Realitný software a portály LIVINGRIVERS Real Estate (26): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Byt s atmosférou na prestížnej adrese [ID:RE0002866-19-000013]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
550.000 EUR

Byt s atmosférou na prestížnej adrese

Ponúkame na predaj výnimočný štvorizbový byt v Starom meste. Byt je situovaný na vyvýšenom prvom poschodí v historickej budove na tichej ulici. Byt pozostáva zo vstupnej haly, z ktorej plynulo prejdeme do priestrannej obývacej miestnosti s krbom a jedálenským kútom, ďalej nasledujú tri obytné miestnosti s veľkorysou výmerou. Izby sú v jednej línii, s možnosťou voľby priechodnosti, v strednej izbe je výstup na balkón orientovaný do ulice. Zázemie bytu tvorí kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, dve veľké komory a samostatná kuchyňa. k bytu prislúcha pivnica o výmere 5,30 m2. Historický nádych a jedinečnú atmosféru bytu dotvárajú vysoké stropy a pôvodné drevené parkety na celom pôdoryse bytu. Táto nehnuteľnosť je vhodná pre klienta, ktorý túži po byte s dušou a rád by pretavil svoje predstavy o domove do reálnej podoby.

Pridať k zaujímavým
Moderný dvojizbový byt v projekte Zuckermandel

Moderný dvojizbový byt sa nachádza v prestížnom projekte Zuckermandel. Štýlovo kompletne zariadený byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchynskej časti, spálne, šatníka, kúpeľne s toaletou a balkóna. Veľkoryso presvetlený byt má krásny výhľad na Dunaj. K bytu patrí pivnica. Parkovacie státie v podzemnej garáži je možné prenajať za doplatok 150 €/ mesačne. Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorý chce bývať v blízkosti centra mesta a mať v okolí kompletnú občiansku vybavenosť.

Pridať k zaujímavým

Atraktívny mezonetový byt s terasou [ID:RE0002866-19-000003]

Pred týždňom

Bratislava - Staré Mesto
390.000 EUR

Atraktívny mezonetový byt s terasou

Ponúkame na predaj atraktívny mezonetový štvorizbový byt s priestrannou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste. Byt s podlahovou plochou 143,81 m2 sa nachádza na 6. poschodí tehlovej nadstavby skoladuovanej v r. 2006. Patrí k nemu priestranná terasa s plochou 56,75 m2. Byt je orientovaný na všetky svetové strany, vďaka tomu je krásne presvetlený. Má atypickú dispozíciu, ktorá svojím riešením zaručuje komfortné bývanie. Na 1. NP sa nachádza vstupná predsieň s priestranným šatníkom. Na 2. NP sa prechádza interiérovým schodiskom, ktoré je umiestnené vo vstupnej predsieni. Schodisko vyúsťuje do veľkorysého otvoreného priestoru, v ktorom sa nachádza kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou. Z obývacej izby sa vstupuje do ďalšej časti bytu, ktorá je tvorená hlavnou spálňou, ktorá má vlastnú kúpeľňu s vaňou, sprchovým kútom a samostatnou toaletou. V byte sa nachádzajú ďalšie dve spálne, pre ktoré je k dispozícii ďalšia kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Na terasu sa vstupuje z obývacej izby a dvoch spální. Byt je vyhotovený v kvalitnom prevedení, vo všetkých izbách sú laminátové podlahy, v kuchyni a v kúpeľniach dlažba. Okná sú plastové, izby sú klimatizované, zábradlie schodiska je vyložené vitrážovým sklom. V spálniach sa nachádzajú vstavané skrine. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s barovým pultom a vstavanými spotrebičmi. Vlastné kúrenie a ohrev TÚV je v byte zabezpečené plynovým kotlom Buderus. K bytu patrí pivnica cca 4 m2. Pri riešení nadstavby bol dom kompletne zrevitalizovaný, zateplený, realizovala sa nová strecha, nový výťah a vstupné dvere na čip. Parkovanie je možné v bezprostrednej blízkosti domu v podzemnej garáži na Nám. M. Benku s možnosťou dohodnúť výhodné ročné parkovanie. Lokalita je dobre dostupná, v okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a prístup k MHD.

Pridať k zaujímavým

Exkluzívny apartmánový byt s terasou [ID:RE0002866-18-000141]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
758.333,33 EUR

Exkluzívny apartmánový byt s terasou

Exkluzívny apartmánový byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na piatom a šiestom nadzemnom podlaží. Mezonet bude dokončený v štádiu holobytu. K apartmánovému bytu je možné dokúpiť pivnicu a tri podzemné parkovacie státia. Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín. Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja. Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Pridať k zaujímavým

Mezonetový apartmánový byt s priestrannou terasou [ID:RE0002866-18-000142]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
575.000 EUR

Mezonetový apartmánový byt s priestrannou terasou

Mezonetový apartmánový byt s priestrannou terasou sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na šiestom a siedmom nadzemnom podlaží. Mezonet bude dokončený v štádiu holobytu. K apartmánovému bytu je možné dokúpiť pivnicu a dve podzemné parkovacie státia. Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín. Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja. Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Pridať k zaujímavým

Luxusný apartmánový byt s priestrannou terasou [ID:RE0002866-18-000143]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
389.031,85 EUR

Luxusný apartmánový byt s priestrannou terasou

Luxusný apartmánový byt s priestrannou terasou sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na šiestom nadzemnom podlaží. Apartmánový byt bude dokončený v štádiu holobytu. K bytu je možné dokúpiť pivnicu a podzemné parkovacie státie. Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín. Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja. Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Pridať k zaujímavým

Moderný apartmánový byt [ID:RE0002866-18-000144]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
337.062,03 EUR

Moderný apartmánový byt

Moderný apartmánový byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na piatom nadzemnom podlaží. Apartmánový byt bude dokončený v štádiu holobytu. K bytu je možné dokúpiť pivnicu a podzemné parkovacie státie. Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín. Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja. Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Pridať k zaujímavým

Luxusný mezonetový byt s terasou [ID:RE0002866-18-000139]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
983.333,33 EUR

Luxusný mezonetový byt s terasou

Luxusný mezonetový byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na piatom a šiestom nadzemnom podlaží. Mezonet bude dokončený v štádiu holobytu. K bytu je možné dokúpiť pivnicu a štyri podzemné parkovacie státia. Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín. Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja. Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Pridať k zaujímavým

Moderný mezonetový byt s terasou [ID:RE0002866-18-000140]

Pred 3 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
750.000 EUR

Moderný mezonetový byt s terasou

Moderný mezonetový byt sa nachádza v rezidenčnom komplexe Bezručova Residence na ôsmom a deviatom nadzemnom podlaží. Mezonet bude dokončený v štádiu holobytu. K bytu je možné dokúpiť pivnicu a dve podzemné parkovacie státia. Bezručova Residence reprezentuje elegantné riešenie modernej funkcionalistickej architektúry s pozoruhodnými historickými reáliami v jedinečnom prostredí Starého Mesta. Projekt je navrhnutý vo vysokom štandarde materiálového a technického vybavenia. Byty sú riešené ako luxusné trojizbové až päťizbové jednotky s funkčne využitým priestorom a disponujú krásnymi výhľadmi na Modrý kostolík, Staré Mesto, či Slavín. Rezidencia sa nachádza pár minút pešej chôdze od historického centra Bratislavy, v blízkosti nákupného centra Eurovea a nábrežia Dunaja. Rezidenčný projekt ponúka spojenie kvalitného bývania na prestížnej adrese v lokalite so strategickou polohou a zároveň bezprostrednou blízkosťou historického centra mesta. Bezručova Residence je jednoducho bývanie bez kompromisov.

Pridať k zaujímavým

Trojizbový byt v PANORAMA CITY [ID:RE0002866-18-000123]

Pred 4 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
332.500 EUR

Trojizbový byt v PANORAMA CITY

Trojizbový byt sa nachádza v atraktívnom prostredí novovzniknutého Bratislavského nábrežia v projekte Panorama City. Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s otvorenou dispozíciou kuchynskej a jedálenskej časti, dvoch spální, kúpeľne a toalety. Z priestrannej obývačky je výstup na balkón o výmere 6 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka a parkovacie státie v podzemnej garáži. Tento moderný byt je predurčený klientovi, ktorý túži po nadštandardnom kozmopolitnom bývaní na skok do centra. Projekt Panorama City je polyfunkčný komlex, ktorý tvorí ďalšie epicentrum mestského života vedľa SND a nákupného centra Eurovea. Je zaujímavý architektúrou s dvomi ikonickými vežami originálneho trojuholníkového tvaru.

Pridať k zaujímavým