Realitný software a portály LIVINGNRK REAL s.r.o. (42): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

36,82 árový stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach ponúka na predaj NITRIANSKA RK

Predaj veľkoryso riešeného, slnečného stavebného pozemku v Nitrianskych Hrnčiarovciach s výmerou 36,82 ára s prístupom z obecnej komunikácie z dvoch strán, šírka 63m. Na pozemku je vyvedená elektrika a plyn, obecná voda a kanalizácia je v riešení.

Pridať k zaujímavým
9,2 árový stavebný pozemok s výhľadom v N.Hrnčiarovciach ponúka na predaj NITRIANSKA RK

Predaj slnečného stavebného pozemku v Nitrianskych Hrnčiarovciach s výmerou 920m2 s prístupom z obecnej komunikácie, šírka 21m. Na pozemku je vyvedená elektrika a plyn, obecná voda a kanalizácia je v riešení.

Pridať k zaujímavým
Stravovacie zariadenie s ubytovňou a parkoviskom v Čabe ponúka exkluzívne na predaj alebo prenájom NITRIANSKA RK

Predaj stravovacieho zariadenia v priemyselnej zóne v Čabe, kde je veľká jedáleň 165m2, kompletne vybavená kuchyňa 51m2 + príslušenstvo - sklad, miestnosť na prácu s mäsom, miestnosť na prácu so zeleninou, šatňa, toalety a kancelária. V Suteréne je pivnica s výťahom do 800kg. So samostatným vstupom je k dispozícii ubytovňa 60m2 so 4 izbami, spoločnou kuchynkou a soc. zariadením s kapacitou max. 8 osôb. Od ulice je v cene parkovisko 65m2 na cca 6 áut a v areáli plocha o výmere 104 m2. K dispozícii sú všetky IS vrátane kanalizácie. Tieto priestory je možné si prenajať za 1200€/mes. + energie.

Pridať k zaujímavým
Veľký RD v Cabaji na 11,3 ár pozemku, s 3 byt. jednotkami ponúka NITRIANSKA RK

Na predaj veľký rohový RD v obci Cabaj-Čápor, časti Cabaj. Pozemok je rovinatý o rozlohe 11,3 ár. Dom je rozdelený na 3 vlastné bytové jednotky s 3 bytmi, kuchyňami, kúpeľňami s WC a sprchovými kútami (255 m2). Budova je čiastočne podpivničená, kde sa nachádza sklad, tech.miestnosť a slovenská izba (45m2). Na pozemku je postavený záhradný domček (20m2). Dom je napojený na plyn, elektrinu, obecnú vodu, kanalizáciu a vlastnú studňu. Je tu možnosť rozdelenia na 2 samostatné pozemky. V blizkosti sa nachádza autobusová zastávka (30m), 2x MŠ, 2x ZŠ, zdravotné stredisko (obvodný, očný lekár, zubár, gynekológ), lekáreň, Coop, 3x reštaurácia, penzión. Dom je k dispozícií ihneď! Odporúčané využitie ako: - 2-3 generačný rodinný dom - na prenajímanie (až 3 samostatné rodiny, študenti alebo robotníci) - na podnikanie (dostatok parkovacích miest, možnosť dobudovania skladov)

Pridať k zaujímavým
Predaj 3 izb. bytu o výmere 74 m2 v Nitre na Beethovenovej ul. ponúka NITRIANSKA RK

Predaj 3 izb. bytu o výmere 74 m2 v Nitre na Beethovenovej ul., v OV, v zateplenom panelovom bytovom dome. Dizpozíciu tvoria 3 izby, kuchyňa, špajza, kúpeľna s WC, chodba a technická miestnosť. V byte sú plastové okná, v kuchyni nová elektrina, murované jadro /12 ročné/, vysunuty balkón, stierky, nové radiátory.Mesačné náklady cca140 Eur. V tejto lokalite je výborná občianska vybavenosť.

Pridať k zaujímavým
5 izbový RD v Nitrianskych Hrnčiarovciach ponúka na predaj NITRIANSKA RK

Predaj RD v Nitrianskych Hrnčiarovciach, ktorý je jednopodlažný a je na 7,38 árovom pozemku. Dom bol postavený v r. 1943, k domu bolo pristavované a bol priebežne rekonštruovaný. V dnešnej dobe je 5 izbový s elektrickým ústredným kúrením - radiátory (2014), elektrika - meď, nová strešná krytina (2017), podlahy sú laminátové, PVC a keramická dlažba. Okrem 5 izieb je tu kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza a chodba. K dispozícii sú všetky IS, voda - obecná + studňa (čerpadlo), elektrika, kanalizácia v ceste, plyn - prípojka bez hodín.

Pridať k zaujímavým
Krásny 3 izbový byt v Nitre na Zvolenskej ulici ponúka na predaj NITRIANSKA RK

Predaj veľkého 3 izbového bytu v Nitre na Klokočine, ktorý sa nachádza na 2. poschodí v 7 posch. panelovom bytovom dome s výťahom. Jedná sa o byt s výmerou 78m2 s veľkými izbami, s veľkou loggiou z kuchyne a pivnicou v suteréne. Byt je krásne zrekonštruovaný, má murované jadro, nové stierky, podlahy, nové bezpečnostné vchodové dvere, kuchynskú linku a roll-door na chodbe. Pozitívom bytu sú veľké izby, rozumná dispozícia - vstup do každej miestnosti v byte z chodby, samostatné WC (misa aj bidet), veľká loggia z kuchyne, zateplený bytový dom, vnútorný - teplý byt, zelená zóna medzi domami - väčšie súkromie, pekný výhľad na Zobor, veľké množstvo parkovacích miest a nízke mesačné náklady 125€ + elektrika a plyn ( varenie).

Pridať k zaujímavým
Exkluzívne na predaj starší RD na 14á pozemku v Čakajovciach vhodný aj na podnikanie, alebo prenájom!

NITRIANSKA RK ponúka na predaj starší rodinný dom v centre obce Čakajovce (vzdialenej od Nitry 7 km), ktorý je situovaný na 14 á rovinatom pozemku, mimo hlavného ťahu obce. Ide o veľký rodinný dom (cca 300 m2, pôdorys tvaru L), ktorý disponuje obytným zrekonštruovaným podkrovím so samostatným vchodom. Podkrovie bolo kompletne zrekonštruované v r. 2017, vrátane výmeny strechy. Aktuálne je časť podkrovia a strechy poškodená následkom požiaru. Na prízemí domu bola začatá rekonštrukcia, dom je podrezaný, má vymenené elektrické rozvody. Prízemie, alebo podkrovie je možné samostatne využiť na bývanie, prenájom, alebo podnikanie. Časť pozemku je tiež možné odpredať. Dom je postavený z tehly, v dome je voda, elektrina, žumpa, plyn (pred pozemkom). V obci je už vybudovaná kanalizácia, v blízkej dobe možnosť pripojenia.

Pridať k zaujímavým
Garáž na predaj - Fabrická ulica

NITRIANSKA RK ponúka na predaj samostatnú garáž v radovej zástavbe s montážnou jamou. Garáž má rozlohu 19 m2 (cca. 3 x 6 m) a je v osobnom vlastníctve. Lokalita: Fabrická ulica, prvý rad garáží. Možnosť pripojenia na elektrickú energiu. Pri rýchlom jednaní dohoda možná.

Pridať k zaujímavým
8,28 árový slnečný pozemok so sieťami v N. Hrnčiarovciach ponúka na predaj NITRIANSKA RK

Predaj stavebného pozemku v N. Hrnčiarovciach s výmerou 8,28 ára, ktorý je v lokalite s novou výstavbou. Všetky IS okrem plynu sú na pozemku. V cene sú príslušné podiely v spevnenej prístupovej ceste.

Pridať k zaujímavým