Realitný software a portály LIVINGRIVERS Real Estate (23): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerátŠtvorizbový byt s výhľadom na Kolibe [ID:RE0002866-18-000115]

Pred 5 dňami

Bratislava - Nové Mesto
309.000 EUR

Štvorizbový byt s výhľadom na Kolibe

Slnečný štvorizbový byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe uzatvoreného areálu na Tupého ulici, v hornej rade bytových domov. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchynskej a jedálenskej časti, troch spální, šatníka, kúpeľne a toalety, samostatnej toalety a balkóna. Z bytu je pekný výhľad na mesto. K bytu prislúcha pivnica a dve parkovacie státia uzatvorené automatickou garážovou bránou, ktoré je možné dokúpiť za 30.000 €. Byt je vhodný pre pokojné rodinné bývanie v blízkosti prírody a neďaleko centra mesta.

Pridať k zaujímavým

Priestranný trojizbový byt [ID:RE0002866-18-000112]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
219.000 EUR

Priestranný trojizbový byt

Trojizbový byt sa nachádza v jedenásťročnej novostavbe vo vyhľadávanej časti Petržalky vzdialenej len pár minút od centra mesta. Priestranný byt pozostáva zo vstupnej haly, slnečnej obývacej izby, samostatnej kuchyne, dvoch spální, kúpeľne, toalety a balkóna. Výborná dispozícia poskytuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie. Byt bol pôvodne štvorizbový a jednoduchou dispozičnou úpravou je možné zmeniť to. K bytu patrí murovaná pivnica. V podzemnej garáži projektu je možné dokúpiť samostatnú garáž za 20.000 €. Tento slnečný byt je predurčený pre klienta, ktorý hľadá kvalitné bývanie v lokalite s dobrou infraštruktúrou a bohatou zeleňou.

Pridať k zaujímavým

Moderný trojizbový byt [ID:RE0002866-18-000110]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
260.000 EUR

Moderný trojizbový byt

Moderný byt sa nachádza v desaťročnej novostavbe v tichej lokalite Ružinova. Výborná dispozícia bytu poskytuje dostatok priestoru pre komfortné bývanie. Štýlovo zariadený byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby spojenej s jedálenskou a kuchynskou časťou, dvoch spální, kúpeľne a balkóna. K bytu je možné dokúpiť dve parkovacie státie v podzemnej garáži za 30.000 €. Byt je predurčený pre kvalitné rodinné bývanie v lokalite s dobrou infraštruktúrou a bohatou zeleňou.

Pridať k zaujímavým
Dom v Dojči s unikátnymi prvkami

Ponúkame na predaj rodinný dom posadený do záhorskej dediny Dojč, ktorá sa nachádza iba 5 min. autom od obľúbeného golfového strediska Šajdíkove Humence. Je to lokalita na pomedzí troch štátov – Slovenska, Rakúska a Českej republiky a iba 20 minút je odtiaľ výjazd na diaľnicu D2 Dom je rozložený do dvoch častí – pôvodný tehlový dom z roku 1963, ktorý bol rekonštruovaný, zateplený a obložený lícovými tehličkami má podlahovú plochu 133 m2. Nová časť domu s podlahovou plochou 130 m2 bola pristavaná v roku 2008 a je veľmi prakticky a dizajnovo citlivo napojená na starý dom. Tvár domu tvorí spodná časť od kuchyne, cez obývaciu izbu, jedáleň až po zimnú záhradu. Zo všetkých týchto miestností sú vytvorené priehľady do zeleného exteriéru vďaka eurooknám od podlahy po strop. Dominantami domu sú dve úplne originálne kachľové pece a keramický kuchynský sporák v dome. Tie plnia vykurovaciu funkciu a sú aj dizajnovými prvkami domu. Dom disponuje modernou BRUNER VYKUROVACOU CENTRÁLOU, ktorá riadi všetky vykurovacie spôsoby – radiátory, podlahové kúrenie a podlahové konvektory. Všetky interiérové dvere sú z masívu, taktiež unikátna kuchyňa je robená na mieru s masívneho dubu so zabudovanými spotrebičmi. Exteriér tvorí dvor a záhrada s celkovou výmerou 1019 m2,s možnosťou dokúpenia ďalších parciel o veľkosti 1464 m2. Čarom dvora je zeleň s jazierkom a rybkami, altánky, orech vedľa zimnej záhrady. Ten v letných slnečných dňoch príjemne tieni zimnú záhradu aj posedenie na terase. Dom a pozemok má napojenie na tieto inžinierske siete – elektrina, voda, plyn, dve studne, žumpa (v Dojči nie je kanalizácia). Dispozícia domu má potenciál a môže slúžiť ako jeden celok na celoročné rodinné bývanie, tak aj na rekreačné účely a ubytovávanie hostí, kedy sa vytvoria dva separátne vstupy a dva separátne byty so samostatnými kuchyňami, kúpeľňami a WC. Aktuálne sú v dome tri spálne, tri kúpeľne s WC, dve obývacie izby, jedáleň, kuchyňa, zimná záhrada a galéria. V prízemnom podlaží je príprava na parnú saunu a ďalšiu kúpeľňu. Táto nehnuteľnosť bola vyzdvihnutá v časopisoch Čarovné Slovensko a Inspire News vďaka prevedeniu, použitým technológiám a jedinečným kachliam. Milovníkom golfu sú prístupné tri golfové ihriská – Penati Golf Resort Senica (Šajdíkové Humence) 5 min., Golf Club Pegas Lozorno 40 min., Golf Resort Skalica 30 min., pre tých, ktorí radi poznávajú kraj – dá sa navštíviť Baťov kanál v Skalici – turistická poznávacia vodná cesta, zrúcaniny hradov Korlátko, Plavecký hrad a Dobrá voda, mohyla M.R. Štefánika je vzdialená do polhodinky cesty odtiaľ. Blízko je Morava, slávna vinárska oblasť s názvom Pálava (Mikulov, Valtice), krásny Lednicko-Valtický areál vhodný pre turistov aj cykloturistov a taktiež Aqaland Moravia.

Pridať k zaujímavým

Byt na Kolibe v blízkosti zelene [ID:RE0002866-18-000101]

Pred mesiacom

Bratislava - Nové Mesto
205.000 EUR

Byt na Kolibe v blízkosti zelene

V nádhernom prostredí Cesty na Kamzík ponúkame na predaj dvojizbový byt s veľkým balkónom orientovaným na zeleň. Nachádza sa v mestkej časti Bratislava – Nové Mesto, v bytovom dome z roku 2004 na 4. poschodí. Podlahová plocha bytu je 70 m2. Dispozičné usporiadanie je funkčné a vzdušné. Vstup cez predsieň je do dvoch nepriechodných izieb, vpravo je obývacia izba s otvorenou dispozíciou kuchyne a vľavo je spálňa. Z predsiene sa vstupuje tiež do kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Kúrenie bytu je zabezpečené vlastným kotlom pripojeným na termostat, v celom byte je podlahové kúrenie. Kuchyňa je vybavená všetkými základnými spotrebičmi. Úložný priestor je vyriešený šatníkovými skriňami na chodbe a v spálni. Byt je presvetlený vďaka orientácii na Východ a Západ a vďaka veľkým francúzskym oknám v oboch miestnostiach. Benefitom bytu je jeho umiestnenie na tichej ulici v privátnom projekte a priamy kontakt so zeleňou cez priehľady okien a balkóna. Je vhodný pre ľudí, ktorí popri pracovnom mestskom živote v dostupnosti mestských tepien vyhľadávajú bývanie v pokojnej zóne pre odpočinok po práci a relax cez víkend. Byt sa predáva s parkovacím státím v garáži, ktorého cena je 12.000 EUR.

Pridať k zaujímavým

Byt v novom projekte AHOJ PARK [ID:RE0002866-18-000100]

Pred mesiacom

Bratislava - Nové Mesto
139.000 EUR

Byt v novom projekte AHOJ PARK

V obytnej štvrti Pod Briežkami v Bratislave – Novom Meste v novovzniknutom rezidenčnom projekte AHOJ PARK ponúkame na predaj dvojizbový byt s funkčnou dispozíciou rozdelenou na obývaciu izbu s otvorenou dispozíciou kuchyne a samostatnú spálňu. Výmera bytu je 44,65 m2 a pozdĺž oboch izieb je balkón s výmerou 11,25 m2. Byt sa predáva v stave holobyt, čo je výhodou pre tých, ktorí môžu zhmotniť svoje predstavy pri dovybavení bytu, a to od podláh, cez dlažby, obklady a sanitu až po interiérové dvere a kuchynskú linku. Fotografie použité v ponuke sú vizualizáciou. Nachádza v bloku A a je orientovaný na južnú stranu, čiže bude svetlý, teplý a orientovaný do vnútrobloku. Spolu s bytom sa predáva parkovacie státie v podzemnej garáži, ktorého cena je 8000 EUR. Pri klientovi – platcovi DPH je možné od celkovej ceny odpočítať DPH. Projekt AHOJ PARK tvoria tri samostatne stojace obytné domy, ktoré spoločne vytvárajú príjemný vnútroblok so zeleňou a relaxačnou zónou. Výstavba začala v roku 2016 a kolaudácia / odovzdávanie bytov sú naplánované na posledný štvrťrok 2018. Nosný systém novostavby je železobetónový skelet, priečky sú z muriva a sadrokartónu. Stavba bude zateplená, okná a balkónové dvere sú plastové s trojsklom. Kúrenie bude spoločné z teplárne, v byte bude umiestnený oceľový doskový radiátor. Nový komplex nadväzuje na existujúcu obytnú štvrť s výbornou občianskou vybavenosťou a rozširuje ju smerom do centra mesta. Relaxačná zóna polootvoreného vnútrobloku, trávnaté pochy s vyrastenými stromami, detské ihrisko, lavičky a exteriérové fitness – to všetko vytvára oázu pokoja, príjemnú atmosféru a potrebnú intimitu pre pohodlný život v meste.

Pridať k zaujímavým

Jedinečná rodinná vila v tichom prostredí [ID:RE0002866-18-000097]

Pred mesiacom

Bratislava - Záhorská Bystrica
980.000 EUR

Jedinečná rodinná vila v tichom prostredí

Iba na chvíľu si zatvorte oči a predstavte si dokonalú harmóniu a pokoj. Teraz ich otvorte a prezrite si túto jedinečnú ponuku. Dom sa nachádza na upätí Malých Karpát v najlepšej časti Záhorskej Bystrice. Postavený je na dobre orientovanom pozemku v tichej lokalite, ktorý má dva prístupy a zo zadnej strany hraničí s koncom intravilánu obce. V rámci exteriéru sa kládol obrovský dôraz na vyváženosť jednotlivých prvkov. V záhrade tak môžete nájsť okrasné dreviny, stromy, bonsaje, či sukulenty na veľkých kamenných blokoch. Priestor domu je logicky rozdelený do dvoch podlaží. Suterén slúži ako zázemie domu, prízemie na každodenný život, pričom denná a nočná časť sú priestorovo oddelené. Samotná dispozícia bola navrhnutá tak, aby v dennej časti vytvárala priamu komunikačnú líniu s exteriérom. Prepojená kuchyňa s obývacím priestorom a priamy vstup do záhrady zaručujú neustály kontakt s tými najbližšími. Atmosféru v tej časti domu umocňuje priestrannosť a dominantný krb. V rámci realizácie boli použite tie najkvalitnejšie materiály. Technický štandard zhotovenia domu je veľmi vysoký. Počnúc dobrou klasickou tehlou až po drevené okná, je dom vybavený tak, aby uspokojil aj náročné požiadavky na bývanie. Kúrenie je v nehnuteľnosti zabezpečené plynovým kotlom VIESSMANN a teplo distribuované do priestoru prostredníctvom podlahového vykurovania v kombinácii s vykurovacími telesami v izbách. Samotný kotol funguje v kombinácii so solárnymi kolektormi umiestnenými na streche. Samozrejmosťou je aj chladenie v každej obytnej miestnosti, či napríklad inteligentný systém stmievania LUTRON. Ak ste si predstavovali v úvode harmóniu a pokoj presne takto, tak neváhajte a kúpte si ho, pretože takéto veci sa dajú kúpiť len výnimočne.

Pridať k zaujímavým

Exkluzívny trojizbový byt v centre mesta [ID:RE0002866-18-000094]

Pred 2 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
415.000 EUR

Exkluzívny trojizbový byt v centre mesta

Ponúkame na predaj exkluzívny trojizbový byt v jednom z najprestížnejších rezidenčných projektov v Bratislave FIVE STAR RESIDENCE. Byt s podlahovou plochou 123,5 m2 sa nachádza na šiestom poschodí s juhozápadnou orientáciou. Príjemný pocit pri vstupe do bytu vytvára veľkorysá vstupná hala, z ktorej sa plynule prechádza do dennej časti bytu, ktorá je tvorená obývacou izbou s jedálňou a kuchynským kútom. V byte sa nachádzajú dve samostatné priestranné spálne a tiež kúpeľňa a samostatná toaleta. Byt je vybavený nadštandardnými materiálmi a zariadený moderným štýlovým vybavením a zariadením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie. Komfortné bývanie je zabezpečené 2 garážovými státiami na 2. nadzemnom podlaží obytného domu (za doplatok 40.000 EUR). Byt je svojou polohou a zariadením vhodný pre náročnú klientelu hľadajúcu nadštandardné a moderné bývanie priamo v centre mesta.

Pridať k zaujímavým

Luxusný trojizbový byt v centre mesta [ID:RE0002866-18-000095]

Pred 2 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
332.000 EUR

Luxusný trojizbový byt v centre mesta

Ponúkame na predaj luxusný trojizbový byt v jednom z najprestížnejších rezidenčných projektov v Bratislave FIVE STAR RESIDENCE. Byt s podlahovou plochou 98,24 m2 sa nachádza na siedmom poschodí. K bytu patrí balkón s plochou 4,54 m2 s juhozápadnou orientáciou. Príjemný pocit pri vstupe do bytu vytvára veľkorysá vstupná hala, z ktorej sa plynule prechádza do dennej časti bytu, ktorá je tvorená obývacou izbou s jedálňou a kuchynským kútom. V byte sa nachádzajú dve samostatné priestranné spálne a tiež kúpeľňa a samostatná toaleta. Byt je vybavený nadštandardnými materiálmi a zariadený moderným štýlovým vybavením a zariadením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie. Komfortné bývanie je zabezpečené 2 garážovými státiami na 2. nadzemnom podlaží obytného domu (za doplatok 30.000 EUR). Byt je svojou polohou a zariadením vhodný pre náročnú klientelu hľadajúcu nadštandardné a moderné bývanie priamo v centre mesta.

Pridať k zaujímavým
Exkluzívny rodinný dom s krásnou záhradou a pozemkom

Ponúkame na predaj exkluzívny samostatne stojaci rodinný dom v krásnom zelenom prostredí. Pocit domova znásobuje nádherná záhrada s bazénom, kvalitné materiály použité v interiéri, priestranná terasa s vonkajším posedením a garáž pre dve autá s bránou na diaľkové ovládanie. Dom má sedem izieb, je trojpodlažný a jeho zastavaná plocha je 227 m2. Prvé nadzemné podlažie je rozdelené na dve obytné časti so samostatnými vstupmi, pričom každá časť je zároveň samostatným odberným miestom pre odber energií. Prvé nadzemné podlažie patriace k domu tvorí denná zóna s hlavným vstupom do domu, otvorenou dispozíciou obývacej izby s kuchyňou a jedálňou, priestrannou izbou, ktorá je momentálne upravená na šatník a hosťovskou toaletou. Samostatná obytná časť tohto podlažia má vlastný vchod a je momentálne upravená na 2-izbový byt. V prípade záujmu je možnosť opätovného spojenia oboch obytných častí do jedného celku. Druhé nadzemné podlažie tvorí nočná zóna, ktorá pozostáva z troch spální, veľkorysej terasy, dvoch balkónov, chodby s galériou, šatníka, toalety a kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou. Podzemné podlažie tvorí oddychová zóna so saunou a sprchovým kútom, s dvoma miestnosťami pre relax a fitness, toaletou a s miestnosťou pre odkladanie sezónnych vecí. Z obývacej izby na prvom nadzemnom podlaží je možné plynulo prejsť na terasu s pohodlným vonkajším posedením a do rozsiahlej záhrady s kompletnou záhradnou úpravou, automatickým zavlažovaním, vlastnou studňou a bazénom. Súkromie v záhrade a v dome zabezpečuje okolitá výsadba okrasných drevín a vysoký plot zo stromov. Dom je zateplený, steny sú z tehál Porotherm, sedlová strecha je atypická, strešná krytina je z pálených škridiel, okná na dome sú hliníkové, samozrejmosťou je klimatizácia a zabezpečovacie zariadenie (alarm). Vykurovanie je ústredné s kondenzačným kotlom Buderus a plynovým kotlom Leblanc. V chodbe, v kuchyni, v obývacej izbe a v toalete na prvom nadzemnom podlaží je podlahové teplovodné kúrenie. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete – vodovod, kanalizácia, prípojka plynu, elektrická prípojka a telefónny rozvod. Za záhradou sa nachádza ďalší pozemok o veľkosti 2600 m2 (orná pôda), po reklasifikácii vhodný na výstavbu. V okolí domu sa nachádza široké spektrum služieb a občianskej vybavenosti: potraviny, reštaurácie a kaviarne, trhovisko, zdravotné stredisko s lekárňou, wellness, pošta, kostol, škola a škôlka. Neďaleko sa nachádza promenáda pri Malom Dunaji a lesopark s možnosťou športového vyžitia a voľnočasových aktivít (ihriská, fitness, tenis, futbalový štadión, cyklotrasa, korčuľovanie). V blízkosti domu sa nachádza zastávka MHD, veľmi dobré napojenie na rôzne smery Bratislavy.

Pridať k zaujímavým