Realitný software a portály LIVINGBratislavská realitná spoločnosť s.r.o. (85): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

RODINNÝ DOM, TREBIŠOV, NIŽNIANSKA ULICA

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom na Nižnianskej ulici v Trebišove. Dom bol postavený koncom 70. rokov. Materiál: kváder. Čiastočná rekonštrukcia, ktorá prebehla pred desiatimi rokmi zahŕňala výmenu podlahy (v dome sa nachádzajú parkety), rekonštrukciu jednej kúpelne spojenej s WC, zateplenie domu, v spálni vymenené jedno okno, ostatné okná sú pôvodné drevené. Časti domu, ktoré neprešli rekonštrukciou sa nachádzajú v dobrom stave. Celková výmera pozemku je 600 m2, z toho dom 11 m dĺžka x 12 m šírka. Súčasťou sú 3 garáže z toho jedna o rozmere až 18 m2. Dom je celý podpivničený. 1 malá kuchynka sa nachádza v suteréne, jedna väčšia kuchyňa v pôvodnom stave sa nachádza na 1. nadzemnom poschodí a na záhrade sa nachádza letná kuchyňa, ktorá bola rekonštruovaná. Dom disponuje veľkým množstvom odkladacieho priestoru. V dome sa nachádza jedna kúpelňa spojená s WC - na prízemí rekonštruované a na 1. poschodí nerekonštruované WC spojené so sprchovacím kútom. Tretie WC sa nachádza v suteréne. Súčasťou suterénu je práčovňa. Bezpečnostným prvkom domu je alarm. Vykurovanie plynom, v obývačke sa nachádza krb. Druhý krb je súčasťou altánku na dvore. Dom sa predáva čiastočne zariadený, časť vybavenia je možné si ponechať po dohode s majiteľom domu. Dom je bez tiarch a je kúpou voľný. Je možné sa okamžite nasťahovať. Dom sa nachádza v tichej časti Trebišova. Zároveň sa nachádza neďaleko od plnej občianskej vybavenosti - v blízkosti sa nachádza nemocnica, obchody, mestský park, základná škola. Cena: 153 000 eur alebo dohodou. Cena vrátane provízie pre RK a kompletného právneho servisu. Kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Kompletný poradenský servis. Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad). V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste tu nenašli, čo hľadáte neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér PhDr. Martin Behúň Volajte 0907 638 579, alebo píšte m.behun@brsreality.sk. Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Stačí ak nám na email pošlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 IZBOVÝ BYT, TYRŠOVO NÁBREŽIE, KOŠICE [ID:RE0004628-19-000107]

Dnes ráno 07:24

Košice - Staré Mesto
125.000 EUR

3 IZBOVÝ BYT, TYRŠOVO NÁBREŽIE, KOŠICE

Ponúkame Vám na predaj trojizbový priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii na Tyršovom nábreží v Košiciach, za hotelom Rokoko, mestská časť Staré Mesto. Byt sa nachádza v panelovom vežiaku, je priestranný o výmere 72,03 m2. Má dve loggie, k bytu zároveň prislúcha pivnica. Nachádza sa na druhom poschodí z 13. Vo vežiaku sa nachádzajú dva výťahy, jeden nákladný a druhý osobný. Rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2008, v rámci ktorej bola rozšírená kúpelňa. V byte sa nachádzajú plastové okná, plávajúce podlahy. Mesačné náklady sú 125 eur na jednu osobu. Výborná lokalita blízko úplného centra mesta a Mlynského náhonu, vo veľmi dobrej občianskej vybavenosti, dobrá dostupnosť MHD, daná lokalita je zároveň jednou z pokojnejších v rámci širokého centra mesta. Byt odporúčame aj ako vhodnú a veľmi dobrú investíciu - kúpa na následný prenájom. Byt je bez tiarch. Bezproblémové parkovanie priamo pred blokom s možnosťou zakúpenia rezidentskej karty. K bytu je odkúpený aj pozemok. Cena: 125 000 eur. Cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu a kompletného právneho servisu. Kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Kompletný poradenský servis. Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad). V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste tu nenašli, čo hľadáte neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér PhDr. Martin Behúň Volajte 0907 638 579, alebo píšte m.behun@brsreality.sk. Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Stačí ak nám na email pošlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatou v Ťahanovciach.

BRS Košice ponúka na predaj záhradu s chatou v Ťahanovciach. Záhrada je v OV o výmere 6 ár .Na pozemku je záhradná chata, elektrina 220/380V, možnosť kúrenia aj na tuhé palivo. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie ,ktorá obsahuje všetky poplatky a kompletný právny servis. V prípade akýchkoľvek otázok  neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér Ing.Igor Šafár Volajte 0917 496 722, alebo píšte i.safar@brsreality.sk a dohodnite si obhliadku.  

Pridať k zaujímavým
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt 70 m2Bratislava-Podunajské Biskupice.

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Podunajské Biskupice. Plocha: úžitková 66m2.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia na Lotyšskej ul.7/7. Výmera bytu 66 m2 +zasklenná loggia 4 m2. - (fin.posuvným syst.+sietky,žalúzie) Posledná rekonštrukcia bytu bola v r.2017. (kuchyňa, podlahy, kúpeľňa) Bezpečnostné dvere.

Pridať k zaujímavým
Pozemok pre rodinný dom Devínska Nová Ves Investičný pozemok 552 m2

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Bratislava-Devínska Nová Ves. Plocha: pozemku 552m2. Cena 87 000 €. Investičný pozemok 552 m2 určený na stavbu RD. Momentálne je vedený ako orná pôda, ale v dohľadnej dobe bude určite preklasifikovaný na stavebný pozemok. V danej lokalite je už vydané stavebné povolenie na príjazdovú komunikáciu.

Pridať k zaujímavým
Ponúkame Vám na predaj záhradu s chatou lokalita Čičky Košice

BRS Košice ponúka na predaj záhradu s chatou lokalita Čičky Košice. Záhrada je v OV 400 m2 s murovanou chatkou 5x6m 30m2,podpivničená, prízemie malá kuchyňka,špajz a malá izba,poschodie 1 izba + balkón. Elektrina 220V/380V, studňa a plechová búda,rovinatý pozemok.  V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie ,ktorá obsahuje všetky poplatky a kompletný právny servis. V prípade akýchkoľvek otázok  neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér Ing.Igor Šafár Volajte 0917 496 722, alebo píšte i.safar@brsreality.sk a dohodnite si obhliadku.

Pridať k zaujímavým
3 IZBOVÝ BYT, TURGENEVOVA, KOŠICE

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt pražského typu na Turgenevovej ulici v Košiciach za starou nemocnicou, mestská časť Juh, po kompletnej rekonštrukcii, ktorý prebehla približne pred 10 rokmi. Byt je v osobnom vlastníctve, na ideálnom 3. poschodí z 8 a s výmerou 67,00 m2 + 7 m2 loggia. Orientácia bytu je východ-západ, ide o teplý a slnečný byt. K bytu prislúcha pivnica a špajza na spoločnej chodbe. Bytový dom sa nachádza vo veľmi dobrom stave po komplexnej obnove, ktorá zahŕňala výmenu výťahov, zateplenie, novú dlažbu v celom bytovom dome a úpravu logií. Byt sa nachádza vo veľmi dobrej lokalite blízko centra mesta, v blízkosti Steel arény a v plnej občianskej vybavenosti - pár krokov od dvoch materských škôl a od nemocnice, v blízkosti lekáreň na Turgenevovej ulici, obchod KLAS, reštaurácia, LIDL na Moldavskej ulici, FRESH na sídlisku Železníky, dobrá dostupnosť MHD (električky ako aj autobusy), mestský úrad Košice - Juh na Smetanovej ulici, Základná škola na Gemerskej ulici ako aj celá sieť stredných škôl v dobrej dostupnosti. Je možné sa nasťahovať do mesiaca, po dohode s majiteľkou bytu aj skôr. Cena: 125 000 eur. Cena vrátane provízie pre RK a kompletného právneho servisu. Kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Kompletný poradenský servis. Kompletný právny servis (vypracovanie rezervačnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad). V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste tu nenašli, čo hľadáte neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér PhDr. Martin Behúň Volajte 0907 638 579, alebo píšte m.behun@brsreality.sk. Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Stačí ak nám na email pošlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

Pridať k zaujímavým
3 IZBOVÝ BYT, VARŠAVSKÁ, KOŠICE - SÍDLISKO ŤAHANOVCE

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt na sídlisku Ťahanovce na Varšavskej ulici v osobnom vlastníctve na ideálnom 5. poschodí z 8 v pôvodnom stave vrátane pôvodných okien (s výnimkou plastových okien v kuchyni) a pôvodných elektrických rozvodov. Byt je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv majiteľa. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia v druhej polovici 90. rokov v rámci ktorej bolo realizované murované jadro. Byt je priestranný o celkovej výmere 78,5 m2, z uvedenej rozlohy tvorí balkón 3 m2. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 2 m2 v suteréne. V byte ostáva zariadenie, ktoré v súčasnosti je možné vidieť na fotografiách - sporák, kuchynská linka, mikrovlnka, police, kuchynský stôl so stoličkami. Na chodbe a v kuchyni sa nachádza keramická dlažba, v obývacej izbe sú parkety. Mesačné náklady sú vo výške 220 eur ako zálohový predpis. Bytový dom je nerekonštruovaný, bez zateplenia a s pôvodnými výťahmi. Byt sa nachádza v plnej občianskej vybavenosti - neďaleko sa nachádza autobusová zastávka SOFIJSKÁ, v blízkosti obchody, základné školy, materská škola, detské ihrisko ihneď pri bloku (výhľad z kuchyne), veľké parkovisko okolo bytového domu. Byt je kúpou voľný a je možné sa okamžite nasťahovať. Cena: 92 000 eur alebo dohodou.  Cena vrátane provízie pre RK a kompletného právneho servisu. Kvalitný obchodný a právny servis zahŕňa: Kompletný poradenský servis. Kompletný právny servis (vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad ). V prípade akýchkoľvek otázok, alebo ak ste tu nenašli, čo hľadáte neváhajte ma kontaktovať. Váš maklér PhDr. Martin Behúň Volajte 0907 638 579, alebo píšte m.behun@brsreality.sk. Ponúknite nám vašu nehnuteľnosť. Stačí ak nám na email pošlete základné informácie o nehnuteľnosti a telefónny kontakt na Vás a my Vám do 24 hodín zavoláme.

Pridať k zaujímavým
NA PREDAJ 3 IZB. BYT - HLINKOVA UL. - KE SEVER

BRS KE ponúka na predaj 3 izbový byt v tehlovom bytovom dome na sídlisku Sever, ulica Hlinková. Byt je v OV, rozloha bytu je 64m2, má balkón a nachádza sa na 2.poschodí. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, plastové okná, plávajúce podlahy, murované jadro, nová elektroinštalácia, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru so zabudovanými spotrebičmi, v každej izbe vstavané skrine a na chodbe botník na mieru. Bytový dom je zateplený a má nový výťah.  LOKALITA a OKOLIE:  * kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, detské ihrisko, sieť obchodov a služieb, pošta, trh, čerpacia stanica, park Anička, kúpalisko Ryba * dopravná vybavenosť – mestská hromadná doprava, výborná dostupnosť do iných častí mesta, aj pešo 10-15 min do historického centra mesta * parkovanie - parkovisko pred bytovým domom * nekonfliktní susedia v bytovom dome Byt sa predáva komplet so zariadením. Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku! Cena nehnuteľností je vrátane všetkých poplatkov a kompletného právneho servisu. Kontakt: 0918 563 554, 0908 366 214

Pridať k zaujímavým
NA PREDAJ ZÁHRADA S CHATKOU - KOŠICE KVP

BRS KE ponúka na predaj záhradu s murovanou chatkou: Košice, sídlisko KVP. Pozemok má rozlohu 400m2 a patrí záhradkárskemu zväzku chata je v OV. Chata  je  podpivničená a je zavedená  v nej elektrika, na pozemku je sezónna voda. Na pozemku je suché WC a šopa na náradie. Pozemok nie je v osobnom vlastníctve. Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku! Cena nehnuteľností je vrátane všetkých poplatkov a kompletného právneho servisu. Kontakt: 0918 563 554, 0908 366 214

Pridať k zaujímavým