Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Rodinný dom - samostatný, ., 154 m², novostavba [ID:398406-398406]

Na predaj

168.000,- EUR

Lokalita: Pusté Úľany/okres Galanta

Obytná plocha: 154m2
Celková úžitková plocha: 154m2

Dátum uverejnenia: Pred pol rokom
Ponuka zmenená: Pred pol rokom
Dátum aktualizácie: Pred pol rokom
K dispozícii od
Poschodie: /2
Celkový počet miestností: 4

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Terasa

Bezproblémové parkovanie

Kúrenie: Lokálne vykurovanie

Inžinierske siete
   Elektrina
   Voda

TIMA Real - Výnimočná novostavba 4i rodinného domu, Pusté Úľany
EXKLUZÍVNE iba u nás...

Svetlý a vzdušný! To sú hlavné prednosti novostavby rodinného domu v Pustých Úľanoch. Vďaka jadru umiestnenom v strede objektu sa spoločenská časť otvára do všetkých strán. Slnko tak zalieva kuchyňu a obývaciu izbu počas celého dňa. Potrebnú intimitu či ochranu proti letnému prehrievaniu zabezpečujú exteriérové elektricky ovládané žalúzie.

Dom je 4-izbový s úžitkovou plochou 154m2. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, toaleta, technická miestnosť s práčovňou a prekrytá terasa.
Podkrovie ukrýva priestrannú spálňu, 2x detskú izbu, kúpeľňu so sprchou, vaňou, umývadlom a samostatnú toaletu.
Dispozícia domu je navrhnutá tak, aby bolo možné v budúcnosti v prípade potreby jednoduchou zmenou dispozície na prízemí vytvoriť ďalšiu spálňu s kúpeľňou.

Dom je murovaný z presných pórobetónových tvárnic. Zateplenie fasády v hrúbke 15 a 20cm, strecha 35 cm. Vnútorné omietky sadrové - tie regulujú vnútornú vlhkostnú klímu. Stropy drevené-trámové, ktoré majú opäť schopnosť regulácie vlhkosti. Podlaha v podkroví je tzv. ťažká. To zamedzuje šíreniu hluku medzi podlažiami.
Vykurovanie v celom dome podlahové – elektrické s regulátorom teploty v každej miestnosti. Okná s trojsklom a nemeckým systémom Salamander. Strešné okná Velux. Strešná krytina z kvalitnej pálenej škridly Tondach. Fasádny bezúdržbový drevený obklad z termoborovice so životnosťou 30 rokov, ktorý okrem estetickej funkcie plný významnú úlohu proti prehrievaniu fasády.
Pri návrhu a realizácii bolo myslené na každý detail, o čom svedčí káblová príprava pre internet, televíziu, alarm, video vrátnik, bazén, záhradný dom, dobíjanie automobilu, exteriérové konzoly pre upevnenie satelitu, mikrovlnky, rozvody pre inštaláciu fotovoltaických panelov a parnej sauny. Ďalej príprava na elektricky ovládané exteriérové žalúzie a nechýba ani nerezový komín pripravený na okamžité pripojenie kachlovej pece či krbu.

Pri stavbe bol kladený veľký dôraz na výber materiálov a technológií. Neustály dohľad nad priebehom výstavby a dodržiavaním technologických postupov vykonával architekt návrhu.


Dom sa nachádza v Pustých Úľanoch, v obci vzdialenej 30 min od BA, 15 min od Senca, Trnavy a 5 min od malého mestečka Sládkovičovo s kompletnou vybavenosťou vrátane bánk, reštaurácií a obchodov. Atrakcie ako kúpalisko Vincov Les 10 min, Aquapark Senec a Senecké jazerá 15 min, Outlet Voderady 7 min. Samotné Pusté Úľany sú známe priľahlými jazerami, vodnými kanálmi a lesmi pre relax na bicykli či rybolove.
Logo spoločnosti TIMA Real, s.r.o.

Názov spoločnosti:

TIMA Real, s.r.o.
Hlavná 54
91701 Trnava
www.timareal.sk

Fotografia makléra

Zodpovedný predajca:

Michaela Hincová
Kontakt na predajcu:
0911 411550

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty:

Rodinný dom - samostatný, 108.1 m², kompletná rekonštrukcia, rovina

Nové Mesto nad Váhom/okres Nové Mesto nad Váhom
132.500,- EUR


Rodinný dom - samostatný

Podhorany/okres Prešov
40.000,- EUR