Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Kancelárske priestory, Žriedlová, 193 m², novostavba [ID:N01651]

Na prenájom

13,- EUR/mesiac/m²

Lokalita: Košice - Staré Mesto/Košice I

Celková úžitková plocha: 193m2

Dátum uverejnenia: Pred 2 mesiacmi
Ponuka zmenená: Pred 2 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred 2 mesiacmi
K dispozícii od

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Konštrukcia objektu: Zmiešaná

Priestory na podnikanie Košice - Staré Mesto
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne priestory na podnikanie, na prízemí BD na Žriedlovej ul., s možnosťou parkovania v podzemnej garáži. Tieto priestory sú vhodné pre reklamné a marketingové agentúry, eventové agentúry, advokátske kancelárie, ambulancie alebo fitness, prípadne kozmetický/kádernícky salón. Objekt sa nachádza v mestskej časti Košice – Staré mesto, 5 minút pešou chôdzou od centra, s dostupnosťou MHD.
Interiér priestorov je nový a dispozične upravený pre pôvodného nájomcu - zachovalé podlahy, dlažby, keramické obklady v sociálnych zariadeniach, kúpeľni so sprchovacím kútom, sanita, kuchynka, v kanceláriách koberce, svietidlá, podlahové kúrenie, klíma, ozvučenie priestorov, videovrátnik. Dve parkovacie miesta v podzemnej garáži v cene.
Možnosť ponechania kancelárskeho nábytku dohodou podľa potreby. Ostatná realizácia interiéru ostáva na vlastných potrebách budúceho nájomcu.
Dispozičné riešenie prízemných priestorov :
vstupná hala s malou čakárňou a recepciou, v zázemí recepcie kuchynka, 3 kancelárie, 1 miestnosť slúžiaca ako mikrotelocvičňa, ďalšia viacúčelová miestnosť t.č. masér. Celkom o výmere 193 m2.
Cena za prenájom priestorov je 13 EUR/m2/mesiac - bez energií a služieb, bez DPH. Náklady na energiu a ďalšiu réžiu (Fond opráv, strážna služba, energie za spoločné priestory, zimná údržba spol. pristorov,...) činili v r. 2017 cca 330 €/mesačne. Odporúčam vidieť. Obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na nižšie uvedenom kontakte.
Logo spoločnosti

Názov spoločnosti:

REMAX Eden
Hlavná 70
04001 Košice
www.remax-slovakia.sk/eden

Zodpovedný predajca:

Jana Rampáčková
Kontakt na predajcu:
+421905805316

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty:

Kancelárske priestory, Prievozská, 128 m²

Ružinov/Bratislava
1.226,- EUR


Kancelárske priestory, Prievozská, 172 m²

Ružinov/Bratislava
1.790,- EUR