Realitný software a portály LIVINGINFOMA Business Trading, spol. s r.o. (4): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nebytové priestory na Kozej v Bratislave_výhodné reality [ID:728]

Pred 4 rokmi

Bratislava - Staré Mesto
230.000 EUR

Nebytové priestory na Kozej v Bratislave_výhodné reality

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza na ulici Kozia Palisády v Bratislave. Je to nebytový priestor o výmere 100m2. Je po kompletnej rekonštrukcii, samostatný vstup z ulice, samostatne kúrenie ,vlastná pivnica ,WC, sprcha, kuchynka.

Pridať k zaujímavým
Nové domy v Senci – výhodné reality

Ponúkame na predaj rodinné domy typu bungalovov 3+kk, ktoré sa nachádzajú v novej obytnej štvrti Senec Gardens. ROZMERY A CENNÍK nájdete v priloženom obrázku. Tehlová novostavba, vlastné kúrenie plynovým kotlom, ktorý je predpokladom nízkych mesačných nákladov. Dom sa predáva v štádiu holobytu s možnosťou doriešenia kuchynskej linky, podláh, interiérových dverí a ostatného štandardu podľa vlastného výberu materiálu.

Pridať k zaujímavým
Pozemok v Modre 800 m2- výhodné reality

Ponúkam na predaj pozemok v lokalite Modre - Vŕšky nad lokalitou Martinák. V ponuke je pozemok o výmere sú 800 m². K pozemku vedie momentálne iba spevnená cesta, ale v budúcnosti sa bude realizovať asfaltová cesta. Inžinierske siete sú v dosahu, cca 50 m od hranice pozemku. Celý pozemok sa nachádza v intraviláne v regulačnej zóne U17. V cene sú zahrnuté všetky poplatky. Cena : 70€/ m² Pre viac informácií som Vám k dispozícii! Ing. Milan Nehaj tel.: 02 4342 15 31 mobil: 0905 619 295 e-mail: infoma@infoma.sk

Pridať k zaujímavým

Obchodné priestory na Dunajskej ulici v Bratislave [ID:624]

Pred 5 rokmi

Bratislava - Staré Mesto
632.000 EUR

Obchodné priestory na Dunajskej ulici v Bratislave

Ponúkame na predaj obchodný priestor v centre mesta, na Dunajskej ulici. Nachádza v polyfunkčnom komplexe postavenom v roku 2010. Priestory majú 195m2. Je možné ich užívať ako kancelárie, prípadne na rôzne druhy obchodných prevádzok. Má samostatné meranie elektrickej energie, samostatné meranie a nastavovanie kúrenia - chladenia. K priestoru je možné dokúpiť dve parkovacie miesta. Cena vrátane DPH: 758400-€.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania