Realitný software a portály LIVINGSOTHIS realitná agentúra (61): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 5 izbového rodinného domu v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj 5 izbový dvojpodlažny rodinný dom, úžitková plocha 200 m2 na 700m2 pozemku v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Dispozícia rodinného domu: Prízemie : vstupná chodba , šatník ,hosťovská izba, toaleta,schodisko, kuchyňa s jedálńou a obývačkou s východom na zastrešenu terasu,dvojgaráž garáž. Podkrovie :rodičovská spálňa so šatníkom a vlastnou kúpelňou, detská izba , 2 kúpelne , obývačka s biliardom ktorá sa dá rozdeliť na 2 izby keďže má dostatok strešných okien , čím by vznikol 6 izbový rodinný dom. .Rodinny dom je napojeny na klimatizáciu. Pozemok upravený vysadené okrasné stromi,bazén,závlaha. FOTKY NA POŹIADANIE MAILOM. ************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame Vám na predaj 1izbový byt v tehlovom,zateplenom bytovom dome, v Ivanke pri Dunaji . 1izbovy byt 37 m2+ 13m2 pivnica,1p/4p.čiastočna rekonštrukcia. Dispozícia: Vstupná chodba,kúpeĺňa s toaletu,kuchyňa,obývacia izba rozdelená na dennú a nočnú časť. Pozemok pod stavbou je vysporiadaný. Parkovanie pred bytovým domom - bezproblémové. V blízkosti bytu je škola , obchod , zdravotné stredisko i centrum obce. Zároveň je aj neďaleko jazero+ a okolitá príroda. Obec Ivanka pri Dunaji poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a je prepojená množstvom cyklistických trás aj s okolitými dedinkami. ********************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho bezplatne sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na prenájom NOVOSTAVBU 5 izbového prízemného rodinného domu v Ivanke pri Dunaji s garážou.

Ponúkame na prenájom NOVOSTAVBU 5 izbového bungalovu v Ivanke pri Dunaji s peknou záhradou a garážou, statím pred garážou, zimná záhrada, terasa, voliera pre psa. Vynikajúca poloha na novej a najma pokojnej ulici iba 2 minuty peši od jazera, čo je veľmi vyhodné v lete pre ludi s deťmi. V dome je hala s kuchyňou a krbom, 2 kúpeľne a 4 izby, garáž je súčasťou domu čo je praktické, elektrická brána na garáži i vstupná brána, dom sa prenajíma komplet zariadený - všetky spotrebiče, umývačka riadu, práčka, vstavané skrine, 2x TV, internet, podlahové kúrenie, veľa úložného priestoru. Veľmi útulný dom a pekné okolie. ******************************************************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 533 m2 v obci Nová Dedinka.

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok 533 m2 ,prístup betónová cesta,chodníky,verejné osvetlenie v obci Nová Dedinka. Všetky inžinierske siete pred pozemkom.Śirka pozemku 18 m. ***************************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho bezplatne sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 3 izbový klimatizovaný byt s balkón parkovacím miestom, obklopený zeleňou v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj krásny , priestranný 3 izbový byt s príjemnou atmosférou v obľúbenej časti obce Ivanka pri Dunaji na 2 poschodí. Bytový dom má výhodu krásneho vonkajšieho prostredia : veľká trávnatá plocha s murovaným grilom, altánkom , lavičkami a ihriskom . Je obklopený stromami a neďaľeko sa nachádza jazero , ktoré sa v lete využíva aj na kúpanie.Riešenie bytu postytuje dostatok úložného priestoru , špajza a rolldory.Izby sú priestranné a svetlé. Byt má vlastné kúrenie aj klímu. K bytu prináleží parkovacie státie pod prístreškom. V rámci spoločných priestorov je k dispozícii veľká kočikáreň. Byt má pekný , veľký balkón 5,5x 1,5 m s výhľadom na zeleň.K bytu prináleží aj murovaná pivnica 1,55x1,85m. V prípade záujmu je možnosť dokúpiť garáž pod bytovým domom. Obec Ivanka pri Dunaji poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a je prepojená množstvom cyklistických trás aj s okolitými dedinkami.Neďaleko byt.domu sa nachádza autobusová zastávka. ********************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Hĺadáme na kúpu stavebný pozemok v Ivanke pri Dunaji.

Pre konkrétneho klienta zháňame stavebný pozemok v Ivanke pri Dunaji. Veĺkosť od 400-850 m 2. Pre ponuky ma prosím kontaktujte : na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 2 izbový byt v centre obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2. izbový byt (53 m2),ktorý sa nachádza vo výbornej tichej, kľudnej lokalite v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. V blízkosti bytu je škola , obchod , zdravotné stredisko i centrum obce. Zároveň je aj neďaleko jazero+ a okolitá príroda. K bytu prinaleží aj murovaná pivnica. Obec Ivanka pri Dunaji poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a je prepojená množstvom cyklistických trás aj s okolitými dedinkami. Dispozícia bytu: -obývacia izba , chodba,oddelená kuchyňa +špajz, nepriechodná spálňa, kúpelňa, samostatna toaleta, priestranná vstupna chodba . ****************************************************************** V Vprípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho bezplatne sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj záhradu v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok, vhodný na záhradu, elektrika na pozemku,voda -studňa. Možnosť využívať na rekreačné účely (vyhotovenie malej chatky). Nie je možné stavať rodinný dom. .Pozemok je oplotený. Možnosť postavať záhradný domček na ohlášku do 25m2 alebo zaparkovať mobilný dom ,kontajnerové domy-ako to robia na susedných pozemkoch.V blízkosti pozemku detské ihrisko + jazero,cyklotrasy,jazda na korčuliach,jazdenie na koňoch a vela iného... ******************************************************************************************************************* Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj dokončenu NOVOSTAVBU samostatne stojaceho rodinného domu v Bernolákove.

Ponúkame na predaj moderný5 izbový dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom s plochou strechou. Dispozícia rodinného domu: Prízemie: vstupna chodba,chodba,kúpeľňa s toaletou,kuchyňa,obyvacia miestnosť s výstupom na terasu a do záhrady,hosťovska izba,schodisko. Poschodie: schodisko,chodba,tri spálne,kúpeľňa s toaletou,šatník. Rodinný dom sa predáva v stave Holodom,vymalovaný na bielo,zástrčky,vypínače,kotol so zásobníkom,zarovnaný pozemok,predpríprava na alarm. ********************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho bezplatne sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj klimatizovanú NOVOSTAVBU 6 izbového dvojpodlažného,samostatne stojaceho rodinného domu v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 2-podlažného 6izbového rodinného domu s altánkom s celoročným využitím, záhradným domčekom, prekrytým parkovacím státim v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Rodinný dom bol skolaudovaný r. 2011. Dispozičné riešenie rodinného domu: vstupná chodba, pracovňa s rolldorom, hosťovská izba, obývacia izba s jedálňou a kuchyňou+ komora, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Dreveným schodiskom sa vstupuje do 1. podlažia : chodba, 4x samostatné izby-spálne z toho dve sú so vstupom na balkón, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, a samostatné toaleta. Úžitková plocha rodinného domu 195 m2, obytná plocha 155m2, pozemok 400m2, zastavaná plocha 98m2. Rodinný dom je napojenie na všetky inžinierske siete: kanalizácia, plyn, elektrina , voda + studňa. Záhrada má závlahový systém. Kúrenie a ohrev TÚV zabezpečuje plynový kondenzačný kotol Buderus , na prízemi je podlahové kúrenie, na poschodí radiátory. Rodinný dom a altánok má nainštalovanú klimatizáciu a alarm. Na pozemku je drevený záhradný domček. Pozemok je kompletne oplotený, brána na D.O., bránička. Dom sa nachádza v tichej slepej uličke . V prípade záujmu je možnosť ponechania zariadenia. V lokalite kde sa nachádza rodinný dom je aj súkromné detské ihrisko len pre obyvateľov danéj lokality.Rodinný dom sa nachádza pár minút od jazera a centra obce.Na pešo je dostupná- škola,škôlka obchody,banka. ***************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom. © 2019 NhtH

Pridať k zaujímavým