Realitný software a portály LIVINGVýsledky vyhľadávania (21420): Na predaj » Všetky kategórie » Všetky lokality

Odporúčame

Dokonalá vila v tirolskom štýle v Modre Harmónii

pozemok je ohradený, mierny sklon, tichá lokalita, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Romantická chalupa v krásnom prostredí Novej Bystrice – Vychylovke.

tichá lokalita

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj 3-izbový podkrovný byt 114 m2, Štefánikova, Košice [ID:21105]

Dnes v noci 01:13

Košice - Staré Mesto
199.900 EUR

Na predaj 3-izbový podkrovný byt 114 m2, Štefánikova, Košice

Na predaj kompletne zrekonštruovaný podkrovný tehlový 3-izbový byt o výmere 114 m2 na Štefánikovej ulici v mestskej časti Košice - Staré Mesto. Byt je klasifikovaný ako novostavba, ktorá vznikla rekonštrukciou podkrovného priestoru s osadením novej strešnej krytiny a nezávisle zavesenej podlahy. V priestore je zachovaná časť pôvodných trámov, nakoľko ide o národnú kultúrnu pamiatku. V byte je elektrické podlahové kúrenie zn. DEVI najvyššej rady s diaľkovým WIFI prístupom. V každej izbe je namontovaný kvalitný klimatizačný systém určený nielen na chladenie, ale aj na dokurovanie v zimnom období s dostatočným výkonom pri zachovaní nízkej energetickej náročnosti. Byt pozostáva z 3 obytných miestností, kúpeľne spojenej s toaletou a terasy s výhľadom na mesto. Byt je aktuálne prenajatý. Všeobecná hodnota bola súdnoznaleckým posudkom stanovená na 189.000 EUR. Obnova fasády obytného domu je plánovaná v tomto roku, vnútorné priestory boli rekonštruované v roku 2017 vrátane kanalizácie a výmeny elektrických rozvodov. Súčasťou bytového domu je privátny dvor v suteréne. Energetický certifikát bytového domu nie je. Byt je možné kúpiť v stave ako vidno na fotografiách v cene + 3.000,- EUR, celkom 202.900,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na predaj priemyselný areál, Trebišov

Ponúkame na predaj areál bývalého strojárskeho podniku v priemyselnej zóne v Trebišove. Areál o výmere 2,65 ha je situovaný v Priemyselnom parku na okraji mesta Trebišov. Pozostáva z 5 priemyselných hál a jednej administratívnej budovy. Všetky tieto haly aj s administratívnou budovou majú rozlohu 11.134 m2. Dve priemyselné haly sú vybavené funkčnými mostovými žeriavmi. Spojenie na hlavnú cestu č.75 je zabezpečené po asfaltovej ceste. V areáli sa nachádza železničná vlečka, ktorá ide pod funkčný portálový žeriav na výkladku a nákladku vagónov a nádvoria. Všetky vonkajšie plochy sú spevnené. Areál je vybavený kompletným pripojením na inžinierske siete a platnými zmluvami s dodávateľmi, vrátane dvoch vysokovýkonných transformátorov s kapacitou po 1 000 kW. Rekonštrukcia a prípadné rozšírenie areálu spĺňajú podmienky projektov, na ktoré sa vzťahuje podpora z fondov EÚ. Možnosti využitia: Zriadenie výrobného podniku, logistické centrum, prekladková stanica, sklady, investícia. Popis: AB - administratívna budova s jedálňou a kuchyňou, TR - trafostanica 2000 kW, Objekt 7 - čerpacia stanica vody, Objekt 8 - Vonkajší portálový žeriav. HALA 1 - sklad s liatou podlahou a rekonštruovanou strechou. Má plynovú prípojku. HALA 2 - vyhrievaný sklad, HALA 3 - sklad s funkčným mostovým žeriavom (1500 m2, výška 8m), HALA 4 - skladá sa z dvoch častí a je nižšia ako susedné haly, HALA 5 - sklad s funkčným mostovým žeriavom (1600m2, výška 8m). LOKALITA: Výhodná lokalita v blízkosti troch krajín (Maďarsko, Ukrajina, Poľsko) s výborným napojením na medzinárodné dopravné koridory vrátane železnice (vlastná vlečka). Predávaný areál disponuje pripojením na európsku železničnú sieť, ktorá ústi priamo do areálu pod portálový žeriav. Železničné prepojenie do oblasti Ázie a Tichomoria. V tesnej blízkosti areálu je možnosť prekládky zo širokorozchodnej železnice na európsku železničnú sieť. Vďaka možnosti prekládky v tesnej blízkosti areálu je možné prepojenie s Ukrajinou, Ruskou Federáciou a ďalej do Ázie až do oblasti Tichomoria. Areál disponuje aj pripojením na štandardnú európsku železničnú sieť s vyústením pod vonkajší žeriav v areáli. Región disponuje kvalifikovanou pracovnou silou v oblasti strojárstva a spadá tiež do kategórie s nízkou zamestnanosťou, kde vláda garantuje podporu v rôznych formách. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Cena dohodou. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na predaj hospodársky dvor, Kokšov-Bakša, okr. Košice - okolie

Ponúkame na predaj hospodársky dvor s dlhou halou a pozemkami v obci Kokšov-Bakša, približne 15 km od Košíc. Súčasťou predaja sú 2 chaty, tenisový kurt a bazén. Celková rozloha pozemku je približne 1,5 hektára. Objekt je vhodný na chov, záhradkárstvo, iné podnikateľské účely alebo na rekreačné účely. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj dizajnový 2-izbový byt, Zimná, Košice I [ID:21103]

Dnes v noci 00:43

Košice - Staré Mesto
121.500 EUR

Na predaj dizajnový 2-izbový byt, Zimná, Košice I

Ponúkame na predaj krásny nadštandardný 2-izbový byt na Zimnej ulici v mestskej časti Košice - Staré Mesto. Byt o podlahovej výmere 60 m2 je kompletne zrekonštruovaný. K bytu patrí pivnica o výmere 4 m2. Byt je situovaný na 1. poschodí v rekonštruovanom tehlovom bytovom dome. Pod bytom je iný byt. Energetický certifikát bytového domu nie je k dispozícii. Byt nemá balkón ani loggiu. Byt pozostáva z dvoch izieb, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou. V byte je dizajnová biela liata podlaha v chodbe, kúpeľni a kuchyni. V obývačke je položená kvalitná drevená dubová podlaha. Izba pokrytá vysokokvalitným hotelovým kobercom s nízkym vlasom veľmi dobre udržiavateľným. Možnosť kúpy bytu v stave ako vidno na fotografiách v cene + 5.000,- EUR, celkom 126.500,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj záhrada Ľudvíkov Dvor, Košice - Šaca [ID:17981]

Dnes v noci 00:43

Košice - Šaca
52,78 EUR/ m²

Na predaj záhrada Ľudvíkov Dvor, Košice - Šaca

IBA U NÁS: Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v mestskej časti Košice - Šaca v časti Ľudvíkov Dvor, v záhradkárskej oblasti. Záhrady o výmere 341 m2. Pozemok v osobnom vlastníctve je oplotený a ponúka dostatočné súkromie na relax. Na pozemku je voda a elektrina. Je plánované vybudovanie kanalizácie a prípojky na pitnú vodu a plyn. Cena: 52,78 €/m2, celkom 18.000,- EUR. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj pozemok, Stará Sečovská cesta, Furča, Košice III [ID:17965]

Dnes v noci 00:43

Košice - Dargovských hrdinov
50 EUR/ m²

Na predaj pozemok, Stará Sečovská cesta, Furča, Košice III

Ponúkame na predaj pozemok na Starej Sečovskej ceste v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. Pozemok - záhrada o výmere 2.330 m2. Na pozemku nie sú žiadne inžinierske siete, v blízkosti sa nachádza zástavba. Predmetná parcela je súčasťou existujúcich obytných plôch málopodlažnej zástavby. Cena: 50 €/m2, celkom 116.500,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom, 394 m², Čiastočná rekonštrukcia, bezproblémové parkovanie [ID:11-600-411386]

Dnes v noci 00:40

Palárikovo/okres Nové Zámky
35.000 EUR

Predáme čiastočne zrekonštruovaný RD v obci Palárikovo

Čiastočne zariadený, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj budova Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I [ID:16845]

Dnes v noci 00:28

Košice - Staré Mesto
890.000 EUR

Na predaj budova Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na predaj administratívnu budovu - národnú kultúrnu pamiatku v historickom centre mesta na ulici Mäsiarskej v Košiciach. Dom bol zrekonštruovaný v roku 2012. Nehnuteľnosť sa nachádza na zastavanej ploche o výmere 258 m2 + 134 m2 vnútorného dvora a terasy. Možnosť využitia budovy na kancelárske alebo obchodné priestory. Objekt dispozične pozostáva: 1. PP (89 m2) – pivničné priestory s tehlovými klenbovými stropmi. Steny sú suché. Priestory možno využiť ako sklad, prípadne možnosť iného účelového využitia (reštaurácia, kaviareň, a pod.). 2. 1. NP (104,2 m2) – prvé nadzemné podlažie: kancelárie, miestnosť pre kontakt s klientom, skladové priestory, sociálne priestory. 3. Medziposchodie – nachádza sa tu plynová kotolňa s osadeným kotlom na ústredné kúrenie. 4. 2. NP (112,5 m2) – druhé nadzemné podlažie: kancelárske priestory, skladové priestory, sociálne priestory, kuchynka, vchod na terasu. 5. Podkrovie – 1. úroveň (100 m2) – veľkopriestorové kancelárie so sociálnymi priestormi a sprchou, kuchynka, plynová kotolňa s osadeným kotlom ústredného kúrenia. 6. Podkrovie – 2. úroveň (38 m2) – galéria vhodná na rokovania, školenia, resp. ako kancelária. 7. Vnútorný dvor (91 m2) – vchod naň je z viacerých strán a podlaží. 8. Terasa (42,5 m2) – východ na terasu alebo pavlač, je z 2. NP a je prepojená s dvorom. Cena nehnuteľnosti je uvedená s DPH. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj pozemok Bočiar, Košice - okolie [ID:17917]

Dnes v noci 00:15

Bočiar
15,55 EUR/ m²

Na predaj pozemok Bočiar, Košice - okolie

Investičná príležitosť: Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 19.872 m2 v obci Bočiar, v priemyselnej časti, v katastrálnom území Železiarne, iba 17 km od Košíc. Pozemok je vhodný na výstavbu priemyselnej haly, výrobnej linky, predajne, skladu, logistického centra a pod.. Cena pozemku: 15,55 €/m2, celkom 309.000,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj pozemok so starým mlynom, Košice - okolie [ID:16909]

Včera v noci 23:58

Košice - Staré Mesto
6 EUR/ m²

Na predaj pozemok so starým mlynom, Košice - okolie

IBA U NÁS: Ponúkame na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 2 ha /200 x 100 m/ medzi Košicami a Prešovom. Pozemok sa nachádza pod lesom v pokojnej časti obce s dostatočným súkromím. Z jednej strany je vymedzená prirodzená hranica pozemku potokom, idylku dotvárajú ovocné stromy a lúka. Na pozemku je starý vodný mlyn z roku 1930, rodinný dom a dielňa. Stavby vyžadujú rekonštrukciu. Pozemok ponúka širokú škálu využitia a investičných možností: penzión, agroturistika, rybolov, športové aktivity, relax a pod. Cena pozemku 6 eur/m2, celkom 117.564,- EUR. Pri serióznom záujme dohoda možná. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj pozemok Nováčany, okr. Košice - okolie [ID:20825]

Včera v noci 23:43

Nováčany
36,14 EUR/ m²

Na predaj pozemok Nováčany, okr. Košice - okolie

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 830 m2 v obci Nováčany, 20 km od Košíc. Na pozemku sa nachádza asi 30 ročný rozostavaný rodinný dom bez označenia súpisným číslom. IS: elektrina, pri pozemku je prípojka na vodu a plyn. Kanalizácia nie je. Cena pozemku: 30.000,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na predaj mezonet - 5-izbový tehlový byt, Námestie oceliarov, Šaca, Košice II

Ponúkame na predaj pekný 5-izbový mezonetový byt s balkónom na Námestí oceliarov v mestskej časti Košice - Šaca. Byt o úžitkovej výmere 170 m2 sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu. Energetický certifikát bytového domu k dispozícii nie je. Byt má 5 samostatných izieb, 2 kúpeľne – v jednej je vaňa, druhá je vybavené sprchovacím kútom, samostatné WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka rohová na mieru, plynový sporák, umývačka riadu, špajza prístupná priamo z kuchyne. Mesačné náklady spojené s bývaním: približne 260 EUR, vrátane plynu a elektriny. Vlastné vykurovanie plynovým kotlom. V blízkom okolí je doprava MHD, škola, škôlka, obchody, nemocnica – kompletné sociálne zázemie. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj rodinný dom Veľký Kamenec, okr. Trebišov [ID:10654]

Včera v noci 23:43

Veľký Kamenec
18.000 EUR

Na predaj rodinný dom Veľký Kamenec, okr. Trebišov

Ponúkame na predaj rodinný dom na ulici Hlavnej v obci Veľký Kamenec. Pozemok o výmere 1004 m2. Zastavaná plocha domu 101 m2, obytná plocha cca 200 m2. Dom bol postavený približne v roku 1960 z kvádrov, strecha: eternit. Poschodový rodinný dom je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Na 1. poschodí sa nachádzajú 4 izby, kúpeľňa, komora. Na prízemí je kuchyňa spojená s obývačkou, izba, kúpeľňa. Na pozemku sa nachádza vinná pivnica. IS: vodovod, studňa, žumpa, plyn, elektrina. Kúrenie: plynové gamatky. Energetický certifikát nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj záhrada, Bielocerkevská, Furča, Košice III [ID:7915]

Včera v noci 23:28

Košice - Dargovských hrdinov
12,26 EUR/ m²

Na predaj záhrada, Bielocerkevská, Furča, Košice III

Ponúkame na predaj záhradu na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Záhrada sa nachádza pod ulicou Bielocerkevskou, je v osobnom vlastníctve o výmere 979 m2. Pozemok je svahovitý. Prístup k pozemku je od ulice Bielocerkevskej. Celková cena pozemku je 12.000,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Diakovce, 682 m² [ID:335850]

Včera v noci 23:25

Diakovce/okres Šaľa
23.500 EUR

pre rodinne domy, Diakovce, Diakovce, Sala - Cisty pozemok 682m2 pri hlavnej ceste

Pridať k zaujímavým
Slatina - Rodinný dom aj na chalupu pri Dudinciach za super cenu!

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný na bývanie aj na chalupu s veľkou vyše 10 árovou záhradou v obci Slatina, vzdialenej len 5 minút autom od Dudiniec, v obci Slatina, okres Levice. Dom je v pôvodnom stave, je v ňom zavedené ústredné kúrenie na plyn a voda zo studne - už nejaký čas nepoužívané. V samotnom dome, do ktorého sa vstupuje cez presklenný gánok sú tri veľké izby. V prístavbe, ktorá je spojená s domom je letná kuchyňa, kúpeľňa s wc, technická miestnosť (plynový kotol, darling) a pivnica. Je tu ešte niekoľko menších hospodárskych stavieb, ktoré slúžili na chov zvierat, komora, sklad - všetko je vypratané a pripravené na začatie rekonštrukcie. Za domom je veľká záhrada vhodná na pestovanie, v súčasnosti v zanedbanom stave. Obhliadky a informácie 7 dní v týždni - Zuzana Pčolárová 0918 317 560 - maklér oblasť Krupina, Levice a okolie

Pridať k zaujímavým
Santovka - rodinný dom v tichej ulici s pekným pozemkom neďaleko Levíc

Rodinný dom na rekonštrukciu je situovaný v tichej ulici v obci Santovka, okres Levice. Od Levíc je vzdialený iba 14 km, od Dudiniec 18 km. Pozemok je v prednej časti široký 23 m, dĺžka je 80 metrov, ku koncu sa záhrada zužuje. Rodinný dom je veľký, svetlý a s priestrannými miestnosťami - obytná plocha je cca 140 metrov. Z presklenného gánku sa ide do troch veľkých obytných izieb, na konci domu je chodba, z ktorej sa dá ísť do kúpelne a komory a ďalšej miestnosti. V dome je zavedený plyn, voda z vodovodu a odpady sú riešené do kanalizácie. Súčasťou predaja je aj veľmi mierne svahovitá záhrada za domom s ovocnými stromami a zopár menšími drevenými stavbami na chov zvierať. Vedľa domu je menšia stavba, ktorá vznikla prebudovaním z garáže (dutá tehla), je tu menšia vstupná chodba, kuchyňa, kúpeľňa s wc a 2 izby. Ponúka sa aj možnosť využiť túto nehnuteľnosť ako stavebný pozemok. Obec Santovka má veľmi slušnú občiansku vybavenosť - termálne kúpalisko, futbalové ihrisko, obchody, detské ihrisko, je tu plyn aj kanalizácia. Obhliadky a informácie 7 dní v týždni - 0918 317560 Zuzana Pčolárová - maklér pre okresy Levice, Krupina

Pridať k zaujímavým
Chata v tichom prostredí blízko Zvolena – Bieň

V chatovej osade neďaleko Zvolena - Bieň je situovaná chata, ktorá je ideálna pre ľudí hľadajúcich pokoj a ticho v blízkosti okresného mesta Zvolena. Voda z vodovodu je dovedená na pozemok, je tu aj studňa s úžitkovou vodou. Súčasťou je skoro 4-árový udržiavaný pozemok s ovocnými stromami, kde sa nachádza aj zastrešené posedenie s krbom. Samotná chata pozostáva z malej kuchynky a obývacej izby, na poschodí je miestnosť slúžiaca na spanie aj s malým balkónom. Chata je podpivničená a v tejto časti sa tiež nachádza krb. Vykurovanie je na tuhé palivo. Pre bližšie informácie a obhliadky ma neváhajte kontaktovať 7 dní v týždni.

Pridať k zaujímavým
Veľký rodinný dom s hospodárskou budovou 20 km od Zvolena – Klokoč

Veľký rodinný dom aj s hospodárskou budovou je vhodný pre väčšiu rodinu, prípadne ako dvojgeneračné bývanie.  Súčasťou predaja je takmer 20-árový mierne svahovitý pozemok, 2 garáže, maštal a hospodárska budova. V hospodárskej budove je spravená sauna, ostatné miestnosti slúžia ako sklady a dielne. Voda je zavedená z rezervováru cez vodovod. Kúsok od domu je aj kamenná ručne kopaná studňa, v ktorej je minerálna voda. V rámci rekonštrukcie boli niektoré okná vymenené za plastové, bola pristavená presklená prístavba k domu, nová kúpeľňa a zaviedlo sa aj vykurovanie na elektrický kotol. Je možnosť kúriť aj v kotli na pevné palivo. Čiastočne je zobytnené aj podkrovie, v ktorom sú drevom obložené 2 menšie miestnosti. V nultom podlaží sa nachádza kotolňa, práčovňa so starou kúpeľnou, komora a miestnosť na uskladnenie dreva. Do domu sa vchádza cez útulnú presklenú verandu, ďalej sa ide do chodby, v ľavej časti je veľká obytná miestnosť, kuchyňa, a napravo nájdeme ešte 3 miestnosti + kúpeľňu. Nakoľko dom obývali dve rodiny, boli tam dve kuchyne, 2 komory. Dom je priestranný a veľký. Je vhodný pre niekoho kto sa chce v menšom rozsahu venovať aj chovu zvierat (použiteľná maštaľ). Prístup k chalupe je po asfaltovej ceste, posledný krátky úsek je po spevnenej udržiavanej ceste. Nachádza sa na polosamote v zoskupení niekoľkých domov v obci Klokoč, okres Detva.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj 3-izbový byt, Jenisejská, Nad jazerom, Košice IV [ID:20979]

Včera v noci 23:13

Košice - Nad jazerom
103.900 EUR

Na predaj 3-izbový byt, Jenisejská, Nad jazerom, Košice IV

Ponúkame na predaj kompletne a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na ulici Jenisejskej v mestskej časti Košice - Nad jazerom. Byt o celkovej výmere 67 m2 sa nachádza na 8. poschodí z deviatich v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s novým výťahom. Energetický certifikát k dispozícii nie je. K bytu patrí pivnica. Rekonštrukcia zahŕňa: plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, murované jadro, vymenené stúpacie rozvody, novú sanitu, dlažbu, plávajúce podlahy, obklady, novú kuchynskú linku na mieru so zabudovanými spotrebičmi (varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, digestor), zo spálne je vstup na loggiu, nové interiérové dvere a zárubne, stierky, znížený strop s bodovým osvetlením, nové rozvody elektriny, vody a odpadu, v obývacej izbe na stene je dizajnový kameň. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou, kuchynská linka je pod oknom s nádherným výhľadom na Hornád. Byt je kúpou ihneď k dispozícii. Mesačné náklady spojené s bývaním: cca 130 EUR/ 1 osoba + elektrická energia, plyn. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým
Na predaj zariadený rodinný dom Bara, okr. Trebišov

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom vo vinohradníckej oblasti Tokaj v obci Bara. Obec sa nachádza približne 70 km od Košíc a 30 km od Trebišova. Pozemok o výmere 1191 m2, zastavaná plocha domu 79 m2. Jednopodlažný rodinný dom bol postavený v roku 1987 a je po kompletnej kvalitnej a vkusnej rekonštrukcii vrátane zateplenia. Strecha: strešná krytina RUUKKI, plastové okná a plastové vchodové dvere, radiátory, elektrické rozvody, poplašné zariadenie, sanita, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi: elektrická varná doska, umývačka riadu, elektrický sporák. Dispozícia: vstupná chodba, priestranná jedáleň, kuchyňa, kúpeľňa spojená s toaletou + technická miestnosť. Priechodná obývacia izba a spálňa. Možnosť zriadenia obytného podkrovia. IS: elektrická prípojka, obecný vodovod, studňa, žumpa. Plyn sa nachádza na hranici pozemku. Vykurovanie: v kuchyni a spálni podlahové kúrenie, v ostatných miestnostiach sú radiátory + v obývačke sa nachádza krb na drevo. Ohrev teplej vody a kúrenie je zabezpečené elektrickým kotlom. Dom sa predáva vrátane ročného nábytku a spotrebičov: chladnička s mrazničkou, jedálenský stôl z masívu, lavica, 4x stoličky, vešiaková stena, gauč, konferenčný stolík, posteľ, skrine, práčka, atď. Dom je kúpou voľný.Je vhodný nielen na trvalé bývanie, ale aj na rekreačné účely. Nachádza sa tu orná pôda, lesná pôda, vinice, záhrady, lúky, pasienky, vodné plochy. Z východnej strany sa rozprestierajú lesy Hatfa a zo severnej strany vinice. Západnú časť tvoria vinice a kopec Piliš. Obcou preteká Baranský a Boršanský potok. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Veľký rodinný dom s hospodárskou budovou 20 km od Zvolena – Klokoč

Veľký rodinný dom aj s hospodárskou budovou je vhodný pre väčšiu rodinu, prípadne ako dvojgeneračné bývanie.  Súčasťou predaja je takmer 20-árový mierne svahovitý pozemok, 2 garáže, maštal a hospodárska budova. V hospodárskej budove je spravená sauna, ostatné miestnosti slúžia ako sklady a dielne. Voda je zavedená z rezervováru cez vodovod. Kúsok od domu je aj kamenná ručne kopaná studňa, v ktorej je minerálna voda. V rámci rekonštrukcie boli niektoré okná vymenené za plastové, bola pristavená presklená prístavba k domu, nová kúpeľňa a zaviedlo sa aj vykurovanie na elektrický kotol. Je možnosť kúriť aj v kotli na pevné palivo. Čiastočne je zobytnené aj podkrovie, v ktorom sú drevom obložené 2 menšie miestnosti. V nultom podlaží sa nachádza kotolňa, práčovňa so starou kúpeľnou, komora a miestnosť na uskladnenie dreva. Do domu sa vchádza cez útulnú presklenú verandu, ďalej sa ide do chodby, v ľavej časti je veľká obytná miestnosť, kuchyňa, a napravo nájdeme ešte 3 miestnosti + kúpeľňu. Nakoľko dom obývali dve rodiny, boli tam dve kuchyne, 2 komory. Dom je priestranný a veľký. Je vhodný pre niekoho kto sa chce v menšom rozsahu venovať aj chovu zvierat (použiteľná maštaľ). Prístup k chalupe je po asfaltovej ceste, posledný krátky úsek je po spevnenej udržiavanej ceste. Nachádza sa na polosamote v zoskupení niekoľkých domov v obci Klokoč, okres Detva.

Pridať k zaujímavým
Chatka v záhradkárskej osade – Zvolen

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom vhodný aj na chalupu v obci Sucháň

Exkluzívne - ponúkame na predaj rodinný dom v obci Sucháň, okres Veľký Krtíš vhodný aj na chalupu. Chalupa je umiestnená na pokojnom mieste v obci, je v nej zavedená voda z obecného vodovodu. Samotný dom má 3 izby + komoru so samostatným vchodom. Súčasťou domu sú aj bývalé chlievy. Na pozemku sú aj menšie hospodárske budovy. Za domom je pekná veľká záhrada, v súčasnosti neupravená. Rodinný dom si vyžaduje rekonštrukciu. Dohoda na cene možná.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom vhodný aj na chalupu v obci Sucháň

Exkluzívne - ponúkame na predaj rodinný dom v obci Sucháň, okres Veľký Krtíš vhodný aj na chalupu. Chalupa je umiestnená na pokojnom mieste v obci, je v nej zavedená voda z obecného vodovodu. Samotný dom má 3 izby + komoru so samostatným vchodom. Súčasťou domu sú aj bývalé chlievy. Na pozemku sú aj menšie hospodárske budovy. Za domom je pekná veľká záhrada, v súčasnosti neupravená. Rodinný dom si vyžaduje rekonštrukciu. Dohoda na cene možná.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj 1-izbový byt, Buzulucká, Košice III [ID:21110]

Včera večer 22:58

Košice - Dargovských hrdinov
69.500 EUR

Na predaj 1-izbový byt, Buzulucká, Košice III

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou na ulici Buzuluckej v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov. Byt o celkovej výmere 42 m2 je situovaný na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome. Pod bytom sú garáže. K bytu patrí kumbál na chodbe a pivnica. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Stav bytu: plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere, plávajúce podlahy, dlažba, nová kuchynská linka, vstavané skrine, murované jadro, sprchový kút. Byt je kúpou voľný. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj 2-izbový byt v novostavbe Panoráma, Košice IV [ID:20986]

Včera večer 22:58

Košice - Vyšné Opátske
129.900 EUR

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe Panoráma, Košice IV

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v obytnom dome PANORÁMA v Košiciach - Vyšné Opátske. Byt o úžitkovej výmere 55,07 m2 sa nachádza na 3. poschodí zo šiestich. K bytu patrí terasa o výmere 15,31 m2. Z bytu je krásny panoramatický výhľad na všetky svetové strany. V cene bytu je aj parkovacie miesto za automatickou bránou. Energetický certifikát bytového domu nie je k dispozícii. Byt sa predáva dokončený vrátane sanity a kuchynskej linky. Kúpou voľný. Bytový komplex sa nachádza iba 3 km od centra a je situovaný pred mestskou časťou Košická Nová Ves. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Selice, 733 m² [ID:350298]

Včera večer 22:52

Selice/okres Šaľa
11.500 EUR

pre rodinne domy, Selice, Selice, Sala - Exkluzivne! POZEMOK 733 m2 vyborna poloha v tichej ulicke s domom na zburanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj chalupa, Rejdová, okr. Rožňava [ID:18843]

Včera večer 22:44

Rejdová
14.500 EUR

Na predaj chalupa, Rejdová, okr. Rožňava

Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu v obci Rejdová v okrese Rožňava. Dom je situovaný v tesnej blízkosti námestia obce. Pozemok o výmere 239 m2, z toho 142 m2 tvorí dom a prechodný dvor a ďalších 98 m2 na konci dvora, kde je možné postaviť altánok. Uskutočnená čiastočná rekonštrukcia - nové rozvody elektriny, vody, odkvap, komín, v kuchyni nová drevená podlaha, nové omietky. Okná pôvodné - vyrezávané. Dispozičné členenie: kuchyňa /5,5x4 m/ s črepovou pecou a priestranná izba /5,5x7 m/ s kachľami. Na prízemí WC, sprchovací kút, 2x pivnica. Dom je kúpou voľný. Energetický certifikát domu nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rodinný dom, M. R. Štefánika, Sečovce, okr. Trebišov

IBA U NÁS: Ponúkame na predaj čiastočne podpivničený rodinný dom na ulici M. R. Štefánika v Sečovciach, v širšom centre mesta. Pozemok o celkovej výmere 1473 m2, z toho zastavané plochy a nádvoria 253 m2 a záhrady 1220 m2. Prízemný dom o podlahovej ploche 120 m2, 10x12 m. K domu patrí samostatne stojaca garáž. Energetický certifikát nie je. Jednopodlažný rodinný dom bol postavený v roku 1960 z tehál. Dom je v pôvodnom stave, avšak ihneď obývateľný. Strecha: eternit, približne pred 8 rokmi bola izolovaná penou. Možnosť vybudovania obytného podkrovia. Navonok malý a nenápadný domček je dostatočne priestranný a presvetlený, s príjemnou atmosférou. Dispozičné členenie: predsieň, chodba, 4 nepriechodné izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa s toaletou. V troch izbách sú veľmi pekné a zachovalé parkety, inde je linoleum. Okná sú pôvodné drevené s vonkajšími žalúziami. Steny sú suché. IS: voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Kúrenie je ústredné, zabezpečené plynovým kotlom. Ohrev vody: prietokový plynový ohrievač. Na pozemku je studňa, možnosť napojenia na miestny vodovod. K domu patrí krásna záhrada s okrasnými kermi a ovocnými stromami: orech, slivka, hruška, čerešňa, marhuľa a lieskovec. Dom je situovaný ako rohový dom, pozemok je oplotený a obklopený zeleňou, čo ponúka dostatočné súkromie. Je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj na rekreačné účely. Dom je kúpou voľný. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj záhrada Na Hore, Furča, Košice III. [ID:10636]

Včera večer 22:28

Košice - Dargovských hrdinov
82,50 EUR/ m²

Na predaj záhrada Na Hore, Furča, Košice III.

Ponúkame na predaj záhradu s perspektívou stavebného pozemku o výmere 571 m2 v tichej lokalite na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Záhrada sa nachádza blízko Sečovskej cesty a ulice Na Hore, približne 2 km od centra mesta. Na pozemku je studňa a elektrina. Možnosť pripojenia plynu a kanalizácie. K pozemku vedie nespevnená cesta. Predmetná parcela je súčasťou existujúcich obytných plôch málopodlažnej zástavby. Cena pozemku 82,50 €/m2, celkom 47.100,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom vlastníka. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj pozemok, Barca, Košice IV [ID:10049]

Včera večer 22:28

Košice - Barca
55 EUR/ m²

Na predaj pozemok, Barca, Košice IV

Ponúkame na predaj slnečný pozemok vo vyhľadávanej mestskej časti Košice - Barca. Dve susediace parcely s rozlohou 26 954 m2 (cca 195 m x 138 m) a 9 843 m2 (cca 197 m x 50 m). Celková výmera ponúkaného pozemku je 36 797 m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti intravilánu obce, na západ od cintorína. Výhodná investícia, kde bude mať budúci investor vzhľadom na veľkosť pozemku možnosť realizovať svoj vlastný projekt. V súčasnosti je pozemok vedený ako orná pôda a je obhospodarovaný družstvom. Obe parcely sa predávajú vcelku. Cena: 55 EUR/m2, celkom: 2.023.835 EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom vlastníkov. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Kostolná-Záriečie bez ulice chata na predaj

Reality Holding + vám ponúka Ponúkame na predaj záhradnú chatku v obcic Kostolná-Záriečie. Úžitková plocha je 16m2, plocha pozemku 371m2. Čiatočne podpivničená. Pozemok je slnečný a svahovitý. Cena dohodou. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 124743 Kontakt maklér: +421918714200, kontakt pobočka: +421918714200. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: Krásne prostredie.

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Bratislava-Petržalka Gessayova na predaj 2 izbový byt - exkluzívne v Rh+

Reality Holding + vám ponúka Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojgarsónku de-luxe v lokalite Bratislava Petržalka na Gessayovej ul. Výmera bytu je 36 m2, + 2x lodžia 9 m2, celkom 45 m2. Rekonštrukcia - plastové okná, plávajúce podlahy, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa, zánovná kuchynská linka. Orientácia bytu na východ. K bytu je aj pivnica na rovnakom poschodí ako byt (1,5 m2). Nachádza sa na 9. podlaží z 12. Bytový dom je zateplený, nová strecha, výmena stúpačiek, vchodová brána na magnetický čip. Parkovanie možné pred domom. Výhodou je veľmi dobrá občianska vybavenosť, pešia dostupnosť do centra mesta, novovybudovaná trať električky. Byt je kúpou voľný, bez tiarch. Cena 107 000,00 EUR/celkom. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti, vypracovanie zmlúv právnikom, zabezpečenie všetkých dokumentov potrebných k prevodu nehnuteľnosti, návrhy na vklad do katastra nehnuteľností, až po odovzdanie bytu. Energetická trieda: C. Ev. číslo: 124645 Kontakt maklér: +421918555122, kontakt pobočka: +421918555122. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: veľmi dobrá občianska vybavenosť

Pridať k zaujímavým
Na predaj pozemok určený pre polyfunkčnú zástavbu, Šaca, Košice II

Investičná príležitosť: Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 10.447 m2 v mestskej časti Košice - Šaca. Možnosť rozdelenia pozemku na 2 časti. Pozemky sú súčasťou plôch navrhovaných pre polyfunkčnú zástavbu (plochy zariadení výroby, skladov, stavebnej výroby a nadmestského občianskeho vybavenia. Cena pozemku: 19,72 €/m2, celkom 206.000,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Bab, 2300 m² [ID:353268]

Včera večer 21:57

Báb/okres Nitra
45.000 EUR

pre rodinne domy, Bab, Bab, Nitra - Exkluzivne len v Directreal krasny rovinaty stavebny pozemok v obci Bab, 2300 m2, IS pred pozemkom.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátReštauračné a stravovacie priestory, Hradská, 18 m² [ID:453267]

Včera večer 21:56

Vrútky/okres Martin
130.000 EUR

restauracia, Hradska, Vrutky, Martin - Directreal ponuka na predaj pohostinstvo vo Vrutkach.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izbový byt, Landererova, 57 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:411298-411309]

Včera večer 21:47

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
208.000 EUR

REB.sk ponúka 2-izb. byt v PANORAMA CITY, BA - Staré Mesto /1

poschodie:19/35, výťah, lodžia, bezproblémové parkovanie, Čiastočne zariadený, zmiešaná konštrukcia objektu, Ústredné vykurovanie

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátZáhradná chalupa, Mokráň záhon, 80 m² [ID:153015]

Včera večer 21:45

Bratislava - Ružinov/Bratislava II
128.000 EUR

chata/chalupa, Mokran Zahon, Bratislava - Ruzinov, Bratislava II - Mokran Zahon Dom

Pridať k zaujímavým
Na predaj nebytový priestor č. 106, Baštová, Staré Mesto, Košice I

Ponúkame na predaj nebytový priestor s galériou na Baštovej ulici č. 10 v mestskej časti Košice - Staré Mesto. Priestor č. 106 o výmere 40,20 m2 sa nachádza na prízemí tehlového polyfunkčného objektu "Rezidencia Baštová", ktorý sa práve teraz rekonštruuje. Prvá úroveň o výmere 40,2 m2 + galéria 15,8 m2. Štandardné vybavenie priestoru: drevené okná, protipožiarne drevené vchodové dvere so zárubňou, stúpacie vedenie vody, plynu, elektriny, kúrenia; kondenzačný plynový kotol so zásobníkom na vodu, radiátory; omietka a podkladová vrstva bielej farby; zásuvky a vypínače. Cena 1.990 bez DPH/m2. K cene bude pripočítaná DPH v zmysle platných právnych predpisov. Celkom s DPH 95.998,- EUR. Nebytové priestory v rezidencii sú určené na široké spektrum činností a aktivít v oblasti obchodu, služieb, administratívy: prioritne ako sídlo obchodných spoločností, notárskych a exekútorských úradov, advokátskych, cestovných a iných kancelárií, ordinácií všeobecných a špecializovaných lekárov, beauty a healthy centier, špecializovaných obchodov a pod. Možnosť zakúpenia parkovacieho miesta v cene 14 000 EUR s DPH/ parkovacie miesto. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 izbový byt, Šafárikova, 55 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:411383-411383]

Včera večer 21:39

Košice - Západ/Košice II
87.000 EUR

3-izb.byt, 55 m2, pražský typ, Šafáriková ul., Terasa

poschodie:5/8, výťah, lodžia

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izbový byt, Hlinkova, 37 m², Čiastočná rekonštrukcia [ID:-40-411380]

Včera večer 21:30

Košice - Sever/Košice I
69.900 EUR

2-izb., tehla, Sever-Hlinkova, prízemie

Pridať k zaujímavým
Na predaj priemyselný areál Markušovce, okr. Spišská Nová Ves

Ponúkame na predaj priemyselný areál v obci Markušovce, okr. Spišská Nová Ves. Na pozemku o výmere 31.861 m2 sa nachádzajú: - staršia čiastočne zrepasovaná výrobná hala s mostovým žeriavom - staršie skladovacie haly - vodáreň a dve studne - trafostanica - skladovacia betónová plocha. Súčasťou kúpnej ceny je aj hnuteľný majetok: - Čiastočne zrepasovaná betonárka (miešačka 1m3 zn. Eirich) - Silo so stojanom - Šneky - Štrkové hospodárstvo - Dopravníky Čiastočne zrepasovaná technológia na výrobu betónových výrobkov - Vibrolis zn. Pragma / kapacita výroby - 8 hod - 15 000 tvárnic - Hydraulicky zdroj - Elevátor 2ks - Dopravníky - Vozíky - Paletizér - Staršie vysokozdvižné vozíky - 2ks. V prípade záujmu je možné odpredať iba hnuteľný majetok. IS: Energie - napojenie na VN (vlastná trafostanica). Plynová prípojka na pozemku. Voda - vlastné dve studne, vodáreň, prípojka. Areál je napojený na železnicu - hlavná trasa Bratislava - Košice. K objektu vedie asfaltová cesta s dobrým prístupom pre kamióny. Areál je prispôsobený pre kamiónovú prepravu, vrátane možnosti otáčania a kruhového objazdu. Možnosti využitia: Vzhľadom k veľmi výhodnej polohe areálu mimo obce je možné ho využiť na podnikateľské účely ako je výroba a to i hlučná alebo prašná. Ďalej je možnosť využitia na skladovanie výrobkov na rozsiahlej voľnej ploche. Možnosť dokončenia pôvodného podnikateľského zámeru, na ktorý bol areál zakúpený - výroba betónových výrobkov. V prípade využitia na realizáciu iného väčšieho projektu vlastník nehnuteľností ponúka pomoc pri získaní úveru, resp. pomoc s odbytom produktov cez obchodno-zúčtovací systém Superbarter. Výhodné platobné podmienky – možnosť uhradiť až 50% kúpnej ceny vzájomne odsúhlaseným stavebným materiálom. Cena nehnuteľnosti 420.000,- EUR bez DPH. K cene bude pripočítaná DPH v zmysle platných právnych predpisov. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o. JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj rodinný dom, Košická Nová Ves, Košice III [ID:17759]

Včera večer 21:13

Košice - Košická Nová Ves
1 EUR

Na predaj rodinný dom, Košická Nová Ves, Košice III

Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v Košickej Novej Vsi. Stavba bola skolaudovaná v roku 2009, pozemok o výmere 650 m2, dom o úžitkovej ploche 230 m2. Dom je postavený na nových základoch z pálenej tehly Porotherm hr.40cm, zateplený minerálnou vlnou hr. 10 cm. Strecha je zrealizovaná zo strešnej krytiny Bramac Clasic. Okná sú plastové z profilov Rehau Geneo s izolačným trojsklom. Prízemie je celé otvorené – spojený priestor chodba + kuchyňa + obývačka, oddelená je špajza, kúpeľňa a samostatné WC. Z obývačky je vstup do tepelne oddelenej zimnej záhrady z hliníkových profilov vyplnených bezpečnostným izolačným dvojsklom. Na poschodí je nočná časť s tromi veľkými izbami - spálňa so šatníkom, detská a hosťovská izba plus kúpeľňa s WC. V suteréne je kotolňa, chodba, dva sklady s regálmi a šatníkovými skriňami a veľká obývateľná miestnosť momentálne využívaná ako telocvičňa. Kúrenie je plynové, na prízemí teplovodné podlahové, v suteréne a v podkroví radiátory s termostatickými ventilmi a hlavicami. V obývačke je krb. Dom je napojený na verejný vodovod a kanalizáciu, distribučnú sieť 400/230V, kvalitnú zemnú optickú prípojku od fy Telekom a plyn. Dom je vybavený elektronickým zabezpečovacím systémom s možnosťou signalizácie na mobil v prípade narušenia. Vjazd do domu je priamo z obecnej cesty cez odsúvaciu bránu š 5 m na elektrický pohon Horman. Pozemok výmery 6,5 ára je zo všetkých strán oplotený, rozdelený je na spevnené plochy z dlažby, trávnikový koberec a záhradu s ovocnými stromami a krami. Bezproblémoví susedia. Dom sa predáva z dôvodu odchodu majiteľov z Košíc. Cena na požiadanie v RK. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na predaj rodinný dom Egreš, okres Trebišov

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s pozemkom o výmere 800 m2 v obci Egreš, okr. Trebišov. Obec je vzdialená od Košíc približne 38 km a od Trebišova 12 km. Dvojpodlažný nepodpivničený rodinný dom bol postavený v roku 1967 z kvádrov s rovnou strechou. Dom je v pôvodnom, avšak veľmi udržiavanom a dobrom stave, ihneď obývateľný. Okná sú pôvodné, na dome sú namontované vonkajšie okenné žalúzie. Steny sú suché. Pozemok je oplotený. Na prízemí domu sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, izba, technická miestnosť, ďalšia izba s umývadlom. Na poschodí sú 2 samostatné izby, zrekonštruovaná kúpeľňa s toaletou, priechodná izba, komora, terasa. Rodinný dom je možné prerobiť na dvojgeneračný. K domu patrí upravená predzáhradka, na pozemku sa nachádza garáž, hospodárska miestnosť, veľká záhrada s dvoma fóliovníkmi. IS: studňa, obecný vodovod, plyn, elektrina, vlastná žumpa. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, v izbách sú radiátory. Energetický certifikát nie je. Výborné priame autobusové spojenie obce s mestom Košice. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátDom v Hajnáčke [ID:280951148096]

Včera večer 20:59

Hajnáčka
18.000 EUR

Dom v Hajnáčke

Dom sa nachádza v tichej časti obce Hajnáčka. Na dome bola prevedená čiastočná rekonštrukcia stavebných častí. Obnovená bola kúpelňa, vodovod a nový elektromer. Obvodové múry stavby sú čisté a suché bez známok vlhnutia. Dom je podpivničený, kde sa nachádza domáca vodárnička. Na vyvýšenom prízemí sa nachádza chodba, kuchyňa, dve izby, nová kúpelňa, WC, komora a prístup do podkrovia. Na dvore je samostatne stojaca letná kuchyňka, hospodárske budovy na chov zvierat a šopa. Lokalita domu je čistá a usporiadaná. K domu patrí aj pozemok vhodný na záhradkárčenie. Okrem toho je dom vhodný aj na chalupárčenie. V obci sa nachádzajú: zdravotné ambulancie, lekáreň, pošta, potraviny, železiarstvo, priemyselný tovar, železničná stanica, 3 autobusové zastávky, škôlka, základná škola. Necelých 10 km od domu je veľká vodná nádrž - rybársky revír Petrovce, ktorá má 63 ha, často navštevovaní rybármi nielen zo širokého okolia, ale aj iných miest. V obci Hajnáčka sa nachádza zrúcanina kráľovského hradu, ktorý tvoril obrannú líniu proti tureckej okupácii. Z hradnej skaly je nádherný výhľad na okolitú krajinu Cerovej vrchoviny, ktorá je veľmi vhodná na turistické túry. Okrem zrúcaniny hradu je v obci aj kaštiel z roku 1820, v okolí je významné paleontologické nálezisko.

Pridať k zaujímavým
Na predaj podkrovný 3-izbový byt s terasou, 107 m2, Štefánikova, Košice I

Na predaj kompletne zrekonštruovaný podkrovný tehlový 3-izbový byt o výmere 107 m2 na Štefánikovej ulici v mestskej časti Košice - Staré Mesto. Byt je klasifikovaný ako novostavba, ktorá vznikla rekonštrukciou podkrovného priestoru s osadením novej strešnej krytiny a nezávisle zavesenej podlahy. V priestore je zachovaná časť pôvodných trámov, nakoľko ide o národnú kultúrnu pamiatku. V byte je elektrické podlahové kúrenie zn. DEVI najvyššej rady s diaľkovým WIFI prístupom. V každej izbe je namontovaný kvalitný klimatizačný systém určený nielen na chladenie, ale aj na dokurovanie v zimnom období s dostatočným výkonom pri zachovaní nízkej energetickej náročnosti. Byt pozostáva z 3 obytných miestností, kúpeľne spojenej s toaletou a terasy s výhľadom na mesto. Byt je aktuálne prenajatý. Všeobecná hodnota bola súdnoznaleckým posudkom stanovená na 172.000 EUR. Obnova fasády obytného domu je plánovaná v tomto roku, vnútorné priestory boli rekonštruované v roku 2017 vrátane kanalizácie a výmeny elektrických rozvodov. Súčasťou bytového domu je privátny dvor v suteréne. Energetický certifikát bytového domu nie je. Byt je možné kúpiť v stave ako vidno na fotografiách v cene + 3.000,- EUR, celkom 193.500,- EUR. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Na predaj 3-izbový byt, Hroncova, Sever, Košice I

Ponúkame na predaj slnečný a teplý 3-izbový byt s loggiou a balkónom na ulici Hroncovej v mestskej časti Košice - Sever. Byt o úžitkovej výmere 68,50 m2 sa nachádza na 9. poschodí z dvanástich. K bytu patrí pivnica. Spálňa s loggiou je orientovaná na severovýchod, detská izba, obývacia izba a kuchyňa s balkónom na juhozápad. V byte bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia: plastové okná, murované jadro, vstavaná skriňa na chodbe, priestranný šatník. V izbách sú veľmi zachovalé repasované parkety. Dispozícia bytu: chodba, samostatná toaleta, kúpeľňa, priechodná obývacia izba, kuchyňa, šatník. Spálňa a detská izba sú nepriechodné. Bytový dom je zateplený a zrekonštruovaný, vrátane stúpacích rozvodov a nového výťahu. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, SŠ, obchodné centrum, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, MHD, atď.. CENA DOHODOU. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj rodinný dom, Prešovská cesta, Košice III [ID:17844]

Včera večer 20:28

Košice - Dargovských hrdinov
305.000 EUR

Na predaj rodinný dom, Prešovská cesta, Košice III

Ponúkame na predaj rodinný dom - bungalov na mierne svahovitom pozemku o výmere 2061 m2 na Prešovskej ceste v Košiciach. Rodinný dom bol postavený v roku 2009, má vnútorný krb, podlahové kúrenie, 2x WC, terasu a je zateplený. Zastavaná plocha domu je 100 m2, úžitková plocha 80 m2. K domu patrí aj garáž. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Pozemok je vhodný aj na podnikateľské účely. Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj pozemok, Čaňa [ID:10640]

Včera večer 20:28

Čaňa
64 EUR/ m²

Na predaj pozemok, Čaňa

Ponúkame na predaj ornú pôdu v obci Čaňa. Pozemok o výmere 4226 m2 sa nachádza v blízkosti Ranča Silva a Jazera Geča. Výborná investičná príležitosť. Ponúkaná parcela v zmysle schváleného územného plánu obce je určená ako územná rezerva na zástavbu rodinnými domami. Cena pozemku 64 €/m2, celkom 270.464,- EUR. DOHODA MOŽNÁ. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom vlastníka. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátChata v osade Gápel – ZNÍŽENÁ CENA [ID:5_282751122606]

Včera večer 20:14

Valaská Belá
56.990 EUR

Chata v osade Gápel – ZNÍŽENÁ CENA

Chata v podhorskej osade Gápel v Strážovskych vrchoch. Ide o novostavbu chaty postavenej v roku 2016 s kompletným vybavením : euro okná, drevený obklad, krbové kachle, elektrické kúrenie, drevené podlahy, obklady, dlažba, sanita, obložkové dvere, zateplenie. Chata má vstupnú chodbu, obyvačku s kuchyňou, kúpelňu so sprchovacím kútom, WC a  na poschodí sa nachádza úložny priestor a veľká spálňa s výstupom na balkón. Za chatou je záhradka. Chatu je možné obývať celoročne, nízke mesačné náklady. Chata je vzdialená od Čičmian 10 km, Zliechova 5 km, prírodnej nádrže Nitrianske Rudno 16 km, Bojníc 30km. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov. Vzdialenosť od Bratislavy je približne 175 km Gápel (nem. Gabel) je osada založená v 18. storočí, od roku 1960 časť obce Valaská Belá, pred rokom 1960 (okrem rokov cca 1873-82) súčasť obce Zliechov. V minulosti sa preslávila najmä sklárskou výrobou. Za posledných 100 rokov sa počet jej obyvateľov radikálne znížil po tom, čo bola v roku 1956 ukončená výroba v tunajšej sklárni a jej prevádzka bola presunutá do Valaskej Belej.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátChata v osade Gápel – ZNÍŽENÁ CENA [ID:7_282751122606]

Včera večer 20:14

Valaská Belá
56.990 EUR

Chata v osade Gápel – ZNÍŽENÁ CENA

Chata v podhorskej osade Gápel v Strážovskych vrchoch. Ide o novostavbu chaty postavenej v roku 2016 s kompletným vybavením : euro okná, drevený obklad, krbové kachle, elektrické kúrenie, drevené podlahy, obklady, dlažba, sanita, obložkové dvere, zateplenie. Chata má vstupnú chodbu, obyvačku s kuchyňou, kúpelňu so sprchovacím kútom, WC a  na poschodí sa nachádza úložny priestor a veľká spálňa s výstupom na balkón. Za chatou je záhradka. Chatu je možné obývať celoročne, nízke mesačné náklady. Chata je vzdialená od Čičmian 10 km, Zliechova 5 km, prírodnej nádrže Nitrianske Rudno 16 km, Bojníc 30km. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie a rybolov. Vzdialenosť od Bratislavy je približne 175 km Gápel (nem. Gabel) je osada založená v 18. storočí, od roku 1960 časť obce Valaská Belá, pred rokom 1960 (okrem rokov cca 1873-82) súčasť obce Zliechov. V minulosti sa preslávila najmä sklárskou výrobou. Za posledných 100 rokov sa počet jej obyvateľov radikálne znížil po tom, čo bola v roku 1956 ukončená výroba v tunajšej sklárni a jej prevádzka bola presunutá do Valaskej Belej.

Pridať k zaujímavým
Dom v pôvodnom stave s výhľadom na Tatry-nová výrazne znížená cena!!!

V podtatranskej obci Lučivná Vám ponúkame skvelú príležitosť na investíciu. Slnečný rodinný dom v pôvodnom stave pozostáva z dvoch časti so samostatnými vchodmi. V prvej časti z vchodom zo záhrady sa nachádzajú štyri prechodné izby, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, špajza, súčasťou druhej časti domu z vchodom z ulice je kuchyňa a izba. Dom je čiastočne podpivničený, kúrenie ústredné, v jednej izbe kachľová pec. Dom je napojený na všetky IS,plyn v dosahu pri pozemku. Rodinný dom je v pôvodnom, zachovalom stave čo umožňuje budúcemu majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.K domu prislúcha aj dreváreň a veľký slnečný pozemok na všestrannné využitie. V blízkosti kompletná občianská vybavenosť , výborná dostupnosť, autobusové a vlakové spojenie. Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite s výhľadom na Tatry.

Pridať k zaujímavým
Dom v pôvodnom stave s výhľadom na Tatry-nová výrazne znížená cena!!!

V podtatranskej obci Lučivná Vám ponúkame skvelú príležitosť na investíciu. Slnečný rodinný dom v pôvodnom stave pozostáva z dvoch časti so samostatnými vchodmi. V prvej časti z vchodom zo záhrady sa nachádzajú štyri prechodné izby, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, špajza, súčasťou druhej časti domu z vchodom z ulice je kuchyňa a izba. Dom je čiastočne podpivničený, kúrenie ústredné, v jednej izbe kachľová pec. Dom je napojený na všetky IS,plyn v dosahu pri pozemku. Rodinný dom je v pôvodnom, zachovalom stave čo umožňuje budúcemu majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.K domu prislúcha aj dreváreň a veľký slnečný pozemok na všestrannné využitie. V blízkosti kompletná občianská vybavenosť , výborná dostupnosť, autobusové a vlakové spojenie. Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite s výhľadom na Tatry.

Pridať k zaujímavým
Dom v pôvodnom stave s výhľadom na Tatry-nová výrazne znížená cena!!!

V podtatranskej obci Lučivná Vám ponúkame skvelú príležitosť na investíciu. Slnečný rodinný dom v pôvodnom stave pozostáva z dvoch časti so samostatnými vchodmi. V prvej časti z vchodom zo záhrady sa nachádzajú štyri prechodné izby, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, špajza, súčasťou druhej časti domu z vchodom z ulice je kuchyňa a izba. Dom je čiastočne podpivničený, kúrenie ústredné, v jednej izbe kachľová pec. Dom je napojený na všetky IS,plyn v dosahu pri pozemku. Rodinný dom je v pôvodnom, zachovalom stave čo umožňuje budúcemu majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.K domu prislúcha aj dreváreň a veľký slnečný pozemok na všestrannné využitie. V blízkosti kompletná občianská vybavenosť , výborná dostupnosť, autobusové a vlakové spojenie. Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite s výhľadom na Tatry.

Pridať k zaujímavým
Zachovalý tehlový dom na peknom veľkom pozemku v Slatine nad Bebravou na predaj.

Ponúkame starší zachovalý rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v tichej uličke v obci Slatina nad Bebravou vzdialenej 18 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou na predaj. Dom leží na rovinatom pozemku pri prístupovej asfaltovej ceste. Do nehnuteľnosti sú privedené všetky dostupné IS ( voda, elektrika, plyn), vykurovanie bolo riešené plynovými gamatkami. Jeho dispozičné riešenie pozostáva z väčšej  vstupnej chodby pod ktorou sa nachádza pivnička, menšej chodby z ktorej je vstup do dvoch predných izieb, kúpeľne s toaletou a kuchyne. Súčasťou domu je aj väčšia miestnosť so samostatným vstupom susediaca s kuchyňou a tak umožňuje zväčšenie obytných priestorov. Na pozemku sa nachádza veľký dvor , priestranná garáž s kôlňou a hospodárskymi priestormi do ktorých je privedená voda. V prednej časti pred domom je vŕtaná studňa a za domom je priestranná záhrada so vstupom na parcelu zo zadnej časti pozemku. Táto zaujímavá zachovalá  nehnuteľnosť má výbornú dostupnosť a pekný pozemok s dvoma prístupovými cestami umožňujúcimi variabilné využitie, ktoré zvyšuje atraktívnosť celej parcely a je vhodná na výstavbu rodinného domu. Obec Slatina nad Bebravou leží v juhozápadnej časti Strážovskej hornatiny a  má dostačujúcu občiansku vybavenosť ( OÚ, MŠ,ZŠ, Pošta, Knižnica, Potraviny, Pohostinstvo, Športoviská, Obvodný a Odborný lekár). Celé okolie je vhodné na hubárčenie, turistiku a oddych v prekrásnej prírode. Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice vzdialené 15 km zvyšuje atraktivitu tejto lokality. Vzdialenosť od Trenčína je 30km a od Bratislavy cca 150 km.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNa predaj rodinný dom Fándlyho, Barca, Košice IV. [ID:10648]

Včera večer 20:13

Košice - Krásna
192.000 EUR

Na predaj rodinný dom Fándlyho, Barca, Košice IV.

Ponúkame na predaj podpivničený dvojpodlažný rodinný dom na Fándlyho ulici v mestskej časti Košice - Barca, v tichej a pokojnej lokalite. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku o výmere 811 m2. Zastavená plocha domu 120 m2, úžitková plocha cca 280 m2. Dom bol postavený približne v roku 1986 a zrekonštruovaný v roku 2016. Rekonštrukcia zahŕňa: plastové okná, plastové vchodové dvere, zárubne a interiérové dvere, nová kúpeľňa na prízemí, kúrenie vrátane radiátorov, asi dvojročný plynový kotol. Dom je zateplený. Členenie domu: pivničné priestory: 1 veľká miestnosť vhodná ako spoločenská miestnosť, špajza, odkladací priestor pod schodmi, technická miestnosť (kotolňa a práčovňa). 1. podlažie: 2 samostatné izby, kuchyňa, kúpeľňa spoločná s toaletou, chodba. 2. podlažie: 3 izby -1 väčšia izba, zo spálne je vstup do menšej priechodnej izby, ktorá môže slúžiť ako pracovňa a pod., pôvodná kúpeľňa s toaletou, ktorej rekonštrukcia je plánovaná v tomto roku. Dom je zabezpečený funkčným kamerovým systémom a zariadený novým nábytkom. K domu patrí samostatná stavba - dvojgaráž a dielňa, k dispozícii montážna jama, elektrina, voda, plyn. Dom je vhodný aj na podnikateľské účely. Na pozemku sa nachádza studňa, drevené posedenie, vonkajší bazén. IS: verejný vodovod, kanalizácia, plyn, elektrina. Energetický certifikát k dispozícii nie je. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom vlastníka. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým
Zachovalý tehlový dom na peknom veľkom pozemku v Slatine nad Bebravou na predaj.

Ponúkame starší zachovalý rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v tichej uličke v obci Slatina nad Bebravou vzdialenej 18 km od okresného mesta Bánovce nad Bebravou na predaj. Dom leží na rovinatom pozemku pri prístupovej asfaltovej ceste. Do nehnuteľnosti sú privedené všetky dostupné IS ( voda, elektrika, plyn), vykurovanie bolo riešené plynovými gamatkami. Jeho dispozičné riešenie pozostáva z väčšej  vstupnej chodby pod ktorou sa nachádza pivnička, menšej chodby z ktorej je vstup do dvoch predných izieb, kúpeľne s toaletou a kuchyne. Súčasťou domu je aj väčšia miestnosť so samostatným vstupom susediaca s kuchyňou a tak umožňuje zväčšenie obytných priestorov. Na pozemku sa nachádza veľký dvor , priestranná garáž s kôlňou a hospodárskymi priestormi do ktorých je privedená voda. V prednej časti pred domom je vŕtaná studňa a za domom je priestranná záhrada so vstupom na parcelu zo zadnej časti pozemku. Táto zaujímavá zachovalá  nehnuteľnosť má výbornú dostupnosť a pekný pozemok s dvoma prístupovými cestami umožňujúcimi variabilné využitie, ktoré zvyšuje atraktívnosť celej parcely a je vhodná na výstavbu rodinného domu. Obec Slatina nad Bebravou leží v juhozápadnej časti Strážovskej hornatiny a  má dostačujúcu občiansku vybavenosť ( OÚ, MŠ,ZŠ, Pošta, Knižnica, Potraviny, Pohostinstvo, Športoviská, Obvodný a Odborný lekár). Celé okolie je vhodné na hubárčenie, turistiku a oddych v prekrásnej prírode. Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice vzdialené 15 km zvyšuje atraktivitu tejto lokality. Vzdialenosť od Trenčína je 30km a od Bratislavy cca 150 km.

Pridať k zaujímavým

2 izbový byt, Horná, 62 m² [ID:252475]

Včera večer 19:51

Šaľa/okres Šaľa
57.000 EUR

2-izb., Horna , Sala, Sala - Byt vhodny na rekonstrukciu

Pridať k zaujímavým
Posledný v ponuke!Pekný 4-izbový bungalov v krásnom prostredí v blízkosti lesov v Tomášove

Ponúkame Vám na predaj krásny 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v okolí južných lesov obci Tomášov. Výborná lokalita Tomášova, kt. je napojená na pravidelné mestské linky Regio. Rodinný dom je osadený na pozemku 600m2 a má úžitkovú plochu 101m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba-zádverie, samostatné WC, kúpeľňa s WC, 3x samostatná spáľňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom cez terasu do záhrady, špajza. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 25cm, zateplenie EPS 15cm, sedlová strecha-škridla pálená podlahové kúrenie-elektrické ( v každej izbe termostat), energetická trieda A, plastové okná 6-komorové-trojsklo, predpríprava na krb , bezpečnostné dvere, stierky a omietky, 3x náter na bielo, predpríprava na terasu, všetky siete-voda, elektrika, zumpa-septik, možnosť studne. Rodinný dom sa ponúka v stave Holodom s krbom a je možné ho dokončiť do štandardu v cenovej ponuke 10-tisíc. V ponuke sú pridané aj fotky z predošlej realizácie dokončenia. Rodinný dom je v procese výstavby. Predpokladané dokončenie do holodomu 5-6/2018. Dineva Real Estate Mgr. Jarmila Badžgoňová jarmila@dineva-realestate.sk 0948437798 Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Skolaudovaný nádherný 4-izbový rodinný dom s oplotením a výborným dispozičným riešením-Most pri Bratislave

Ponúkame Vám na predaj nádhernú novostavbu 4-izbového rodinného domu vo výbornej lokalite obce Most pri Bratislave, ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti Bratislavy. Rodinný dom je z projektovej výstavby 25-ich domov v novovybudovanej lokalite Mostu pri Bratislave. Je osadený na pozemku 600m2 a má úžitkovú plochu 105m2. Dispozičné riešenie: vstupná chodba s priestorom na rolldoor, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom cez terasu domu do priestrannej záhrady, 3xsamostatná spálňa, šatník, kúpeľňa s WC, samostatné WC, úložný priestor v podkroví. Technické riešenie: tehlová konštrukcia 30cm so zateplením EPS 12cm, sedlová strecha so zateplením, škridla-Meditteran,plastové okná-nemecký profil-6komorové-trojsklo, bezpečnostné exteriérové dvere, elektrické podlahové kúrenie zn.TEVA-zásobník na vodu 120l a termostat v každej izbe, predpríprava na krb, kuchynská linka, alarm, internet, terasu-betónový podklad, všetky siete-kanalizácia, voda,elektrika,plyn sa nachádza pri pozemku, možnosť studne-hĺbka cca 12m, chodníky a dlažby pre parkovanie aút, oplotenie pozemku z bočných strán, zelená výsadba okrasných stromov, zrovnaný pozemok s ornicou, zásuvky a vypínače. Rodinný dom je skolaudovaný a dokončený v stave Holodomu.. Možnosť dokončenia do štandardu. Výborná lokalita, v kt.momentálne prebieha budovanie nájazdu na obchvat D4 ponúka obyvateľom všetky služby ako je škola, škôlka, pošta,supermarket Billa, športový areál, pravidelné mestské linky Regio, zdravotné stredisko, obecný trh a ďalšie. V blízkosti výstavby rodinných domov sa nachádza aj zastávka MHD. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Nadštandardný 4-izbový byt s terasou, garážou a klimatizáciou na Geologickej ul.-Podun.Biskupice

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 4-izbový byt s terasou vo výbornej lokalite Podunajských Biskupíc s garážovým státím v bytovom dome na Geologickej ulici. Byt má úžitkovú plochu 90m2 a priestranná terasa s markízou 19m2. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu, 3x samostatná spálňa, kúpeľňa, WC, komora. Technické riešenie bytu: novostavba 2007, bezpečnostné dvere Sherlock, plastové okná trojsklo so sieťkami a vnút.žalúziami, strešné okná Velux s tienidlami, plávajúce podlahy a gresová dlažba, vstavaná kuchyňa talianskej značky so spotrebičmi, kuchynský ostrovček, drevené interiérové dvere a zárubne, radiátory v celom byte, klimatizácia zn.Samsung, v priestore terasy sa nachádza markíza s rozmermi 6x3, ďalej audiovrátnik, rolldoor vo vstupnej chodbe a ďalšie. Bytový dom je novostavbou z roku 2007. K bytu patrí garážové miesto a komora nachádzajúca sa vedľa vstupných dverí do bytu. Byt sa ponúka čiastočne so zariadením. Orientácia bytu je južná a západná. Jedna z najlepších lokalít Podunajských Biskupíc s kompletnou občianskou vybavenosťou a rýchlym napojením do centra mesta. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Krásny 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou vo výbornej lokalite Šamorína-Hlboká ul.

Ponúkame Vám na predaj krásny 3-izbový byt s loggiou,ktorý je súčasťou bytového domu s parkoviskom a detským ihriskom. Výborná lokalita Šamorína pre pokojné bývanie v blízkosti kt. sa nachádza zastávka MHD. Byt je súčasťou zatepleného bytového domu. Jeho úžitková plocha je 77m2 s loggiou. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, 2x samostatná spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na loggiu. Technické riešenie: tehlová konštrukcia, vlastný plynový kotol Junkers-radiátory, plastové okná so sieťkami a žalúziami, strešné drevené okná Velux so žalúziami, klimatizácia, plávajúce podlahy v spálniach, obývačke a z časti vo vstupnej chodbe, dlažba v kúpeľni, vstupnej chodbe a loggii, vstavaná kuchynská linka so spotrebičmi-umývačka riadu, elektrická rúra, plynový šporák, digestor, chladnička s mrazničkou, 2x rolldoor (v spálni a vstupnej chodbe), rohová vaňa, bezpečnostné dvere, zasklená loggia a ďalšie. K bytom patrí okrem samostatného parkoviska, detského ihriska aj spoločné užívanie kočikárne. Byt sa ponúka so zariadením podľa dohody, tak ako je uvedené na fotografiách. Orientácia bytu je juho-východná a západná. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátChalupa, rekreačný domček, 95 m², novostavba, pozemok je ohradený [ID:674]

Včera večer 19:34

Bernolákovo/okres Senec
119.900 EUR

TOP Realitka – AKCIA - ZĽAVA - Novostavba - Záhradná chata, tehla, nízkoenergetický, certifikát A, 380m2 záhrada, tiché prostredie, záhradkárska osada, výhľad na kaštieľ, golfové ihrisko, Bernolákovo.

rovina, tichá lokalita, terasa, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, bezpečnostné dvere, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, kombinované vykurovanie, obchody, mestská doprava

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, 95 m², novostavba, pozemok je ohradený [ID:659]

Včera večer 19:33

Bernolákovo/okres Senec
119.900 EUR

TOP Realitka – AKCIA - ZĽAVA - Novostavba - rodinný dom, tehla, nízkoenergetický, certifikát A, 380 m2 záhrada, tiché prostredie, záhradkárska osada, výhľad na kaštieľ, golfové ihrisko, Bernolákovo.

rovina, tichá lokalita, balkón, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, kombinované vykurovanie

Pridať k zaujímavým
TOP Realitka – Exkluzívne- Znížená cena! Stavebný pozemok, 610 m2 v zastavanej časti obce Bernolákovo, OV, tichá lokalita, Obilná ul

tichá lokalita, obchody, jasle, Škôlka, Škola, detské ihrisko, lekár, lekáreň

Pridať k zaujímavým
TOP Realitka – Exkluzívne - Stavebný pozemok, 741 m2, Hotovosť, Inžinierske siete, OV, rovina, tichá lokalita, Kaštieľ, golfové ihrisko, novozastavaná časť - Poľná ul - Bernolákovo

obchody

Pridať k zaujímavým
Elegantná 4-izbová novostavba s akustickými priečkami v obci Dunajská Lužná-RegioJet

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu, ktorú tvoria 2-podlažia. Rodinný dom je osadený na pozemku 423m2 a jeho úžitková plocha je 120m2. Výborná lokalita so všetkými službami a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. Dispozičné riešenie domu: 1 podlažie-vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, technická miestnosť a samostatné WC, druhé podlažie tvora 3 samostatné spálne, priestranná kúpeľňa s WC. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia YTONG-lambda 25cm a zateplenie 15cm, strešná krytina Maslen, podlahové kúrenie, tepelné čerpadlo, certifikát A, dom je napojený aj na mestský vodovod, všetky siete-elektrika, voda, internet, kanalizácia, fasáda v bielej farbe. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu oddelený akusticky, samostatný vstup, vyhradené parkovanie pred domom a podiel z cesty. Je dokončený do stavu Holodom s možnosťou dokončenia do štandardu- predpokladaná cena dokončenia do štandardu 7-10tisíc eur. Obec Dunajská Lužná poskytuje všetky služby pre výborné bývanie a má rýchlo dostupnosť do centra mesta. Nachádza sa tu škôlka, škola, pošta, supermarket, kadernictvo, iné druhy obchodov, detské ihriská, futbalový štadión a biofarma. Cez obec premáva RegioJet a pravidelné mestské linky MHD. Dineva Real Estate Mgr.Jarmila Badžgoňová jarmila@dineva-realestate.sk 0948437798 Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým
Atypický 4-izbový rodinný dom s pultovou strechou s možnosťou dokončenia na kľúč-Nová Dedinka

Ponúkame Vám na predaj výborný 4-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite obce Nová Dedinka. Novovybudovaná lokalita obce, kt. je napojená na pravidelné linky Regio MHD do hlavného mesta. Rodinný dom je súčasťou projektu dvojdomu s oddelenými priečkami. Je osadený na pozemku 400m2 a jeho úžitková plocha je 92m2 s podkrovným úložným priestorom 20m2. Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba, samostatné WC, 3x samostatná spálňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom cez terasu do záhrady, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia Wienerberger so zateplením Isover 15cm, sedlová strecha, podlahové elektrické kúrenie-termostat v každej izbe, 6-komorové plastové okná-trojsko, zásobník na vodu, stierky-omietky-potery, 3xnáter na bielo, fasáda, bezpčnostné dvere-plastové, predpríprava na alarm a terasu, všetky siete-elektrika, voda, možnosť napojenia na plyn, žumpa-septik, internet a ďalšie. Rodinný dom bude dokončený do stavu holodom s možnosťou dokončenia do štandardu v termíne 4/2018. Cenová ponuka štandardu 10-tisíc eur. Lokalita obklopená Južnými lesmi, z kt.je "naskok" do Golfovej Residencie poskytuje všetky potrebné služby pre život na vidieku- supermarket, pošta, reštaurácia, jasle a škôlka, cukráreň a rýchlu dostupnosť do Bratislavy. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátNebytový priestor, Zilina - Centrum, 317 m² [ID:446069]

Včera večer 19:28

Žilina/okres Žilina
620.000 EUR

obchodne priestory, Zilina - Centrum, Zilina, Zilina - Polyfunkcny dom s velkym pozemkom v centre Ziliny.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátStavebný pozemok - komerčné využitie, 3235 m², rovina, tichá lokalita [ID:44]

Včera večer 19:22

Bratislava - Podunajské Biskupice/Bratislava II
44 EUR

TOP Realitka - EXKLUZÍVNE - DOHODA! Stavebný Pozemok 3235 m2, á 44€/m2, všetky IS, Ul. Svornosti

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, 208 m², novostavba, rovina [ID:19]

Včera večer 19:21

Slovenský Grob/okres Pezinok
146.999 EUR

TOP Realitka - NOVOSTAVBA – TEHLA - Kvalitný, dvojpodlažný, 5-izbový RD + podkrovie, 2x terasa, garáž, Čierna Voda, TOP lukratívna vilová štvrť Čerešňová, v tesnej blízkosti BA Vajnory

terasa, garáž, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátGaráže, Mraziarenská, 13 m², novostavba [ID:743]

Včera večer 19:20

Bratislava - Ružinov/Bratislava II
14.999 EUR

TOP Realitka – Exkluzívne, Garážové státie, Garážový dom, výťah, oplotený a strážený areál Rucen, Ružinov - Nivy, širšie centrum BA – v susedstve Octopus, Glória, Rozadol, Štrkovecké jazero

bezbarierový prístup, tehlová konštrukcia objektu

Pridať k zaujímavým
Stavebný pozemok so záhradou v Marcelovej, v blízkosti Patiniec, na predaj

Pozemok sa nachádza v obci v blízkosti termálneho kúpaliska Patince 10 km, s celoročnou prevádzkou. Na pozemku je kopaná studňa hlboká cca 5 m všetky IS do 30 m od pozemku. Elektrina 220 V je zavedená na pozemku. Občianska vybavenosť v obci Marcelová je MŠ, ZŠ, OU, detské ihriská, ranč, OÚ, lekár, pediater, lekáreň niekoľko obchodov a pohostinstiev. Najbližšími väčšími mestami sú Komárno 17 km, Nové Zámky 33 km, Štúrovo 36 km.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Pastovciach neďaleko Višegrádskeho pohoria na predaj

Rodinný dom v Pastovciach neďaleko Višegrádskeho pohoria na predaj. Je postavený v štýle sedliackych domov. Má tri izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. V zadnej časti sa nachádzajú priestory na dielne a garáž. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, kuchyne, izieb a kúpeľne s WC. Kúrenie je zatiaľ možné pieckami na tuhé palivo, z IS sietí je pripojená elektrina na 220 V a zavedená vodovodná prípojka s rozvodom do domu, tá bola dočasne odpojená. V Pastovciach sa nachádza OÚ, škôlka, futbalové ihrisko a niekoľko obchodov. Prvé zmienky o Pastovciach sú z roku 1135. Na území obce objavili archeologické nálezy pochádzajúce z 5 – 2 tisícročia pred našim letopočtom. Potom sa tu vystriedali Kvádi, Markomani, Rimania. Slovania a Avari. Najbližšími väčšími mestami sú Levice 42 km, Štúrovo 22 km, Budapešť 71 km.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Pastovciach neďaleko Višegrádskeho pohoria na predaj

Rodinný dom v Pastovciach neďaleko Višegrádskeho pohoria na predaj. Je postavený v štýle sedliackych domov. Má tri izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. V zadnej časti sa nachádzajú priestory na dielne a garáž. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, kuchyne, izieb a kúpeľne s WC. Kúrenie je zatiaľ možné pieckami na tuhé palivo, z IS sietí je pripojená elektrina na 220 V a zavedená vodovodná prípojka s rozvodom do domu, tá bola dočasne odpojená. V Pastovciach sa nachádza OÚ, škôlka, futbalové ihrisko a niekoľko obchodov. Prvé zmienky o Pastovciach sú z roku 1135. Na území obce objavili archeologické nálezy pochádzajúce z 5 – 2 tisícročia pred našim letopočtom. Potom sa tu vystriedali Kvádi, Markomani, Rimania. Slovania a Avari. Najbližšími väčšími mestami sú Levice 42 km, Štúrovo 22 km, Budapešť 71 km.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Pastovciach neďaleko Višegrádskeho pohoria na predaj

Rodinný dom v Pastovciach neďaleko Višegrádskeho pohoria na predaj. Je postavený v štýle sedliackych domov. Má tri izby, kuchyňu, kúpeľňu a WC. V zadnej časti sa nachádzajú priestory na dielne a garáž. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii, kuchyne, izieb a kúpeľne s WC. Kúrenie je zatiaľ možné pieckami na tuhé palivo, z IS sietí je pripojená elektrina na 220 V a zavedená vodovodná prípojka s rozvodom do domu, tá bola dočasne odpojená. V Pastovciach sa nachádza OÚ, škôlka, futbalové ihrisko a niekoľko obchodov. Prvé zmienky o Pastovciach sú z roku 1135. Na území obce objavili archeologické nálezy pochádzajúce z 5 – 2 tisícročia pred našim letopočtom. Potom sa tu vystriedali Kvádi, Markomani, Rimania. Slovania a Avari. Najbližšími väčšími mestami sú Levice 42 km, Štúrovo 22 km, Budapešť 71 km.

Pridať k zaujímavým
Na predaj 2-izbový zariadený byt, Petzvalova, Terasa, Košice II

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt s loggiou na Petzvalovej ulici v mestskej časti Košice - Západ. Byt o úžitkovej výmere 52 m2 sa nachádza na 1. poschodí z troch. Pod bytom je byt. Obytný dom bez výťahu je zateplený a zrekonštruovaný, energetický certifikát k dispozícii nie je. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, chodby, kúpeľne a toalety. K bytu patrí pivnica. V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia vrátane dispozičnej zmeny: plastové okná, murované jadro, plávajúca podlaha v izbách a kuchyni, dlažba v kúpeľni a na chodbe. Byt sa predáva zariadený: sedacia súprava, vstavaná skriňa v spálni, skrinky v obývacej izbe, kuchynská linka, plynový sporák, kuchynský dres, vodovodná batéria, chladnička s mrazničkou, práčka. Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku spoločnosti Diamond Reality, s.r.o., JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, Sliačska, 433 m², novostavba [ID:720]

Včera večer 19:11

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
399.999 EUR

TOP Realitka TOP CENA - Limitovaná ponuka - EXKLUZÍVNE NOVOSTAVBA 3 Podlažná rodinná Vila, podkrovie, terasy, 433m2, zariadenie, Malé Karpaty, výhľad, panoráma, ticho, Kamzík, TOP časť BA KOLIBA, Sliačská ul.

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita, terasa, pivnica, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátLuxusná vila, Sliačska, 433 m², novostavba [ID:719]

Včera večer 19:08

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
399.999 EUR

TOP Realitka TOP CENA - Limitovaná ponuka - EXKLUZÍVNE NOVOSTAVBA 3 Podlažná rodinná Vila, podkrovie, terasy, 433m2, zariadenie, Malé Karpaty, výhľad, panoráma, ticho, Kamzík, TOP časť BA KOLIBA, Sliačská ul.

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita, terasa, pivnica, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátLuxusná vila, Sliačská, 433 m², novostavba [ID:683]

Včera večer 19:07

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
399.999 EUR

TOP Realitka TOP CENA - Limitovaná ponuka - EXKLUZÍVNE NOVOSTAVBA 3 Podlažná rodinná Vila, podkrovie, terasy, 433m2, zariadenie, Malé Karpaty, výhľad, panoráma, ticho, Kamzík, TOP časť BA KOLIBA, Sliačská ul.

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita, terasa, pivnica, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu, obchody, mestská doprava, Škôlka, detské ihrisko

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátRodinný dom - samostatný, Sliačská, 433 m², novostavba [ID:718]

Včera večer 19:06

Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III
399.999 EUR

TOP Realitka TOP CENA - Limitovaná ponuka - NOVOSTAVBA 3 Podlažná rodinná Vila, podkrovie, terasy, 433m2, zariadenie, Malé Karpaty, výhľad, panoráma, ticho, Kamzík, TOP časť BA KOLIBA, Sliačská ul.

pozemok je ohradený, rovina, tichá lokalita, terasa, pivnica, počet kúpeľní: 2, počet wc: 2, zariadený, bezpečnostný systém, bezpečnostné dvere, vstavané skrine, krb/kachle, telefónne pripojenie, tehlová konštrukcia objektu, plastové okná, zmiešaná, lokálne vykurovanie, kuchynská linka, nábytok, sporák, chladnička, práčka, umývačka riadu

Pridať k zaujímavým
Posledný voľný z výstavby!Elegantne 4-izbový bungalov vo výbornej lokalite obci Tureň-Senec

Ponúkame Vám na predaj nádherný 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza vo výbornej lokalite obce Tureň. Pokojné bývanie na vidieku s rýchlym napojením do hlavného mesta. Rodinný dom je osadený na pozemku 600m2 a jeho úžitková plocha je 100m2. Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba-zádverie, samostatné WC, kúpeľňa s WC, 3x samostatná spáľňa, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom cez terasu do záhrady, špajza. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 25cm, zateplenie EPS 15cm, sedlová strecha-škridla pálená podlahové kúrenie-elektrické ( v každej izbe termostat), energetická trieda A, plastové okná 6-komorové-trojsklo, predpríprava na krb, bezpečnostné dvere, stierky a omietky, 3x náter na bielo, predpríprava na terasu, všetky siete-voda, elektrika, žumpa-septik, možnosť studne. Rodinný dom sa ponúka v stave Holodom a je možné ho dokončiť do štandardu v cenovej ponuke 10-tisíc. V ponuke sú pridané fotky z predošlej realizácie dokončenia. Rodinný dom je v procese kolaudácie. Dineva Real Estate Mgr. Jarmila Badžgoňová jarmila@dineva-realestate.sk 0948437798 Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, cast Masnikovo, 748 m² [ID:351739]

Včera podvečer 18:21

Lehnice/okres Dunajská Streda
27 EUR/ m²

pre rodinne domy, cast Masnikovo, Lehnice, Dunajska Streda - Na predaj posledne 2 pozemky ,Nevahajte !!

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátHotely a penzióny, Horno Jelenecka dolina, 70 m² [ID:427372]

Včera podvečer 18:18

Staré Hory/okres Banská Bystrica
99.000 EUR

hotel, penzion, Horno Jelenecka dolina, Stare Hory, Banska Bystrica - NADHERNE MIESTO s dobrou strategickou polohou, Rozloha pozemku 2334 m2.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerátPozemok, Malachov, 445 m² [ID:349690]

Včera podvečer 18:15

Malachov/okres Banská Bystrica
33.375 EUR

pre rodinne domy, Malachov, Malachov, Banska Bystrica - Slnecne, stavebne pozemky s krasnym vyhladom a IS v obci Malachov, len 5km od Centra Banskej Bystrice

Pridať k zaujímavým
Krásny 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom s priestranným pozemkom 812m2 v obci Veľká Paka

Ponúkame Vám na predaj výborný 5-izbový dvojpodlažný rodinný dom s priestranným pozemkom v tichej lokalite Veľkej Paky pre spokojné bývanie. Krásne prostredie vidieckeho štýlu v blízkosti hlavného mesta. Rodinný dom je osadený na pozemku 812m2 a má rozlohu 149m2. Dispozícia domu: 1.podlažie: zádverie-vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a výstupom cez terasu do záhrady, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 2.podlažie tvoria 3 samostatné spálne, kúpeľňa s rohovou vaňou a samostatné WC. Technické riešenie domu: tehlová konštrukcia 44cm a zateplenie 5cm, sedlová strecha-škridla Bramac, drevené okná-trojsklo Meranthi 86cm, strešné okná Velux, keramická dlažba a laminátová podlaha, podlahové plynové kúrenie-kotol Viessmann, komín Schiedel, krb s prieduchmi do izieb na poschodí, radiátori na poschodí, vlastná studňa, všetky siete-plyn, elektrina, voda, kanalizácia, ďalej kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi-elektrická rúra, varná doska, mikrovlná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor, vstavané skrine a ďalšie. Rodinný dom je pre nového majiteľa voľný prakticky ihneď po zaplatení kúpnej ceny. Ponúka sa so zariadením po dohode s majiteľmi. Dineva Real Estate 0948437798 dineva@dineva-realestate.sk Spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku a v rámci ponuky Vám zabezpečíme kvalitné hypotekárne a právne služby. © Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát4 izbový byt, Tajovského, 111 m² [ID:249839]

Včera podvečer 18:14

Banská Bystrica/okres Banská Bystrica
204.225 EUR

4-izb., Tajovskeho, Banska Bystrica, Banska Bystrica - Luxusny byt v novostavbe s velkou terasou a zahradou vo vynikajucej lokalite blizko centra Banskej Bystrice (holobyt)

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Rodinný dom na predaj Stráne pod Tatrami

Reality Holding + vám ponúka Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Stráne pod Tatrami. Dom je kamenný, pozostáva z kuchyne, spálne, obývacej miestnosti, špajze, kúpelňa s WC. Dom je podpivničený. Plocha úžitková 80m2, zastavaná 100m2, pozemku 799m2. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 39 000,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 124618 Kontakt maklér: +421948160922, kontakt pobočka: +421948160922. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: Pri kostole

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Rodinný dom na predaj Spišská Belá

Reality Holding + vám ponúka Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Spišská Belá. Dom pozostáva z 1 podzemného podlažia: kotolňa s pecou na tuhé palivo, práčovňa, kuchynka, pivnica na zemiaky. Na 1 nadzemnom podlaží je kuchyňa s jedálňou, obývacia miestnosť, detská izba, spálňa, kúpelňa a oddelené. Možnosť vybudovať podkrovné izby. Dom je zateplený, nová strecha.Plocha úžitková 207m2, podlahová 307m2, zastavaná 581m2, pozemku 698m2, k dispozícii: pivnica, garáž, balkón. Dobrý stav. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 143 000,00 EUR/celkom. Ev. číslo: 124729 Kontakt maklér: +421948160922, kontakt pobočka: +421948160922. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: Spišská Belá

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Rodinný dom na predaj Bratislava-Vrakuňa Hradská - TOP ponuka

Reality Holding + vám ponúka RODINNÝ DOM MÔŽE BYŤ VYUŽÍVANÝ NA BÝVANIE A AJ NA PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY. Rodinný dom : kuchyňa, kúpeľňa spojená s toaletou a vaňa , prízemie : obývačka s krbom a spálňa , podkrovie: izba priechodná a samostatná izba kde s toho je samostatné wc s umývadlom. Za rodinným domom sa nachádza druhá bytová jednotka možnosť využitia na bývanie či podnikanie. : kuchyňa , 1 izba. Samotne stojací rodinný dom s altánkom: kuchyňa, obývačka, kúpelňa s toaletou a sprchou. Realityholding+ Vám ponúka na predaj rodinný dom na ulici Hradská , Bratislava- Vrakuňa. Rodinný dom sa dá využívať aj ako dvojgeneračný a ešte plus má vzadu priestory ktoré sa dajú využívať na podnikanie- podnikateľské účely . Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, je vo výbornom stave ,podpivničený , parkovacím státím pred domom, a v dvore . Je kompletne nový krov a nová strecha , rekonštrukcia z roku 1994 Kanalizácia nie je napojená , možnosť bezproblémového pripojenia pri bráne. . Na pozemku sú vysadené okrasné stromky, vonkajší krb, drevený domček a stále dosť priestranstva na voľnočasové aktivity. Cena 350 000,00 EUR/celkom. MOŽNOSŤ dohody na cene . Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 124725 Kontakt maklér: +421905695391, kontakt pobočka: +421905595055. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: ..

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Spišská Belá vidiecky dom na predaj

Reality Holding + vám ponúka Na predaj dom v Spišskej Belej.Dom je tehlovej konštrukcie s plechovou strechou a je kompletne podpivničený. Dvojpodlažný rodinný dom je obdĺžnikového tvaru. Na každom podlaží sú 3 obytné izby, kúpeľňa, WC a kuchyňa + balkón. Dom je vo veľmi zachovalom pôvodnom stave. Vykurovanie nehnuteľnosti je riešené ako ústredné pomocou plynového kotla alebo na tuhé palivo. V hale nehnuteľnosti sa nachádza aj krb. Súčasťou domu sú 2 garáže, maštaľ, menšia búda na náradie, klietky pre psov a krásny pozemok (1211m2) o ktorý bolo ukážkovo starané. Plocha úžitková 592m2, podlahová 592m2, zastavaná 592m2, pozemku 620m2, k dispozícii: pivnica, garáž, balkón, terasa. Dobrý stav. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Cena 115 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Ev. číslo: 109442 Kontakt maklér: +421948160922, kontakt pobočka: +421948160922. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: spisska bela

Pridať k zaujímavým
Reality holding+ ponúka Na predaj Mojš 1000m2 pozemok pre bývanie - exkluzívne v Rh+

Reality Holding + vám ponúka Rovinatý pozemok v obci Mojš pri Žiline. Krásne miesto na stavbu rodinného domu. Výmera pozemku je 1000m2 z toho 858m2 je samotný pozemok (s rozmermi viď obrázok) zvyšné časť je podiel na ceste. V okolí už stoja rodinné domy. IS -voda, elektrika, kanalizácia v ceste pred pozemkom. K pozemku vedie kamenistá prístupová cesta. V zadnej časti pozemku je ťarcha (staré kanalizačné potrubie). Nehnuteľnosť Vám ukáže realitný maklér Majerčík Lukáš – majerciklukas.sk Cena 37,00 EUR/m2. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: . Ev. číslo: 124144 Kontakt maklér: +421905750373, kontakt pobočka: +421918111232. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk.Popis loklity: Slnečný a rovinatý pozemok.

Pridať k zaujímavým
Rodinný dom v Pozbe neďaleko Podhájskej na predaj

Priestranný rodinný dvoj dom v Pozbe neďaleko termálneho kúpaliska Podhájska na predaj. Dom pozostáva z dvoch samostatne obývateľných častí, vhodných aj na podnikateľské účely, prepojených spojovacou chodbou. V dome sú štyri izby, dve kuchyne, dve kúpeľne, dve WC, podpivničená zadná časť domu, viac odkladacích miestností a dve samostatné garáže.Po drobných úpravách okamžite obývateľný. V obci sa nachádza detské ihrisko, potraviny, OÚ, materská škôlka, vlaková a autobusová zastávka, a pošta. Ďalšia vybavenosť je v neďalekej Podhájskej – 3 km. Vzdialenosť do väčších miest Nitra 38 km, Nové Zámky 31 km, Levice 24 km, Štúrovo 48 km.

Pridať k zaujímavým
Novostavba 4i rodinného domu v lukratívnej lokalite - Vajslova dolina

nezariadený, ytong konštrukcia objektu, lokálne vykurovanie

Pridať k zaujímavým
iny stavebny, Tomasa Garrigue Masaryka, Zvolen, Zvolen - Stavebny pozemok. Moznost odpoctu DPH.

Pridať k zaujímavým
Na predaj 1-izbový byt, Levočská ul., Prešov - sídl. II, v osobnom vlastníctve

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 1-izbový byt, Levočská ul., Prešov - sídl. II, v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome bez výťahu na 2.posch./ 4. Byt je o výmere 39m2. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Teplý byt je v pôvodnom stave, s pôvodným umakartovým jadrom, čo významne uľahčí demontáž pôvodného stavu a rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 izbový byt, Kadnárova, 90 m² [ID:249551]

Včera podvečer 17:27

Bratislava - Rača/Bratislava III
225.000 EUR

3-izb., Kadnarova, Bratislava - Raca, Bratislava III - RK Directreal Live ponuka na predaj novostavbu 3izb bytu v Raci

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát3 izbový byt, Miletičova, 81 m² [ID:253266]

Včera podvečer 17:27

Bratislava - Ružinov/Bratislava II
210.000 EUR

3-izb., Mileticova, Bratislava - Ruzinov, Bratislava II - RK Directreal Live ponuka na predaj tehlovy 3izb byt v Ruzinove

Pridať k zaujímavým

Nový inzerát2 izbový byt, Zochova, 64 m², poschodie:1 [ID:2653]

Včera podvečer 17:24

Bratislava - Staré Mesto/Bratislava I
193.900 EUR

BAI. 2 izbový byt na predaj na Zochovej ulici

balkón, samostatná kuchyňa

Pridať k zaujímavým
Ďalšia stránka