Realitný software a portály LIVINGSD TRADE s.r.o. (61): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Predaj novopostavený 3 izb. byt v centre Zvolena / Emporia /

Ponúkame na predaj novopostavený 3 izbový byt v centre Zvolena - bytový dom Emporia. Byt nie je v štandarde. Noví majitelia ho po kúpe zmodernizovali. Nulové opotrebovanie, nakoľko nebol nikdy obývaný. K bytu patria aj dve podzemné garážové státia výborne umiestnené vedľa výťahu. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývacej izby s kuchyňou, detskej izby, väčšej spálne so šatníkom, spojovacej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, menšieho skladu a väčšej technickej miestnosti s miestom pre pračku a sušičku. Slnečný. V každej izbe veľké okná s výstupom na balkón / terasu, ktorý sa tiahne po celej dĺžke bytu.

Pridať k zaujímavým
Predaj komp. zrek. 3 izb byt v centre Zvolena

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre Zvolena. Izby sú neprechodné. Detská izba je dostatočne veľká aj pre dve deti. V rámci rozsiahlej rekonštrukcie boli upravované aj priečky, vďaka čomu vznikol väčší murovaný šatník pri spálni, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a balkónom, prepojila sa kuchyňa s obývacou izbou a vznikol priestor pre jedálenský stôl. Pri prestavbe boli použité kvalitné materiály. V byte je potiahnutý aj elektronický zabezečovací systém. Má 3 balkóny, ktoré boli vrámci rekonštrukcie bytovky opravené a zmodernizované. Prestavba tehlovej bytovky zahŕňala : zateplenie obvodových múrov, zateplenie a oprava pivničných priestorov, centrálne rozvody, strecha, spoločné priestory..... V blízkosti kompletná občianska vybavenosť.

Pridať k zaujímavým

Chalupa v Hontianskych Tesároch [ID:RE0002198-18-000038]

Pred 2 mesiacmi

Hontianske Tesáre
12.000 EUR

Chalupa v Hontianskych Tesároch

Predávame chalupu v obci Hontianske Tesáre. Dom pozostáva z vstupnej miestnosti využívanej ako kuchyňa a dvoch izieb. V miestnostiach sú pekné a zachované stropné trámy. Súčasťou domu je aj hospodárska časť - letná kuchyňa s väčšou komorou a sklad. Hospodársku časť je možné spojiť s obytnou časťou a prerobiť ju na kúpeľňu, toaletu a presunúť tam aj kuchyňu . V dome je obecná voda a nová elektrika. Strecha vo výbornom stave s novým laťovaním a krovom v perfektonom stave. Voda zo strechy je odvádzaná do zeme zakopanou rúrou do obecného kanála. Dom nemá statické poškodenie, ale popukané omietky. Záhrada rovná s viacerými ovocnými stromami. Poskytuje veľa súkromia a jej veľkosť dáva dosť priestoru na oddych, ale zároveň nezaťažuje časovo náročnou údržbou / kosenie.../ Na záhrade je aj vodovodný kohútik. Nachádza sa v tichej časti obce. Obec má dobrú občiansku vybavenosť. 10 min. autom sú Dudince, 40min. Zvolen a 1h Banská Bystrica. V okolí je krásna príroda, viaceré kúpeľe.

Pridať k zaujímavým
2 izb. tehlový byt v centre Zvolena

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izb. byt v cente Zvolena. Byt je tehlovej konštrukcie a má výborné dispozičné. Vďaka tomu, že je v pôvodnom stave umožňuje novému majiteľovi prestavbu podľa vlastných predstáv. V byte sú nové plastové okná. Byt pozostáva z väčšej vstupnej chodby s miestom pre vstavané skrine, samostatnej kúpeľne, samostatnej toalety, väčšej kuchyne s miestom pre kuchynský stôl, špajze a dvoch väčších neprechodných izieb. Väčšia izba je s balkónom. Byt je stredový s oknami na západ. K bytu patria dve pivnice. Priaznivé mesačné náklady - 90,- + 30 ,-energie Bytovka zateplená, nová strecha s kompletnou tepelnou izoláciou, zateplené pivnice, nové balkóny, nové centrálne rozvody vody a odpadu. Veľké podkrovie je nevyužívané a je predpoklad odpredaju horným bytom - možnosť zväčšenia obytnej plochy o podkrovie ! Uzavretý dvor s vyhradeným parkovaním len pre vlastníkov bytov.

Pridať k zaujímavým
Predaj domu v tichej časti Zvolenskej Slatiny

Ponúkame na predaj rodinný dom s väčšou záhradou v tichej časti Zvolenskej Slatiny. Dom pozostáva z 3 častí. Hospodárska časť má 3 samostatné miestnosti. Možnosť využitia ako sklady, dielňu, chov zvierat.... 2 . časť - starší pôvodný rodinný dom pozostáva z jednej izby a väčšej kuchyne. Možnosť využitia, ako samostatná bytová jednotka, alebo prepojiť s novým domom a rozšíriť jeho obytnú časť. Straší dom je s novým spojený dverami. 3. časť je nový dom pozostávajúci s verandy, veľkej vstupnej miestnosti, 3 samostatných izieb, špajze, kúpeľne so soc. zariadením. Nová časť je podpivničená. Na pozemku sa nachádza ešte veľké humno a väčší kurník. Za humnom pokračuje rovinatá slnečná záhrada. Dom je napojená na všetky inžinierske siete.

Pridať k zaujímavým
Predaj veľkého 2izb bytu vo Zvolene / Bukovinka /

Ponúkame na predaj pekný slnečný byt v lokalite Bukovinka. Ide o najväčší panelový byt v tej lokalite. Dobré dispozičné riešenie umožňuje zaujímavé prestavby. Stredový. Je v pôvodnom , ale veľmi dobrom stave / nové tapety, kuchynská linka, podlahy / . Pekný výhľad z okien. Bytovka rozsiahlo zrekonštruovaná. V blízkosti dobrá občianska vybavenosť a prostredie pre relax.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj slnečný 2 izb byt v centre Zvolena

Ponúkame na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej časti Zvolena - Nám. slobody. Kľudná časť a pritom centrum mesta. Ide o priestranný slnečný 2 izbový byt v pôvodnom stave s novými oknami. Jeho dobré dispozičné riešenie umožňuje zaujímavé prestavby - zväčšenie jadra, murovaný šatník, otvorená kuchyňa spojená s obývacou izbou, posúvanie priečok..... Tehlová konštrukcia znižuje náklady spojené s prestavbou. Krásny výhľad na pustý hrad. K bytu patria dve pivnice. Bytovka zrekonštruovaná. Strecha nová s pridaním dodatočného zateplenia. Vlastný uzavretý dvor.

Pridať k zaujímavým
Predaj garzónky vo výbornom stave skoro v centre Zvolena / začiatok ul. Ľ. Štúra /

Ponúkame na predaj garzónku vo výbornom stave skoro v centre mesta. Od námestia smer Zv. Západ / začiatok ul. Ľ Štúra /. Nachádza sa na 3 poschodí bytového domu. Parkovanie pred domom, alebo vo dvore. Vhodná na bývanie, alebo ako investícia s možnosťou prenájmu.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame na predaj krásny pozemok v obci Klokoč

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok v obci Klokoč / nachádza sa v časti s domami /. Z pozemku je úžasný výhľad na okolie. Pri dobrej viditeľnosti možnosť vidieť Nízke Tatry. Pozemok je určený na výstavbu RD. Je priamo napojený na udržiavanú obecnú komunikáciu. Pri pozemku je elektrika. Pitná voda je riešená, ako vo väčšine domou na Klokoči, studňou. Autobusová zástavka je cca 30m. Výhodou obce je , dobrá dostupnosť na diaľnicu a tým pádom aj spojenie s Detvou, Zvolenom, Banskou Bystricou ...

Pridať k zaujímavým
Predaj celoročne obývateľnej chaty - Veľká Lúka

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú celoročne obývateľnú murovanú chatu v obci Veľká Lúka. Nachádza sa v chatovej oblasti kúsok od posledných rod. domou. Prízemie pozostáva s obývacej izby prepojenej s kuchyňou, soc. zariadenia s kúpeľňou, samostatnej väčšej miestnosti so schodiskom do hornej časti. Horná časť pozostáva z dvoch obytných miestností. Čiastočne podpivničená. V pivničných priestoroch je aj boiler. Kúrenie kombinované - krb a elektrika. Dom má vlastnú pitnú vodu. Krásne prostredie. Ideálne pre nikoho kto má rád kľud, les, ale zároveň chce mať dobrú dostupnosť do mesta, obce..

Pridať k zaujímavým