Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Dražba nedokončenej stavby bytového domu v Bernolákove [ID:RE0001666-18-000137]

Na predaj

Cena neuvedená

Lokalita: Bernolákovo

Obytná plocha: 2220m2
Celková rozloha pozemku: 2068 - 2068m2

Dátum uverejnenia:
Ponuka zmenená: Pred pol rokom
Dátum aktualizácie: Pred pol rokom
K dispozícii od

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Dražba nedokončenej stavby bytového domu v Bernolákove
Predmetom dražby je nedokončená stavba bytového domu - samostatne stojací murovaný objekt bez podpivničenia s jedným vchodom. Bytové a nebytové priestory na 1.NP sú prístupné samostatne priamo z dvora cez oplotené predzáhradky. Pôdorysný tvar je v tvare lichobežníka. Prístup k domu je z ulice samostatným vstupom a vjazdom z ul. Sládkovičova. Stavba nie je skolaudovaná a nemá pridelené súpisné číslo. Nedokončená stavba je napojená na verejný rozvod kanalizácie, vody a elektriny. Zdrojom pre výrobu tepla je propán-bután skladovaný vo vlastných nadzemných nádržiach.

Zo severovýchodnej strany je územie ohraničené komunikáciou na štátnej ceste 1.tr. I/61. Z južnej strany je územie ohraničené komunikáciou Sládkovičova ulica. Zo západnej strany susedí územie s komunikáciou Dukelská ulica a kruhovou križovatkou.

Použitie označenia „5.NP“ alebo „podkrovie“ pre skutočne zrealizovanú nadstavbu nad. 4.NP oproti stavebnému povoleniu (nadstavba) nie je údajom o charaktere tohto podlažia – nadzemné podlažie alebo podkrovie. Ide o popisný údaj použitý znalcom pre bližšie pomenovanie a špecifikáciu zrealizovanej nadstavby. Riešenie právnych otázok a ich vysvetlení nebolo predmetom znaleckého posudku.

Dispozičné riešenie:

Nedokončená stavba "Bytový dom" má jedno prízemie a štyri poschodia. Pre účel tohto znaleckého posudku uvažujem 5. nadzemných podlaží. 2. a vyššie podlažia sú vzájomne prepojené vnútornými betónovými schodmi a výťahom s nástupnou stanicou aj na 1.NP. Vstup na 2.NP je vonkajšími schodmi.

Na nadzemných podlažiach je umiestnených 25 bytových priestorov z toho 5x 2izbové priestory na 1NP. 2. až 5. nadzemné podlažia sú dispozične zhodné a sú riešené so 4x 2izbovými priestormi a 1x so 4izbovým priestorom na každom podlaží. Parkovanie je možné na priľahlom pozemku na spevnených plochách bez vyznačenia parkovacích státí. V závetrí hlavného vstupu sú poštové schránky.
Logo spoločnosti Dražobná spoločnosť, a.s.

Názov spoločnosti:

Dražobná spoločnosť, a.s.
Gunduličova 3
811 05 Bratislava

Zodpovedný predajca:

Dražobná spoločnosť,a.s.
Kontakt na predajcu:
+421948917600
0948051261

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: