Realitný software a portály LIVINGORBIS Realitná kancelária s.r.o. (55): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Nový inzerát1 izb. byt - Bajkalská ulica, Nové mesto [ID:RE0003635-18-000478]

Pred 5 dňami

Bratislava - Nové Mesto
120.000 EUR

1 izb. byt - Bajkalská ulica, Nové mesto

1 izb. byt - Bratislava III - Nové mesto - Bajkalská ulica. Novostavba III Veže 2009, byt má 39m2, poschodie 17/22, bez balkóna, tehlový dom s výťahom. Byt je v štandardnom vybavení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. Predáva sa kompletne zariadený. Kúpeľňa s vaňou a wc. Byt je orientovaný na V, výhľad na jazero Kuchajda. Náklady na prevádzku sú cca 120€ + elektrina 15 €. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izb. byt - Martinčekova ulica, Ružinov [ID:RE0003635-18-000479]

Pred 5 dňami

Bratislava - Ružinov
159.000 EUR

2 izb. byt - Martinčekova ulica, Ružinov

2 izb. byt - Bratislava II - Ružinov - Martinčekova ulica. Kompletná rekonštrukcia, byt má 48m2, poschodie 9/12, loggia, panelový dom s výťahom. Kuchyňa spojená s obývačkou, samostatná spálňa. Kúpeľňa so sprchovým kútom a wc. Zasklená loggia cca 5m2, s izolačnými sklami ktorá je celoročne využívateľná. Predaj so zariadením a spotrebičmi. Orientácia na JZ. K bytu prislúcha komora na poschodí. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izb. byt - Sklenárova ulica, Ružinov [ID:RE0003635-18-000477]

Pred 5 dňami

Bratislava - Ružinov
141.000 EUR

2 izb. byt - Sklenárova ulica, Ružinov

2 izb. byt - Bratislava II - Ružinov - Sklenárova ulica. Kompletná rekonštrukcia, byt má 57m2, poschodie 5/6, balkón, panelový dom s výťahom. V byte sú nové plastové okná, podlahy, nová kuchynská linka so spotrebičmi, nová kúpeľňa so sprcovým kútom, samostatné wc. V byte sú komplet nové rozvody. Predaj bytu s čiastočným zariadením. Orientácia na V. K bytu prislúcha pivnica. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

1 izb. byt - Vyšehradská ulica, Petržalka [ID:RE0003635-18-000474]

Pred týždňom

Bratislava - Petržalka
95.000 EUR

1 izb. byt - Vyšehradská ulica, Petržalka

1 izb. apartmán - Bratislava V - Petržalka - Vyšehradská ulica. Novostavba Pegas 2010, apartmán má 36,24 m2 + balkón 8,1m2, poschodie 1/8, tehlový dom s výťahom. Štandardné vybavenie vrátane kuchynskej linky. Izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s vaňou a wc. Orientácia na JZ, výhľad na Rakúsko. Byt je komplet zariadený. Mesačné náklady 70 € / 1 osoba. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

2 izb. byt - Páričkova ulica, Ružinov [ID:RE0003635-18-000475]

Pred týždňom

Bratislava - Ružinov
189.000 EUR

2 izb. byt - Páričkova ulica, Ružinov

2 izb. byt - Bratislava II - Ružinov - Páričkova ulica. Čiastočná rekonštrukcia, byt má 58m2, poschodie 4/6, francúzsky balkón, tehlový dom s výťahom. V byte sú plastové okná, nová kúpeľňa so sprchovým kútom, rolldoor. Pôvodná kuchynská linka. Z bytu je pekný výhľad, nebude zastavaný. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

2 izb. byt - Latorická ulica, Podunajské Biskupice [ID:RE0003635-18-000473]

Pred týždňom

Bratislava - Podunajské Biskupice
99.000 EUR

2 izb. byt - Latorická ulica, Podunajské Biskupice

2 izb. byt - Bratislava II - Podunajské Biskupice - Latorická ulica. Čiastočná rekonštrukcia, byt má 56m2, poschodie 2/3, bez balkóna, zateplený panelový dom bez výťahu. V byte sú plastové okná, zánovná kuchynská linka, staršia rekonštrukcia kúpeľne so sprchovým kútom, samostatné wc. Izby sú nepriechodné. K bytu prislúcha pivnica. Orientácia na V, do dvora. Možnosť kúpy samostatnej murovanej garáže v garážovom dome na Dvojkrížnej ul. + 8.000,- €. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým
2 izb. byt - Hlavná ulica, Nová dedinka

Ponúkame na predaj útulný 2 izb. byt v Novej Dedinke, na Hlavnej ul. Byt má výmeru 47 m2, nachádza sa na 3 p. s výťahom, 4 ročná novostavba s výbornou občianskou vybavenosťou priamo v dome. Byt má samostatnú kúpeľňu s vaňou, samostatné wc, oddelená priestranná spálňa, kuchyňa spojená s obývačkou, loggia pozdĺž celej obývačky, priestranná murovaná pivnica. Byt má nízke mesačné náklady. Orientácia ja na Z. V priamo bytom dome sú k dispozícii potraviny, lekáreň, všeobecný lekár,oproti domu fitness centrum, pizzeria, kaviareň. Celkové zhrnutie: Byt v kľudnej časti obce s výbornou občianskou vybavenosťou na skok do Bratislavy. Byt je dispozične veľmi dobre rozložený, moderne zariadený, veľmi udržiavaný. Vhodný ako štartovacie bývanie pre mladých. K cene bude pripočítaná provízia vo výške 2.000€ pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

2 Garzonka - Slatinská ulica, Vrakuňa [ID:RE0003635-18-000470]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Vrakuňa
84.900 EUR

2 Garzonka - Slatinská ulica, Vrakuňa

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1-izbový /so zmenou dispozície na 2-izbový/ byt po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII. Byt má výmeru 35m2 a nachádza sa na 7/7 poschodí zatepleného panelového domu s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: - nová elektroinštalácia, vodoinštalácia , dlažba, plávajúca podlaha, obklady, sanita, kuchynská linka na mieru so zabudovanou teplovzdušnou rúrou, plynovou varnou doskou a digestorom - rolldoor v chodbe - spací kút na mieru, bezpečnostné dvere. Dispozícia bytu: Predsieň s rolldoorom, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, samostatná nepriechodná izby a kuchyňa spojená s obývačkou. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku. Byt je kúpu volný a možný predaj s kompletným zariadením. Bytový dom prešiel kompletnou revitalizáciou je zateplený, má vymenené vchodové brány, stupačky, schránky, schodisko, výťah, rekonštruovanú strechu a plánuje sa rekonštrukcia kotolne. K bytu prislúcha aj pivnica. Lokalita: Tichá lokalita s bezproblémovým parkovaním, s dobrou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti: Tesco, obchody, škola, škôlka, pošta, reštaurácie, zástavka MHD. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

1 izb. byt - Slatinská ulica, Vrakuňa [ID:RE0003635-18-000469]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Vrakuňa
84.900 EUR

1 izb. byt - Slatinská ulica, Vrakuňa

Ponúkame na predaj pekný slnečný 1-izbový /so zmenou dispozície na 2-izbový/ byt po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII. Byt má výmeru 35m2 a nachádza sa na 7/7 poschodí zatepleného panelového domu s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: - nová elektroinštalácia, vodoinštalácia , dlažba, plávajúca podlaha, obklady, sanita, kuchynská linka na mieru so zabudovanou teplovzdušnou rúrou, plynovou varnou doskou a digestorom - rolldoor v chodbe - spací kút na mieru, bezpečnostné dvere. Dispozícia bytu: Predsieň s rolldoorom, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, samostatná nepriechodná izby a kuchyňa spojená s obývačkou. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku. Byt je kúpu volný a možný predaj s kompletným zariadením. Bytový dom prešiel kompletnou revitalizáciou je zateplený, má vymenené vchodové brány, stupačky, schránky, schodisko, výťah, rekonštruovanú strechu a plánuje sa rekonštrukcia kotolne. K bytu prislúcha aj pivnica. Lokalita: Tichá lokalita s bezproblémovým parkovaním, s dobrou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti: Tesco, obchody, škola, škôlka, pošta, reštaurácie, zástavka MHD. K cene bude pripočítaná provízia pre RK, ktorá zahŕňa poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri , vrátane kompletného právneho servisu, služieb spojených s odovzdaním bytu a prepisom energií u dodávateľov, súčinnosť s financujúcou bankou klienta, resp. možnosť vybaviť najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom špecializovanej hypotekárnej spoločnosti - zdarma v cene. Vieme zabezpečiť najvýhodnejšie a najbezpečnejšie podmienky ochrany Vašich financií pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom vlastných zdrojov. Zabezpečenie promptného ohodnotenia nehnuteľnosti prostredníctvom nezávislého znalca akceptovaného všetkými bankovými inštitúciami.

Pridať k zaujímavým

3 izb. byt - Nad lúčkami, Karlova Ves [ID:RE0003635-18-000467]

Pred 2 týždňami

Bratislava - Karlova Ves
165.000 EUR

3 izb. byt - Nad lúčkami, Karlova Ves

4izb. byt Bratislava IV - Karlova Ves - Nad lúčkami, 80m2, 4/8p., s loggiou Bytový dom je 8 poschodový, zateplený, s novými stúpačkami, novou strechou, novým výťahom. Rekonštrukcia bytového domu prebehla v r. 2018. Byt bol dispozične zmenený zo 4 izbového na 3 izbový. Pôvodne dve malé izby spojené do jednej veľkej miestnosti, so zachovaním oboch zárubní, tým pádom možnosť jednoduchého opätovného rozdelenia. Všetky miestnosti majú samostatný vstup z haly. Slušný, pôvodný stav, murovaná kúpelňa, laminátové podlahy. Bytový dom je z 90tych rokov, zachovalý pôvodný stav interiéru bytu. Murovná kúpelňa, samostatné WC. Plastové okná a staršie bezpečnostné dvere Sherlock. Orientácia bytu je na východnú aj západnú stranu. Orientácia spálni do dvora, obývačka s kuchyňou vrátane loggie na mesto s panoramatickým výhľadom na celú Bratislavu. Krásne výhľady na mesto. Táto mestská časť disponuje najmä množstvom zelene a možnosťami športového vyžitia. Jeho nespornou výhodou je tiež vynikajúca občianska vybavenosť (školy, škôlky, úrady, zdravotné stredisko, obchody.. )a perfektná dostupnosť do centra (električka, MHD zástavky pešou chôdzou 2-3min.) Kúpou voľný. Bez tiarch. K bytu prislúcha aj spoluvlastnícky podiel na pozemku pod bytovým domom. Financovanie možné prostredníctvom úveru. Veľmi dobrí susedia, slušný tichý vchod. Zväčša pôvodní obyvatelia, stredná veková kategória. K bytu prislúcha štandardná latková pivnica na prízemí. Možnosť parkovania zdarma na rezidenčnú kartu obyvateľa m.č. Karlova Ves.

Pridať k zaujímavým