Dom má výborné dispozičné riešenie s oddelenou dennou a izbovou časťou. Miestnosti: Závetrie, predsieň, WC/tech. miestnosť, obývacia hala s jedálňou voľne prepojená s kuchyňou, špajza, z obývačky terasa, chodba (z nej vstup na terasu a sklápacím rebríkom na povalu), 3x izba, kúpeľňa. Zariadenie: Kuchynská linka na mieru s elektrospotrebičmi - sklokeramický varný panel, digestor, elektrická rúra. V kúpeľni klasická vaňa, umývadlo, WC Geberit, sprchovací kút. V spálni zabudovaná šatníková skriňa. V technickej miestnosti el. bojler, WC, umývadlo Inžinierske siete: Elektrina 230/380V/25A Zemný plyn: Prípojka v oplotení, potrubie osadené na pozemku až po hranicu RD pri vstupných dverách. Kúrenie podlahové, so samostatnou reguláciou v každej miestnosti - Vykurovacie káble DEVI. V obývačke vybudovaný komín - predpríprava na osadenie krbu. Voda obecná. Ohrev 180l el. bojlerom. Za terasou vlastná studňa (narážaná). Odpad do obecnej kanalizácie. Optická dátová prípojka. Možnosť rýchleho internetu a KábTV. Stavba: Základy železobetónové. Izolované podlahy. Obvodové múry PROFIX hr.35cm + izolácia polystyrén 7cm. Stropy drevené trámové so sádrokartónovým podhľadom s izoláciou hr. 32cm (minerálna vlna). Pochôdzková celá povala - OSB dosky. Strecha ihlanová, betónové škridle MEDITERAN. Hromozvod. Pozinkované odkvapové ríny s povrchovou úpravou. Plastové okná s vákuovým dvojsklom. Plastové vstupné a terasové dvere. Interiérové dvere a zárubne na báze dreva. Podlahy laminátové plávajúce a keramická dlažba. Celý pozemok oplotený. Čelné oplotenie je murované s elektronicky otváranou bránou. Dokončiť už len parkovú úpravu okolia a vstup do domu (tehlové či iné kabrince). Možnosť kúpy na hypotekárny úver. Pomôžeme Vám s výberom najvýhodnejšej banky pre Vás a s vybavením úveru, a to celkom BEZPLATNE. VYBAVENIE V LOKALITE: Nová kvalitná betónová cesta s profesionálnou povrchovou úpravou s verejným osvetlením. Protipožiarna ochrana zabezpečená požiarnymi hydrantami. Čerpacia stanica PHM s reštauráciou. Veľké Úľany 925 22 (GA): Obec má 4330 obyvateľov. Časti obce: Veľké Úľany, Lencsehely, Sedín, Hajmáš. Obecný úrad, pošta, ZŠ a Materská škola (Sk a HU), telocvičňa, futbalové ihrisko s tribúnou, kúpalisko, kultúrny dom, múzeum, obvodný lekár, detský lekár, ženský lekár, 2 stomatológ, lekáreň, kostoly: katolícky, evanjelický, obchodná sieť, reštaurácie. Autobusové spojenie. BA 38km, SC 18km, GA 14km.

Pridať k zaujímavým