Realitný software a portály LIVINGSOTHIS realitná agentúra (70): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Predáme kompletne zrekonštruovanú garzónku v Rovinke.

Predáme kompletne zrekonštruovanú garzónku v Rovinke. Byt sa nachadza na 1 poschodí z 3. Bez výťahu, podlahové kúrenie. Nové plastové okno, plávajúca podlaha, nová kúpeľňa, sprchový kút., veľkosť 16 m2. Poloha bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a rýchlu dostupnosť do Bratislava. Nablízku bezproblémové verejné parkovisko. Hneď pri bytovke je obchodné centrum - obchody ako Billa, Pepco, DM, Pet Center, pekáreň, pizzeria.... a ďalšie. V obci Rovinka, sú vyborné športové možnosti, cyklotrasa, jazerá - Nové Košariská, Rovinka. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať Kvetka Hegewaldová 0915950636

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU rodinného domu v centre obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v úplnom centre obce Ivanka pri Dunaji. Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov, predáva sa v štádiu HOLODOM. Úžitková plocha domu je 140 m², nachádza sa na pozemku o veľkosti 600 m². Dispozícia rodinného domu:denná -nočná časť, kuchyňa s obývačkou a terasou. Ďalej sa v dome nachádzajú 3 samostatné izby, rodinná kúpeľňa a toaleta spojená , technicka miestnosť,práčovňa,samostatna toaleta. V celom dome je podlahové kúrenie,6 komorové okná s izolačným troj-sklom,veľa úložného priestoru. vstupna chodba,chodba,tri spálne Konštrukčné riešenie: • Zvislý nosný systém -murované steny z keramických tvárnic Wienerberger POROTHERM 30T Profi a 25 Profi • Vnútorné steny a stropy - sadrová omietka, sadrokartón – biely náter • Komínové teleso - Schiedel • Vonkajšia fasáda - zateplenie hrúbky 150 mm polystyrénom s kompletnou povrchovou úpravou • Klampiarske práce Výplne otvorov: • Okná INCON - plastové, farba antracit s izolačným troj-sklom • Vchodové dvere - plastové dvere s výplňou GAVA 913, farba antracit. Vykurovanie: • Spôsob vykurovania - podlahové vykurovanie. • Ohrev TUV a vykurovanie kotol typu Buderus kondenzačný Elektroinštalácie: • Rozvody - v dome sú kompletne zhotovené inštalácie elektriny podľa projektovej dokumentácie • Osvetlenie – vývody pre osvetlenie ukončené objímka a žiarovka • Príprava na elektrické žalúzie pri každom okne. Kanalizácia a voda: • V dome sú kompletne zhotovené inštalácie vody a odpadov podľa projektovej dokumentácie Terénne úpravy: • Záhrada -zarovnaná ornica pripravená pre záhradné úpravy • Vonkajšia terasa – zámková dlažba PREMAC • Chodníky a spevnené plochy -zámková dlažba PREMAC • Parkovacie státia -zámková dlažba PREMAC ******************************************************************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v zastavanéj časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj krásny oplotený stavebný pozemok 550m2 + pristupová cesta 75 m2 v zastavanéj časti obce Ivanka pri Dunaji s ovocnými stromami končiaci lesikom .IS-voda,elektrika,kanalizácia pred pozemkom. Šírka pozemku je 18 m. Orientácia pozemku: juhozápad. ************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj dvojpodlažný podpivničený 5 izbový rodinný dom blízkosti jazera v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj samostatne stojaci podpivničený 5 izbový rodinný dom blízkosti jazera v tichej lukratívnej, zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Celková úžitková plocha rodinného domu : 210 m2,výmera pozemku celkom : 600 m2. Dispozične riešenie rodinného domu : Prrízemie : vstupna chodba,chodba,hosťovska izba,kúpeľňa s toaletou,kuchyňa,obyvacia izba s výstupom do záhrady,schodisko na poschodie a pivničných priestorov + vstup do pivnice aj z vonku. Poschodie : scodisko,samostatna toaleta,samostatna kúpeľňa,šatník,tri spálne. Suterén : plne podpivničený (pivnica plne obyvateľná s pripravou na krb). Po menších úpravách možnosť dvojgeneračného bývania. Pozemok : zatrávnený,vysadené okrasné stromy,kríky ,závlaha,záhradný domček (18m2 s terasou) a krbom + teplá a studená voda, vonkajšia sprcha,panská toaleta,betonové chodníky+parkovacie státia,vstup na pozemok autom cez bránu na dialkové ovládanie,solárne panely na ohrev vody. Lokalita : -je predurčená na pokojné a kľudné bývanie blízko mesta ale zároveň blízko lesa a prírody aj pre rodinu s deťmi. Občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti, ako aj škôlka, škola, jazero na kúpanie, vlaková stanica. Kúpa je možná aj na HYPO. Rodinný dom je voľný okamžite. ****************************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOTAVBU 3 izbového bytu v ŠTANDARDE s pivnicu a s tromi parkovacími miestami a záhradou v rodinnom dome v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v rodinnom dome-(dvojdom). Celková výmera rodinného domu(bytu)je 161,61 m2 s toho obytná časť je vo výmere 104,16 m2 a pivničná časť vo výmere 57,45 m2. K bytu prináleží priľahlí pozemok (záhrada)-vo výmere 246 m2 a dve parkovacie státia pri dome a jedno pred domom. Byt sa nachádza v zástavbe nových rodinných domov v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Dispozícia rodinného domu (bytu) pozostáva: Vstupná chodba s priestorom pre rolldoor-šatník, schodisko,3 nepriechodné spálne, samostatná toaleta, Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom,toaletou,dvoj-umyvadlom.Veľká obývacia izba v otvorenej dispozícii s kuchyňou vo výmere 43,83 m2, komora,predpríprava na krb. Pivničná časť: Schodisko,veĺká chodba,dve miestnosti, každá má okno, podlahové kúrenie.Pivničné priestory je možné užívať ako obytný priestor, sklad, pracovňa, sauna,fitnes,hobby miestnosť. ************************ Technické parametre bytu: - Tehlová murovaná stavba  - Kompletné nové rozvody Inžinierskych sietí (voda, elektrina, tv, kanalizácia) - Nové omietky, základné maľovky - Kúrenie – podlahové (vrátane pivničnej časti), kotol zo zásobníkom - Nové podlahové izolácia a potery - Plastové okná 3 sklo (Salamander) - Príprava pre krb - Zateplenie + fasáda, sedlová strecha zo škridlovou krytinou - 2 x Parkovacie miesto – zámková dlažba - Oplotenie, nová drenáž pre dažďovú vodu, vsakovacia šachta - Vyrovnaný, vyčistený pozemok. **************************************** Dom sa predáva v štandarde - Bezpečnostné vchodové dvere - Plávajúce podlahy, dlažba  - Interiérové dvere zo zárubňami  - Komplet sanita, obklady, dlažba (wc – geberit 2x) Dokončenie – odovzdanie 11/2018 **************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 3 izbový podpivničený rodinný dom v zastavanéj časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj jednu polovicu dvojdomu v Ivanke pri Dunaji. Celková výmera rodinného domu(1/2)je 161,61 m2 s toho obytná časť je vo výmere 104,16 m2 a pivničná časť vo výmere 57,45 m2. K bytu prináleží priľahlí pozemok (záhrada)-vo výmere 246 m2 a dve parkovacie státia pri dome a jedno pred domom. Rodinný dom sa nachádza v zástavbe nových rodinných domov v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Dispozícia rodinného domu (1/2) pozostáva: Prízemie: Vstupná chodba s priestorom pre rolldoor-šatník, schodisko,3 nepriechodné spálne, samostatná toaleta, Kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom,toaletou,dvoj-umyvadlom.Veľká obývacia izba v otvorenej dispozícii s kuchyňou vo výmere 43,83 m2, komora,predpríprava na krb. Pivničná časť: Schodisko,veĺká chodba,dve miestnosti, každá má okno, podlahové kúrenie.Pivničné priestory je možné užívať ako obytný priestor, sklad, pracovňa, sauna,fitnes,hobby miestnosť. *********************************************************** Technické parametre rodinného domu: - Tehlová murovaná stavba  - Kompletné nové rozvody Inžinierskych sietí (voda, elektrina, tv, kanalizácia) - Nové omietky, základné maľovky - Kúrenie – podlahové (vrátane pivničnej časti), kotol zo zásobníkom - Nové podlahové izolácia a potery - Plastové okná 3 sklo (Salamander) - Príprava pre krb - Zateplenie + fasáda, sedlová strecha zo škridlovou krytinou - 2 x Parkovacie miesto – zámková dlažba - Oplotenie, nová drenáž pre dažďovú vodu, vsakovacia šachta - Vyrovnaný, vyčistený pozemok. **************************************** ************ Dom sa predáva v štandarde - Bezpečnostné vchodové dvere - Plávajúce podlahy, dlažba  - Interiérové dvere zo zárubňami  - Komplet sanita, obklady, dlažba (wc – geberit 2x) Dokončenie – odovzdanie 11/2018 **************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Predáme 4 izbový RD /s označním A2/ vo Vajnoroch - začiatok výstavby 1/2019 !!!

Predáme 4 izbový RD /s označním A2/ vo Vajnoroch - začiatok výstavby 1/2019 !!! Ide o dvojdom v novovzniknutom súkromnom areály. Celková plocha domu je 115,76 m2. Dom je jednopodlažný, prízemie: vstup, technická miestnosť, kúpeľňa, kuchyňa, chodba, obývacia izba. Horné poschodie: kúpeľňa a 3 izby. Dom sa predáva v stave štandard: vonkajšie fasády, oplotenie, terasa-dlažba, strešná krytina, podlahové kúrenie, samostatný kondenzačný kotol, steny vymaľované na bielo, sanita, podlahové krytiny - plávajúca podlaha lebo Vinyl podľa výberu, príprava na vonkajšie žalúzie, plastové okná, vstupné dvere hliník, interiérové dvere povrch laminát CPL - dekory podľa výberu, internet - optický kábel, zateplenie, bleskozvod, 2 parkovacie miesta. Koniec výstavby 12/2019. RD sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Vajnory. Vajnory si chránia svoju integritu stále je to dedina v meste. Táto pokojná obec sa nachádza na úpätí Malých Karpát, vybudovaná cyklotrasa - JURAVA, prírodná rezervácia Šúr, Vajnorské jazerá vhodné na kúpanie, vybudovaná infraštruktúra, blízkosť diaľnice, škola, škôlka, ZŠ, príjemné reštaurácie ladené v dedinskom kolorite, zaujímavé kultúrne podujatia.... Cena nehnuteľnosti vrátane pozemku je 246600 €. Veľkosť pozemku 215 m2. Neváhajte ma kontaktovať: Kvetka Hegewaldová 0915950636

Pridať k zaujímavým
Predáme 4 izbový RD /s označním B1/ vo Vajnoroch - začiatok výstavby 1/2019 !!!

Predáme 4 izbový RD /s označním B1/ vo Vajnoroch - začiatok výstavby 1/2019 !!! Ide o dvojdom v novovzniknutom súkromnom areály. Celková plocha domu je 120,51 m2. Dom je jednopodlažný, prízemie: vstup, technická miestnosť, kúpeľňa, kuchyňa, chodba, obývacia izba. Horné poschodie: kúpeľňa a 3 izby. Dom sa predáva v stave štandard: vonkajšie fasády, oplotenie, terasa-dlažba, strešná krytina, podlahové kúrenie, samostatný kondenzačný kotol, steny vymaľované na bielo, sanita, podlahové krytiny - plávajúca podlaha lebo Vinyl podľa výberu, príprava na vonkajšie žalúzie, plastové okná, vstupné dvere hliník, interiérové dvere povrch laminát CPL - dekory podľa výberu, internet - optický kábel, zateplenie, bleskozvod, 2 parkovacie miesta. Koniec výstavby 12/2019. RD sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Vajnory. Vajnory si chránia svoju integritu stále je to dedina v meste. Táto pokojná obec sa nachádza na úpätí Malých Karpát, vybudovaná cyklotrasa - JURAVA, prírodná rezervácia Šúr, Vajnorské jazerá vhodné na kúpanie, vybudovaná infraštruktúra, blízkosť diaľnice, škola, škôlka, ZŠ, príjemné reštaurácie ladené v dedinskom kolorite, zaujímavé kultúrne podujatia.... Cena nehnuteľnosti vrátane pozemku je 247.100 €. Veľkosť pozemku 221 m2. Neváhajte ma kontaktovať: Kvetka Hegewaldová 0915950636

Pridať k zaujímavým
Predáme 4 izbový RD /s označním B2/ vo Vajnoroch - začiatok výstavby 1/2019 !!!

Predáme 4 izbový RD /s označním B2/ vo Vajnoroch - začiatok výstavby 1/2019 !!! Ide o dvojdom v novovzniknutom súkromnom areály. Celková plocha domu je 115,76 m2. Dom je jednopodlažný, prízemie: vstup, technická miestnosť, kúpeľňa, kuchyňa, chodba, obývacia izba. Horné poschodie: kúpeľňa a 3 izby. Dom sa predáva v stave štandard: vonkajšie fasády, oplotenie, terasa-dlažba, strešná krytina, podlahové kúrenie, samostatný kondenzačný kotol, steny vymaľované na bielo, sanita, podlahové krytiny - plávajúca podlaha lebo Vinyl podľa výberu, príprava na vonkajšie žalúzie, plastové okná, vstupné dvere hliník, interiérové dvere povrch laminát CPL - dekory podľa výberu, internet - optický kábel, zateplenie, bleskozvod, 2 parkovacie miesta. Koniec výstavby 11/2019. RD sa nachádza v Bratislave v mestskej časti Vajnory. Vajnory si chránia svoju integritu stále je to dedina v meste. Táto pokojná obec sa nachádza na úpätí Malých Karpát, vybudovaná cyklotrasa - JURAVA, prírodná rezervácia Šúr, Vajnorské jazerá vhodné na kúpanie, vybudovaná infraštruktúra, blízkosť diaľnice, škola, škôlka, ZŠ, príjemné reštaurácie ladené v dedinskom kolorite, zaujímavé kultúrne podujatia.... Cena nehnuteľnosti vrátane pozemku je 253.800 €. Veľkosť pozemku 259 m2. Neváhajte ma kontaktovať: Kvetka Hegewaldová 0915950636

Pridať k zaujímavým

Predávame priestranný RD v Čunove. [ID:RE0003305-18-000172]

Pred mesiacom

Bratislava - Čunovo
350.000 EUR

Predávame priestranný RD v Čunove.

Ponúkame na predaj Rodinný dom v ČUNOVE. Pozemok má rozlohu 473 m2. Zastavaná plocha: 89,59 m2. Celková úžitková plocha RD je 143, 03 m2. Na pozemku sa nachádzajú všetky IS/voda, elektrika, plyn, kanalizácia, výhodou je studňa na pozemku. Záhrada má samo zavlažovací systém. Dom sa predáva komplet zariadený. Dispozíciu tvorí prízemie predsieň, samostatné WC s umývadlom, garáž a technická miestnosť s výstupom do záhrady, kuchyňa, priestranná obývacia izba s jedálňou s výstupom na terasu do záhrady. Poschodie je tvorené -3x samostatná izba /1 izba s vlastnou terasou/ samostatný šatník, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s umývadlom. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, plus množstvo športových aktivít na voľný čas a iné spestrenia života. K cene domu bude pripočítaná provízia pre RK. V prípade záujmu pre bližšie info alebo obhliadku ma neváhajte kontaktovať 0918 422 660

Pridať k zaujímavým