Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

EXKLUZÍVNE LEN MAXFIN REAL - Chalupa-Vrbovce/najkrajšia časť Karpát-Pláňava [ID:RE0003384-19-000122]

Na predaj

88.000,- EUR

Lokalita: Vrbovce

Obytná plocha: 220m2
Celková rozloha pozemku: 3093 - 3093m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred 3 týždňami
Dátum aktualizácie: Pred mesiacom
K dispozícii od

Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia

Inžinierske siete
   Elektrina

EXKLUZÍVNE LEN MAXFIN REAL - Chalupa-Vrbovce/najkrajšia časť Karpát-Pláňava
MAXFIN REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj chalupu v najkrajšom a exkluzívnom prostredí Malých Karpát v obci Vrbovce/časť Pláňava /okres Myjava/. Uvedená nehnuteľnosť je postavená do tvaru U s vnútorným nádvorím. Centrálny dom je obytná časť - pozostávajúca z 3 obytných miestností, kuchyňa, kúpeľňa, wc a komora. Samostatná, druhá časť domu pozostáva z kotolne, dielne, letnej kuchyne a ďalších 3 miestností, ktoré môžete využiť podľa Vašich predstáv.Podkrovie o ploche viac ako 200m2 je možné využiť na ďalšiu obytnú plochu.Vnútorné nádvorie Vám poskytne maximum súkromia na letné pikniky, posedenie s priateľmi, grilovačky atď.

Prístupová cesta asfaltová,v zime udržiavaná.

Vonkajšia časť uvedenej nehnuteľnosti pozostáva z veľkej stodoly o ploche viac ako 120m2, ktorú môžete využívať ako dielňu, sklad a pod.  V roku 2000 bola uskutočnená výmena strešnej krytiny strechy /škridla/. Na chalupe sú vymenené všetky okná za plastové. Uvedená chalupa poskytne novému majiteľovi - buď trvalé alebo víkendové bývanie s maximom súkromia. Okolo celej Chalupy je pozemok o veľkosti 7093m2.

DOM:

           - 3 izbový

           - obytná plocha 118 m2 

           - pozemok 3093 m2

           - nová sedlová - škridlová strecha

HOSPODÁRSKA ČASŤ:

- kotolňa

- sklad dreva

- letná kuchyňa

- 3 ďalšie miestnosti

- samostatná stodola o vnútornej ploche cez 100.m2LOKALITA
Obec Vrbovce /časť Pláňava/okres Myjava/ je najkrajšia a najatraktívnejšia časť Malých Karpát s výhľadom až na Alpy. Okolie Vám poskytne turistiku, rybolov, hubárčenie, výlety do prekrásnej prírody Malých Karpát a iné aktivity.

VÝHODY
Nízke prevádzkové náklady: cca 20,-eur poplatky za spotrebu elektrickej energie, vlastná studňa s pramenitou vodou, kotol na pevné palivo - napojený na centrálne kúrenie do systému.

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke. Chalupa je kúpou ihneď volná.

Dohodnite si obhliadku ešte dnes.

 PONUKA MAXFIN ZÁHORIE: je zameraná na exkluzivitu a uvedené ponuky nikde nenájdete .Poskytujem profi servis:bezplatné poradenstvo v oblasti nehnuteľností,kompletný právny servis.katastrálny servis,znalecké posudky,geodetický servis,prepis energií,hypotekárny servis/spolupracujeme zo všetkými bankami na Slovensku.

- Som Vám k dispozícii 7.dní v týždni

-V prípade že Vás ponuka nezaujala a hľadáte niečo iné,vyhľadám Vám  nehnuteľnosť presne podľa Vašich predstáv. Video: Chalupa a okolie

https://www.youtube.com/watch?v=zdRW7l3QZz4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=7jmrtpuOQFo&feature=youtu.beMaxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciám/aj sobota a nedeľa

Kontakt: Ivan Sivák

e-mail : ivan.sivak@maxfinreal.sk

Mobil: 0944 131 686

Cena: 88.000,-eur

V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Názov spoločnosti:

MAXFIN REAL
Štefánikova trieda 7
94901 Nitra
: www.maxfinreal.sk

Zodpovedný predajca:

Ivan Sivák
Kontakt na predajcu:
+421944131686

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: