Realitný software a portály LIVINGDražobná spoločnosť, a.s. (171): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Dražba rodinného domu v Čachticiach

Predmetom dražby je rodinný dom, ktorý sa nachádza v zastavanom území obce Čachtice s prístupom z miestnej vedľajšej komunikácie. Dom sa nachádza v širšom centre obce a je v užívaní cca od rokku 1950 s prístavbou z roku 2010. Bližie informácie o predmetne dražby Vám poskytneme po vyhotovení znaleckého posudku. Kontaktne tel. č. 02/59490128.

Pridať k zaujímavým
Dražba bytu v Poprade

Predmetom dražby je byt nachádzajúci sa na Záborského ulici v okresnom meste Poprad o výmere 73,88 m2. Podrobnejšie informácie budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku. Kontaktné údaje 02 59 49 01 20.

Pridať k zaujímavým
Dražba bytu vo Veľkom Krtíši

Pripravujeme dražbu bytu vo Veľkom Krtíši. Bližšie informácie budú zverejnené po vypracovaní Znaleckého posudku.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v obci Bojná

Predmetom dražby je rodinný dom nachádzajúci sa v obci Bojná, okres Topoľčany, spolu s pozemkami o celkovej výmere 2374 m2. Rodinný dom je samostatne stojaci murovaný, so sedlovou strechou plne podpivničený s obytným podkrovím. Rodinný dom je 8 - izbový. Stavba bola skolaudovaná v roku 1993. Podrobnejšie informácie o stave nehnuteľnosti budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku. Kontaktné údaje: 02 59 49 01 20.

Pridať k zaujímavým
Dražba bytu v Košiciach

Pripravujeme dražbu bytu v Košiciach v časti JUH na ul. Miškovecká k.ú. Južné Mesto. Byt sa nachádza na 3. poschodí bytového domu. Výhodná investícia, prípadne vhodný na prerábku. Pre viac informácií nás kontajtujte na tel. č. 0948 917 607.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Partizánskej Ľupči

Pripravujeme dražbu rodinného domu v Partizánskej Ľupči, spolu s pozemkami o clekovej výmere 1321 m2. Bližšie informácie na uvedenom telefónnom čísle.

Pridať k zaujímavým
Dražba skladov v Lučenci.

Pripravujeme dražbu nehnuteľnosti nachadzajúcej sa v okresnom meste Lučenec, po južnej strane na Fiľakovskej ceste a vo vzdialenosti od centra cca 500 m. Predmetná nehnuteľnosť sa nachádza v priemyselnom areáli bývalého podniku Novostroj - ZŤS. Súčasťou nehnuteľnosti sú pozemky a sklad horľavín s výmerou 224 m2, sklad s výmerou 599 m2, sklad náhradných dielov s výmerou 599 m2 a sklad ropných látok s výmerou 233 m2. Pozemky vrátane skladov majú celkovú výmeru podielu 5 940 m2 a sklady majú celkovú výmeru 1 655 m2. Predmetom dražby sú aj podiely prístupových ciest k predmetnej nehnuteľnosti, ktoré vedú z hlavnej cestnej komunikácie.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu vo Vavrečke

Predmetom dražby je rodinný dom nachádzajúci sa v obci Vavrečka, okres Námestovo spolu s pozemkami o celkovej výmere 295 m2. Obec Vavrečka je od okresného mesta vzdialená 3 km a zo severnej strany je obmývaná vodnou nádržou Orava. Rodinný dom je trojpodlažný, podpivničený so sedlovou strechov a obytným podkrovím. Zastavaná plocha domu je 113,20 m2. V roku 1997 bol skolaudovaný. Podrobnejšie informácie o stave nehnuteľnosti budú poskytnuté po vypracovaní znaleckého posudku. Kontaktné údaje 02 59 49 01 20.

Pridať k zaujímavým
Dražba domu v Liptovskom Petri

Pripravujeme dražbu rodinného domu v obci Liptovský Peter. Bližšie informácie budú zverejnené po vypracovaní Znaleckéh posudku.

Pridať k zaujímavým
Dražba rodinného domu v Myjave

Predmetom dražby je rodinný dom súp. číslo 4 97 postavený v intraviláne mesta Myjava, situovaný v zástavbe rodinných domov a pozemky o výmere 270 m2. Ide o tichšiu lokalitu s prístupom z miestnej komunikácie v širšom centre mesta. Osadený v rovinatom teréne. Dom bol postavený v roku 1900, v roku 1999 prebehla na dome zásadná rekonštrukcia s vytvorením obytného podkrovia. Z pôvodnej stavby boli zachované obvodové múry a stropy. Rodinný dom je čiastočne podpivničený, s jedným nadzemným podlažím a obytným podkrovím. Podzemné podlažie o výmere 20,39 m2 pozostáva z jednej miestnosti. Murivo podzemného podlažia betónové s izoláciou proti zemnej vlhkosti. Okno jednoduché, dvere drevené zvlakové. Vnútorné omietky vápenné hladké, podlaha betónová. Zavedená elektroinštalácia a rozvod súdenej vody. Schody betónové. V I. nadzemnom podlaží o výmere 141,54 m2 sa nachádza predsieň, kuchyňa, obývacia izba, kúpelňa, hospodárska miestnosť. V podkroví o výmere 107, 79 m2 sa nachádzajú tri izby, kúpelňa, chodba. Z obývacej izby je prístup na terasu. Základy z betónových pásov s izoláciou proti vode a zemnej vlhkosti. Obvodové murivo z pálenej tehly o hr. 50 cm. Stropy drevené trámové s rovným podhľadom. Deliace priečky murované, vnútorné omietky vápenné hladké. Strecha zložitá, pokrytá škridlou Bramac.Fasádne omietky na báze umelých látok. Klampiarske konštrukcie z medeného plechu.Dvere plné, okná plastové. Schody z tvrdého dreva, zábradlie antikórové. Podlahy v miestnostiach z plávajúcej podlahy, v kúpeľniach sa nachádza keramická dlažba. Keramický obklad prevedený v kuchyni okolo kuchynskej linky a v kúpeľniach. Elektroinštalácia svetelná, motorická, ističe. Rozvod vody studenej a teplej. Zdrojom teplej vody je kotol na ústredné kúrenie. Vykurovanie domu ústredné teplovodné kotlom na plyn. Radiátory plechové panelové. Kanalizácia z kuchyne, kúpelne, WC. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka na báze dreva, plynový sporák, digestor,nerezový drez. V kúpeľni na I. NP sa nachádza sprchový kút, splachovacie WC, keramické umývadlo a kotol na ústredné vykurovanie typu Protherm. V kúpeľni v podkroví sa nachádza rohová vaňa, dve keramické umývadlá, WC misa. Vodovodné batérie pákové. Dom je napojený na rozvody vody z verejného vodovodu, NN, plynu a kanalizácie. Garáž je postavená vedľa rodinného domu a hosp. budovy, na parc. č. 211. Postavená v roku 1960, v roku 1999 rekonštruovaná, v rámci ktorej bola vymenená krytina, zhotovená nová podlaha, omietky. Základy sú betónové, obvodové konštrukcie murované. Krov drevený, strecha stanová, krytina z pálenej škridle Bramac. Fasádne omietky na báze umelých látok. Klampiarske konštrukcie z medeného plechu. Vráta plastové výklopné. Vnútorné omietky vápenné hladké, podlaha betónová. Zavedená elektroinštalácia svetelná i motorická. Kontaktné údaje: 02 59 49 01 28, 02 59 49 01 27.

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka