Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

3 izbový byt, ., 91 m², novostavba [ID:469981-469981]

Na predaj

99.900,- EUR

Lokalita: Opoj/okres Trnava

Obytná plocha: 80m2
Celková úžitková plocha: 91m2

Dátum uverejnenia: Pred 3 týždňami
Ponuka zmenená: Pred 2 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred 3 týždňami
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 3
Poschodie: 2/3
Celkový počet miestností: 3
Mezonet
Loft

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Balkón: 7m²
Terasa: 6.88m²

Bezpečnostné dvere
Bezpečnostný systém
Telefónne pripojenie

Konštrukcia objektu: Tehlová

TIMA Real - Novostavba 3i bytu len 6km od Trnavy, Opoj
...obhliadka možná 7 dní v týždni...
Ponúkame na predaj nadštandardnú novostavbu 3 izbového bytu len 6km od Trnavy v obci Opoj. Nachádza sa na 2p/3p bytového domu s výťahom. Dispozícia: vstupná chodba so šatníkom, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, terasa, dvoch izieb (spální), špajze, kúpeľne, samostatného WC.
V izbách sú drevené podlahy (nie laminát!) a vstavané skrine. V kúpeľni, WC, na chodbe a kuchyni je gresová dlažba. Kúrenie je zabezpečené vlastný kotlom BUDERUS so zásobníkom na ohrev TÚV. Byt je vybavený klimatizáciou. Prislúcha mu vlastné parkovacie miesto. Vstup do bytového domu je bezpečnostnými dverami.
Na prízemí bytového domu je k dispozícii kočikáreň a vedľa domu samostatná miestnosť pre bicykle. Na spoločných priestoroch je zabezpečené upratovanie, ktoré je hradené z fondu opráv. Výborná dostupnosť na diaľnicu R1 a D1.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.Logo spoločnosti TIMA Real, s.r.o.

Názov spoločnosti:

TIMA Real, s.r.o.
Hlavná 54
91701 Trnava
www.timareal.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Michaela Hincová
Kontakt na predajcu:
0911 411550

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: