Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Dom, Blau-Kreuz Gasse, 163 m², novostavba [ID:GA-271-384324]

Na predaj

290.000,- EUR

Lokalita: Kittsee/Bratislava - Pohraničie - Maďarsko

Obytná plocha: 154m2
Celková úžitková plocha: 163m2
Celková rozloha pozemku: 350m2

Dátum uverejnenia: Pred 3 týždňami
Ponuka zmenená: Pred 5 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred 3 týždňami
K dispozícii od
Poschodie: /2
Celkový počet miestností: 5
Mezonet
Loft

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Balkón: 4.8m²
Terasa: 8.9m²

Bezproblémové parkovanie

Bezpečnostné dvere
Bezpečnostný systém
Telefónne pripojenie

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Kúrenie: Lokálne vykurovanie
Internetové pripojenie: Mikrovlnné

LEXXUS-PREDAJ Rodinný (dvoj)-dom v Kittsee - nízkoenergetická stavba
Na predaj - pasívny rodinný dom Kittsee v lokalite Rakúsko - Kittsee. Od centra Bratislavy je vzdialený približne 6 km.
Nachádza sa na novovzniknutej ulici Blau-Kreuz Gasse v Kittsee kde v sú bezprostrednom susedstve všetko slovenské rodiny. Dom je pripojený k obecnej internetovej sieti. Úžitková plocha domu je 163 m2, čistá úžitková plocha 154 m2 plus terasa na záhradu.
Podpivničený sklad má výmeru 8 m2, prístrešok na parkovanie pre dve autá 46,5 m2. Veľkosť pozemku je 350 m2 a zastavaná plocha domu 96 m2. Atraktívny 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom je modernou stavbou, ktorá spĺňa požiadavky na komfortné a energeticky efektívne bývanie. Dva domy sú spojené jednou dvojitou murovanou zvukovo a protipožiarne izolovanou stenou. Je postavený v štandarde pasívneho domu, na jeho vykúrenie stačí výkon okolo dvoch kilowattov (ročná potreba tepla na vykurovanie je pod 15 kWh na m2). Východná časť dvojpodlažného dvojdomu má kombinovaný konštrukčný systém – obvodové steny tvorí drevená stĺpiková konštrukcia vyplnená tepelnou izoláciou, strop je drevobetónový, podlaha prízemia betónová na hrubej tepelnej izolácii a deliaca stena k susedovi je murovaná
s vloženou zvukovou izoláciou. Väčšinu tepla dodá vetrací systém s rekuperáciou tepla, v prípade potreby doplnený elektrickými vykurovacími telesami. Veľmi tichá vetracia jednotka Drexel-Weiss má zabudované tepelné čerpadlo a slúži aj na prípravu ohriatej pitnej vody, soľankový zemný výmenník slúži na predhrev (či v lete na predchladenie) vetracieho vzduchu. Kvalitné drevené okná s trojsklom sú zvonku tienené žalúziami. Parkovanie konfortne pre dve autá je riešené pod prístreškom vedľa domu plus na pozemku za automaticky otváranou branou. Za domom je sklad na kosačku , náradie, bicykle... Sklad je podpivničený.
Dom sa predáva v prevedení štandard a záujemca si tak môže interiér zrealizovať podľa svojich predstáv.
Na prízemí je dominantným priestorom obývacia izba s kuchynským kútom, je tu jedna hosťovská izba /pracovňa /a časť príslušenstva /kúpeľňa a toaleta/. Na prvom poschodí sú tri spálne a kúpelňa s WC.
Spojenie s Bratislavou je veľmi dobré. V obci je železničná stanica na trase Bratislava – Viedeň (jedna zastávka do stanice Bratislava-Petržalka). Do hlavného mesta vás odvezie/dovezie Bratislavská MHD. Pripojenie k rakúskej a slovenskej diaľničnej sieti je do niekoľkých minút. Celková predajná cena za dom 290.000€ plus poplatky spojené s prevodom vlastníckeho práva 30.000€ je 320.000€.

TOPPONUKA
Logo spoločnosti LEXXUS a.s.

Názov spoločnosti:

LEXXUS a.s.
Miletičova 5
82108 Bratislava
www.lexxus.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Branislav Galla
Kontakt na predajcu:
+421 917 641 901

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: