Realitný software a portály LIVINGSOTHIS realitná agentúra (64): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s terasou a záhradou v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji .

Ponúkame na predaj 4 izbový zariadený byt v rodinnom dome+ terasa a predzáhradka. Úžitková plocha bytu 111 m2. Pozemok 200 m2 Dispozícia bytu: - vstupná chodba,chodba,toaleta,kúpeĺňa,kuchyňa,obyvacia izba s krbom,tri spálne. Vlastné parkovanie pred domom. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v úplnom centre obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU dvoch 4 izbových rodinných domov v úplnom centre obce Ivanka pri Dunaji. Rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov, predáva sa v štádiu HOLODOM. Úžitková plocha domu je 107 m², nachádza sa na pozemku o veľkosti 393 m². Dispozícia rodinného domu:denná -nočná časť, kuchyňa s obývačkou a terasou je orientovaná na juho-východ. Ďalej sa v dome nachádzajú 3 samostatné izby, rodinná kúpeľňa a toaleta spojená s technickou miestnosťou. V celom dome je podlahové kúrenie,6 komorové okná s izolačným troj-sklom,veľa úložného priestoru. Konštrukčné riešenie: • Zvislý nosný systém -murované steny z keramických tvárnic Wienerberger POROTHERM 30T Profi a 25 Profi • Vnútorné steny a stropy - sadrová omietka, sadrokartón – biely náter • Komínové teleso - Schiedel • Vonkajšia fasáda - zateplenie hrúbky 150 mm polystyrénom s kompletnou povrchovou úpravou • Klampiarske práce Výplne otvorov: • Okná INCON - plastové, farba antracit s izolačným troj-sklom • Vchodové dvere - plastové dvere s výplňou GAVA 913, farba antracit. Vykurovanie: • Spôsob vykurovania - podlahové vykurovanie. • Ohrev TUV a vykurovanie kotol typu Buderus kondenzačný Elektroinštalácie: • Rozvody - v dome sú kompletne zhotovené inštalácie elektriny podľa projektovej dokumentácie • Osvetlenie – vývody pre osvetlenie ukončené objímka a žiarovka • Príprava na elektrické žalúzie pri každom okne. Kanalizácia a voda: • V dome sú kompletne zhotovené inštalácie vody a odpadov podľa projektovej dokumentácie Terénne úpravy: • Záhrada -zarovnaná ornica pripravená pre záhradné úpravy • Vonkajšia terasa – zámková dlažba PREMAC • Chodníky a spevnené plochy -zámková dlažba PREMAC • Parkovacie státia -zámková dlažba PREMAC -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 5 izboveho rodinného domu v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj samostatne stojaci dvojpodlažny rodinny dom v kľudnej slepej uličke v Ivanke pri Dunaji. Ide o 5-izbový dom s kvalitných materiálov vo vysokom prevedení s úžitkovou plochou 140m² je osadený na slnečnom pozemku s výmerou 583m². Dispozícia rodinného domu: 1. POSCHODIE : vstupna chodba-predsieň, hosťovská izba, technická miestnosť, kúpeľňa + toaleta, kuchyňa a schodisko na poschodie, priestranná obývacia miestnosť s jedáľňou.. 2 POSCHODIE : schodisko do galérie, 3 x spálňa, šatník, kúpeľňa s toaletou. Ponúkaný dom sa predáva v štádiu holodomu , čo necháva priestor novému majiteľovi dokončiť interiér podľa vlastných predstáv . Napojenie : na elektrinu, vodu, kanalizáciu + tepelné čerpadlo. ********************************************************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom s bazénom a dvojgarážou v blízkosti jazera v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj 5 izbový dvojpodlažny rodinný dom, úžitková plocha 200 m2 na 707m2 pozemku v slepej ulici neďaleko jazera s kruhovým bazénom a krásnou upravenou záhradou, obklopenou vekými okrasnými stromami ktoré poskytujú útúlné súkromie.Rodinny dom je napojeny na klimatizáciu. Dispozícia rodinného domu: Prízemie : vstupná chodba , šatník ,hosťovská izba, toaleta,schodisko, kuchyňa s jedálńou a obývačkou s východom na zastrešenu terasu,dvojgaráž garáž. Podkrovie :rodičovská spálňa so šatníkom a vlastnou kúpelňou, detská izba , 2 kúpelne , obývačka s biliardom ktorá sa dá rozdeliť na 2 izby keďže má dostatok strešných okien , čím by vznikol 6 izbový rodinný dom. ******************************************************************************************************************************* V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj 4 izbový byt , Bratislava- Vrakuňa-Rajecká ulica.

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový, dispozične veľmi dobre riešený byt vo Vrakuni na Rajeckej ulici. Úžitková plocha bytu je 88,28 m2 vrátane loggii 2m2, plus pivnica 4m2. K dispozícii je jedna spálňa, obývacia izba, dve samostatné nepriechodné izby, kuchyňa so zasklenou loggiou, samostatné WC, samostatná kúpeľňa , veľká chodba - hala a menšia chodba. Bytový dom bol v roku 2011 zateplený. V celej bytovke je menené plynové potrubie, vymenené stupačky (r.2017), nový výťah. LOKALITA : 50 metrov od bytovky sa nachádza pešia zóna a trh (obchody, CBA, Samoška, pošta, cukráreň, fitness, lekáreň, zdravotné stredisko a pod.). Škôlka a škola sú približne 5 minút pešo od bytovky. Zastávka na verejnú MHD je približne 80 metrov od bytovky . ************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s garážou v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s garážou v obci Ivanka pri Dunaji. Ide o samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom s terasou v lukratívnej časti v blizkosti jazera a zároveň aj centra obce Ivanka pri Dunaji. Jedná sa o lokalitu s NOVOSTAVBAMI a súkromným detským ihriskom kde majú prístup len obyvatelia daných nehnutelností. Materiál použitý pri stavbe domu YTONG-LAMBDA 375 hrúbka, polystyrén 10 cm. Dom je kompletne zariadený a pre nového majiteľa je výhodou, že sa stačí nasťahovať a bývať. Dom je zateplený, má plastové okná, 7 kom. profil, strešná krytina Mediterran, elektrika, voda, plyn, kanalizácia, podlahové kúrenie.Vykurovanie je zabezpečované plynovým kotlom Porotherm. Pozemok je zatrávnený,vysadené okrasné stromy+14 m vŕtaná studňa,altánok. Dom bol skolaudovaný 2/2017. ********************************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj nadštandartne zariadenu NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj nadštandartne zariadenu, skolaudovanu NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu . UP rodinného domu : 121 m2 Pozemok : 191 m 2 Dispozícia rodinného domu: Prízemie: vstupná chodba,toaleta,technická miestnosť,obyvacia izba spojená s kuchyňou+komora,s obyvacéj miestnosti výstup na záhradu. Poschodie:tri spálne kúpelňa,šatník. Rodinny dom je kompletne zariadeny a dokončeny. Záhrada je pekne udržiavana. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s garážou typu "BUNGALOV" s modernou architektúrou v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s garážou typu "BUNGALOV" s modernou architektúrou v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji. Rodinný dom má úžitkovú plochu 136,4 m2 . Pozemok rovinatý, vo výmere 607 m2 + 324 m2 časť lesa. Všetky IS, nová prístupová komunikácia, uličné osvetlenie. Pozemok je situovaný v tesnej blízkosti lesného porastu, súčasťou je časť lesa. Tehlová stavba s príjemnou architektúrou. Dom je dispozične rozdelený na veľkú dennú časť - obývačka spojená s kuchynským priestorom, vstupný priestor, toaleta, garáž. Nočna časť-3 samostatné izby, 2 x kúpeľňa . Konštrukčne riešenie domu:železobetónové základy, murivo - tehla (1 trieda - kalibrovaná), plastové okná 8 komorové, izolačné troj-sklo, podlahové kúrenie-kondenzačný plynový kotol, kompletné rozvody inžinierskych sietí (voda, elektrina, plyn, kanalizácia) . Potery, omietky, maľovky. Zateplenie 150 mm, fasáda . Plochá strecha zo zateplením Dom bude dokončený do stavu "HOLODOM" Tiché príjemné prostredie v zástavbe nových moderných rodinných domov. ****************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3 izbového bytu s parkovacím miestom +záhradka v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3 izbového bytu v prevedení HOLOBYT - s 2 parkovacími miestami +záhradka v centre obce Ivanka pri Dunaji. Dispozícia bytu: 2 parkovacie miesta,záhradka,vstupná chodba,toaleta s umyvadlom,obyvacia izba prepojena s kuchynským kútom,komora,kúpeľňa,dve spálne. ****************************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj NOVOSTAVBU 3 izbového bytu v prevedeni STANDARD + 2 parkovacie miesta a záhrada v Ivanke pri Dunaji.

Ponúkame na predaj 3 izbový mezonetový byt v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji.Byt bude vyhotovený v Standarde dvere dlažbaparkety atd. UP bytu 60 m2,záhrada121 m2,2 parkovacie miesta.Byt sa nachádza v rodinnom dome s dvoma 3 izbovýmí bytmi. Dispozícia bytu: PRÍZEMIE – obývacia izba s kuchynskou časťou s výstupom na terasu a do záhrady, samostatné wtoaleta. POSCHODIE – 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaleta. Konštrukcia – tehla zn. Heluz (30 cm) + zateplenie (12 cm) , vysoké stropy 3 m a 3,5 m, zatiaľ nemá energetický certifikát. Strecha – šikmá. Okná – plastohliníkové zn. Slovaktual pasiv 8000, vchodové hliníkové dvere s nerezovým madlom. Kúrenie – plyn, podlahové kúrenie zn. Uponor, podlahová izolácia v hrúbke 21 cm. Všetky IS (plyn, elektrina, kanalizácia, vodovod) + spoločná studňa, optický kábel. *********************************************************************************************************************** V prípade akýchkoľvek informácií alebo záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č.0905 281 609 alebo daniela.chobotova@sothis.sk Všetky technické údaje podliehajú zmenám a sú založené na informáciách poskytnutých majiteľom. V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám ho sprostredkujeme prostredníctvom našich zmluvných partnerov. Dokážeme sprostredkovať výhodnejšie úrokové sadzby resp. nižšie poplatky súvisiace s úverom

Pridať k zaujímavým