Realitný software a portály LIVINGLIONREAL, s.r.o. (39): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

4-izb., Estónska, Podunajské Biskupice, 7 p./7, so zariadením [ID:RE0004539-18-000258]

Pred 3 týždňami

Bratislava - Podunajské Biskupice
123.900 EUR

4-izb., Estónska, Podunajské Biskupice, 7 p./7, so zariadením

Ponúkam na predaj 4-izb. byt na ul. Estónska, Podunajské Biskupice. Výmera 76 m2, lodžia, pivnica, plus extra pivnica. Byt sa nachádza sa na 7 poschodí/7 poschodového panelového domu s výťahom s orientaciou hlavne na Juh a všetky spálne sú do vnútrobloku. Celý dom prešiel rekonštrukciou a zateplením a úver je skoro splatený. Samozrejme je zateplenie, oprava systémových porúch panelov, výmena stúpačiek, strechy, zateplenie strechy, vstupné dvere, schránky, atd.. Pred dvomi rokmi sa vymenili výťahy. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, dlažba, plávajúce podlahy, kúpeľňa so sprchovým kútom, čiastočne elektroinštalácia, bezpečnostné vstupné dvere, 3r. kuchynská linka. Mesačné náklady sú cca 150,- €. (komplet aj s internetom) Byt je kúpou voľný. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť: škola, 2xškôlka, nákupné centrum, Billa, Lidl, Tesco. Priamo vedľa domu ide cyklisticko - korčuliarska cesta (Malý Dunaj), ktorá spája Bratislavu s okolitými obcami a vodným dielom Gabčíkovo. Vnútrobloku je park, ktorý je ideálny pre deti, pretože tam nemôžu autá. Druhá strana ma výhľad na rodinné domy a lesopark. Doporučujem pozrieť obrázky. Byt sa predáva komplet vybavený Izba 1: rozkladacia posteľ, 5 dverová skriňa, stôl, stolička. Izba 2.: manželská posteľ (180cm) kvalitný matrac, stôl a stolička, 5 dverová skriňa a komoda Izba 3.: rozkladacia posteľ, skriňa s posuvnými dverami 180 cm, stôl, stolička., komody Chodba: skriňa s posuvnými dverami (asi 200cm), botník Kúpeľka: Práčka, skrinky. WC: geberit Kuchyňa s indukčnou varnou doskou, mikrovlnka, umývačka riadu elektrolux chladnička s mrazničkou, V špajze je odkladací priestor a pultový mrazák Obývačka: Gauč, televízor, stolík Jedáleň: stôl, stoličky a komody a police. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Pribišova, Karlová Ves, 10 p/11, kompletná rekonštrukcia

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Pribišova, Karlová Ves. Výmera 55 m2, 2 x lodžia, pivnica, nachádza sa na 10 poschodí/11 zatepleného panelového domu s výťahmi. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, plávajúce podlahy, kuchynská linka, kúpeľňa, WC, interiérové dvere, nová elektroinštalácia. Jedna lodžia je zasklená s UV fóliami a druhá s markízou. Mesačné náklady sú 158,- €/3 osoby + energie. Byt je svetlý otočený na západ na Rakúsko. Byt je kúpou voľný. V okolí kompletná občianska vybavenosť – školy, škôlky, obchody – Billa, Terno, Lidl, malé Tesco, pošta, dostupnosť centra, sieť MHD, električka. Dobré možnosti na športové vyžitie : -v blízkosti je Devínska Kobyla, Líščie údolie – možnosti na beh, túry a prechádzky v prírode. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým

4-izb., Bieloruská, Pod. Biskupice, 4 p./7, lodžia, 81 m2 [ID:RE0004539-18-000254]

Pred mesiacom

Bratislava - Podunajské Biskupice
125.000 EUR

4-izb., Bieloruská, Pod. Biskupice, 4 p./7, lodžia, 81 m2

Ponúkame na predaj 4-izb. byt na ul. Bieloruská, Podunajské Biskupice. Výmera 81 m2, lodžia, nachádza sa na 4 poschodí/7 zatepleného panelového domu s výťahom. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, kúpeľňa so sprchovým kútom, čiastočne elektroinštalácia, bezpečnostné vstupné dvere, zánovná kuchynská linka. Mesačné náklady sú cca 180,- €. Byt je bez tiarch, kúpou voľný. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, nákupné centrum, Billa, Lidl, Tesco. Neďaleko Malý Dunaj, popri ktorému je vybudovaná cyklisticko - korčuliarska hrádza, ktorá spája Bratislavu s okolitými obcami a vodným dielom Gabčíkovo. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Beniakova, Karlová Ves, 2 x lodžia, 5 p./7, pôvodný stav

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Beniakova, Karlová Ves – Dlhé Diely. Výmera 62,85 m2 + 2 x lodžia, z toho jedna zasklená z kuchyne, nachádza sa na 5. poschodí/7 zatepleného panelového domu s výťahmi. K bytu patrí pivničná kobka. Byt je v pôvodnom stave, avšak s plastovými oknami. Mesačné náklady sú 131,- €/3 osoby. Dom sa nachádza v blízkosti lesa s možnosťou športového vyžitia, neďaleko sa nachádza veľké futbalové ihrisko, 2 basketbalové ihriská, bežecká antuková dráha, škola s bazénom pre verejnosť (poplatok), tenisové kurty (poplatok). V okolí je kompletná občianska vybavenosť: materské školy, základné školy, kostol, Tesco, Billa, Terno, VUB, TB, pošta, spojenie do mesta- MHD autobusy 32: Hlavná stanica, 133: Staré mesto, Nové SND (Eurovea), 5minút chôdze dole kopcom sú električky- zastávka Nad lúčkami K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Levárska, Karlová Ves, lodžia, 5.p./12

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ul. Levárska, Karlová Ves. Výmera bytu je 64,56m2 + loggia 7,32m2. Loggia je zasklená fínskym systémom. Nachádza sa na 5. poschodí/12 s výťahom. Byt pozostáva z chodby, samostatnej kúpeľne s vaňou a samostatného WC, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, samostatnej komory a loggie (vedie pozdĺž kuchyne a obývačky. Byt prešiel dávnejšie kompletnou rekonštrukciou (rok 2002). z bytu je výhľad na televíznu vežu, Líščie údolie a centrum BA. Celý bytový dom je zateplený, s vymenenými stúpačkami, nedávna kompletná rekonštrukcia a renovácia lodžií, bezpečnostné vstupné dvere na DEK. Veľmi slušný, tichý a udržiavaný dom vedený spoločenstvom vlastníkov. Bytový dom sa nachádza v bezprostrednej blízkosti lesa (hneď za domom), v malom parčíku, zástavka MHD cca 2 min., do centra električkou je to 10 min. V blízkom okolí je niekoľko detských ihrísk (rovno pod oknami je jedno), pekáreň, OC Centrum, lekáreň, základné školy, materské školy, poliklinika Karlova Ves, knižnica. Dom sa nachádza v rezidenčnej zóne, čo značne uľahčuje parkovanie. Byt bude voľný po presťahovaní sa, cca november 2018 -január 2019. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým

Veľký 4 a 1/2-izb. byt, Štefana Králika, DNV, 96 m2 [ID:RE0004539-18-000245]

Pred mesiacom

Bratislava - Devínska Nová Ves
158.000 EUR

Veľký 4 a 1/2-izb. byt, Štefana Králika, DNV, 96 m2

Ponúkame na predaj 4 a ½ izbový byt na ul. Štefana Králika, Devínska Nová Ves. Výmera 96 m2 vrátane lodžie o ktorú bol zväčšený priestor v kuchyni, nachádza sa na 1. poschodí/8 panelového domu s výťahmi. K bytu patrí pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 6 rokmi vrátane elektrických rozvodov, plastové okná, plávajúce podlahy, kuchynská linka, kúpeľňa, WC. Dispozícia pozostáva z veľkej vstupnej haly, veľká obývacia izba, 2 veľké spálne, jedná detská izba a pracovňa, kúpeľňa s WC, druhá miestnosť so sprchou, samostatná kuchyňa. Mesačné náklady sú 170,- €/2 osoby. Kompletná občianska vybavenosť (MHD, zdravotné centrum, školy, škôlky, obchodné centrum Glavica, Tesco, Lidl, Terno) a možnosť športovo-relaxačného vyžitia (Sandberg, cyklotrasa) sú zárukou komfortného bývania. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
4-izb. (pôvodne 3-izb.), Ipeľská, Podunajské Biskupice, 11 p/12

Ponúkame na predaj 4-izb. byt (pôvodne 3-izb.) na ul. Ipeľská, Podunajské Biskupice. Výmera 70 m2 + pivnica, nachádza sa na 11 p/12 zatepleného panelového domu s výťahmi. K bytu patrí pivnica. V byte sú 4 miestnosti, ktoré sú využívané ako spálne, potom kuchyňa spojená s loggiou cez pult, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta (viď. pôdorys). Všetky izby majú novú drevenú podlahu. Na chodbe je dlažba a celý byt je novo vymaľovaný v 03/2018. Bytový dom je zateplený, má 2 výťahy z toho jeden nákladný. Do bytu sú zavedené telekomunikačné prípojky Orange, UPC a Telekom. V okolí je kompletná občianska vybavenosť: len 100 metrov od domu je MHD zástavka Dudvažská s priamym spojením napr. do centra na Kamenné námestie, na hlavnú vlakovú stanicu, autobusovú stanicu prípadne do Petržalky, všetko do 20 minút. Veľmi dobrá dostupnosť na poštu len 200m. Nákupné centrum Hron (TESCO) len 100 metrov, v pešej dostupnosti sú obchody Terno, Billa, Lidl. V prípade rýchleho jednania dohoda na cene možná. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým

2-izb., Ostredková, Ružinov, tehlový dom [ID:RE0004539-18-000247]

Pred mesiacom

Bratislava - Ružinov
120.000 EUR

2-izb., Ostredková, Ružinov, tehlový dom

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Ostredková, Ružinov. Výmera 57 m2, balkón, nachádza sa na 3. p./3 tehlového domu bez výťahu. Byt je v pôvodnom stave, v byte sú však plastové okná. Byt je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Izby sú samostatné. Veľmi nízke mesačné náklady 60,- €/1 osoba + energie. Bytový dom je tehlový, zateplený, boli menené stúpačky, nová vstupná brána. Tiché prostredie, v okolí kompletná občianska vybavenosť s množstvom zelene. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Halašova, Nové Mesto, lodžia, balkón, 3.p./5, tehlový dom

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Halašova, Nové Mesto. Výmera 72,6 m2 + balkón 1,7 m2 + lodžia 2,45 m2, nachádza sa na 3. poschodí/5 zatepleného tehlového domu s novým výťahom. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: nové plastové okná, nová elektroinštalácia, WC, kúpeľňa, v chodbe, kuchyni je dlažba, v obývačke plávajúca podlaha, v spálni a izbe sú pôvodné drevené parkety v dobrom stave, kuchynská linka robená na mieru so vstavanou elektrickou rúrou a plynovou varnou doskou, vstavaná skriňa v spálni. Mesačné náklady sú 190,- €/2 osoby. Bytový dom je tehlový, zateplený, nový výťah, dom má vlastnú kotolňu. Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou – jazero Kuchajda, Polus, OD slimák, školy škôlky, MHD, dobrá dostupnosť do centra mesta. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
3,5 izb. byt, Babuškova, Ružinov, lodžia, tiché prostredie

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na Babuškovej ul.v Ružinove v nadstavbe z r.1996. Byt má výmeru 74m2 vrátane loggie /3m2/, čistá plocha bytu je 71m2. Nachádza sa na 4/4. poschodí bez výťahu. Pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov v dome a časť prislúcha k bytu. Byt má vlastné kúrenie. K bytu neprináleží pivnica, ale na poschodí je uzamykateľný úložný priestor. Byt je svetlý a vzdušný, orientovaný na juh /3x spálňa/ a na sever /obývačka+kuchyňa/ s výhľadom na zeleň v tichom prostredí. Dispozícia bytu: so vstupnej dlhej predsiene sa do obývačky spojenej s kuchyňou, samostatnej kúpeľne s vaňou, WC, do spálne s loggiou, do detskej izby prechodnej do detskej polizby. Byt je po rekonštrukcii /2007/. V rámci rekonštrukcie boli vymenené: bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, PVC podlaha v obývačke v imitácii parkiet, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, dlažba v predsieni, kuchyni, kúpeľni i na WC. V celom byte sú pôvodnéinteriérové dvere. Stierky a maľovky v celom byte, zrekonštruované rozvody vody a odpadu. V cene ostáva drevená kuchynská linka do tvaru "L" so vstavanou rúrou, plynovou varnou doskou, digestor. V spálni na mieru robené vstavané skrine, rol-dory sú aj v predsieni. Mesačné náklady iba 120,-€ vrátane FO/ 4 osoby + elektrina + plyn. Slušný vchod a milí susedia, iba 2 byty na poschodí. Obytný dom je po rekonštrukcii" je zateplený, nové brány i zvončeky, nové schránky. Zaujímavosťou tohto bytu je predkupné právo na odkup strechy nad bytom a možnosť zobytnenia priestoru vo výmere 60m2 / - rámci celkového bytového domu je polovica strechy takto už vystavaná a zobytnená.... Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, blízko OC KOCKA, LIDL, zastávky MHD, základná škola bez prechodu cez hlavnú cestu, škôlka, gymnázium, park, detské ihrisko. Parkovanie možné pri bytovom dome. Voľný dohodou! Možný úver. Cena 159.900,- € konečná vrátane provízie. Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým