Realitný software a portály LIVINGspäť na výsledky vyhľadávania

Rodinný dom - samostatný, Slovanské nábrežie, 390 m², pozemok je ohradený [ID:644]

Na predaj

450.000,- EUR

Lokalita: Bratislava - Devín/Bratislava IV

Celková úžitková plocha: 390m2
Celková rozloha pozemku: 373m2

Dátum uverejnenia: Pred 2 mesiacmi
Ponuka zmenená: Pred 2 mesiacmi
Dátum aktualizácie: Pred 2 mesiacmi
K dispozícii od
Počet obytných miestností: 6

Športové vyžitie:
   Turistika
   Cykloturistika
   Blízko les

Rodinný dom pod devínskym hradom, BA IV, Devín
Popis lokality

Mestská časť Devín je jedna z najmenších mestských častí Bratislavy. Rozprestiera sa na sútoku riek Morava a Dunaj. Najvýznamnejšou historickou pamiatkou v obci je zrúcanina hradu Devín. Je to jedna z najnavštevovanejších pamiatok v Bratislave. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo pod hradom, svojou polohou,výhľadom a lokalizáciou je vhodná ako na bývanie, ako sa v sučasnosti dom využíva, príp. na reprezentačné účely firmy, ateliér... V m.č. Devín je kompletná infraštruktúra obchodu, služieb, školy..., dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta.

Popis nehnuteľnosti

Štýlový dom tehlový dom so sedlovou strechou bol postavený v rokoch 1997 až 1998 na mieste pôvodnej stavby, z ktorej bola zachovaná, funkčná klenbová kamenná vinná pivnica o výmere 36 m2, dnes slúžiaca na posedenie, biliard…, ďalšia pivnica o výmere 60 m2 je nová a slúži pre skladovanie. Vstup do prízemia domu je cez chodbu v ktorej sú toalety, a schodiská do pôvodnej pivnice a do poschodia. Na prízemí je denná časť domu o výmere 69,5 m2, čo predstavuje obývačku s kuchynskou časťou a komorou, odkiaľ je výstup do upraveného pozemku s jazierkom a do odpočinkovej časti, resp. ateliéru o výmere 25,5 m2, s krbom a výstupom na západnú terasu, kde je zase vonkajší krb a posedenie. Na poschodí o úžitkovej ploche 69 m2 sú 3 spálne a galéria. Dom je udržiavaný v dobrom stave, pred nedávnom bola vymenená kuchynská časť, ako nábytková, tak aj spotrebiče. Dom má ústredné plynové kúrenie, napojený je na všetky inžinierske siete, slaboprúd, kamerový systém…

Popis lokality
Popis lokality

Mestská časť Devín je jedna z najmenších mestských častí Bratislavy. Rozprestiera sa na sútoku riek Morava a Dunaj. Najvýznamnejšou historickou pamiatkou v obci je zrúcanina hradu Devín. Je to jedna z najnavštevovanejších pamiatok v Bratislave. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo pod hradom, svojou polohou,výhľadom a lokalizáciou je vhodná ako na bývanie, ako sa v sučasnoti dom využíva, príp.na reprezentačné účely firmy, ateliér... V m.č. Devín je kompletná infraštruktúra obchodu, služieb, školy..., dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta.

Názov spoločnosti:

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným
Sabinovská 10
821 02 Bratislava

Zodpovedný predajca:

Ing. Vladimír Cibulka
Kontakt na predajcu:
0905 324 101, 02/43 295 729

Kontaktuj predajcu emailom:

 
Ďalšie fotografie:Podobné inzeráty: