Realitný software a portály LIVINGDomovReal, s.r.o. (72): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Pekne prerobený, svetlý 3 izb byt v širšom centre Šamorína

Predáme velmi pekne prerobený, priestranný 3 izb byt o výmere 65 m2 na 5. poschodí/8 v širšom centre Šamoríne. Dispozičné riešenie bytu: vstupná hala, detská izba, spálňa, obývačka s výstupom na lodžiu o výmere 8 m2, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a umývadlom a samostatné WC. Každá miestnosť v byte je priestranná a svetlá. V celom byte sú kvalitné drevené parkety, okrem kuchyne, vstupnej haly a kúpeľne. Okná sú plastové so sieťkami proti hmyzu, vchodové dvere sú bezpečnostné, interiérové dvere a zárubne sú drevené. V kuchyni je drevená kuchynská linka so spotrebičmi. V spálni a vstupnej hale je veľký dolldoor. Byt je priestranný, svetlý s veľmi dobrou energiou. Bytovka je komplet zrekonštruovaná, má novú fasádu, vstupnú bránu, novú strechu, rozvody vody a stúpačky. Kľudná a tichá lokalita, bezproblémové a bezplatné parkovanie, centrum mesta je do 7 minút pešo. Kontakt: 0908 610 933

Pridať k zaujímavým
VO VÝSTAVBE – komfortné 4 izb rodinné domy v slepej uličke v obci Michal na Ostrove

Ponúkame na predaj samostatne stojace, komfortné 4 izb rodinné domy v obci Michal na Ostrove, časť Kolonia. Domy majú úžitkovú plochou o výmere 118 m2 a nachádzajú sa na pozemkoch o výmere 520 m2. Začiatok výstavby december 2018 a ukončenie spolu s kolaudáciou je naplánované na jún/júl 2019. Domy sa predávajú v štandardnom prevedení (okrem KL), sú postavený z brúsenej tehly (30 cm), sú zateplené (20 cm polystyrén), majú sedlovú strechu (krytina Mediterran). Vnútorná dispozícia domov je veľmi dobre a prakticky riešená. Sú tam 3 izby, veľká obývačka s kuchyňou, špajza, , technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou sprchovacím kútom a WC a samostatné WC. Z obývačky sa vychádza na slnečnú a prekrytú terasu o výmere 11 m2. Kúrenie je podlahové, elektrické s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. Teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler (120l). Vstupné dvere sú bezpečnostné, dvere na terasu a okná sú plastové (trojsko – 6 komorové). Domy sú napojené na elektriku, vlastnú studňu a žumpu. Pozemky sú slnečné, budú upravené a komplet oplotené. Celková cena zahŕňa štandardné dokončenie domov a terénnu úpravu. Parkovacie státie pre dve autá bude vytvorené priamo na každom pozemku (podlaha zámková dlažba). Domy sa nachádzajú v slepej a tichej uličke len 1 km od obce Michal na Ostrove s bohatou občianskou vybavenosťou a vlakovou stanicou (Regiojet) Cena: 126 000,-EUR Kontakt: 0908 610 933

Pridať k zaujímavým
Krásný 1- izbový byt na predaj v Šamoríne

Ponúkame na predaj byt na Školskej ulici v Šamoríne. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí 4-poschodového bytového domu. Celková podlahová plocha bytu je 26 m2. V byte sa nachádza izba s kuchyňským kútom, chodba, kúpeľňa s WC. V kuchyni sa nachádza moderná kuchynská linka s elektrickou varnou doskou. Kúpeľňa je vybavená so sprchovým kútom, umývadlom a WC. K bytu sa prislúcha aj murovaná pivnica v suteréne bytového domu (1,5 m2). Škola, škôlka a potraviny hneď vedľa domu, vzdialenosť do centra 5 minút chôdzou.

Pridať k zaujímavým
PRE ŠTART DO ŽIVOTA – Nový 2 izbový byt na predaj v Šamoríne

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šamoríne na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v novej nadstavbe bytového domu. Úžitková plochy bytu 53 m2, byt má veľmi praktické dispozičné riešenie: vstupná hala, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a spálňa. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené cez vlastný plynový kotol. Byt sa predáva v štandardnom prevedení: všetky podlahy, vybavenie kúpeľne, v technickej miestnosti plynový kotol a zásobník teplej vody, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky. Byt disponuje aj rekuperačným systémom. Bytový dom je postavený z tehly, je komplet zrekonštruovaný, zateplený, s novým interiérom, bez výťahu. Nachádza sa v tichej lokalite, kde je veľa zelene, len na skok sú všetky občianske vybavenosti, školy, škôlky, obchody, ale aj príroda. K bytom sú vytvorené nové parkovacie miesta hneď vedľa bytového domu. Ponúkame Vám odborné poradenstvo aj v oblasti financovania, poskytovania hypotéky na vysokej úrovni !!!

Pridať k zaujímavým
Nový 2 izbový byt na predaj v Šamoríne

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šamoríne na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v novej nadstavbe bytového domu. Úžitková plochy bytu 48 m2, byt má veľmi praktické dispozičné riešenie: vstupná hala, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a spálňa. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené cez vlastný plynový kotol. Byt sa predáva v štandardnom prevedení: všetky podlahy, vybavenie kúpeľne, v technickej miestnosti plynový kotol a zásobník teplej vody, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky. Byt disponuje aj rekuperačným systémom. Bytový dom je postavený z tehly, je komplet zrekonštruovaný, zateplený, s novým interiérom, bez výťahu. Nachádza sa v tichej lokalite, kde je veľa zelene, len na skok sú všetky občianske vybavenosti, školy, škôlky, obchody, ale aj príroda. K bytom sú vytvorené nové parkovacie miesta hneď vedľa bytového domu. Ponúkame Vám odborné poradenstvo aj v oblasti financovania, poskytovania hypotéky na vysokej úrovni !!!

Pridať k zaujímavým
NOVÝ BYT PRE MLADÉ RODINY – 3 izbový byt na predaj v Šamoríne

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Šamoríne na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v novej nadstavbe bytového domu. Úžitková plochy bytu 59 m2, byt má veľmi praktické dispozičné riešenie: vstupná hala, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a 2 spálne. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené cez vlastný plynový kotol. Byt sa predáva v štandardnom prevedení: všetky podlahy, vybavenie kúpeľne, v technickej miestnosti plynový kotol a zásobník teplej vody, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky. Byt disponuje aj rekuperačným systémom. Bytový dom je postavený z tehly, je komplet zrekonštruovaný, zateplený, s novým interiérom, bez výťahu. Nachádza sa v tichej lokalite, kde je veľa zelene, len na skok sú všetky občianske vybavenosti, školy, škôlky, obchody, ale aj príroda. K bytom sú vytvorené nové parkovacie miesta hneď vedľa bytového domu. Ponúkame Vám odborné poradenstvo aj v oblasti financovania, poskytovania hypotéky na vysokej úrovni !!!

Pridať k zaujímavým
Nový 3 izbový byt na predaj v Šamoríne

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Šamoríne na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v novej nadstavbe bytového domu. Úžitková plochy bytu 64 m2, byt má veľmi praktické dispozičné riešenie: vstupná hala, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a spálňa. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené cez vlastný plynový kotol. Byt sa predáva v štandardnom prevedení: všetky podlahy, vybavenie kúpeľne, v technickej miestnosti plynový kotol a zásobník teplej vody, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky. Byt disponuje aj rekuperačným systémom. Bytový dom je postavený z tehly, je komplet zrekonštruovaný, zateplený, s novým interiérom, bez výťahu. Nachádza sa v tichej lokalite, kde je veľa zelene, len na skok sú všetky občianske vybavenosti, školy, škôlky, obchody, ale aj príroda. K bytom sú vytvorené nové parkovacie miesta hneď vedľa bytového domu. Ponúkame Vám odborné poradenstvo aj v oblasti financovania, poskytovania hypotéky na vysokej úrovni !!!

Pridať k zaujímavým
PRVÉ VLASTNÉ BÝVANIE – Nový 2 izbový byt na predaj v Šamoríne

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šamoríne na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v novej nadstavbe bytového domu. Úžitková plochy bytu 50 m2, byt má veľmi praktické dispozičné riešenie: vstupná hala, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a spálňa. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené cez vlastný plynový kotol. Byt sa predáva v štandardnom prevedení: všetky podlahy, vybavenie kúpeľne, v technickej miestnosti plynový kotol a zásobník teplej vody, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky. Byt disponuje aj rekuperačným systémom. Bytový dom je postavený z tehly, je komplet zrekonštruovaný, zateplený, s novým interiérom, bez výťahu. Nachádza sa v tichej lokalite, kde je veľa zelene, len na skok sú všetky občianske vybavenosti, školy, škôlky, obchody, ale aj príroda. K bytom sú vytvorené nové parkovacie miesta hneď vedľa bytového domu. Ponúkame Vám odborné poradenstvo aj v oblasti financovania, poskytovania hypotéky na vysokej úrovni !!!

Pridať k zaujímavým
PRED DOKONČENÍM – komfortný 4 izb bungalov v slepej uličke v obci Masníkovo

Ponúkame na predaj samostatne stojací, praktický 4 izb rodinný dom. Dom má úžitkovú plochou o výmere 105 m2 a nachádza sa na pozemku o výmere 500 m2. Začiatok výstavby august a ukončenie spolu s kolaudáciou je naplánované na február 2019. Dom sa predáva v štandardnom prevedení (okrem KL), je postavený z brúsenej tehly (30 cm), je zateplený (20 cm polystyrén), krytina Mediterran. Vnútorná dispozícia domu je veľmi dobre a prakticky riešená. Sú tam 3 izby, veľká obývačka s kuchyňou, špajza, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC a samostatné WC. Z obývačky sa vychádza na slnečnú a prekrytú terasu o výmere 15 m2. Kúrenie je podlahové, teplovodné s možnosťou regulácie v každej miestnosti samostatne. Teplá voda je zabezpečená cez elektrický bojler (120l). Vstupné dvere sú bezpečnostné, dvere na terasu a okná sú plastové (trojsko – 6 komorové). Dom je napojený na elektriku, vlastnú studňu a žumpu. Je tam predpríprava na vonkajšie elektrické rolety, alarm a video vrátnik. Pod strechou je vytvorený úložný priestor o výmere 15 m2. Pozemok je slnečný, bude upravený a komplet oplotený. Celková cena zahŕňa štandardné dokončenie domu a terénnu úpravu. Parkovacie státie pre dve autá bude vytvorené priamo na pozemku (podlaha zámková dlažba). Dom sa nachádza v slepej a tichej uličke len 1 km od obce Lehnice. Za domom už stavať nebude, dokopy budete mať len dvoch bočných susedov. Kontakt: 0908 610 933

Pridať k zaujímavým
VYNIKAJÚCA PONUKA PRE PRVÉ VLASTNÉ BÝVANIE – Nový 2 izbový byt v Šamoríne

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v Šamoríne na Školskej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí v novej nadstavbe bytového domu. Úžitková plochy bytu 50 m2, byt má veľmi praktické dispozičné riešenie: vstupná hala, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, kuchyňa, obývačka a spálňa. Kúrenie a teplá voda je zabezpečené cez vlastný plynový kotol. Byt sa predáva v štandardnom prevedení: všetky podlahy, vybavenie kúpeľne, v technickej miestnosti plynový kotol a zásobník teplej vody, interiérové dvere, okrem kuchynskej linky. Byt disponuje aj rekuperačným systémom. Bytový dom je postavený z tehly, je komplet zrekonštruovaný, zateplený, s novým interiérom, bez výťahu. Nachádza sa v tichej lokalite, kde je veľa zelene, len na skok sú všetky občianske vybavenosti, školy, škôlky, obchody, ale aj príroda. K bytom sú vytvorené nové parkovacie miesta hneď vedľa bytového domu. Ponúkame Vám odborné poradenstvo aj v oblasti financovania, poskytovania hypotéky na vysokej úrovni !!!

Pridať k zaujímavým