Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Skladový priestor, 1037 m², novostavba, pozemok je ohradený [ID:658]

Na predaj

790.000,- EUR

Lokalita: Lužianky/okres Nitra

Celková úžitková plocha: 1037m2
Celková rozloha pozemku: 6252m2

Dátum uverejnenia: Pred mesiacom
Ponuka zmenená: Pred mesiacom
Dátum aktualizácie: Pred mesiacom
Voľný ihneď

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Bezpečnostný systém
Klimatizácia

Inžinierske siete
   Elektrina
   Voda
   Plyn

Skladovo - prevádzkový priestor v Nitre Lužianky, Vinárska ul.
Predmetom ponuky je skladovo - prevádzkový areál s pozemkom, nachádzajúci sa v Nitre - Lužiankach, Vinárska ul. Ide o lokalitu na okraji obce Lužianky, ktorá je stavebne zrastená s mestom Nitra. V lokalite prevažujú priemyselné a obchodno - skladové stavby. Prístup je po asfaltovej komunikácií . Výhodou je veľmi dobrá dopravná dostupnosť (cca 1,5 km od odbočky z rýchlostnej cesty R1). V okolí sú významné prevádzky firiem (METRO, Sconto nábytok).
Pozemok s celkovou výmerou 6.252 m2 s pôdorysom obdĺžnika (šírka 44 m a dĺžka cca 142 m), je rovinatý, napojený na všetky inžinierske siete a prístupný z mestskej komunikácie. Takmer celý pozemok je spevnená plocha, časť pozemku v smere od prístupovej komunikácie je parkovisko pre osobné autá (pre návštevníkov).
Na pozemku stoja 2 stavby:
- Objekt predajne (stavebnín) - sa nachádza v prednej časti pozemku, je to jednopodlažná, nepodpivničená murovaná stavba - zastavaná plocha 180 m2, napojená na vodu, elektriku, kanalizáciu, plyn. Objekt je po kompletnej rekonštrukcii, vykurovanie a príprava teplej úžitkovej plochy (TÚV) je zabezpečená plynovým turbokotlom. K dispozícií sú sociálne zariadenia, kuchynka. Rekonštrukcia prebehla v r. 2009.
- Sklad je situovaný v zadnej časti pozemku, kolaudovaný bol v r. 2009. Jeho zastavaná plocha je 857 m2, vnútorný rozmer 39,12 m x 21,8 m. Kolaudovaná bola ako sklad stavebného materiálu. Objekt je prízemný, nosný systém tvorí kovový skelet ošetrený náterom, výplň obvodového plášťa je z pozinkovaného plechu. Strešná konštrukcia je kovová, strecha je sedlová, s krytinou z pozinkovaného plechu, podlaha je betónová.
Areál má potenciál na ďalšiu expanziu - voľnú, nezastavanú plochu je možné využiť na výstavbu priemyselnej stavby (sklad, výrobná hala).
Celý areál je oplotený, vstup - vjazd, je zabezpečený prostredníctvom elektricky ovládanej vstupnej brány.

Názov spoločnosti:

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným
Sabinovská 10
821 02 Bratislava

Zodpovedný predajca:

Ing. Vladimír Cibulka
Kontakt na predajcu:
0905 324 101, 02/43 295 729

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: