Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (14480): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Odporúčame

Predaj – Pekný 3 izbový byt s terasou - novostavba v tichej časti Hegyeshalom – HU.TOP PONUKA !

Z poverenia majiteľa , ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt v centre obce Hegyeshalom – HU. Hegyeshalom je veľká obec v Maďarsku v Rábsko –mošonsko – šopronskej župe v Mosonmagyaróvárskom okrese. Západne od nej prechádza rakúska hranica cez obec Nickelsdorf. Výborná napojenie  na diaľnicu M1 , vzdialenosť od Bratislavy 35km. V obci kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, obchody, pošta, banka, zdravotné stredisko, reštaurácie..... Železničná trať Bratislava – Rusovce – Hegyeshalom  je elektrifikovaná dvojkoľajná železničná trať na Slovensku, ktorá spája Bratislavu a maďarský Hegyeshalom cez Rusovce a Rajku. Okolie poskytuje 3 prírodné jazerá s možnosťou kúpania, člnkovania, rybolovu,  cyklistické trasy, Termálne kúpaliská v Mosonmagyarorvári sú vzdialené 12 km.   3 podlažný bytový dom s nadstavbou, kolaudovaný v roku 2014,  je po kompletnej rekonštrukcii, zateplený, nové schodisko, euro okná, elektrický vrátnik, oplotený pozemok. Parkovanie v uzamknutom vnútro bloku domu. Pre obyvateľov domu k dispozícii samostatný murovaný domček pre bicykle, kočíky..... Byt sa nachádza na 2/NP Podlahová plocha – 76m2 Terasa – 7.96m2 Celková úžitková plocha – 83.96m2 Orientácia V/Z Dispozícia: Vstupná hala Kúpeľňa s vaňou Samostatná toaleta Spálňa s výstupom na terasu Chodba Kuchyňa s kompletne vybavenou kuchynskou linkou vstavanými spotrebičmi  s dennou miestnosťou Detská izba IS – Elektrika, voda, kanalizácia Euro okná, nové podlahy, obklady, dlažby, rozvody Nízkoenergetický bytový dom,  vykurovanie rekuperačnou jednotkou. Podlahové kúrenie Klimatizácia Mesačné náklady na 3/os – 50,- € + INT K bytu prislúcha jedno parkovacie státie vo dvore Cena: 76 000,-€ V cene je zahrnutý kompletný servis realitnej kancelárie spojený s predajom v Maďarsku. K cene treba pripočítať poplatky spojené s kúpou v Maďarsku – daň z kúpy, notárske poplatky. Viac info v RK Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým
ZNÍŽENIE! NA PREDAJ RODINNÝ DOM V PôVODNOM STAVE NA POZEMKU 521 M2

Ponúkame EXKLUZÍVNE (exkluzívna zmluva) na predaj rodinný dom (pôvodná stavba rok 1937) na pozemku 521 m2 na Kukučínovej ulici v Novom meste nad Váhom. Rodinný dom s príslušenstvom (hosp. budovy)má zastavanú plochu 240 m2, je v pôvodnom stave a je určený buď na kompletnú rekonštrukciu, alebo na sanáciu v závislosti na predstavách a požiadavkách záujemcu. Dispozičné riešenie domu pozostáva z chodby, 2 izieb (momentálne neobývateľné) a hlavná časť domu (momentálne obývaná) obsahuje kúpelňu so sprch. kútom, oddelené WC, izbu, kuchyňu s kuch. linkou a obývačku. Dom je napojený na elektrinu, vodu, plyn a kanalizáciu. Kúrenie plynovými gamatkami. Zavedený internet Magio. Kontakt na bližšie informácie a dohodnutie obhliadky: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom na chalupu, Jablonov [ID:3_285481911193]

Dnes večer 19:14

Jablonov
38.900 EUR

Dom na chalupu, Jablonov

Na predaj je tento domček v pôvodnom stave, len na skok od spišského hradu, v krásnej obci Jablonov. Dom sa nachádza na kopci. Je odtiaľ krásny výhľad na obec, ale aj okolitú prírodu. Patrí k nemu aj pekný ovocný sad na svahu, ktorý končí potokom. Dom je suchý a vo veľmi dobrom stave. Po komplexnej rekonštrukcii bude ako stvorený na trávenie víkendov a dovoleniek v centrálnej časti Spiša. Blízkosť diaľnice je veľkou výhodou, keďže je tak dostupný aj zo vzdialenejších miest ako sú Prešov, či Košice.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom na chalupu, Jablonov [ID:7_285481911193]

Dnes večer 19:14

Jablonov
38.900 EUR

Dom na chalupu, Jablonov

Na predaj je tento domček v pôvodnom stave, len na skok od spišského hradu, v krásnej obci Jablonov. Dom sa nachádza na kopci. Je odtiaľ krásny výhľad na obec, ale aj okolitú prírodu. Patrí k nemu aj pekný ovocný sad na svahu, ktorý končí potokom. Dom je suchý a vo veľmi dobrom stave. Po komplexnej rekonštrukcii bude ako stvorený na trávenie víkendov a dovoleniek v centrálnej časti Spiša. Blízkosť diaľnice je veľkou výhodou, keďže je tak dostupný aj zo vzdialenejších miest ako sú Prešov, či Košice.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok na výstavbu RD (905 m2), Šarišské Sokolovce [ID:285075373704]

Dnes večer 19:14

Šarišské Sokolovce
19.900 EUR

Pozemok na výstavbu RD (905 m2), Šarišské Sokolovce

Na predaj pozemok na výstavbu RD v obci Šarišské Sokolovce len 6,5 km od Sabinova. Pozemok je lichobežníkového tvaru, situovaný na okraji obce, v novej lokalite, určenej na výstavbu rodinných domov. Má rozlohu 905 m2 (cca 20x25x48x35) a v budúcnosti bude tvoriť roh ulíc. Popri pozemku sú vedené tieto inžinierske siete – NN rozvod elektrickej siete a obecný vodovod (možnosť výstavby prípojky je až pred kolaudáciou rodinného domu, výstavba studne možná), rozvod pre plynovú prípojku je vzdialený od pozemku cca 111 metrov. Výstavba RD je možná, najprv je potrebné podať žiadosť pre vydanie územného povolenia na výstavbu RD a následne žiadosť o stavebné povolenie, jednou z podmienok obce je aj minimálne státie pre 2 autá na vlastnom pozemku.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom v Pieninách, Veľký Lipník [ID:285059623871]

Dnes večer 19:14

Veľký Lipník
120.000 EUR

Dom v Pieninách, Veľký Lipník

Na predaj dom vo Veľkom Lipníku. Dom má dve podlažia. Prvé je kompletne zariadené, druhé je potrebné dokončiť podľa vlastných požiadaviek (je tu privedená voda, kúrenie a elektrina). Na prízemí sa nachádza letná kuchyňa, garáž, pivnica a kotolňa (možnosť vykurovania domu na tuhé palivo, alebo pomocou elektrického kotla) Na prvom poschodí je samostatné WC, kúpeľňa, detská izba, obývačka, spálňa a kuchyňa s jedálňou. Patrí k nemu aj krásna záhrada s hospodárskou a oddychovou časťou s altánkom. Na druhom poschodí, ktoré je potrebné dokončiť, sa nachádzajú 4 izby. Je vhodný pre väčšiu rodinu, prípadne ako dvojgeneračné bývanie, alebo po dokončení, druhé podlažie môže slúžiť ako ubytovanie na súkromí pre turistov. Dom je situovaný v centre obce, na hlavnej ulici. V blízkosti je obecný úrad, pošta, autobusová zastávka cez cestu je aj penzión s možnosťou stravovania a športovými aktivitami. V cene sú zahrnuté aj nehnuteľností v kat. území obce Haligovce a to: nehnutelnosti ktoré tvoria: ornú pdu o výmere - 1096 m2, TTP ovýmere 865 m2, lesné pozemky o výmere 6091 m3, ostatné pozemky- 361 m2.

Pridať k zaujímavým

Dom, Štóska, 1254 m², pôvodný stav [ID:459974-459974]

Dnes večer 19:13

Medzev/okres Košice - okolie
99.000 EUR

Meštiansky dom - kultúrna pamiatka v Medzeve

pozemok je ohradený, tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, loft, mezonet, garáž, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPredaj garáže Bazovského ulica [ID:1000267]

Dnes večer 19:00

Bratislava - Dúbravka

Predaj garáže Bazovského ulica

Ponúkame Vám na predaj garáž v garážovom dome na Bazovského ulici v Dúbravke. Garážový dom aj brána garáže sú vo výbornom stave. Vnútri sa nachádza svetlo aj elektrická zásuvka. Výmera: 18m2 Cena: na vyžiadanie Kontakt: JUDr. Marcel Korec korec@karinpartners.sk

Pridať k zaujímavým
Útulná chata pri Levoči, Fedorkin Jarok

POZOR, POZOR.....práve ste našli to, čo ste hľadali! Jedinečnú chatu, za jedinečnú cenu v jedinečnej lokalite Fedorkin Jarok pri Levoči na predaj. Chata je priam predurčená k celoročnému užívaniu. Jej kúpou si splníte sen o bývaní v prírode pod lesom a pritom nestratíte kontakt s civilizáciou. Ku chate sa dostanete po spevnenej, celoročne udržiavanej ceste. Čaká na vás 80m2 zastavanej plochy a k tomu 120m2 pozemku. Má vlastnú studňu s pitnou vodou a je napojená na elektrickú sieť. Bola postavená v roku 1980 a v roku 2015 prešla racionálnou a popri tom decentnou rekonštrukciou pána domáceho, ktorá z chaty vytvorila absolútny pocit domova. prízemie - kuchyňa, vonkajšia terasa, komora, sprchový kút, sauna, kotolňa (kotol na pevné palivo +zásobník s časovačom na pelety - super vec) 1.podlažie - chodba (vstupný vchod), spoločenská miestnosť s krbom, malá kuchynka, kúpeľňa (sprchový kút +WC), schodisko, balkón 2.podlažie - spálňa, šatník Čo na vás ďalej čaká? Vo svahovitom pozemku okrem iného nájdete prístrešok na auto, udiareň, drevárničku, sklad náradia a ešte stále je tu však dostatok miesta na vašu ,,samorealizáciu“. Pocit romantiky, pokoja, idylky a spojenia s prírodou umocňujú ihličnaté stromy obkolesujúce záhradu, kde v strede trávnika je ideálne miesto na opekanie. Celkový dojem tejto chaty umocňuje výborné celoročné vyžitie. Zima prináša lyžovanie v blízkom lyžiarskom stredisku SKI Rezort Levočská Dolina. Leto zasa hubárčenie, turistiku alebo kúpanie v Levočskej priehrade. Pre trochu adrenalínu si môžte sadnúť na horský bicykel, vyšliapať pár kilometrov cez Vojenský obvod Javorina do obce Ľubica a tam si zajazdiť na obrnenom transportéri. Skvelý oddych ponúka neďaleký Thermal Park Vrbov či návšteva Spišského Hradu.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátVidiecky domček – Dúbrava [ID:3_281091780536]

Dnes večer 19:00

Dúbrava
24.000 EUR

Vidiecky domček – Dúbrava

Vidiecky domček v pokojnej obci Dúbrava ponúka možnosť tráviť dovolenky a víkendy v lone prírody. Obec sa nachádza pod Braniskom a sú odtiaľ krásne výhľady na okolitú panenskú prírodu. Dom ponúka klasický vidiecky štýl, je postavený v radovej zástavbe, neďaleko kostola. Je tu spoločná vstupná brána z ulice so susedným domom. Ponúka dve izby, kuchyňu a kúpeľňu. Za domom sa nachádza hospodárska budova a záhrada so svahovitým terénom, avšak s krásnym výhľadom. Dom potrebuje kompletnú rekonštrukciu. Je vhodný aj na trvalé bývanie pre rodinu, ktorá hľadá pokojné miesto pre život a pozemok, kde si môže dopestovať vlastnú zeleninu a ovocie.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátVidiecky domček – Dúbrava [ID:7_281091780536]

Dnes podvečer 18:59

Dúbrava
24.000 EUR

Vidiecky domček – Dúbrava

Vidiecky domček v pokojnej obci Dúbrava ponúka možnosť tráviť dovolenky a víkendy v lone prírody. Obec sa nachádza pod Braniskom a sú odtiaľ krásne výhľady na okolitú panenskú prírodu. Dom ponúka klasický vidiecky štýl, je postavený v radovej zástavbe, neďaleko kostola. Je tu spoločná vstupná brána z ulice so susedným domom. Ponúka dve izby, kuchyňu a kúpeľňu. Za domom sa nachádza hospodárska budova a záhrada so svahovitým terénom, avšak s krásnym výhľadom. Dom potrebuje kompletnú rekonštrukciu. Je vhodný aj na trvalé bývanie pre rodinu, ktorá hľadá pokojné miesto pre život a pozemok, kde si môže dopestovať vlastnú zeleninu a ovocie.

Pridať k zaujímavým
TIMA Real* 4i rodinný dom s garážou na peknom 9,5á pozemku, Voderady

tichá lokalita, bezbarierový prístup, terasa, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, garáž, nezariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, protherm konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
3 izbový byt s loggiou - Chrenová, Lesná ul.

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou, na Chrenovej. Útulný byt o výmere 63m2 s krásnym výhľadom na mesto prešiel kompletnou rekonštrukciou v podobe výmeny vnútorných rozvodov a stupačiek, plastových okien, boli nahodené nové stierky, plávajúca podlaha a dlažba, jadro je murované. Nachádza sa na 12. poschodí z 13, v bytovom dome sú dva nové výťahy a je zateplený. Lokalita Chrenová je veľmi vyhľadávaná a v okolí je úplná občianska vybavenosť (školy, botanická záhrada, poliklinika, športové areály, potraviny atď.). V bezprostrednej blízkosti bytu sa nachádza obchodné centrum, Agrokomplex a do centra mesta sa odtiaľto dostanete chôdzou za 10 minút. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 41770 Cena: 112500 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom, Važec [ID:285458756633]

Dnes podvečer 18:14

Važec
90.000 EUR

Rodinný dom, Važec

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnej a tichej dedinke Važec. Dom je čiastočne zrekonštruovaný a podpivničený s veľkou záhradkou. Disponuje elektrickým prúdom 230V aj 380V a je pripojený na všetky inžinierske siete, avšak plynová prípojka nie je dotiahnutá zo záhrady do domu. Pivnica nie je zrekonštruovaná, treba dokončiť podlahy a omietky. Na prvom podlaží prebehla rekonštrukcia, kedy sa menila plávajúca podlaha, plastové okná, škrabané omietky. Z kuchyne je vstup na väčší balkón s pekným výhľadom. Toto podlažie sa predáva aj čiastočne zariadené. Druhé podlažie ostalo nedokončené (hrubá stavba). Pivničné priestory a prvé podlažie sa vykuruje tuhým palivom. Na záhrade je k dispozícií studňa, využívaná v záhradke. V roku 2016 sa dom zatepľoval a prebehla rekonštrukcia fasády. V celom dome sú vymenené plastové okná. Celková výmera pozemku je približne 522 m2 z toho zastavaná plocha je 107 m2. Dom sa nachádza 40 minút od vodnej nádrže Liptovská Mara, 20 minút od mesta Poprad, do Liptovského Mikuláša je to necelých 25 minút.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátModerný 2 izvový byt v Starom meste [ID:560]

Dnes podvečer 17:59

Bratislava - Staré Mesto
190.000 EUR

Moderný 2 izvový byt v Starom meste

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj moderný 2 izbový byt o výmere 52,6 m2 s príslušenstvom (balkón a pivnica) klimatizáciou, samostatnou kuchyňou s komorou, s možnosťou dokúpenia samostatnej garáže za domom (17m2). Bytu majiteľ dodal vlastnú osobnosť štýlom, zariadením a kombináciou doplnkov a umenia. Výhodou bytu je že moderné základné prevedenie vám ponúka priestor na jednoduché pretvorenie tejto nehnuteľnosti na váš nový domov v lokalite ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, skvelú dostupnosť MHD, ktorú aj tak nebudete potrebovať nakoľko do centra mesta alebo niekoľkých nákupných stredísk  je to príjemnou prechádzkou do 10 minút. Byt sa nachádza na 2/3 NP v historickej budove v tehlovej stavbe. Predispozícia : Byt pozostáva so vstupnej haly z ktorej je vstup do priestrannej kúpeľne s murovaným sprchovým kútom v kvalitnom prevedení, kúpeľňa je spojená s toaletou. Samostatnej kuchyne s komorou ktorá je vybavená chladničkou s mrazničkou, elektrickým sporákom s rúrou. Samostatná spálňa a samostatná obývacia časť z ktorej je vstup na balkón. Bytový dom je situovaný v tichej ulici a zároveň na skok od rušného starého mesta. Technické parametre: rozloha bytu 49,5 m2 plus balkón a pivnica (spolu 52,06m2) Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2011 kedy boli menené podlahy, elektrické rozvody, plastové okná, bezpečnostné dvere, kuchynská linka, rekonštrukcia kúpeľne, aplikované nové stierky a následne nový maliarsky náter, nové vstavané skrine. Byt sa predáva zariadený okrem osobných vecí, TV, audio, obrazy, svietidlá, doplnky, a niektorých kusov menšieho nábytku. Náklady na byt sú 180 eur plus 22 eur elektrická energia momentálne je v byte zavedený Telecom internet a TV ale je možnosť zapojenia aj ostatných operátorov. Odporúčanie makléra: Lokalita ponúka svojou občianskou vybavenosťou , dostupnosťou inštitúcii, MHD , priestorom na relax , dostupnosťou do starého či nového centra mesta veľmi pohodlné bývanie aj vďaka samostatnej garáži ktorá k bytu prislúcha. Neďaleko sa buduje projekt AS Nové Nivy ktorý túto lokalitu obohatí o dostupnosť medzinárodného spojenia možnosťou nákupov, relaxu, športu a volnočasových aktivít, tak ako neďaleká Medická záhrada či Nábrežie Dunaja, nákupné centrum Eurovea, nákupné centrum Centrál. Dobré napojenie aj na Bratislavský obchvat ktorý vám umožní pohodlné cestovanie mimo Bratislavu. Byt je tvárny, jeho základné prevedenie je veľmi dobré tak isto ako aj predispozícia, výhodou je balkón aj pivnica. Ako mínus možno vnímať absenciu výťahu ale byt svojim umiestnením a energiu určite upúta pozornosť klientov ktorý majú radi aktívny životný štýl ktorý okolie ponúka no napriek tomu ocenia pokojné a tiché prostredie ktoré táto nehnuteľnosť ponúka. Byt je možné aj vymeniť za 3 izbový byt v tejto lokalite nad 80m2 s balkónom a možnosťou parkovania. Touto cestou vás chceme osloviť ak mate informácie o nejakej podobnej nehnuteľnosti alebo ste jej majiteľom a plánujete predaj neváhajte nás kontaktovať. Je možná aj  odmena za nehnuteľnosť ktorú nám odporučíte a prebehne reálny predaj daného bytu. Cena nehnuteľnosti je 190 000,- K bytu je možné dokúpiť samostatnú garáž za domom za 27 999,- EUR Majiteľ preferuje predaj nehnuteľnosti aj garáže spolu. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, provízia pre RK, asistencia počas celého procesu nadobudnutia nehnuteľnosti, zabezpečíme vám kompletné odborné finančné a hypotekárne komplexné služby a poradenstvo. Ak potrebujete poradiť s predajom vašej nehnuteľnosti, nastaviť proces predaja a kúpy nehnuteľnosti, prípadne pomôcť s  financovaním. Neváhajte nás  kontaktovať,  ste na správnom mieste, všetko vám vieme zabezpečiť pod jednou strechou.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátChalupa, rekreačný domček, ..., 1074 m², pozemok je ohradený [ID:RP-88-472594]

Dnes podvečer 17:55

Horné Orešany/okres Trnava
85.000 EUR

TIMA Real - ponúka kásnu chatu so záhradkou pod Karpatmi

tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, bezproblémové parkovanie, garáž, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom, Nová, 804 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:472056-472056]

Dnes podvečer 17:47

Poproč/okres Košice - okolie
68.000 EUR

Rodinný dom na pozemku 804 m2, Poproč

pozemok je ohradený, tichá lokalita, bezbarierový prístup, loft, mezonet, garáž, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, telefónne pripojenie, zmiešaná konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát1 izbový byt, Nejedlého, 43 m², novostavba [ID:1042]

Dnes podvečer 17:43

Bratislava - Dúbravka/Bratislava IV
115.900 EUR

PEKNÝ 1,5 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE

poschodie:6, tichá lokalita, výťah, balkón, bezproblémové parkovanie, zariadený, kuchyňa spojená s obytnou izbou, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, tehlová konštrukcia objektu, plávajúca podlaha, káblová televízia, internetové pripojenie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRD s veľkým pozemkom na Žabníku [ID:41830]

Dnes podvečer 17:14

Prievidza
143.000 EUR

RD s veľkým pozemkom na Žabníku

B10 Vám ponúka na predaj Rodinný dom kúsok od hlavného ťahu cez mesto smerom na Martin či Žilinu. Jedná sa o priestrannú stavbu s 5 obytnými miestnosťami (3 na prízemí + 2 na poschodí). Na prízemí sa nachádza aj kuchyňa s vlastnou murovanou komôrkou, WC s kúpeľňou, veranda. Napriek tomu, že dom bol skolaudovaný v roku 1960, jedná sa o zdravú stavbu v pôvodnom stave. Budúci majiteľ tak môže v kľude pred rekonštrukciou zvážiť, či dá prednosť viacgeneračnému bývaniu s dostatkom súkromia a pohodlia (a vďaka blízkosti MHD, obchodov... využije aj výhodu bývania v meste) alebo naopak veľkosť domu využije na podnikateľský zámer. Pre túto variantu hrá nielen veľmi výhodná poloha domu, ale aj celkovo na mestský dom nadpriemerne veľký rovinatý pozemok o rozlohe 1156 m2. Ďalšími bonusmi domu je jeho celé podpivničenie, vlastná studňa, veľká murovaná garáž pri dome či plechová prístavba na náradie. Pokiaľ by nový majiteľ potreboval viac izieb alebo priestoru na odkladanie, ponúka sa aj možnosť prerobenia podkrovia, kam sa pohodlne dostanete dverami z prvého poschodia. POZNÁMKA MAKLÉRA : Rodinných domov s takto veľkým pozemkom skoro uprostred mesta a pritom v tichej časti, výborným spojením, so všetkými inžinierskými sieťami, je veľmi málo. Dom je v pôvodnom, ale plne obývateľnom stave, aby však spĺňal súčasné štandardy, vyžaduje si rekonštrukciu.Práve tu má možnosť budúci majiteľ určiť jeho ďalší osud (rodinná vila, podnikateľský objekt, prípadne oboje či iné).Ak máte v živote jasnú víziu a máte radi výzvy, nečakajte zbytočne príliš dlho na to, kým nám zavoláte. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 41830 Cena: 143000 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým
Na predaj dva RD bungalov a menší domček, obec Geča, Košice - okolie, v osobnom vlastníctve

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj dva RD bungalov a menší domček, obec Geča, Košice - okolie, v osobnom vlastníctve. Dva RD na jednom pozemku s rozlohou 1376m2. Prvý dom bungalov 4 izbový, plocha 252m2. - dom bol kolaudovaný v roku 2014 - veľká hala s kuchyňou, krbom a komorou - vstavaná kuchynská linka zo spotrebičmi - 2x detská izba - spálňa s veľkou šatníkovou skriňou - kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, WC, 2x umývadlo, - veľká technická miestnosť, plynový kotol, wc, - chodba s veľkou vstavanou skriňou a stropné schody na povalu - z obývacej miestnosti je prístup na veľkú terasu pod strechou - v dome je podlahové vykurovanie a radiátory - v dome sa v roku 2015 menila plávajucá podlaha a dlažba na chodbe - za domom je zapustený bazén 7x3,5x1,5m z rohovými schodmi, bazén je komplet z filtráciou v šachte a tepelným čerpadlom - vedľa bazéna je veľký altánok z krbom, chladničkou a veľký biliardový stôl - dvor je vyložený zámkovou dlažbou a 4 parkovacie miesta - dom je napojený na plynovú prípojku, el. prípojku, studňu, žumpu - pozemok je oplotený Druhý domček na pozemku ma rozlohu 73m2, 2 izbový. Možnosť využitia - rodinka z rodičmi, do prenájmu alebo ako hosťovský domček. - domček má chodbu z ktorej sa ide do obývacej miestnosti z krbovou pecou - dvojité balkónové dvere na veľkú terasu na sedenie pod strechou - kuchyňa ma rohovú kuchynskú linku z umývačkou riadu a el. šporákom - kúpeľňa s rohovou vaňou, umývadlom, vedľa kúpeľni je plynový kotol, wc, umývadlo - spálňa z veľkou stavanou skriňou - v domčeku je podlahové vykurovanie, plavajúce podlahy a dlažby - domček je napojený na el.prípojku, pl.prípojku, studňu, žumpu - domček bol postavený v roku 2015 - domček je komplet zariadený, rohový gauč, manželská posteľ. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátIBA U NÁS! Krásne, NOVÉ 2i BYTY v Kolároviciach [ID:41706]

Dnes podvečer 16:44

Kolárovice
57.990 EUR

IBA U NÁS! Krásne, NOVÉ 2i BYTY v Kolároviciach

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt slnečné byty s vlastným kúrením a s balkónom v obci Kolárovice s úžitkovou plochou 48 m2 . Byty sa nachádzajú v novostavbe bytového domu. Obrovským bonusom je, že každý byt má svoje parkovacie miesto! Dispozičné riešenie: Vstupná chodba, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, kuchyňa s obývacou miestnosťou a spálňa. Všetky izby sú nepriechodné. Byty budú odovzdané s kuchynskou linkou, plávajúcimi podlahami, interiérovými dverami. Čiže ihneď k nasťahovaniu. Výhody: Výborná a komfortná poloha bytu – v centre obce s občianskou vybavenosťou. Bytový dom bude oplotený a nový majitelia majú možnosť si vybudovať detské ihrisko s odpočinkovou zónou. Vzdialenosť od mesta Bytča: LEN 4 km Môj tip: Tieto byty v novostavbe bytového domu ponúkajú novému majiteľovi dostatočné súkromie a komfortné bývanie v bytovke v „modernej“ obci s výbornou dostupnosťou do mesta. Pokojnou charakteristikou, polohou a rodinnou atmosférou si Vás tento bytový dom a byty v ňom okamžite získajú. Odporúčam vidieť! V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 41706 Cena: 57990 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPREDAJ - stavebný pozemok, Stupava, Na vyhliadke [ID:V1]

Dnes podvečer 16:14

Stupava
201.600 EUR

PREDAJ - stavebný pozemok, Stupava, Na vyhliadke

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o rozlohe 800m², mierne svahovitý, slnečný, pravidelného tvaru s rozmermi cca 31m x 26m v najlukratívnejšej časti Stupavy (ulica Na vyhliadke) v slepej ulici v blízkosti lesa. Pozemok má všetky inžinierske siete (elektrická prípojka, vodovodná prípojka, plynová prípojka, kanalizácia, telekomunikačná prípojka) a vybudovanú asfaltovú prístupovú komunikáciu s verejným osvetlením. Pozemok sa nachádza v pokojnej lokalite nových rodinných domov v blízkosti lesa, s krásnym výhľadom na Stupavu, má prístup z komunikácie zo severnej a východnej strany. Pozemok je na predaj ako stavebná parcela s netto výmerou (800m²) + podiel na spoločných plochách a cestnej komunikácii (135m²), spolu sa prevádza 935m² v konečnej cene 201.600 € vr. DPH (168 000 € + DPH). Na pozemku je možná výstavba samostatne stojaceho rodinného domu s príslušenstvom podľa vlastnej projektovej dokumentácie s možnosťou zastavania 25% plochy parcely (koeficient zastavanosti=0,25), spevnené plochy môžu tvoriť ďalších 25% výmery parcely pri zachovaní 50% podielu zelene. Tichá lokalita, ktorá poskytuje blízkosť prírody, možnosť turistiky, športového vyžitia, no súčasne aj blízku výbornú občiansku vybavenosť mesta Stupava. Pešia dostupnosť do centra je cca 10 min. V obci sa nachádza Billa, pošta, kultúrne stredisko, obchody, škôlky, školy, autobusové zastávky. Výborné dopravné napojenie na diaľničné komunikácie Vám zaručuje bezproblémovú dopravu do centra Bratislavy. V cene je kompletný právny a katastrálny servis.

Pridať k zaujímavým
Na predaj 2 izbový byt, ul. Kpt.Jaroša, Košice - Dargovských hrdinov, v osobnom vlastníctve

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 2 izbový byt, ul. Kpt.Jaroša, Košice - Dargovských hrdinov, v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome s výťahom na 3.posch./ 8. Byt je o výmere 56m2. K bytu prislúcha loggia + pivnica. Byt je v dobrom pôvodnom stave s umakartovým bytovým jadrom je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, keramická dlažba, bezpečnostné vchodové dvere. V okolí sa nachádza plná občianska vybavenosť: škôlky, školy, obchody, služby, MHD, ihriská. Cena je uvedená bez provízie pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Pridať k zaujímavým
PODĽA SEBA! 3i Byt 67m2 - Balkón - Komplet Rekonštrukcia

B10 Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v tichej lokalite v Trnave. Fotografia je ilustračná! Byt podľa seba! Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018-19. Menená bola dispozícia, nové plastové okná, stierky, bodové svetlá, podlahy, nové el. rozvody a rozvody vody. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom, samostatného WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, dvoma samostatnými izbami, kuchyňou prepojenou s obývačkou a balkónom. Bytový dom. Je zateplený, nové vchodové dvere a boli menené aj stupačky. Viacej info o možnostiach tohoto bytu Vám rád poskytnem telefonicky. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900 ID: 41814 Cena: 89500 € Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Pridať k zaujímavým
BOND REALITY – SLNEČNÝ POZEMOK POD LESOM, MČ – RAČA, UL. STUPAVSKÁ

tichá lokalita

Pridať k zaujímavým
EXKLUZÍVNE U NÁS - BOND REALITY - ORNÁ PÔDA 12.980 m2 - ZÁLESIE - VHODNÉ AJ AKO INVESTÍCIA

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 izbový byt, Mierová, 100 m², kompletná rekonštrukcia [ID:16765]

Dnes podvečer 16:04

Bratislava - Ružinov/Bratislava II
1 EUR

BOND REALITY - VÝMENA 3 IZB BYT UL. MIEROVA ZA RD V LOKALITE TRNÁVKA ALEBO PRIEVOZ

terasa, pivnica, bezproblémové parkovanie, samostatná kuchyňa, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, tehlová konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie, mestská doprava, detské ihrisko, lekáreň, banky

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka