Realitný software a portály LIVINGAAARKO reality, s.r.o. (35): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! veľký nadštandartný rodinný dom Budmerice w28

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Bumerice. Dom sa nachádza v bočnej uličke a je vsadený do svahu, čo vytvára zaujimavé riešenie osadenia domu na pozemku. Rodinný dom je podpivničený s dvojgarážou a automatickou bránou. V dome sú 4 izby, kuchyňa, dve veľké kúpeľne, 2x WC, 2x terasa. Plávajúce podlahy, masívne drevené interiérové dvere, plastové okná, dubové obložené schodisko, centrálny vysávač, 3 samostatné vykurovacie okruhy, plynové kúrenie, plynový ohrev vody, kuchynská linka na mieru. Pozemok o rozlohe cca 7á je vysadený okrasnou zeleňou + závlahový systém. Dom bol skolaudovaný v roku 2005. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! 17á pozemok pod lesom v obci Horné Orešany w26

Stavebný pozemok o rozlohe cca 17á je priamo pod lesom, prístupom z asfaltovej cesty a so všetkým sieťami na ceste. Šírka pozemku cca 17m. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! Chalúpka vhodná na chalupárčenie v Dolných Orešanoch w16

Jedná sa o malý domček v spoločnom dvore so sedlovou strechou o celkovej zastavenej ploche 45m2, s jednou izbou do ulice, kuchyňou a gánkom. Domček je v pôvodnom stave, obývateľný, má lokálne kúrenie na tuhé palivo, vodovod, bez kúpeľne, suché WC. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! Gazdovský dvor v Báhoni. w15

Dom zo 40-tych rokov v pôvodnom stave je osadený v radovej zástavbe, má sedlovú strechu, podbránu , je čiastočne podpivničený a je postavený na 16 á rovinatom pozemku o šírke 17 m. Dom s pekným gánkom, s hospodárskymi stavbami a studňou o hĺbke 17 m ktoré sú v zadnej časti dvora tvorí uzatvorený štvorcový celok s východom cez masívnu zadnú bránu do záhrady, ktorá je vysadená viničom o výmere cca 7 árov. Vstup na pozemok s vinohradom je možný aj z asfaltovej cesty zo zadnej strany. Dom je postavený z pálenej a čiastočne z nepálenej tehly. Maštale postavené v 50-tych rokoch sú postavené výlučné z pálenej tehly, z nosným železno-keramickým stropom, ktorý slúžil na skladovanie obilia. Pod domom je pivnica (30 m2), ktorá kedysi slúžila aj ako ladovňa, pretože je umiestnená vo veľkej hĺbke. Vstup do domu je z podbránia cez gánok do kuchyne, odtiaľ do dvoch predných izieb, špajzy a kúpeľne. Na podlahách sú pôvodné palubovky, pôvodné obložkové drevené zárubne s drevenými dverami, drevené okná, cifrované zo 40-tych rokov a novšie trojdielne okná zo 70-tych rokov. V dome je všetko funkčné, citlivou rekonštrukciou je možné docieliť "Retro bývanie so zachovaním  pôvodného ducha usadlosti. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom. 8. TRHOVÁ CENA. Výšku trhovej ceny nehnuteľnosti k dedičskému konaniu určíme ZDARMA!

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! Pekný pozemok v hodný aj na farmu v Štefanovej w01

Pekný, rovinatý pozemok o šírke 25 m vo veľkosti 25 árov (2500 m2) na okraji obce vhodný na stavbu rodinného domu a svojou polohou umožňuje aj chov zvierat. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! Pekne zrekonštruovaný dom v tichej lokalite Vištuk. w08

RD v tvare L so sedlovou strechou po celkovej veľmi precíznej rekonštrukcii , podrezaný, suchý, zateplený s novou fasádou, s novou strechou Bramac. V interiéri sú na stenách nové omietky, sadrokartónové stropy zateplené 40 cm izoláciou, na podlahách v izbách sú parkety, vo veľkej svetlej obývačke s kuchyňou, v kúpeľni, WC a vstupnej chodbe je dlažba, okná a dvere sú plastové . Teplá voda je ohrievaná v elektrickom bojleri , teplo v dome zabezpečuje elektrický kotol napojený na podlahové kúrenie v kombinácii s panelovými radiátormi v izbách a kúpeľni. Ako doplnkové kúrenie slúži krb na tuhé palivo s prieduchmi . Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a samostatné WC sú zaústené do čističky (ČOV). V cene domu je nová kuchynská linka s vybavením a ostatný nábytok a zariadenie v dome. O bezpečnosť domu sa stará kamerový systém. Dom stojí v tichej uličke pri potoku na okraji obce na pozemku o výmere 6,5 ára o šírke 13 m. Pozemok je vo vstupnej prednej časti rovinatý, v zadnej časti je terasovite upravený s bazénom a oddychovou časťou s krbom a jazierkom s peknou skalkou , vysadený okrasnými kríkmi. Ďalšia terasa je upravená ako záhrada s trávnikom, vysadená ovocnými stromami, je na nej umiestnený detský záhradný domček s pieskoviskom. Pozemok je oplotený okrasným betónovým plotom. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! rodinný dom , ihneť k bývaniu pod hradom Červený Kameň w35

Dom je umiestnený na svahu nad potokom tesne pod hradom Červený Kameň, kde nehrozí žiadna záplava. Dom zo 60-tych rokov postavený z tehly a kameňa so sedlovou strechou, s pivnicou je suchý a po čiastočnej rekonštrukcii. Na dome sú pôvodné drevené okná a dvere, v dvoch izbách sú na podlahách klasické pôvodné parkety, v ostatných častiach domu je na podlahách dlažba. Vykurovanie domu je zabezpečené ústredným kúrením s kotlom na plyn a panelovými radiátormi. Ako doplnok kúrenia je v hale zabudovaná železná piecka na tuhé palivo. Teplá voda je zabezpečená elektrickým bojlerom, kúpeľňa spolu s WC je napojená na žumpu a trativod. Vstup do domu je z dvora cez verandu do veľkej haly (jedálne), ktorá je „dušou“ domu, z ktorej sa dá prejsť do troch predných izieb s oknami do ulice, kuchyne s oknami do dvora, kúpeľne a technickej miestnosti. V zadnej časti svahovitého pozemku je postavený samostatný dvojizbový domček s kuchynkou s ústredným kúrením napojeným na hlavný dom. Môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka alebo na prenájom pre turistov. Na konci svahovitého pozemku úplne pod lesom sú hospodárske objekty pre domáce zvieratá a skladové priestory. Svahovitý pozemok je terasovitý, využívaný ako záhradka na pestovanie zeleniny, jahôd, malín, je vysadený ovocnými stromami ako hrušky, jablone a pod. Pozemok plynule prechádza cez romantickú oddychovú časť do lesa so starými storočnými dubmi. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! Útulný, štýlový domček Dolné Orešany, w32

Rodinný dom v radovej zástavbe s podbránou,  čiastočne podpivničený bol postavený v 60-tych rokoch a je po celkovej rekonštrukcii interiéru s novými omietkami, podrezaný, zateplený aj s novou sedlovou strechou napojený na verejnú kanalizáciu, stojí na pozemku o výmere 664 m2. Do domu s izbami za sebou je vstup z podbránia po štyroch schodíkoch do vstupnej chodby, odtiaľ do prednej izby s oknami do ulice, kúpeľne, pracovne a ďalej do kuchyne a zimnej záhrady. Okná a dvere sú z europrofilu, na podlahách sú nové drevené parkety, pod novými omietkami sú nové rozvody elektriny, vody, kúrenia, nový kotol a s  novými radiátormi nastavenými na nízkotepelný štandard. Kuchynská linka vyrobená z masívu so spotrebičmi a starožitná keramická pec sú v cene domu. Cenu starožitného nábytku je treba dohodnúť osobitne. V záhrade s výhľadom na Malé Karpaty je studňa a postavený domček – kuchyňa, kúpeľňa s WC, malá dielňa a malý skladový priestor. Domček s lokálnym vykurovaním na tuhé palivo je tiež napojený na verejnú kanalizáciu a môže slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Parkovanie pre dva autá je možné v podbrání a jedno parkovacie miesto je pred domom. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! -Rovinatý pozemok v Suchej n/Parnou w02

Stavebný pozemok no šírke 20 m so všetkým inžinierskymi sieťami v novej lokalite vhodný na bungalov. Rozloha pozemku cca 4 áre. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma. 5.CENA. Ak nájdete niekde inde v ponuke tú istú nehnuteľnosť za nižšiu cenu a ak je porovnávaná ponuka reálna, sme schopní túto cenu nehnuteľnosti zabezpečiť. 6.HYPOTÉKA. V prípade potreby hypotekárneho úveru Vám vieme zabezpečiť poradenstvo profesionálneho hypotekárneho poradcu, ktorý Vám pomôže zorientovať sa a vybrať najlepšiu variantu financovania vhodnú pre Vás. 7.POISTENIE. V prípade Vášho záujmu zabezpečíme výhodné poistenie kupovanej nehnuteľnosti profesionálnym poisťovacím agentom.

Pridať k zaujímavým
BÝVAJTE S NAMI POD MALÝMI KARPATAMI! Stavebný pozemok na dva rodinné domy. w24

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na vhodný na výstavbu dvoch rodinných domov v obci Horné Orešany. Prístup na pozemok o šírke 8 m a dĺžke cca 88m je možný z dvoch strán, z každej strany je možnosť postaviť rodinný dom. Elektrina, voda plyn sú na pozemku alebo na prístupovej ceste, kanalizácia pred domom. Pozemok je mierne svahovitý. Bývajte s nami pod Malými Karpatami!!! PREČO PRÁVE S NAMI ??? 1.DOKONALÁ ZNALOSŤ LOKALITY. Detailne sa zameriavame na oblasť pod Malými Karpatami ( Od Modry po Trstín a priľahlé obce), v ktorej sme sa narodili, kde žijeme a bývame, kde sme skrátka doma. Nerozširujeme našu pôsobnosť do miest, ktoré dokonale nepoznáme. 2.DOBRÉ MENO. Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na relatívne malom území, kde vo veľa prípadoch spolupracujeme s klientmi, s ktorými sa osobne poznáme, s ktorými sme vyrastali alebo chodili do školy. Táto skutočnosť nás zaväzuje k maximálnej serióznosti. Lebo na dobrom mene nám veľmi záleží a je našou prioritou.. 3.SERIÓZNOSŤ. Zverejnená cena je vždy pravdivá a konečná bez ďalších skrytých poplatkov vrátane provízie realitnej kancelárie. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté náklady na vypracovanie zmlúv potrebných na realizáciu predaja alebo kúpy nehnuteľnosti a základný poplatok za návrh na vklad do katastra. 4.PORADENSTVO ZDARMA. Poradenstvo pri kúpe a predaji nehnuteľností pod Malými Karpatami poskytujeme zdarma.

Pridať k zaujímavým