Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Realitná kancelária MAXFIN REAL Vám  ponúka na predaj 3-izbový exkluzívny byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Senica [ID:RE0003384-18-000358]

Na predaj

79.000,- EUR

Lokalita: Senica

Obytná plocha: 74m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred 3 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred 3 mesiacmi
K dispozícii od
Poschodie: 8/12

Rok výstavby: 1980
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia

Lodžia

Konštrukcia objektu: Panelová

Realitná kancelária MAXFIN REAL Vám  ponúka na predaj 3-izbový exkluzívny byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Senica
Realitná kancelária Maxfin Real Vám ponúka na predaj exkluzívny  3.izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Senica na ulici L.Novomeského na 8/12 v bytovom dome časť Sotinná.Celý bytový dom je zateplený,kompletná rekonštrukcia vstupných priestorov,vrátane zvončekov,bezpečnostných dverí,poštové schránky,pred  vchodom bezpečnostná kamera,nové výťahy.

Byt má plochu 74 m2 , má samostatnú komoru a zasklenenú lógiu.K bytu patrí pivnica o ploche cca 7m2 a vyhradené parkovanie.Uvedený byt je po kompletnej rekonštrukcii,vrátane výmeny všetkých okien,plávajúce podlahy,bezpečnostné vchodové dvere značky Sherlock,stierky,kompletná rekonštrukcia wc  a kúpeľne/veľká rohová vaňa ktorá Vám poskytne maximum relaxu.

Byt bol  rekonštruovaný, vymenené plastové okná, vystavané bytové jadro,  kuchynská linka vyrobená na objednávku, plávajúce podlahy.

BYT:
3 - izbový
obytná plocha 74 m2
loggia 6m2
murovaná pivnica  7m2,loggia,šatník alebo samostatná komoraDispozičné riešenie bytu:
rozľahlá vstupná chodba s prechodom do obývacej časti,kuchyne a jedálenskej časti,detskej izby obývacej miestnosti,spálne a samostatné wc a kúpeľňa
samostatná  obývacia miestnosť s otvorom do kuchynskej časti
samostatná detská izba
kúpeľňa a wc
samostatná komora -ktorú  je však možnosť využiť ako  šatník

kuchynská časť pozostáva z kuchynskej linky  do tvaru L vyrobenej na mieru vrátane kvalitných,zabudovaných elektrospotrebičov ktoré zostávajú novému majiteľovy.Vybavenie pozostáva z plynovej varnej dosky zo štyrmi horákmi,elektrickej vstavanej  rúry,mikrovlnej rúry,umývačky riadu,digestor na odsávanie pár.


VÝHODY:


kompletná občianska vybavenosť
autobusová zastávka priamo pri dome
bezproblémové parkovanie 
rýchle napojenie do centra
Medzi ďalšie výhody patrí pekný výhľad do tichého prostredia v lukratívnej časti mesta Senica , kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, niekoľko športových areálov, obchodné domy/Tesco,Kaufland/, poliklinika, lekáreň, MHD,Pošta,reštaurácie,footbalový a hokejový štadión a mnoho voľnočasových aktivít.Byt je po kompletnej rekonštrukcii.Vstup do bytového domu je riešený elektronickým vrátnikom a bezpečnostnou kamerou.


LOKALITA:


Byt sa nachádza v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra. Zastávky autobusu sú priamo pri dome a nový majiteľ ocení vynikajúcu občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádza Kaufland,Tesco ,reštaurácie,kostol,detské ihriskáBližšie informácie Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke.Byt je kúpou ihneď volný.

Dohodnite si obhliadku ešte dnes.


Maxfin real: pobočka Záhorie,Senica,Sadová 647/oproti telekomunikáciam/aj sobota a nedeľa

Kontakt: Ivan Sivák

e-mail : ivan.sivak@maxfinreal.sk


Mobil: 0944 131 686


Cena: 79 000,- Eur

V cene je zahrnutý kompletný realitný aj právny servis a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.  V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodnú hypotéku a poistenie. Sme členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Názov spoločnosti:

MAXFIN REAL
Štefánikova trieda 7
94901 Nitra
: www.maxfinreal.sk

Zodpovedný predajca:

Ivan Sivák
Kontakt na predajcu:
+421944131686

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: