Realitný software a portály LIVINGDražobná spoločnosť, a.s. (157): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Dražba súboru nehnuteľností v Gbeloch, okr. Skalica.

Ivestičná príležitosť! Dražba prevádzkového objektu, skladov a zámočníckych dielní vrátane pozemkov a príslušenstva, nachádzajúcich sa v Gbeloch, okr. Skalica, k.ú. GBELY. Objekty a ich príslušenstvo sa nachádzajú v uzavretom areáli bývalej firmy UNOIGASS na ulici Naftárska v meste Gbely v zástavbe rodinných domov na jednej z hlavných ulíc mesta. Prístup k objektom je dobrý - jedná sa o neprašnú, spevnenú mestskú komunikáciu s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete. Predmetom dražby sú: Prevádzkový objekt s.č. 986 na parc. č. 635/2: Jedná sa o prevádzkový objekt pôvodne slúžiaci ako rodinný dom, ktorý bol zmenou užívania v roku 1992 rekonštruovaný ako zázemie montážnej firmy pre plynové zariadenia ako prevádzková budova. Objekt je murovaná prízemná stavba s kancelárskymi priestormi, úplným sociálnym vybavením a šatňami. Sklad materiálu s.č.2344 na p.č.639/5: Objekt je napojený na všetky inžinierske siete, slúži ako príslušenstvo areálu UNIGASS, ale môže slúžilť aj samostatne. Objekt slúži ako sklad materiálu pre montáž plynových vedení a zariadení. Celý objekt pozostáva s jednej miestnosti vybavenej regálmi. Zámočnícka dielňa s.č.2353 na p.č.639/6 a 640/5: Montovaná kovová hala rozmerov 29,00m x 18,45 m so sociálnou vstavbou, Objekt je montovaná hala s nosnou kovovou konštrukciou tvorenou, oceľovými zváranými stľpmi nabetónových základových pätkách, obvodový plášť je tvorený tepelne izolovanými sendvičovými panelmi uchytenými na priečnych oceľových nosníkov so zasklením okenných otvorov, podlaha je s povrchovou úpravou hladký vakuovany betón. Predmetné objekty spolu s príslušenstvom a pozemkami sú využívané na projektovaný účel v zmysle kolaudačného rozhodnutia, takého využitie daných nehnutenľostí sa predpokladá aj v budúcnosti. Bližšie informácie o dražbe Vám radi poskytneme na tel. č. 02/59490124 resp. mobil: 0948 917 607.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Hlbokom nad Váhom

Predmetom dražby je rodinný dom č.s. 117 postavený na parcele č. 524, v obci Hlboké nad Váhom. Jedná sa o trojpodlažný murovaný objekt suterén, prízemie, podkrovie. Dom je podpivničený, pričom vstup do pivnice je z chodby, taktiež do podkrovia je z priestoru chodby a schodiska z prízemia. Dom je postavený ako samostatne stojaci pri hlavnej cestnej komunikácii. Napojený je na inžinierske siete elektriku, plyn, vodovod a kanalizácia je do vlastnej žumpy. Základy domu sú s vodorovnou izoláciou, murivo suterénu je čiastočne monolitické betónové do výšky terénu, nadzemná časť je murovaná z tehloblokov v hrúbke do 40 cm, strop nad suterénom je rovný železobetónový. Prízemie a podkrovie je murované z tehlového muriva v hrúbke do 40 cm, krov je sedlový. Krytina strechy je z pozinkovaného plechu s nátermi, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu úplné, vrátane parapetov. Fasádna omietka je brizolitová škrabaná, sokel je z kabrinca. Okná v dome sú drevené dvojité, dvere sú hladké a dyhované v oceľových zárubniach, podlahy v obytných miestnostiach palúbky a PVC, v ostatných miestnostiach prevláda PVC krytina, zvyšok tvorí keramická dlažba. V kúpeľni, okolo vane, vo WC a v kuchyni sú zrealizované keramické obklady a dlažby, pričom kúpeľňa bola zrekonštruovaná v roku 2012 nová vaňa, WC, sprchovací kút, umývadlo, nové dlažby a obklady, nové rozvody zdravotechniky. Vykurovanie domu je ústredné s kotlom na plyn, ako rezerva slúži kotol na drevoplyn, radiátory sú liatinové, elektroinštalácia je svetelná i motorická, rozvod teplej a studenej vody, pričom ako zdroj teplej vody slúži kombinovaný ohrievač na plyn a elektriku, prepojený s ÚK. V kuchyni sa nachádza plynový sporák s elektrickou rúrou, smaltovaný drez, kuchynská linka. V práčovni je smaltovaná vaňa, 2 automatické práčky, matérie sú pôvodné na kohútiky, keramický obklad, dlažba. Dispozičné sa v suteréne nachádza kotolňa na plyn a pevné palivo, 1 obytná miestnosť, zvyšok tvoria skladové priestory na ovocie a zeleninu, sklad náradia a pevného paliva. Na I. NP sa dispozičné sa nachádzajú 3 izby, kuchyňa, chodba so šatníkom, kúpeľňa, samostatné WC, vstupné zádverie so schodiskom. V podkroví je v súčasnosti využívaná 1 obytná izba, vykurovaná liatinovými radiátormi, 2. izba nie je úplne dokončená, je potrebné dokončiť povrchové úpravy stien a podláh i sociálnu časť, zvyšok podkrovia tvorí povalový priestor. Celková údržba je primeraná veku, objekt nevykazuje poškodenie, životnosť domu je 100 rokov.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v obci Podkriváň

Predmetom opakovanej dražby je rodinný dom a pozemky o celkovej výmere 671 m2 v obci Podkriváň, okres Detva. Rodinný dom je podpivničený s dvoma nadzemnými podlažiami. Dispozičné riešenie 1. PP je nasledovné: betónové schodisko, chodba, dve miestnosti slúžiace ako sklad, priestor pre domácu vodáreň a priestor pre chov zvierat, ktorý má samostatný prístup zo záhrady. 1.NP pozostáva zo vstupnej chodby s dreveným schodiskom, kuchyne a WC so samostatným vstupom. Na 2.NP je chodba, dve izby, špajza, a priestor pripravený na kuchyňu a kúpeľňu. Podlahová plocha rodinného domu je 440,97 m2. Rodinný dom je v užívaní od roku 1943, pričom v roku 1970 bola ukončená prístavba rodinného domu. Vo dvore sa nachádza hospodárska prístavba užívaná od roku 1970. Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území obce Podkriváň, na rovinatom pozemku juhovýchodnej orientácie, v okolí sa nachádza základná občianska vybavenosť. Bližšie informácie na uvedenom telefónnom čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba 1 izb. bytu v Sečovciach

Predmetom dražby je 1 izbový byt na 1.p v Sečovciach. Dispozične pozostáva z kuchyne,1 izby, kúpeľne, WC, chodba a pivnica. Byt je situovaný v strednej sekcii bytového domu s orientáciou obytnej miestnosti smerom na západ.. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 39,83m2 (pivnica 8,02 m2). Bližšie informácie na uvedenom telefónnom čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Moravanoch

Dražba rodinného domu v obci Moravany miestna časť Lučkovce spolu s pozemkok o celkovej výmere 598 m2. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1988.Rodinný dom je samostatne stojací trojpodlažný objekt, má polozapustený suterén, prízemie a podkrovie, kde prístup do suterénu je cez garáž a zadným vchodom z dvora, prízemie je prístupné hlavným bočným vstupom z dvora, podlažia sú prepojené vnútorným schodiskom. V rodinnom dome je päť obytných miestnosti a príslušenstvo, ktoré tvorí kotolňa, garáž, pivnice, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodby a vnútorné schodisko. Zastavaná plocha prízemia rodinného domu je 103,30 m2. Objekt je situovaný v okrajovej južnej časti obce Moravany miestna časť Lučkovce, v uličnej zástavbe rodinných domov, na hlavnej ulici a zároveň na štátnej ceste v smere Michalovce - Moravany - Vranov nad Topľou. V suteréne sa nachádza vnútorné schodisko s chodbou, odkiaľ je vstup do kotolne, garáže a pivníc. Na prízemí je hlavný bočný vstup z dvora cez vonkajšie schody do strednej chodby so schodiskom odkiaľ je vstup do troch izieb, kuchyne a kúpeľne s WC. V podkroví je schodisko s výstupom na loggiu a chodbou odkiaľ je vstup do dvoch izieb. Vykurovanie rodinného domu je ústredné teplovodné zabezpečené kotlom na zemný plyn, oceľovými rozvodmi a panelovými radiátormi. V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa so sprchovacou batériou, splachovací záchod a keramické umývadlo, steny kúpeľne sú čiastočne obložené keramickým obkladom. V kuchyni je osadená kuchynská linka o dĺžke 1,80 m, v linke je smaltované umývadlo s batériou, je tu sporák nad ktorým je odsávač pár, stena pri linke je opatrená keramickým obkladom. Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Gabčikove

Predmetom dražby je rodinný dom v obcu Gabčíkovo na továrenskej ulici spolu s pozemkami o celkovej výmere 760 m2. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Považskej Bystrici

Rodinný dom súp. č. 387 je postavený na p.č. 709/114. Ide o samostatne stojaci, murovaný rodinný dom, nepodpivničený, s obytným podkrovím. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 2002. Technické riešenie: 1. NP: Základy betónové objekt bez podzemného podlažia s vodorovnou izoláciou, zvislé nosné konštrukcie sendvičová konštrukcia (murivo-izolant-murivo, celkový tepelný odpor min. 2,0); deliace konštrukcie tehlové (priečkovky, CDM, panelová konštrukcia, drevené), vodorovné nosné konštrukcie stropy s rovným podhľadom betónové monolitické, prefabrikované a keramické, schodisko tvrdé drevo, červený smrek, strecha a krovy väznicové valbové, stanové; krytiny strechy na krove pálené a betónové škridlové ťažké korýtkové (Bramac, Tondach, Moravská škridla a pod.); klampiarske konštrukcie strechy z medeného plechu len žľaby a zvody, záveterné lišty. Úpravy vonkajších povrchov fasádne omietky škrabaný brizolit, omietky na báze umelých látok, úpravy vnútorných povrchov vnútorné omietky sadrové, striekané (hrubozrnné); vnútorné obklady samostatnej sprchy; WC min. do výšky 1 m; kuchyne min. pri sporáku a dreze (ak je drez na stene), výplne otvorov dvere plné alebo zasklené dyhované; okná plastové s dvoj. s trojvrstvovým zasklením; okenice a vonkajšie rolety plastové, podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) parkety, vlysy (okrem bukových), korok, veľkoplošné parkety (drevené, laminátové); dlažby a podlahy ost. miestností keramické dlažby, vybavenie kuchýň sporák elektrický s elektrickou rúrou a keramickou platňou; drezové umývadlo nerezové, kuchynská linka z prírodného dreva (za bežný meter rozvinutej šírky), vybavenie je sprchovacím kútom a umývadlom, podkrovie plastová vaňa, umývadlo a bidet a samostatná sprcha. Vykurovanie ústredné vykurovanie - podlahové teplovodné zdroj vykurovania - kotol ústredného vykurovania, vnútorné rozvody vody z pozinkovaného potrubia studenej a teplej vody, vnútorné rozvody elektroinštalácie - svetelná, motorická, bleskozvod, elektrický rozvádzač s automatickým istením. Vnútorné rozvody plynu - rozvod svietiplynu alebo zemného plynu, konštrukcie naviac, autonómna regulácia ohrievacích telies; automatická regulácia vonkajších roliet. 2. NP: Zvislé nosné konštrukcie sendvičová konštrukcia (murivo-izolant-murivo, celkový tepelný odpor min. 2,0), deliace konštrukcie tehlové (priečkovky, CDM, panelová konštrukcia, drevené), vodorovné nosné konštrukcie stropy s rovným podhľadom drevené trámové. Vybavenie kúpeľní vaňa plastová jednoduchá, umývadlo, bidet, samostatná sprcha, vodovodné batérie pákové nerezové so sprchou, pákové nerezové, záchod splachovací bez umývadla. Vykurovanie ústredné vykurovanie teplovodné s rozvodmi bez ohľadu na mat. a radiátormi. Príslušenstvo ako vstavané skrine sú na oboch podlažiach.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v obci Bohúňovo

Pripravovaná dražba rodinného domu v obci Bohúňovo spolu s pozemkami o celkovej výmere. Rodinný dom sa nachádza v obci Bohúňovo. Prístup k nehnuteľnosti je z miestnej spevnenej komunikácie. Jedná sa o samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov. Dispozičné riešenie 1.nadzemného podlažia:chodba,schodisko,garáž s kotolňou,kúpelňa s WC,kuchyňa,komora a dve izby Dispozičné riešenie 2.nadzemného podlažia:chodba,kúpelňa s WC,komora,balkón a štyri izby Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) sú parkety, vlysy (okrem bukových), korok, veľkoplošné parkety (drevené, laminátové); dlažby a podlahy v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Rodinný dom je v dobrom stavebnotechnickom stave,bez závad a nedostatkov s dobre udržiavaním pozemkom a celím okolím s možnosťou využívania na projektovaný účel-bývanie,prípadne prenájom.Od námestia obce je nehnuteľnosť vzdialená cca 300m. Občianska vybavenosť obce - obchod,reštaurácia,pošta,obecný úrad. Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Kľúčovci

Pripravujeme dražbu rodinného domu v obci Kľúčovec. Rodinný dom sa nachádza v zastavanom území obce Kľučovec. Je situovaný v uličnej stavbe rodinných domov, v rovinatom teréne v obytnej zóne. Jedná sa o podpivničený rodinný dom s jedným nadzemným podlažím vrátane jej hospodárskej časti. Prízemie rodinného domu dispozične pozostáva z dvoch obytných miestnosti, predstiene, kuchyne, špajze a kúpeľne. Kontaktné údaje 02 59 49 01 20

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu vo Veľkom Horeši

Predmetom dražby je rodinný dom spolu s pozemkami o celkovej výmere 1200 m2 nachádzajúci sa v obci Veľký Horeš na Hlavnej ulici. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku, Kontaktné údaje 02 59 49 01 20.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka