Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

5-izbový luxusný bungalov pri starej hrádzi na pozemku 2.333 m2 v Hamuliakove. [ID:I-D-27111068]

Na predaj

750.000,- EUR

Lokalita: Hamuliakovo

Celková úžitková plocha: 240m2
Celková rozloha pozemku: 2333m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred týždňom
Dátum aktualizácie: Pred 2 mesiacmi
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 5
Poschodie: 0/1

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Počet WC: 3
Počet kúpeľní: 2

Bezproblémové parkovanie

Bezpečnostný systém

5-izbový luxusný bungalov pri starej hrádzi na pozemku 2.333 m2 v Hamuliakove.
Parcela, na ktorej je dom postavený, je situovaná v centrálnej časti obce medzi ulicou Úzka a starou hrádzou a lesom. Od ulice je vybudovaná vlastná betónová cesta, s bránou na DO a videovrátnikom. Ponúkaný RD je umiestnený na parcele 1733 m2, pri dome je ďalší stavebný oplotený pozemok o výmere 600 m², ktorý je súčasťou predaja (nie je podmienka).

Priestranný prízemný bungalov je orientovaný južným smerom. Poskytuje absolútne súkromie - z jednej strany je ohraničený vlastnou parcelou, zo zadnej strany je hrádza a les, z bočných strán sú záhrady. Dom má zastavanú plochu 250 m2, stavebným materiálom je kanadské vysokohorské drevo s izoláciou Cetris a tehličkovým obkladom Klinger z pálenej tehly, okná plastové Schuco s drevodekorom. Strecha je pokrytá španielskou pálenou škridľou. Vnútorné steny sú z OSB dosiek a sadrokartónu. Výsledkom je nizkoenergetický dom s vynikajúcimi tepelnými a zvukoizolačnými vlastnosťami.

Dom pozostáva zo 4 spální, obývacieho priestoru prepojeného s kuchyňou, 2 kúpeľní, 2 WC, technickej miestnosti, špajze, predsiene a dvojgaráže. V obývacej izbe sa nachádza mramorový krb s francúzskou vložkou Renee Brisach, samostatným komínom a systém domáceho kina Energy s reproduktormi Bose. Kuchynská linka značky Koryna, spotrebiče Whirlpool. Súčasťou domu je vlastný kanadský vetrací systém s rekuperáciou. K domu patria dve kryté terasy s plochou spolu cca 52 m2 so vstupom z obývacej izby. Príjem TV programov je cez 2 satelity, v dome je inštalovaný internet od Radiolan, štrukturovaná kabeláž v každej izbe a zabezpečovací systém.

Na pozemku sa nachádzaju 2 ďalšie stavby - záhradný domček s IS (voda aj WC) a terasou cca 24 m2 a domček pre technológiu bazéna. Bazén má rozmery 11,0 x 3,5 m, hĺbku 1,65 m. K dispozícii je vlastná studňa s možnosťou prepínania obecnej a studňovej vody, zavlažovací systém s programovateľnou jednotkou. Kúrenie je plynové, podlahové, zabezpečuje ho kotol Geminox so zásobníkom. Náklady na energie cca 180,-EUR/mesiac.
Pred domom sa nachádza zámková dlažba s možnosťou parkovania pre cca 10 vozidiel. Celý pozemok má vlastné vonkajšie osvetlenie.
Pešia dostupnosť na Obecný úrad, k základnej škole, obchodu, športovej hale, po hrádzi k Dunaju

Úžitková plocha RD: 240 m2.
Kolaudácia: 2007

Cena: 750.000 EUR (2.333 m2)
Cena: 690.000 EUR (1.733 m2)
Logo spoločnosti agreal.sk, spol. s r. o.

Názov spoločnosti:

agreal.sk, spol. s r. o.
Pri Habánskom mlyne 38
81104 Bratislava I
www.agreal.sk

Zodpovedný predajca:

Ilja Miškovič
Kontakt na predajcu:
+421907201692

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: