Realitný software a portály LIVINGADRA RK (4): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

0376- DOBRÁ PONUKA. Dva rodinné domy na poz. 3526m2

ADRA reality ponúka na predaj 2 rodinné domy s veľkým pozemkom v obci Drienčany okr.Rimavská Sobota. Celková výmera pozemku:3526m2 (vrátane pod stavbami) Na pozemku sa nachádzajú 2 samostatne stojace rodinné domy. Väčší z domov 3- izbový s príslušenstvom je po rozsiahlej rekonštrukcii, ihneď obyvateľný , menší 2izbový s príslušenstvom je v štádiu rekonštrukcie. Väčší dom: Vek stavby: 43r. Trvalo obývaný. IS: elektrina , verejný vodovod, odpad - žumpa (pripravené aj na možnosť vybudovania vlastnej domovej čističky). Celková úžitková plocha:cca 140m2 Dispozičné riešenie: - chodba, kuchyňa s peknou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi(sporák elektrický, umývačka riadu, digestor), 3 izby , kúpelňa s vaňou, WC - neoodelené Podpivničenie domu z 1/3 je využívané ako kotolňa a miestnosť na drevo. Stav domu: v priebehu rokov 2008- 2012 prebehla na dome rekonštrukcia: rozvody vody a odpadu,rozvody elektriny,podlahové kúrenie (kombinácia kotol na elektrinu + tuhé palivo) plastové okná, stierky, keramická dlažba, nový komín, zatepelnie domu z vonku). Na pozemku je murovaná garáž s prestrešenou terasou(budované v r. 2016). Menší dom: Vek stavby:cca 60r. Neobývaný cca 4r. IS: elektrina , verejný vodovod, odpad- žumpa Celková úžitková plocha: cca 130m2 Dispoźičné riešenie: Vstupná predsieň, kuchyňa,2 izby, kúpelňa so sprchovým kútom, WC -neoddelené,miestnosť na kotolňu Stav domu: rekonštrukcia začalav r.2010 :rozvody vody a odpadu, elektriny, nedokončené kúrenie (zamýšľané ústredné kúrenie). Obidva domy majú vlastné súpisné číslo. Mesačné náklady na bývanie: 50€/elektrina, 20€/voda, TV+internet 22€ + vo vykurovacom období výdavky na drevo. Vhodné na trvalé bývanie alebo rekreačné využitie, prípadne prenajímať jeden z domov turistom, keďže Teplý Vrch je vzdialený len 3 km, vzdialenosť do okresného mesta Rimavská Sobota 14 km. Výhodná cena nehnuteľností vzhľadom doterajšiu investíciu. Cena : 67 000€ Naša realitná kancelária Vám bezplatne zabezpečí vybavenie hypotekárneho úveru na túto nehnuteľnosť. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku kontaktujte na vartiakova@adrark.eu alebo tel.0918 686 034

Pridať k zaujímavým
0319- 3izb.byt Martin - Košúty II.

ADRA reality ponúka na predaj 3- izbový byt s presklenou loggiou v Martine sídl.Košúty II.Kernova - kľudná okrajová časť sídliska Nachádza sa na 7/12 p. zatepleného bytového domu s 2 výťahmi. Celková úžitková plocha: 67m2 Orientácia:V/J Stav: menšia čiastočná rekonštrukcia- -plastové okná, podlahy PVC, kúpelňa s vaňou, WC samostatné,pôvodné bytové jadro, presklená loggia. K bytu prislúcha pivnica. Dispozičné riešenie: chodba, kúpelňa, wc, kuchyňa,špajza,3 izby,loggia. Bytový dom je zateplený, s novou strechou, nové výťahy.. Mesačné náklady 140€/2 os + inkaso Teplý a slnečný byt, výhodou je , že sa nachádza v okrajovej časti sídliska v blízkosti Kauflandu, bytový dom má vlastné SVB, celkovo dobrá občianska vybavenosť. Cena: 64000€ V cene je započítaný kompletný právny a asistentský servis pri predaji vrátane poplatkov za vklad do katastra nehnuteľností. Naša realitná kancelária Vám zabezpečí bezplatne vybavenie najvýhodnejšieho úveru a poistenia nehnuteľností. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku kontaktujte na vartiakova@adrark.eu alebo tel.:0918 686 034.

Pridať k zaujímavým
0360-Novostavba - 4izb.bungalov na poz.1490m2 , Sklabiňa

ADRA reality ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu typ bungalov v obci Sklabiňa okr.Martin. Celková podlahová plocha domu: 125m2 Celková výmera pozemku: 1490m2 Konštrukcia: tvárnice Portfix premium 300mm Strešná krytina: škridľa Tondach Bolero IS: elektrina 220/380V, verejný vodovod, kanalizácia ,vŕtaná studňa na pozemku Dom je pred dokončením do štádia holodom: okná plastové : Winergetic Premium far.antracit – 3 sklá, 9 komorové, strop zateplený 38 cm min.vatou, rozvody elektriny, vody a odpadu.. Cena domu v tomto stave : 123 000€ V prípade záujmu je možnosť dokončiť do stavu holodom: - podlahové kúrenie (alebo iné kúrenie po dohode), sadrokartonove steny s omietkou v základnej farbe, vonkajšie zateplenie domu 15 cm . Cena v prípade dokončenia do štádia holodom : 148 000€. Predpokladané mesačné náklady: 100€ Slnečný pozemok, priestranný svetlý dom, tiché prostredie, dobrá cena,mesto Martin 6km. Naša realitná kancelária Vám zabezpečí bezplatne vypracovanie ponuky najvýhodnejšieho hypotekárneho alebo iného úveru a poistenia nehnuteľností. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku kontaktujte na vartiakova@adrark.eu alebo tel.kontakt: 0918 686 034.

Pridať k zaujímavým
0334AV- Dom s 2 bytovými jednotkami Tornaľa-Stárňa

ADRA reality ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v Tornali časť Stárňa okr.Revúca. Celkovo 5 izieb, 2 kúpelne + wc, 2 kuchyne Celková výmera pozemku:971m2 Celková úžitková plocha:cca 170m2 Stav: čiastočná rekonštrukcia IS: dom je napojený na elektrinu, voda - studňa s rozvodom do domu,odpad- žumpa, kúrenie - lokálne - krbové pece na tuhé palivo Dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek so samostatnými vchodmi. Predná časť domu: vstupná chodba,kuchyňa spojená s obývacou izbou,2 izby, kúpelňa so sprchovým kútom a wc Zadná časť domu: Táto časť domu bola rekonštruovaná pred 1r. - elektrina, kúpelňa, kuchyňa, podlahy... vstupná chodba, kuchyňa, 2 izby, kúpelňa s vaňou a wc Na pozemku sa nachádza murovaná nádvorná kuchyňa , je tam zavedená elektrina a voda. Za domom sa nachádza hospodárska časť (kôlňa na drevo a pod.) Cena: 36 700€ Naša realitná kancelária Vám bezplatne zabezpečí vybavenie hypotekárneho úveru na túto nehnuteľnosť. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku kontaktujte na vartiakova@adrark.eu alebo tel.0918 686 034.

Pridať k zaujímavým
Zobrazené všetky výsledky vyhľadávania