Realitný software a portály LIVINGORBIS Realitná kancelária s.r.o. (36): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerát3 izb. byt - M. Sch. Trnavského, Dúbravka [ID:RE0003635-19-000086]

Pred 2 dňami

Bratislava - Dúbravka
165.000 EUR

3 izb. byt - M. Sch. Trnavského, Dúbravka

3 izb. byt - Bratislava IV - Dúbravka - M. Sch. Trnavského. Kompletná rekonštrukcia, byt má 85m2 + loggia cca 18m2, poschodie 10/14, zateplenýtehlový dom s výťahom, zrekonštruované vstupné dvere, výťahy a spoločné stúpačky. V byte sú plastové okná, nové podlahy, zánovná kuchynská linka, nová kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné wc, šatník, klimatizácia. K bytu je komora priamo na poschodí pri byte. K bytu prislúcha pivnica v suteréne. Orientácia na V a J. Možný predaj so zariadením. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izb. byt - Šalviová ulica, Ružinov [ID:RE0003635-19-000087]

Pred 2 dňami

Bratislava - Ružinov
147.000 EUR

2 izb. byt - Šalviová ulica, Ružinov

2 izb. byt - Bratislava II - Ružinov - Šalviová ulica. Kompletná rekonštrukcia, byt má 48m2, poschodie 9/9, balkón, panelový dom s výťahom. V byte sú plastové okná, repasované drevené parkety, rolldoor, nová kuchynská linka, nová kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné wc. K bytu prislúcha pivnica. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 izb. byt - Kazanská ulica, Podunajské Biskupice [ID:RE0003635-19-000088]

Pred 2 dňami

Bratislava - Podunajské Biskupice
159.900 EUR

3 izb. byt - Kazanská ulica, Podunajské Biskupice

3 izb. byt - Bratislava II - Podunajské Biskupice - Kazanská ulica. Novostavba Valerian, byt má 70,05m2 + balkon 5,28 + loggia 2,86m2, poschodie 2, tehlový dom s výťahom, kamerový systém. Byt je v štandardnom vybavení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. Kuchyňa spojená s obývačkou, samostatné spálne. Izby sú nepriechodné. Kúpeľňa s vaňou, samostatné wc. Byt je nadštandardne zariadený, nábytok na mieru, klimatizácia. Orientácia bytu na JV, na rodinné domy. K bytu prináleží murovaná pivnica. Možnosť kúpy garážového státia + 9.000€. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

2 Garzonka - Vranovská ulica, Petržalka [ID:RE0003635-19-000083]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
109.900 EUR

2 Garzonka - Vranovská ulica, Petržalka

2 Garzonka - Bratislava V - Petržalka - Vranovská ulica. Pôvodný stav, byt má 36m2, poschodie 3/8, bez loggie, panelový dom s výťahom. V byte sú plastové okná, zvyšok bytu v pôvodnom stave, vhodný na prerobenie podľa vlastných predstáv. Umakartová kúpeľňa a wc. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

3 izb. byt - Smolenická ulica, Petržalka [ID:RE0003635-19-000084]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
147.000 EUR

3 izb. byt - Smolenická ulica, Petržalka

3 izb. byt - Bratislava V - Petržalka - Smolenická ulica. Čiastočná rekonštrukcia, byt má 70m2, poschodie 2/12, loggia, zateplený panelový dom s výťahom, vchod po rekonštrukcii. V byte sú plastové okná, nové podlahy, zánovná kuchynská linka, staršia rekonštrukcia kúpeľne s vaňou + wc. Predaj bytu so zariadením. Byt má veľkú obývačku s krbom na etanol. K bytu prislúcha pivnica. Náklady na 2 osoby sú 150€. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým
2 izb. byt s balkónom, Ružinov - Exnárova ulica, KOMPLET REKONŠTRUKCIA (2019), na 7p.

2 izb. byt s balkónom, Ružinov - Exnárova ulica, KOMPLET REKONŠTRUKCIA (2019), na 7p. Kompletná rekonštrukcia 2019, byt má 39m2, poschodie 7., balkón, Ešte neobývaná rekonštrukcia so zmenou dispozície. Kuchyňa s obývačkou, samostatná spálňa. V byte sú nové plastové okná, menené rozvody elektriny, nové interiérové dvere a bezpečnostné dvere. Nová kúpeľňa s vaňou, samostatné wc. Moderná kuchynská linka s kvalitnými VSTAVANÝMI SPOTREBIČMI v záruke s komplet návodmi vrátane umývačky riadu. V chodbe sa nachádza vysokokvalitná dlažba, rolldorová šatníková skriňa s posuvnými dverami a vešiaková stena s botníkom, ktoré boli VYROBENÉ NA MIERU. Orientácia bytu na východ. K bytu prislúcha pivnica. Bytový dom je zateplený s novým výťahom, nová brána na čip. Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná. K cene bude pripočítaná provízia 2000,-€ pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj pekný priestranný 3izb. byt v NOVOSTAVBE KOLOSEO. Byt má výmeru 81,88 m2 + 11,63 m2 loggia, na 9/10 p

Ponúkame na predaj pekný priestranný 3izb. byt v NOVOSTAVBE KOLOSEO. Byt má výmeru 81,88 m2 + 11,63 m2 loggia a nachádza sa na 9/10 poschodí tehlového domu s dvoma výťahmi. Dispozícia bytu: predsieň s dvoma rolldoormi, priestranná obývačka s kuchyňou a výstupom na loggiu, dve samostatné izby, kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou, samostatné WC a veľká zasklená loggia. Byt je vynikajúco dispozične riešený, všetky izby sú plnohodnotne veľké a NEPRIECHODNÉ. Byte je v nadštandardnom vybavení, kvalitné drevené parkety, kuchynská linka Hanák so vstavanými spotrebičmi. Kúpeľna s vaňou aj spchovým kútom, WC s umývadielkom, zasklená loggia fínskym systémom po celej dĺžke loggie. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2007, nachádza sa v ňom kamerový systém, recepcia so strážnou službou, dva výťahy. Byt má vynikajúcu orientáciu do tichého vnutrobloku a na východ. K bytu je možné prikúpiť aj parkovacie státie v cene + 12.000 eur. V cene bytu je započítaná aj provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

3 izb. byt - Martinengova ulica, Staré mesto [ID:RE0003635-19-000074]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Staré Mesto
260.000 EUR

3 izb. byt - Martinengova ulica, Staré mesto

3 izb. byt - Bratislava I - Staré mesto - Martinengova ulica. Kompletná rekonštrukcia, byt má 83m2 + 2x loggia, poschodie 3/3, tehlový dom s výťahom. Dom z roku 1994. V byte sú plastové okná, nové podlahy, nová kuchynská linka, rolldoor. Orientácia JV a SZ. K bytu prislúcha pivnica. Možnosť dokúpenia garážového státia + 10.000€. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

3 izb. byt - Na Piesku, Ružinov [ID:RE0003635-19-000076]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Ružinov
167.000 EUR

3 izb. byt - Na Piesku, Ružinov

3 izb. byt - Bratislava II - Ružinov - Na piesku. Novostavba 2010, byt má 76m2, poschodie 2/3, balkón, tehlový dom bez výťahu. Byt je v štandardnom vybavení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. Kuchyňa spojená s obývačkou, samostatné spálne. Kúpeľňa s vaňou, samostatné wc. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie miesto a murovaná pivnica, v cene. Mesačné náklady 150€ / 3 osoby. Predaj bytu so zariadením. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť výhodné financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

2 izb. byt - Martinčekova ulica, Ružinov [ID:RE0003635-19-000069]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Ružinov
152.000 EUR

2 izb. byt - Martinčekova ulica, Ružinov

2 izb. byt - Bratislava II - Ružinov - Martinčekova ulica. Kompletná rekonštrukcia, byt má 48m2, poschodie 9/12, loggia, panelový dom s výťahom. Kuchyňa spojená s obývačkou, samostatná spálňa. Kúpeľňa so sprchovým kútom a wc. Zasklená loggia cca 5m2, s izolačnými sklami ktorá je celoročne využívateľná. Predaj so zariadením a spotrebičmi. Orientácia na JZ. K bytu prislúcha komora na poschodí. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým