Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Dom, Astrová, 300 m², kompletná rekonštrukcia [ID:N01079]

Na predaj

635.000,- EUR

Lokalita: Trnava/okres Trnava

Obytná plocha: 300m2
Celková úžitková plocha: 300m2
Celková rozloha pozemku: 1582m2

Dátum uverejnenia: Pred pol rokom
Ponuka zmenená: Pred pol rokom
Dátum aktualizácie: Pred pol rokom
K dispozícii od
Poschodie: 0/1

Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia

Terasa: 200m²

Konštrukcia objektu: Zmiešaná

=RE/MAX= Na predaj nadštandardný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite
RE/MAX= 40 rokov ÚSPECHU

Bývanie pre náročných.

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestrannú rodinnú vilu v tichej lokalite Trnavy, ktorá ponúka vysoký štandard súkromia a bezpečnosti bývania v meste, ticho, pokoj a rodinnú pohodu.
Príjemný relax v domácom prostredí zabezpečujú kvalitné materiály a nadčasové riešenia.

Veľký rodinný dom postavený v roku 2002 ponúka 375 m2 zastavanej plochy, cca 300 m2 obytnej plochy, stojí na rozľahlom pozemku o výmere až 1582 m2.

Vonkajšie plochy pozemku poskytujú dostatok priestoru na okrasnú záhradu s anglickým trávnikom, okrasnými drevinami, kryté parkovisko až pre 6 áut (7x 15 m), veľký vykurovaný osvetlený bazén (5 x 9m) s protiprúdmi s takmer nulovými energetickými nákladmi na vykurovanie a prevádzku a slnečnú terasu.

Vnútorné usporiadanie aj orientácia domu sú riešené s dôrazom na tepelný komfort a tiež dostatočné presvetlenie jednotlivých miestností s ohľadom na prirodzený pohyb slnka. Dispozične sa z východnej strany nachádza vstup do domu, zádverie s predsieňou, kuchyňa, jedáleň, technická miestnosť a dvojgaráž (ktorá sa však dá využiť aj ako samostatná bytová jednotka). Južným smerom je orientovaná presklená obývacia izba a dve detské izby. Západným smerom je orientovaná časť detskej izby, šatník detskej izby a kúpelňa s toaletou. Týmto smerom je orientovaná aj rodičovská sekcia, pozostávajúca so spálne, šatníkom a kúpelňou s toaletou.

Vysoký štandard domu podčiarkujú funkčné riešenia, stavebné postupy a použité nadštandardné materiály, nakoľko vila nebola postavená a zariaďovaná za účelom zisku, ale priamo na mieru majiteľa a rodiny. Vysoká variabilita využitia obytnej plochy, kde sa dajú realizovať zásadné zmeny dispozície.

Technické informácie na stránke:
https://drive.google.com/file/d/1FqRzwiKbDOxRJolVImQV1ZiayuG1hOC9/view

Vzhľadom k veľkosti pozemku, stavebného riešenia, použitých materiálov by dnes po prepočítaní nákladov vyšla podobná stavba na celkovú hodnotu cca 980.000,- eur.

Dom sa nachádza v lokalite Tulipán na rohu ulíc Astrová a Odbojárska, situovaný je v zástavbe rodinných domov, mimo frekventovaných ulíc. Poskytuje ideálne strategické miesto do centra mesta, ale aj na diaľnicu. Kompletná občianska vybavenosť do 500 m.

V prípade záujmu je možné dokúpiť k rodinnej vile aj vedľa stojace garáže, alebo administratívnu budovu s parkovacími miestami.

Videoobhliadka:

https://www.youtube.com/watch?v=td_QcxtCur0&feature=youtu.be

Pôdorys:

http://www.floorpad.com/Fapp/Published.aspx?pubid=d06d5cb3-c24b-43ed-b810-d3c0e1d776b3
Logo spoločnosti RE/MAX Developer

Názov spoločnosti:

RE/MAX Developer
Paulínska 20
91701 Trnava
www.remax-slovakia.sk/developer

Zodpovedný predajca:

Peter Vozár
Kontakt na predajcu:
0911 747 932

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: