Realitný software a portály LIVINGSD TRADE s.r.o. (7): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Predaj komp. zrek. 3 izb byt v centre Zvolena

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre Zvolena. V rámci rozsiahlej rekonštrukcie boli upravované aj priečky, vďaka čomu vznikol väčší murovaný šatník pri spálni, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a balkónom, prepojila sa kuchyňa s obývacou izbou a vznikol priestor pre jedálenský stôl. Pri prestavbe boli použité kvalitné materiály. V byte je potiahnutý aj elektronický zabezečovací systém. Má 3 balkóny, ktoré boli vrámci rekonštrukcie bytovky opravené a zmodernizované. Prestavba tehlovej bytovky zahŕňala : zateplenie obvodových múrov, zateplenie a oprava pivničných priestorov, centrálne rozvody, strecha, spoločné priestory..... V blízkosti kompletná občianska vybavenosť.

Pridať k zaujímavým

Chalupa v Hontianskych Tesároch [ID:RE0002198-18-000038]

Pred 2 týždňami

Hontianske Tesáre
12.000 EUR

Chalupa v Hontianskych Tesároch

Predávame chalupu v obci Hontianske Tesáre. Dom pozostáva z vstupnej miestnosti využívanej ako kuchyňa a dvoch izieb. V miestnostiach sú pekné a zachované stropné trámy. Súčasťou domu je aj hospodárska časť - letná kuchyňa s väčšou komorou a sklad. Hospodársku časť je možné spojiť s obytnou časťou a prerobiť ju na kúpeľňu, toaletu a presunúť tam aj kuchyňu . V dome je obecná voda a nová elektrika. Strecha vo výbornom stave s novým laťovaním a krovom v perfektonom stave. Voda zo strechy je odvádzaná do zeme zakopanou rúrou do obecného kanála. Dom nemá statické poškodenie, ale popukané omietky. Záhrada rovná s viacerými ovocnými stromami. Poskytuje veľa súkromia a jej veľkosť dáva dosť priestoru na oddych, ale zároveň nezaťažuje časovo náročnou údržbou / kosenie.../ Na záhrade je aj vodovodný kohútik. Nachádza sa v tichej časti obce. Obec má dobrú občiansku vybavenosť. 10 min. autom sú Dudince, 40min. Zvolen a 1h Banská Bystrica. V okolí je krásna príroda, viaceré kúpeľe.

Pridať k zaujímavým
2 izb. tehlový byt v centre Zvolena

Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izb. byt v cente Zvolena. Byt je tehlovej konštrukcie a má výborné dispozičné. Vďaka tomu, že je v pôvodnom stave umožňuje novému majiteľovi prestavbu podľa vlastných predstáv. V byte sú nové plastové okná. Byt pozostáva z väčšej vstupnej chodby s miestom pre vstavané skrine, samostatnej kúpeľne, samostatnej toalety, väčšej kuchyne s miestom pre kuchynský stôl, špajze a dvoch väčších neprechodných izieb. Väčšia izba je s balkónom. Byt je stredový s oknami na západ. K bytu patria dve pivnice. Priaznivé mesačné náklady - 90,- + 30 ,-energie Bytovka zateplená, nová strecha s kompletnou tepelnou izoláciou, zateplené pivnice, nové balkóny, nové centrálne rozvody vody a odpadu. Veľké podkrovie je nevyužívané a je predpoklad odpredaju horným bytom - možnosť zväčšenia obytnej plochy o podkrovie ! Uzavretý dvor s vyhradeným parkovaním len pre vlastníkov bytov.

Pridať k zaujímavým
Predaj domu v tichej časti Zvolenskej Slatiny

Ponúkame na predaj rodinný dom s väčšou záhradou v tichej časti Zvolenskej Slatiny. Dom pozostáva z 3 častí. Hospodárska časť má 3 samostatné miestnosti. Možnosť využitia ako sklady, dielňu, chov zvierat.... 2 . časť - starší pôvodný rodinný dom pozostáva z jednej izby a väčšej kuchyne. Možnosť využitia, ako samostatná bytová jednotka, alebo prepojiť s novým domom a rozšíriť jeho obytnú časť. Straší dom je s novým spojený dverami. 3. časť je nový dom pozostávajúci s verandy, veľkej vstupnej miestnosti, 3 samostatných izieb, špajze, kúpeľne so soc. zariadením. Nová časť je podpivničená. Na pozemku sa nachádza ešte veľké humno a väčší kurník. Za humnom pokračuje rovinatá slnečná záhrada. Dom je napojená na všetky inžinierske siete.

Pridať k zaujímavým
Predaj veľkého 2izb bytu vo Zvolene / Bukovinka /

Ponúkame na predaj pekný slnečný byt v lokalite Bukovinka. Ide o najväčší panelový byt v tej lokalite. Dobré dispozičné riešenie umožňuje zaujímavé prestavby. Stredový. Je v pôvodnom , ale veľmi dobrom stave / nové tapety, kuchynská linka, podlahy / . Pekný výhľad z okien. Bytovka rozsiahlo zrekonštruovaná. V blízkosti dobrá občianska vybavenosť a prostredie pre relax.

Pridať k zaujímavým
Predaj 3-izb. bytu na sídlisku Sekier vo Zvolene

Ponúkame na predaj dispozične pekne riešený trojizbový byt s dvomi balkónmi na sídlisku Sekier vo Zvolene, pri Zvolenskej priehrade. Byt sa nachádza na prvom zvýšenom poschodí bytového domu, ktorý je zateplený. Byt je v slušnom, udržiavanom stave, vymaľovaný, kuchyňa prešla renováciou, sú nové plastové okná so žaluziami, nové dvere, vo vstupnej chodbe nová šatníková skriňa, vchodové dvere sú bezpečnostné, kúpeľňa je v pôvodom stave. V chodbe sú keramické podlahy. V blízkosti bytového domu je škôlka, základná škola, obchody, autobusová zástavka a možnosť aktívneho oddychu pri neďalekej Zvolenskej priehrade. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, šetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii SD Trade, s. r. o. J. Kozáčeka 2182/11 Zvolen. Tel: 0905 3111 69, www.sdtrade.sk, antalova@sdtrade.sk

Pridať k zaujímavým
Predaj 2-izb. bytu v centre mesta Zvolen

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre mesta Zvolen. Byt je v OV o rozlohe 54,00 m2, čiastočne prerobený na 4/4 poschodí, v tehlovom obytnom dome. V byte sú vymenené plastové okná. podlahy sú v jednej izbe parkety drevené, plávajúca podlaha a keramická podlaha, kuchyňa je prepojená s obývačkou, izby sú nepriechodné - dobré dispozičné riešenie bytu. Jadro je nie je murované, ale zrekonštruované. V kúpeľni je klasická vaňa, WC - samostatné. V byte je internet, káblová televízia. Parkovanie je v v uzavretom dvore pre majiteľom bytov. V tesnej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, čo umožňuje pohodlné komfortné bývanie pre mladých ľudí. V cene ponúkanej nehnuteľnosti je kompletný právny servis. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii SD Trade, s.r.o., J. Kozáčeka 11, Zvolen. Tel: 0918826973, 0905311169, mail: info@sdtrade.sk, www.sdtrade.sk

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania