Realitný software a portály LIVINGRealfin Markt, s.r.o. (226): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Podolie, okr. Nové Mesto n.V. – 6 izbový rodinný dom

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom v obci Podolie, okres Nové Mesto nad Váhom. Obec Podolie sa nachádza asi 15km od Piešťan a 11 km od Nového Mesta nad Váhom. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 774m2, z toho zastavaná plocha domu je cca 118m2 a úžitková plocha domu je cca 236m2. 6 izbový rodinný dom je riešený ako dvojgeneračný. Oba trojizbové byty majú samostatný vstup, je však možný aj prechod v rámci domu. Na prízemí je trojizbový byt s príslušenstvom - kuchyňa, kúpeľňa s toaletou. Na poschodí je taktiež trojizbový byt s príslušenstvom - kuchyňa, kúpeľňa a toaleta. Horný byt má po celej šírke domu balkón orientovaný do ulice a súčasne pri vstupe do domu je veľká terasa orientovaná do dvora. Dom má plastové okná, podlahy sú laminátové, dlažba, linoleum. Obe kuchynské linky sú pôvodné. Kúrenie je plynové, v obývacej izbe je krb. Dom je napojený na elektriku, plyn, vodovod, k dispozícii je aj studňa. Odkanalizovanie je riešené žumpou - túto je potrebné napojiť na kanalizáciu. Dom bol postavaný v roku 1973 z kvádrov - spodná časť, horná časť je "okál", V roku 2016 prebehla na dome rekonštrukcia - plastové okná, zateplenie, fasáda, nové kúrenie, nová strecha. Pri dome pod zadnou terasou je umiestnené prekryté sedenie s vonkajším . Parkovanie je možné pred domom alebo vo dvore. Za domom je záhrada, ktoré je okrasná s množstvom ihličnanov. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – 5 izbový rod. dom na Floreáte – pôvodný stav

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Piešťanoch , v časti Floreát. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 500m2, z toho zastavaná plocha domu je 90m2, úžitková plocha domu je 180m2. Dom tvorí suterén, prízemie a poschodie. V suteréne sa nachádza technické zázemie.Dom má celkom 5 izieb a príslušenstvo - kuchyňa, 2xšpajza, 2xkúpeľňa, 2xWC. Dom má pôvodné drevené okná, podlahy sú parkety, linoleum a dlažba. Kuchynská linka je pôvodná. Dom má loggiu orientovanú na východnú stranu do ulice, do záhrady na juhozápad je terasa. Plynový kotol zn. Protherm bol menený pred 12 rokmi. Dom postavený okolo roku 1970 je napojený na všetky inžinierske siete. Vo dvore je k dispozícii hosp. časť. Mesačné náklady cca 165 EUR. Dom sa nachádza v lokalite so zástavbou rodinných domov, blízkosť centra, nábrežia rieky Váh, cyklokruhu Vám zabezpečí kvalitné bývanie v tichej lokalite len kúsok od centra. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – veľkometrážny 2 izbový byt v centre mesta – Nálepkova ulica – OBHLIADKY MOŽNÉ OD 07.03.2019

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Piešťanoch na Nálepkovej ulici . Veľkometrážny byt má výmeru 84m2 a tvoria ho 2 izby a príslušenstvo - kuchyňa, špajza, kúpeľňa , toaleta a balkón. Byt s telefónnou aj satelitnou prípojkou má plastové okná so žalúziami. Podlahy sú laminátové a dlažba. Súčasťou vybavenia bytu je luxusná skriňa s nasvietením, toto zariadenie nie je súčasťou kúpnej ceny - možnosť jednania. V cene bytu je garážové státie v suteréne bytového domu. Asi 12 ročný bytový dom s výťahom sa nachádza v centre mesta v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V suteréne domu sú k dispozícii garážové miesta, na prízemí sú obchodné priestory a na horných poschodiach sú bytové jednotky. Príďte sa pozrieť na byt v centre mesta so zabezpečením parkovania, blízkosťou obchodov, služieb, kultúry, mestskej dopravy. Obrazovú fotokumentáciu pripravujeme. OBHLIADKY MOŽNÉ OD 07.03.2019 Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie , resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany - rodinný dom po rekonštrukcii - tri bytové jednotky - Štefánikova

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Piešťanoch na Štefánikovej ulici. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 504m2, z toho zastavaná plocha je cca 203m2. Čiastočne podpivničený rodinný dom tvoria 3 bytové jednotky. Na prízemí je 2 izbový byt s príslušenstvom / kuchyňa, kúpeľňa, toaleta/ o výmere 57m2. Súčasne sa tu nachádza garáž prístupná z ulice s elektrickou rolovacou bránou. Na poschodí je 3 izbový byt o výmere 100m2 s príslušenstvom. Zadná časť domu bola pristavená v rokoch 1992-1994. V tejto časti domu sa nachádza 3 izbový byt s príslušenstvom o výmere cca 115m2. Na prízemí je súčasťou obývacej izby aj veľká kuchyňa so spotrebičmi . Tento priestor je riešený ako otvorený a zároveň je z po drevenom schodisku vstup na poschodie. Na prízemí je k dispozícii samostatné WC s umývadlom. Na poschodí sú 2 izby a kúpeľňa s WC , bidetom , vaňou a umývadlom. Každá bytová jednotka má samostatný vstup a samostatné meranie spotreby elektriky, vody a plynu. Tehlový dom prešiel rekonštrukciou v roku 1994. Strecha bola kompletne zrekonštruovaná - nové krovy, nová krytina. V 2014 roku boli robené drobné rekonštrukcie - oprava korýtok. V roku 2014 bola čiastočná rekonštrukcia - nové plynové kotle BRÖTJE , fasáda, vymaľovanie interiérov, zábradlia, nová záhrada, trávnik. V roku 2015 bol rekonštruovaný 2 izbový byt na prízemí / pôvodne podnikateľský priestor/. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, v pivnici je funkčná studňa , ktorá je napojená na zavlažovanie do záhrady. Príďte sa pozrieť a môžete získať nehnuteľnosť na bývanie / prípadne aj viacgeneračné/ alebo spojiť bývanie s podnikaním alebo nehnuteľnosť využiť len na podnikanie. Obrazová fotodokumentácia je z 3 izbového bytu v zadnej časti domu a z 2 izbového bytu na prízemí. Obrazovú fotodokumentáciu 3 izbového bytu na poschodí pripravujeme. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Svrbice, okr. Topoľčany – starší 3 izb. rod. dom vhodný na rekonštrukciu

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Svrbice, okres Topoľčany. Obec Svrbice sa nachádza asi 11 km od Piešťan. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1448m2, z toho zastavaná plocha domu je asi 90m2. Dom má 3 izby, kuchyňu , kúpeľňu a toaletu. K dispozícii je ešte komora s pivnicou. V niektorých miestnostiach sú drevené hrady / v dobrom stave/. Prízemný dom postavený v roku 1930 z pálenej a nepálenej tehly má d pôvodné drevené okná, podlahy sú pôvodné drevené dlážky a linoleum. Kuchynská linka je zánovná. Kúrenie je plynové prostredníctvo gamatiek. Dom je napojený na elektriku, plyn, odkanalizovanie je riešené trativodom, vodovodná prípojka je na ulici, nutné dokončiť. Parkovanie je možné pred domom, vo dvore. K dispozícii je veľká záhrada. Vstup na pozemok je aj cez veľkú dvojkrídlovú bránu. Po nutnej rekonštrukcii domu získate ideálne bývanie s veľkým pozemkom. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Hlohovec – rodinný dom na pešej zóne vhodný na podnikanie

Ponúkame Vám na predaj dom v Hlohovci na pešej zóne, na ulici M.R. Štefánika. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej rozlohe 811m2, z toho zastavaná plocha domu je cca 490m2. Dom postavený okolo roku 1930 prešiel v roku 1996 a v roku 1999, v rámci rekonštrukcie v niektorých priestoroch nainštalované nové laminátové podlahy, nová kuchynská linka na mieru , nehnuteľnosť má nové rozvody, nové kúrenie /kotol Protherm/, časť budovy je zateplená a má novú strechu. Nehnuteľnosť tvorí prízemie, poschodie a podkrovie. Na prízemí sú k dispozícii 3 výklady. K dispozícii sú obchodné priestory - 116m2, administratívne - 61m2, na horné poschodie - 136m2, podkrovie je možné využiť na kancelárske účely. K dispozícii sú skladové priestory, kuchyňa aj sociálne zázemie/ 4x/ . Vzhľadom k tomu, že nehnuteľnosť sa nachádza na pešej zóne, je ideálne ju využiť na podnikanie. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Vozokany, okr. Topoľčany – 4 izbový rod.dom

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Vozokany v okrese Topoľčany. Obec Vozokany sa nachádza asi 17km od Piešťan a 17 km od Topoľčian. 4 izbový rodinný dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 741m2, z toho zastavaná plocha domu je cca 188m2. Dom bol postavený v roku 1955, prístavba je z roku 1965 - stavebný materiál tehla a kváder. Dom má z dvorovej strany chodbu po celej dĺžke domu. Na chodbe, ktorá môže slúžiť aj ako zimná záhrada sú nové plastové okná. Okná na ostatnej časti domu sú pôvodné drevené. Z chodby je vstup do izby, ktorá je priechodnou do ďalšej izby. V prednej časti domu je jedna miestnosť a spálňa. V zadnej časti domu je kuchyňa, špajza a kúpeľňa s toaletou. Za domom je letná kuchyňa, dielňa a technické zázemie . Súčasne sa tu nachádzajú hospodárske budovy. Za domom je záhrada využívaná prevažne ako sad. Podlahy sú pôvodná drevená dlážka , pôvodná dlažba alebo betón. Strecha je pôvodná. Rovnako aj kuchynská linka. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, kúrenie je plynové. K dispozícii je aj studňa. Parkovanie je možné pred domom alebo vo dvere. Po kompletnej rekonštrukcii získate ideálne bývanie s primeranou záhradou. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Piešťany – 7 izbový rod. dom s príslušentvom po čiastočnej rekonštrukcii

Ponúkame Vám na predaj 7 izbový rodinný dom v Piešťanoch, na sídlisku Prednádražie, v blízkosti stanice. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 658m2, z toho zastavaná plocha domu je cca 150m2. Dom tvorí suterén, prízemie a poschodie. V suteréne domu je celkom 5 miestností, dominantou je priestor vinárne so štýlovým zariadením a s krbovými kachľami , ďalej je tu miestnosť , kde je umiestnený kotol a ďalšie technické zázemie, miestnosť, ktorá slúži ako špajza, veľká práčovňa a miestnosť , ktorá je momentálne využívaná na športovanie. Na prízemí rod. domu sú 4 izby a príslušenstvo. Je tu kuchyňa s novou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi a samostatná jedáleň. Vo veľkej obývacej izbe je umiestnený krb s prieduchmi .Spálňa so zabudovanými vstavanými skriňami je dostatočne veľká na umiestnenie dvojlôžka, prípadne aj ďalšieho lôžka. Jedna z miestností je momentálne využívaná ako šatník. K dispozícii je samostatné WC s umývadlom. samostatná kúpeľňa má rohovú vaňu, umývadlo a bidet. Z jedálne je prístup na loggiu orientovanú do dvora. Na poschodí je galéria, ktorá slúži ako pracovňa či knižnica a ďalšie 2 izby, jedna z nich má zabudovanú veľkú vstavanú skriňu. Z galérie je prístupná veľká terasa orientovaná do dvora na južnú stranu. V prípade potreby je možné po úpravách využívať podkrovné priestory. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2010 a 2014. Okná sú nové plastové so žalúziami a nepriehľadnými fóliami . Podlahy v izbách sú zrenovované drevené parkety, kuchyňa má novú laminátovú podlahu, ostatné priestory dlažba. Kúpeľne aj toalety sú po rekonštrukcii . Dom je zateplený s novou fasádou. K dispozícii je telef. prípojka, pripojenie na internet a satelitné pripojenie. Kúrenie je plynové , v obývacej izbe je k dispozícii krb s prieduchmi, vo vinárni v suteréne sú umiestnené krbové kachle. Parkovanie je možné vo dvore rod. domu alebo v garáži / pôv.stav /. K domu patrí aj menšia okrasná záhradka orientovaná prevažne na juh. Nehnuteľnosť sa nachádza na zabývanom sídlisku s kompletnou občianskou vybavenosťou, len kúsok od stanice. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
LEN U NÁS – EXKLUZÍVNE – Piešťany – REZERVOVANÉ – 2 izbový byt č. 17 – vo výstavbe- bytový dom Kuzmányho

Ponúkame Vám na predaj byty v bytovom dome na Kuzmányho ulici v Piešťanoch. Bytový dom nachádzajúci sa mimo hlavnej ulice je momentálne vo výstavbe, kolaudácia bytového domu je plánovaná na september 2019. Bytový dom bude riešený ako podpivničený objekt, kde v pivničných priestoroch budú garážové státia a pivničné priestory.Na prízemí budú budú dvojizbové byty / byty na južnú stranu sú s predzáhradkou / , dvojgaráž a miestnosť pre kočíky a bicykle. Na ďalších troch podlažiach sa budú nachádzať 2izbové , 3 izbové a 4 izbové byty, z toho 2 byty budú mezonetové. Obvodové múry budú z keramických tvárnic POROTHERM 30, priečky z tvárnic POROTHERM 11,5 alebo POROTHERM 8. Vnútorné nosné steny - pozdĺžne medzi jednotlivými bytmi a komunikačnou chodbou, budú z tvárnic POROTHERM 25. Priečne nosné steny budú z tvárnic POROTHERM 25 Profi Akustik. Obvodové múry budú zateplené NOBASILOM 100mm. Okná sú plastové trojsklo 6-komorové so žalúziami. Vstupné dvere do bytov budú protipožiarne . Vnútorné omietky budú vápenné, v miestnostiach s obkladom vápenocementové. Kúrenie - centrálny systém vykurovania / plynový kotol/ prostredníctvom teplovodného podlahového kúrenia. Dom bude vybavený osobným výťahom prístupným aj zo suterénu. Ku každému bytu prináleží pivničná kobka v suteréne bytového domu, k dispozícii je aj spoločná kočíkáreň/bicykláreň na prízemí bytového domu pri vstupe do domu. Parkovanie bude možné v suteréne, kde je k dispozícii 14 garážových státí a na prízemí bytového domu, kde je k dispozícii dvojgaráž. Pred bytovým domom sú k dispozícii vonkajšie parkovacie miesta. PONUKA - PARKOVANIE : 14 garážových státí v suteréne bytového domu............................................14.000 EUR /1 miesto 1 dvojgaráž na prízemí bytového domu..........................................................30.000 EUR / dvojgaráž vonkajšie parkovacie miesta pred bytovým domom........................................7.000 EUR/1 miesto PONUKA BYTOV - VO VYHOTOVENÍ HOLOBYT : PRÍZEMIE byt č. 1 - 2izbový - 49,38m2 byt + 2,54m2 pivnica + predzáhradka 40m2 vrátane 15,18m2 terasy ......107.948,00 EUR byt č. 2 - 2izbový - 49,38m2 byt + 2,26m2 pivnica + predzáhradka 39m2 vrátane 15,18m2 terasy .......107.116,00 EUR byt č. 3 - 2izbový - 53,22m2 byt + 2,26m2 pivnica + predzáhradka 41m2 vrátane 15,18m2 terasy .......114,412,00 EUR - REZERVOVANÉ byt č. 4 - 2izbový - 53,01m2 byt + 2,54m2 pivnica ...............................................................105.545,00 EUR byt č. 5 - 2izbový - 49,38m2 byt + 2,54m2 pivnica ................................................................98.648,00 EUR 1.POSCHODIE byt č. 6 - 3izbový - 98,97m2 byt + 2,51m2 pivnica + 8,15m2 balkón.................................212.093,20 EUR byt č. 7 - 2izbový - 57,13m2 byt + 2,51m2 pivnica + 6,45m2 balkón.................................105.545,00 EUR byt č. 8 - 2izbový - 57,13m2 byt + 2,51m2 pivnica + 5,75m2 balkón ................................124.647,60 EUR - REZERVOVANÉ byt č. 9 - 2izbový - 60,59m2 byt + 2,52m2 pivnica + 7,30m2 balkón ................................131.899,90 EUR byt č.10 - 2izbový - 60,59m2 byt + 2,52m2 pivnica + 7,30m2 balkón .................................131.899,90EUR byt č.11 - 2izbový - 57,11m2 byt + 2,51m2 pivnica + 7,30m2 balkón .................................124.605,80EUR 2.POSCHODIE byt č. 12 - 3izbový - 98,90m2 byt + 2,51m2 pivnica + 8,25m2 balkón..............................222.544,25 EUR byt č. 13 - 2izbový - 57,13m2 byt + 2,26m2 pivnica + 6,45m2 balkón..............................130.331,00 EUR - REZERVOVANÉ byt č. 14 - 3izbový - 117,9m2 byt + 2,45m2 pivnica + 14,10m2 terasa ............................277.320,00 EUR MEZONET byt č. 15 - 4izbový -122,08m2 byt + 2,45m2 pivnica +14,10m2 terasa ............................286.952,00 EUR MEZONET byt č.16 - 2izbový - 60,58m2 byt + 2,26m2 pivnica ............................................................138.494,90EUR byt č.17 - 2izbový - 56,97m2 byt + 2,26m2 pivnica .............................................................129.980,24EUR - REZERVOVANÉ 3.POSCHODIE byt č. 18 - 2izbový - 99,59m2 byt + 2,54m2 pivnica + 10,88m2 terasa...............................235.336,12 EUR BYT č. 17 -výmera bytu - 56,97m2 -výmera pivnice č. 17- 2,26m2 LEGENDA -predsieň .............................................6,98m2 -WC........................................................1,55m2 -kúpeľňa................................................3,33m2 -izba......................................................11,90m2 -obývacia izba +kuchyňa....................33,21m2 V obrazovej fotodokumentácii nájdete vizualizáciu bytového domu, pôdorysy jednotlivých poschodí a pôdorysy bytov. V závere obrazovej prílohy nájdete vizualizáciu dvojizbového bytu. https://kuula.co/post/7PVzV/collection/7fr3z Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu stretnutia kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Veľké Orvište – novostavba 6 izbového rod. domu

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 6 izbového rod. domu v obci Veľké Orvište , asi 6km od Piešťan. Pozemok má výmeru 518m2, z toho zastavaná plocha domu je cca 133m2, úžitková plocha cca 103m2. Dom tvorí prízemia a podkrovie. Na prízemí sú vstupné priestory, kuchyňa spojená s obývacou izbou, komora, 3 ďalšie izby, kúpeľňa s toaletou, samostatné WC a terasa o výmere 15m2, prístupná z kuchyne spojenej s obývačkou a jedálenskou časťou . V podkroví sú k dispozícii 2 izby a toaleta. Dom je napojený na vodu, elektriku, kúrenie je elektrické teplovodné prostredníctvom radiátorov, ohrev TÚV je prostredníctvom elektrického bojlera. K dispozícii je aj studňa. Odkanalizovanie je riešené žumpou, pripravená je kanalizačná prípojka. Dom postavený z Porfixu, nehnuteľnosť je pred kolaudáciou. Na pozemku je plánovaná aj garáž / 4,15mx6m/, momentálne prebieha vybavovanie na obecnom úrade. Na rod. dome treba dokončiť niektoré práce v interiéri aj exteriéry, garáž, terénne úpravy, oplotenie. CENA : 193.880 EUR v stave pred dokončením 214.840 EUR po dokončení - v prípade záujmu Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka