Realitný software a portály LIVINGRealitná agentúra T-KREDIT (46): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

2 IZBOVY BYT - NITRA [ID:RE0001599-18-000048]

Pred týždňom

Nitra
69.000 EUR

2 IZBOVY BYT - NITRA

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Nitre, OV, 5/7p.na Klokočine. Bytový dom je zateplený, kompletne rekonštruovaný vrátane výťahu a spoločných priestorov V byte sú vymenené plastové okná a bezpečnostné vchodové dvere, ostatné pôvodný stav. Kúpou ihneď voľný. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
RODINNÝ DOM - HRONSKÝ BEŇADIK !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hronský Beňadik, 14km od Zlatých Moraviec, 18 km od Levíc, 48 km od Nitry - výborné napojenie 1 km na rýchlostnú cestu R1 NR - BB. Jedná sa o priestranný, dvojpodlažný, čiastočne podpivničený rodinný dom s možnosťou využitia podkrovia. Dom pozostáva z prednej - novšej časti, ktorá bola kolaudovaná v roku 2000 a zadnej pôvodnej časti, postavenej cca v roku 1960. Predný dom - stavebný materiál kameň + tehla. Táto časť bola v roku 2018 kompletne zrekonštruovaná na úroveň novostavby. Rekonštrukcie v nasledovnom rozsahu: - nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, rozvody ústredného kúrenia + nový kotol, kanalizačné rozvody, komplet omietky, plávajúce podlahy 8 mm, nové latovanie, strešná krytina Tondach + paropriepustná fólia - predpríprava na využitie podkrovia, plastové okná trojsklo so sieťkami a vchodové dvere značky Aneko, zateplenie polystyrénom, vonkajšia fasáda, betónové dlažby, pripojenie na internet, satelitný príjem. Nehnuteľnosť je zabezpečená kamerovým systémom (kamera vysoké rozlíšenie 8Mgpix, 3TB, HDD pamäť). Dom pozostáva z 5 izieb, kuchyne s jedálňou, dvoch kúpeľní s WC, samostatného WC, dvoch lodžií. Zadná časť domu je - upravená na vstupnú chodbu, technickú miestnosť, sklad a letnú kuchyňu. Dom je čiastočne podpivničený. IS: Kúrenie - ÚK - plynový kotol - úsporný kondenzačný, kúpeľne a WC - podlahové vykurovanie Voda - v dome rozvody vody z verejného vodovodu + vlastná kopaná studňa určená na zavlažovanie Elektrina - 220V/380V, nová elektroinštalácia (meď), vypínače Legrand Odpad - verejná kanalizácia Na pozemku sa nachádza samostatná pivnica - využiteľná ako vínna pivnica. Pozemok má výmeru 933 m2, je rovinatý, široký, s vytvoreným parkovacím priestorom, betónové oplotenie z jednej strany. Dom je vhodný okrem bývania aj na podnikateľské účely, ako sídlo firmy, prípadne malá prevádzka. Obec má výbornú občiansku vybavenosť, škola, škôlka, obchody, pošta, lekáreň ... Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom - samostatný, 275 m², pozemok je ohradený, balkón [ID:97]

Pred týždňom

Hronský Beňadik/okres Žarnovica
133.000 EUR

RODINNÝ DOM - HRONSKÝ BEŇADIK !!! ZNÍŽENÁ CENA !!!

terasa, pivnica

Pridať k zaujímavým
STAVEBNÝ POZEMOK - HOSŤOVCE - NOVINKA!!!

!!! ODPORÚČAME !!! Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Hosťovce, 6 km od okresného mesta Zlaté Moravce. Pozemok má výmeru 899 m2, šírku cca 20m. Na pozemku je vybudované pripojenie na kanalizáciu a taktiež dovedená elektrina. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
RODINNÝ DOM - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - ČIERNE KĽAČANY

Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej hĺbkovej rekonštrukcii - ihneď obývateľný, v obci Čierne Kľačany - vzdialenosť od okresného mesta Zlaté Moravce - 6 km. Dom bol postavený v roku 1965, stavebný materiál - pálená tehla + kváder. Dom je po kompletnej rekonštrukcii z roku 2018: - všetky IS nové: nové rozvody vody, kanalizácie, kúrenia, nová elektroinštalácia - nová strešná krytina Tondach, nové latovanie - zateplenie 7 polystyrén - plastové okná, vchodové dvere - vonkajšia fasádna stierka Baumit - keramické dlažby, plávajúce podlahy, stierky - vypínače Legrand, batérie Grohe - komplet drenáž okolo celého domu - vonkajšie osvetlenie domu - predpríprava na internet a satelit Dom pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne (WC, vaňa, umývadlo), technická miestnosť pre kotol ústredného kúrenia, príprava na zapojenie práčky, sušičky, odkladací priestor. K domu prislúcha vedľajšia stavba pozostávajúca z dvoch miestností využiteľná ako sklad, dielňa. IS: Kúrenie: ústredné, plynový kotol spolu s ohrevom vody Voda: rozvody vody z verejného vodovodu Elektrina: 220V/380V Odpad: vlastná žumpa 6 m3 Pozemok má výmeru 734 m2, je pekný, rovinatý, široký 23m, tiché prostredie, slepá ulica neďaleko centra obce. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým

Rodinný dom - samostatný, 260 m², pivnica [ID:108]

Pred 3 týždňami

Čaradice/okres Zlaté Moravce

RODINNÝ DOM - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA OD ZÁKLADOV PO STRECHU- ČARADICE !!! REZERVOVANÉ !!!

Pridať k zaujímavým
3 IZBOVÝ BYT - NITRA - VÝBORNÁ LOKALITA !!! VYZÁLOHOVANÉ !!!

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Nitre na Schurmannovej ulici, v centre mesta, kľudné tiché bývanie mimo hlavnej cesty, v dosahu kompletná občianska vybavenosť. Byt sa nachádza na prízemí, panelového 6 poschodového bytového domu, bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou - zateplenie, nová fasáda, nové vchodové dvere, chodby, schránky, výťah. Byt je v osobnom vlastníctve, po kompletnej rekonštrukcii z roku 2013. Rekonštrukcia prebehla v nasledovnom rozsahu: - nová elektroinštalácia - murované jadro, nová kúpeľňa, WC - radiátory (kryté rúry) - nová kuchynská linka vrátane elektrospotrebičov (umývačka riadu, digestor, elektrická rúra s plynovým sporákom) - plastové okná - keramické dlažby + plávajúce podlahy - stierky - klimatizačná jednotka v kuchyni - nové interiérové dvere + bezpečnostné vchodové dvere Byt pozostáva z 3 obytných miestností + kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC, k bytu prislúcha pivnica. Bytový dom má zabezpečené upratovanie spoločných priestorov. Orientácia: J,Z Mesačné náklady správcovi vrátane kúrenia a vody: 120eur pre 2 osoby Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým
RODINNÝ DOM - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA OD ZÁKLADOV PO STRECHU- ČARADICE !!! REZERVOVANÉ !!!

NOVINKA - VÝNIMOČNÁ PONUKA - IHNEĎ OBÝVATEĽNÉ Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čaradice - výjazd na R1 BB - NR 1km, po kompletnej rekonštrukcii od základov až po strechu na úroveň novostavby. Dom bol postavený v roku 1965, komplexná rekonštrukcia prebehla v roku 2018, zastavaná plocha domu vrátane terasy je 280 m2. Rozsah rekonštrukcie: - všetky múry osekané až na tehlu, sieťky, omietky - vysekané pôvodné podlahy nanovo zateplené, vybetónované, vyliate nivelákom - položené podlahy keramické a laminátové - všetky IS nové: nové rozvody vody, kanalizácie, kúrenia, nová elektroinštalácia - zateplenie 5-10 polystyrén - nový krov, latovanie a strešná krytina TONDACH - komplet drenáž okolo celého domu + zvody dažďovej vody zvedené do kanálu - okná a dvere plastové Salamander - príprava na internet a satelit - vonkajšie osvetlenie domu Dom pozostáva z priestrannej obývačky dispozične prepojenej s kuchyňou a jedálenským kútom, 3 samostatných nepriechodných izieb, kúpeľne s vaňou, umývadlom a WC, ďalšieho samostatného WC s umývadlom. Súčasťou domu je aj skladová miestnosť o výmere cca 30 m2. Dom je podpivničený cca v 1/4. Kúrenie: ústredné, plynový kotol spolu s ohrevom vody Voda: rozvody vody z verejného vodovodu + 2 studne na pozemku Elektrina: 220V/380V Odpad: vlastná žumpa Pozemok je rovinatý, výmera celkom 700 m2, tiché prostredie, slepá ulica. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým

RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE [ID:RE0001599-18-000041]

Pred 3 mesiacmi

Zlaté Moravce
139.000 EUR

RODINNÝ DOM - ZLATÉ MORAVCE

Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Zlatých Moravciach. Dom bol postavený v roku 1977, konštrukcia tehla a tvárnice. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží: 1 NP: garáž s montážnou jamou a pivničnou miestnosťou, práčovňa, kotolňa, sklad, komora, dielňa, WC, 1 obytná izba, východ z domu na terasu 2 NP: 4 izby ( obývačka s východom na balkón - terasu), hala, kúpeľňa, WC, kuchyňa IS elektrina: 220V/380V voda: verejný vodovod odpad: verejná kanalizácia kúrenie: ústredné plynové, kotol BUDERUS V roku 2000 prešiel dom rekonštrukciou v nasledovnom rozsahu: výmena plastových okien a vchodových dverí, plávajúce podlahy, nová kúpeľňa, WC, klimatizácia v dvoch miestnostiach, elektricky ovládateľná garážová brána. Pozemok má výmeru 550m2, je pekný rovinatý so skleníkom v úžitkovej časti záhrady, s altánkom a plechovou náraďovňou. Dom stojí v príjemnej tichej lokalite mesta, s výbornou dostupnosťou do centra, vhodné pre rodinu s deťmi. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým

RODINNÝ DOM - NEMČIŇANY [ID:RE0001599-16-000038]

Pred 3 mesiacmi

Nemčiňany
35.000 EUR

RODINNÝ DOM - NEMČIŇANY

Predaj rodinného domu, nachádzajúceho sa v katastri obce Nemčiňany. Klasický štvorec, v tichej bočnej uličke, postavený v roku 1962, stavebný materiál - pálená tehla. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch izieb, kuchyne, komory a kúpelne s WC. IS: elektrina - 220V/380V voda - verejný vodovod + studňa na pozemku (treba prehĺbiť) kúrenie - plyn - gamatky, etážové vykurovanie odpad - verejná kanalizácia, na pozemku je aj žumpa Dom stojí na rovinatom pozemku o výmere 1050 m2, na pozemku sa tiež nachádza stavba - garáž so zavedenou elektrinou a skladový podpivničený priestor. Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Pridať k zaujímavým