Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Bytový dom, pozemok je ohradený, tichá lokalita, bezbarierový prístup [ID:KENJ-362-464617]

Na predaj

287.000,- EUR

Lokalita: Moldava nad Bodvou/okres Košice - okolie

Celková úžitková plocha: 3500m2
Celková rozloha pozemku: 3500m2

Dátum uverejnenia: Pred mesiacom
Ponuka zmenená: Pred 3 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred mesiacom
K dispozícii od
Mezonet
Loft

Bezpečnostné dvere
Bezpečnostný systém
Telefónne pripojenie

Konštrukcia objektu: Tehlová

Ponúkame na predaj budovu v Moldave nad Bodvou, pozemok 3500 m2
Ponúkame na predaj 3 podlažnú administratívnu budovu nachádzajúcu sa v Moldave nad Bodvou. Celková výmera pozemkov je 3500 m2 z čoho zastavaná plocha je 1200 m2. Pôvodná stavba je z roku 1959 a prístavba z roku 1964.

Pozostáva z 1. podzemného podlažia a dvoch nadzemných podlaží. K budove je zrealizovaná prevádzkovo prepojená prístavba. Budova je založená na betónových základových pásoch s hydroizoláciou, nosné obvodové murivo je z plných pálených tehál , stropy sú železobetónové monolitické s rovným podhľadom, krov je drevený valbový, krytina je plechová s ochranným náterom proti korózii. Vonkajšie omietky sú vápenné, sokel je kameninový, vnútorné omietky sú vápenné hladké, okná a vstupné dvere sú plastové s izolačným dvojsklom, interiérové dvere sú hladké plné na báze dreva v oceľových zárubniach, podlahy sú z keramickej dlažby a plávajúca laminátova podlaha. Vykurovanie je kotlom na tuhé palivo (štiepku), radiátory sú plechové Korad s termohlavicami, Sociálne miestností sú zrekonštruované, podlahy sú keramické dlažby, steny sú opatrené keramickým obkladom po strop, batérie výtokov vody sú pákové nerezové. Budova je zabezpečená elektronickým bezpečnostným systémom.
Pri vážnom záujme možná dohoda na cene.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti..... V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na 0903654343 - Nikola Janoková - certifikovaný realitný maklér NARKS
Logo spoločnosti CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Názov spoločnosti:

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.
Tolstého č.2
04001 Košice - Sever
www.cassoviarealitas.sk

Zodpovedný predajca:

Nikola Janoková
Kontakt na predajcu:
0903654343

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: