Realitný software a portály LIVINGLIONREAL, s.r.o. (47): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerát3-izb., Lotyšská, Podunajské Biskupice, lodžia, 7.p./7 [ID:RE0004539-19-000086]

Pred 2 dňami

Bratislava - Podunajské Biskupice
117.000 EUR

3-izb., Lotyšská, Podunajské Biskupice, lodžia, 7.p./7

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Lotyšská, Podunajské Biskupice. Výmera 66 m2 + zasklená lodžia 4 m2, nachádza sa na 7. poschodí/7 zatepleného panelového domu s výťahom. K bytu patrí pivnica. Byt bol rekonštruovaný postupne, posledná rekonštrukcia v roku 2017 – kuchyňa, podlahy, kúpeľňa, bezpečnostné dvere. V byte sú plastové okná, lodžia je zasklená – fínskym posuvným systémom. Na oknách sú sieťky so žalúziami. Byt sa môže po dohode predať aj so zariadením. Výborná občianska vybavenosť - zdravotné stredisko, obchody, školy, škôlky, parkovanie pri dome. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Pri Šajbách, Rača, lodžia, 3 p/6

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Pri Šajbách, Rača. Výmera 74 m2, nachádza sa na 3. p./6 panelového bytového domu s výťahom. K bytu patrí pivnica a samostatný skladový uzamykateľný priestor na prízemí. Byt pozostáva z priestrannej vstupnej haly, z ktorej je vstup do jednotlivých izieb, kuchyne, kúpeľne a WC. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2009. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou v tvare L, so spotrebičmi a jedálenským stolom so stoličkami, s bodovým stropným osvetlením. Z kuchyne je vstup na lodžiu s výmerou 3,47 m2. Obývacia izba má výmeru 19 m2, spálne 17 m2 a 12 m2. Dve izby sú orientované na východ, obývacia izba a kuchyňa na juhozápad. V kúpeľni je umiestnený sprchový kút, umývadlo so skrinkou, práčka. Pri rekonštrukcii bola v kúpeľni a kuchyni vymenená nová elektrická inštalácia. V hale je vstavaná skriňa a taktiež centrálna klimatizačná jednotka, ktorá zabezpečuje komfortnú pocitovú teplotu celého bytu. Okná sú plastové, podlahy v izbách laminátové, v hale a kuchyni dlažba. Dom je zateplený, momentálne sa plánuje výmena výťahov. V tesnej blízkosti domu je škôlka, zastávka MHD, ľahký prístup na obchvat mesta, občianska vybavenosť. Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Opletalova, DNV, predzáhradka, park. státie, novostavba 2013

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Opletalova, Devínska Nová Ves, kolaudácia r. 2013. Výmera 56,78 m2 + predzáhradka 31 m2 Dispozícia pozostáva: predsieň, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora s plochou 1,83 m2. Byt sa predáva čiastočne so zariadením. Mesačné náklady sú cca 120,- €/3 osoby + energie. K bytu prislúcha i parkovacie miesto. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Jakubovo nám., Staré Mesto, 3.p./5, terasa

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jakubovo nám., Bratislava. Výmera bytu 62 m2 + terasa 9,15 m2 + murovaná pivnica 25 m2, nachádza sa na 3. poschodí/5 tehlového domu bez výťahu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov, nové plastové okná a má vlastné plynové kúrenie a ohrev vody, podlahy, zánovná kúpeľňa, WC, kuchynská linka. Mesačné náklady sú cca 200,- €. V blízkosti je výborná občianska vybavenosť , 5 min chôdze Eurovea, divadlo, pešia zóna a tiež dobré dopravné spojenie do celej Bratislavy ako aj na obchvaty a diaľnicu. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Záporožská, Petržalka, 10 ročný dom

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Záporožská, začiatok Petržalky, 10 ročná stavba. Výmera 51 m2 + 2 x balkón, nachádza na 4. poschodí/4 tehlového domu s výťahom. K bytu patrí pivnica. V byte je vstupná predsieň, obývačka spojená s kuchynským kútom a vstupom na balkón, spálňa so vstupom na balkón, kúpeľňa, WC. Okolo bytového domu prechádza „Petržalské korzo“ a cyklistický chodník, ktorý sa napája na hrádzu pozdĺž Dunaja, ktorá vedie do Rakúska i Čunova. Skvelé možnosti športového vyžitia (cyklotrasa, tenisové kurty, fitnescentrá, atď.) Výborná občianska vybavenosť (v pešej dostupnosti štátne a súkromné materské škôlky, školy, zdravotné stredisko), vo vedľajšom dome potraviny Malina (otvorené každý deň v týždni do 22:00 hod.) a lekáreň. V pešej dostupnosti zdravotné stredisko (všeobecný lekár, detský lekár a pod.). Skvelá dostupnosť na diaľnicu (4 min. autom) a s pešou dostupnosťou do centra mesta. K bytu možnosť i dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži 20.000,- € K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Račianska, Nové Mesto, balkón, kompletná rekonštrukcia

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Račianska, pri Račianskom mýte. Rozloha bytu je 53 m2 + 2 m2 - pivničný priestor, menší balkón, nachádza sa na 10 p/11, výhľad na Slavín a mesto. Dispozícia: dve samostatné izby, kuchyňa s obývačkou, samostatné WC, menší balkón. Kompletná 4-ročná rekonštrukcia (okná, elektrika, voda, kúpeľňa, wc, stierky, maľovky, podlahy. Kuchynská linka na mieru, nové interiérové a bezpečnostné vchodové dvere. Bytovka kompletne zrekonštruovaná (zateplená, nová strecha, nový výťah, vymenená elektrika aj stupačky, vchod a kamerový systém. Bývanie ako v novostavbe. Lokalita: pri dome Tesco Expres, 4 minút pešo sú dopravné uzly a zastávky Račianske a Trnavské mýto, 8 minút pešo sú obchodné domy Central a Blumentál. Parkovanie zozadu na ulici J. C. Hronského a park pod domom. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Matejkova, Karlová Ves, lodžia, garážové státie

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbovy byt v Karlovej Vsi, časť Dlhé Diely, Matejkova ul. Byt je na 1.poschodi z 2, orientovaný JZ smerom, v tichej lokalite, s rozlohou 55m2 + lodžia, a pivnica, s možnosťou garážového státia vo vchode domu. Byt bol malo obývaný, v perfektnom stave, má predsieň, spoločne obývaciu časť s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu a samostatné WC. V celom byte sa nachádzajú plávajúce podlahy, v kúpeľni a na WC dlažba, na oknách sú vnútorné žalúzie. Byt má samostatné kúrenie, priamo v byte je kotol. Celkové mesačne náklady na prevádzku bytu, vrátane všetkých energií, predstavujú 70,- €. V dome je výťah, kolaudovaný bol r. 2006. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť - obchody, pošta, škola, škôlka, MHD. Cena bytu 138.000,- €. Cena garážového státia 13.000,- € K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Betliarska, objekt Melrose, 6.p./7, novostavba 2010

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Betliarska, Petržalka, objekt Melrose, kolaudácia v r. 2010. Výmera 51 m2 + pivnica 2 m2 + francúzsky balkón, nachádza sa na 6. p./7 s výťahom. Byt sa predáva so zariadením. Je svetlý, otočený na východ s výhľadom na hrad. Mesačné náklady sú cca 120,- € + energie. V objekte je možné využívať bazén, posilňovňu, reštauráciu, nachádza sa tu recepcia. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Čiernovodská, Vrakuňa, 10 p./12, lodžia

Ponúkame na predaj pekný svetlý 3 izbový byt na ul. Čiernovodská, Vrakuňa s výhľadom na Bratislavu a Karpaty. Výmera 69 m2 s lodžiou + pivničná kobka, nachádza sa na 10 p/12, orientácia: východ/ juhozápad, Vybavenie: - 2x vstavaná skriňa (rolldor) - kuchyňa komplet vybavená spotrebičmi– umývačka riadu, plynový sporák, chladnička s mrazničkou, teplovzdušná rúra, digestor; - presvetlená kúpelňa s rohovou vaňou a toaletou, - v každej izbe rovnaké plávajúce podlahy, - dlažba v kúpeľni a vo vstupnej chodbe; - plastové okná so žalúziami, - v obývačke a v spálni sú vonkajšie plastové zatemňovacie rolety - bezpečnostné prvky - vchodové dvere a výťahy fungujú na bezpečnostný čip, Dispozícia bytu: - vstupná chodba so vstavanou skriňou a dlažbou, - veľká kúpeľňa - prechodná hala 12 m2 so vstavanou skriňou so zrkadlom, - 3 samostatné neprechodné izby – spálňa 12 m2, obývacia izba 16 m2 a detská izba 8,2 m2. Výhody tohto bývania: - v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, MŠ, ZŠ, jasle a obchody (Tesco, Billa, Lidl), - pešia zóna a lesopark s cyklotrasou a novým detským ihriskom, Malý Dunaj, - výhľad na Bratislavu a Karpaty; - bonusom je bezproblémové parkovanie zaručené priamo pred bytovým domom - dostupnosť MHD (65, 75, 87, 201, 202) Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým

3-izb., Budatínska, Petržalka, 2.p./12 [ID:RE0004539-19-000076]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
139.900 EUR

3-izb., Budatínska, Petržalka, 2.p./12

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Budatínska, Petržalka. Výmera 70 m2, kuchyňa bola zväčšená o lodžiu, nachádza sa na 2.p./12 panelového domu s výťahmi. K bytu patrí pivnica. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, drevená podlaha, dlažba v kuchyni, kúpeľni, kúpeľňa spojená s WC, 2 x rolldoor. V bytovom dome boli rekonštruované výťahy, strecha, plánované zateplovanie. Výborná občianska vybavenosť - školy, škôlky, nákupné centra, ihrisko, park, nemocnica, pošta, reštaurácie, v blízkosti jazera Draždiak, cyklistickej trasy - hrádza... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým