Realitný software a portály LIVINGLIONREAL, s.r.o. (33): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

2-izb., Račianska, Nové Mesto, 8 p/11, dom zateplený

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Račianska, Nové Mesto pri Račianskom mýte. Výmera 54 m2 + balkón, nachádza sa na 8. poschodí/11 zatepleného panelového domu s výťahmi. K bytu patrí pivničná kobka. Byt je v pôvodnom stave, v byte je nová elektroinštalácia, bezpečnostné dvere zn. Adlo, v izbách sú pôvodné drevené parkety. Bytový dom je zateplený, nový vstup, výťah, strecha. Pozemok je vysporiadaný. Výborná lokalita – širšie centrum. V okolí OC Centrál, Tesco, Samoška, obchody, reštaurácie, parky, detské ihriská, pošta, úrady, banky, výborná dostupnosť do historického centra a pod K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
garzónka, Nám. hraničiarov, lodžia, kompl.rekonštrukcia, so zariadením

Ponúkame na predaj slnečnú garzónku na ul. Nám. hraničiarov, Petržalka. Výmera 33 m2, lodžia, nachádza sa na 2. poschodí/12 panelvého domu s výťahmi. K bytu patrí pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2014, ktorá zahŕňa: plastové okná, rekonštrukciu kúpeľne, plávajúce podlahy, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi (elektrická rúra, elektrická varná doska, digestor) výmena interiérových dverí, nábytok. Veľkou prednosťou je priestranná lodžia o rozlohe 6m2 ktorá je vďaka preskleniu plne využiteľná v letnom aj zimnom období Byt sa predáva kompletne zariadený a je vhodný k okamžitému nasťahovaniu. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, nákupné centrá Aupark aj Eurovea, zastávky MHD. Úplne centrum mesta len 5 min električkou. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Hubeného, Krásňany, tehlový dom, vlastné vykurovanie

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Hubeného, Rača – Krásňany. Výmera 52 m2, tehlový dom, bez balkóna, nachádza sa na štandardnom 1. poschodí/3 bez výťahu (pod bytom je prízemný byt). Byt je po staršej kompletnej rekonštrukcii: nová elektroinštalácia, plastové okná, drevené parkety, rolldoor, kúpeľňa, WC, kuchynská linka, bezpečnostné vstupné dvere. Byt sa predáva čiastočne so zariadením. V byte je samostatné kúrenie. Izby sú samostatné. V okolí kompletná občianska vybavenosť, materská a základná škola, zdravotné stredisko, pošta, kúpalisko, supermarkety. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Bosákova, začiatok Petržalky, novostavba 2010

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Bosákova, Petržalka v novostavbe r. 2010. Výmera 65,36 m2 + 3 x balkón o celkovej výmere 9,17 m2 (z toho 2 francúzske balkóny z izieb) + príručný sklad 3,92 m2, byt sa nachádza na 2. poschodí/18. V byte sú plastové okná, kuchynská linka s ostrovčekom od Sýkora, vstavané spotrebiče – mikrovlnka, rúra, sklokeramická varná doska, digestor, chladnička, mraznička, umývačka riadu, kúpeľňa je s vaňou, samostatné WC. Podlahy sú plávajúce, bezpečnostné dvere zn. Adlo. V chodbe a v spálni je vstavaná skriňa. Obývačková stena je tiež od Sýkora. Mesačné náklady sú 155,- €. Bytový dom má recepciu, pred vchodom je átrium s fontánou. Výborná lokalita v tesnej blízkosti centra mesta, zastávky MHD, obchody – TPD, Billa, Albero, trhovisko, Samoška, reštaurácie a vzhľadom na polohu na začiatku Petržalky aj výbornú dostupnosť mesta a hlavných cestných ťahov. Zastávka električiek 5 minút chôdze, prechádzka do centra mesta cez sad J.Kráľa cca. 20 min, most Apollo a prístavný most autom 2 minúty. Cena je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
1-izb., J. Matúšku, Topoľčany, pôvodný stav

Ponúkam na predaj 1-izb. byt na ul. Janka Matúšku, Topoľčany. Výmera 35 m2, nachádza sa na 1. poschodí (nie prízemie)/7 zatepleného panelového domu s novým výťahom. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Okná sú drevené, v izbe sú drevené parkety, v kuchyni lino, kúpeľňa murovaná. Dispozícia pozostáva z chodby, kúpeľňa spojená s WC, veľká kuchyňa, možnosť využívať ako kuchyňu spojenú s obývačkou, samostatná spálňa. V blízkosti sa nachádzajú potraviny Billa, Lidl, Tesco, nákupné stredisko, škola, škôlka, blízkosť centra aj k obchvatu z mesta Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Pridať k zaujímavým
3-izb., Lietavská, Petržalka, čiastočná rekonštrukcia

Ponúkame vám na predaj čiastočne nanovo zrekonštruovaný 3ii byt s loggiou na Lietavskej ul. v Petržalke, 70m2 vrátane loggie, pivnica 1,7m2. Nachádza sa na klasickom 2. poschodí/12 obytného domu s 2 výťahmi / nákladný, osobný/. Obytný dom nie je terasovitý!!! Pod bytom je ešte byt na klasickom 1.p. Výborné parkovanie na priestrannom parkovisku priamo pri dome. Nová rekonštrukcia zahŕňa: nové bezpečnostné vchodové dvere, nové biele drevené dvere a zárubne + nové hranaté kľučky, nové stierky a omietky v celom byte, nové zásuvky a vypínače, nové plávajúce podlahy. Rekonštrukcia z r. 2008: plastové okná so žalúziami, keramická dlažby predsieni, kompletne zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou, umývadlom a práčkou, samostatné zrekonštruované WC, nová čiastočná elektroinštalácia v kúpeľni, wc a v kuchyni, menená kuchynská linka so spotrebičmi (plynová varná doska, elektrická rúra), zväčšenie obývačky o halu a to zbúraním nenosnej priečky. Dispozičné riešenie: Byt pozostáva zo vstupnej malej predsiene, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, samostatnej priestrannej spálne, veľkej obývacej izby /zrušená priečka/, samostatnej veľkej detskej izby, priestrannej kuchyne s loggiou. Bytový dom: Panel, zateplený, výmena stúpačiek (je v pláne), nové plastové vchodové dvere, plastové okná v spoloč. priestoroch domu. Okolie bytového domu pôsobí príjemne a kľudne. Občianska vybavenosť: Potraviny (Billa, Lidl, Tesco), Pekáreň, Škola, Škôlka, Nemocnica, Lekáreň, Kostol, Pošta, Posilňovňa, Reštaurácie, jazero Draždiak (10 min. pešou chôdzou), Za domom bežecká dráha, Petržalská hrádza pre športové vyžitie(10 min. autom), veľa zelene v blízkosti domu, hrádza, relax, športové využitie, ľahká dopravná dostupnosť do centra mesta, napojenie na obchvat a pod. Bezproblémové parkovanie pred domom aj za domom, detské ihrisko, MHD 3min. od bytového domu. Byt je orientovaný na dve svetové strany: 2 izby (16m2) a (12m2) a kuchyňa s loggiou na východ - orientácia do tichej strany a parčíka, spálňa 10m k parkovisku - na západ. Mesačné náklady: 100,- €/osoba u správcu aj s FO, 20,- € elektrina + 5,- € plyn Byt bez akýchkoľvek tiarch, možný úver. Kúpou ihneď voľný. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Medveďovej, Ovsište, kompletná rekonštrukcia

Ponúkam na predaj 2-izb. byt na ul. Medveďovej, Petržalka – Ovsište. Výmera 52,54 m2, bez balkóna, nachádza sa na 7.p./8 zatepleného panelového domu s novým výťahom. K bytu patrí pivničná kobka. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: boli vymenené elektrické rozvody (revízna správa), plastové okná, nové stierky, maľovka, plávajúce podlahy, dlažba, v kúpeľni je vaňa, umývadlo so skrinkou, zrkadlová skrinka, v kuchyni je nová kuchynská linka Ikea so zabudovanými spotrebičmi: elektrický sporák, sklokeramická plynová varná doska, digestor, umývačka riadu, chladnička je samostatne stojaca, drez spolu s batériou je kameninový. Kuchynská linka je podsvietená s LED osvetlením. Nové interiérové dvere so zárubňami, vstupné dvere sú bezpečnostné zn. Scherlock. Izby sú samostatné, nepriechodné. Mesačné náklady sú veľmi nízke 104,- €. Byt je svetlý otočený na východ. Bytový dom je zateplený, nová strecha, nová vstupná brána s elektrickým vrátnikom, nový výťah, kamerový systém, boli vymenené stúpačky, na poschodí sú 3 byty. Podiel na pozemku pod domom je odkúpený. Byt je situovaný v časti Petržalka - Ovsište, 10 min. do centra, okamžitý príjazd na Prístavný most a most Apollo, v blízkosti sú zastávky MHD, školy a škôlky, detské ihriská, Ekonomická Univerzita, nákupné strediská (Tesco, Coop) s reštauráciami a službami, neďaleko hrádza na cyklistiku a korčuľovanie.

Pridať k zaujímavým
1-izb., Znievska, Petržalka, 12 p/12 po rekonštrukcii

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Znievska, Petržalka. Výmera 35 m2, nachádza sa na 12 p./12 zatepleného panelového domu s výťahmi. K bytu patrí pivnica. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, je bez kuchynskej linky. Byt je otočený na východ. Občianska vybavenosť tejto lokality je veľmi dobrá, v blízkosti je mnoho obchodných reťazcov, škôlka, ZŠ, neďaleko je zdravotné stredisko a nemocnica. Dopravná dostupnosť do centra, do iných častí Bratislavy ako aj v rámci Petržalky je dobrá autom aj MHD. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 1.700,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým
2-izb., Žilinská, Staré Mesto, tehlový dom, 60 m2

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Žilinská, Staré Mesto. Výmera 60 m2, tehlový dom, 4p./4 (nadstavba 1986) bez výťahu, bez balkóny. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Izby sú samostatné, nepriechodné. Mesačné náklady sú 200,- €/3 osoby + energie. Byt je otočený do dvora – kuchyňa, izba, do ulice obývačka. Parkovanie je možné vo dvore, výborná lokalita, centrum mesta na pešo do 5 minút. K cene bude pripočítaná sprostredkovateľská provízia 2.000,- € v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým

3-izb., Svetlá, Staré Mesto, terasa, 5.p./9 [ID:RE0004539-18-000271]

Pred mesiacom

Bratislava - Staré Mesto
239.000 EUR

3-izb., Svetlá, Staré Mesto, terasa, 5.p./9

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej kľudnej časti Starého mesta Bratislavy – Slávičie údolie/Svetlá. Výmera 84 m2 + terasa cca 8 m2, byt sa nachádza na 5. poschodí/9, výťah. K bytu patrí pivnica. Orientácia bytu je na JZ s luxusným výhľadom. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE BYTU vstupná hala kompletne zariadená kuchyňa spojená s obývacou časťou a terasou dve samostatné izby, z jednej z nich vstup na terasu pivnica kúpeľňa s vaňou a práčkou samostatné WC kombinovaná podlaha – dlažba, plávajúca podlaha, koberec plastové okna terasa NADŠTANDARDNÉ ZARIADENIA & VÝHODY Alarm Zabudovaný trezor Bezpečnostné dvere Vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie v spálni Výborná lokalita rezidenčná štvrť Starého mesta, historická časť v dochádzkovej vzdialenosti Byt je možno kúpiť vrátane GARÁŽE s elektrickou bránou na diaľkové ovládanie nachádzajúca sa cca 50 m od domu. Byt je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Je možné ho financovať aj HÚ. Cena bytu bez garáže 239.000,- EUR. Garáž v prípade kúpy spoločne s bytom ponúkame za 33,000 EUR. Cena je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, v rámci ktorej Vám zabezpečíme: - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s kolkom na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66,- € - kompletný právny servis zabezpečený interným právnikom /vypracovanie zmluvy o budúcej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, plnomocenstiev, dodatkov, preberacieho protokolu.... Informácie o ponúkanej nehnuteľnosti a obhliadky si môžete dohodnúť na telefónnom čísle: 0907 407 754, 0948 598 398, 0903 853 035, prípadne email: lionreal@lionreal.sk Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

Pridať k zaujímavým