Realitný software a portály LIVINGDražobná spoločnosť, a.s. (185): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Dražba 1 izb. bytu v Sečovciach

Predmetom dražby je 1 izbový byt na 1.p v Sečovciach. Dispozične pozostáva z kuchyne,1 izby, kúpeľne, WC, chodba a pivnica. Byt je situovaný v strednej sekcii bytového domu s orientáciou obytnej miestnosti smerom na západ.. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 39,83m2 (pivnica 8,02 m2). Bližšie informácie na uvedenom telefónnom čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba 2 iz. bytu v Sečovciach.

Predmetom dražby je 2 izbový byt na 1.p v Sečovciach. Dispozične pozostáva z kuchyne,2 izieb, kúpeľne, WC, chodba a pivnica. Byt je situovaný v krajnej sekcii bytového domu s orientáciou obytných miestností v smere výcho - západ. Vypočítaná podlahová plocha bytu je 56,77 m2 (pivnica 8,48 m2). Bližšie informácie na uvedenom telefónnom čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Moravanoch

Dražba rodinného domu v obci Moravany miestna časť Lučkovce spolu s pozemkok o celkovej výmere 598 m2. Rodinný dom bol daný do užívania v roku 1988.Rodinný dom je samostatne stojací trojpodlažný objekt, má polozapustený suterén, prízemie a podkrovie, kde prístup do suterénu je cez garáž a zadným vchodom z dvora, prízemie je prístupné hlavným bočným vstupom z dvora, podlažia sú prepojené vnútorným schodiskom. V rodinnom dome je päť obytných miestnosti a príslušenstvo, ktoré tvorí kotolňa, garáž, pivnice, kuchyňa, kúpeľňa s WC, chodby a vnútorné schodisko. Zastavaná plocha prízemia rodinného domu je 103,30 m2. Objekt je situovaný v okrajovej južnej časti obce Moravany miestna časť Lučkovce, v uličnej zástavbe rodinných domov, na hlavnej ulici a zároveň na štátnej ceste v smere Michalovce - Moravany - Vranov nad Topľou. V suteréne sa nachádza vnútorné schodisko s chodbou, odkiaľ je vstup do kotolne, garáže a pivníc. Na prízemí je hlavný bočný vstup z dvora cez vonkajšie schody do strednej chodby so schodiskom odkiaľ je vstup do troch izieb, kuchyne a kúpeľne s WC. V podkroví je schodisko s výstupom na loggiu a chodbou odkiaľ je vstup do dvoch izieb. Vykurovanie rodinného domu je ústredné teplovodné zabezpečené kotlom na zemný plyn, oceľovými rozvodmi a panelovými radiátormi. V kúpeľni sa nachádza smaltovaná vaňa so sprchovacou batériou, splachovací záchod a keramické umývadlo, steny kúpeľne sú čiastočne obložené keramickým obkladom. V kuchyni je osadená kuchynská linka o dĺžke 1,80 m, v linke je smaltované umývadlo s batériou, je tu sporák nad ktorým je odsávač pár, stena pri linke je opatrená keramickým obkladom. Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Gabčikove

Predmetom dražby je rodinný dom v obcu Gabčíkovo na továrenskej ulici spolu s pozemkami o celkovej výmere 760 m2. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Považskej Bystrici

Pripravujeme dražbu rodinného domu v Považskej Bystrici časť Považské Podhradie. Bližšie informácie budú zverejnené po vypracovaní Znaleckého posudku.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v obci Bohúňovo

Pripravovaná dražba rodinného domu v obci Bohúňovo spolu s pozemkami o celkovej výmere. Rodinný dom sa nachádza v obci Bohúňovo. Prístup k nehnuteľnosti je z miestnej spevnenej komunikácie. Jedná sa o samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov. Dispozičné riešenie 1.nadzemného podlažia:chodba,schodisko,garáž s kotolňou,kúpelňa s WC,kuchyňa,komora a dve izby Dispozičné riešenie 2.nadzemného podlažia:chodba,kúpelňa s WC,komora,balkón a štyri izby Podlahy obytných miestností (okrem obytných kuchýň) sú parkety, vlysy (okrem bukových), korok, veľkoplošné parkety (drevené, laminátové); dlažby a podlahy v ostatných miestnostiach sú keramické dlažby. Rodinný dom je v dobrom stavebnotechnickom stave,bez závad a nedostatkov s dobre udržiavaním pozemkom a celím okolím s možnosťou využívania na projektovaný účel-bývanie,prípadne prenájom.Od námestia obce je nehnuteľnosť vzdialená cca 300m. Občianska vybavenosť obce - obchod,reštaurácia,pošta,obecný úrad. Bližšie informácie na uvedenom tel. čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Kľúčovci

Pripravujeme dražbu rodinného domu v obci Kľúčovec. Rodinný dom sa nachádza v zastavanom území obce Kľučovec. Je situovaný v uličnej stavbe rodinných domov, v rovinatom teréne v obytnej zóne. Jedná sa o podpivničený rodinný dom s jedným nadzemným podlažím vrátane jej hospodárskej časti. Prízemie rodinného domu dispozične pozostáva z dvoch obytných miestnosti, predstiene, kuchyne, špajze a kúpeľne. Kontaktné údaje 02 59 49 01 20

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu vo Veľkom Horeši

Predmetom dražby je rodinný dom spolu s pozemkami o celkovej výmere 1200 m2 nachádzajúci sa v obci Veľký Horeš na Hlavnej ulici. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku, Kontaktné údaje 02 59 49 01 20.

Pridať k zaujímavým
Dražba bytu v Nitre

Pripravujeme dražbu bytu na Novomestského ulici v Nitre. Bližšie informácie budú zverejnené po vypracovaní Znaleckého posudku.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v obci Šávoľ

Pripravujeme dražbu rodinného domu v obci Šávoľ. Bližšie informácie budú zverejnené po vypracovaní Znaleckého posudku.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka