Realitný software a portály LIVINGCE Invest s.r.o. (3): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

!!!CENA ZNIZENA!!! Predaj 3i bytu na Šancovej ulici [ID:RE0005051-18-000015]

Pred 5 mesiacmi

Bratislava - Staré Mesto
155.000 EUR

!!!CENA ZNIZENA!!! Predaj 3i bytu na Šancovej ulici

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, na Šancovej ulici (oproti YMCE). Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 5. poschodí z celkovo 6 poschodí s novým výťahom. Rozloha bytu je 75,8m2, má dva balkóny o rozlohe 1,87m2 a latkovú pivnicu v suteréne domu. V dome sú plánované opravy spoločných priestorov, ktoré by sa mali uskutočniť ešte v r. 2018. Byt je 3-izbový, jedna izba priechodná. Po vstupe do bytu vchádzame do chodby, ktorá má po pravej strane priestor na vstavanú skriňu (ktorá tam aktuálne aj je a bude pri predaji ponechaná), hneď vedľa vchádzame do prvej spálne, ktorá má balkón orientovaný na Šancovú ulicu. Od vstupných dverí vľavo sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa, oproti ktorým sa vchádza do kuchyne. Táto disponuje aj špajzou. V pravej časti bytu sa vchádza do druhej izby (priechodnej), ktorá má balkón orientovaný do Bjornsonovovej ulice. Z nej sa prechádza do tretej miestnosti. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (cca pred 10 rokmi0, má plastové okná, obkladačky v kúpeľni, boli vymenené zárubne a dvere. V izbách sú pôvodné drevené parkety. Cena bytu je 155 000 €. Na byte neviazne žiadna ťarcha a kúpou je voľný.

Pridať k zaujímavým
Predaj veľkého trojpodlažného RD so 4 samostatnými bytovými jednotkami, Trnávka.

Ponúkame na predaj krásny 10 izb. trojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite Trnávky, blízko letiska, Ikea a Avion Shopping parku na Beckovskej ul. Dom sa nachádza na 6,15 árovom pozemku. Je rozdelený na 4 bytové jednotky, 3 trojizbové a 1 jednoizbový byt (100m2, 100m2, 112m2, 22m2). Vhodný na bývanie viac generačnej rodiny, alebo pre sídlo firmy. Dom je situovaný do tichého dvora, kde je orientovaná aj terasa o rozlohe 50m2 z toho je 20m2 vytvorená zimná záhrada s možnosťou otváracích posuvných bočných dverí, lodžia o rozlohe 12m2, balkón 5m2. Dom je čiastočne podpivničený 36m2. Parkovanie je bezbroblémové v dvoch garážach o rozlohe 59m2, pre tri autá. Dom bol postavený v r. 2001-2002, v r.2009-2010 prešiel dom rekonštrukciou. Všetky priestory sú vykurované, samostatné plynové kúrenie - kondenzačný kotol. Prístup k RD je priamo z ulice, dva samostatné vchody pre vstup do garáži a jeden vchod do domu. Výborná občianska vybavenosť, škola, škôlka, zástavka MHD, výborné napojenie na dialnicu. Vhodný na bývanie aj podnikanie.

Pridať k zaujímavým
Predaj hotel nedaleko Košíc v obci Košická Belá

HOTEL DAM je nadštandardný komplex, ktorý nájdete 18 km od Košíc - metropoly východného Slovenska, druhého najväcšieho mesta na Slovensku a len 20 minút cesty autom od medzinárodného letiska Košice. Nachádza sa na úpätí Košického lesa vo východnej casti Slovenského Rudohoria na trase cesty vedúcej z Košíc do Margecian s pokracovaním do Spišského regiónu a Vysokých Tatier. Hotel ponúka široké spektrum možností pre firmy aj rodiny. Hotel má kapacitu 110 lôžok a celkovo 3000 m2 podlahovej plochy.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania