Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

4 izbový byt, 125 m², novostavba, samostatná kuchyňa [ID:31963]

Na predaj

210.000,- EUR

Lokalita: Ivanka pri Dunaji/okres Senec

Celková úžitková plocha: 125m2

Dátum uverejnenia: Pred 2 mesiacmi
Ponuka zmenená: Pred 2 týždňami
Dátum aktualizácie: Pred 2 týždňami
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 4
Typ kuchyne: Samostatná kuchyňa

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Konštrukcia objektu: Tehlová
Podlaha: Plávajúca podlaha
Okná: Plastové

4i byt v bytovej vile na Záleskej ulici v Ivanke pri Dunaji
Hľadáte byt s charakterom rodinného domu so záhradou, v pokojnom prostredí v blízkosti prírody či jazier a s rýchlou dostupnosťou do Bratislavy? Ponúkame Vám na predaj príjemný priestranný 4i byt v bytovej vile s 200m2 súkromným pozemkom (záhradou) smerovaným na JZ v osobnom vlastníctve o celkovej výmere 125 m2 + 23 m2 murovaná prestrešená terasa doplnená sťahovacími markízami.

Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží v bytovej vile s 9 bytmi v samostatnom uzavretom objekte s veľkým vstupným dvorom a súkromnými garážami len 15 km od centra Bratislavy v Ivanke pri Dunaji.

Vilový dom bol skolaudovaný pred 13 rokmi a byt bol pred 10 rokmi zariadený a dispozične doriešený majiteľmi nehnuteľnosti na mieru.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch izieb, veľkej jedálne, z kuchyne, samostatnej toalety a priestrannej kúpeľne s dvoma umývadlami, toaletou, bidetom a rohovou vaňou. Súčasťou bytu je ďalej sklad (resp.špajza) prístupný z terasy a samostatná miestnosť, ktorá aktuálne slúži ako umelecký ateliér (má vlastnú klimatizáciu, kúrenie, elektriku aj vodu) a v budúcnosti je využiteľný ako napr. posilňovňa, pracovňa, kancelária, prípadne je možné tento priestor stavebne prepojiť s bytovou jednotkou. Z kuchyne je vstup na 23m2 veľkú murovanú prestrešenú terasu. K bytu prislúcha cca 200 m2 záhrada, kde sa nachádza celoročne stojaci altánok, fontána, okrasné dreviny a upravený trávnik. Byt je vykurovaný vlastným plynovým kotlom a v kuchyni sa nachádza aj kozub/krb na tuhé palivo. Bytová vila je napojená na všetky inžinierske siete.

V osobnom vlastníctve k bytu ďalej patrí murovaná garáž v objekte pre jedno osobné auto a ďalšie samostatné parkovacie státie pre jedno osobné auto pred vstupom do objektu.

Cena nehnuteľnosti komplet s pozemkom, garážou, parkovacím státim je 224 500 €.

Nehnuteľnosť je kúpou voľná.

V osobnom vlastníctve k bytu ďalej patrí murovaná garáž v objekte pre jedno osobné auto a ďalšie samostatné parkovacie státie pre jedno osobné auto pred vstupom do objektu.

Cena nehnuteľnosti komplet s pozemkom, garážou, parkovacím státim je 210 000 €.

K cene bude pripočítaný sprotredkovateľský a právny servis vo výške 4 000 €.

Nehnuteľnosť je kúpou voľná.
Logo spoločnosti Reality Bratislava, s.r.o.

Názov spoločnosti:

Reality Bratislava, s.r.o.
Údernícka 3
85101 Bratislava
www.reality.ba

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Iveta Farkašovská
Kontakt na predajcu:
0948964777
02/20867676

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: